XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://next-television.com/kreu-i-kqz-zguri-pjesemarrja-edhe-me-e-ulet-nga-sa-raportojne-mediat/20%Always2019-06-30 13:26
https://next-television.com/shqiperia-voton-ambasadori-britanik-shpreh-habine-e-tij-per-zgjedhjet-pa-alternativa/20%Always2019-06-30 12:03
https://next-television.com/opozita-vijon-ironizimin-e-votimeve-zgjedhje-si-ne-komunizem/20%Always2019-06-30 11:49
https://next-television.com/shqiperia-voton-pjesemarrja-shume-e-ulet-deri-ne-mesdite-nuk-eshte-as-10-perqind/20%Always2019-06-30 10:08
https://next-television.com/durres-arrestohet-53-vjecari-ne-katund-sukth-dyshohet-se-hyri-me-arme-ne-qendren-e-votimit/20%Always2019-06-30 09:04
https://next-television.com/shqiperia-voton-ne-tirane-qytetaret-ironizojne-me-parrullen-parti-enver/20%Always2019-06-30 07:26
https://next-television.com/shqiperia-voton-por-per-cfare/20%Always2019-06-30 07:02
https://next-television.com/shqiperia-voton-por-ndoshta-nuk-zgjedh/20%Always2019-06-30 06:45
https://next-television.com/dhuna-ndaj-gazetarit-doci-reagon-policia-kerkojme-ndjese/20%Always2019-06-29 21:56
https://next-television.com/policia-dhunon-gazetarin-enver-doci-e-godet-me-tyten-e-armes/20%Always2019-06-29 20:17
https://next-television.com/makina-del-nga-rruga-dhe-fluturon-100-metra-ne-nje-banese-vdes-18-vjecari-ne-fushe-kruje-plagosen-4-shoket/20%Always2019-06-29 19:07
https://next-television.com/doris-pack-thyen-heshtjen-zgjedhore-dhe-sulmon-osbe-ne-zgjedhje-farse-osbe-bashkefajtore/20%Always2019-06-29 18:46
https://next-television.com/farmacia-kaluan-ilace-kontrabande-bien-ne-pranga-tre-persona-procedohen-edhe-dy-doganiere-ne-kapshtice/20%Always2019-06-29 17:42
https://next-television.com/situata-politike-moisiu-po-kthehemi-mbrapa-me-keq-se-me-1991/20%Always2019-06-29 17:01
https://next-television.com/7326-police-ne-terren-shperndahen-materialet-e-votimit-kqz-50-e-qendrave-ne-shkoder-po-mbahen-mbyllur/20%Always2019-06-29 16:54
https://next-television.com/bollino-iku-30-qershori-tani-fillojne-problemet-per-bashen/20%Always2019-06-29 16:42
https://next-television.com/e-dashura-e-re-e-pirro-cakos-kjo-eshte-biondia-20-vite-me-e-re-se-kantautori/20%Always2019-06-29 16:38
https://next-television.com/sanduicet-e-donerat-i-ka-ne-makine-zbardhen-pergjimet-dhe-kodet-e-policit-qe-shiste-kokaine-ne-bllok/20%Always2019-06-29 14:32
https://next-television.com/mbyllet-restoranti-i-ndryshkur-me-produkte-te-skaduara-ne-golem-gjobiten-edhe-dy-subjekte-te-tjera/20%Always2019-06-29 14:11
https://next-television.com/zgjedhjet-perplasje-mes-zedhenesit-te-presidentit-dhe-rudina-hajdarit/20%Always2019-06-29 13:56
https://next-television.com/lazarati-eshte-evrope-jo-votimeve-komuniste-fshati-mbushet-me-parrulla/20%Always2019-06-29 13:53
https://next-television.com/forcat-komando-marrin-ne-mbrojtje-ambasadat/20%Always2019-06-29 12:29
https://next-television.com/nis-ndarja-e-materialeve-per-votimet-ne-elbasan-osbe-vezhgon-procesin/20%Always2019-06-29 12:27
https://next-television.com/proteste-para-kzaz-nr-36-ne-kombinat/20%Always2019-06-29 12:26
https://next-television.com/shkoder-mbyllen-me-zinxhire-te-gjitha-shkollat-e-caktura-si-qendra-votimi/20%Always2019-06-29 12:23
https://next-television.com/meta-nuk-ka-vetem-te-diele-por-edhe-te-hene/20%Always2019-06-29 10:45
https://next-television.com/gjykata-kushtetuese-mbetet-ne-ajer/20%Always2019-06-29 07:22
https://next-television.com/kush-eshte-ambasadorja-e-re-propozuar-nga-shba-ne-tirane/20%Always2019-06-29 07:20
https://next-television.com/perplasjet-ne-kzaz-ne-e-dibres-7-police-te-plagosur/20%Always2019-06-29 07:18
https://next-television.com/carlo-bolino-basha-humbet-dhe-po-beri-dhune-dhe-po-sberi-dhune/20%Always2019-06-29 07:15
https://next-television.com/rama-ka-koncept-te-gabuar-per-demokracine/20%Always2019-06-29 07:01
https://next-television.com/damian-gjiknuri-publikon-foton-me-cunat-problematike/20%Always2019-06-28 21:16
https://next-television.com/trump-emeron-ambasadoren-e-re-te-shba-ve-ne-tirane/20%Always2019-06-28 21:02
https://next-television.com/me-pak-vezhgues-ne-terren-meta-kriza-politike-largon-donatoret-e-huaj/20%Always2019-06-28 14:14
https://next-television.com/tentuan-te-arratiseshin-2-shqiptaret-kapen-me-103-gram-kokaine/20%Always2019-06-28 14:13
https://next-television.com/rama-shkarkon-kryebashkiakun-e-vaut-te-dejes-te-njejtin-fat-do-kene-edhe-ata-qe-do-ndjekin-shembullin-e-tij/20%Always2019-06-28 14:08
https://next-television.com/mitingu-permbylles-i-ps-ne-vlore-parashikohet-pjesemarrja-e-10-mije-qytetareve-pd-pergatit-anti-miting/20%Always2019-06-28 14:05
https://next-television.com/droge-seks-dhune-e-burg-intervista-e-jashtezakonshme-e-mike-tyson-jam-nje-demon-i-ikur-nga-ferri/20%Always2019-06-28 14:04
https://next-television.com/parandalohet-vrasja-e-dy-personave-ne-kamez-prangosen-dy-te-tjere/20%Always2019-06-28 14:01
https://next-television.com/basha-rama-po-kerkon-te-flijoje-njerez-te-pafajshem-per-te-mbajtur-pushtetin/20%Always2019-06-28 13:59
https://next-television.com/dizenjuesi-i-iphone-largohet-nga-apple/20%Always2019-06-28 13:11
https://next-television.com/kerkohej-nga-italia-per-trafik-droge-arrestohet-42-vjecari-ne-vlore/20%Always2019-06-28 12:13
https://next-television.com/vrau-prinderit-gruan-dhe-femijet-lirohet-nga-burgu-doktori/20%Always2019-06-28 11:14
https://next-television.com/arrestohet-gruaja-93-vjecare-para-vdekjes/20%Always2019-06-28 10:16
https://next-television.com/i-shpetoi-vdekjes-demi-lovato-do-tregoje-historine-e-saj-ne-albumin-muzikor/20%Always2019-06-28 09:32
https://next-television.com/aksident-ne-rrogozhine-perplasen-dy-automjete/20%Always2019-06-28 08:25
https://next-television.com/instagram-nuk-pergjon-perdoruesit-qe-ti-dergoje-reklama/20%Always2019-06-28 08:01
https://next-television.com/ceshtja-e-kosoves-serbia-papritur-me-syte-nga-washington/20%Always2019-06-28 07:09
https://next-television.com/orari-10-oresh-i-punes-rrit-rrezikun-e-sulmit-ne-tru-me-30-per-qind/20%Always2019-06-27 16:37
https://next-television.com/shperthen-bombola-e-gazit-ne-nje-hotel-ne-llogara-plagosen-3-persona/20%Always2019-06-27 16:29
https://next-television.com/tmerri-si-ia-hoqa-ujkut-nga-dhembet-nipin-5-vjecar/20%Always2019-06-27 16:24
https://next-television.com/neymar-ka-kerkuar-te-rikthehet-te-barcelona/20%Always2019-06-27 16:20
https://next-television.com/gazetari-publikon-listen-ja-kush-jane-rama-dhe-7-burrat-e-shtetit-qe-bene-zgjedhje-pa-opoziten/20%Always2019-06-27 16:01
https://next-television.com/elisa-spiropali-pyet-meten-kush-do-ti-organizoje-zgjedhjet-e-13-tetorit/20%Always2019-06-27 15:31
https://next-television.com/une-votoj-ja-emrat-e-njohur-te-artit-qe-mbeshtesin-kandidaturen-e-veliajt/20%Always2019-06-27 15:26
https://next-television.com/sekuestrohen-1-5-milion-euro-pasuri-te-53-vjecarit-vlonjat-te-arrestuar-per-pastrim-parash-e-prostitucion/20%Always2019-06-27 15:22
https://next-television.com/frike-per-shendetin-e-merkel-dridhet-serish-ne-konference/20%Always2019-06-27 15:15
https://next-television.com/berat-hidhet-nga-kati-i-7-te-babai-i-dy-femijeve-rende-ne-spital/20%Always2019-06-27 15:10
https://next-television.com/sekuestrohen-1-5-mln-euro-pasuri-ne-vlore-dyshohet-kriminale/20%Always2019-06-27 15:07
https://next-television.com/rezoluta-e-acre-ne-pe-te-respektohet-dekreti-i-presidentit/20%Always2019-06-27 14:46
https://next-television.com/peticioni-mjeket-specializante-bojkotojne-sherbimet-roje-ne-qsut/20%Always2019-06-27 14:38
https://next-television.com/dekreti-i-ri-presidenti-meta-jam-gati-te-shkoj-edhe-ne-hage/20%Always2019-06-27 14:32
https://next-television.com/meta-njofton-daten-e-re-te-zgjedhjeve-vendore-13-tetor-2019/20%Always2019-06-27 14:26
https://next-television.com/rriten-shpresat-per-crrenjosen-e-kancerit-te-mitres/20%Always2019-06-27 13:56
https://next-television.com/tirane-kriza-politike-presidenti-meta-dekreton-13-tetorin-si-daten-e-re-te-zgjedhjeve-vendore/20%Always2019-06-27 13:38
https://next-television.com/tirane-kriza-politike-shehi-pas-takimit-me-presidentin-pritet-shpallja-e-dates-se-re-te-zgjedhjeve/20%Always2019-06-27 11:24
https://next-television.com/34087-2/20%Always2019-06-27 11:24
https://next-television.com/perpiqen-ti-hakojne-instagramin-fifi-u-le-nje-mesazh/20%Always2019-06-27 08:07
https://next-television.com/studenti-australian-arrestohet-ne-korene-e-veriut/20%Always2019-06-27 07:41
https://next-television.com/kush-keput-zambakun-mis-akkus-gjobe-mbi-9-mije-euro-ne-turqi/20%Always2019-06-27 07:08
https://next-television.com/peshkarexhat-gjejne-trupin-e-18-vjecarit-qe-u-mbyt-ne-ranen-e-hedhun/20%Always2019-06-27 06:23
https://next-television.com/lajm-i-fundit-meta-leter-takohemi-neser-rama-jam-i-zene/20%Always2019-06-26 19:58
https://next-television.com/parfumet-qe-perdorin-vipa-t-shqiptare/20%Always2019-06-26 19:53
https://next-television.com/rama-ironi-me-bylykbashinzoti-ska-pasur-mendjen-kur-ai-lindi/20%Always2019-06-26 19:46
https://next-television.com/basha-rama-kerkon-perplasjen-civile-ne-30-qershor-por-do-deshtoje/20%Always2019-06-26 19:42
https://next-television.com/rendohet-bilanci-i-pushuesve-te-mbytur-humb-jeten-nje-i-moshuar-tek-uji-i-ftohte/20%Always2019-06-26 13:51
https://next-television.com/pakti-per-universitetin-manastirliu-trajnime-jashte-vendit-per-studentet-e-mjekesise/20%Always2019-06-26 13:44
https://next-television.com/deshton-per-te-treten-here-seanca-per-grupin-habilaj/20%Always2019-06-26 13:42
https://next-television.com/arrestohet-agjenti-i-krimeve-qe-shperndante-kokaine-ne-tirane-emri/20%Always2019-06-26 13:39
https://next-television.com/e-perplas-kamioni-vdes-drejtuesja-e-mjetit-ne-lac-emri/20%Always2019-06-27 06:14
https://next-television.com/deklaratat-ne-emisione-televizive-procedohen-penalisht-2-kryebashkiake-te-pd/20%Always2019-06-26 13:20
https://next-television.com/akuzat-per-korrupsion-ish-deputeti-i-ps-para-krimeve-te-renda-me-1-korrik/20%Always2019-06-26 13:17
https://next-television.com/prag-lufte-trump-kercenon-me-zhdukje-iranin-injorante/20%Always2019-06-26 13:14
https://next-television.com/mediat-kosovare-zbulojne-planin-e-frikshem-te-serbise/20%Always2019-06-26 13:11
https://next-television.com/droge-e-arme-arrestohen-babe-e-bir-ne-kolonje-e-peson-kryeplaku/20%Always2019-06-26 13:08
https://next-television.com/ajola-xoxa-i-jep-mbeshtetje-veliajt-je-me-i-miri-i-dashur/20%Always2019-06-26 13:05
https://next-television.com/strasburg-keshilli-i-evropes-anulon-delegacionin-per-vezhgimin-e-zgjedhjeve-te-30-qershorit/20%Always2019-06-26 10:28
https://next-television.com/matura-shteterore-2019-kontrolloni-rezultatet-e-gjuhes-shqipe-dhe-letersise/20%Always2019-06-26 09:51
https://next-television.com/kuvend-miratohet-hetimi-per-shkeljen-e-kushtetutes-nga-presidenti-meta/20%Always2019-06-26 09:38
https://next-television.com/kosove-presidenti-thaci-i-akordon-leonard-demit-dekoraten-e-urdherit-te-pavaresise/20%Always2019-06-26 08:10
https://next-television.com/futboll-legjenda-e-portes-xhanluixhi-bufon-rikthehet-tek-juventus/20%Always2019-06-26 07:52
https://next-television.com/tirane-komisioni-i-pavarur-i-kualifikimit-shkarkon-nga-detyra-gjyqtarin-luan-hasneziri/20%Always2019-06-26 07:38
https://next-television.com/tirane-komisioni-i-pavarur-i-kualifikimit-konfirmon-gjyqtaren-kandidate-per-ne-gjykaten-kushtetuese/20%Always2019-06-26 07:28
https://next-television.com/pese-gjykates-kamikaze-nje-prove-me-shume-se-zgjedhjet-duheshin-bojkotuar/20%Always2019-06-26 07:18
https://next-television.com/france-i-nxehti-i-pazakonte-parashikohen-temperaturat-me-te-larta-ne-histori/20%Always2019-06-26 07:09
https://next-television.com/turqi-presidenti-erdogan-do-te-nxjerr-mesime-nga-humbja-ne-stamboll/20%Always2019-06-26 06:54
https://next-television.com/lushnje-aksident-i-rende-rrugor-nje-i-vdekur-dhe-dy-te-plagosur/20%Always2019-06-26 06:41
https://next-television.com/duan-stadium-te-ri-kryebashkiaku-ngrin-milanin-dhe-interin/20%Always2019-06-25 17:12
https://next-television.com/zgjedhjet-rama-kuksianeve-mos-e-humbni-angline-per-partine/20%Always2019-06-25 17:08
