15 C
Tirana
Thursday, February 27, 2020

OPINION/Koronavirusi fle në mushkritë e Rilindjes

Edhe mënyra se si sillen ndaj të papriturave të natyrës i veçon regjimet autoritariste nga ato demoktatike. Këtë dëshmon rasti i fundit i koronavirusit...
More
  Ballina Etiketimet Cikalleshi

  Cikalleshi

  Durrës, kuqezinjtë dhe tekniku Reja shpërndajnë dhurata për fëmijët në Shtëpinë e Foshnjes (VIDEO)

  Sot ka qenë një ditë ndryshe për kombëtaren kuqezi të futbollit. Djemtë e teknikut Edi Reja kanë vendosur t’i bëjnë një surprizë të këndshme...

  Must Read

  Koronavirus/A do të mbyllet kufiri me Italinë? Përgjigjet Manastirliu

  Nga zhvillimet e fundit në Itali , për sa i përket Koronavirus edhe Shqipëria është e shqetësuar. Panorama në shtetin fqinj paraqitet e vështirë...

  Elbasan/ Plas boileri i lokalit dhe tre panele diellore

  Ditën e sotme policia bën me dije se në lagjen “Kala” Elbasan ka plasur boileri i një lokali dhe tre panele diellore. Kjo për...

  Fier/Tragjike, naftëtari humb jetën pas protestës

  Historia e Artan Voshtinës , është historia e të gjithë punëtorëve të rafinerisë në Ballsh. Historia e njerzve që pavarësisht moshës dhe vështirsive ngrihen...