13 C
Tirana
Thursday, September 24, 2020

Dhunë ndaj gruas e përndjekje ndaj ish-të dashurës, dy persona në Tiranë përfundojnë në pranga

Dy persona kanë përfunduar në prangat e policisë së Tiranës, njëri i akuzuar për dhunë ndaj gruas, e tjetri për përndjekje ndaj ish-të dashurës. Efektivët...
Ballina Etiketimet Futbollisti i Dinamos së Tiranës

futbollisti i Dinamos së Tiranës

Futboll, ndahet nga jeta Selim Gjoci, ish-futbollisti i Besës dhe i Dinamos

Selim Gjoci, ish-futbollisti i mirënjohur i Besës së Kavajës, por jo vetëm, është ndarë nga jeta sot, duke bërë që bashkëkohësit e tij dhe...

Must Read

I kërkoi të mos konsumonte lëndë narkotike poshtë pallatit, i riu plagos fqinjin, në kërkim edhe një vajzë

Tre persona janë shpallur në kërkim për plagosjen në zonën e Astirit ditën e diel. Nga të shtënat, mbeti i plagosur në këmbë 45-vjeçari Spartak...

OFL në Elbasan, u dërgon formularin e vetëdeklarimit 5 personave/EMRAT

Pesë persona nga Elbasani, të dënuar për drogë, prostitucion dhe pjesë e organizatave kriminale, dyshohet se pasurinë e krijuar, e kanë vënë si fryt...

Aksident në aksin rrugor Shkodër-Han i Hotit, një e re humb jetën

Një aksident me pasojë vdekjen e një të reje është regjistruar në aksin rrugor ShkodNjë makinë e drejtuar nga Emirjan Delaj rreth 30 vjeç,...