XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://next-television.com/dokumentari-i-ri-maradona-dhe-lidhjet-me-camorran-e-furnizonin-me-droge-dhe-prostituta/20%Always2019-05-31 16:43
https://next-television.com/kukesi-rajoni-me-i-varfer-i-europes/20%Always2019-05-31 16:37
https://next-television.com/plas-pistoleta-ne-oborrin-e-shkolles-ne-durres-policia-fsheh-ngjarjen/20%Always2019-05-31 16:23
https://next-television.com/zbulohet-shkaku-i-vdekjes-se-modelit-mbi-pasarele/20%Always2019-05-31 16:15
https://next-television.com/perdorimi-i-droges-nga-te-rinjte-shqetesim-ne-elbasan/20%Always2019-05-31 16:11
https://next-television.com/kanceri-ne-mushkeri-shqiperia-e-dyta-ne-europe-per-peshen-me-te-larte-te-vdekjeve/20%Always2019-05-31 16:07
https://next-television.com/tragjikomedia-e-propagandes-per-integrim-europian/20%Always2019-05-31 16:02
https://next-television.com/sonte-nata-e-kadrit-kuptimi-dhe-miresite-e-saj/20%Always2019-05-31 15:56
https://next-television.com/zbulohet-skema-e-mashtrimit-shisnin-margarinen-per-gjalp-cuci-ndeshkim-cdo-abuzuesi/20%Always2019-05-31 15:53
https://next-television.com/vodhen-5-makina-brenda-nje-viti-ne-tirane-arrestohen-2-te-rinjte/20%Always2019-05-31 15:50
https://next-television.com/ekzekutoi-ish-policin-arrestohet-miku-i-shullazit-gjergj-cukali-u-fundos-nga-adn-ja-dhe-gjurmet-e-gishtave/20%Always2019-05-31 15:47
https://next-television.com/denohet-gjyqtari-i-pare-qe-u-kap-me-shkelje-te-ligjit-nga-vettingu/20%Always2019-05-31 15:41
https://next-television.com/durres-kuqezinjte-dhe-tekniku-reja-shperndajne-dhurata-per-femijet-ne-shtepine-e-foshnjes-video/20%Always2019-05-31 14:02
https://next-television.com/futboll-fiton-kf-shkumbini-kf-luzi-2008-nuk-ngjitet-dot-nje-kategori-me-lart-video/20%Always2019-05-31 13:28
https://next-television.com/kamez-iftar-ne-sheshin-qendror-te-qytetit-merr-pjese-edhe-kryedemokrati-basha-video/20%Always2019-05-31 11:36
https://next-television.com/tragjedia-ne-danub-arrestohet-kapiteni-i-anijes/20%Always2019-05-31 08:14
https://next-television.com/gjirokaster-vidhet-gjate-nates-nje-supermarket/20%Always2019-05-31 08:09
https://next-television.com/detaje-te-tjera-adn-ja-e-gjetur-ne-makinen-e-vrasesve-coi-ne-arrestimin-e-gjergj-cukalit/20%Always2019-05-31 08:08
https://next-television.com/shifra-te-frikshme-mbi-8-milione-njerez-humbasin-jeten-cdo-vit-nga-duhani/20%Always2019-05-31 06:56
https://next-television.com/rama-tregon-si-do-ti-mbroje-zgjedhjet-e-30-qershorit/20%Always2019-05-31 06:55
https://next-television.com/ramush-haradinaj-thirrje-rames-hiq-taksen-nga-rruga-e-kombit/20%Always2019-05-31 06:55
https://next-television.com/qytetet-shqiptare-ekstremi-me-i-varfer-i-europes-kryeson-kukesi/20%Always2019-05-31 06:52
https://next-television.com/moti-per-sot-priten-reshje-shiu-ne-mesdite/20%Always2019-05-31 06:51
https://next-television.com/shqiptaret-vijne-nga-mali-be-reagon-pas-deklaratave-raciste-te-kryeministres-serbe/20%Always2019-05-31 06:42
https://next-television.com/alon-ben-meir-i-pergjigjet-kryeministres-serbe-i-tregon-serbeve-se-kush-jane-shqipetaret/20%Always2019-05-31 06:37
https://next-television.com/greqi-vrasja-e-studentes-zbulohen-detaje-per-ngjarjen-makabre/20%Always2019-05-30 14:46
https://next-television.com/itali-90-vjecari-vjedh-embelsiren-policia-ia-ble-dhe-i-dergon-ne-shtepi-ushqime-te-tjera/20%Always2019-05-30 14:42
https://next-television.com/jane-njerez-te-dale-nga-mali-reagime-te-ashpra-ndaj-deklarates-se-kryeministres-serbe-brenda-dhe-jashte-kosoves/20%Always2019-05-30 14:38
https://next-television.com/protesta-per-ujin-e-pijshem-romet-pushtojne-fierin-a-do-na-sjelle-uje-hapja-e-negociatave/20%Always2019-05-30 14:29
https://next-television.com/dite-e-trishte-per-reperen-loredana-ne-zi-per-te-atin/20%Always2019-05-30 14:24
https://next-television.com/droge-gjithandej-ne-makine-dhe-ne-shtepi-arrestohet-20-vjecari/20%Always2019-05-30 14:19
https://next-television.com/bankomate-per-gjetjen-e-femijeve-te-zhdukur/20%Always2019-05-30 14:12
https://next-television.com/arti-ne-zi-ndahet-papritur-nga-jeta-nje-nga-parodistet-e-vlores/20%Always2019-05-30 14:05
