XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://next-television.com/ndertim-pa-leje-e-vjedhje-pijesh-alkoolike-arrestohen-dy-persona-ne-vlore-e-sarande/20%Always2019-07-31 17:53
https://next-television.com/mjeku-ngre-alarm-ne-fier-raste-pickimi-nga-merimanga-e-gjarperinjte/20%Always2019-07-31 17:49
https://next-television.com/burri-merr-femijet-dhe-i-con-ne-siri-nena-lufton-per-ti-kthyer-ne-shtepi-e-kam-mendjen-tek-ata/20%Always2019-07-31 17:45
https://next-television.com/teatri-rama-kritikeve-asnje-centimeter-nuk-kafshohet-nga-privati/20%Always2019-07-31 17:28
https://next-television.com/perdhunuan-dhe-shantazhuan-nje-13-vjecar-zbardhet-identiteti-i-3-personave/20%Always2019-07-31 16:55
https://next-television.com/aleatet-e-pd-kunder-mendimit-te-bashes-ne-13-tetor-zgjedhje-dhe-dialog-me-ps-per-integrimin/20%Always2019-07-31 16:43
https://next-television.com/ne-veren-e-kuqe-perberes-qe-largojne-vertete-stresin-dhe-ankthin/20%Always2019-07-31 13:24
https://next-television.com/konfirmohet-ne-detyre-prokurori-dumani-vezhguesi-i-onm-e-komplimenton/20%Always2019-07-31 13:18
https://next-television.com/gjermani-policia-i-vihet-pas-kosovari-le-vajzen-6-vjecare-ne-makine-dhe-tenton-te-arratiset/20%Always2019-07-31 13:10
https://next-television.com/kush-e-qelloi-plaurent-dervishaj-policia-ben-lidhjet-e-para/20%Always2019-07-31 13:03
https://next-television.com/gare-armatimesh-ne-ballkan-gazeta-die-welt-ja-cfare-vendi-ze-shqiperia/20%Always2019-07-31 12:53
https://next-television.com/tirane-reforma-ne-drejtesi-merr-pushimet-pezullohet-puna-e-kpk-dhe-kpa/20%Always2019-07-31 12:49
https://next-television.com/prej-vitesh-nuk-i-akordojne-titullin-mjeshtre-e-madhe-aktorja-e-mirenjohur-nuk-e-di-cfare-presin/20%Always2019-07-31 12:48
https://next-television.com/zbardhet-dosja-e-vrasjes-ne-vlore-nje-sere-pistash-nga-prishja-e-marreveshjeve-deri-tek-ngacmimi-i-bashkeshorteve/20%Always2019-07-31 12:41
https://next-television.com/asnje-qelize-greke-ne-gjakun-tim-deklaratat-e-rames-perfundojne-me-shpejtesi-ne-mediat-greke/20%Always2019-07-31 12:32
https://next-television.com/ksamili-ne-dy-realitete-paralele-ne-njeren-lagje-mbushen-pishinat-ne-tjetren-uje-vetem-30-minuta-ne-dite/20%Always2019-07-31 12:26
https://next-television.com/pd-basha-ne-prrenjas-shqiptaret-ne-varferi-ndersa-rama-dako-gjiknuri-dhe-balla-pervetesojne-miliona-euro/20%Always2019-07-31 11:20
https://next-television.com/kamez-votimet-e-30-qershorit-kryebashkiaku-mziu-i-drejtohet-gjykates-mos-e-njihni-mandatin-e-sulit/20%Always2019-07-31 10:36
https://next-television.com/tirane-shkarkohet-nga-detyra-gentian-osmani-ish-prokurori-i-ceshtjes-tahiri/20%Always2019-07-31 10:00
https://next-television.com/durres-gjobe-50-mije-euro-biznesmenit-arrestohen-tre-persona/20%Always2019-07-31 09:49
https://next-television.com/japoni-11-te-vdekur-nga-i-nxehti-tropikal-me-shume-se-5500-te-shtruar-ne-spital/20%Always2019-07-31 07:52
https://next-television.com/berat-arrestohet-22-vjecari-me-heroine-e-para-te-falsifikuara/20%Always2019-07-31 07:11
https://next-television.com/kosove-zgjedhjet-e-parakoheshme-presidenti-thaci-nis-konsultimet/20%Always2019-07-31 06:57
https://next-television.com/ekonomi-ndryshime-ne-sistemin-e-deklarimit-te-transaksioneve/20%Always2019-07-31 06:38
https://next-television.com/bashke-me-galaxy-note-10-samsung-do-ta-sjelle-edhe-nje-ore-te-re-smart/20%Always2019-07-30 15:40
https://next-television.com/sheqeri-i-tepert-shkakton-kancerin-e-qafes-se-mitres/20%Always2019-07-30 15:34
https://next-television.com/vucic-pavaresisht-kundershtive-armet-ruse-do-te-mberrijne-ne-serbi/20%Always2019-07-30 15:26
https://next-television.com/afera-me-karburantet-dy-te-arrestuar-nga-policia-e-elbasanit/20%Always2019-07-30 15:20
https://next-television.com/ska-be-me-qoka-meta-mos-prisni-mrekulli-pa-zgjedhje-te-lira/20%Always2019-07-30 15:18
https://next-television.com/hungaria-iu-ofron-30-mije-euro-cifteve-te-martuar-qe-do-kene-tre-femije/20%Always2019-07-30 15:14
https://next-television.com/deklarata-lufte-mes-greqise-dhe-turqise-per-qipron-veriore/20%Always2019-07-30 15:05
https://next-television.com/tirane-policia-rrugore-arreston-23-persona-dhe-vendos-3150-gjoba-per-nje-jave/20%Always2019-07-30 14:20
https://next-television.com/brazil-trazira-ne-burg-mes-bandave-rivale-57-te-vdekur/20%Always2019-07-30 14:08
https://next-television.com/udhetim-2-vjetor-300-vajza-dhe-gra-per-te-pastruar-oqeanet-nga-plastika/20%Always2019-07-30 14:02
https://next-television.com/pa-licence-frigorifer-me-ndryshk-e-lavaman-te-demtuar-aku-gjobit-restorantin-e-marketin-ne-kamez/20%Always2019-07-30 13:57
https://next-television.com/te-burgosurit-e-302-it-ne-greve-leter-me-tete-kerkesa-institucioneve/20%Always2019-07-30 13:51
https://next-television.com/po-ecte-ne-shina-35-vjecari-perplaset-nga-treni-ne-durres-rende-ne-spital/20%Always2019-07-30 13:43
https://next-television.com/alarmi-per-termet-apokaliptik-sizmiologu-grek-pergenjeshtron-meten-informojeni-fake-news-dhe-qesharake/20%Always2019-07-30 13:38
https://next-television.com/nxirr-nje-dekret-dhe-shtyje-termetin-spiropali-komenton-alarmin-e-metes-per-apokalips/20%Always2019-07-30 13:22
https://next-television.com/voavangjush-dakos-dhe-familjes-se-tij-i-ndalohet-hyrja-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Always2019-07-30 13:05
https://next-television.com/kavaje-betohet-kryebashkiaku-socialist-redjan-krali-por-nuk-hyn-dot-ne-zyre-video/20%Always2019-07-30 12:46
https://next-television.com/kavaje-pengohet-hyrja-e-socialistit-krali-ne-zyre-kryebashkiaku-sakja-votimet-e-30-qershorit-jane-nul-video/20%Always2019-07-30 13:24
https://next-television.com/hipokrizia-nderkombetare-me-krizen-shqiptare/20%Always2019-07-30 06:50
https://next-television.com/ekonomi-vijojne-kontrollet-kunder-informalitetit-bllokohen-tre-hotele/20%Always2019-07-30 06:46
https://next-television.com/pakistan-rrezohet-avioni-ushtarak-vdesin-17-persona/20%Always2019-07-30 06:36
https://next-television.com/pd-kavaje-neser-te-gjithe-para-bashkise-kunder-farses-zgjedhore/20%Always2019-07-29 18:51
https://next-television.com/furgoni-i-pasagjereve-merr-flake-ne-ecje-ne-kavaje-shkrumbohet-i-teri/20%Always2019-07-29 18:38
https://next-television.com/digjet-nje-lokal-tek-rana-e-hedhun-ne-shengjin-pronari-denoncoi-skandalin-e-tokave-ne-bregdet/20%Always2019-07-29 16:08
https://next-television.com/kosove-boshatisen-fshatrat-popullsia-dyndet-drejt-qyteteve/20%Always2019-07-29 15:58
https://next-television.com/dafina-zeqiri-zbulon-vete-defektet-kur-te-gjithe-ne-presim-qe-vip-at-te-jene-perfekte/20%Always2019-07-29 15:49
https://next-television.com/perplasje-ne-seri-ne-autostraden-tirane-durres/20%Always2019-07-29 15:39
https://next-television.com/kolonje-erion-isai-betohet-si-kryebashkiak/20%Always2019-07-29 15:21
https://next-television.com/pse-po-shtohen-rastet-e-pedofilise-dhe-incestit-me-te-miturit-ne-shqiperi-flet-sociologu/20%Always2019-07-29 15:03
https://next-television.com/punimet-ne-mes-te-sezonit-turistik-shkaktojne-trafik-7-km-ne-fushe-kruje-thumane/20%Always2019-07-29 14:57
https://next-television.com/arrestohet-nenkryetari-i-bashkise-se-fierit-dhe-30-zyrtare/20%Always2019-07-29 14:49
https://next-television.com/elbasan-policia-rrugore-800-masa-administrative-gjate-kontrolleve-per-parandalimin-e-aksidenteve-rrugore/20%Always2019-07-29 14:34
https://next-television.com/manjani-sulmon-ambasadorin-soreca-aty-dy-fjale-soreca-i-thote-si-edi-rama/20%Always2019-07-29 14:24
https://next-television.com/emri-stadiumit-ne-shitje-brace-kunder-fshf-se-kane-qellim-vetem-parate-qeveria-nuk-ka-lidhje/20%Always2019-07-29 14:15
https://next-television.com/rumaniprotesta-per-15-vjecaren-e-vrare-nga-nje-manjak-65-vjecar-qytetaret-fajesojne-policine/20%Always2019-07-29 14:07
https://next-television.com/vlore-arrestohet-bashkejetuesi-e-nxiste-drejt-vetevrasjes-e-me-pas-tentoi-ti-ngacmoje-seksualisht-te-bijen/20%Always2019-07-29 13:56
https://next-television.com/kishin-paketuar-pakot-e-kokaines-me-imazhin-e-tony-montanes-mbi-to-shkaterrohet-karteli-i-ballkanit/20%Always2019-07-29 13:41
https://next-television.com/momente-horrori-modelja-ruse-gjendet-e-therur-dhe-e-zhveshur-brenda-nje-valixheje/20%Always2019-07-29 13:28
https://next-television.com/1111111111-2/20%Always2019-07-29 13:33
https://next-television.com/lsi-nenkryetari-vasili-nuk-terhiqemi-ne-kembe-per-te-mbrojtur-teatrin-kombetar/20%Always2019-07-29 12:33
https://next-television.com/fier-konstituohet-keshilli-bashkiak-kryebashkiaku-armando-subashi-ben-betimin/20%Always2019-07-29 10:50
https://next-television.com/kosove-qeverisja-e-qeverise-se-dorehequr-haradinaj-i-drejtohet-gjykates-kushtetuese/20%Always2019-07-29 10:27
https://next-television.com/pd-lideri-demokrat-basha-per-devollin-regjimi-kriminal-uzurpon-me-dhune-qeverisjen-lokale/20%Always2019-07-29 10:00
https://next-television.com/devoll-duro-fton-punonjesit-e-administrates-ne-pune-nallbati-bashkia-eshte-bere-si-burg/20%Always2019-07-29 08:23
https://next-television.com/ekonomi-kontrolli-i-larte-i-shtetit-blerja-e-nje-banese-eshte-plotesisht-e-paperballueshme/20%Always2019-07-29 07:53
https://next-television.com/vlore-merr-flake-anija-turistike-nuk-ka-te-lenduar/20%Always2019-07-29 07:18
https://next-television.com/devoll-nallbati-i-pd-e-gjen-zyren-te-mbushur-me-police-do-jem-ketu-cdo-dite-24-ore-ne-dite/20%Always2019-07-29 07:03
https://next-television.com/shba-qellon-mbi-turmen-e-njerezve-tre-te-vrare-dhe-15-te-plagosur/20%Always2019-07-29 06:31
https://next-television.com/ja-pse-instagram-po-fsheh-numrin-e-pelqimeve-ne-disa-vende-te-botes/20%Always2019-07-28 18:12
https://next-television.com/levizja-e-papritur-e-malajt-rikthehem-ne-ps-ja-arsyeja/20%Always2019-07-28 17:51
https://next-television.com/miliardieri-amerikan-ben-gjestin-e-madh-per-studentet-dhe-familjet-e-tyre/20%Always2019-07-28 13:56
https://next-television.com/policia-sigurimi-te-rreme-ne-portin-e-barit-konsullata-e-pergjithshme-mos-bini-pre/20%Always2019-07-28 13:49
https://next-television.com/bie-nga-motori-i-ujit-dhe-mbytet-33-vjecari-tek-gjiri-i-lalezit-nderron-jete-dhe-nje-pushuese-ne-plazhin-e-durresit/20%Always2019-07-28 13:40
https://next-television.com/kapet-ne-don-bosko-hajduti-i-bicikletave-zbardhen-7-vjedhje/20%Always2019-07-28 11:33
https://next-television.com/plas-sherri-ne-jale-dy-grupe-te-rinjsh-konfliktohen-ne-zonen-vip/20%Always2019-07-28 11:19
https://next-television.com/sulm-me-arme-ne-new-york-vritet-1-person-plagosen-11-te-tjere/20%Always2019-07-28 11:12
https://next-television.com/shqiptaret-tani-te-dytet-ne-itali-nder-te-huajt-rezidente/20%Always2019-07-28 08:54
https://next-television.com/hetimet-per-grabitjen-ne-rinas-grupi-shihte-filma-per-tu-frymezuar-3-muaj-prova-e-skenare/20%Always2019-07-28 08:32
https://next-television.com/perdhunoi-te-rene-dhe-u-fsheh-ne-pyll-kapet-autori-ne-divjake/20%Always2019-07-28 08:27
https://next-television.com/hepatiti-viral-problem-i-shendetit-publik-por-mund-te-parandalohet/20%Always2019-07-28 07:50
https://next-television.com/vrasja-ne-hollande-flasin-viktimat-e-latos-figure-mafioze-u-ngaterrua-me-personin-e-gabuar/20%Always2019-07-28 07:42
https://next-television.com/histori-tronditese-nga-shqiperia-komuniste-si-me-denoncoi-nena-ime/20%Always2019-07-28 07:39
https://next-television.com/pd-e-percare-ja-zerat-e-demokrateve-kunder-bashes-liderit-qe-po-rrenon-partine-reflekto/20%Always2019-07-28 07:35