https://next-television.com/edheune-nisma-qe-po-perhapet-ne-rrjetet-sociale-per-zgjedhjet-e-30-qershorit/20%Always2019-06-25 17:03
https://next-television.com/belgjike-parandalohet-nje-atentat-kunder-ambasades-amerikane/20%Always2019-06-25 16:51
https://next-television.com/rekord-i-nxehti-ne-evrope-parisi-me-i-ngrohte-se-zambia/20%Always2019-06-25 16:46
https://next-television.com/doni-te-jetoni-ne-gjermani-dw-gjithcka-qe-duhet-te-dini/20%Always2019-06-25 16:41
https://next-television.com/cdo-ndodhe-me-30-qershor-rama-mund-te-kete-fenomene-sporadike/20%Always2019-06-25 16:29
https://next-television.com/padia-per-tiede-keshilltari-i-merkel-rama-shume-shpejt-i-akuzuar/20%Always2019-06-25 15:34
https://next-television.com/a-ndikon-dielli-ne-psikiken-tone/20%Always2019-06-25 15:08
https://next-television.com/kosova-ka-shfrytezuar-mbi-300-milione-euro-nga-fondet-ipa/20%Always2019-06-25 15:03
https://next-television.com/shpenzimet-qe-u-rendojne-me-shume-shqiptareve/20%Always2019-06-25 14:55
https://next-television.com/valet-e-te-nxehtit-afrikan-drejt-shqiperise-cparashikojne-meteorologet/20%Always2019-06-25 14:51
https://next-television.com/perleshje-dhe-plagosje-ne-burgun-e-korydallos/20%Always2019-06-25 14:47
https://next-television.com/gazetari-i-bild-pyet-ramen-perse-po-me-padisni-per-pergjimet-reale/20%Always2019-06-25 14:44
https://next-television.com/avokat-750-euro-ora-kush-do-ti-paguaje-parate-e-rames-kunder-gazetarit-te-bild/20%Always2019-06-25 14:38
https://next-television.com/vrasja-ne-vlore-zbulohen-imazhet-e-agresorit-dhe-viktimes/20%Always2019-06-25 14:30
https://next-television.com/30-qershori-le-te-kete-vellavrasje-ish-kreu-i-pd-ne-elbasan-shoqerohet-ne-polici/20%Always2019-06-25 13:41
https://next-television.com/produktet-kozmetike-demtojne-mijera-femije-ne-shba/20%Always2019-06-25 13:20
https://next-television.com/ermal-hoxha-dhurate-10-mije-dollareshe-rezarta-shkurtes/20%Always2019-06-25 13:19
https://next-television.com/statistikat-ne-cdo-100-emigrante-ne-itali-39-me-nenshtetesi-italiane/20%Always2019-06-25 13:07
https://next-television.com/momenti-i-tmerrshem-ngec-ne-shkallen-elektrike-kamerat-kapin-vdekjen-tragjike/20%Always2019-06-25 12:55
https://next-television.com/vlore-vret-gruan-me-thike-e-leve-hekuri-telefonon-policine/20%Always2019-06-25 12:17
https://next-television.com/zgjedhjet-vendore-arta-marku-leter-prokuroreve/20%Always2019-06-25 09:59
https://next-television.com/ra-ne-kanal-me-zetor-vdes-42-vjecari-ne-divjake/20%Always2019-06-25 09:56
https://next-television.com/dy-persona-plagosin-24-vjecarin-ne-korce-policia-ne-kerkim-te-autoreve/20%Always2019-06-25 07:35
https://next-television.com/aksident-ne-levan-tepelene-tre-te-plagosur/20%Always2019-06-25 07:26
https://next-television.com/konfirmohet-ne-detyre-prokurori-i-krimeve-te-renda-behar-dibra/20%Always2019-06-25 07:24
https://next-television.com/meksika-dergon-15-000-trupa-ne-kufirin-e-shba/20%Always2019-06-25 07:17
https://next-television.com/arratiset-per-here-te-dyte-nga-burgjet-italiane-ja-kush-eshte/20%Always2019-06-25 07:15
https://next-television.com/uruguaj-bosi-i-mafias-arratiset-nga-burgu/20%Always2019-06-25 07:01
https://next-television.com/rama-me-tuta-dhe-atlete-ne-takimin-me-shefen-e-odihr-foto/20%Always2019-06-24 18:07
https://next-television.com/rama-durresi-do-ta-kujtoje-me-respekt-kohen-kur-drejtonte-dako/20%Always2019-06-24 18:00
https://next-television.com/durres-rama-pritet-me-protesta-qytetaret-i-bllokojne-rrugen/20%Always2019-06-24 17:30
https://next-television.com/une-se-jap-doreheqjen-ish-kreu-i-shish-it-shuan-heshtjen-flet-per-here-te-pare-per-berishen-ramen-dhe-meten-prapaskenat/20%Always2019-06-24 14:38
https://next-television.com/inskenime-dhe-presione-ndaj-qytetareve-arrestohen-dy-police-dhe-nje-avokat-ne-fier-detajet/20%Always2019-06-24 14:35
https://next-television.com/sezoni-veror-policia-kerkese-bashkive-vendosni-roje-bregdetare-e-kulla-vrojtimi/20%Always2019-06-24 14:29
https://next-television.com/mashtroi-tre-biznesmene-personi-qe-hiqej-si-edi-rama-dhe-gregu-rrezikon-10-vite-burg/20%Always2019-06-24 14:25
https://next-television.com/vertete-prekes-gjesti-qe-agron-llakaj-ka-bere-per-bes-kallakun/20%Always2019-06-24 14:21
https://next-television.com/nuk-do-ta-besoni-se-cfare-ka-punuar-fero-para-se-te-behej-i-njohur/20%Always2019-06-24 14:17
https://next-television.com/dokumenti-mziu-ne-kamez-nuk-ka-zgjedhje-ne-30-qershor/20%Always2019-06-24 14:13
https://next-television.com/me-arme-ne-brez-dhe-me-makinen-e-vjedhur-italianit-arrestohet-nga-policia/20%Always2019-06-24 14:08
https://next-television.com/vazhdon-loja-me-gjyqin-e-emiliano-shullazit-deshton-serish-seanca/20%Always2019-06-24 14:02
https://next-television.com/proteste-kunder-kryeministrit-te-dyshuar-per-korrupsion-250-mije-vete-zbarkojne-ne-shesh/20%Always2019-06-24 13:57
https://next-television.com/dacic-serbia-nuk-mund-ta-njohe-kosoven-ne-tere-territorin-e-saj/20%Always2019-06-24 13:33
https://next-television.com/vendimi-i-kolegjit-presidenca-skec-i-orkestruar-prej-kohesh/20%Always2019-06-24 13:31
https://next-television.com/shehi-do-perballemi-ne-cdo-cep-te-vendit-me-junten-politike/20%Always2019-06-24 13:26
https://next-television.com/shihemi-te-dielen-veliaj-pas-vendimit-te-kolegjithumbi-paria/20%Always2019-06-24 13:24
https://next-television.com/pese-gjykates-kamikaze-prove-me-shume-se-zgjedhjet-duheshin-bojkotuar/20%Always2019-06-24 13:20
https://next-television.com/eduart-ndocaj-kallezim-ne-prokurori-po-me-kercenojne-te-terhiqem/20%Always2019-06-24 13:16
https://next-television.com/ministrja-balluku-i-jep-koncesionin-nje-kompanie-te-sapo-regjistruar/20%Always2019-06-24 13:14
https://next-television.com/presidenti-meta-njofton-tjeter-dalje-per-median/20%Always2019-06-24 13:11
https://next-television.com/matura-shteterore-zhvillohet-edhe-provimi-i-fundit-fillon-pritja-per-aplikimin-ne-universitete-video/20%Always2019-06-24 12:20
https://next-television.com/planifikimi-i-kohes-se-pushimit-nenkupton-zvogelimin-e-kenaqesise-se-argetimit/20%Always2019-06-24 11:14
https://next-television.com/rekordi-i-ri-historik-i-dua-lipes/20%Always2019-06-24 11:13
https://next-television.com/franca-pergatitet-per-mot-ekstrem-emergjence-dhe-ne-gjermani-e-belgjike/20%Always2019-06-24 11:12
https://next-television.com/cfare-duhet-te-dime-nese-pickohemi-nga-kandili-detit/20%Always2019-06-24 11:11
https://next-television.com/konsumimi-i-bajameve-gjate-shtatzanise-parandalon-mbi-peshen-dhe-ndihmon-ne-zhvillimin-e-trurit-te-femijes/20%Always2019-06-24 07:31
https://next-television.com/keto-4-shenja-tregojne-se-ke-njohur-qe-njeri-te-tanishem-ne-nje-jete-te-meparshme/20%Always2019-06-24 07:30
https://next-television.com/femijet-australiane-te-militanteve-te-isis-u-shpetuan-nga-kampi-i-sirise/20%Always2019-06-24 07:29
https://next-television.com/renis-gjoka-behet-baba/20%Always2019-06-24 07:27
https://next-television.com/dua-lipa-ne-lidhje-me-vellain-e-bella-dhe-gigi-hadid-pas-ndarjes-nga-isaac-carew/20%Always2019-06-24 07:26
https://next-television.com/kosova-seance-te-jashtezakonshme-per-debimin-e-gjashte-shtetasve-turq/20%Always2019-06-24 07:24
https://next-television.com/durres-gjendet-i-pajete-trupi-i-31-vjecarit-nga-skrapari/20%Always2019-06-24 06:44
https://next-television.com/opson-8-sekuestrohen-sasi-rekord-mishi-e-ushqime-te-tjera-nen-standarde-e-te-falsifikuara-9-ne-pranga/20%Always2019-06-23 13:43
https://next-television.com/perplasja-ne-kzaz-ne-kavaje-dy-prej-te-arrestuarve-ne-burg/20%Always2019-06-23 11:23
https://next-television.com/greqi-motorri-perplaset-me-furgonin-vdes-greku-dhe-nje-turist/20%Always2019-06-23 11:22
https://next-television.com/rezervuan-online-hotelin-luksoz-me-pamje-nga-deti-e-gjeten-te-shkaterruar/20%Always2019-06-23 11:21
https://next-television.com/pelegrinazh-ne-varrezat-e-kllogjerit/20%Always2019-06-23 11:20
https://next-television.com/lirohen-4-kuksianet-qe-u-ndaluan-pas-protestes-te-kzaz/20%Always2019-06-23 11:18
https://next-television.com/sommaroy-ishulli-ne-norvegji-qe-i-thote-lamtumire-kohes-dhe-ores-2/20%Always2019-06-23 11:17
https://next-television.com/indi-mali-everest-i-plehrave-po-rritet-me-shume-se-taj-mahal/20%Always2019-06-23 11:01
https://next-television.com/menaxheri-humbi-jeten-ne-aksident-reperi-shqiptar-nuk-mund-ta-pranoj-do-kisha-dhene-jeten-per-ty/20%Always2019-06-23 10:18
https://next-television.com/nuk-iu-binden-urdherit-te-policise-arrestohet-3-korcare/20%Always2019-06-23 09:45
https://next-television.com/hysaj-shume-prane-akordit-5-milione-euro-larg-skuadres-kryeqytetase/20%Always2019-06-23 06:49
https://next-television.com/e-duan-ne-londer-lazio-gjen-pasuesin-e-strakoshes/20%Always2019-06-23 06:48
https://next-television.com/perse-duhet-te-fleme/20%Always2019-06-23 06:47
https://next-television.com/shba-nis-sulme-kibernetike-ndaj-sistemeve-te-armeve-te-iranit/20%Always2019-06-23 06:47
https://next-television.com/horoskopi-23-qershor-2019-ja-parashikimi-i-yjeve-per-ju/20%Always2019-06-23 06:44
https://next-television.com/gjiknuri-ato-palo-pergjime-qe-nuk-mund-te-perdhosin-fitoren-e-ps-kemi-bere-gabime-por-dime-te-ndryshojme/20%Always2019-06-22 16:54
https://next-television.com/ekskluzive-gjykata-kushtetuese-ne-prag-plotesimi-verifikohen-kandidatet/20%Always2019-06-22 16:52
https://next-television.com/burg-per-dy-policet-bashkiak-ademi-kjo-eshte-diktature-rama-fatkeqesi-kombetare/20%Always2019-06-22 16:49
https://next-television.com/vlore-tiranasi-shkon-ne-dhermi-per-te-shitur-kokaine-arrestohet-me-385e-ne-xhep/20%Always2019-06-22 16:44
https://next-television.com/aksidenti-i-rende-makina-perplas-kembesorin/20%Always2019-06-22 16:36
https://next-television.com/perfundojne-provat-zyrtare-ne-cmimin-e-madh-te-frances-hamilton-pole-position/20%Always2019-06-22 16:32
https://next-television.com/perplasjet-me-bashkine-kqz-ja-vendos-qe-kzaz-ja-e-kukesit-te-zhvendoset-ne-nje-hotel/20%Always2019-06-22 16:28
https://next-television.com/shba-7-motocikliste-vdesin-pas-nje-perplasjeje-me-nje-kamion/20%Always2019-06-22 16:22
https://next-television.com/zhduket-ne-korfuz-35-vjecari-shqiptar-familja-ve-alarmin/20%Always2019-06-22 16:15
https://next-television.com/finiq-ramabrenda-mandatit-fillon-ndertimi-i-aeroportit-ne-sarande/20%Always2019-06-22 16:10
https://next-television.com/rama-siguron-ne-greqisht-minoritetin-ne-30-qershor-ka-zgjedhje/20%Always2019-06-22 16:06
https://next-television.com/balla-apel-shqiptareve-me-30-qershor-votojme-per-familjen/20%Always2019-06-22 15:29
https://next-television.com/sekuestrohet-hoteli-ne-ndertim-me-vlere-500-mije-euro-ne-himare/20%Always2019-06-22 15:26
https://next-television.com/anulimi-i-dates-se-zgjedhjeve-presidenti-i-pergjigjet-kuvendit/20%Always2019-06-22 15:24
https://next-television.com/jeni-heroinat-tona-isa-sakja-mesazh-te-forte-per-nenat-kavajase/20%Always2019-06-22 15:21
https://next-television.com/france-akuzohen-per-70-vjedhje-pranga-9-shqiptareve/20%Always2019-06-22 15:10
https://next-television.com/konispol-komuniteti-cam-organizon-sot-peligrinazhin-e-pervitshem-ne-varrezat-e-kllogjerit/20%Always2019-06-22 14:21
https://next-television.com/himare-vihet-nen-sekuestro-preventive-trualli-dhe-hoteli-me-vlere-500-mije-euro/20%Always2019-06-22 13:11
https://next-television.com/shkoder-ish-deputeti-demokrat-spahia-lihet-ne-arrest-shtepie/20%Always2019-06-22 11:52
https://next-television.com/pd-basha-per-protesten-e-mbremshme-oqeani-i-shpreses-kriza-zgjidhet-mbi-parime/20%Always2019-06-22 11:01
https://next-television.com/hauai-rrezohet-avioni-vdesin-nente-personat-ne-bord/20%Always2019-06-22 09:10
https://next-television.com/organizata-e-rilindjes-duhet-te-shkrihet/20%Always2019-06-22 08:30
https://next-television.com/kamez-aksident-rrugor-me-vdekje-shoferi-largohet-nga-vendngjarja-dhe-vetedorezohet/20%Always2019-06-22 07:55
https://next-television.com/ekonomi-cmimet-e-produkteve-ushqimore-rriten-te-ardhurat-mbeten-te-pandryshuara/20%Always2019-06-22 07:38