https://next-television.com/qyteti-qejfli-nga-kazinote-te-palestrat-325-mln-%e2%80%8ee-per-argetim/20%Always2019-05-30 13:59
https://next-television.com/princi-saudit-leviz-koken-per-here-te-pare-pas-14-vitesh-ne-koma/20%Always2019-05-30 13:54
https://next-television.com/kujdes-pamje-te-renda-u-vetedogj-prane-shtepise-se-bardhe-burri-nderron-jete-ne-spital/20%Always2019-05-30 13:46
https://next-television.com/raporti-i-be-cdu-csu-shqiperia-nuk-ka-permbushur-asnje-kusht/20%Always2019-05-30 13:35
https://next-television.com/shisnin-akullore-jashte-kushteve-higjeno-sanitare-arrestohet-shitesi-ne-tirane/20%Always2019-05-30 13:31
https://next-television.com/interi-shkarkon-spalletti-n-conte-trajneri-i-ri-do-zyrtarizohet-neser/20%Always2019-05-30 13:28
https://next-television.com/emigrantet-ne-proteste-nuk-na-njihen-vitet-e-punes-ne-itali/20%Always2019-05-30 13:24
https://next-television.com/durres-kerkohej-per-trafikim-droge-arrestohet-pas-dy-vitesh-42-vjecari/20%Always2019-05-30 13:17
https://next-television.com/gjermania-me-perceptime-te-ndryshme-per-shqiperine-perplasen-wadephul-dhe-roth/20%Always2019-05-30 13:09
https://next-television.com/dw-percarjet-e-qeverise-dhe-opozites-ne-shqiperi-per-raport-progresin/20%Always2019-05-30 11:07
https://next-television.com/si-te-trajtoni-rrudhat-me-metoden-e-kanelles-dhe-mjaltit/20%Always2019-05-30 10:35
https://next-television.com/tirane-fillon-procesi-i-vleresimit-kalimtar-te-punonjesve-te-policise-se-shtetit/20%Always2019-05-30 08:46
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-pa-njohje-te-kosoves-nuk-do-kete-heqje-te-takses/20%Always2019-05-30 07:57
https://next-television.com/vlore-asistence-mjekesore-te-semurit-ne-bordin-e-kroceres-m-s-costa-victoria/20%Always2019-05-30 07:45
https://next-television.com/tirane-48-perqind-e-shpenzimeve-totale-shkojne-per-argetim-e-clodhje/20%Always2019-05-30 07:24
https://next-television.com/hungari-permbyset-varka-ne-danub-shtate-persona-humbin-jeten/20%Always2019-05-30 07:05
https://next-television.com/izrael-shperndahet-parlamenti-zgjedhjet-e-parakohshme-me-17-shtator/20%Always2019-05-30 06:53
https://next-television.com/ekonomi-banka-e-shqiperise-ben-apel-per-kreditimin-e-sektoreve-potenciale/20%Always2019-05-30 06:43
https://next-television.com/tirana-ne-syte-e-ekspertit-te-hapesirave-publike-te-pabesueshme-te-gjitha-ndryshimet-qe-kane-ndodhur/20%Always2019-05-29 18:27
https://next-television.com/tre-kuksiane-tentojne-ta-marrin-peng-polici-u-merr-armen-dhe-plagos-njerin-prej-tyre-shkak-borxhet-e-vellait/20%Always2019-05-29 18:21
https://next-television.com/e-rende-ne-shkoder-nderron-jete-femija-2-vjecar-ra-nga-kati-i-6-te-i-nje-pallati/20%Always2019-05-29 18:16
https://next-television.com/sherr-mes-njerezve-te-gruas-dhe-burrit-rrahje-masive-ne-tirane-pas-nje-divorci/20%Always2019-05-29 18:13
https://next-television.com/moter-e-vella-moren-gjakun-e-prinderve-arrestohet-pas-7-vitesh-lush-pjollaj-vrasesi-i-ciftit-ende-ne-arrati/20%Always2019-05-29 18:09
https://next-television.com/arratiset-anetari-i-habilajve-cela-nuk-gjendet-ne-itali-kocerri-mos-ma-nxirrni-fytyren-se-kane-probleme-femijet/20%Always2019-05-29 18:05
https://next-television.com/nuk-justifikon-pasurine-kpa-shkarkon-krahun-e-djathte-te-llalles/20%Always2019-05-29 18:00
https://next-television.com/basha-refuzon-ftesen-per-armepushim-mua-dhe-rames-na-thane-nderkombetaret-se-shapen-negociatat/20%Always2019-05-29 17:52
https://next-television.com/2-vite-burg-nese-vret-ose-i-keqtrajton-kafshet-ne-shqiperi/20%Always2019-05-29 17:46
https://next-television.com/kur-do-ti-shkruaje-rama-nje-leter-kujtim-gjuzit/20%Always2019-05-29 17:40
https://next-television.com/kavaje-hapet-sezoni-turistik-diamma-resort-prezanton-oferten-per-mikpritjen-e-pushuesve-video/20%Always2019-05-29 14:35
https://next-television.com/tirana-blindohet-me-kamera-ne-kryqezimet-e-saj/20%Always2019-05-29 10:25
https://next-television.com/emigrimi-i-shqiptareve-ne-faza-cfare-tregojne-shifrat-e-instat/20%Always2019-05-29 10:23
