13 C
Tirana
Sunday, July 12, 2020

Panorama e COVID-19 në Shqipëri, emigranti në Vlorë infekton familjen

Një emigrant shqiptar i kthyer nga Italia në Kotë të Vlorës ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Ai mësohet të ketë infektuar gjithashtu katër familjarë...
Ballina Etiketimet Reali i Madridit

Reali i Madridit

Futboll, Reali tenton të “grabisë” Neymar. Plani përfshin edhe James Rodriguez

Merkatoja e Realit të Madridit ringjallet dhe orët e fundit ka filluar të qarkullojë sërish emri i Neymar dhe kjo po ndodh pikërisht në...

Futboll, tërmet te Reali i Madridit, nga Bale te Modric, të gjithë në shitje

Te Reali Madridit gjërat ndryshojnë shumë shpejt. Mjafton një ditë e keqe dhe çdo gjë përmbyset. Këtë duhet ta dijë mirë Santiago Solari. Tekniku...

Must Read

Tiranë, lind foshnja me këmishë, mjekja e mallëngjyer ndan momentin!

Një ngjarje e bukur dhe e rrallë ka ndodhur në Tiranë, ku një foshnje ka lindur me këmishë. Foton e bukur e ka bërë...

OFL zbarkon në Tiranë, ja emrat të cilët duhet të justifikojnë pasurinë!

Tre persona janë vënë në shënjestrën e Operacionit Forca e Ligjit, për shkak të pasurive të tyre të dyshimta. Bëhet fjalë për Çlirim Markun, Oltjan...

Transporti publik “bosh”, urbanët paralajmërojnë:”Do të mbyllemi sërish”

Transporti publik ka pak ditë që ka rinisur të funksionojë, por me këtë shërbim duket se ka ende problematika. Transporti publik ka paralajmëruar sërish mbylljen...