13 C
Tirana
Wednesday, April 1, 2020

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...
Ballina Etiketimet Ilir Meta

Ilir Meta

Meta kthen në Kuvend paketën e famshme “Anti-KÇK”, shpjegon edhe arsyet

Ilir Meta ka kthyer në Kuvend paketën e famshme "Anti-KÇK". Meta ka renditur arsyet e këtij vendimi duke sqaruar se ky akt normativ me...

Tiranë, Kuvendi në një seancë të jashtëzakonshme prej “kaosit” të krijuar

Ditën e djeshme u mor vendimi që Parlamenti të mbajë sot një sancë të jashtëzakonshme, për t'i dhënë një zgjidhje "kaosit" të krijuar. Ky...

Tiranë, presidenti Meta pret ambasadorin suedez

Presidenti Ilir Meta priti në një takim lamtumire Ambasadorin e Jashtëzakonshëm dhe Fuqiplotë të Mbretërisë së Suedisë në Shqipëri, Johann Ndisi, ku e falënderoi...

Meta: Nuk ka vetëm të dielë, por edhe të hënë

Presidenti Ilir Meta poston në facebook një urim për një fundjavë sa më të qetë larg zhurmës, tensioneve dhe streseve. "Nuk ka të dielë por...

Ilir Meta, e vë mandatin tim në dispozicion të zgjidhjes së krizës

Në një deklaratë publike, ku njoftoi gatishmërinë e tij për shtyrjen e datës së zgjedhjeve në funksion të zgjidhjes së krizës politike, Presidenti Ilir...

Grabitësit e Rinasit pritën sa zbriti Presidenti Meta nga avioni

Në momentin kur ndodhi grabitja në Rinas, aeroporti ka qenë në masa të forta policie. Shkak i këtyre masave ka qenë zbritja në pistë...

Durrës, homazhet për Ulqinakun, çfarë pëshpëritin Meta dhe Dako?

Në homazhe ka qënë i pranishëm edhe kryebashkiaku Dako. Në një moment ai është shfaqur shumë pranë Presidentit e nisin të bisedojnë. Nuk dihet se çfarë...

Dita Kombëtare e Greqisë, presidenti Meta mesazh për dy vendet

Përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, presidenti Ilir Meta ka ndarë përshtypjet e tij, shoqëruar me një mesazh për dy kombet, pas...

Mediat botërore komentojnë qëndrimin e presidentit Ilir Meta mbi ndodhitë e fundit

Mediat më të mëdha botërore i kanë bërë jehonë deklarimeve të Presidentit të Shqipërisë Ilir Meta, i cili deklaroi sot se “jam i përgatitur...

Must Read

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Jam pensionist dhe vetëm, ku mund të kërkoj ndihmë? Ja numrat në dispozicion sipas qyteteve

Numrat e mëposhtëm janë vendosur nga Bashkitë rrespektive, për t'i bërë të mundur të kërkojnë ndihmë për çdo problem. Tiranë 0800 0888. Durrësit (e hënë-e dielë)...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...