https://next-television.com/operacion-blic-ne-shkoder-arrestohen-dy-te-shumekerkuar/20%Always2019-05-29 10:22
https://next-television.com/dalin-sot-para-gjykates-19-te-arrestuar-ne-veriun-e-kosoves/20%Always2019-05-29 10:21
https://next-television.com/i-kerkuar-per-tentative-vrasjeje-arrestohet-ne-bulqize-29-vjecari/20%Always2019-05-29 10:20
https://next-television.com/fier-36-vjecari-shkeli-lejen-e-burgut-dhe-u-arratis/20%Always2019-05-29 10:19
https://next-television.com/kapja-e-shqiptarit-te-arratisur-nga-burgu-grek-nga-vrasja-ne-shqiperi-te-trafiku-i-droges/20%Always2019-05-29 10:18
https://next-television.com/hashim-thaci-nuk-permbahet-be-po-na-poshteron-te-shohim-alternativa-te-tjera/20%Always2019-05-29 06:35
https://next-television.com/bashkim-te-shqiperise-me-kosoven-cfare-thote-ilir-meta-per-idene-e-re-te-hashim-thacit/20%Always2019-05-29 06:32
https://next-television.com/meta-taksa-ne-rrugen-e-kombit-duhet-hequr/20%Always2019-05-29 06:30
https://next-television.com/zbulohet-raporti-i-deputeteve-holandeze-kriza-pengese-per-demokracine/20%Always2019-05-29 06:29
https://next-television.com/perfundon-darka-e-rames-me-deputetet-zbulohen-porosite-per-30-qershorin/20%Always2019-05-29 06:27
https://next-television.com/zbardhet-motivi-i-perplasjes-me-arme-ne-tirane-mengjesin-e-se-martes/20%Always2019-05-29 06:25
https://next-television.com/i-kerkuar-nderkombetarisht-per-vrasje-kapet-pas-7-vitesh-shqiptari/20%Always2019-05-29 06:23
https://next-television.com/shqiptari-habit-gjykaten-britanike-i-dhashe-6-mije-euro-ujkut-por-ai-me-mban-skllav/20%Always2019-05-29 06:22
https://next-television.com/eliminoni-sa-me-shume-pesticide-nga-pemet-dhe-perimet-me-keto-truqe-te-thjeshta/20%Always2019-05-28 19:58
https://next-television.com/aprovohet-nga-shkencetaret-muaji-i-lindjes-ndikon-ne-shendetin-dhe-karakterin-tuaj/20%Always2019-05-28 19:47
https://next-television.com/meta-te-largohet-taksa-e-rruges-se-kombit-per-kosovaret-boll-e-lodhshme-eshte-pritja-ne-kufi/20%Always2019-05-28 19:43
https://next-television.com/analiza-e-deutsche-welle-cfare-e-pengon-hapjen-e-negociatave-te-shqiperise-2/20%Always2019-05-28 19:39
https://next-television.com/perplasje-mes-bandave-rivale-ne-brazil-mbi-40-te-vdekur-ne-burgje/20%Always2019-05-28 19:32
https://next-television.com/hyjne-ne-qarkullim-kartmonedhat-e-reja-prej-100-e-200-eurosh-synohet-parandalimi-i-falsifikimit/20%Always2019-05-28 19:06
https://next-television.com/dw-tre-shtete-kunder-hapjes-se-negociatave-te-shqiperise-me-be/20%Always2019-05-28 17:44
https://next-television.com/qeveri-e-perbashket-ps-pd-basha-pazar-me-ramen-kurre-kurre-kurre-asnjehere/20%Always2019-05-28 16:48
https://next-television.com/drejtesia-prapa-hekurave-politikani-me-i-forte-ne-rumani/20%Always2019-05-28 16:40
https://next-television.com/korce-makina-perfundon-ne-kanal-plagosen-4-maturante/20%Always2019-05-28 15:46
https://next-television.com/bashkia-kamez-nderon-deshmoren-e-kombit-nga-neser-nje-kopesht-femijesh-do-mbaje-emrin-zarife-hasanaj/20%Always2019-05-28 15:42
https://next-television.com/dokumentet-qe-ju-duhen-per-ne-kanada-avokati-sqaron-procedurat/20%Always2019-05-28 14:34
https://next-television.com/thirrje-fetare-ne-stadium-procedohet-penalisht-tifozi-23-vjecar/20%Always2019-05-28 14:29
https://next-television.com/i-fshihte-ne-enet-e-kuzhines-shqiptari-kapet-me-kokaine-e-hashash-ne-itali/20%Always2019-05-28 14:25
https://next-television.com/nis-shperndarja-e-kartes-se-studentit-tek-fakulteti-i-gjuheve-te-huaja/20%Always2019-05-28 14:19
https://next-television.com/blerjet-online-si-perjashtoheni-nga-detyrimi-i-importit/20%Always2019-05-28 14:02
https://next-television.com/operacioni-ne-veri-te-kosoves-rusia-kerkon-lirimin-e-shtetasit-te-saj-te-maskuar-si-diplomat/20%Always2019-05-28 14:01
https://next-television.com/itali-arrestohet-shqiptari-qe-fshihte-drogen-ne-kuzhine/20%Always2019-05-28 13:59
https://next-television.com/u-arratis-nje-nate-me-pare-nga-burgu-grek-arrestohet-ne-athine-shqiptari/20%Always2019-05-28 13:33
https://next-television.com/pd-kryetari-basha-takon-ish-deputetet-thirrje-bizneseve-per-tiu-bashkuar-protestes/20%Always2019-05-28 12:46