https://next-television.com/nxirren-55-trupa-nga-anija-e-fundosur-ne-mesdhe/20%Always2019-07-28 07:10
https://next-television.com/edhe-nje-kujtese-edi-rames-per-historine-e-teatrit/20%Always2019-07-27 14:11
https://next-television.com/rumani-ndalohet-kalimi-i-armatimeve-ruse-drejt-serbise/20%Always2019-07-27 13:52
https://next-television.com/paralajmerimi-i-akademikut-fuga-ligji-per-akademine-e-shkencave-ka-deshtuar/20%Always2019-07-27 13:43
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-refuzon-dekretimin-e-ndryshimeve-ne-ligjin-per-planifikimin-dhe-zhvillimin-e-territorit/20%Always2019-07-27 13:36
https://next-television.com/tirane-behar-bajri-ekstradohet-nga-holanda/20%Always2019-07-27 13:25
https://next-television.com/tirane-kqz-shpall-rezultatet-perfundimtare-te-30-qershorit-zguri-voton-kunder/20%Always2019-07-27 10:11
https://next-television.com/pd-basha-ne-delvine-rama-dhe-qeveria-e-tij-jane-shnderruar-ne-grabites-te-pasurive-publike/20%Always2019-07-27 09:59
https://next-television.com/futboll-ndahet-nga-jeta-selim-gjoci-ish-futbollisti-i-beses-dhe-i-dinamos/20%Always2019-07-27 09:13
https://next-television.com/kore-e-jugut-shembet-klubi-i-nates-dy-te-vdekur-dhe-17-te-plagosur/20%Always2019-07-27 07:32
https://next-television.com/kosove-nje-tjeter-prove-per-tu-anetaresuar-ne-interpol/20%Always2019-07-27 07:02
https://next-television.com/pd-basha-ne-sarande-30-qershori-jokushtetues-cdo-produkt-i-tij-eshte-nul/20%Always2019-07-27 06:32
https://next-television.com/greqi-atentat-shqiptarit-ne-ishullin-turistik/20%Always2019-07-27 06:22
https://next-television.com/india-vendi-me-i-rrezikshem-ne-bote-per-te-jetuar-grate/20%Always2019-07-26 16:58
https://next-television.com/rama-urdher-kryebashkiakeve-te-rinj-deri-ne-fund-te-gushtit-beni-organigramen-ata-qe-nuk-kapin-ritmin-te-spastrohen/20%Always2019-07-26 16:34
https://next-television.com/hapi-me-force-dyert-e-bashkise-devoll-duro-u-detyrova/20%Always2019-07-26 16:21
https://next-television.com/moti-surprizon-serish-kushtet-atmosferike-ndryshojne-ne-fundjave/20%Always2019-07-26 15:01
https://next-television.com/anti-informaliteti-denaj-zbuluam-1600-hotele-te-regjistruar-ne-booking-por-te-panjohur-per-tatimet/20%Always2019-07-26 14:53
https://next-television.com/shperthen-ne-gjyq-izet-haxhia-jeni-sherbetore-te-sali-berishes/20%Always2019-07-26 14:50
https://next-television.com/lajm-i-mire-per-ata-qe-perdorin-makinat-ja-cfare-do-te-ndodhe-ne-gusht/20%Always2019-07-26 14:43
https://next-television.com/rama-ne-portin-e-durresit-terminali-i-krocerave-do-te-beje-ndryshim-historik/20%Always2019-07-26 14:38
https://next-television.com/demokratet-slirojne-bashkite-brace-jeni-fantazma/20%Always2019-07-26 14:30
https://next-television.com/vdekja-e-punetorit-nga-shperthimi-i-transformatorit-dje-ne-autostrade-arrestohet-inxhinieri/20%Always2019-07-26 14:26
https://next-television.com/thirri-burrin-ne-pune-dhe-e-qelloi-pas-shpine-gruaja-vrasese-para-gjykates/20%Always2019-07-26 14:20
https://next-television.com/zidane-perpilon-listen-7-lojtare-do-largohen-nga-real-madridi/20%Always2019-07-26 14:05
https://next-television.com/arrestohen-rumunet-terhiqnin-para-me-karta-te-klonuara-ne-tirane/20%Always2019-07-26 13:47
https://next-television.com/forcohet-kontrolli-mbi-zyrat-e-kembimit-valutor-rrezikon-te-pastrojne-para/20%Always2019-07-26 13:42
https://next-television.com/klsh-te-blesh-shtepi-ne-shqiperi-mision-i-pamundur/20%Always2019-07-26 13:34
https://next-television.com/meta-leter-osbe-se-ejani-negocioni-per-te-zgjidhur-krizen-mes-tre-artisteve-ne-shqiperi/20%Always2019-07-26 13:17
https://next-television.com/devoll-njesia-vendore-me-dy-qeveri-njera-ne-zyre-e-tjetra-jashte-saj/20%Always2019-07-26 11:36
https://next-television.com/devoll-demokratet-e-pengojne-por-keshilli-bashkiak-konstituohet-ne-mjedis-tjeter/20%Always2019-07-26 10:08
https://next-television.com/tirane-vendimi-i-kpa-gjyqtari-xhezair-zaganjori-shkarkohet-nga-detyra/20%Always2019-07-26 09:35
https://next-television.com/pd-basha-ne-himare-votimet-e-30-qershorit-ishin-farse-shqiptaret-refuzuan-regjimin/20%Always2019-07-26 09:01
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-kryebashkiaket-e-rinj-te-nisin-punen-sa-me-shpejt/20%Always2019-07-26 08:49
https://next-television.com/libi-tragjedi-ne-detin-mesdhe-mbyten-dy-anije-me-emigrante-rreth-150-persona-humbin-jeten/20%Always2019-07-26 08:32
https://next-television.com/mbreteri-e-bashkuara-vendoset-shoqerimi-i-naftembajteseve-me-flamur-britanik/20%Always2019-07-26 08:07
https://next-television.com/tirane-arrestohen-dy-rumune-vidhnin-bankat-me-karta-te-klonuara/20%Always2019-07-26 07:43
https://next-television.com/tirane-zgjedhjet-ne-ps-rama-mbledh-deputetet-dhe-drejtuesit-e-rajonit-verior/20%Always2019-07-26 07:29
https://next-television.com/futboll-uli-hoeness-largohet-nga-bayern-munchen-pritet-zgjedhja-e-karl-heinz-rummenigge/20%Always2019-07-26 06:58
https://next-television.com/kosove-haradinaj-kthehet-nga-haga-sot-zhvillohet-mbledhja-e-qeverise/20%Always2019-07-26 06:38
https://next-television.com/tirane-shperthen-eksplozivi-ne-deren-e-lokalit-autoret-nuk-dihen/20%Always2019-07-26 06:27
https://next-television.com/tirane-aksidenti-ne-paskuqan-deme-materiale-dhe-veshtiresi-ne-qarkullim/20%Always2019-07-25 17:34
https://next-television.com/prova-e-pare-neser-betohet-kryetari-i-ri-i-bashkise-se-devollit-a-do-e-liroje-zyren-i-zgjedhuri-i-pd-se/20%Always2019-07-25 17:06
https://next-television.com/vendimi-i-ri-ska-me-femijet-te-pa-pashoqeruar-ne-qendra-interneti/20%Always2019-07-25 16:27
https://next-television.com/luhatja-e-tensionit-te-energjise-ne-sarande-banoret-na-jane-djegur-frigorifere-ashensore-po-mbyllim-biznesin/20%Always2019-07-25 16:22
https://next-television.com/miratohet-ndertimi-i-centralit-me-ere-ne-fier/20%Always2019-07-25 16:13
https://next-television.com/sali-berisha-publikon-skandalin-ne-akademine-e-sigurise-5-mije-euro-per-nje-kapele-polici/20%Always2019-07-25 15:59
https://next-television.com/shqiperia-heq-vizat-me-shtetin-ne-karaibe-qe-njihet-si-parajse-fiskale/20%Always2019-07-25 15:51
https://next-television.com/jo-me-me-laps-e-leter-nga-janari-i-vitit-te-ardhshem-agjentet-e-tatimeve-ju-monitorojne-ne-kohe-reale/20%Always2019-07-25 15:40
https://next-television.com/pse-te-flini-me-freskuese-ndezur-eshte-ne-fakt-nje-ide-shume-e-keqe/20%Always2019-07-25 15:27
https://next-television.com/durres-manovra-te-rrezikshme-me-motorra-uji-prane-pushuesve-policia-nderhyn-me-bllokime-e-masa-administrativevideo/20%Always2019-07-25 14:44
https://next-television.com/50-persona-pretendojne-helmim-nga-uji-reagon-iksh-nuk-ka-te-beje-uji-stina-e-veres-ka-viroza/20%Always2019-07-25 14:30
https://next-television.com/hakmarrja-e-arben-malaj-mbledh-firma-per-vetengrirjen-e-taulant-balles/20%Always2019-07-25 14:22
https://next-television.com/bulku-pergenjeshtron-ramen-nderto-teater-te-ri-jo-duke-shkulur-te-vjetrin/20%Always2019-07-25 14:15
https://next-television.com/fusha-dhe-a-n-k-kompanite-modeste-qe-premtojne-projekte-te-medha/20%Always2019-07-25 14:08
https://next-television.com/william-levy-i-shkaterruar-ekonomikisht-zhytet-ne-borxhe-dhe-heq-dore-nga-jeta-luksoze/20%Always2019-07-25 13:58
https://next-television.com/durres-qelloi-per-vdekje-nje-person-dy-vite-me-pare-arrestohet-46-vjecari-emri/20%Always2019-07-25 13:33
https://next-television.com/tirane-mbrojtja-e-teatrit-kombetar-opozita-dhe-artistet-nenshkruajne-marreveshjen/20%Always2019-07-25 13:06
https://next-television.com/tirane-shperthimi-i-transformatorit-nderron-jete-njeri-nga-tre-te-plagosurit/20%Always2019-07-25 12:58
https://next-television.com/tirane-shperthen-transformatori-prane-autostrades-plagosen-tre-punetore/20%Always2019-07-25 11:11
https://next-television.com/tirane-sekretari-i-pergjithshem-i-osbe-mbeshtetje-per-krizen-por-duhet-gjitheperfshirje/20%Always2019-07-25 10:18
https://next-television.com/tirane-ceshtja-toyota-yaris-basha-taulant-balla-duhet-te-ishte-sot-ne-pranga/20%Always2019-07-25 10:07
https://next-television.com/sarande-arrestohet-shoferi-28-vjecar-shkaktari-i-aksidentit-ku-u-plagosen-tete-persona/20%Always2019-07-25 08:32
https://next-television.com/tirane-ceshtja-toyota-yaris-basha-ne-prokurorine-e-krimeve-te-renda/20%Always2019-07-25 08:12
https://next-television.com/ekonomi-fluksi-i-turisteve-euro-vijon-dobesimin-ndaj-monedhes-sone-kombetare/20%Always2019-07-25 07:07
https://next-television.com/permet-zbulohet-parcela-me-bime-narkotike-kater-persona-ne-pranga/20%Always2019-07-25 06:36
https://next-television.com/elbasan-aksident-rrugor-ne-labinot-fushe-dy-te-plagosur/20%Always2019-07-25 06:29
https://next-television.com/gjendet-e-vdekur-ne-makine-vajza-shqiptare-ne-australi-dyshohet-se-u-vra-nga-babai/20%Always2019-07-24 19:21
https://next-television.com/termeti-ne-korce-banoret-ne-proteste-per-rindertimin-e-shtepive-po-i-cojme-femijet-ne-jetimore/20%Always2019-07-24 17:27
https://next-television.com/bujar-kapexhiu-leshon-karikaturen-e-rradhes-qelloni-mbi-teatrin/20%Always2019-07-24 17:13
https://next-television.com/shkarkimi-i-ilir-metes-letra-e-gramoz-rucit-per-komisionin-e-venecias/20%Always2019-07-24 16:05
https://next-television.com/artistet-leter-parlamentit-europian-urgjentisht-mbeshtetje-qe-ky-projekt-i-qeverise-te-ndalet-ne-kohe/20%Always2019-07-24 15:58
https://next-television.com/truall-apartamente-dhe-makina-te-riut-ne-elbasan-i-sekuestrohet-700-mije-e-pasuri/20%Always2019-07-24 15:51
https://next-television.com/kryebashkiaket-e-pd-se-marrin-porosite-nga-basha-nuk-ka-asnje-shans-te-leshojme-zyrat/20%Always2019-07-24 15:47
https://next-television.com/si-dukeshin-personazhet-shqiptare-ne-adoleshence/20%Always2019-07-24 14:39
https://next-television.com/legjitimiteti-i-mbrojtesve-te-teatrit-kunder-arbitraritetit-te-prishesve/20%Always2019-07-24 14:32
https://next-television.com/efektet-sezonale-euro-nis-renien-e-forte/20%Always2019-07-24 14:25
https://next-television.com/ndodh-per-here-te-pare-ne-vetting-prokurori-i-apelit-denohet-te-kthehet-serish-ne-shkolle/20%Always2019-07-24 14:20
https://next-television.com/rusi-arrestohet-lideri-i-opozites-alexiei-navalny/20%Always2019-07-24 14:12
https://next-television.com/ramush-haradinaj-ne-hage-do-mbrohem-ne-heshtje/20%Always2019-07-24 14:07
https://next-television.com/rekord-ne-ballkan-390-mije-shqiptare-kane-marre-pasaporte-te-vendeve-te-be-ne-15-vitet-e-fundit/20%Always2019-07-24 14:02
https://next-television.com/duam-teater-te-ri-ikonat-e-artit-shqiptar-pro-godines-se-re-moderne-e-bashkekohore/20%Always2019-07-24 13:53
https://next-television.com/tirane-protesta-para-teatrit-kombetar-kryeministri-rama-minorancat-nuk-e-marrin-dot-peng/20%Always2019-07-24 11:14
https://next-television.com/tirane-protesta-para-teatrit-kombetar-reagon-presidenti-meta/20%Always2019-07-24 10:21
https://next-television.com/tirane-protesta-para-teatrit-kombetar-ne-mbeshtetje-edhe-lideri-demokrat-basha/20%Always2019-07-24 09:53
https://next-television.com/pd-lideri-demokrat-basha-ne-peshkopi-kjo-qeveri-eshte-bande-koha-per-ndryshim/20%Always2019-07-24 08:11
https://next-television.com/ekonomi-shefi-i-misionit-te-fmn-forconi-kuadrin-ligjor-te-partneritetit-publik-privat/20%Always2019-07-24 08:03
https://next-television.com/kukes-fluksi-i-turisteve-ne-morine-masa-shtese-nga-policia-e-shtetit/20%Always2019-07-24 07:43
https://next-television.com/korce-levizte-me-arme-ne-brez-arrestohet-i-riu-28-vjecar/20%Always2019-07-24 07:33