https://next-television.com/bruksel-ministri-i-jashtem-rumun-ciamba-konflikti-i-brendshem-ne-shqiperi-pengon-negociatat/20%Always2019-06-22 07:22
https://next-television.com/maqedonia-e-veriut-merr-garanci-nga-merkel-per-daten-e-negociatave/20%Always2019-06-22 07:13
https://next-television.com/kosove-ministri-i-jashtem-pacolli-shtyrja-e-samitit-te-parisit-vonon-marreveshjen-prishtine-beograd/20%Always2019-06-22 06:59
https://next-television.com/tirane-opozita-e-bashkuar-hapat-per-te-penguar-zgjedhjet-vendore-me-30-qershor/20%Always2019-06-22 06:33
https://next-television.com/gjendet-i-vdekur-punonjesi-i-rruges-se-arbrit/20%Always2019-06-21 15:45
https://next-television.com/burri-godet-me-thike-bashkeshorten-ne-kruje-shpallet-ne-kerkim/20%Always2019-06-21 15:42
https://next-television.com/zvicra-i-bllokon-te-gjitha-llogarite-bankare-te-loredana-zefit/20%Always2019-06-21 15:40
https://next-television.com/aksident-i-rende-rrugor-ne-qafe-thane-tre-automjete-perplasen-me-njera-tjetren/20%Always2019-06-21 15:36
https://next-television.com/maj-i-ketij-viti-bie-numri-i-aksidenteve-87-e-tyre-kane-shkak-sjelljen-e-drejtuesit-te-mjetit/20%Always2019-06-21 15:28
https://next-television.com/gjermania-kunder-metes-parlamenti-legjitim-te-mos-humbet-kohe-per-reformen-ne-drejtesi/20%Always2019-06-21 15:25
https://next-television.com/investigimi-ja-dosja-978-ku-meta-i-kerkonte-kastriot-ismailajt-200-mije-euro-per-zgjedhje/20%Always2019-06-21 15:22
https://next-television.com/gjykata-liron-nga-burgu-florenc-hoxhen/20%Always2019-06-21 15:19
https://next-television.com/shkaterrohet-karteli-shqiptar-i-trafikut-te-droges-ne-itali-emrat/20%Always2019-06-21 15:17
https://next-television.com/nje-kompani-ajrore-meksikane-propozon-bileta-1-dollareshe/20%Always2019-06-21 15:12
https://next-television.com/sulm-ndaj-kzaz-ne-kavaje-arrestohet-i-shpalluri-ne-kerkim/20%Always2019-06-21 15:09
https://next-television.com/sommaroy-ishulli-ne-norvegji-qe-i-thote-lamtumire-kohes-dhe-ores/20%Always2019-06-21 15:07
https://next-television.com/shkresa-presidenti-meta-tjeter-levizje-ja-cfare-i-kerkon-kqz-se/20%Always2019-06-21 15:02
https://next-television.com/termet-5-1-balle-ne-france-demtohen-disa-ndertesa/20%Always2019-06-21 11:55
https://next-television.com/permet-humb-jeten-punonjesi-ne-fabriken-e-inerteve/20%Always2019-06-21 11:50
https://next-television.com/ishte-zhdukur-prej-4-ditesh-45-vjecari-gjendet-i-mbuluar-me-dhe-ne-rrugen-e-arbrit/20%Always2019-06-21 11:47
https://next-television.com/kavaje-provimet-kombetare-te-arsimit-baze-zhvillohet-provimi-i-matematikes-fillon-pritja-e-rezultateve-video/20%Always2019-06-21 11:09
https://next-television.com/shkarkohet-gjyqtari-i-apelit-te-krimeve-renda/20%Always2019-06-21 09:52
https://next-television.com/ushtronin-aktivitet-te-paligjshem-te-lojerave-te-fatit-dy-te-proceduar-ne-tirane/20%Always2019-06-21 09:52
https://next-television.com/peson-atak-kardiak-ne-det-vdes-pushuesja-ne-vlore/20%Always2019-06-21 09:13
https://next-television.com/julia-roberts-dhe-cindy-crawford-marrin-yjet-ne-hollywood-walk-of-fame/20%Always2019-06-21 08:17
https://next-television.com/kontrabandoi-309-steka-me-paketa-cigare-arrestohet-kosovari-ne-portin-e-durres/20%Always2019-06-21 08:15
https://next-television.com/grabiste-banesat-ne-gjermani-perfundojne-hetimet-per-skifterin-shqiptar/20%Always2019-06-21 08:15
https://next-television.com/shqiperia-me-e-shtrenjta-ne-rajon-per-cmimet-e-ushqimeve/20%Always2019-06-21 07:41
https://next-television.com/situata-e-tensionuar-reagon-ambasada-amerikane/20%Always2019-06-21 07:01
https://next-television.com/autobusi-bie-ne-humnere-44-te-vdekur/20%Always2019-06-21 06:45
https://next-television.com/tirane-sot-ne-ora-2000-opozita-zhvillon-protesten-mbarekombetare-te-radhes/20%Always2019-06-21 06:39
https://next-television.com/imzot-george-frendo-thirrje-paleve-politike-hapni-nje-kapitull-te-ri-dialogu-te-mos-mbetet-ne-shkretetire/20%Always2019-06-20 15:53
https://next-television.com/te-dhenat-ja-9-vendet-qe-kane-arme-berthamore-renditja/20%Always2019-06-20 15:49
https://next-television.com/bie-nga-dritarja-e-nderteses-vdes-ne-vend-muzikanti-i-famshem/20%Always2019-06-20 15:46
https://next-television.com/grushti-i-shtetit-141-burgime-perjete-per-17-gjeneralet-turq/20%Always2019-06-20 15:43
https://next-television.com/vendimi-i-fundit-shkarkohet-nga-detyra-kandidati-per-klgj/20%Always2019-06-20 15:37
https://next-television.com/20-qershori-dita-boterore-e-refugjateve/20%Always2019-06-20 15:33
https://next-television.com/arrestimi-i-spahise-paolo-foresti-lirojeni-une-e-kam-perjetuar-97-nderkombetare-boll-heshtet/20%Always2019-06-20 15:30
https://next-television.com/zyrtare-kampioni-i-kosoves-do-luaje-kunder-milanit/20%Always2019-06-20 15:28
https://next-television.com/mbase-plani-eshte-per-nje-2-prill-tjeter-sot-pasdite-cfare-po-paralajmeron-rama/20%Always2019-06-20 15:25
https://next-television.com/goditi-nje-militant-arrestohet-punonjesi-i-bashkise-devoll/20%Always2019-06-20 15:10
https://next-television.com/pergjimet-peter-tiede-me-kane-sulmuar-me-profile-false/20%Always2019-06-20 15:07
https://next-television.com/hajdari-nese-presidenti-shperndan-parlamentin-ti-thote-burgut-hapu/20%Always2019-06-20 15:04
https://next-television.com/brace-zbulon-se-cdo-te-behet-me-zgjedhjet-e-30-qershorit-nese-opozita-do-ti-pamundesoje-ato/20%Always2019-06-20 15:01
https://next-television.com/bresheri-plumbash-ne-durres-2-te-plagosur-emrat/20%Always2019-06-20 14:52
https://next-television.com/dorehiqem-ne-cast-artan-fuga-pres-vendimin-e-metes/20%Always2019-06-20 14:48
https://next-television.com/aksidenti-me-vdekje-ne-korce-pogradec-ja-kush-eshte-viktima/20%Always2019-06-20 14:44
https://next-television.com/perleshjet-ne-kzaz-kavaje-6-te-arrestuar-dhe-31-te-proceduar/20%Always2019-06-20 14:41
https://next-television.com/durres-perplasje-me-arme-zjarri-nje-person-mbetet-i-plagosur/20%Always2019-06-20 12:13
https://next-television.com/rrogozhine-qytetaret-dhe-opozita-ne-proteste-bashkohen-me-protestuesit-ne-kavaje-video/20%Always2019-06-20 12:31
https://next-television.com/kavaje-protesta-para-kzaz-dhune-mbi-qytetaret-qe-kerkojne-respektimin-e-shtetit-demokratik-video/20%Always2019-06-20 10:10
https://next-television.com/godet-me-grusht-mjekun-shpallet-ne-kerkim-37-vjecari-ne-sarande/20%Always2019-06-20 09:26
https://next-television.com/lezhe-zbardhjet-vrasja-e-kryeplakut/20%Always2019-06-20 09:25
https://next-television.com/irak-sulmohen-me-raketa-kompanite-e-huaja-te-naftes/20%Always2019-06-20 09:12
https://next-television.com/alban-skenderaj-dhe-miriam-cani-se-shpejti-prinder-per-here-te-dyte/20%Always2019-06-20 09:10
https://next-television.com/arrestohet-i-dyshuari-per-vrasjen-e-sala/20%Always2019-06-20 09:08
https://next-television.com/pergjaken-rruget-ne-korce-dy-aksidente-me-dy-te-vdekur/20%Always2019-06-20 08:59
https://next-television.com/psikologet-veshja-juaj-ndikon-ne-statusin-socio-ekonomik/20%Always2019-06-20 08:19
https://next-television.com/ja-disa-nga-tatuazhet-me-te-bukur-te-bere-ne-qafe/20%Always2019-06-20 08:17
https://next-television.com/hiqej-si-andrea-pirlo-48-vjecari-ne-itali-ben-namin-neper-dyqane/20%Always2019-06-20 07:59
https://next-television.com/motrat-lipa-dua-dhe-rina-po-pushtojne-tregun-nderkombetar/20%Always2019-06-20 07:57
https://next-television.com/bie-nga-dritarja-e-nje-ndertese-vdes-muzikanti-famshem/20%Always2019-06-20 07:25
https://next-television.com/aksident-ne-aksin-rrugor-korce-pogradec-makina-perplas-per-vdekje-kembesoren/20%Always2019-06-20 07:24
https://next-television.com/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-neser-cfare-ndodh-me-temperaturat/20%Always2019-06-20 07:09
https://next-television.com/arme-zjarri-mall-kontrabande-dhe-sende-te-vjedhura-3-te-arrestuar-ne-lezhe/20%Always2019-06-20 07:05
https://next-television.com/33442-2/20%Always2019-06-20 07:00
https://next-television.com/inter-e-nxjerr-ne-shitje-zikalterit-i-bejne-oferte-argjentinasit/20%Always2019-06-20 06:53
https://next-television.com/arrestohet-ish-deputeti-bardh-spahia/20%Always2019-06-20 06:20
https://next-television.com/e-plote-bild-shqiperia-nje-vend-qe-po-zhytet-ne-mocalin-e-mafias/20%Always2019-06-19 21:42
https://next-television.com/pergjimi-6-kreu-i-frd-votoi-sherefedinin-nxehet-imer-lala-i-q/20%Always2019-06-19 19:49
https://next-television.com/pergjimi-5-me-leke-ne-duar-lala-meson-zbulimin-blerjes-se-votave/20%Always2019-06-19 19:31
https://next-television.com/pergjimi-4-i-ke-q-nenen-gjiknuri-i-kenaqur-me-punen-e-lales/20%Always2019-06-19 19:29
https://next-television.com/pergjimi-3-saimir-tahiri-falenderon-shefin-e-policise/20%Always2019-06-19 19:27
https://next-television.com/pergjimi-2-qefalia-shefit-te-policise-vjen-flamur-noka-merr-masa/20%Always2019-06-19 19:25
https://next-television.com/vjedhja-e-votes-shefi-i-policise-shpik-planin-me-gjiknurin/20%Always2019-06-19 19:22
https://next-television.com/tension-ne-shkoder-reagon-jozefina-topalli-nje-demokrat-nuk-djeg-as-mandate-as-shkolla/20%Always2019-06-19 14:40
https://next-television.com/tre-plumba-te-miturit-pas-sherrit-me-babain-doktori-flet-per-gjendjen-e-6-vjecarit/20%Always2019-06-19 14:36
https://next-television.com/tahiri-jam-ministri-me-jetegjate-dhe-me-i-mire-gjate-pluralizmit/20%Always2019-06-19 14:32
https://next-television.com/rama-kush-kryen-krim-elektoral-nuk-do-te-dale-nga-vendi-per-5-10-vite/20%Always2019-06-19 14:28
https://next-television.com/30-qershori-ilir-meta-ben-levizjen-e-radhes/20%Always2019-06-19 14:26
https://next-television.com/ndizet-shqiperia-flake-dhe-perleshje-per-te-ndalur-zgjedhjet/20%Always2019-06-19 14:23
https://next-television.com/asgje-e-paparashikuar-rama-reagon-per-djegien-e-kzaz-ve/20%Always2019-06-19 14:19
https://next-television.com/i-riu-durrsak-leviz-me-arme-ne-mes-te-qytetit-arrestohet/20%Always2019-06-19 13:11
https://next-television.com/sulmet-kunder-kzaz-ve-artan-hoxha-meta-futi-vellavrasje-shqiptaret-po-sakrifikon-shqiperine-per-te-shpetuar/20%Always2019-06-19 12:59
https://next-television.com/sulmet-ndaj-kzaz-ve-lleshaj-do-shkrihen-policite-bashkiake-jane-kthyer-ne-rrezik-publik/20%Always2019-06-19 12:54
https://next-television.com/fanella-e-legjendes-se-bejsbollit-shitet-per-5-64-milione-dollare/20%Always2019-06-19 09:50
https://next-television.com/ndahet-nga-jeta-personi-me-i-vjeter-ne-evrope/20%Always2019-06-19 09:48
https://next-television.com/komisioni-i-ligjeve-shqyrton-kerkesen-per-shkarkimin-e-metes/20%Always2019-06-19 09:48
https://next-television.com/shba-kapet-1-miliard-dollare-kokaine/20%Always2019-06-19 09:47
https://next-television.com/diber-tre-plumba-te-miturit-pas-sherrit-me-babain-doktori-flet-per-gjendjen-e-6-vjecarit/20%Always2019-06-19 09:46
https://next-television.com/tahiri-pasi-i-shtyhet-seanca-kam-dy-vite-qe-pres/20%Always2019-06-19 09:45
https://next-television.com/kamez-polici-bashkiak-humb-ndjenjat-pas-perdorimit-te-gazit-per-te-shperndare-turmen/20%Always2019-06-19 08:51
https://next-television.com/kavaje-protesta-para-kzaz-qytetaret-kerkojne-lirimin-e-mjediseve-nga-materialet-zgjedhore-video/20%Always2019-06-19 08:45
https://next-television.com/sot-seanca-e-pare-gjyqesore-per-ish-ministrin-saimir-tahiri/20%Always2019-06-19 08:23
https://next-television.com/itali-shkaterrohet-grupi-kriminal-shqiptar-sekuestrohet-kokaine-e-marijuane/20%Always2019-06-19 07:13
https://next-television.com/lezhe-personi-i-vrare-me-arme-zjarri-kryeplaku-i-fshatit/20%Always2019-06-19 07:12
https://next-television.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-lezhe-dyshohet-per-nje-te-vdekur/20%Always2019-06-19 06:10
https://next-television.com/diber-plagoset-me-arme-zjarri-nje-femije-6-vjec/20%Always2019-06-19 06:09
https://next-television.com/pergjimet-dhe-ceshtja-e-votes-se-lire-ne-shqiperi/20%Always2019-06-18 15:41
https://next-television.com/klosi-vjosa-zone-me-vlera-natyrore-se-shpejti-zone-e-mbrojtur/20%Always2019-06-18 15:39
https://next-television.com/facebook-do-te-leshoje-ne-qarkullim-monedhen-digjitale-libra/20%Always2019-06-18 15:37