https://next-television.com/kosove-operacion-policor-kunder-krimit-te-organizuar-serbia-rrit-nivelin-e-gadishmerise/20%Always2019-05-28 09:57
https://next-television.com/kavaje-hapet-sezoni-turistik-bregdeti-gati-per-te-pritur-pushuesit/20%Always2019-05-28 07:50
https://next-television.com/miliona-euro-shpenzime-nga-qeveria-zbulohen-236-tendere-sekrete/20%Always2019-05-28 06:50
https://next-television.com/aksident-ne-librazhd-elbasan-permbyset-makina-me-4-persona/20%Always2019-05-28 06:41
https://next-television.com/vrasja-ne-vlore-si-eliminuan-shqiptaret-qe-vrane-avokatin-grek/20%Always2019-05-28 06:39
https://next-television.com/rrefimi-i-motres-se-eno-mates-e-verteta-e-vrasjes-se-avokatit-grek/20%Always2019-05-28 06:37
https://next-television.com/arratisje-spektakolare-e-2-shqiptareve-te-rrezikshem-nga-burgu-grek/20%Always2019-05-28 06:33
https://next-television.com/belgjike-40-vjecari-shqiptar-gjendet-i-vrare-ne-nje-kanal/20%Always2019-05-27 18:13
https://next-television.com/dosja-339-ja-12-emrat-e-pare-qe-dergohen-ne-gjyq-mes-tyre-dy-niperit-e-ish-deputetit-dhe-ish-kampioni-i-mundjes/20%Always2019-05-27 18:04
https://next-television.com/vrasja-ne-vlore-fqinjet-jemi-te-tronditur-viktima-pa-faj/20%Always2019-05-27 17:59
https://next-television.com/fatos-lubonja-letrat-e-rames-si-biseda-e-ujkut-me-delen/20%Always2019-05-27 17:47
https://next-television.com/kavaje-nisin-punimet-per-rikonstruksionin-e-rruges-se-vorrozenit-video/20%Always2019-05-27 13:57
https://next-television.com/mbyllen-hetimet-per-613-kg-kokaine-arber-cekaj-i-pandehur-ne-mungese/20%Always2019-05-27 11:54
https://next-television.com/del-raporti-per-4-bashki-te-vendit-evidentohen-shkelje-me-fondet-publike/20%Always2019-05-27 11:53
https://next-television.com/u-zgjodh-eurodeputete-mesazhi-special-i-shqiptares-arba-kokalari/20%Always2019-05-27 11:52
https://next-television.com/aksident-i-rende-ne-lezhe/20%Always2019-05-27 11:51
https://next-television.com/nasa-jep-nje-date-te-re-per-fundin-e-botes/20%Always2019-05-26 19:21
https://next-television.com/3-franceze-iu-bashkuan-ne-lufte-isis-it-denohen-me-vdekje-nga-gjykata-irakene/20%Always2019-05-26 19:18
https://next-television.com/plas-sherri-ne-festivalin-e-kanes-ulerima-dhe-te-qara-mes-ciftit-te-famshem/20%Always2019-05-26 19:13
https://next-television.com/i-shpallur-ne-kerkim-per-vite-me-radhe-ekstradohet-per-ne-shqiperi-31-vjecari-detajet/20%Always2019-05-26 19:07
https://next-television.com/a-mund-te-jetojme-1000-vjet-nese-vazhdimisht-transplantojme-organet-vitale/20%Always2019-05-26 19:03
https://next-television.com/sasia-e-duhur-e-ushqimit-eshte-aq-sa-shuplaka-e-dores-suaj/20%Always2019-05-26 18:53
https://next-television.com/jeni-mbipeshe-cila-eshte-mosha-qe-mund-te-kete-truri-juaj-tani/20%Always2019-05-26 18:49
https://next-television.com/ecja-sa-hapa-duhet-te-bejme-ne-dite/20%Always2019-05-26 18:43
https://next-television.com/mjekja-jep-shifrat-e-frikshme-te-te-infektuarve-me-hiv-aids-ja-qarku-me-problematik/20%Always2019-05-26 17:12
https://next-television.com/deutsche-welle-opozita-proteste-paqesore-me-flamujt-e-be-shba-dhe-gjermanise/20%Always2019-05-26 14:10
https://next-television.com/spanje-te-rinjte-fshihen-ne-motorin-e-makines-per-te-kaluar-kufirin/20%Always2019-05-26 13:36
https://next-television.com/itali-dy-shqiptare-arratisen-nga-nje-burg-i-sigurise-se-larte/20%Always2019-05-26 13:00
https://next-television.com/media-angleze-shaqiri-rikthehet-ne-milano-ja-te-cili-klub/20%Always2019-05-26 11:06
https://next-television.com/futboll-luzi-2008-humbet-mundesine-e-pare-per-ne-kategarine-e-pare-video/20%Always2019-05-26 11:58
https://next-television.com/perpilohet-lista-e-lojtareve-qe-do-te-largohen-nga-interi-ja-emrat/20%Always2019-05-26 09:42
https://next-television.com/berisha-flet-nga-protesta-300-pash-nen-dhe-te-futet-edvini-do-ta-kerrejme-si-mi/20%Always2019-05-26 09:36
https://next-television.com/skandali-me-erion-veliajn-mbi-5500-euro-per-nje-pishe-prokuroria-nis-hetimet/20%Always2019-05-26 08:53
https://next-television.com/keto-jane-efektet-pozitive-te-konsumimit-te-moderuar-te-birres/20%Always2019-05-26 08:45
