13 C
Tirana
Friday, June 5, 2020

“Zhytën” lagjen në inerte, gjobiten dy persona në Sarandë

Policia e Sarandës bën me dije se ka nisur procedimin penal ndaj shtetasve N.O dhe I.Xh. Këta shtetas po procedohen pasi në lagjen Nr....
Ballina Etiketimet Zhduket 30-vjeçari shqiptar në Itali

Zhduket 30-vjeçari shqiptar në Itali

Zhduket 30-vjeçari shqiptar në Itali, i kërkon falje familjes…

I zhdukur që prej natës së 30 prillit nga Marina di Ragusa ku ai ishte mysafir i kushërinjve të tij, mediat italiane shkruajnë se...

Must Read

Krijohet konfuzion, mesazhi për ndihmën 40 mijë lekë u shkon dhe individëve që nuk e përfitojnë; Tatimet sqarojnë ç’po ndodh

Mesazhi se janë përfitues të ndihmës prej 40 mijë lekësh u ka shkuar ditën e fundit shumë individëve, po ndër ta edhe atyre që...

Horoskopi për nesër, 3 qershor 2020

Dashi Duhet të tregoni shumë kujdes lidhur me problemet që do të shfaqen gjatë kësaj dite. Jeni në pritje të një telefonate, por ndoshta mund...

Policia e Durrësit jep detaje për vdekjen e 20 vjeçarit sirian, dyshimi kryesor

Policia e Durrësit ka dalë me një version zyrtar në lidhje me vdekjen e 20 vjeçarit sirian ditën e sotme. "Në orën 06:30 të mëngjesit...