https://next-television.com/tirane-rrethohet-me-police-teatri-kombetar-fillon-zbrazja-e-orendive/20%Always2019-07-24 07:15
https://next-television.com/gjermani-kinezet-blejne-5-perqind-te-aksioneve-te-daimler-ag/20%Always2019-07-24 07:06
https://next-television.com/kosove-haradinaj-udheton-drejt-hages-paraqitet-para-gjykates-speciale/20%Always2019-07-24 06:47
https://next-television.com/pesticidet-mund-te-shkaktojne-diabet/20%Always2019-07-23 16:38
https://next-television.com/prokurore-belge-ne-tirane-per-toyota-yaris-basha-pyetet-te-enjten/20%Always2019-07-23 16:25
https://next-television.com/ndryshimet-ne-qarqe-rama-le-ditmir-bushatin-pa-post/20%Always2019-07-23 16:20
https://next-television.com/itali-18-vjecari-shqiptar-vritet-me-thike-nga-bashkekombesi-ne-sy-te-vellait-binjak/20%Always2019-07-23 16:12
https://next-television.com/ndryshon-ligji-personat-me-aftesi-ndryshe-do-perfitojne-pagese-nga-mbrojtja-sociale-edhe-nese-jane-te-punesuar/20%Always2019-07-23 16:05
https://next-television.com/tirane-arrestohen-dhe-pezullohen-efektivet-e-korruptuar-rrugore-mes-tyre-edhe-policja-25-vjecare/20%Always2019-07-23 16:00
https://next-television.com/skema-dhe-pergjimet-shokuese-si-kriminelet-e-korces-trafikonin-femra-e-mbillnin-hashash/20%Always2019-07-23 15:55
https://next-television.com/iu-keput-timoni-i-gomones-shpetohen-2-persona-ne-vlore-dyshohet-se-trafikonin-droge/20%Always2019-07-23 15:45
https://next-television.com/pije-freskuese-vaj-ulliri-embelsira-mjalt-dhe-fast-food-me-myk-e-lageshtire-aku-1-6-mln-leke-gjoba-ne-shkoder-durres-dhe-vlore/20%Always2019-07-23 15:19
https://next-television.com/shperthimi-i-memorialit-ne-finiq-reagon-greqia-shqiperia-te-kape-sa-me-shpejt-autoret/20%Always2019-07-23 15:03
https://next-television.com/kalon-vettingun-rivali-kryesor-i-arta-markut-ne-garen-per-prokuror-te-pergjithshem/20%Always2019-07-23 14:56
https://next-television.com/keto-fruta-dhe-perime-nuk-duhen-qeruar-asnjehere/20%Always2019-07-23 14:48
https://next-television.com/mashtroi-vellain-e-drejtorit-te-policise-se-tiranes-arrestohet-64-vjecarja-cfare-u-premtonte-biznesmeneve/20%Always2019-07-23 14:18
https://next-television.com/durres-vidhet-kasaforta-dhe-range-roveri-tek-gjiri-i-lalzit/20%Always2019-07-23 14:11
https://next-television.com/itali-operacion-policor-kunder-droges-ne-pranga-edhe-disa-shqiptare/20%Always2019-07-23 08:06
https://next-television.com/ekonomi-forcohet-leku-shqiperia-humb-avantazhin-konkurrues/20%Always2019-07-23 07:56
https://next-television.com/indi-e-la-e-dashura-vetevaret-live-ne-facebook/20%Always2019-07-23 07:43
https://next-television.com/kavaje-ndihma-ekonomike-mbledh-keshillin-bashkiak-per-here-te-fundit/20%Always2019-07-23 07:18
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-askush-nuk-mund-te-shantazhoje-kosoven/20%Always2019-07-23 06:59
https://next-television.com/ekonomi-lufta-kunder-informalitetit-penalizohen-367-subjekte/20%Always2019-07-23 09:16
https://next-television.com/vlore-shpetohen-nga-mbytja-dy-persona-ne-nje-gomone/20%Always2019-07-23 06:29
https://next-television.com/kopshti-botanik-ne-pronesi-te-bashkise-fshn-vendim-arbitrar/20%Always2019-07-22 16:12
https://next-television.com/gjyqi-ne-vjeshte-tahirinese-per-ju-eshte-procedure-per-mua-eshte-jeta/20%Always2019-07-22 16:05
https://next-television.com/shtangen-te-gjithe-bale-perfundimisht-zgjedh-klubin-e-ri/20%Always2019-07-22 15:59
https://next-television.com/neser-asambleja-e-ps-zbardhet-axhenda/20%Always2019-07-22 15:50
https://next-television.com/icardi-hap-deren-per-napolin-durimi-per-juventus-mbaroi/20%Always2019-07-22 15:46
https://next-television.com/cardi-b-shokon-fansat-do-te-doja-te-isha-e-vdekur/20%Always2019-07-22 15:42
https://next-television.com/si-reforma-ne-drejtesi-do-te-siguroje-barazi-para-ligjit-per-te-gjithe-ambasada-amerikane-poston-videon-shpjeguese/20%Always2019-07-22 15:13
https://next-television.com/fshf-nxjerr-ne-shitje-emrin-e-stadiumit-te-ri-presim-oferta-mbi-3-mln-euro/20%Always2019-07-22 15:01
https://next-television.com/turqia-europes-po-hapem-dyert-qeverite-tuaja-rrezohen-per-6-muaj/20%Always2019-07-22 14:56
https://next-television.com/basha-kercenon-arkitektet-e-huaj-gropa-e-teatrit-do-te-jete-per-ju/20%Always2019-07-22 14:18
https://next-television.com/tirane-droge-ne-clube-e-tallava-arrestohen-3-shperndaresit-emrat/20%Always2019-07-22 14:13
https://next-television.com/i-nxehti-ekstrem-pushton-vendin-javes-tjeter-temperaturat-do-arrijne-deri-40-grade-c/20%Always2019-07-22 14:03
https://next-television.com/veliaj-90-e-banoreve-te-astirit-e-duan-unazen-e-re-mos-ti-pengoje-pakica-e-zhurmshme-partiake/20%Always2019-07-22 13:59
https://next-television.com/momente-tmerri-ne-hong-kong-persona-te-maskuar-sulmojne-me-shkopinj-druri-udhetaret-ne-tren-45-te-plagosur/20%Always2019-07-22 13:56
https://next-television.com/700-euro-per-te-shkuar-ne-angli-kapen-4-shqiptare-te-fshehur-ne-furgon-brenda-kutive/20%Always2019-07-22 13:50
https://next-television.com/france-nga-temperaturat-e-larta-dhe-mungesa-e-ushqimit-francezet-therrin-bagetite/20%Always2019-07-22 13:45
https://next-television.com/kosove-zgjedhjet-e-parakoheshme-parlamentare-zhvillohen-me-8-shtator/20%Always2019-07-22 10:35
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-tolerance-zero-ndaj-informalitetit/20%Always2019-07-22 10:17
https://next-television.com/tirane-shkarkimi-i-presidentit-meta-i-dergohet-leter-komisionit-te-venecias/20%Always2019-07-22 10:00
https://next-television.com/ekonomi-eksportet-e-prodhimeve-bujqesore-rriten-me-24-perqind/20%Always2019-07-22 10:04
https://next-television.com/pd-leter-kolegjit-zgjedhor-i-kerkon-refuzimin-e-mandateve-te-keshilltareve/20%Always2019-07-22 07:59
https://next-television.com/shba-shpallet-i-pafajshem-pas-22-viteve-burg-nena-e-viktimes-gjen-fajtorin/20%Always2019-07-22 07:40
https://next-television.com/ukraine-zgjedhjet-parlamentare-projektohet-fitorja-e-partise-se-presidentit-zelensky/20%Always2019-07-22 07:15
https://next-television.com/ekonomi-lufta-kunder-informalitetit-shteti-zbret-ne-gjirin-e-lalzit/20%Always2019-07-22 06:48
https://next-television.com/tirane-njoftimi-i-oshee-zonat-ku-do-te-nderpritet-energjia-elektrike/20%Always2019-07-22 06:24
https://next-television.com/faturinoja-ne-durres-bie-nga-autobusi-policia-arreston-shoferin/20%Always2019-07-21 16:45
https://next-television.com/detaje-mbi-vdekjen-e-festim-latospresidentit-te-veteshpallur-te-camerise/20%Always2019-07-21 13:54
https://next-television.com/prezantuesi-i-njohur-amerikan-shijon-pushimet-ne-shqiperi/20%Always2019-07-21 13:47
https://next-television.com/operacioni-i-madh-antidroge-ne-itali-tregtonin-edhe-kokaine-te-zeze/20%Always2019-07-21 13:37
https://next-television.com/artan-fuga-thirrje-publike-pasiviteti-e-gjumi-do-jene-te-pafalshem/20%Always2019-07-21 13:30
https://next-television.com/regjistrimi-i-pronave-artan-lame-kemi-keqmenaxhim-por-procesi-po-finalizohet/20%Always2019-07-21 13:26
https://next-television.com/dha-doreheqjen-dy-dite-me-pare-por-haradinaj-vijon-punen/20%Always2019-07-21 13:22
https://next-television.com/anti-informaliteti-tatimet-bllokojne-dy-biznese-ne-vlore-denaj-kontrolle-naten-per-te-kapur-shkelesit/20%Always2019-07-21 13:18
https://next-television.com/llalla-peshku-i-pare-ne-rrjeten-e-spak-kreu-i-klp-se-do-te-vijojne-hetimet-ndaj-tij-per-pastrim-parash/20%Always2019-07-21 13:00
https://next-television.com/zidan-i-ben-dalje-bale-edhe-neser-po-te-ikte-do-ishte-mire-per-te-gjithe/20%Always2019-07-21 09:47
https://next-television.com/kapet-elbasanlliu-me-kokaine-dhe-7-telefona-i-sekuestrohet-edhe-nje-shume-parash/20%Always2019-07-21 09:28
https://next-television.com/vritet-ne-hollande-vlonjati-qe-e-kishte-shpallur-veten-president-i-camerise/20%Always2019-07-21 08:47
https://next-television.com/juventus-tani-vlen-1-miliard-euro-sarri-ka-nje-armate-te-frikshme-nen-urdhra/20%Always2019-07-21 08:38
https://next-television.com/fluks-ne-portin-e-durresit-te-huajt-zgjedhin-shqiperine-emigrantet-kthehen-per-pushime-ne-atdhe/20%Always2019-07-21 08:17
https://next-television.com/shqiptaret-perleshen-me-pakistanezet-ne-burgun-grek3-te-plagosur/20%Always2019-07-21 08:09
https://next-television.com/shifra-tronditese-12-e-femijeve-dhunohen-seksualisht/20%Always2019-07-21 07:57
https://next-television.com/statistikat-17-3-milione-njerez-jetojne-te-vetmuar-ne-gjermani/20%Always2019-07-21 07:47
https://next-television.com/atentati-ne-durres-sulmi-ndaj-plaurent-dervishajt-u-realizua-nga-nje-skuader-me-5-persona/20%Always2019-07-21 07:40
https://next-television.com/izrael-zbulohet-xhamia-ne-shkretetire-nje-nga-me-te-lashtat-ne-bote/20%Always2019-07-20 13:04
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-reagon-per-hetimin-e-haradinajt-por-pa-ia-permendur-emrin/20%Always2019-07-20 12:47
https://next-television.com/vlore-ministrat-klosi-lleshaj-dhe-manastirliu-mbledhin-institucionet-vendore/20%Always2019-07-20 12:25
https://next-television.com/pd-ish-deputetja-duma-rama-refuzoi-fondet-nga-be-per-rruget-qe-te-vjedhe-me-koncesione-video/20%Always2019-07-20 12:31
https://next-television.com/rruget-ne-fundjave-masat-e-marra-nga-policia-rrugore-per-sigurine-e-qarkullimit/20%Always2019-07-20 11:24
https://next-television.com/kamez-nje-rruge-i-vihet-emri-i-kryeministrit-kosovar-ramush-haradinaj/20%Always2019-07-20 10:38
https://next-television.com/futboll-zidane-kembengul-per-pogba-bale-dhe-rodriguez-ende-nuk-jane-larguar/20%Always2019-07-20 10:15
https://next-television.com/fier-arrestohet-autori-i-tete-grabitjeve-te-ndryshme/20%Always2019-07-20 09:56
https://next-television.com/kosove-ldk-i-kerkon-presidentit-thaci-te-nise-konsultimet-per-daten-e-zgjedhjeve/20%Always2019-07-20 09:43
https://next-television.com/ekonomi-administrata-tatimore-nis-aksionin-kunder-informalitetit/20%Always2019-07-20 08:54
https://next-television.com/serbi-doreheqja-e-haradinajt-presidenti-vucic-mashtrim-politik-nuk-ka-arsye-per-eufori/20%Always2019-07-20 08:43
https://next-television.com/iran-kunderpergjigjet-teherani-bllokohet-naftembajtesja-britanike-stena-impero/20%Always2019-07-20 08:34
https://next-television.com/pd-basha-me-dakon-dhe-krimin-e-organizuar-rama-kontrollon-pushtetin-vendor/20%Always2019-07-20 08:08
https://next-television.com/kosove-haradinaj-leter-qytetareve-kosoves-i-behet-presion-i-padrejte/20%Always2019-07-20 07:57
https://next-television.com/durres-gjendet-i-mbytur-burri-qe-vrau-gruan-e-tij-dyshohet-se-i-dha-fund-jetes/20%Always2019-07-20 07:45
https://next-television.com/kine-shperthim-ne-fabriken-e-gazifikimit-10-te-vdekur/20%Always2019-07-20 07:05
https://next-television.com/shendetesi-prej-1-korrikut-analiza-e-koprokultures-kryhet-ne-poliklinika/20%Always2019-07-20 06:57
https://next-television.com/ekonomi-shqiperia-dhe-kroacia-angazhohen-per-heqjen-e-barrierave-tregtare/20%Always2019-07-20 06:48
https://next-television.com/futboll-uefa-ndeshkon-bullgarine-dhe-rumanine-per-racizmin-e-tifozeve/20%Always2019-07-20 06:38
https://next-television.com/tirane-automjeti-perplaset-me-borduren-e-rruges-humb-jeten-shoferi/20%Always2019-07-20 07:30
https://next-television.com/presidentja-e-re-e-komisionit-evropian-ti-hapim-negociatat-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Always2019-07-19 16:19
https://next-television.com/5-shqiptaret-nga-kosova-kthehen-ne-heronj-ne-itali-hidhen-ne-det-per-te-shpetuar-te-aksidentuarit/20%Always2019-07-19 16:09