https://next-television.com/bujqesoret-ja-kategorite-e-reja-qe-kane-token-ne-perdorim-dhe-fitojne-pronesine/20%Always2019-05-26 08:38
https://next-television.com/pogradec-arrestohet-ne-qafe-thane-maqedonasi-i-kerkuar-ne-bullgari/20%Always2019-05-26 08:33
https://next-television.com/ekonomi-tregtia-shqiperi-kosove-me-shume-probleme-dhe-pengesa/20%Always2019-05-26 07:50
https://next-television.com/festival-de-cannes-2019-fiton-filmi-koreanojugor-paraziti-i-regjisorit-bong-joon-ho/20%Always2019-05-26 07:08
https://next-television.com/vendoset-data-ja-kur-do-jete-protesta-e-radhes-e-opozites/20%Always2019-05-25 20:23
https://next-television.com/dasma-ndryshe-ngjitur-me-protesten-e-opozites-ceremonia-martesore-e-motres-se-grida-dumesfoto/20%Always2019-05-25 21:31
https://next-television.com/bright-sideshkruan-per-19-sozite-e-yjeve-te-famshem-permend-nder-ta-edhe-shqiptarin-qe-ngjason-me-zayn-malik/20%Always2019-05-25 15:35
https://next-television.com/lajm-i-fundit-plagoset-i-riu-ne-tirane-ja-cfare-ka-ndodhur/20%Always2019-05-25 15:16
https://next-television.com/drejtoria-e-rrugeve-bllokoi-segmentin-me-blloqe-betoni-banoret-e-durresit-hidhen-ne-proteste/20%Always2019-05-25 15:12
https://next-television.com/njoftimi-zyrtar-furgoni-ra-ne-lume-ja-cfare-konstatoi-policia-te-drejtuesi-i-mjetit/20%Always2019-05-25 15:09
https://next-television.com/arrestohen-5-persona-ne-fier-ja-per-cfare-ishin-shpallur-ne-kerkim/20%Always2019-05-25 15:05
https://next-television.com/seks-e-kokaine-del-videoja-e-zevendeskancelarit-austriak-me-rusen/20%Always2019-05-25 14:55
https://next-television.com/kenia-me-ligj-te-ashper-homoseksualizmin-e-cileson-krim/20%Always2019-05-25 14:48
https://next-television.com/perleshje-e-pergjakshme-ne-burg-29-te-vdekur-ne-venezuele/20%Always2019-05-25 14:44
https://next-television.com/aurela-hoxha-me-helikopter-privat-ne-cane/20%Always2019-05-25 14:36
https://next-television.com/vetevritet-14-vjecarja-ne-greqi-ajo-qe-fshihet-pas-eshte-tmerr/20%Always2019-05-25 14:27
https://next-television.com/cfare-i-ndodh-nje-nene-pas-lindjes-cilat-jane-me-te-rrezikuar-per-te-kaluar-ne-depresion-i-ndodh-edhe-meshkujve/20%Always2019-05-25 14:20
https://next-television.com/te-dhena-tronditese-1-ne-2-gra-ne-shqiperi-dhunohet-fizikisht-preken-te-gjitha-grupmoshat/20%Always2019-05-25 14:15
https://next-television.com/kontrabande-makinash-arrestohen-tre-pronare-servisesh-ne-kukes/20%Always2019-05-25 14:09
https://next-television.com/te-huajt-duhet-te-vijne-ne-nuk-ia-dalim-dot/20%Always2019-05-25 13:09
https://next-television.com/kompjutera-super-te-shpejte-fale-drites/20%Always2019-05-25 13:06
https://next-television.com/sa-kafeine-ka-ne-nje-filxhan-kafeje/20%Always2019-05-25 12:16
https://next-television.com/trendet-qe-vera-2019-ka-rezervuar-per-ne-dhe-nuk-duhet-ti-humbasim/20%Always2019-05-25 12:10
https://next-television.com/kater-gabimet-e-bera-ne-dieten-e-renies-se-peshes/20%Always2019-05-25 09:57
https://next-television.com/media-italiane-tgcom24-shqiperia-trendi-midis-jetes-se-nates-dhe-plazheve-si-te-karaibeve/20%Always2019-05-25 08:37
https://next-television.com/fier-pese-persona-ne-pranga-ne-kerkim-per-vjedhje-dhe-falsifikim-vulash/20%Always2019-05-25 08:04
https://next-television.com/britani-e-madhe-cfare-do-te-ndodhe-pas-largimit-te-kryeministres-may/20%Always2019-05-25 06:46
https://next-television.com/ermal-mamaqi-zbulon-fitimet-marramendese-nga-filmi-2-gisht-mjalte/20%Always2019-05-25 06:41
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-serish-ne-rruge-larg-dialogut/20%Always2019-05-25 06:34
https://next-television.com/horoskopi-ditor-25-maj-2019/20%Always2019-05-25 06:29
https://next-television.com/shperthim-ne-qender-te-lionit-ne-france-8-te-plagosur/20%Always2019-05-24 17:18
https://next-television.com/kryemadhi-zbut-tonet-1-dite-para-protestes-duhet-shmangur-dhuna/20%Always2019-05-24 17:14
https://next-television.com/jetesa-thjeshte-e-te-rinjve-qe-nuk-jetojne-ne-luksin-e-instagram/20%Always2019-05-24 17:08