https://next-television.com/ska-hapje-negociatash-per-shqiperine-hahn-duhet-me-shume-kohe/20%Always2019-06-18 15:33
https://next-television.com/vdekja-e-mohamed-morsi-egjipti-ne-gjendje-te-jashtezakonshme/20%Always2019-06-18 15:29
https://next-television.com/ekskluzive-krereve-te-opozites-u-hiqen-pasaportat-diplomatike/20%Always2019-06-18 15:26
https://next-television.com/aksident-tragjik-ne-tunelin-e-kalimashit-humb-jeten-nje-person-plagosen-dy-te-tjere/20%Always2019-06-18 15:10
https://next-television.com/makthi-ne-autobuse-ne-vere-qytetaret-ne-kushte-te-veshtira/20%Always2019-06-18 15:06
https://next-television.com/i-denuar-ne-mungese-per-vrasjen-e-azem-hajdarit-izet-haxhia-kerkon-lirine/20%Always2019-06-18 14:51
https://next-television.com/barcelona-ofron-100-milione-euro-dhe-tre-lojtare-per-neymarin/20%Always2019-06-18 14:46
https://next-television.com/parma-ne-bisedime-me-balotellin/20%Always2019-06-18 14:42
https://next-television.com/shqiptari-rrefen-arratisjen-nga-burgu-grek-i-vura-thiken-ne-gryke/20%Always2019-06-18 14:36
https://next-television.com/mziu-i-prere-nuk-kaq-zgjedhje-me-30-qershor-paralajmeron-edhe-sulin/20%Always2019-06-18 14:31
https://next-television.com/gjyqi-i-shullazit-kercenohet-ne-sallen-e-gjyqit-gjyqtarja/20%Always2019-06-18 14:26
https://next-television.com/pd-rama-ka-shkelur-kodin-penal-duhet-te-denohet-1-3-vite-burg/20%Always2019-06-18 14:17
https://next-television.com/vjedhesi-i-identitetit-arrestohet-hiqej-si-pirlo-e-mashtronte-tregtaret/20%Always2019-06-18 14:13
https://next-television.com/partizani-pa-fat-kampionet-e-superliges-njohin-rivalet-ne-champions/20%Always2019-06-18 14:02
https://next-television.com/hidhet-shorti-kukesi-teuta-dhe-laci-mesojne-rivalet-ne-europe/20%Always2019-06-18 13:57
https://next-television.com/gazetari-shqiptar-nese-drejtesia-arreston-binomin-meta-berisha-une-do-ndertoj-per-ta-nje-burg-te-ri/20%Always2019-06-18 13:53
https://next-television.com/dhune-gruas-dhe-kunates-arrestohen-2-persona-ne-vlore-njeri-prej-tyre-mbante-shotgun/20%Always2019-06-18 13:50
https://next-television.com/akuzohet-per-korrupsion-arrestohet-ish-presidenti-i-uefa-s-michel-platini/20%Always2019-06-18 13:42
https://next-television.com/promovohet-libri-per-hashim-thacin-autori-francez-burre-shteti/20%Always2019-06-18 13:33
https://next-television.com/kultura-ne-zi-vdes-regjisori-i-madh-franco-zeffirelli/20%Always2019-06-18 13:32
https://next-television.com/bella-hadid-akuzohet-per-racizem-ja-cfare-terboi-fansat/20%Always2019-06-18 13:30
https://next-television.com/be-konkluzione-kritike-per-kosoven-liberalizimi-i-vizave-ende-ne-shqyrtim/20%Always2019-06-18 13:05
https://next-television.com/banka-levizese-e-credins-ne-lezhe-zhvillohet-takimi-i-trete-me-fermeret/20%Always2019-06-18 12:25
https://next-television.com/kavaje-provimet-kombetare-te-arsimit-baze-nxenesit-e-klasave-te-nenta-zhvillojne-provimin-e-gjuhes-shqipe-video/20%Always2019-06-18 11:12
https://next-television.com/mat-banoret-e-fshatit-baterr-e-madhe-nuk-votojne-nese-nuk-i-vjen-uji-vadites/20%Always2019-06-18 11:10
https://next-television.com/elbasan-apartamenti-perfshihet-nga-flaket-banoret-e-pallatit-ne-panik/20%Always2019-06-18 09:57
https://next-television.com/kapen-shitesit-e-kokaines-dhe-heroines-ne-tirane/20%Always2019-06-18 09:50
https://next-television.com/gara-per-kryeprokuror-klp-shtyn-serish-afatin/20%Always2019-06-18 09:20
https://next-television.com/vendet-me-te-shtrenjta-te-rajonit-per-te-drekuar-jashte-ja-ku-renditet-shqiperia/20%Always2019-06-18 07:00
https://next-television.com/dy-dite-pa-drita-zonat-e-tiranes-ku-do-te-mungoje-energjia-elektrike-2/20%Always2019-06-18 06:58
https://next-television.com/vdes-ne-gjykate-ish-presidenti-i-egjiptit/20%Always2019-06-18 06:53
https://next-television.com/sot-percaktohet-fati-i-negociatave-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Always2019-06-18 06:53
https://next-television.com/inati-po-ju-shendosh-cthote-shkenca-per-zemerimin/20%Always2019-06-17 19:41
https://next-television.com/pergjimet-jam-i-trishtuar-basha-shteti-nje-lukuni-banditesh/20%Always2019-06-17 19:36
https://next-television.com/rama-e-kercenoi-me-gjyq-reagon-gazetari-gjerman-i-bera-dem-madherise-tuaj/20%Always2019-06-17 19:32
https://next-television.com/dy-dite-pa-drita-zonat-e-tiranes-ku-do-te-mungoje-energjia-elektrike/20%Always2019-06-17 19:28
https://next-television.com/bollino-shitblerja-e-votave-ja-si-reagon-politika-ne-vendet-demokratike/20%Always2019-06-17 19:22
https://next-television.com/tirane-shpejtesia-u-merr-jeten-3-anetareve-te-familjes-bibaj-festa-e-ditelindjes-kthehet-ne-tragjedi/20%Always2019-06-17 17:17
https://next-television.com/vdes-ne-sallen-e-gjyqit-ish-presidenti-i-egjiptit-mohammed-morsi/20%Always2019-06-17 17:11
https://next-television.com/lajmeroi-pergjime-te-rejagazetariqeveria-do-te-arrestoje-bashen/20%Always2019-06-17 15:43
https://next-television.com/pergjimi-4-do-200-mije-leke-keshi-ata-na-cane-derrasat/20%Always2019-06-17 15:40
https://next-television.com/pergjim-16-si-ta-konfirmoj-votuesi-pyet-pasi-ka-shitur-voten/20%Always2019-06-17 15:37
https://next-television.com/pergjim-15-ai-don-dicka-mor-burr-i-dheut-biseda-e-biznesmenit/20%Always2019-06-17 15:34
https://next-television.com/pergjim-14-gjiknuri-biznesmenitkush-u-mor-me-transport-parash/20%Always2019-06-17 15:08
https://next-television.com/pergjimi-drejtori-i-arsimit-diber-presion-qytetarit-votat-i-dua-haptazi/20%Always2019-06-17 14:53
https://next-television.com/pergjimi-12-drejtori-i-arsimit-kercenon-voto-hapur-ose-ik-nga-puna/20%Always2019-06-17 14:50
https://next-television.com/pergjim-11-tregoji-ku-fluturon-te-henen-biseda-e-pjerin-ndreu/20%Always2019-06-17 14:46
https://next-television.com/pergjimi-10-do-te-coj-disa-cuna-gjiknuri-telefonon-arben-keshin/20%Always2019-06-17 14:42
https://next-television.com/pergjimi-9-arben-keshi-me-shefin-e-komisaritit-ne-kamze-ia-hodhen-me-miqesi/20%Always2019-06-17 14:39
https://next-television.com/pergjimi-8-shefi-i-komisariati-ne-kamez-mziu-ka-nis-450-njerez/20%Always2019-06-17 14:35
https://next-television.com/pergjim-7-biseda-me-kreun-e-arsimit-diber-merri-gjithe-mesuesit/20%Always2019-06-17 14:31
https://next-television.com/pergjimi-6-arben-keshi-ne-pergjime-xhevati-thote-mbaro-pune/20%Always2019-06-17 14:27
https://next-television.com/pergjimi-5-i-ke-dhene-gje-xhabiri-ankohet-se-nuk-ka-marre-leket/20%Always2019-06-17 14:21
https://next-television.com/pergjimi-3-nuk-do-30-arben-keshi-le-te-shkojne-tek-pd/20%Always2019-06-17 14:16
https://next-television.com/pergjimi-2-arben-keshi-telefonon-artan-gaci-e-ka-kopsitur/20%Always2019-06-17 14:13
https://next-television.com/pame-vdekjen-me-sy-incident-ne-avionin-prishtine-bazel/20%Always2019-06-17 14:11
https://next-television.com/prokuroria-shoqerim-i-detyrueshem-per-lulzim-bashen/20%Always2019-06-17 14:07
https://next-television.com/e-keni-realizu-objektivin-edi-rama-ne-pergjimet-e-bild/20%Always2019-06-17 14:04
https://next-television.com/dy-viktima-ne-france-dhe-zvicer-nga-moti-ekstrem/20%Always2019-06-17 13:04
https://next-television.com/matura-shteterore-zhvillohet-provimi-i-matematikes-maturantet-presin-edhe-provimin-e-lendeve-me-zgjedhje-video/20%Always2019-06-17 12:14
https://next-television.com/vritet-shqiptari-ne-greqi-punonte-si-roje-ne-nje-kompani-transporti/20%Always2019-06-17 12:10
https://next-television.com/fier-makina-perplas-72-vjecarin-me-motor/20%Always2019-06-17 08:44
https://next-television.com/vlore-70-vjecarja-mbytet-ne-plazhin-e-vjeter/20%Always2019-06-17 08:24
https://next-television.com/40-perqind-e-grenlandes-perjeton-humbje-te-madhe-akulli/20%Always2019-06-17 08:18
https://next-television.com/zbulohet-nena-e-femijes-se-dyte-te-chriss-brown/20%Always2019-06-17 08:17
https://next-television.com/del-ne-shitje-vila-e-mbretereshes-elizabete/20%Always2019-06-17 08:15
https://next-television.com/ditelindja-luksoze-e-north-west/20%Always2019-06-17 08:13
https://next-television.com/pas-ndarjes-nga-belen-iannone-ne-lidhje-te-re/20%Always2019-06-17 08:12
https://next-television.com/sherr-ne-qender-te-korces-nje-i-plagosur-me-sende-te-forta/20%Always2019-06-17 07:21
https://next-television.com/bild-plas-sot-bomben-e-radhes-ja-cfare-njofton-peter-tiede/20%Always2019-06-17 07:19
https://next-television.com/basha-sot-ne-prokurori-per-lobimin-ne-shba/20%Always2019-06-17 07:18
https://next-television.com/lezhe-lokali-ne-flake/20%Always2019-06-17 07:26
https://next-television.com/aksidentohet-autobusi-16-te-vdekur-dhe-30-te-plagosur/20%Always2019-06-17 06:50
https://next-television.com/autori-i-vrasjes-se-24-vjecarit-ne-lac-i-penduar-para-gjyqtarit-asnje-familjar-ne-seance/20%Always2019-06-17 06:49
https://next-television.com/ekonomi-guvernatori-sejko-politika-fiskale-dhe-monetare-parakusht-per-stabilitetin-ekonomik/20%Always2019-06-17 06:28
https://next-television.com/pd-basha-kam-nje-lajm-te-keq-per-ramen-opozita-nuk-trembet/20%Always2019-06-16 13:45
https://next-television.com/33131-2/20%Always2019-06-16 13:22
https://next-television.com/moti-meteorologet-dite-me-te-fresketa-pas-se-dieles/20%Always2019-06-16 12:28
https://next-television.com/vlore-arrestohet-i-riu-nga-tirana-u-kap-duke-shperndare-droge/20%Always2019-06-16 11:38
https://next-television.com/opozita-po-shushatet-pas-nje-date/20%Always2019-06-16 10:44
https://next-television.com/korce-procedohen-penalisht-tre-persona-goditen-me-gure-eskorten-e-kryeministrit/20%Always2019-06-16 10:03
https://next-television.com/tirane-neser-nderprehet-energjia-elektrike-ja-zonat-problematike/20%Always2019-06-16 09:01
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-kryeministri-zaev-duam-daten-jo-anetaresimin-e-menjehershem-ne-be/20%Always2019-06-16 07:19
https://next-television.com/ekonomi-zhvleresimi-i-euros-ul-borxhin-publik/20%Always2019-06-16 07:05
https://next-television.com/tirane-aksident-i-rende-rrugor-humb-jeten-cifti-dhe-dy-femijet-e-tyre/20%Always2019-06-16 06:50
https://next-television.com/horoskopi-ditor-16-qershor-2019/20%Always2019-06-16 06:08
https://next-television.com/po-punonte-me-eskavator-25-vjecari-shqiptar-humb-jeten-aksidentalisht/20%Always2019-06-15 13:48
https://next-television.com/vdekje-e-dyshimte-e-durrsakut-ne-burgun-e-dubraves-emri/20%Always2019-06-15 13:44
https://next-television.com/me-arme-ne-brez-arrestohen-dy-persona-ne-tirane/20%Always2019-06-15 13:39
https://next-television.com/lejuan-mallra-kontrabande-tre-te-arrestuar-ne-kakavije-mes-tyre-edhe-nje-doganier/20%Always2019-06-15 13:34
https://next-television.com/djath-cokollata-dhe-llokume-aku-bllokon-225-produkte-pa-standarde/20%Always2019-06-15 13:29
https://next-television.com/tirane-tani-reagon-edhe-kryeministri-rama-kerkesa-e-pendarovskit-e-cuditshme-dhe-jo-e-drejte/20%Always2019-06-15 13:17
https://next-television.com/vlore-mungojne-kullat-e-vrojtimit-pushuesit-jemi-te-pasigurte/20%Always2019-06-15 13:10
https://next-television.com/zbulohet-skandali-i-aktores-u-shtir-si-e-semure-per-te-darkuar-me-putin-ornella-muti-denohet-me-burg/20%Always2019-06-15 13:03
https://next-television.com/thirrja-e-vogelusheve-boll-mos-hidhni-me-mbeturina-kemi-frike-te-lahemi-ne-det/20%Always2019-06-15 12:57
https://next-television.com/nga-shiu-ne-bresher-qytetaret-nisen-per-plazh-bllokohen-ne-trafik/20%Always2019-06-15 12:54
https://next-television.com/ja-27-deputetet-e-opozites-se-re-qe-duan-shkarkimin-e-presidentit/20%Always2019-06-15 12:51
https://next-television.com/kosove-pezullohet-kalimi-i-autobuseve-nga-bajram-curri-ne-tirane/20%Always2019-06-15 11:51
https://next-television.com/elbasan-deputeti-socialist-balla-pavaresisht-cthone-gojet-e-liga-zgjedhjet-me-30-qershor/20%Always2019-06-15 11:11
https://next-television.com/tirane-arrestohet-punonjesi-i-aeroportit-informoi-per-transportin-e-parave-qe-u-grabiten/20%Always2019-06-15 09:23
https://next-television.com/vlore-arrest-me-burg-per-autoret-e-vrasjes-se-kreut-te-njesise-administrative-te-kotes/20%Always2019-06-15 09:09
https://next-television.com/gjirokaster-urdher-arresti-per-dy-doganiere-dyshohen-per-kontrabande/20%Always2019-06-15 08:43