https://next-television.com/futbolli-ne-zi-ndahet-nga-jeta-ikona-e-klubit-te-tiranes-e-kombetares/20%Always2019-07-19 16:02
https://next-television.com/ndryshimet-ne-ligjin-per-duhanin-te-rejat-qe-duhet-te-dini/20%Always2019-07-19 15:55
https://next-television.com/tatimet-i-bllokuan-hotelin-bylykbashi-i-pergjigjet-edi-rames-me-nje-gjuhe-te-koduar/20%Always2019-07-19 15:49
https://next-television.com/kabul-shperthim-ne-universitet-gjashte-te-vdekur-dhe-27-te-plagosur/20%Always2019-07-19 15:22
https://next-television.com/lleshaj-ben-per-uje-te-ftohte-strukturat-vendore-ne-himare-nuk-jemi-te-kenaqur-zona-eshte-zaptuar/20%Always2019-07-19 15:17
https://next-television.com/super-xheloze-per-sarkozy-carla-bruni-i-pres-fytin-nese-flirton-me-femra-te-tjera/20%Always2019-07-19 15:12
https://next-television.com/nga-gushti-qeveria-aplikacion-stop-informalitetit-denonconi-nese-biznesi-nuk-paguan-taksa-dhe-nuk-merrni-sigurimet/20%Always2019-07-19 15:06
https://next-television.com/gjermania-nderon-ata-qe-u-perpoqen-te-vrisnin-hitlerin-ne-vitin-1944/20%Always2019-07-19 15:01
https://next-television.com/nxoren-pergjimet-e-dosjeve-339-dhe-184-hetimi-per-sekretin-hetimor-perfundon-ne-elbasan/20%Always2019-07-19 14:57
https://next-television.com/tentative-perdhunimi-policia-ja-e-verteta-e-ngjarjes-ne-durres/20%Always2019-07-19 14:45
https://next-television.com/lajmi-i-fundit-durres-krim-ne-familje-burri-vret-gruan-me-thike/20%Always2019-07-19 14:55
https://next-television.com/nen-emocione-te-forta-ramush-haradinaj-jep-doreheqjen-nga-posti-i-kryeministrit-te-kosoves/20%Always2019-07-19 14:32
https://next-television.com/tirane-aksion-me-qen-antidroge-ne-lokal-arrestohet-me-kokaine-pronari-procedohen-tre-te-tjere/20%Always2019-07-19 14:16
https://next-television.com/rama-beri-kerkese-ne-gjykaten-e-durresit-valbona-sako-merr-vulen-e-drejtesise-per-mandatin/20%Always2019-07-19 14:12
https://next-television.com/durres-vajza-e-mitur-ngacmohet-seksualisht-ndalohet-16-vjecari/20%Always2019-07-19 11:08
https://next-television.com/kavaje-aksioni-ne-golem-ministri-klosi-garantojme-hapesirat-e-nevojshme-edhe-per-plazhe-publike-video/20%Always2019-07-19 11:33
https://next-television.com/tirane-kpk-konfirmon-ne-detyre-prokurorin-cano-shkarkon-gjyqtaren-guri/20%Always2019-07-19 07:59
https://next-television.com/itali-paralajmerohet-renia-e-koalicionit-qeverises/20%Always2019-07-19 07:46
https://next-television.com/greqi-var-veten-ne-qeli-i-burgosuri-shqiptar/20%Always2019-07-19 07:31
https://next-television.com/shba-senatoret-republikane-dhe-demokrate-bejne-thirrje-per-sanksione-ndaj-turqise/20%Always2019-07-19 07:15
https://next-television.com/tirane-prangoset-36-vjecari-u-kap-duke-vjedhur-telefona-celulare/20%Always2019-07-19 06:59
https://next-television.com/kosove-ndihmes-sekretari-amerikan-i-shtetit-reeker-dialogu-prishtine-beograd-duhet-te-vazhdoje/20%Always2019-07-19 06:51
https://next-television.com/izrael-zjarre-dhe-temperatura-te-larta-evakuohen-qindra-banore/20%Always2019-07-19 06:36
https://next-television.com/itali-shkaterrohet-banda-italo-shqiptare-e-trafikut-te-droges/20%Always2019-07-19 06:25
https://next-television.com/topi-i-arte-2019-ronaldo-favorit-per-cr7-do-te-ishte-rekord-hera-e-gjashte/20%Always2019-07-18 16:03
https://next-television.com/u-shkarkua-nga-kpk-gjyqtari-i-tiranes-sot-humbi-vendi-jo-une-isha-i-vetmi-me-titullin-prof-dr/20%Always2019-07-18 15:52
https://next-television.com/eurostat-shqiperia-me-pabarazine-sociale-me-te-larte-ne-europe/20%Always2019-07-18 15:49
https://next-television.com/histori-e-pazakonte-ne-france-shqiptari-shikon-kemben-e-prere-ne-vitin-1997-te-stampuar-ne-pakete-cigaresh/20%Always2019-07-18 15:43
https://next-television.com/skamja-ne-polici-drejtuesit-pyesin-vartesit-a-kane-lavatrice-e-tv/20%Always2019-07-18 15:39
https://next-television.com/tokio-sperkat-me-benzine-dhe-i-ve-zjarrin-kyoto-animation-33-te-vdekur/20%Always2019-07-18 15:27
https://next-television.com/basha-tradhton-meten-nga-vjena-per-13-tetorin-ska-zgjedhje-me-ramen-kryeminister/20%Always2019-07-18 15:03
https://next-television.com/shahini-do-e-bejme-8-noten-mesatare-per-mesuesi-nuk-do-kete-me-arsimtare-nga-kristali-e-vitrinat-si-ne-kohen-e-pd/20%Always2019-07-18 14:56
https://next-television.com/vodhi-1-mln-leke-me-force-ne-nje-lokal-ne-zall-herr-pranga-tropojanit/20%Always2019-07-18 14:45
https://next-television.com/njihuni-me-bashkine-e-vetme-ne-shqiperi-qe-nuk-ka-farmaci-banoret-jemi-mes-te-kater-rrugeve/20%Always2019-07-18 14:42
https://next-television.com/ferri-mbi-toke-ne-mes-te-asgjese-brenda-burgut-ku-el-chapo-do-te-mbyllet-perjete/20%Always2019-07-18 14:38
https://next-television.com/durres-refuzimi-i-gjykates-per-sakon-reagon-kandidatja-e-bindjes-cudi-shpikje-politike-juridike-katastrofike/20%Always2019-07-18 14:33
https://next-television.com/tirane-deri-ne-7-ore-pa-drita-neser-dhe-pasneser-keto-zona-mbesin-pa-energji/20%Always2019-07-18 14:30
https://next-television.com/prishen-lokalin-pa-leje-banoret-ne-ksamil-sulmojne-me-gure-punonjesit-e-ikmt-se/20%Always2019-07-18 14:25
https://next-television.com/kuvend-shkarkimi-i-malajt-ruci-propozimi-duhet-te-vije-nga-keshilli-i-ministrave/20%Always2019-07-18 12:26
https://next-television.com/vlore-arrestohet-54-vjecari-kultivonte-bime-narkotike-ne-oborrin-e-shtepise/20%Always2019-07-18 08:41
https://next-television.com/lezhe-perplasen-dy-automjete-plagosen-pese-anetare-te-nje-familje/20%Always2019-07-18 08:19
https://next-television.com/tirane-dy-persona-ne-pranga-u-kapen-me-arme-e-municione-ne-mamurras/20%Always2019-07-18 08:11
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-turqia-nuk-do-te-furnizohet-me-avionet-f-35/20%Always2019-07-18 07:47
https://next-television.com/tirane-shkarkohet-kandidati-per-gjykaten-kushtetuese/20%Always2019-07-18 07:24
https://next-television.com/bruksel-ke-nis-hetimin-kunder-amazon-dyshohet-shkelja-e-rregullave-te-konkurrences/20%Always2019-07-18 07:07
https://next-television.com/tirane-aksident-rrugor-14-vjecari-ne-gjendje-te-rende-ndalohet-shoferi/20%Always2019-07-18 06:50
https://next-television.com/lleshaj-nga-tetori-kartat-id-qe-skadojne-nuk-mund-te-perdoren/20%Always2019-07-17 17:33
https://next-television.com/e-rende-ne-greqi-shqiptari-vret-kusheririn-e-gruas-ne-sy-te-femijeve/20%Always2019-07-17 17:31
https://next-television.com/evazion-fiskal-bllokohet-hoteli-i-ish-deputetit-te-pd-se-ne-elbasan-rama-nxjerr-fotot-numerimi-mbrapsht-ka-nisur/20%Always2019-07-17 17:21
https://next-television.com/pedofili-me-femije-te-mitur-ne-instagram-greket-duan-shqiptaret-qe-perdorin-profilet/20%Always2019-07-17 15:58
https://next-television.com/ke-ndihma-ekonomike-ne-shqiperi-poshte-kufirit-te-skajshem-te-varferise/20%Always2019-07-17 15:51
https://next-television.com/energjetika-kkt-miraton-pese-leje-te-reja-ndertimi-per-hec-e-vendore/20%Always2019-07-17 15:47
https://next-television.com/shqiptaret-rrjepin-tre-kompani-gjermane-ne-nje-dite-vjedhin-mbi-21-mije-e/20%Always2019-07-17 15:41
https://next-television.com/japoni-rekord-vetvrasjesh-mes-adoleshenteve-19-vjecare/20%Always2019-07-17 15:34
https://next-television.com/historia-e-tmerrshme-e-vajzes-nga-durresi-si-me-trafikuan-cunat-nga-shijaku-ne-gomone-edhe-oficere-policie/20%Always2019-07-17 14:46
https://next-television.com/fansat-e-faydee-masakroje-luanen-kur-kendon-ajo-me-dhembin-veshet-foto/20%Always2019-07-17 14:29
https://next-television.com/2-57-milion-leke-gjoba-e-2-bllokime-aku-ne-site-furra-buke-byrektore-dhe-fast-food-e-ne-tirane-e-shkoder-foto/20%Always2019-07-17 14:25
https://next-television.com/france-debate-per-shpezime-luksi-dorehiqet-ministri-francois-de-rugy/20%Always2019-07-17 14:19
https://next-television.com/njoftim-i-rendesishem-per-shoferet-rruget-qe-duhet-te-shmangni-per-te-mos-u-djegur-ne-trafik/20%Always2019-07-17 13:51
https://next-television.com/bllokohen-llogari-bankare-dhe-prona-te-nje-grupi-kriminal/20%Always2019-07-17 13:47
https://next-television.com/gjykata-nuk-i-njeh-mandatin-kryebashkiakes-se-durresit-bindja-u-regjistrua-jashte-afateve-ligjore/20%Always2019-07-17 13:43
https://next-television.com/tirane-kontrolli-i-larte-i-shtetit-presidenti-meta-propozon-petraq-milon/20%Always2019-07-17 12:54
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-i-gatshem-per-te-diskutuar-me-opoziten-por-jo-per-mandatin-qeverises/20%Always2019-07-17 12:14
https://next-television.com/tirane-qendra-kombetare-e-urgjences-mjekesore-shtohet-ndjeshem-numri-i-aksidenteve-video/20%Always2019-07-17 11:00
https://next-television.com/nje-kapak-per-te-fikur-kazanin-e-kritikave-2/20%Always2019-07-17 08:21
https://next-television.com/pd-basha-kujton-pushkatimin-e-blloshmit-dhe-lekes-intelektualet-vazhdojne-te-intimidohen-edhe-sot/20%Always2019-07-17 08:11
https://next-television.com/lushnje-djali-godet-babain-me-sepate-dergohet-me-urgjence-ne-spital/20%Always2019-07-17 08:00
https://next-television.com/komisioni-evropian-ursula-von-der-leyen-zgjidhet-ne-krye-te-qeverise-se-bashkimit-evropian/20%Always2019-07-17 07:50
https://next-television.com/gjermani-aktivizohet-rrjeti-i-pare-funksional-5g-i-telefonise-se-levizshme/20%Always2019-07-17 07:18
https://next-television.com/vlore-shperthen-bombola-e-gazit-plagosen-bashkeshortet/20%Always2019-07-17 06:38
https://next-television.com/u-vonua-ambulanca-spitali-i-fierit-nxjerr-blof-berishen-per-denoncimin-e-tij/20%Always2019-07-16 19:47
https://next-television.com/basha-i-paqarte-per-13-tetorin-kryemadhi-nis-fushaten-nuk-ka-pushime-pergatitemi-per-zgjedhje/20%Always2019-07-16 19:42
https://next-television.com/dy-aksidente-ne-elbasan-plagosen-7-persona-njeri-prej-shofereve-nxirret-jashte-makines-nga-zjarrfikesit/20%Always2019-07-16 17:40
https://next-television.com/patatina-patos-vaj-crystal-djathte-e-produkte-bulmeti-te-skaduara-dhe-ne-kushte-te-tmerrshme-higjieno-sanitare-aku-3-7-mln-leke-gjobe/20%Always2019-07-16 17:33
https://next-television.com/koncesioni-i-pompave-ministrja-e-financave-i-del-per-zot-nuk-do-rritet-cmimi-i-naftes/20%Always2019-07-16 15:51
https://next-television.com/do-paguaj-2-shqiptare-e-do-te-vras-gjyshja-kercenon-mbesen/20%Always2019-07-16 15:47
https://next-television.com/kujdes-shkarkimet-rama-drejtuesve-ne-4-qarqe-mos-prekni-grate/20%Always2019-07-16 15:43
https://next-television.com/kapen-dy-te-rinj-ne-kerkim-per-pengmarrje-dhe-nje-36-vjecar-qe-perndoqi-dhe-dhunoi-ish-te-dashuren/20%Always2019-07-16 15:38
https://next-television.com/gjykata-e-matit-miraton-mandatin-e-kryebashkiakut-te-ri-ish-gardistit-te-21-janarit/20%Always2019-07-16 13:54
https://next-television.com/propozimi-per-shkarkimin-e-malajt-voa-nga-te-njejtet-deputete-qe-e-mbeshteten-per-anetar-bordi-ne-bsh/20%Always2019-07-16 13:50
https://next-television.com/perplasja-me-audi-e-makines-se-policise-ne-elbasan-provat-qe-fundosin-te-dyshuarit/20%Always2019-07-16 13:43
https://next-television.com/del-dokumentari-bombe-ne-rai3-rruga-e-re-e-kokaines-kolumbi-meksike-shqiperi/20%Always2019-07-16 13:32
https://next-television.com/britani-te-burgosurit-do-mbajne-vete-celesin-e-qelise/20%Always2019-07-16 13:23
https://next-television.com/mund-te-largohesh-nga-puna-edhe-per-nje-tatuazh/20%Always2019-07-16 13:17
https://next-television.com/dorezohet-lulzim-basha-tani-gati-per-zgjedhje-me-13-tetor-edhe-me-ramen-kryeminister/20%Always2019-07-16 13:09
