15 C
Tirana
Thursday, February 27, 2020

OPINION/Koronavirusi fle në mushkritë e Rilindjes

Edhe mënyra se si sillen ndaj të papriturave të natyrës i veçon regjimet autoritariste nga ato demoktatike. Këtë dëshmon rasti i fundit i koronavirusit...
More
  Ballina Etiketimet Aksident

  aksident

  Aksident në rrugën e Rinasit, makinat përfundojnë në kanal

  Një aksident me pasojë rënien e dy makinave në kanal ka ndodhur në Rrugën e Rinasit pranë fshatit Bubq. Dy makinat kanë rënë në kanal...

  Lushnje, aksident rrugor, humb jetën i riu 28-vjeçar

  Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, me pasojë vdekjen e një të riu. Policia e Shtetit njofton...

  Elbasan, arrestohet shoferi, shkaktoi aksidentin me dy viktima

  Një 25-vjeçar nga Elbasani është arrestuar, pasi akusohet si shkaktar i aksidentit të mbrëmshëm me dy të vdekur në aksin rrugor Elbasan-Cërrik, në afërsi...

  Durrës, aksidentohet për vdekje kalimtari

  Mbrëmjen e djeshme një kalimtar ka humbur jetën në qytetin e Durrësit si pasojë e një aksidenti të rëndë rreth orës 23:30, në aksin...

  Tiranë, aksident në rrugën e aeroportit, pengohet qarkullimi

  Një aksident automobilistik ka ndodhur mëngjesin e sotëm, në rrugën drejt Aeroportit Ndërkombëtar "Nënë Tereza" në Rinas. Përplasja e dy automjeteve nuk ka sjellë...

  Aksident në Korçë, shpëtojnë mrekullisht tre fëmijë

  Një aksident ka ndodhur në lagjen nr.15 të qytetit të Korçës, ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Në bordin e njërit prej automjeteve...

  Aksident në aksin rrugor Korçë-Pogradec, makina përplas për vdekje këmbësoren

  Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Një automjet ka përplasur një këmbësore. Nga raportimet paraprake 40-vjeçarja ka gjetur vdekjen në mënyrë...

  Aksident në Rrogozhinë, probleme në lëvizje

  Dy automjete janë aksidentuar në Rrogozhinë duke krijuar për pasojë trafik. Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet të ketë persona të lënduar për shkak të...

  Aksident në aksin Lezhë-Milot, kamionçina përplaset me motorrin

  Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot, ku një kamionçinë është përplasur me një motorr. Mësohet se si pasojë e...

  Must Read

  Koronavirus/A do të mbyllet kufiri me Italinë? Përgjigjet Manastirliu

  Nga zhvillimet e fundit në Itali , për sa i përket Koronavirus edhe Shqipëria është e shqetësuar. Panorama në shtetin fqinj paraqitet e vështirë...

  Elbasan/ Plas boileri i lokalit dhe tre panele diellore

  Ditën e sotme policia bën me dije se në lagjen “Kala” Elbasan ka plasur boileri i një lokali dhe tre panele diellore. Kjo për...

  Fier/Tragjike, naftëtari humb jetën pas protestës

  Historia e Artan Voshtinës , është historia e të gjithë punëtorëve të rafinerisë në Ballsh. Historia e njerzve që pavarësisht moshës dhe vështirsive ngrihen...