https://next-television.com/shkoder-aksident-ne-rrugen-e-velipojes-nje-i-vdekur-dhe-dy-te-plagosur/20%Always2019-06-15 07:42
https://next-television.com/tirane-reagon-ish-ministri-bushati-ndarja-e-maqedonise-se-veriut-nga-shqiperia-gabim-strategjik-i-be/20%Always2019-06-15 07:32
https://next-television.com/33044-2/20%Always2019-06-15 07:14
https://next-television.com/futboll-boban-bashkohet-me-maldinin-ne-krye-te-kuqezinjve-ne-milano/20%Always2019-06-15 06:54
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-presidenti-pendarovski-hapni-negociatat-ne-nuk-jemi-si-shqiperia/20%Always2019-06-15 06:32
https://next-television.com/studimi-braktisja-e-arsimit-te-larte-40-perqind-e-te-rinjve-vetem-me-arsim-baze/20%Always2019-06-15 06:24
https://next-television.com/lajm-i-fundit-bien-serverat-doganat-shqiptare-ne-kolaps-per-ore-te-tera/20%Always2019-06-14 20:53
https://next-television.com/kontribuan-per-kosoven-presidenti-thaci-dekoron-39-personalitete-shqiptare-ne-tirane/20%Always2019-06-14 18:54
https://next-television.com/vodhi-1000-litra-nafte-nga-gazsjellesi-tap-dhe-i-shiti-ne-korce-arrestohet-38-vjecari-nga-lushnja/20%Always2019-06-14 18:51
https://next-television.com/operacioni-kunder-capjave-zbardhen-3-ngjarje-te-vjetra-arrestohen-florenc-capja-edhe-dy-gazetare-ne-tirane-qe-i-dhane-licencen-e-kabllorit-emrat/20%Always2019-06-14 18:47
https://next-television.com/deti-na-ben-mire-na-ben-te-bukur-dhe-me-te-lumtur-e-thote-edhe-shkenca/20%Always2019-06-14 18:33
https://next-television.com/vendoset-data-ja-kur-eshte-protesta-e-ardhshme-e-opozites/20%Always2019-06-14 18:17
https://next-television.com/rrezohet-me-parashute-humb-jeten-30-vjecari-ne-diber/20%Always2019-06-14 18:14
https://next-television.com/rama-iliri-e-kujton-kushtetuten-filxhan-kane-ankth-nga-drejtesia/20%Always2019-06-14 18:03
https://next-television.com/tirana-trondit-merkaton-kale-dhe-torasa-vishen-bardheblu/20%Always2019-06-14 16:10
https://next-television.com/benin-kerdine-ne-lokalet-e-prishtines-pranga-6-grabitesve/20%Always2019-06-14 16:05
https://next-television.com/rama-thirrje-kryebashkiakeve-demokrate-mos-bini-viktime/20%Always2019-06-14 15:59
https://next-television.com/deputeti-gjerman-ne-shqiperi-po-behet-lufte-per-pushtet/20%Always2019-06-14 15:56
https://next-television.com/zgjedhjet-osbe-raport-paraprak-ne-31-bashki-ps-pa-kundershtare/20%Always2019-06-14 15:21
https://next-television.com/negociatat-presidenti-maqedonas-na-veconi-nga-shqiperia-na-demton/20%Always2019-06-14 15:03
https://next-television.com/vrasesi-shqiptar-kapet-ne-greqi-pas-shtate-vitesh-ne-arrati/20%Always2019-06-14 15:00
https://next-television.com/pergjaken-rruget-ne-tirane-ne-2-aksidente-vdesin-2-kembesore/20%Always2019-06-14 14:10
https://next-television.com/u-kap-me-kokaine-ne-hotel-lirohet-nga-burgu-reperi-stresi/20%Always2019-06-14 14:05
https://next-television.com/shpikje-shqiptaresh-ja-si-ti-shpetosh-radarit-te-policise/20%Always2019-06-14 13:57
https://next-television.com/renea-zbarkon-ne-elbasan-arrestohet-florenc-capja-policia-deklarate-per-mediat/20%Always2019-06-14 13:53
https://next-television.com/foshnja-e-porsalindur-ne-tren-fiton-udhetime-falas-per-25-vite/20%Always2019-06-14 13:51
https://next-television.com/anulimi-i-zgjedhjeve-bashkite-e-djathta-zbatojne-dekretin-e-metes/20%Always2019-06-14 13:51
https://next-television.com/operacioni-renea-arreston-anetarin-e-fisit-capja-ne-elbasan/20%Always2019-06-14 13:45
https://next-television.com/opozita-mobilizohet-per-protesten-e-radhes/20%Always2019-06-14 12:44
https://next-television.com/kerkohej-per-droge-arrestohet-ne-mallakaster-21-vjecari/20%Always2019-06-14 12:17
https://next-television.com/shkaterrohet-banda-shqiptaro-italiane-e-trafikut-te-kokaines-emratshkaterrohet-banda-shqiptaro-italiane-e-trafikut-te-kokaines/20%Always2019-06-14 10:08
https://next-television.com/aksident-me-5-makina-ne-autostraden-tirane-durres-veshtiresohet-qarkullimi/20%Always2019-06-14 10:07
https://next-television.com/armembajtje-pa-leje-dhe-dhune-ne-familje-dy-te-arrestuar-ne-kurbin/20%Always2019-06-14 06:33
https://next-television.com/renea-zbarkon-ne-elbasan/20%Always2019-06-14 06:31
https://next-television.com/sulmet-e-cisternave-ne-gjirin-e-omanit-shba-thote-se-video-tregon-iranin-duke-hequr-minen/20%Always2019-06-14 06:29
https://next-television.com/sidrit-bejleri-behet-serish-baba-cila-eshte-gjinia-e-foshnjes/20%Always2019-06-14 06:27
https://next-television.com/tentuan-ti-bllokonin-rrugen-rames-shoqerohen-disa-persona-mes-tyre-kreu-i-pd-elbasan/20%Always2019-06-14 06:24
https://next-television.com/vrasja-per-parkimin-ne-lac-arrestohet-autori/20%Always2019-06-14 06:22
https://next-television.com/prej-kater-ditesh-i-zhdukur-dalin-rezultatet-e-autopsise-per-adoleshentin-e-mbytur-ne-lumin-vjosa/20%Always2019-06-14 06:19
https://next-television.com/prokuroria-therret-te-pandehur-lulzim-bashen-per-financimin-rus/20%Always2019-06-13 16:10
https://next-television.com/premier-league-2019-2020-nis-me-united-chelsea-ne-javen-e-pare-kalendari-i-perballjeve-te-medha/20%Always2019-06-13 15:56
https://next-television.com/vlore-kryeplaku-i-fshatit-arrestohet-bashke-me-te-birin-per-kultivim-kanabisi/20%Always2019-06-13 15:52
https://next-television.com/kandidati-favorit-per-kryeminister-te-greqise-kercenon-shqiperine-do-te-keni-pasoja-nese-nuk-respektoni-minoritetin/20%Always2019-06-13 15:49
https://next-television.com/presidenca-ne-kuvend-pati-fyerje-ne-vend-te-argumentave-ligjore/20%Always2019-06-13 15:46
https://next-television.com/shkrumbohet-banesa-ne-lushnje-zjarrfikesit-1-ore-e-gjysme-lufte-me-flaket/20%Always2019-06-13 15:43
https://next-television.com/ti-dhe-ermali-u-bete-milionere-me-injorancen-tone-bes-kallaku-reagon-ndaj-fansit-mbylle/20%Always2019-06-13 15:41
https://next-television.com/vrau-24-vjecarin-per-nje-vend-parkimi-policia-shpall-ne-kerkim-autorin-nga-tirana/20%Always2019-06-13 15:38
https://next-television.com/viktime-e-kancerit-vdes-ne-moshen-54-vjecare-aktorja-e-telenovelave/20%Always2019-06-13 15:35
https://next-television.com/shkarkimi-i-metes-kush-jane-deputetet-qe-votuan-kunder-emrat/20%Always2019-06-13 15:14
https://next-television.com/kavaje-provimet-kombetare-te-arsimit-baze-nis-sot-rrugetimi-i-nxenesve-te-klasave-te-nenta-video/20%Always2019-06-13 12:01
https://next-television.com/rrogozhine-akuza-zevendeskryeministrit-brace-proteste-kunder-tjetersimit-te-vijes-bregdetare-video/20%Always2019-06-13 11:21
https://next-television.com/almeda-abazi-tregon-si-i-humbi-8-kilograme-pas-lindjes-se-djalit/20%Always2019-06-13 08:26
https://next-television.com/noizy-me-avion-privat-prezanton-ambientet-luksoze/20%Always2019-06-13 08:24
https://next-television.com/grabitet-shtepia-e-futbollistit-terrorizohet-gruaja-e-femijet/20%Always2019-06-13 08:21
https://next-television.com/cmendet-bankomati-nxjerr-parate-dhe-habit-njerezit/20%Always2019-06-13 08:19
https://next-television.com/bebe-rexha-ne-fushate-per-femrat-pa-komplekse-per-peshen-trupore/20%Always2019-06-13 07:30
https://next-television.com/harry-thyen-traditen-mbreterore-dhurata-per-markle/20%Always2019-06-13 07:27
https://next-television.com/belen-fle-nudo-dhe-perqafon-lulet-e-de-martino/20%Always2019-06-13 07:25
https://next-television.com/zbuloni-se-per-cfare-kursejne-shqiptaret-gjysma-per-shkollim/20%Always2019-06-13 07:22
https://next-television.com/ambasada-e-holandes-ne-tirane-pse-parlamenti-yne-i-tha-jo-shqiperise/20%Always2019-06-13 07:21
https://next-television.com/fier-makina-perplas-nje-kembesore/20%Always2019-06-13 06:57
https://next-television.com/tirane-makina-humb-kontrollin-perplas-kembesorin/20%Always2019-06-13 06:56
https://next-television.com/beri-veprime-te-dyshimta-prane-bashkise-elbasan-garda-e-zmbraps-duke-qelluar-ne-ajer/20%Always2019-06-13 06:55
https://next-television.com/vritet-me-arme-zjarri-i-riu-ne-lac-zbulohet-identiteti-i-vikitimes/20%Always2019-06-13 06:53
https://next-television.com/prej-kater-ditesh-i-zhdukur-adoleshenti-gjendet-i-mbytur-ne-lumin-vjosa/20%Always2019-06-13 06:34
https://next-television.com/bmw-bashkohet-me-prodhuesin-me-te-madh-te-makinave-ne-britani-te-madhe/20%Always2019-06-12 21:09
https://next-television.com/ka-te-plagosur-aksident-masiv-ne-autostrade-perplasen-disa-makina/20%Always2019-06-12 20:48
https://next-television.com/vrau-5-femijet-e-tyre-nena-kerkon-meshire-per-babain-vrases/20%Always2019-06-12 20:46
https://next-television.com/flet-ministri-i-jashtem-holandez-ja-pse-bllokuam-shqiperine-ke-foli-para-kohe/20%Always2019-06-12 20:42
https://next-television.com/zhduket-i-riu-prej-4-ditesh-ja-dyshimet-e-para-te-policise/20%Always2019-06-12 20:36
https://next-television.com/manjani-holanda-shuplake-rames-dhe-burokrateve-pijanece-te-brukselit/20%Always2019-06-12 20:32
https://next-television.com/the-economist-negociatat-shtyhen-per-ne-vjeshte/20%Always2019-06-12 20:29
https://next-television.com/kushtetuesja-funksionale-brenda-veres-ked-gati-renditjen-e-kandidateve/20%Always2019-06-12 20:15
https://next-television.com/ne-vetting-prokurori-i-dosjes-339-perfaqesuesi-i-omn-se-perdore-makinen-pa-targa-rrezikon-te-digjet-edhe-gjyqtari-mulkurti/20%Always2019-06-12 20:08
https://next-television.com/parlamenti-holandes-kerkese-qeverise-votoni-kunder-celjes-se-negociatave-te-shqiperise-me-be/20%Always2019-06-12 20:03
https://next-television.com/tirane-makina-del-nga-rruga-ne-ali-dem-perplas-kembesorin-dhe-shtyllen/20%Always2019-06-12 20:00
https://next-television.com/sondazhi-si-e-gjykojne-shqiptaret-dekretin-e-presidentit-ilir-meta-per-te-shtyre-zgjedhjet-e-30-qershorit/20%Always2019-06-12 19:04
https://next-television.com/intervista-rreqethese-e-42-vjecares-shqiptare-isha-minorene-kur-me-perdhunuan-ne-grup-me-trafikuan-e-familja-se-dine-ku-jam/20%Always2019-06-12 18:59
https://next-television.com/sot-ditelindja-e-ps-se-dhe-bashes-rama-i-uroj-shendet-por-jo-fitore/20%Always2019-06-12 18:53
https://next-television.com/studiuesit-lani-dhembet-bakteret-mund-te-depertojne-deri-ne-tru/20%Always2019-06-12 17:06
https://next-television.com/euro-2020-rindizen-shpresat-kualifikim-nga-islanda-kjo-eshte-situata-ne-grupin-h/20%Always2019-06-12 17:02
https://next-television.com/shqiperia-nder-tre-shtetet-qe-shkakton-me-shume-ndotje-ne-mesdhe-nga-plastika/20%Always2019-06-12 16:59
https://next-television.com/babalja-gjykata-refuzon-te-therrase-edi-ramen-per-deshmi/20%Always2019-06-12 16:56
https://next-television.com/parlamenti-i-holandes-bllokon-hapjen-e-negociatave-per-shqiperine-i-thote-po-maqedonise-se-veriut/20%Always2019-06-12 16:53
https://next-television.com/gjinekologet-tregojne-moshen-ideale-per-tu-bere-nene/20%Always2019-06-12 13:41
https://next-television.com/lajmi-i-fundit-vidhet-kzaz-ja-e-rrogozhines/20%Always2019-06-12 13:36
https://next-television.com/kosove-dita-e-lirise-festohet-20-vjetori-i-hyrjes-se-trupave-te-nato-video/20%Always2019-06-12 13:32
https://next-television.com/librazhd-humb-jeten-minatori/20%Always2019-06-12 12:34
https://next-television.com/shkolla-buze-rruges-mungesa-e-sinjalistikes-rrezikon-femijet-e-mengelit/20%Always2019-06-12 12:34
https://next-television.com/veliaj-me-shume-se-10-mije-studente-jane-pajisur-me-karte/20%Always2019-06-12 12:33
https://next-television.com/tentoi-te-vjedhe-makinen-ne-paskuqan-arrestohet-i-denuari-per-vjedhje-dhe-narkotike/20%Always2019-06-12 12:32
https://next-television.com/mesazhi-i-palmer-per-kosoven-ska-kohe-me-te-mire-se-tani-per-te-bere-marreveshje-me-serbine/20%Always2019-06-12 12:31
https://next-television.com/kqz-vijon-punen-4-anetaret-qe-refuzuan-meten-merren-ne-mbrojtje/20%Always2019-06-12 12:30
https://next-television.com/matura-shteterore-400-maturante-nga-kavaja-masin-dijet-e-tyre-ne-gjuhen-shqipe-dhe-letersi-video/20%Always2019-06-12 10:19
https://next-television.com/vrasja-e-administratorit-te-kotes-arrestohen-tre-autoret/20%Always2019-06-12 07:20
https://next-television.com/hong-kong-protestuesit-rrethojne-seline-e-qeverise-vendore/20%Always2019-06-12 07:06
