13 C
Tirana
Wednesday, April 1, 2020

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...
Ballina Etiketimet Bastet

bastet

Gafa e Edi Ramës në publik, a do të procedohet kryeministri?

Xhupi i Liverpul duket të jetë i preferuari i Edi Ramës kohët e fundit. Ajo që nuk ka kaluar pa u komentuar në xhupin ‘new...

BASTET ONLINE, AKEP MERR VENDIMIN E RËNDËSISHËM, JA FAQET QË BLLOKON (LISTA)

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP), vendosi të bllkokojë faqet online të disa domaineve që mundësojnë vëndosjen e basteve online. Njoftimi i AKEP NJOFTIM MBI...

Bastet mbyllen me shpejtësi, heqin reklamat dhe shesin televizorët

Pikat e basteve do të mbyllen para 1 janarit të 2019. Ambientet e ish-llotove tashmë janë kthyer në një tjetër biznes. Duke hequr logon...

Kuvend, miratohet mbyllja e basteve sportive

Kuvendi i Shqipërisë miratoi sot me 75 vota pro ndryshimet e propozuara nga qeveria në ligjin ekzistues që rregullon aktivitetin e basteve sportive, lojrave...

Must Read

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Jam pensionist dhe vetëm, ku mund të kërkoj ndihmë? Ja numrat në dispozicion sipas qyteteve

Numrat e mëposhtëm janë vendosur nga Bashkitë rrespektive, për t'i bërë të mundur të kërkojnë ndihmë për çdo problem. Tiranë 0800 0888. Durrësit (e hënë-e dielë)...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...