https://next-television.com/preferoni-veren-e-kuqe-apo-te-bardhe-kjo-tregon-shume-per-personalitetin-tuaj/20%Always2019-05-24 16:55
https://next-television.com/femijet-e-zhurmshem-jane-me-kreative/20%Always2019-05-24 16:47
https://next-television.com/franck-ne-vitin-1534-shqiptaret-kane-sy-te-shndritshem-me-ngjyra-mund-te-shohin-me-mire-naten-sesa-diten/20%Always2019-05-24 16:40
https://next-television.com/habit-vucic-jam-i-gatshem-te-nenshkruaj-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Always2019-05-24 16:35
https://next-television.com/e-fundit-bie-makina-nga-nje-lartesi-ne-shkumbin/20%Always2019-05-24 16:27
https://next-television.com/vaj-birre-karamele-cokollate-kafe-qumesht-bllokohen-rreth-200-kg-produkte-te-skaduara/20%Always2019-05-24 16:10
https://next-television.com/terhiqet-kandidati-per-kamzen-ne-bd-sjam-mire-me-shendet/20%Always2019-05-24 16:03
https://next-television.com/i-sapozgjedhur-kryetar-gjinushi-i-kthehet-gazetares-je-shume-e-eksituar-shko-mjekohu/20%Always2019-05-24 15:57
https://next-television.com/humbi-ne-park-gjendet-i-mbytur-trupi-i-djalit-4-vjecar-shqiptar-ne-zvicer/20%Always2019-05-24 15:26
https://next-television.com/rama-leter-te-trete-bashes-eja-ne-dialog-shqiperise-i-duhen-burra-jo-kalamaj-qeveria-dhe-30-qershori-nuk-levizin/20%Always2019-05-24 15:22
https://next-television.com/kavaje-festa-e-abetares-hapi-i-pare-ne-rrugen-e-gjate-te-dijes-video/20%Always2019-05-24 13:05
https://next-television.com/aksioni-ne-kruje-prishen-10-furra-per-prodhimin-e-gelqeres/20%Always2019-05-24 11:42
https://next-television.com/presidenti-meta-gati-te-rishikoj-daten-e-zgjedhjeve/20%Always2019-05-24 11:41
https://next-television.com/ilir-meta-e-ve-mandatin-tim-ne-dispozicion-te-zgjidhjes-se-krizes/20%Always2019-05-24 11:39
https://next-television.com/apeli-i-investitoreve-te-huaj-zgjidhni-krizen-politike-po-demtoni-klimen-e-biznesit/20%Always2019-05-24 11:22
https://next-television.com/ambasadorja-e-osbe-se-nuk-kam-qene-e-pranishme-ne-vende-ku-zgjedhjet-zhvillohen-pa-opoziten/20%Always2019-05-24 11:20
https://next-television.com/task-force-per-rolin-e-policise-ne-zgjedhje-ja-cfare-parashikohet/20%Always2019-05-24 07:41
https://next-television.com/eurostat-56-e-shqiptareve-te-vetepunesuar-ose-punetore-ne-biznesin-e-familjes/20%Always2019-05-24 07:40
https://next-television.com/sekuestron-droge-dhe-130-mije-euro-ne-itali-shqiptaret-e-kishin-fshehur-ne-airbag-un-e-makines-dy-ne-pranga/20%Always2019-05-24 07:18
https://next-television.com/sali-berisha-e-verteta-e-sulmit-ndaj-ambasadorit-borchard/20%Always2019-05-24 07:32
https://next-television.com/deshmia-tronditese-ne-gjyq-per-3-ton-kanabis-te-kapur-ne-mat-e-mbolli-shteti/20%Always2019-05-24 07:15
https://next-television.com/ne-timon-nje-15-vjecar-makina-del-nga-rruga-ne-fier/20%Always2019-05-23 17:14
https://next-television.com/me-ane-te-ketyre-sinjaleve-trupi-juaj-po-tregon-qe-nuk-eshte-i-lumtur/20%Always2019-05-23 17:10
https://next-television.com/tri-shenja-qe-tregojne-se-dieta-po-ju-demton-shendetin/20%Always2019-05-23 17:05
https://next-television.com/alban-skenderaj-flet-per-nenen-e-ndjere-shpresoj-qe-po-me-shikon-nga-lart/20%Always2019-05-23 16:58
https://next-television.com/andi-bushati-rama-po-e-ben-te-pashmangshme-dhunen-e-30-qershorit/20%Always2019-05-23 16:53
https://next-television.com/6-turiste-gjenden-te-vdekur-ne-apartamentin-e-marre-me-qira/20%Always2019-05-23 16:46
https://next-television.com/the-times-theresa-may-neser-jep-doreheqjen/20%Always2019-05-23 16:40
https://next-television.com/vangjel-dule-thirrje-ilir-metes-shpernda-parlamentin/20%Always2019-05-23 16:36
https://next-television.com/trafikoi-nje-vajze-ne-belgjike-apeli-vulos-denimin-per-safet-bajrin/20%Always2019-05-23 16:30
https://next-television.com/27-vite-nga-vrasja-e-falcones-sander-simoni-krimi-kercenon-gjyqtare-e-prokurore/20%Always2019-05-23 16:07
https://next-television.com/i-fshihnin-ne-organet-gjenitale-deshmia-e-punonjesve-te-rinasit-si-nxirreshin-sendet-e-vjedhura-nga-bagazhet/20%Always2019-05-23 14:24
https://next-television.com/policia-parandalon-konfliktin-e-armatosur-arrestohet-19-vjecari-me-pistolete-e-kanabis/20%Always2019-05-23 14:19