https://next-television.com/greqi-zbulohet-plantacioni-i-madh-me-kanabis-5-shqiptare-ne-pranga/20%Always2019-06-12 06:59
https://next-television.com/nena-kerkon-meshire-per-babain-qe-vrau-5-femijet-e-tyre/20%Always2019-06-12 06:58
https://next-television.com/fati-i-presidentit-ilir-meta-kushtetuta-e-shkruan/20%Always2019-06-12 07:10
https://next-television.com/durres-sherbim-shendetesor-pa-nderprerje-gjate-sezonit-turistik/20%Always2019-06-12 06:55
https://next-television.com/vdiq-ne-aksident-automobilistik-sevilla-ben-plane-per-te-nderuar-reyes/20%Always2019-06-12 06:54
https://next-television.com/qytetaret-e-kosoves-nuk-harrojne-mikun-clinton-puthje-e-perqafime-ne-rruget-e-prishtines/20%Always2019-06-12 06:53
https://next-television.com/shtyhet-per-te-pesten-here-gjyqi-i-habilajve/20%Always2019-06-12 06:35
https://next-television.com/huawei-nje-milion-telefona-me-sistemin-hongmeng-os/20%Always2019-06-11 21:11
https://next-television.com/almeda-abazi-flet-per-ndjenjen-e-te-berit-nene-djalit-i-flas-dhe-i-kendoj-vetem-shqip/20%Always2019-06-11 21:03
https://next-television.com/ekskluzive-dokumenti-i-rames-per-ambasadoret-pse-do-shkarkoj-ilir-meten/20%Always2019-06-11 20:53
https://next-television.com/shqiperia-dyfishon-rezultatin-ramadani-shenon-supergol-ne-minuten-e-92/20%Always2019-06-11 20:40
https://next-television.com/juncker-puth-ramen-kur-jane-zgjedhjet-ne-shqiperi-ne-fund-te-prillit/20%Always2019-06-11 20:35
https://next-television.com/shenon-cikalleshi-shqiperia-kalon-ne-avantazh-kunder-moldavise/20%Always2019-06-11 20:13
https://next-television.com/arrestohet-per-korrupsion-ish-presidenti-i-pakistanit-asif-ali-zardari/20%Always2019-06-11 19:45
https://next-television.com/e-bujshme-nejmar-kriset-me-psg-barcelona-ferkon-duart/20%Always2019-06-11 19:30
https://next-television.com/vatikani-leshon-dokument-qe-ve-ne-dyshim-identitetin-modern-gjinor/20%Always2019-06-11 19:26
https://next-television.com/presidenti-francez-macron-bota-eshte-ne-krize-te-thelle/20%Always2019-06-11 19:22
https://next-television.com/tirane-shperthen-bombola-e-gazit-ne-katin-5-te-shkolla-e-kuqe/20%Always2019-06-11 19:18
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-pranohet-doreheqja-e-gruevskit/20%Always2019-06-11 19:15
https://next-television.com/bruksel-junker-zgjedhjet-e-30-qershorit-duhet-te-mbahen/20%Always2019-06-11 19:12
https://next-television.com/botohet-ne-fletoren-zyrtare-cdekretimi-i-30-qershorit-hyn-ne-fuqi/20%Always2019-06-11 16:04
https://next-television.com/prapaskenat-meta-pse-telefonova-bashen-pak-pasi-nisi-protesta/20%Always2019-06-11 16:01
https://next-television.com/meta-kunder-nderkombetareve-nuk-e-njohin-kushtetuten-une-jam-presidenti-qe-vendos/20%Always2019-06-11 15:57
https://next-television.com/te-shtenat-ne-vlore-humb-jeten-kreu-i-njesise-administrative-kote/20%Always2019-06-11 14:26
https://next-television.com/elbasan-rremben-varesen-e-floririt-e-ia-mbath-vrapit-kapet-i-riu/20%Always2019-06-11 10:05
https://next-television.com/durres-me-bere-hile-nxehet-ne-domino-65-vjecari-i-ve-flaken-shokut/20%Always2019-06-11 09:57
https://next-television.com/durres-si-u-vodhen-parate-ne-kishe-dalin-pamjet-e-kamerave-te-sigurise/20%Always2019-06-11 09:52
https://next-television.com/osbe-situata-ne-shqiperi-mund-te-coje-ne-ndalimin-e-funksionimit-te-shtetit/20%Always2019-06-11 07:16
https://next-television.com/meta-anuloi-zgjedhjet-vjen-reagimi-i-pare-nga-zedhenesja-e-mogherinit/20%Always2019-06-11 07:15
https://next-television.com/dacic-shigjeton-ambasadoren-e-kosoves-je-ulur-me-kolonizatoret/20%Always2019-06-11 07:14
https://next-television.com/opozita-merr-vendimin-ne-61-bashkite-do-krijohen/20%Always2019-06-11 07:12
https://next-television.com/skandali-i-rruges-se-arbrit-tuneli-i-shembur-nuk-riparohet-me-po-ndertohej-pa-projekt-teknik/20%Always2019-06-11 07:11
https://next-television.com/meksika-ka-45-dite-kohe-per-te-frenuar-rrjedhen-e-emigranteve-ne-shba/20%Always2019-06-11 06:59
https://next-television.com/rita-ora-i-gezohet-suksesit-te-radhes/20%Always2019-06-11 06:52
https://next-television.com/kriza-politike-lajcak-qytetaret-te-votojne-brenda-afatit-te-percaktuar-nga-ligji/20%Always2019-06-11 06:50
https://next-television.com/juristi-daci-ja-rastet-kur-shkarkohet-presidenti-i-vendit/20%Always2019-06-11 07:19
https://next-television.com/vellai-plagos-me-shat-vellain-60-vjecari-ne-gjendje-te-rende/20%Always2019-06-11 07:18
https://next-television.com/shehu-ky-eshte-nje-shteti-real-ne-zhvillim-duhet-ndalur/20%Always2019-06-11 06:36
https://next-television.com/makina-perplas-2-turiste-franceze-te-rruga-e-kavajes/20%Always2019-06-10 15:51
https://next-television.com/bilanci-8-tubimet-e-opozites-50-police-te-lenduar-26-protestues-ende-ne-qeli/20%Always2019-06-10 15:18
https://next-television.com/horror-ne-korene-e-veriut-kim-jong-un-hedh-gjeneralin-ne-akuariumin-e-mbushur-me-piranja/20%Always2019-06-10 15:12
https://next-television.com/termetet-ne-korce-ps-jep-70-mln-leke-kontribuojne-bashkite-socialiste-refuzojne-prrenjasi-e-cerriku-te-lsi-se/20%Always2019-06-10 15:08
https://next-television.com/dekreti-per-zgjedhjet-ambasadori-i-osbe-se-institucionet-shqiptare-do-zbulojne-se-kush-ka-te-drejte-ceshtje-e-veshtire/20%Always2019-06-10 15:05
https://next-television.com/shkoze-dy-makina-perplasen-me-murin/20%Always2019-06-10 14:55
https://next-television.com/aksident-ne-elbasan-makina-perplaset-me-ciklomotorin/20%Always2019-06-10 14:50
https://next-television.com/itali-shperthim-ne-nje-pallat-ne-rome-9-te-plagosur/20%Always2019-06-10 14:40
https://next-television.com/precedenti-kushtetuesja-ne-2017-kompetencen-per-shtyrjen-e-zgjedhjeve-e-ka-kolegji-zgjedhor/20%Always2019-06-10 14:34
https://next-television.com/emrat-shkaterrohet-banda-e-kokaines-se-9-shqiptareve-ne-britani-kjo-eshte-jeta-e-luksit-qe-benin/20%Always2019-06-10 14:21
https://next-television.com/poker-kthyen-lokalet-ne-baze-lojrash-fati-policia-procedon-penalisht-dy-administratoret/20%Always2019-06-10 14:18
https://next-television.com/balluku-dhe-qato-rrethrrotullimi-tek-shqiponja-perfundon-brenda-24-muajve/20%Always2019-06-10 14:09
https://next-television.com/vendosi-eksploziv-ne-banesen-e-babait-dhe-dhunoi-gruan-arrestohet-vlonjati/20%Always2019-06-10 14:04
https://next-television.com/pushuesi-nga-kosova-gjendet-i-mbytur-ne-plazhin-e-durresit/20%Always2019-06-10 14:02
https://next-television.com/vrau-gruan-nje-vit-me-pare-ne-durres-krimet-e-renda-denojne-babain-e-6-femijeve/20%Always2019-06-10 13:59
https://next-television.com/durres-gjendet-nje-person-i-mbytur-ne-det/20%Always2019-06-10 13:55
https://next-television.com/plumba-30-vjecarit-ne-tepelene-vjedhje-ne-kruje-e-burrel/20%Always2019-06-10 10:39
https://next-television.com/kanosen-dhe-goditen-me-shkop-bejsbolli-nje-shtetas-dy-ne-pranga/20%Always2019-06-10 10:38
https://next-television.com/te-enjten-ps-nis-procedurat-per-shkarkimin-e-ilir-metes-si-president/20%Always2019-06-10 10:37
https://next-television.com/rama-ne-kryesine-e-ps-se-jemi-republike-parlamentare-jo-presidenciale/20%Always2019-06-10 10:36
https://next-television.com/aksidente-nga-sinjalistika-banoret-ne-bicaj-e-nange-kerkojne-vendosjen-e-kufizuesve-te-shpejtesise/20%Always2019-06-10 10:36
https://next-television.com/anulimi-i-30-qershorit-shtyhet-me-2-ore-mbledhja-e-komisionit-qendror-te-zgjedhjeve/20%Always2019-06-10 10:35
https://next-television.com/kryeqytet-vijon-beteja-me-lojerat-e-fatit/20%Always2019-06-10 10:41
https://next-television.com/vdes-femija-6-vjecar-u-qellua-me-arme/20%Always2019-06-10 06:35
https://next-television.com/i-ngrire-dhe-i-rrahur-brutalisht-greku-rom-gjendet-i-vdekur-ne-qeline-e-burgut/20%Always2019-06-10 06:35
https://next-television.com/aksident-ne-rrugen-e-kombit-plagoset-kosovarja/20%Always2019-06-10 06:34
https://next-television.com/atentat-me-arme-zjarri-ne-tepelene-nje-i-plagosur/20%Always2019-06-10 06:33
https://next-television.com/meta-ne-konference-te-jashtezakonshme-ja-pse-anulova-30-qershorin/20%Always2019-06-10 06:32
https://next-television.com/reagon-basha-ju-them-kush-e-diktoi-anulimin-e-zgjedhjeve/20%Always2019-06-10 06:24
https://next-television.com/e-rende-ne-kukes-12-vjecari-gjen-vdekjen-duke-u-lare-ne-pishine/20%Always2019-06-09 14:31
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-shpjegon-neser-arsyet-e-shfuqizimit-te-dekretit-per-daten-e-zgjedhjeve/20%Always2019-06-09 13:46
https://next-television.com/durres-vjen-vera-te-gjithe-drejt-plazheve-rendohet-trafiku-ne-autostrade/20%Always2019-06-09 13:05
https://next-television.com/vore-aksident-i-rende-ne-autostrade-humb-jeten-drejtuesi-i-automjetit/20%Always2019-06-09 12:29
https://next-television.com/japoni-takimi-i-g20-ministri-japonez-i-financave-kujdes-nga-plakja-e-popullsise/20%Always2019-06-09 10:36
https://next-television.com/burrel-kryeministri-rama/20%Always2019-06-09 10:15
https://next-television.com/futboll-eliminatoret-e-euro-2020-franca-humbet-ne-turqi/20%Always2019-06-09 09:53
https://next-television.com/pd-kryetari-basha-largimi-i-rames-eshte-i-panegociueshem-koha-te-luftojme-per-shqiperine/20%Always2019-06-09 09:34
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-te-gatshem-te-pezullojme-perkohesisht-tarifat-kusht-jane-bisedimet/20%Always2019-06-09 09:18
https://next-television.com/durres-grabitet-bankomati-i-nje-banke-te-nivelit-te-dyte/20%Always2019-06-09 08:28
https://next-television.com/tirane-edhe-veliaj-si-rama-na-ndajne-22-dite-nga-zgjedhjet-e-30-qershorit/20%Always2019-06-09 08:22
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-zgjedhjet-do-behen-me-30-qershor/20%Always2019-06-09 06:34
https://next-television.com/ekonomi-bizneset-nuk-marrin-rimbursimin-e-plote-te-tvsh-paguhen-vetem-fasonet/20%Always2019-06-09 06:20
https://next-television.com/gaz-lotsjelles-e-kaos-te-parlamenti-pd-terheq-protestuesit/20%Always2019-06-08 19:13
https://next-television.com/e-papritur-presidenti-meta-shfuqizon-daten-e-zgjedhjeve-deklarata-e-plote/20%Always2019-06-08 17:33
https://next-television.com/studim-per-1-ore-vrap-jetoni-deri-ne-7-ore-me-shume/20%Always2019-06-08 16:26
https://next-television.com/lirimi-nga-burgu-zbardhet-ekspertimi-psikik-per-avdylin-i-paparashikueshem-dhe-i-rrezikshem/20%Always2019-06-08 16:21
https://next-television.com/rritet-numri-i-vajzave-shqiptare-qe-pijne-duhan-100-raste-me-shume-me-semundjen-e-mushkrive/20%Always2019-06-08 16:17
https://next-television.com/alarmante-zemra-po-vret-me-shume-moshat-e-reja-ja-qytetet-me-problematike/20%Always2019-06-08 16:14
https://next-television.com/zbulohet-pasuria-e-albin-kurtit/20%Always2019-06-08 16:10
https://next-television.com/masat-per-protesten-vendosen-kamera-me-rezolucion-te-larte-per-te-filmuar-agresoret/20%Always2019-06-08 16:04
https://next-television.com/zyrtari-larte-amerikan-nuk-nderhyjme-per-krizen-kush-dhunon-zgjedhjet-i-ndalohet-hyrja-ne-shba/20%Always2019-06-08 14:41
https://next-television.com/prokuroria-jep-detaje-per-vrasjen-e-6-vjecarit-ne-decan/20%Always2019-06-08 14:29
https://next-television.com/deklarimi-i-pasurise-ne-kosove-udheheqesit-milionere-te-shtetit-te-varfer/20%Always2019-06-08 14:25
https://next-television.com/kater-aksidente-6-persona-te-plagosur-ne-rruge/20%Always2019-06-08 14:21
https://next-television.com/vasili-amerika-dhe-dash-ja-ka-hequr-perfundimisht-vizen-edi-rames/20%Always2019-06-08 14:18
https://next-television.com/shqiperia-e-mbyll-me-humbje-pjesen-e-pare-loje-e-mire-perballe-islandes/20%Always2019-06-08 14:14
https://next-television.com/prishtine-4-spitale-hetohen-per-transplante-te-paligjshme/20%Always2019-06-08 13:43
https://next-television.com/mbahet-festivali-i-pare-vegjetarian-ne-tirane/20%Always2019-06-08 13:32
https://next-television.com/e-certifikon-ke-shqiperia-baze-e-madhe-e-droges-parate-pastrohen-ne-ndertim/20%Always2019-06-08 13:31
https://next-television.com/bejne-mire-ti-dorezojne-ato-mandate/20%Always2019-06-08 13:27
https://next-television.com/foto-apeli-i-policise-se-durresit-identifikojeni-kete-burre/20%Always2019-06-08 13:21
https://next-television.com/elbasan-makina-perplas-kembesoren/20%Always2019-06-08 08:07
