Skandal në Mallakastër, babë e bir përleshen me policinë

232

Babë e bir i përvishen me grushte policisë. Një sherr mes babë e bir dhe punonjësve të policisë është regjistruar në Mallakastër.

Mësohet se specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër arrestuan në flagrancë shtetasin B. M., 56 vjeç, banues në Mallakastër, si edhe shpallën në kërkim shtetasin F. M., 27 vjeç, pasi në afërsi të banesës së tyre kanë kundërshtuar me dhunë dhe kanë goditur me grushte punonjësit e Policisë, të cilët kishin shkuar në ndihmë të punonjësve të AKU-së.