https://next-television.com/tirane-presidenti-ilir-meta-i-kthen-qeverise-edhe-dy-ligje-te-tjera/20%Always2019-07-16 11:17
https://next-television.com/premiera-e-internment-nje-film-per-jeten-plot-vuajtje-gjate-viteve-te-regjimit-komunist-video/20%Always2019-07-16 12:13
https://next-television.com/tirane-reagon-akademiku-fuga-shqiperia-drejt-cmendurise-po-vjen-qameti/20%Always2019-07-16 08:24
https://next-television.com/kavaje-aksident-ne-golem-humb-jeten-kembesorja-nga-berati/20%Always2019-07-16 08:09
https://next-television.com/ekonomi-shqiperia-e-varfer-me-koston-me-te-larte-te-jeteses-ne-rajon/20%Always2019-07-16 07:38
https://next-television.com/pendarovski-kunder-ndryshimit-te-kufijve-kosove-serbi-con-ne-konflikt-te-armatosur/20%Always2019-07-16 07:02
https://next-television.com/lazarat-aksion-i-policise-se-shtetit-pese-te-arrestuar-per-kultivim-bimesh-narkotike/20%Always2019-07-16 06:53
https://next-television.com/35396-2/20%Always2019-07-16 06:44
https://next-television.com/zguri-bibes-i-vetmi-turp-qe-kam-eshte-se-jam-prane-teje-i-ulur-ne-kete-tavoline/20%Always2019-07-15 18:26
https://next-television.com/rama-paralajmeron-bizneset-u-munduam-tju-sensibilizonim-tani-boll-kush-nuk-jep-kupon/20%Always2019-07-15 18:18
https://next-television.com/tirane-hidhet-nga-pallati-nje-40-vjecar/20%Always2019-07-15 18:15
https://next-television.com/nje-kapak-per-te-fikur-kazanin-e-kritikave/20%Always2019-07-15 18:12
https://next-television.com/emrat-furnizonin-londren-me-kokaine-denohen-me-33-vite-burg-12-anetaret-e-bandes-shqiptare/20%Always2019-07-15 18:06
https://next-television.com/shitesja-e-bukes-le-pa-fjale-ish-sekretarin-e-pd-ristani-deshtuam-ne-largimin-e-rames/20%Always2019-07-15 17:59
https://next-television.com/perdhosen-bustin-e-francesk-radit-elton-deda-shperthen-ndaj-te-rinjve-ndyresira-duhet-pashaportizim-per-tirone/20%Always2019-07-15 15:53
https://next-television.com/3-4-milion-eurot-e-toyota-yaris-apeli-i-krimeve-te-renda-le-ne-burg-shoferin-agim-ceka/20%Always2019-07-15 15:24
https://next-television.com/ndryshime-dramatike-ja-sa-do-te-shkojne-temperaturat-ne-tirane-ne-2050/20%Always2019-07-15 16:04
https://next-television.com/vajza-qe-u-mbyt-ne-kanionin-e-holtes-pas-pak-ditesh-ikte-per-ne-gjermani/20%Always2019-07-15 15:10
https://next-television.com/ende-nuk-e-besoj-qe-kjo-eshte-e-vertete-ndahet-nga-jeta-kryetarja-e-fressh-ne-njesine-6-ne-tirane/20%Always2019-07-15 16:00
https://next-television.com/pd-nuk-liron-zyrat-gjykata-i-jep-mandatin-safet-gjicit-e-8-kryebashkiakeve-te-tjere/20%Always2019-07-15 15:01
https://next-television.com/vrau-mikun-e-tij-me-10-plumba-per-nje-borxh-prej-40-mije-eurosh-lihet-ne-burg-artan-koceku/20%Always2019-07-15 14:29
https://next-television.com/ndahet-papritur-stresi-nga-bashkeshortja-cfare-ndodhi/20%Always2019-07-15 14:25
https://next-television.com/cmimi-i-naftes-qytetaret-nuk-i-bashkohen-protestes-se-pd-se-nuk-fikin-makinat/20%Always2019-07-15 14:18
https://next-television.com/nate-e-cmendur-ne-itali-shqiptaret-e-dehur-godasin-makinat/20%Always2019-07-15 14:07
https://next-television.com/shperthen-bombola-e-gazit-ne-bllok-lendohen-4-persona/20%Always2019-07-15 14:04
https://next-television.com/tirane-shperthen-bombola-e-gazit-plagosen-kater-persona/20%Always2019-07-15 12:32
https://next-television.com/tirane-delina-ibrahimaj-emerohet-ne-krye-te-administrates-tatimore/20%Always2019-07-15 10:35
https://next-television.com/opozita-dogji-mandatet-rilindja-eshte-duke-djegur-shqiperine/20%Always2019-07-15 07:52
https://next-television.com/futboll-rekord-per-nje-mbrojtes-manchester-united-paguan-80-mln-sterlina-per-maguire/20%Always2019-07-15 07:37
https://next-television.com/sarande-peson-defekt-trageti-i-linjes-se-korfuzit-mbetet-ne-mes-te-detit/20%Always2019-07-15 07:28
https://next-television.com/gjirokaster-aksident-rrugor-ne-kakavije-lendohen-pese-persona/20%Always2019-07-15 07:07
https://next-television.com/greqi-moti-i-pazakonte-permbytje-dhe-deme-te-medha-materiale/20%Always2019-07-15 06:58
https://next-television.com/sociale-alarmi-i-bankes-boterore-deri-ne-vitin-2050-nga-shqiperia-do-ikin-280-mije-persona/20%Always2019-07-15 06:52
https://next-television.com/pd-ish-deputetja-cupi-rritja-e-cmimit-te-karburanteve-eshte-antikushtetuese/20%Always2019-07-15 06:36
https://next-television.com/e-ze-korrenti-nderron-jete-punonjesi-i-oshee-ne-vlore/20%Always2019-07-14 19:49
https://next-television.com/lajm-i-fundit-gjendet-trupi-i-25-vjecares-te-mbytur-ne-kanionin-e-holtes/20%Always2019-07-14 16:43
https://next-television.com/ideale-per-dembelet-humbni-peshe-me-ndihmen-e-kesaj-pije-qe-pergatitet-lehte/20%Always2019-07-14 16:38
https://next-television.com/aksione-blic-ne-vlore-e-sarande-5-ne-pranga/20%Always2019-07-14 16:32
https://next-television.com/kacifas-i-pavdekshem-himara-eshte-greqi-fshihen-parullat-ne-muret-e-himares-foto/20%Always2019-07-14 16:28
https://next-television.com/u-bllokuan-ne-kanionin-e-holtes-shpetohen-4-femije-renea-kerkime-per-shpetimin-e-3-turisteve-te-tjere/20%Always2019-07-14 16:25
https://next-television.com/lajmi-i-fundit-grupi-i-turisteve-shqiptare-bllokohet-ne-kanionet-e-holtes/20%Always2019-07-14 15:21
https://next-television.com/zbehen-shanset-kosova-rrezikon-te-mbetet-jashte-interpol/20%Always2019-07-14 15:17
https://next-television.com/hellbanianz-droge-arme-dhe-makina-zbulohen-emrat-e-bandes-shqiptare-ne-angli/20%Always2019-07-14 13:19
https://next-television.com/ljami-i-fundit-makina-perplas-te-moshuaren-ne-vlore-ne-gjendje-kritike-per-jeten/20%Always2019-07-14 12:44
https://next-television.com/ylli-i-rok-rollit-perdor-metron-pavaresisht-se-ka-247-milione/20%Always2019-07-14 10:05
https://next-television.com/e-pazakonte-shqiptari-kapet-ne-greqi-me-qindra-pasaporta-e-dokumente-udhetimesh/20%Always2019-07-14 10:01
https://next-television.com/ja-si-u-dogj-shkolla-ne-shkoder-dhe-roli-i-bardh-spahise/20%Always2019-07-14 09:58
https://next-television.com/furgoni-i-mallrave-perplaset-me-borduren-ne-vore-vdes-ne-vend-pasagjerja-shoferi-ne-gjendje-te-rende/20%Always2019-07-14 08:55
https://next-television.com/kerkohej-prej-9-vitesh-ekstradohet-nga-belgjika-shkodrani-39-vjecar/20%Always2019-07-14 08:27
https://next-television.com/sekuestrohen-makina-luksoze-ne-lezhe-ne-site-edhe-4-te-tjera/20%Always2019-07-14 08:18
https://next-television.com/dosja-e-plote-si-u-vra-angjelin-shkambi-pasi-u-thirr-nga-artan-koceku-per-kafe/20%Always2019-07-14 08:14
https://next-television.com/jahti-pesoi-defekt-ne-motor-roja-bregdetare-shpeton-8-serbe-gjate-nates/20%Always2019-07-14 08:03
https://next-television.com/ekzekutohet-me-arme-zjarri-shqiptari-ne-athine-detajet-e-para/20%Always2019-07-14 07:42
https://next-television.com/pd-votimet-e-30-qershorit-bardhi-procesi-u-zhvillua-me-flete-votimi-te-falsifikuara/20%Always2019-07-13 13:07
https://next-television.com/bullgari-stervitja-detare-sea-breeze-2019-merr-pjese-edhe-shqiperia/20%Always2019-07-13 12:46
https://next-television.com/ekonomi-konfindustria-kundershton-rritjen-e-metejshme-te-cmimit-te-karburanteve/20%Always2019-07-13 12:11
https://next-television.com/pd-ish-deputetja-tabaku-shqiperia-ka-qeverine-me-te-korruptuar-ne-ballkan/20%Always2019-07-13 11:52
https://next-television.com/karaburun-zbulohen-22-amfora-2500-vjecare-ne-shtratin-e-detit/20%Always2019-07-13 11:26
https://next-television.com/durres-zbulohen-rreth-2500-koli-cigare-kontrabande/20%Always2019-07-13 11:01
https://next-television.com/shba-zyrat-e-reja-qendrore-te-apple-ndertesa-me-e-shtrenjte-ne-bote/20%Always2019-07-13 10:22
https://next-television.com/pd-kryetari-basha-takon-ish-kryeministrin-kanadez-harper-diskutohet-situata-ne-shqiperi/20%Always2019-07-13 10:11
https://next-television.com/tirane-operacioni-policor-lugina-2-sekuestrohen-60-fidane-bime-narkotike-ne-ndroq/20%Always2019-07-13 09:57
https://next-television.com/shba-i-shet-arme-tajvanit-kina-kujdes-mos-luani-me-zjarrin/20%Always2019-07-13 09:46
https://next-television.com/lsi-nenkryetari-vasili-skandali-rama-i-rremben-qeverise-te-drejten-e-blerjes-se-arit/20%Always2019-07-13 08:56
https://next-television.com/itali-presidentit-meta-i-akordohet-cmimi-nderkombetar-luani-i-arte-i-venecias/20%Always2019-07-13 08:39
https://next-television.com/venezuele-qeveria-dhe-opozita-arrijne-marreveshjen-per-bisedime/20%Always2019-07-13 08:16
https://next-television.com/lushnje-aksident-rrugor-plogosen-rende-drejtuesit-e-dy-automjeteve/20%Always2019-07-13 08:05
https://next-television.com/barometri-i-ballkanit-gjysma-e-shqiptareve-paguajne-rryshfet-ne-spitale/20%Always2019-07-13 08:00
https://next-television.com/manipulo-dhe-korrupto-nderkombetaret-qe-te-shtypesh-shqiptaret/20%Always2019-07-13 07:47
https://next-television.com/serbi-ambasadori-francez-mondolini-beogradi-partneri-yne-i-pare-ne-rajon/20%Always2019-07-13 07:36
https://next-television.com/facebook-gjobe-5-miliarde-dollare-per-shkeljen-e-privatesise/20%Always2019-07-13 07:28
https://next-television.com/mirdite-arrestohet-46-vjecari-dhunonte-dhe-kercenonte-bashkeshorten/20%Always2019-07-13 07:17
https://next-television.com/vrasja-e-studentes-greke-hetuesit-zbulojne-detaje-tronditese-ne-facebook-un-e-grekut-e-te-shqiptarit/20%Always2019-07-12 14:35
https://next-television.com/shqiperia-merr-kryesine-e-osbe-ne-2020-cakaj-prezanton-kuadrin-paraprak-te-prioriteteve/20%Always2019-07-12 14:31
https://next-television.com/myslim-murrizi-shperthen-ndaj-metes-nuk-eshte-hero-por-hajdut-dhe-tradhtar/20%Always2019-07-12 14:28
https://next-television.com/kokaine-heroine-dhe-arme-me-silenciator-kapet-ne-itali-shqiptari-me-3-mln-euro-droge/20%Always2019-07-12 14:25
https://next-television.com/goma-ecen-e-me-pas-shperthen-brenda-tunelit-te-kalimashit/20%Always2019-07-12 13:54
https://next-television.com/arrestohet-i-forti-i-shkodres-kerkohej-per-vrasje-emri/20%Always2019-07-12 13:50
https://next-television.com/intervista-ne-klp-prokurori-i-dosjes-tahiri-pranon-kercenimet-une-i-rezistova-presionit-dhe/20%Always2019-07-12 13:46
https://next-television.com/perdhunohet-turistja-ne-gjirin-e-gjipese-arrestohet-i-riu-belg/20%Always2019-07-12 13:43
https://next-television.com/detaje-si-hyri-ne-shqiperi-terroristi-rus-qe-luftoi-per-isis/20%Always2019-07-12 13:40
https://next-television.com/abuzoi-seksualisht-me-te-bijen-per-tre-vite-gjykata-le-ne-burg-babain-monster/20%Always2019-07-12 13:37
https://next-television.com/shembet-ndertesa-para-stadiumit-veliaj-prishje-per-te-fortet-qe-shtuan-katet-pa-leje-ne-kohe-te-lulit/20%Always2019-07-12 13:31
https://next-television.com/hapja-e-kutive-ne-lezhe-spiropali-faktet-flasin-procesi-ka-qene-perfekt/20%Always2019-07-12 13:28
https://next-television.com/tirane-vogelushi-fiton-betejen-me-kancerin/20%Always2019-07-12 13:26
https://next-television.com/itali-shqiptari-kercenon-me-thiken-e-bukes-gruan-dhe-rreh-tre-vajzat-vetem-se-mbronin-nenen/20%Always2019-07-12 13:21
https://next-television.com/washington-fshesa-e-trump-ne-aksion-nis-deportimi-i-miliona-te-huajve-te-paligjshem-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Always2019-07-12 13:15
https://next-television.com/meta-perdor-forcen-e-dekretit-refuzon-gjinushin-tek-akademia-e-shkencave/20%Always2019-07-12 13:12
https://next-television.com/tirane-votimet-e-30-qershorit-rinumerimi-ne-lezhe-ndocaj-merr-edhe-kater-vota/20%Always2019-07-12 12:20
https://next-television.com/futboll-vendimi-final-per-skenderbeun-10-vite-jashte-evropes-dhe-1-milion-euro-gjobe/20%Always2019-07-12 11:44
