15 C
Tirana
Thursday, February 27, 2020

OPINION/Koronavirusi fle në mushkritë e Rilindjes

Edhe mënyra se si sillen ndaj të papriturave të natyrës i veçon regjimet autoritariste nga ato demoktatike. Këtë dëshmon rasti i fundit i koronavirusit...
More
  Ballina Etiketimet Mot i kthjellet

  Mot i kthjellet

  Moti, parashikimi për ditën e sotme

  Gjatë gjithë ditës Shqipëria dominohet nga mot i kthjellët dhe vranësira të shpeshta, më të theksuara në veri dhe qendër, ku në ekstremin verior...

  Tiranë, ulje të ndjeshme temperaturash

  Vendi ynë do të kushtëzohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta gjatë paradites, më të theksuara në zonat Jugore-Juglindore. Ndërsa pasditja dhe mbrëmja do...

  Must Read

  Koronavirus/A do të mbyllet kufiri me Italinë? Përgjigjet Manastirliu

  Nga zhvillimet e fundit në Itali , për sa i përket Koronavirus edhe Shqipëria është e shqetësuar. Panorama në shtetin fqinj paraqitet e vështirë...

  Elbasan/ Plas boileri i lokalit dhe tre panele diellore

  Ditën e sotme policia bën me dije se në lagjen “Kala” Elbasan ka plasur boileri i një lokali dhe tre panele diellore. Kjo për...

  Fier/Tragjike, naftëtari humb jetën pas protestës

  Historia e Artan Voshtinës , është historia e të gjithë punëtorëve të rafinerisë në Ballsh. Historia e njerzve që pavarësisht moshës dhe vështirsive ngrihen...