https://next-television.com/tension-te-gjyqi-i-shullazit-gilmando-dani-gjyqtares-saida-dollani-kush-te-ka-kercenuar/20%Always2019-05-23 14:14
https://next-television.com/tirane-kriza-politike-basha-i-pergjigjet-rames-qendrimi-yne-eshte-i-prere-dorehiqu/20%Always2019-05-23 14:07
https://next-television.com/kavaje-jeta-ne-varferi-ekstreme-familja-ne-meshire-te-bashkefshatareve-video/20%Always2019-05-23 13:04
https://next-television.com/tirane-kqz-rrezon-kerkesen-e-pd-dhe-lsi-per-anetare-ne-kzaz/20%Always2019-05-23 11:05
https://next-television.com/korce-ambasadori-turk-shqiperia-vend-kyc-ne-ballkan-ne-aspektin-e-sigurise/20%Always2019-05-23 10:50
https://next-television.com/kuvend-betohen-dy-deputete-te-rinj-njeri-eshte-nga-radhet-e-opozites/20%Always2019-05-23 10:30
https://next-television.com/analiza-e-deutsche-welle-cfare-e-pengon-hapjen-e-negociatave-te-shqiperise/20%Always2019-05-23 10:21
https://next-television.com/kuvend-minatoret-ne-proteste-kerkojne-miratimin-e-ligjit-per-statusin-e-tyre/20%Always2019-05-23 09:49
https://next-television.com/serbi-vucic-dhe-zaev-perurojne-autostraden-beograd-shkup/20%Always2019-05-23 08:20
https://next-television.com/pd-protesta-e-25-majit-basha-takon-drejtuesit-e-partive-aleate/20%Always2019-05-23 07:53
https://next-television.com/vlore-arrestohet-23-vjecari-me-droge-dhe-arme-pa-leje/20%Always2019-05-23 07:43
https://next-television.com/fier-ne-pranga-tre-anetare-te-nje-familje-shperndanin-kokaine-dhe-heroine/20%Always2019-05-23 07:33
https://next-television.com/ekonomi-bashkimi-oshee-kesh-qeveria-terhiqet-nga-presioni-i-nderkombetareve/20%Always2019-05-23 07:18
https://next-television.com/rusi-makina-ndahet-ne-mes-nga-aksidenti-shoferi-shpeton-vetem-me-plage-te-lehta/20%Always2019-05-23 06:46
https://next-television.com/durres-takimi-i-bashes-me-qytetaret-jo-teater-ne-kurriz-te-shqiptareve/20%Always2019-05-23 06:38
https://next-television.com/grupi-i-shijakut-gjykata-vendos-per-avdylajt/20%Always2019-05-22 18:59
https://next-television.com/shkarkohet-emond-islamaj-pas-kushtetueses-edhe-gjykata-e-larte-jashte-funksionit/20%Always2019-05-22 18:54
https://next-television.com/prinderit-denoncojne-se-e-kane-rrembyer-vajza-kam-ikur-me-deshiren-time-e-dua-djalin/20%Always2019-05-22 18:50
https://next-television.com/durrsakut-te-denuar-ne-itali-i-sekuestrohen-1-milione-euro-pasuri-te-paluajtshme-ne-shqiperi-emri/20%Always2019-05-22 18:44
https://next-television.com/selena-gomez-shokon-fansat-do-martohet-me-aktorin-68-vjecar/20%Always2019-05-22 18:41
https://next-television.com/e-rende-vdes-ne-aksident-polici-shqiptar-dhe-bashkeshortja-e-tij/20%Always2019-05-22 18:38
https://next-television.com/pas-letres-publike-te-rames-basha-nuk-hedhim-asnje-hap-pas-perballje-ne-cdo-qender-e-kuti-votimi/20%Always2019-05-22 18:25
https://next-television.com/rama-leter-publike-bashes-shqiptaret-qe-nuk-do-me-votojne-mua-duan-dialog-mes-nesh-ulemi-pa-humbur-kohe/20%Always2019-05-22 18:18
https://next-television.com/tkurret-punesimi-ne-bujqesi-hov-zhvillimi-turizmi-dhe-ndertimi/20%Always2019-05-22 10:54
https://next-television.com/bresheri-plumbash-baneses-se-zyrtarit-te-bashkise-deshmia-nuk-kam-konflikte-me-asnje-person/20%Always2019-05-22 10:53
https://next-television.com/bochardt-sulmon-serish-opoziten-pak-njerez-qe-sulmojne-me-molotov/20%Always2019-05-22 10:50
https://next-television.com/studentet-sot-proteste-rama-u-pergjigjet-me-nje-video/20%Always2019-05-22 10:49
https://next-television.com/shkoder-arrestohen-dy-persona-per-trafik-droge-dhe-armesh/20%Always2019-05-22 10:47
https://next-television.com/falsifikim-vulash-dhe-skema-mashtrimi-ne-pranga-46-vjecari-i-shpallur-ne-kerkim/20%Always2019-05-22 10:46
https://next-television.com/kavaje-60-pako-ushqimore-per-familjet-ne-nevoje/20%Always2019-05-22 13:25
https://next-television.com/njesoj-si-ne-shqiperi-edhe-opozita-greke-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme/20%Always2019-05-22 06:58
https://next-television.com/aksidentet-rrugore-62-te-vdekur-ne-4-muaj/20%Always2019-05-22 06:54