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-refuzon-emerimin-e-gjinushit-ne-krye-te-akademise-se-shkencave/20%Always2019-07-12 10:11
https://next-television.com/shkoder-sulmi-ndaj-kzaz-lihen-te-lire-pese-te-akuzuarit/20%Always2019-07-12 08:08
https://next-television.com/tirane-votimet-e-30-qershorit-kqz-hap-sot-kutite-e-11-qendrave-te-votimit-ne-lezhe/20%Always2019-07-12 07:35
https://next-television.com/tirane-arrestohet-shtetasi-rus-ishte-ne-kerkim-nderkombetar-si-luftetar-i-isis/20%Always2019-07-12 07:12
https://next-television.com/ekonomi-shqiperia-me-remitancat-me-te-uleta-ne-rajon-per-vitin-2018/20%Always2019-07-12 07:02
https://next-television.com/shba-raporti-i-departamentit-te-shtetit-shqiperia-vendi-me-i-korruptuar-ne-rajon/20%Always2019-07-12 06:40
https://next-television.com/futboll-griezmann-drejt-barcelones-per-120-milione-euro/20%Always2019-07-12 06:32
https://next-television.com/shuhet-ne-moshen-83-vjecare-artistja-e-kinematografise-shqiptare/20%Always2019-07-11 17:59
https://next-television.com/pd-si-duhet-me-forca-dhe-ankimi-por-taktika-e-zgjuar/20%Always2019-07-11 17:56
https://next-television.com/kadastra-durres-fluks-regjistrimesh-specialistet-ne-terren/20%Always2019-07-11 17:51
https://next-television.com/shba-bien-para-nga-qielli-shoferet-ne-rresht-per-ti-mbledhur/20%Always2019-07-11 17:48
https://next-television.com/shkaterrohet-banda-shqiptare-e-hajduteve-ne-itali-emrat/20%Always2019-07-11 17:43
https://next-television.com/teuta-thyhet-keq-ne-letoni-mision-kualifikim-thuajse-i-pamundur/20%Always2019-07-11 17:38
https://next-television.com/lirohet-plazhi-i-durresit-vendosen-tabelat-per-pushuesit-hiqen-cadrat-ne-vije-te-pare-dhe-shitesit-ambulante/20%Always2019-07-11 17:35
https://next-television.com/me-kane-vrare-prangat-greku-efthimiu-akuzon-policet-nga-gjyqi/20%Always2019-07-11 15:15
https://next-television.com/iu-hoqi-pasaportat-diplomatike-gjyqtaret-padisin-qeverine/20%Always2019-07-11 14:58
https://next-television.com/nuk-po-luftojme-per-karrige-brace-i-pergjegjet-bashes-leri-denglat/20%Always2019-07-11 14:53
https://next-television.com/apeli-liron-bardh-spahine-ivi-kaso-pd-do-kerkoje-demshperblim-per-arrestimet-politike/20%Always2019-07-11 14:44
https://next-television.com/aksidentohet-per-vdekje-cifti-shqiptar-ne-shba-koleget-deshira-e-fundit-ishte-te-preheshin-ne-vendlindje/20%Always2019-07-11 14:28
https://next-television.com/pakti-per-universitetin-manastirliu-nis-praktika-klinike-verore-per-studentet/20%Always2019-07-11 14:23
https://next-television.com/me-shpejtesi-sketerre-makina-permbyset-ne-mes-te-rruges/20%Always2019-07-11 14:19
https://next-television.com/i-denuar-ne-itali-per-vjedhje-me-dhune-kapet-25-vjecari-ne-durres/20%Always2019-07-11 14:13
https://next-television.com/rendohet-bilanci-i-tragjedise-ne-korce-familja-nako-serish-ne-zi/20%Always2019-07-11 14:47
https://next-television.com/durres-nis-verifikimi-i-ligjshmerise-dhe-kushteve-ne-plazhe/20%Always2019-07-11 13:39
https://next-television.com/konstituohet-komisioni-hetimor-parlamentar-per-shkarkimin-e-presidentit-meta/20%Always2019-07-11 13:03
https://next-television.com/bosnje-hercegovine-perkujtohet-masakra-e-shrebrenices-mesazh-ngushellimi-nga-kryeministri-haradinaj/20%Always2019-07-11 10:30
https://next-television.com/elbasan-pezullohen-dy-punonjes-te-policise-se-shtetit-dyshohet-se-dekonspiruan-sekuestrimin-e-armeve/20%Always2019-07-11 10:02
https://next-television.com/tirane-hapet-zyra-e-europol-ministri-i-brendshem-lleshaj-kerkon-shkembim-informacioni/20%Always2019-07-11 09:49
https://next-television.com/bulqize-sekuestrohen-1000-rrenje-bime-narkotike-tre-persona-ne-pranga/20%Always2019-07-11 07:38
https://next-television.com/lushnje-basha-takohet-me-strukturat-e-pd-85-perqind-e-shqiptareve-kerkojne-ndryshimin-e-madh/20%Always2019-07-11 07:30
https://next-television.com/kosove-stuhi-shiu-ne-te-gjithe-vendin-regjistrohen-mbi-90-aksidente-rrugore/20%Always2019-07-11 07:14
https://next-television.com/bullgari-miratohet-blerja-e-tete-avioneve-luftarake-te-modelit-f-16/20%Always2019-07-11 07:04
https://next-television.com/greqi-rajonet-veriore-preken-nga-stuhite-e-veres-gjashte-turiste-humbin-jeten/20%Always2019-07-11 06:46
https://next-television.com/si-te-shpetoni-nga-sulmi-i-zemres-nese-jeni-vetem-ne-shtepi/20%Always2019-07-10 19:33
https://next-television.com/ja-si-votuan-deputetet-pro-dhe-kunder-shkarkimit-te-ilir-metes/20%Always2019-07-10 19:27
https://next-television.com/erdogan-deshiron-ndarje-gjinore-ne-universitete/20%Always2019-07-10 19:22
https://next-television.com/zbulohet-motivi-vrau-kunatin-dhe-me-pas-veten-dyshonte-se-kishte-lidhje-intime-me-ish-gruan/20%Always2019-07-10 19:11
https://next-television.com/deputeti-i-opozites-se-re-artan-fuges-fol-me-nipin-ai-i-hedh-trute-rames-ju-problemin-e-keni-ne-familje/20%Always2019-07-10 19:01
https://next-television.com/tirana-ndryshe-nisma-qe-po-i-jep-jete-mureve-te-qytetit/20%Always2019-07-10 18:55
https://next-television.com/interpol-operacion-i-madh-nderkombetar-kunder-trafikimit-te-kafsheve-te-egra/20%Always2019-07-10 18:45
https://next-television.com/shqiperia-me-miqesorja-ne-ballkan-per-refugjatet-e-huaj/20%Always2019-07-10 18:36
https://next-television.com/gjermania-mberthen-bandat-shqiptare-hetime-per-ti-goditur/20%Always2019-07-10 18:17
https://next-television.com/30-vite-ne-pushtet-hajdari-nxjerr-emrat-e-godet-politikanet/20%Always2019-07-10 18:11
https://next-television.com/qeveria-hap-edhe-471-vende-te-lira-ne-administrate/20%Always2019-07-10 17:55
https://next-television.com/qeveria-blindon-spak-un-dhe-byrone-e-hetimit-mbrojtje-personale-per-gjyqtaret-dhe-prokuroret-vendimi-i-plote/20%Always2019-07-10 17:50
https://next-television.com/depo-armatimi-me-arme-te-nato-s-e-kallashe-ne-elbasan-ja-kush-eshte-personi-qe-kerkohet-nga-policia-emri/20%Always2019-07-10 17:41
https://next-television.com/shqiperia-jep-50-mije-euro-per-shqiptaret-ne-serbi-dhe-ne-mal-te-zi/20%Always2019-07-10 14:33
https://next-television.com/trafik-heroine-ne-itali-ne-97-arrestohet-anetari-i-bandes-se-durresit-ishte-ne-kerkim/20%Always2019-07-10 14:29
https://next-television.com/shkarkohet-pas-3-muajve-ne-detyre-drejtori-i-tatimeve-paralajmerimi-i-rames-nje-jave-pasi-u-emerua/20%Always2019-07-10 14:24
https://next-television.com/deportohet-nga-shba-22-vjecari-i-perfshire-ne-vrasjen-e-efektivit-te-renea-s-ne-lazarat/20%Always2019-07-10 14:20
https://next-television.com/durres-arrestohet-i-denuari-me-burgim-te-perjetshem-per-vrasje/20%Always2019-07-10 13:14
https://next-television.com/kavaje-kurora-me-lule-ne-bustin-e-martirit-te-pare-te-demokracise-josif-budo-video/20%Always2019-07-10 11:43
https://next-television.com/tirane-projektligji-per-mbrojtjen-civile-kryeministri-rama-e-perditshmja-mbetet-sfida-kryesore/20%Always2019-07-10 10:50
https://next-television.com/tirane-kryetari-i-gjykates-se-larte-perseri-para-procesit-te-vleresimit/20%Always2019-07-10 08:12
https://next-television.com/durres-vjen-bienalja-netet-e-muzikes-klasike-marrin-pjese-edhe-inva-mula-e-genc-tukici/20%Always2019-07-10 07:50
https://next-television.com/durres-arrestohet-i-denuari-me-13-vite-burg-per-trafik-droge-ne-itali/20%Always2019-07-10 07:10
https://next-television.com/itali-studenti-kosovar-fiton-konkursin-e-arkitektures-collective-living-challenge-2019/20%Always2019-07-10 07:01
https://next-television.com/tirane-votimet-e-30-qershorit-opozita-kerkon-te-konsultohet-me-materialet-zgjedhore/20%Always2019-07-10 06:32
https://next-television.com/dy-sharje-me-shume-per-shqiperine-ne-gjuhe-te-huaj/20%Always2019-07-09 17:57
https://next-television.com/emrat-dhunuan-policet-qe-shkuan-per-tu-mbyllur-lokalin-arrestohen-3-te-rinj-ne-kamez/20%Always2019-07-09 17:52
https://next-television.com/pese-shenja-paralajmeruese-qe-tregojne-se-zemra-juaj-nuk-po-punon-sic-duhet/20%Always2019-07-09 17:47
https://next-television.com/njihni-kosoven-meta-debaton-me-brnabic/20%Always2019-07-09 16:50
https://next-television.com/mateo-salvini-shperthen-ndaj-balotelit-duhet-arrestuar-menjehere-video-e-ngjarjes/20%Always2019-07-09 16:33
https://next-television.com/sherbimi-sekret-heton-ish-keshilltaren-bukuroshe-te-haradinajt/20%Always2019-07-09 16:27
https://next-television.com/aksident-ne-autostraden-tirane-durres-autobusi-me-turiste-nga-kosova-perplaset-me-kamionin/20%Always2019-07-09 16:20
https://next-television.com/ish-boksieri-tutor-sot-gjykon-ndeshjet-ne-ring-arrestohet-per-shfrytezimin-e-5-vajzave/20%Always2019-07-09 16:14
https://next-television.com/pane-el-classico-n-me-parate-e-biznesmenit-krimet-e-renda-pranojne-gjykim-te-shkurtuar-per-3-gjyqtaret/20%Always2019-07-09 16:09
https://next-television.com/deri-ne-8-ore-pa-drita-energjia-elektrike-kthehet-ne-makth-per-pushuesit-ne-lezhe/20%Always2019-07-09 16:03
https://next-television.com/ligji-i-ri-per-asistencen-sociale-manastirliu-hiqet-kufiri-maksimal-i-ndihmes-ekonomike/20%Always2019-07-09 15:03
https://next-television.com/deshmia-e-rrahen-ne-sy-te-gruas-ja-si-kerciti-pistoleta-ne-qytetin-e-kavajes/20%Always2019-07-09 15:00
https://next-television.com/europol-shkaterrohen-17-grupe-te-trafikut-te-ilaceve-e-te-dopingut-ne-shqiperi-kapen-175-kg-morfine-234-persona-ne-pranga/20%Always2019-07-09 14:45
https://next-television.com/operacioni-antidoping-ne-evrope-arrestohen-234-persona-bllokohen-24-ton-medikamente/20%Always2019-07-09 12:59
https://next-television.com/tirane-ambasadori-austriak-i-pergjigjet-voltana-ademit-jemi-ne-vitin-2019-jo-ne-vitin-1913/20%Always2019-07-09 11:17
https://next-television.com/pd-protesta-e-8-korrikut-basha-shpreh-mirenjohjen-per-pjesemarresit-e-shumte/20%Always2019-07-09 10:31
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-per-kathimerini-konflikti-ne-shqiperi-ai-mes-kryeministrit-rama-dhe-shtetit-te-se-drejtes/20%Always2019-07-09 10:08
https://next-television.com/tirane-intervistat-per-strukturen-e-posacme-antikorrupsion-nuk-paraqitet-prokurori-behar-dibra/20%Always2019-07-09 08:10
https://next-television.com/ekonomi-banka-e-shqiperise-rritet-pesimizmi-per-gjendjen-ekonomike-bien-te-ardhurat/20%Always2019-07-09 07:59
https://next-television.com/deutsche-welle-opozita-rifillon-protestat-kombetare-rama-ik/20%Always2019-07-09 07:48
https://next-television.com/korce-vetevritet-kunati-i-57-vjecarit-qe-u-gjet-i-vrare-dje/20%Always2019-07-09 07:34
https://next-television.com/hong-kong-fitojne-qytetaret-protestues-ligji-per-ekstradimin/20%Always2019-07-09 07:18
https://next-television.com/tirane-komisioni-per-shkarkimin-e-metes-presidenti-pergjigjet-me-betimin-mbi-kushtetute/20%Always2019-07-09 06:56
https://next-television.com/greqi-kabineti-i-ri-qeveritar-i-mitsotakis-sot-behet-betimi/20%Always2019-07-09 06:50
https://next-television.com/i-shtrire-ne-trotuar-protestuesi-pa-shenja-jete-alarmon-qytetaret/20%Always2019-07-08 20:52
https://next-television.com/futbollistet-italiane-me-te-paguar-ne-bote-befasohuni-kush-renditet-i-pari/20%Always2019-07-08 16:57
https://next-television.com/fier-vapa-shenon-viktimen-e-pare-i-humbur-prej-dy-ditesh-gjendet-i-vdekur-ne-kanal-i-moshuari/20%Always2019-07-08 16:43
https://next-television.com/i-sulmuan-makinen-reagon-fatos-lubonja-smendoj-se-e-ka-shtyre-dikush-por-e-kishte-me-mua/20%Always2019-07-08 16:37
https://next-television.com/u-shkarkua-nga-vettingu-altina-xhoxhaj-ankimon-ne-strasburg/20%Always2019-07-08 16:32
