13 C
Tirana
Wednesday, April 1, 2020

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...
Ballina Etiketimet Interneti dhe media tek femijet

interneti dhe media tek femijet

Durrës, qytetarët: Teknologjia na largoi nga libri

Zhvillimi i teknologjisë dhe orët e gjata që kalojmë në telefonat e mençur kanë ndikuar në reduktimin e kohës që njerëzit kalojnë me libër...

Interneti dhe media, kërcënim për fëmijët

Mësuesit e sportit dhe mjekët e fëmijëve vërejnë së fundmi që lëvizjet e tyre janë të pamjaftueshme, dhe se shumë të rinj kanë një...

Must Read

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Jam pensionist dhe vetëm, ku mund të kërkoj ndihmë? Ja numrat në dispozicion sipas qyteteve

Numrat e mëposhtëm janë vendosur nga Bashkitë rrespektive, për t'i bërë të mundur të kërkojnë ndihmë për çdo problem. Tiranë 0800 0888. Durrësit (e hënë-e dielë)...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...