Tani është super yll, por ja si dukej Nevina Shtylla në fillimet e karrierës

59

Nevina Shtylla është një ndër emrat më të njohur të televizionit shqiptar, e cila tashmë na shoqëron çdo të dielë në programin “E diell” në Top Channel.

Ajo konsiderohet si një ndër vajzat më të bukura të televizionit, por ju kujtohet si dukej Nevina në fillimet e karrierës së saj?

Vetë moderatorja publikoi në Instastory një foto të nëntë viteve më parë, kur u zgjodh “Miss Shqipëria 2010”.

Siç e shohim në foton e publikuar, ajo duket një yll e cila megjithëse kanë kaluar 9 vite, ka ruajtur të njëjtën bukuri dhe freski në pamjen e saj.