https://next-television.com/pd-nxjerr-shifrat-ja-sa-protestues-jane-nisur-nga-rrethet/20%Always2019-07-08 16:27
https://next-television.com/rama-i-kujton-metes-zakonet-flet-edhe-per-burgun-e-spacit/20%Always2019-07-08 16:23
https://next-television.com/surprizat-e-motit-te-enjten-e-te-premten-shira-dhe-renie-e-ndjeshme-temperaturash/20%Always2019-07-08 15:02
https://next-television.com/gjermani-zbulohet-lista-e-zeze-me-25-mije-emra-gati-per-tu-vrare/20%Always2019-07-08 14:58
https://next-television.com/lira-turke-ne-pikiate-frike-ne-tregje/20%Always2019-07-08 14:53
https://next-television.com/cakaj-anuloi-pjesemarrjen-ne-respekt-ndaj-kosoves-meta-merr-pjese-ne-samitin-e-sarajeves/20%Always2019-07-08 14:49
https://next-television.com/kush-eshte-cifti-qe-iu-sekuestrua-1-mln-e-nga-makina-luksoze-udhetimet-me-jaht-e-veshjet-e-shtrenjta/20%Always2019-07-08 14:45
https://next-television.com/nga-prostitucioni-te-kokaina-kokat-e-mafies-shqiptare-ne-britani/20%Always2019-07-08 14:36
https://next-television.com/shenohet-viktima-e-radhes-ne-plazhin-e-durresit-vdes-i-moshuari/20%Always2019-07-08 14:29
https://next-television.com/zbulohet-skema-si-shqiptaret-ikin-nga-spanja-ne-britani-te-madhe/20%Always2019-07-08 14:26
https://next-television.com/kavaje-arrest-me-burg-per-te-ndaluarit-e-vrasjes-se-kalimtarit-te-pafajshem/20%Always2019-07-08 12:03
https://next-television.com/shkoder-ademi-kerkon-komision-nderkombetar-kontrolli-per-dorezimin-e-qytetit/20%Always2019-07-08 11:36
https://next-television.com/tirane-shkaterrohet-grupi-hajduteve-sekuestrohen-25-mije-euro-bizhuteri/20%Always2019-07-08 10:19
https://next-television.com/tirane-qeveria-miraton-paketen-antishpifje-gjoba-per-mediat-online/20%Always2019-07-08 10:04
https://next-television.com/niger-udheheqesit-e-bashkimit-afrikan-themelojne-zonen-e-perbashket-te-tregtise-se-lire/20%Always2019-07-08 08:14
https://next-television.com/indi-perplaset-autobusi-29-pasagjere-humbin-jeten/20%Always2019-07-08 07:59
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-se-bashkuar-kuvendi-ndryshon-orarin-e-seances-plenare/20%Always2019-07-08 07:52
https://next-television.com/ekonomi-31-perqind-e-familjeve-shqiptare-nuk-permbushin-nevojat-baze-per-ushqime/20%Always2019-07-08 07:34
https://next-television.com/tirane-protesta-e-shqiptareve-ne-shba-reagon-presidenti-meta-perkrahja-e-tyre-me-shtoi-forcat/20%Always2019-07-08 07:23
https://next-television.com/greqi-zgjedhjet-e-parakoheshme-fiton-mitsotakis-tsipras-pranon-humbjen/20%Always2019-07-08 07:14
https://next-television.com/tirane-punimet-riparuese-te-oshee-zonat-ku-do-te-nderpritet-energjia-elektrike/20%Always2019-07-08 06:52
https://next-television.com/tirane-aksident-ne-rrugen-e-aeroportit-pengohet-qarkullimi/20%Always2019-07-08 06:31
https://next-television.com/lajm-i-fundit-qellohen-me-arme-ne-bulqize-inspektoret-e-mjedisit-nga-tirana/20%Always2019-07-07 21:00
https://next-television.com/soros-diktature-ne-shqiperi-proteste-para-shtepise-se-bardhe/20%Always2019-07-07 19:34
https://next-television.com/deri-ne-7-ore-pa-drita-neser-dhe-pasneser-ne-keto-zona-te-tiranes-do-te-nderpritet-energjia/20%Always2019-07-07 19:30
https://next-television.com/7-dite-nga-atentati-ndaj-dy-vellezerve-ne-elbasan-asnje-i-ndaluar-kerkohet-ndihme-nga-italia-dhe-belgjika/20%Always2019-07-07 15:07
https://next-television.com/mourinho-refuzon-oferten-e-cmendur-klubi-kinez-i-ofron-100-mln-euro-page-neto/20%Always2019-07-07 15:02
https://next-television.com/po-shkonte-ne-pune-aksidenti-i-merr-jeten-19-vjecarit-shqiptar-ne-itali-foto/20%Always2019-07-07 14:58
https://next-television.com/shkarkohet-myftiu-i-tiranes-ylli-gurra/20%Always2019-07-07 14:22
https://next-television.com/aksident-ne-korce-shpetojne-mrekullisht-tre-femije/20%Always2019-07-07 14:14
https://next-television.com/juventus-gare-te-ashper-me-real-madrid-134-mln-euro-per-pogba-n/20%Always2019-07-07 13:53
https://next-television.com/dyndje-masive-ne-4-dite-policia-e-shtetit-mbushet-nga-te-rinjte/20%Always2019-07-07 13:26
https://next-television.com/shqiperia-anulon-pjesemarrjen-ne-samitin-e-sarajeves-shenje-solidariteti-me-kosoven/20%Always2019-07-07 13:19
https://next-television.com/befasi-ne-burgun-e-shenkollit-kapet-ne-fluturim-droni-me-droge-arrestohen-mjeshtrat/20%Always2019-07-07 13:00
https://next-television.com/miss-shqiperia-2019-fituese-vajza-nga-italia/20%Always2019-07-07 12:56
https://next-television.com/sulmi-ndaj-makines-se-lubonjes-zbulohet-autori/20%Always2019-07-07 12:48
https://next-television.com/rudina-hajdari-jep-rrogen-per-shkollen-qe-u-sulmua-nga-pd-ja-ne-shkoder/20%Always2019-07-07 12:33
https://next-television.com/grushte-ne-urbanin-e-tiranes-te-rinjte-dhunojne-fatorinon/20%Always2019-07-07 11:22
https://next-television.com/sulmohet-me-gure-makina-e-analistit-fatos-lubonja/20%Always2019-07-07 11:12
https://next-television.com/tsipras-apo-mitsotakis-greket-sot-drejt-kutive-te-votimit-per-te-zgjedhur-qeverine-e-re/20%Always2019-07-07 07:43
https://next-television.com/tragjedia-ne-danub-gjendet-viktima-e-27-e-perplasjes-se-anijeve/20%Always2019-07-07 07:14
https://next-television.com/studimi-i-fundit-divorci-con-burrat-drejt-vetevrasjes/20%Always2019-07-07 07:05
https://next-television.com/gruevski-mesazh-te-forte-nga-arratiahajna-te-pushtetit-do-kthehem/20%Always2019-07-07 07:01
https://next-television.com/arrestohet-serbi-qe-e-kishte-enderr-te-copetonte-nje-femije-shqiptar-reagoi-edhe-bernabic/20%Always2019-07-07 06:49
https://next-television.com/argjentina-fiton-medalje-te-bronzte-mposht-kilin-messi-del-me-karton-te-kuq/20%Always2019-07-07 06:45
https://next-television.com/dokumenti-i-qeverise-ne-2020-nis-konfiskimi-i-pasurive-te-zyrtareve-te-larte-nga-spak-u/20%Always2019-07-07 06:37
https://next-television.com/tenton-te-arratiset-nga-burgu-i-rrogozhines-kapet-42-vjecari/20%Always2019-07-07 06:28
https://next-television.com/lajm-i-bujshem-per-shqiptaret-ne-angli-mundesi-per-nenshtetesi/20%Always2019-07-07 06:24
https://next-television.com/cmontohet-banda-shqiptare-e-droges-dhe-prostitucionit-ne-milano/20%Always2019-07-06 21:09
https://next-television.com/lajm-i-fundit-merr-flake-godina-e-bashkise-durres/20%Always2019-07-06 18:17
https://next-television.com/apple-i-ka-paguar-samsung-ut-gjobe-prej-680-milione-dollare/20%Always2019-07-06 16:43
https://next-television.com/denohet-5-vjet-burg-ish-ministri-norvegjez-ja-cfare-bente/20%Always2019-07-06 16:33
https://next-television.com/ulet-ndjeshem-mosha-e-pensionit-per-policine-sa-vite-pune-duhen/20%Always2019-07-06 16:27
https://next-television.com/shqiptari-hyn-mes-flakeve-ne-shtepine-qe-digjej-dhe-shpeton-2-qente-e-familjes-greke/20%Always2019-07-06 16:23
https://next-television.com/tirane-arrestohet-shperndaresi-i-kokaines-ne-zonen-e-ish-bllokut/20%Always2019-07-06 16:17
https://next-television.com/vetting-u-ne-polici-kush-nuk-kalon-filtrin-perjashtohet-pergjithmone/20%Always2019-07-06 16:13
https://next-television.com/ska-motore-uji-se-mungon-sinjalistika-ne-bregdetin-shqiptar-pronaret-do-i-vendosim-vete/20%Always2019-07-06 16:02
https://next-television.com/veshtire-ti-mbani-lotet-kur-ushtari-shqiptar-takon-te-bijen-pas-6-muajsh-video/20%Always2019-07-06 15:58
https://next-television.com/raporti-ja-9-akuzat-per-shkarkimin-e-presidentit-te-republikes/20%Always2019-07-06 15:50
https://next-television.com/maskat-grabisin-nje-cift-te-moshuarish-ne-vlore-i-dhunojne-prej-oresh-dhe-i-perplasin-ne-toke-per-500-e/20%Always2019-07-06 15:46
https://next-television.com/tirane-votimet-e-30-qershorit-kqz-refuzon-ankimimet-e-bindjes-demokratike/20%Always2019-07-06 13:58
https://next-television.com/lezhe-sezoni-turistik-masa-per-rritjen-e-sigurise-ne-plazhe-video/20%Always2019-07-06 11:35
https://next-television.com/pd-basha-apel-qytetareve-te-henen-te-gjithe-bashke-ne-tirane/20%Always2019-07-06 10:31
https://next-television.com/te-gjithe-po-mbrohemi-nga-frika-e-metes/20%Always2019-07-06 09:33
https://next-television.com/kosove-fluks-automjetesh-ne-kufi-dyndje-pushuesish-ne-drejtim-te-plazheve/20%Always2019-07-06 09:21
https://next-television.com/durres-sezoni-turistik-masa-te-reja-ne-port-per-displinimin-e-qarkullimit-te-automjeteve-video/20%Always2019-07-06 09:35
https://next-television.com/ekonomi-guvernatori-i-bankes-se-shqiperise-tensionet-politike-do-te-ndikojne-negativisht/20%Always2019-07-06 08:37
https://next-television.com/lezhe-trafik-droge-drejt-italise-arrestohet-49-vjecari-i-shpallur-ne-kerkim/20%Always2019-07-06 08:25
https://next-television.com/be-duhet-te-gjeje-nje-strategji-te-re-ne-ballkan/20%Always2019-07-06 07:16
https://next-television.com/indonezi-shi-artificial-per-te-pastruar-ajrin-nga-tymi-dhe-pluhuri/20%Always2019-07-06 07:04
https://next-television.com/unesco-liqeni-i-ohrit-shpallet-monument-natyror-ne-listen-e-trashegimise-boterore/20%Always2019-07-06 06:37
https://next-television.com/aksion-i-madh-ne-kosove-disa-zyrtare-te-arrestuar/20%Always2019-07-05 16:00
https://next-television.com/gjendet-mikroplastike-ne-90-per-qind-te-kripes-per-ushqim/20%Always2019-07-05 15:53
https://next-television.com/cpo-kerkon-te-beje-politika-pyetjet-e-forta-te-spartak-ngjeles/20%Always2019-07-05 15:45
https://next-television.com/klos-rrufeja-godet-tufen-e-bagetive-vret-28-krere-dhi/20%Always2019-07-05 15:41
https://next-television.com/greqi-zjarr-masiv-evakuohen-disa-fshatra/20%Always2019-07-05 15:36
https://next-television.com/presidenti-ne-tropoje-lule-ne-shtatoren-e-azemit-hajdari-me-ndaluan-te-shkoj-te-busti-i-babait-tim/20%Always2019-07-05 15:31
https://next-television.com/raporti-mjekesor-zbardh-shkakun-e-vdekjes-tragjike-te-florijana-ismailit/20%Always2019-07-05 15:25
https://next-television.com/shpallet-fajtor-denohet-me-burg-presidenti-i-federates-se-futbollit-te-kosoves/20%Always2019-07-05 15:16
https://next-television.com/aksident-ne-kruje-makina-perplaset-me-nje-zetor-vdes-24-vjecarja-plagoset-shoferi/20%Always2019-07-05 15:06
https://next-television.com/korce-trafikim-vajzash-me-mashtrim-fejese-e-kultivim-droge-shkaterrohet-grupi-kriminal-pranga-edhe-nje-gruaje/20%Always2019-07-05 15:01
https://next-television.com/u-arrestua-per-vjedhjen-e-nje-biciklete-41-vjecari-i-vendos-flaken-qelise-ne-burgun-e-shenkollit/20%Always2019-07-05 14:52
https://next-television.com/liqeni-i-ohrit-i-teri-ne-unseco-nje-vlere-e-shtuar-per-pogradecin-dhe-shqiperine/20%Always2019-07-05 14:47
https://next-television.com/do-te-vras-ty-dhe-familjen-dje-kerkoi-hapjen-e-kutive-kercenohet-me-jete-ne-facebook-kryetari-i-kqz-se-pyesni-autoritetet/20%Always2019-07-05 14:42
https://next-television.com/greqi-temperaturat-e-larta-deri-ne-40c-autoritetet-mbyllin-akropolin/20%Always2019-07-05 10:45
https://next-television.com/pd-protesta-e-radhes-e-opozites-basha-te-henen-bashke-kunder-diktatures/20%Always2019-07-05 10:22
https://next-television.com/vlore-arrestohet-37-vjecari-u-kap-duke-kultivuar-marijuane/20%Always2019-07-05 08:12
https://next-television.com/itali-vizita-e-presidentit-rus-putin-kerkon-marredhenie-me-te-mira-me-be/20%Always2019-07-05 07:59
https://next-television.com/poloni-samiti-i-ballkanit-perendimor-mbeshtetje-per-integrimin-ne-be/20%Always2019-07-05 07:47
https://next-television.com/ekonomi-fmn-kerkon-rishikimin-e-uljes-se-pragut-te-tvsh-per-bizneset-e-vogla/20%Always2019-07-05 07:36
https://next-television.com/strasburg-eurodeputetet-kritikojne-zgjedhjen-e-ursula-von-der-leyen-ishte-jo-demokratike/20%Always2019-07-05 07:16
