13 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020

Durrës/Mbyllën një person në një dhomë dhe e goditën me sende të forta, ndalohen dy agresorët

Pas ngjarjes së ditës së dielë, ku një person u dhunua nga dy të tjerë, policia ka vënë në pranga dy persona. Bëhet fjalë për...
Ballina Etiketimet Nga Gjergj Erebara

Nga Gjergj Erebara

Rama në një vit

Nga Gjergj Erebara Qeveria e dytë e kryeministrit Edi Rama mori detyrën në shtator 2017, pasi realizoi fitoren më të madhe elektorale në 15 vjet...

Must Read

Operacioni “Gjadëri”, zbulohet droga nga Shkodra në drejtim të Vlorës, sekuestrohen 95 kg lëndë narkotike

Policia e Shtetit bën me dije se është goditur një tjetër tentativë për trafikim të lëndëve narkotike me anë të operacionit policor të koduar...

Shijak, I kërkuar nga drejtësia italiane, arrestohet 49 vjeçari për trafikim narkotikësh

Policia e Shtetit bën me dije se një tjetër i kërkuar nga drejtësia italiane, për trafikim të narkotikëve, bie në prangat e Policisë. Operacioni u...

I përfshirë në ngjarjen e ish-Bllokut, hotelit të Matës i hedhin tritol

Një ngjarje ka tronditur Tiranën mbrëmjen e djeshme ku ndaj një hoteli afër QSUT-së u hodh një sasi tritoli. Hoteli "Victoria", mësohet se është...