https://next-television.com/plagosi-bashkemoshatarin-per-disa-metra-rruge-arrestohet-i-riu-ne-tirane/20%Always2019-06-08 08:05
https://next-television.com/gramsh-aksident-i-rende-me-motor-dy-te-rinjte-ne-gjendje-kritike-per-jeten/20%Always2019-06-08 08:02
https://next-television.com/bistrica-shkon-ne-14-numri-i-te-arrestuarve/20%Always2019-06-08 08:00
https://next-television.com/haradinaj-flet-pas-takimit-me-merkel-gati-te-pezullojme-taksen-ndaj-produkteve-serbe/20%Always2019-06-08 07:58
https://next-television.com/kosova-mpreh-shpaten-lufta-e-dyte-tregtare-nis-me-1-korrik/20%Always2019-06-08 07:55
https://next-television.com/thaci-e-vucic-perplasen-ne-slloveni-per-asosacionin-e-komunave-serbe/20%Always2019-06-08 07:51
https://next-television.com/sekuestrohen-lende-piroteknike-e-fishekzjarre-ne-shkoder/20%Always2019-06-08 07:46
https://next-television.com/kavaje-peticion-kunder-shkrirjes-se-gjykates-se-shkalles-se-pare-video/20%Always2019-06-08 11:20
https://next-television.com/sot-protesta-e-opozites-cfare-do-te-ndodhe-para-kryeministrise/20%Always2019-06-08 07:26
https://next-television.com/bizhuterite-me-in-te-ketij-sezoni/20%Always2019-06-08 06:53
https://next-television.com/shba-meksike-arrihet-marreveshja-per-shmangien-e-tarifave/20%Always2019-06-08 06:21
https://next-television.com/horoskopi-ditor-08-qershor-2019/20%Always2019-06-08 06:13
https://next-television.com/skandali-qeveria-ndryshon-ne-fshehtesi-harten-territoriale/20%Always2019-06-07 19:20
https://next-television.com/cudira-shqiptare-votuesit-regjistrohen-ne-lulishte/20%Always2019-06-07 18:59
https://next-television.com/monika-kryemadhi-neser-rames-do-ti-heqim-prizen/20%Always2019-06-07 18:53
https://next-television.com/cpritet-te-ndodhe-pas-bombes-se-bild/20%Always2019-06-07 18:49
https://next-television.com/nje-dite-para-protestes-pd-porosi-per-militantet-ne-mesazhe-private/20%Always2019-06-07 18:39
https://next-television.com/u-largua-pas-aksidentit-probleme-edhe-me-pasurine-por-kandidati-per-spak-kalon-vettingun/20%Always2019-06-07 17:48
https://next-television.com/i-premtoi-kanadane-por-e-braktisi-ne-republiken-domenikane-arrestohet-shqiptari-i-kerkuar-nga-interpol/20%Always2019-06-07 17:42
https://next-television.com/klodian-zoto-i-perfshire-ne-tenderin-120-mln-euro-te-impiantit-te-mbeturinave-ne-zimbabve/20%Always2019-06-07 17:39
https://next-television.com/qeveria-portugeze-paralajmeron-se-nuk-do-ti-paguaj-mesuesit/20%Always2019-06-07 14:09
https://next-television.com/pd-deklaron-kreshnik-collaku-zgjedhjet-e-30-qershorit-pseudogare-dhe-krim-elektoral-video/20%Always2019-06-07 13:30
https://next-television.com/aku-bllokon-5636-kg-produkte-ushqimore-te-ardhura-nga-turqia/20%Always2019-06-07 11:48
https://next-television.com/perplasen-tre-automjete-ne-zonen-e-tiranes-se-re/20%Always2019-06-07 11:47
https://next-television.com/tirane-plagoset-me-thike-nje-25-vjecar/20%Always2019-06-07 11:46
https://next-television.com/afrike-e-jugut-14-luane-arratisen-nga-parku/20%Always2019-06-07 11:44
https://next-television.com/ke-verejtje-per-mjedisin-eksperti-situata-rrezikon-anetaresimin/20%Always2019-06-07 11:45
https://next-television.com/kamez-adoleshentja-godet-me-thike-kunatin/20%Always2019-06-07 11:35
https://next-television.com/shperthim-ne-suedi-19-persona-mbeten-te-plagosur/20%Always2019-06-07 11:09
https://next-television.com/futi-ne-shqiperi-54-makina-te-shtrenjta-pa-zhdoganuar/20%Always2019-06-07 10:51
https://next-television.com/matura-shteterore-400-maturante-nga-kavaja-zhvilluan-provimin-e-gjuhes-se-huaj-video/20%Always2019-06-07 10:42
https://next-television.com/dw-merkel-i-thote-jo-negociatave-te-shpejta-me-shqiperine/20%Always2019-06-07 09:38
https://next-television.com/10-police-penalizohen-per-futjen-e-makinave-kontrabande/20%Always2019-06-07 09:35
https://next-television.com/kryetarja-e-pd-pasi-i-dogjen-makinat-sulm-politik-kam-frike-per-jeten/20%Always2019-06-07 08:37
https://next-television.com/eurosong-2019-jonida-maliqi-flet-per-prapaskenat/20%Always2019-06-07 07:48
https://next-television.com/kuvend-komisioni-i-ekonomise-dhe-financave-i-kerkon-bankave-uljen-e-komisioneve-te-sherbimit/20%Always2019-06-07 07:25
https://next-television.com/mat-digjen-dy-autovetura-te-drejtueses-se-strukturave-vendore-te-pd-ne-ulez/20%Always2019-06-07 07:02
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-sotme-7-qershor-2019/20%Always2019-06-07 06:27
https://next-television.com/puthjet-dhe-perqafimet-lumturia-e-vertete-e-cdo-njeriu/20%Always2019-06-06 16:34
https://next-television.com/masaker-e-re-ne-australi-video/20%Always2019-06-06 16:29
https://next-television.com/vriten-6-emigrante-qe-kaluan-kufirin-shba-meksike/20%Always2019-06-06 16:25
https://next-television.com/misteri-gazetari-i-bild-it-ka-dy-vjet-qe-nuk-hyn-ne-shqiperi/20%Always2019-06-06 16:20
https://next-television.com/lugina-asgjeson-60-kubike-me-kanabis-ne-tirane-arrestohet-kultivuesi/20%Always2019-06-06 16:15
https://next-television.com/fier-te-dehur-dhe-pa-leje-drejtimi-ne-arrest-3-persona-midis-tyre-nje-18-vjecar/20%Always2019-06-06 16:10
https://next-television.com/plehra-ju-llafos-une-jashte-kercenon-gazetaret-biznesmeni-qe-sajoi-atentatin-me-te-riun-ne-vlore/20%Always2019-06-06 16:08
https://next-television.com/vlore-vodhen-ne-grup-arrestohen-3-persona/20%Always2019-06-06 15:47
https://next-television.com/aplikimet-per-karta-id-zv-ministrja-e-brendshme-u-lutet-qytetareve-veproni-perpara-sezonit-veror/20%Always2019-06-06 15:40
https://next-television.com/emri-eksploziv-makines-dhe-diskos-ne-elbasan-kapet-42-vjecari-i-rrezikshem-ne-vlore/20%Always2019-06-06 15:34
https://next-television.com/mesazhet-zanore-boshe-tregonin-sasine-e-droges-qe-donte-bleresi-zbulohen-detaje-nga-grupi-shqiptar-i-droges-ne-itali/20%Always2019-06-06 15:30
https://next-television.com/autori-i-masakres-se-selenices-del-para-gjykates-kur-do-ta-shoh-veten-ne-televizor/20%Always2019-06-06 15:23
https://next-television.com/ekskluzive-nga-hetimet-per-seks-me-viktima-trafikimi-tek-emrat-e-shumefishte-zbardhen-njollat-e-14-kandidateve-per-kryetare-bashkie/20%Always2019-06-06 15:20
https://next-television.com/pd-skandali-i-pergjimeve-alibeaj-rama-mbron-kriminelet-per-te-mbrojtur-pushtetin-video/20%Always2019-06-06 14:22
https://next-television.com/durres-provimet-e-matures-shteterore-leka-infrastruktura-eshte-ne-gadishmeri-te-plote-video/20%Always2019-06-06 14:05
https://next-television.com/mirlinda-collaku-i-kthehet-erion-veliajt-te-percmohesh-nga-ty-vecse-lartesohesh/20%Always2019-06-06 12:45
https://next-television.com/unioni-i-gazetareve-per-urdherin-e-prokurorise-kercenim-per-median/20%Always2019-06-06 11:50
https://next-television.com/plagosi-22-vjecarin-me-armen-e-sherbimit-lirohet-gardisti/20%Always2019-06-06 11:49
https://next-television.com/i-shpallur-ne-kerkim-per-venie-eksplozivi-ne-makina-dhe-biznese-arrestohet-42-vjecari/20%Always2019-06-06 11:48
https://next-television.com/tirane-hapet-plotesisht-ne-te-dy-drejtimet-rruga-drejt-elbasanit-video/20%Always2019-06-06 11:14
https://next-television.com/foto-ne-te-cilat-femijet-duken-si-te-rritur/20%Always2019-06-06 09:57
https://next-television.com/figura-pasuria-dhe-hetimet-e-kryera-keto-jane-problemet-qe-i-dolen-kandidatit-te-pare-per-spak-2/20%Always2019-06-06 09:51
https://next-television.com/te-denuar-per-masakren-e-peshkopise-3-vellezerit-ne-greve-urie-ne-burgun-e-burrelit/20%Always2019-06-06 09:38
https://next-television.com/sarande-kater-police-kufitare-shoqerohen-ne-komisariat/20%Always2019-06-06 09:37
https://next-television.com/durres-zhvillimi-i-qendrueshem-ne-optiken-e-studenteve-te-fakultetit-te-biznesit-te-universitetit-a-moisiu-video/20%Always2019-06-06 08:56
https://next-television.com/rusi-vizita-e-presidentit-kinez-moska-dhe-pekini-heqin-dore-nga-tregtia-ne-dollare/20%Always2019-06-06 07:01
https://next-television.com/ambasadoret-e-be-ne-dyshime-per-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/20%Always2019-06-06 06:59
https://next-television.com/flet-gazetari-i-bild-pergjimet-i-mora-aty/20%Always2019-06-06 07:11
https://next-television.com/fier-si-po-ndertohet-autostrada-me-2-7-milione-euro-per-km/20%Always2019-06-06 06:51
https://next-television.com/perse-duhet-ta-filloni-diten-me-banane-dhe-nje-gote-uje/20%Always2019-06-05 19:25
https://next-television.com/shuhet-politikani-austriak-kontribuoi-ne-avancimin-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Always2019-06-05 19:19
https://next-television.com/pergjimet-me-banden-e-shijakut-vangjush-dako-perserit-alibine-jam-kryetar-bashkie-telefonin-do-tia-hap-cdo-qytetari/20%Always2019-06-05 19:15
https://next-television.com/qellohet-me-veze-dhe-thyhet-dera-e-bashkise-se-durresit/20%Always2019-06-05 19:11
https://next-television.com/venezuele-juan-guaido-udheton-me-nje-astrolog/20%Always2019-06-05 19:00
https://next-television.com/bizneset-jo-me-para-cash-mf-pr-ligj-per-pastrimin-e-parave/20%Always2019-06-05 16:16
https://next-television.com/prokuroria-thyhet-dhe-ne-apel-ervis-martinaj-blindon-lirimin-nga-qelia/20%Always2019-06-05 16:12
https://next-television.com/majoneze-cokollata-dhe-pije-freskuese-te-skaduara-gjobiten-dy-markete-ne-durres/20%Always2019-06-05 16:06
https://next-television.com/ironia-e-gazetarit-te-bild-mirenjohes-prokurorise-vertetoi-pergjimet/20%Always2019-06-05 15:29
https://next-television.com/pergjimi-5-edhe-rama-do-habitet-avdylaj-me-vellain-e-deputetit-ps/20%Always2019-06-05 13:55
https://next-television.com/tirane-botimi-i-pergjimeve-nga-bild-basha-u-deshmua-fuqia-e-krimit/20%Always2019-06-05 13:52
https://next-television.com/pergjimi-4-astrit-avdylaj-kandidatit-te-ps-shijak-anulo-gjoben/20%Always2019-06-05 13:51
https://next-television.com/pergjimi-3-astrit-avdylaj-zgjedh-kandidatin-per-deputet-te-ps/20%Always2019-06-05 13:46
https://next-television.com/pergjimi-2-du-te-mi-qethesh-astrit-avdylaj-mbledh-vota-per-dakon/20%Always2019-06-05 13:41
https://next-television.com/gent-cakaj-ndryshojne-80-e-konsullatave-preken-mbi-50-diplomate/20%Always2019-06-05 13:32
https://next-television.com/pergjimet-e-bild-prokuroria-nis-hetimet-per-nxjerrje-te-sekretit/20%Always2019-06-05 13:22
https://next-television.com/raporti-i-freedom-house-ne-shqiperi-nuk-ka-gazetari-kritike/20%Always2019-06-05 13:13
https://next-television.com/cfare-na-tregoi-bild-per-shtetin-e-gangstereve/20%Always2019-06-05 13:12
https://next-television.com/tirane-botimi-i-pergjimeve-nga-bild-berisha-rama-dhe-narkoshteti-i-tij-u-shpartalluan/20%Always2019-06-05 12:52
https://next-television.com/instagram-bie-serish-hera-e-dyte-ne-48-ore/20%Always2019-06-05 12:49
https://next-television.com/fier-u-gjet-e-mbytur-ne-lum-identifikohet-viktima-70-vjecare/20%Always2019-06-05 12:46
https://next-television.com/kavaje-permiresimi-i-infrastruktures-rrugore-ne-ndihme-te-zhvillimit-te-zones-video/20%Always2019-06-05 13:15
https://next-television.com/tirane-dita-boterore-e-mjedisit-presidenti-meta-pret-organizatat-ambjentaliste/20%Always2019-06-05 10:47
https://next-television.com/bizneset-nga-vendet-e-be-se-braktisin-shqiperine/20%Always2019-06-05 06:54
https://next-television.com/fier-nje-burre-gjendet-i-vdekur-prane-kabines-elektrike/20%Always2019-06-05 06:52
https://next-television.com/korce-i-moshuari-hidhet-nga-kati-i-dyte-i-shtepise-dergohet-ne-spital-ne-gjendje-te-rende/20%Always2019-06-05 06:49
https://next-television.com/e-trishte-i-riu-qe-u-vetevra-ne-tirane-ishte-pushuar-nga-puna-si-mesues/20%Always2019-06-05 06:48
https://next-television.com/zonat-e-tiranes-ku-sot-sdo-te-kete-energji-elektrike/20%Always2019-06-05 06:45
https://next-television.com/fjalimi-brilant-i-deputetit-serb-para-vucic-bej-paqe-me-kosoven/20%Always2019-06-05 11:46
https://next-television.com/ish-lideret-e-ballkanit-kunder-idese-se-thacit-dhe-vucicit/20%Always2019-06-05 06:40
https://next-television.com/1500-furnizime-me-droge-nga-shqiperia-ne-pranga-8-shqiptare-ne-itali/20%Always2019-06-05 06:37
https://next-television.com/gazetari-i-bild-do-publikojme-6-pergjime-per-blerje-votash-nga-ps-ne-durres/20%Always2019-06-05 06:29