https://next-television.com/bahamas-bie-helikopteri-vdes-miliarderi-i-minierave-te-qymyrit-chris-cline/20%Always2019-07-05 06:33
https://next-television.com/duam-njerez-ne-burg-shefja-e-onm-sistemi-ne-shqiperi-po-tronditet/20%Always2019-07-04 16:09
https://next-television.com/nena-e-kishte-lene-vetemi-mituri-bie-nga-dritarja-e-apartamentit/20%Always2019-07-04 16:05
https://next-television.com/policia-do-nxjerre-nga-zyra-mziun-e-ademinballabrenda-2-javesh/20%Always2019-07-04 15:58
https://next-television.com/vipat-shqiptare-dhe-te-huaj-qe-festojne-ditelindjen-me-4-korrik/20%Always2019-07-04 15:50
https://next-television.com/palestina-kundershton-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Always2019-07-04 15:44
https://next-television.com/berisha-u-pergjigjet-ambasadoreve-na-coni-ne-gjykate-pasi-kemi-vdekur/20%Always2019-07-04 15:39
https://next-television.com/edhe-1-vit-tjeter-bardhezi-bufon-hedh-firmen-te-juventusi/20%Always2019-07-04 15:33
https://next-television.com/rrufeja-godet-per-vdekje-nje-grua-ne-decan/20%Always2019-07-04 15:28
https://next-television.com/u-takuan-per-tu-sqaruar-nga-grushtat-ne-lokal-te-perplasja-me-arme-ja-si-ndodhi-masakra-e-sotme-ne-kavaje/20%Always2019-07-04 15:25
https://next-television.com/heroine-dhe-euro-te-groposura-fundoset-cifti-shqiptar-ne-itali/20%Always2019-07-04 15:15
https://next-television.com/gjirokaster-rikthehet-semundja-e-plasjes-tek-kafshet-preken-edhe-tre-persona-ne-permet/20%Always2019-07-04 15:08
https://next-television.com/u-torturua-ne-fier-ngordh-luani-zhak-ne-holande-i-kishte-veshkat-e-demtuara/20%Always2019-07-04 14:21
https://next-television.com/indonezi-reshje-artificiale-shiu-per-te-luftuar-ndotjen-e-ajrit/20%Always2019-07-04 14:17
https://next-television.com/shkoder-sherr-se-e-shau-nga-familja-plagoset-me-thike-19-vjecari/20%Always2019-07-04 14:11
https://next-television.com/kavaje-shkembim-zjarri-me-nje-viktime-te-pafajshem-presidenti-meta-apel-policise-se-shtetit/20%Always2019-07-04 11:50
https://next-television.com/u-vra-me-buke-ne-dore-ja-kush-eshte-viktima-ne-kavaje-emri/20%Always2019-07-04 11:36
https://next-television.com/kavaje-shkembim-zjarri-mes-grupeve-kriminale-vritet-kalimtari-i-pafajshem/20%Always2019-07-04 11:17
https://next-television.com/lufte-mes-dy-bandave-ne-kavaje-vritet-nje-kalimtar-7-te-plagosur-kapet-njeri-nga-autoret/20%Always2019-07-04 11:08
https://next-television.com/pd-berisha-zgjedhjet-ishin-farse-duhet-te-vendosen-vlerat-e-demokracise/20%Always2019-07-04 10:47
https://next-television.com/lajm-i-fundit-tronditet-kavaja-vritet-me-arme-zjarri-nje-burre/20%Always2019-07-04 10:40
https://next-television.com/tirane-kpk-shkarkon-kryetaren-e-gjykates-administrative-te-shkodres/20%Always2019-07-04 09:41
https://next-television.com/tirane-lideri-demokrat-basha-uron-festen-e-pavaresise-se-shba/20%Always2019-07-04 08:02
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-mesazh-urimi-per-festen-e-pavaresise-se-shba/20%Always2019-07-04 07:23
https://next-television.com/tirana-presidenti-meta-uron-festen-e-pavaresise-se-shba-terheq-vemendjen-tek-kriza-politike/20%Always2019-07-04 07:02
https://next-television.com/kosove-cili-do-te-jete-ndikimi-i-josep-borell-ne-dialogun-prishtine-beograd/20%Always2019-07-04 06:47
https://next-television.com/ekonomi-paralajmerimi-i-fmn-ppp-mund-te-demtojne-bilancin-publik/20%Always2019-07-04 06:19
https://next-television.com/pese-persona-u-kapen-me-205-kg-droge-policia-e-shtetit-jep-detaje-te-reja-mbi-furgonin-e-ndaluar/20%Always2019-07-03 19:13
https://next-television.com/analiza-e-reuters-ska-negociata-shiperia-me-e-korruptuara-ne-europe-slufton-pastrimin-e-parave/20%Always2019-07-03 19:05
https://next-television.com/basha-fsheh-perplasjet-me-kryebashkiaket-e-pd-se-me-8-korrik-cmontojme-diktaturen/20%Always2019-07-03 19:00
https://next-television.com/84-mije-rebele-te-bashes-protestuan-me-vote-me-30-qershor-kunder-strategjise-te-pd-se/20%Always2019-07-03 18:57
https://next-television.com/itali-ish-kandidatja-per-keshillin-bashkiak-shtypi-2-te-rinj-shqiptare-me-makine-5-fish-e-dehur-mbi-normen-e-lejuar/20%Always2019-07-03 18:50
https://next-television.com/opozita-nuk-ndalet-vendoset-data-e-protestes-se-ardhshme/20%Always2019-07-03 18:45
https://next-television.com/putin-nenshkruan-ligjin-per-dalje-nga-traktati-berthamor/20%Always2019-07-03 14:28
https://next-television.com/bien-instagram-facebook-dhe-whatsapp-kaos-ne-rrjetet-sociale/20%Always2019-07-03 14:25
https://next-television.com/vapa-e-rrezikshme-per-femijet/20%Always2019-07-03 14:23
https://next-television.com/500-mije-euro-dem-kompanise-arrestohet-29-vjecari-punonte-ne-call-center/20%Always2019-07-03 14:15
https://next-television.com/kapen-me-11-7-kg-droge-tre-te-arrestuar-ne-kavaje/20%Always2019-07-03 14:09
https://next-television.com/3-shifrat-e-ndryshme-qe-kqz-dha-per-votimet-e-30-qershorit/20%Always2019-07-03 14:05
https://next-television.com/vizat-per-shqiperine-ambasada-e-holandes-zbardh-pergjigjen-e-ke/20%Always2019-07-03 14:02
https://next-television.com/deputeti-manja-do-te-drejtoje-komisionin-hetimor-per-shkarkimin-e-metes/20%Always2019-07-03 14:01
https://next-television.com/grabitja-rinas-policia-10-mije-euro-shperblim-per-3-te-kerkuaritfoto/20%Always2019-07-03 13:53
https://next-television.com/pd-basha-30-qershori-ishte-antikushtetues-zgjedhjet-nuk-i-njohim/20%Always2019-07-03 13:15
https://next-television.com/tirane-ministrja-manastirliu-cigaret-me-shije-do-te-hiqen-nga-tregu-shqiptar/20%Always2019-07-03 12:03
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-pyetje-publike-per-ambasadorin-soreca/20%Always2019-07-03 10:35
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-i-ben-apel-politikes-uluni-urgjent-ne-dialog/20%Always2019-07-03 09:15
https://next-television.com/bruksel-ursula-von-der-leyen-ne-krye-te-komisionit-evropian/20%Always2019-07-03 07:29
https://next-television.com/ekonomi-pritet-ndryshimi-i-takses-se-automjeteve-do-te-jete-sipas-fuqise-motorike/20%Always2019-07-03 07:11
https://next-television.com/elbasan-arrestohet-50-vjecari-kerkohej-ne-itali-per-vrasjen-e-dy-personave/20%Always2019-07-03 06:53
https://next-television.com/futboll-merr-fund-telenovela-mbappe-qendron-tek-paris-saint-germain/20%Always2019-07-03 06:44
https://next-television.com/itali-u-mbyt-ne-liqenin-e-komos-gjendet-trupi-i-pajete-i-futbollistes-shqiptare/20%Always2019-07-03 06:26
https://next-television.com/ekonomi-tkurren-depozitat-banka-e-shqiperise-jane-terhequr-9-miliarde-leke/20%Always2019-07-03 06:17
https://next-television.com/fox-news-soros-akuzohet-nga-presidenti-i-shqiperise-per-komplot/20%Always2019-07-02 20:23
https://next-television.com/aksident-ne-hyrje-te-shengjinit-plagosen-rende-dy-te-rinj/20%Always2019-07-02 20:17
https://next-television.com/ushqimet-qe-mposhtin-vapen-cfare-duhet-te-konsumoni-ne-ditet-e-nxehta/20%Always2019-07-02 19:50
https://next-television.com/e-rende-ne-devoll-rendohet-bilanci-i-aksidentit-pas-dy-grave-vdes-dhe-femija/20%Always2019-07-02 19:43
https://next-television.com/ekskluzive-dosja-e-elbasanit-pergjimi-ne-qeli-i-2-policeve-cu-bane-keta-capallaret/20%Always2019-07-02 19:11
https://next-television.com/fuga-presidenti-shpalli-sot-se-do-te-jape-doreheqjen/20%Always2019-07-02 18:54
https://next-television.com/u-mbyt-ne-liqenin-e-comos-gjendet-trupi-i-futbollistes-shqiptare/20%Always2019-07-02 17:18
https://next-television.com/mos-mungoni-asnje-maxhoranca-te-henen-seance-te-posacme-kuvendi/20%Always2019-07-02 16:30
https://next-television.com/lindje-me-operacion-si-ta-merrni-veten-pas-nderhyrjes-cezariane/20%Always2019-07-02 15:51
https://next-television.com/azilkerkuesit-ne-france-riatdhesohen-ne-shqiperi-29-qytetare/20%Always2019-07-02 15:42
https://next-television.com/kuvendi-te-henen-seance-te-posacme-ne-kuvend-a-do-te-shkarkohet-ilir-meta/20%Always2019-07-02 15:38
https://next-television.com/grupi-i-strukturuar-qe-drejton-vendin-eshte-pppd-cfare-jane-deep-state-dhe-state-capture-qe-permendi-meta/20%Always2019-07-02 14:20
https://next-television.com/tirane-zjarr-ne-zonen-e-ish-bllokut-evakuohen-banoret-e-pallatit/20%Always2019-07-02 14:19
https://next-television.com/cmenduri-hajdarie-turperuar-nga-fjalet-e-metesndjese-shba-be/20%Always2019-07-02 14:20
https://next-television.com/tirane-deklaratat-e-presidentit-meta-reagon-deputeti-socialist-balla/20%Always2019-07-02 13:32
https://next-television.com/france-presidenti-macron-premton-bllokimin-e-cdo-perpjekje-per-zgjerimin-e-be/20%Always2019-07-02 09:06
https://next-television.com/tirane-procesi-i-numerimit-te-votave-me-shume-flete-votimi-se-sa-votues/20%Always2019-07-02 08:02
https://next-television.com/tirane-kriza-politike-priten-propozimet-e-presidentit-meta/20%Always2019-07-02 07:40
https://next-television.com/kruje-arrestohet-43-vjecari-tentoi-te-vriste-gruan-me-thike/20%Always2019-07-02 07:31
https://next-television.com/tirane-procesi-i-numerimit-te-votave-erion-veliaj-shpallet-fitues/20%Always2019-07-02 07:25
https://next-television.com/legena-populli-nuk-iu-do-kerkon-urgjent-zgjidhje-tjeter/20%Always2019-07-01 14:57
https://next-television.com/elvana-gjata-zbulon-nga-u-frymezua-per-kengen-e-re-fustani/20%Always2019-07-01 14:53
https://next-television.com/tragjedia-ne-autostrade-shqiptaret-kujtojne-ergin-dhe-xhulion/20%Always2019-07-01 14:49
https://next-television.com/i-quajti-shqiptaret-terroriste-akuze-ndaj-ish-ministrit-serb/20%Always2019-07-01 14:46
https://next-television.com/vrau-te-riun-ne-arrest-shtepie-e-babain-e-tij-kapet-ne-itali-autori/20%Always2019-07-01 14:42
https://next-television.com/sherr-mes-shofereve-per-pasagjeret-nje-i-plagosur-ne-kelcyre/20%Always2019-07-01 14:26
https://next-television.com/xherdan-shaqiri-lutet-per-futbollisten-shqiptare-te-zhdukur/20%Always2019-07-01 14:22
https://next-television.com/mediat-nderkombetare-per-zgjedhjet-ne-shqiperi/20%Always2019-07-01 14:14
https://next-television.com/kryetari-i-ri-i-kavajes-dhe-lidhja-e-tij-me-fatos-nanon/20%Always2019-07-01 14:10
https://next-television.com/topalli-akuzon-bashen-per-deshtimin-e-pd-se-i-pergjigjet-ndoka-po-vajton-per-pushtetin-e-humbur/20%Always2019-07-01 14:07
https://next-television.com/pjesemarrja-cfare-po-ndodh-me-shifrat-e-kqz-dhe-ndryshimi-pas-vulosjes-se-rezultateve-fotot/20%Always2019-07-01 14:02
https://next-television.com/atentati-ne-elbasan-flet-vellai-i-madh-qe-u-shpetoi-plumbave-nuk-kemi/20%Always2019-07-01 13:58
https://next-television.com/cfare-po-feston-edi-rama/20%Always2019-07-01 13:56
https://next-television.com/votat-nuk-perputhen-me-pjesemarrjen-zguri-hetim-administrativ/20%Always2019-07-01 13:51
https://next-television.com/fillon-paniku-per-manipulimin-e-shifrave-justifikimet-e-para/20%Always2019-07-01 13:48
https://next-television.com/glover-kqz-jo-gjithmone-transparente-te-funksionojne-gjykatat/20%Always2019-07-01 13:44
https://next-television.com/durres-procesi-i-numerimit-te-votave-kryeson-valbona-sako-e-partise-socialiste/20%Always2019-07-01 08:37
https://next-television.com/aksident-ne-fushe-kruje-dy-te-plagosur/20%Always2019-07-01 06:52
https://next-television.com/elbasan-vritet-me-arme-nje-22-vjecar-plagoset-vellai-i-tij/20%Always2019-07-01 06:48
https://next-television.com/zgjedhjet-e-vendore-vezhguesit-e-osbe-sot-ne-konference-per-shtyp/20%Always2019-07-01 06:47
https://next-television.com/avioni-rrezohet-ne-aeroport-asnje-i-mbijetuar/20%Always2019-07-01 06:46