13 C
Tirana
Wednesday, April 1, 2020

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...
Ballina Etiketimet Sport

sport

Peshëngritje, Kupa Mesdhetare, Erkand Qerimaj fiton tre medalje të arta

Erkand Qerimaj ka qënë thjesht fenomenal në Kupën Mesdhetare të Peshëngritjes, që zhvillohet në San Marino. Peshëngritësi shkodran arriti të dominojë totalisht disiplinën deri...

“I dhamë gjithçka, por donte vetëm Shqipërinë”, te Maqedonia “qajnë” futbollistin e humbur

Shqiptarët e Maqedonisë kanë fituar terren kohët e fundit, teksa të shumtë kanë qenë futbollistët e talentuar që kanë veshur fanellën e ekipeve kombëtare...

Kosova nuk ndalet, një tjetër “yll” pritet t’iu bashkohet “dardanëve”

Drejtuesit e Kosovës vazhdojnë “gjuetinë” e talenteve që janë duke spikatur në Europë. Një tjetër futbollist mund t’iu bashkohet “dardanëve për 2 ndeshjet e...

Futboll, De Biasi thyen heshtjen, shkarkimi i Panuccit dhe e ardhmja

Shkarkimi i Panuccit ka trazuar dhe një herë pushimet e gjata të De Basit, trajnerit më të suksesshëm në stolin e Kombëtares, pasi interesimi...

Cafu, humor me Gattuso: “Më i mirë si trajner, se si lojtar…”

Humor me Gattuso ndoshta nuk është i këshillueshëm edhe kur bëhet si compliment. Porn ë fund të fundit Marcos Cafu e di më mirë...

Edoardo Reja, kush është njeriu që mund të ulet në pankinën e Shqipërisë…!

Dështimi me Christian Panucci, një ish-lojtar i madh që kërkonte të bënte përpara në profesionin e trajningut, ka bërë që tashmë për të ngritur...

“Ikardi e tradhtonte Vandën”, në Argjentinë zbardhin prapaskena: I gjeti telefonin dhe…

Vanda Nara dhe Mauro Ikardi duken një çift shumë i fortë dhe i qëndrueshëm, veçanërisht pas “luftës” së fundit, që sulmuesi e bashkëshortja e...

Çmenduria, futbollistja stërvitet 5 muaj e gjysëm shtatzënë

Dëshira për të zbritur në fushë nuk e ndalon as shtatzania. Episodi i veçantë vjen nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me futbollisten, Sydney...

Të ecësh, për sport dhe shëndet

Të gjithë janë dakord që për të qenë në formë dhe shëndet kemi nevojë të bëjmë të paktën 10 mijë hapa në ditë. Por të...

Must Read

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Jam pensionist dhe vetëm, ku mund të kërkoj ndihmë? Ja numrat në dispozicion sipas qyteteve

Numrat e mëposhtëm janë vendosur nga Bashkitë rrespektive, për t'i bërë të mundur të kërkojnë ndihmë për çdo problem. Tiranë 0800 0888. Durrësit (e hënë-e dielë)...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...