https://next-television.com/kthehen-ne-makthin-e-futbollisteve-te-olympiacos-arrestohet-cifti-i-grabitesve-shqiptare/20%Always2019-06-04 19:26
https://next-television.com/shqiptaret-jane-me-te-paditurit-e-europes/20%Always2019-06-04 19:21
https://next-television.com/kapet-grupi-i-kokaines-ne-itali-ne-pranga-edhe-7-shqiptare-dhe-nje-grua-krenare-per-drogen-qe-shesim-emrat/20%Always2019-06-04 15:55
https://next-television.com/hapet-plotesisht-rruga-tirane-elbasan/20%Always2019-06-04 15:45
https://next-television.com/vlore-sajuan-atentatin-per-te-perfituar-azil-ne-be-arrestohen-shenjestra-dhe-shoku-i-tij/20%Always2019-06-04 15:42
https://next-television.com/paralajmerimi-i-kines-mos-studioni-ne-shba/20%Always2019-06-04 15:35
https://next-television.com/deshton-serish-atentati-kunder-djalit-te-biznesmenit-vlonjat-pinte-kafe-ne-zonen-ku-qendronte-harizaj/20%Always2019-06-04 15:30
https://next-television.com/dergonin-shqiptare-per-30-mije-ne-shba-i-fundosen-pergjimet-51-te-pandehurit-ne-gjykate/20%Always2019-06-04 14:58
https://next-television.com/bajrami-i-fitrit-kryedemokrati-basha-uron-besimtaret-myslimane/20%Always2019-06-04 11:26
https://next-television.com/shperthim-i-fuqishem-ne-nje-biznes-ne-vlore/20%Always2019-06-04 10:53
https://next-television.com/itali-shkaterrohen-dy-banda-shqiptaresh-te-prostitucionit/20%Always2019-06-04 10:51
https://next-television.com/bella-hadid-e-para-e-cila-vishet-me-fenty-beauty/20%Always2019-06-04 10:50
https://next-television.com/gardisti-plagos-me-armen-e-sherbimit-nje-22-vjecar/20%Always2019-06-04 10:49
https://next-television.com/kavaje-besimtaret-myslimane-falin-ne-shesh-bajramin-e-fitrit-video/20%Always2019-06-04 08:47
https://next-television.com/arratisja-nga-burgu-arrestohen-dy-shqiptaret-ne-greqi/20%Always2019-06-04 07:14
https://next-television.com/nje-italiane-i-ofroi-ndihme-shqiptarit-ne-avionin-tirane-rome/20%Always2019-06-04 07:13
https://next-television.com/sherr-ne-avionin-e-linjes-tirane-rome-30-vjecari-rrahu-babane/20%Always2019-06-04 07:12
https://next-television.com/aurel-plasari-hedh-ide-te-re-mbi-qeverine-me-kontrate-jo-me-mandat-4-vjecar/20%Always2019-06-04 07:10
https://next-television.com/shqiptari-i-kerkuar-per-3-vrasje-arrestohet-pas-26-vitesh-ne-rome/20%Always2019-06-04 07:01
https://next-television.com/tirane-falet-bajrami-i-fitrit-mijera-besimtare-ne-sheshin-skenderbej/20%Always2019-06-04 06:53
https://next-television.com/rama-i-vendosur-te-shembe-teatrin-kombetar-ngrihet-komisioni-per-negocimin-e-kontrates/20%Always2019-06-04 06:41
https://next-television.com/barcelona-prezanton-fanellen-e-re-unike-ajo-tregon-dashurine-e-klubit-per-qytetin/20%Always2019-06-03 18:00
https://next-television.com/whatsapp-konfirmon-se-reklamat-do-te-fillojne-te-shfaqen-ne-aplikacion-prej-2020/20%Always2019-06-03 17:53
https://next-television.com/per-cdo-gote-vere-apo-birre-qe-e-pini-ekstra-ju-do-te-jetoni-30-minuta-me-pak/20%Always2019-06-03 17:46
https://next-television.com/e-vendosen-me-shpatulla-pas-murit-per-taramelen-alketa-ka-nje-mesazh-per-te-gjithe-kritikuesit/20%Always2019-06-03 17:15
https://next-television.com/rrahen-grate-e-tyre-arrestohen-dy-shqiptare-ne-itali/20%Always2019-06-03 17:09
https://next-television.com/momente-paniku-ne-kryeqyet-automjeti-merr-flake-ne-ecje/20%Always2019-06-03 17:03
https://next-television.com/fushe-kruje-i-riu-plagos-35-vjecarin-ne-kembe-pas-sherrit-shpallet-ne-kerkim-autori/20%Always2019-06-03 16:59
https://next-television.com/kurbin-rama-sa-me-ka-kundershtuar-lindita-se-kane-bere-5-burra/20%Always2019-06-03 16:56
https://next-television.com/kavaje-futen-ne-banese-per-te-vjedhur-ja-si-e-pesuan-2-te-rinjte/20%Always2019-06-03 15:20
https://next-television.com/shi-dhe-shpejtesi-makina-del-nga-rruga-ne-kurbin-vdes-20-vjecari-nga-lezha/20%Always2019-06-03 14:49
https://next-television.com/zbulohet-emri-i-spiderman-it-te-opozites-qe-u-ngjit-dje-te-dritarja-e-kuvendit-plas-gallata-ne-rrjet/20%Always2019-06-03 14:43
https://next-television.com/arrestohet-ne-itali-shqiptari-i-shumekerkuar-qe-jetonte-si-boshnjak-vrau-tre-vete-ne-93-shin/20%Always2019-06-03 14:36
https://next-television.com/bajrami-i-fitrit-kreu-i-komunitetit-mysliman-uron-me-shume-vellazeri-ne-te-mire-te-kombit-video/20%Always2019-06-03 14:23
https://next-television.com/tumoret-rriten-frikshem-te-meshkujt-e-rinj-keto-jane-qytetet-me-te-prekura/20%Always2019-06-03 10:57
https://next-television.com/aksident-me-vdekje-ne-kurbin/20%Always2019-06-03 10:56
https://next-television.com/trump-pritet-me-kembet-e-para-ne-britani-corbyn-mos-u-perziej-ne-ceshtjet-e-brendshme/20%Always2019-06-03 10:55
https://next-television.com/dorezohet-te-krimet-e-renda-dosja-339/20%Always2019-06-03 10:54
https://next-television.com/aksident-i-rende-ne-autostraden-tirane-durres-perplasen-6-makina/20%Always2019-06-03 10:53
https://next-television.com/danimarke-te-djathtet-ekstreme-djegin-kuranini/20%Always2019-06-03 10:50
https://next-television.com/vidhet-gjate-nates-kisha-ortodokse-ne-lagjen-3-ne-durres/20%Always2019-06-03 10:44
https://next-television.com/raporti-zyrtar-i-aksidentit-reyes-po-ecte-me-237-km-h/20%Always2019-06-03 10:41
https://next-television.com/dhuna-ne-protesten-e-opozites-vjen-reagimi-i-ambasades-britanike/20%Always2019-06-03 07:13
https://next-television.com/protesta-e-opozites-reagon-ambasada-e-shba-ne-tirane/20%Always2019-06-03 07:12
https://next-television.com/holandezi-51-vjecar-shijon-ramazanin-e-pare/20%Always2019-06-03 07:08
https://next-television.com/mesohet-data-e-protestes-se-radhes-se-opozites/20%Always2019-06-03 07:06
https://next-television.com/korce-nuk-ndalen-lekundjet-sizmike-regjistrohen-edhe-dy-termete-te-tjera/20%Always2019-06-03 07:39
https://next-television.com/vera-nis-me-shtrengata-java-me-shi-ne-5-qarqe-te-vendit/20%Always2019-06-03 06:43
https://next-television.com/foto-shuhet-papritur-vajza-e-reklamave-shqiptare-dhe-marketingut-ne-moshen-38-vjecare/20%Always2019-06-02 16:58
https://next-television.com/cfare-te-ben-fama-aktori-kryesor-i-game-of-thrones-perfundon-i-transformuar-ne-gjendje-te-mjerueshme/20%Always2019-06-02 14:16
https://next-television.com/johannes-hahn-harron-shqiperine-maqedonia-i-ka-plotesuar-kushtet-per-negociata/20%Always2019-06-02 14:11
https://next-television.com/jeta-ta-shpif-kerkoj-pune-ja-cfare-shkruante-kampioni-i-liverpool-ne-vitin-2012/20%Always2019-06-02 14:05
https://next-television.com/del-sondazhi-si-do-votonin-shqiptaret-per-ps-pd-dhe-lsi-nese-zgjedhjet-do-mbaheshin-me-29-maj/20%Always2019-06-02 13:59
https://next-television.com/kulla-e-re-sahati-i-tiranes-rrezikon-te-shembet/20%Always2019-06-02 13:54
https://next-television.com/e-akuzojne-per-perdhunim-neymar-zbulon-bisedat-me-vajzen-denoncuese/20%Always2019-06-02 13:48
https://next-television.com/grabiti-mbi-8-mije-e-dhe-miliona-leke-ne-nje-banese-ne-peqin-kamerat-kapin-te-riun/20%Always2019-06-02 13:42
https://next-television.com/pamje-te-renda-aksidenti-tragjik-i-merr-jeten-35-vjecarit-shqiptar-makina-i-kalon-siper-trupi/20%Always2019-06-02 13:34
https://next-television.com/digjet-qellimisht-benz-i-luksoz-i-kusheririt-te-damian-gjiknurit-bodurri-makina-eshte-e-baxhanakut/20%Always2019-06-02 13:26
https://next-television.com/gjyqtare-e-prokurore-vrapojne-drejt-avokatise-50-kerkesa-per-licence-para-pergjigjeve-nga-vettingu/20%Always2019-06-02 13:22
https://next-television.com/bollino-cfare-rrezikon-rama-po-dhe-basha-nga-zgjedhjet-pa-gare/20%Always2019-06-02 13:18
https://next-television.com/digjet-makina-luksoze-gjate-nates-dyshimet-e-para/20%Always2019-06-02 10:36
https://next-television.com/i-denuar-per-grabitje-e-droge-arrestohet-i-shumekerkuari/20%Always2019-06-02 10:35
https://next-television.com/termetet-ne-korce-ministria-e-mbrojtjes-jep-bilancin-real-te-demeve/20%Always2019-06-02 10:34
https://next-television.com/kreu-i-nato-s-per-pak-ore-ne-tirane-zbulohet-axhenda/20%Always2019-06-02 10:34
https://next-television.com/fillon-fushata-elektorale-rama-e-nis-diten-me-projektin-e-unazes-se-re/20%Always2019-06-02 10:33
https://next-television.com/durres-14-vjecarja-vret-veten-me-fotoksine/20%Always2019-06-02 10:28
https://next-television.com/kavaje-1-qershori-koncert-festiv-me-rastin-e-festes-se-femijeve-video/20%Always2019-06-02 09:50
https://next-television.com/nate-magjepsese-geraldina-sposa-sjell-boten-e-cudirave/20%Always2019-06-02 07:05
https://next-television.com/elbasan-moti-i-keq-demton-rende-prodhimet/20%Always2019-06-02 06:51
https://next-television.com/mediat-nderkombetare-flasin-per-termetet-ne-korce/20%Always2019-06-02 06:48
https://next-television.com/ish-kryeministri-i-maqedonise-se-veriut-jep-doreheqjen-nga-posti-i-deputetit/20%Always2019-06-02 06:47
https://next-television.com/futboll-champions-league-liverpool-ngre-kupen-veshgjate-per-te-gjashten-here/20%Always2019-06-02 06:32
https://next-television.com/termet-ne-korce-mblidhet-shtabi-i-emergjencave/20%Always2019-06-02 06:31
https://next-television.com/masaker-ne-shba-sulm-me-arme-ne-ndertesen-qeveritare-vriten-12-persona/20%Always2019-06-01 15:08
https://next-television.com/u-arrestua-sot-ne-vlore-kush-eshte-koka-e-trafikut-te-droges-ne-itali/20%Always2019-06-01 15:04
https://next-television.com/udhezimi-i-ri-punesimi-e-shkarkimi-i-mesuesve-kriteret-dhe-skema-e-vleresimit-te-dosjeve/20%Always2019-06-01 14:59
https://next-television.com/sonte-finalja-e-champions-league-tottenham-sfidon-liverpool/20%Always2019-06-01 14:56
https://next-television.com/agjencia-e-pronave-ja-92-personat-qe-marrin-1-mln-euro-kompensim/20%Always2019-06-01 14:53
https://next-television.com/nje-lajm-i-mire-per-shoferet-e-rinj-ndryshon-testi-teorik-per-marrjen-e-patentes/20%Always2019-06-01 14:48
https://next-television.com/nderron-jete-ne-moshen-35-vjecare-ish-futbollisti-i-real-madrid-video/20%Always2019-06-01 14:45
https://next-television.com/denoncimi-i-pd-ps-ja-po-cel-fushaten-me-blerje-votash-me-nje-grusht-ushqime/20%Always2019-06-01 14:42
https://next-television.com/tragjike-60-vjecari-vret-te-dashuren-shqiptare-shoqen-e-saj-dhe-veten/20%Always2019-06-01 14:37
https://next-television.com/perleshja-me-arme-ne-tirane-kush-jane-autori-dhe-i-plagosuri/20%Always2019-06-01 14:32
https://next-television.com/aksident-masiv-ne-maminas-perplasen-6-makina-disa-te-plagosur-rende/20%Always2019-06-01 14:29
https://next-television.com/merr-flake-makina-ne-levizje-prane-qendres-tregtare-personat-brenda-mjetit/20%Always2019-06-01 14:26
https://next-television.com/denoncimi-i-ina-zhupes-veliaj-firmosi-5-2-mln-euro-tendera-nje-dite-para-se-te-linte-bashkine/20%Always2019-06-01 14:24
https://next-television.com/termeti-i-fuqishem-ne-korce-mblidhet-shtabi-i-emergjencave/20%Always2019-06-01 14:21
https://next-television.com/ronela-hajati-dhe-don-phenom-me-dy-kenge-te-njepasnjeshme-bombastike/20%Always2019-06-01 14:17
https://next-television.com/portokallia-tendenca-e-veres-2019/20%Always2019-06-01 08:58
https://next-television.com/inteligjenca-artificiale-sfidon-njeriun-edhe-ne-videolojera/20%Always2019-06-01 08:43
https://next-television.com/pd-boshku-protesta-e-2-qershorit-revolta-e-qytetareve-smund-te-kontrollohet-me/20%Always2019-06-01 08:40
https://next-television.com/shenjat-parajmeruese-te-problemeve-te-mushkerive/20%Always2019-06-01 08:27
https://next-television.com/cfare-duhet-te-beni-per-shendetin-dhe-lodhjen-e-syve/20%Always2019-06-01 08:22
https://next-television.com/kompania-ruse-shperblen-punonjeset-per-feminitetin/20%Always2019-06-01 08:10
https://next-television.com/dhurata-dora-dhe-hiti-zemer-arrin-100-milione-klikime/20%Always2019-06-01 08:01
https://next-television.com/tirane-dita-pa-makina-ja-rruget-qe-do-te-bllokohen/20%Always2019-06-01 07:45
https://next-television.com/zbutesit-natyrale-te-fytyres/20%Always2019-06-01 07:24
https://next-television.com/korce-lekundje-te-njepasnjeshme-termeti-mengjesin-e-sotem/20%Always2019-06-01 07:07
https://next-television.com/horoskopi-ditor-per-diten-e-sotme-1-qershor-2019/20%Always2019-06-01 07:01