13 C
Tirana
Friday, June 5, 2020

E rëndë në Sarandë, 24 vjeçarja shtatzanë vetëhelmohet me ilaç për dhelprat

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kopaçez të Delvinës ku një e re është vetëhelmuar me ilaç për dhelprat. 24 vjeçarja, ka pirë...
Ballina Etiketimet Rama në një vit

Rama në një vit

Rama në një vit

Nga Gjergj Erebara Qeveria e dytë e kryeministrit Edi Rama mori detyrën në shtator 2017, pasi realizoi fitoren më të madhe elektorale në 15 vjet...

Must Read

Durrës/Pavarësisht kundërshtimit të qytetarëve, merret vendimi, pallati do të shembet me shpërthim

Bashkia Durrës ka bërë me dije se pallati i ashtuquajtur i "VIP-ave" do të shembet me anë të shpërthimit e jo shkatërrimit me fadromë....

Parashikimi i motit për ditën e nesërme, 3 qershor 2020

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njofton se vendi ynë u ndikua sot nga kushte relativisht të qëndrueshme atmosferike ndërsa moti ka qenë kryesisht i kthjellët si...

Krijohet konfuzion, mesazhi për ndihmën 40 mijë lekë u shkon dhe individëve që nuk e përfitojnë; Tatimet sqarojnë ç’po ndodh

Mesazhi se janë përfitues të ndihmës prej 40 mijë lekësh u ka shkuar ditën e fundit shumë individëve, po ndër ta edhe atyre që...