https://next-television.com/shqiptari-qe-befasoi-holanden-mbolli-kanabis-ne-87-ndertesa/20%Always2019-05-22 06:53
https://next-television.com/e-mbeshtet-arta-marku-por-anetari-i-klp-po-hetohet-per-zhdukje-te-fashikujve-hetimore/20%Always2019-05-22 06:47
https://next-television.com/del-nga-rruga-autobusi-linjes-se-kamzes-ka-te-plagosur/20%Always2019-05-22 06:45
https://next-television.com/dyshohet-se-fshihet-ne-shqiperi-rusia-ne-kerkim-te-mafiozit-44-vjecar/20%Always2019-05-22 06:44
https://next-television.com/vajze-apo-djale-mesoni-gjinine-e-femijes-edhe-para-se-te-ngelni-shtatzene/20%Always2019-05-21 18:52
https://next-television.com/kaloi-45-vite-ne-burg-padrejtesisht-75-vjecari-merr-shperblim/20%Always2019-05-21 18:38
https://next-television.com/gareth-bejl-rrefen-jeten-e-futbollisteve-ne-jemi-thjesht-robote/20%Always2019-05-21 18:33
https://next-television.com/skandali-me-foton-ne-kuvend-deputetja-kosovare-sdel-ne-publik/20%Always2019-05-21 18:30
https://next-television.com/kupa-e-amerikes-argjentina-publikon-listen-mauro-ikardi-jashte/20%Always2019-05-21 17:11
https://next-television.com/video-skandali-me-zv-kancelarin-austriak-dorehiqet-gjysma-e-kabinetit/20%Always2019-05-21 17:02
https://next-television.com/aurela-gace-perse-nuk-do-mar-me-pjese-ne-festivale/20%Always2019-05-21 16:56
https://next-television.com/durres-shtyhet-seanca-ndaj-3-gjyqtareve-te-akuzuar-per-korrupsion/20%Always2019-05-21 16:51
https://next-television.com/zarf-me-nje-plumb-brenda-kercenohet-ministri-i-brendshem-i-italise-matteo-salvini/20%Always2019-05-21 16:45
https://next-television.com/dezertimet-nga-bindja-patozi-kandidatet-jane-pergjuar-dhe-marre-peng-i-dime-emrat/20%Always2019-05-21 16:35
https://next-television.com/si-ta-dini-a-eshte-partneri-aktual-i-duhuri/20%Always2019-05-21 16:29
https://next-television.com/lajm-i-mire-per-shoferet-shqiptar-vendet-ku-njihet-dhe-ku-pritet-te-njihet-patenta/20%Always2019-05-21 16:16
https://next-television.com/tirane-dita-kombetare-e-jetimeve-presidenti-meta-kujdesi-ndaj-tyre-te-jete-i-perhershem-video/20%Always2019-05-21 12:22
https://next-television.com/shperndante-droge-arrestohet-24-vjecari/20%Always2019-05-21 12:11
https://next-television.com/euro-peson-renien-me-te-madhe-ne-11-vite/20%Always2019-05-21 12:09
https://next-television.com/itali-48-vjecari-bie-nga-catia-duke-punuar-humb-jeten/20%Always2019-05-21 12:08
https://next-television.com/termeti-i-fuqishem-godet-italine-lekundjet-ndihen-edhe-ne-shqiperi/20%Always2019-05-21 12:07
https://next-television.com/vlore-plumba-drejt-shtepise-se-te-riut-ne-selenice-nisin-hetimet/20%Always2019-05-21 12:05
https://next-television.com/kavaje-iftar-ne-sheshin-qendror-te-qytetit-per-besimtaret-agjerues-video/20%Always2019-05-21 09:44
https://next-television.com/goditja-e-sahit-dollapit-prokuroria-nis-hetimet-per-fnsh-ne/20%Always2019-05-21 06:49
https://next-television.com/studentet-u-rikthehen-protestave-ne-22-maj-qeveria-na-mashtroi/20%Always2019-05-21 06:48
https://next-television.com/lefter-koka-pse-mbeshteta-astrit-patozin-te-hyje-ne-zgjedhje/20%Always2019-05-21 06:47
https://next-television.com/thaci-ne-berlin-rama-ishte-brilant-haradinaj-pa-edukate/20%Always2019-05-21 06:45
https://next-television.com/thaci-akuzon-ashper-dhe-sfidon-berishen-dalim-ne-debat-te-themi-te-vertetat-qe-dime/20%Always2019-05-21 06:40
https://next-television.com/gazetari-i-bild-ne-shqiperi-kam-pare-laborator-heroine/20%Always2019-05-21 06:34
https://next-television.com/oferta-e-eduard-ndocaj-50-mije-euro-per-ate-qe-filmon-pjerin-ndreun-duke-blere-vota/20%Always2019-05-21 06:25
https://next-television.com/durres-meta-takon-haradinajn-ne-nje-takim-informal/20%Always2019-05-21 06:50
https://next-television.com/hormonet-te-cilat-ndikojne-qe-nje-femer-te-plaket-para-kohe/20%Always2019-05-20 18:13
https://next-television.com/studentet-i-rikthehen-protestave-kombetare-zbardhet-skenari/20%Always2019-05-20 17:44
https://next-television.com/partise-se-patozit-i-dezertojne-kandidatet-21-emra-heqin-dore-nga-keshilli-bashkiak/20%Always2019-05-20 17:29
https://next-television.com/edi-reja-vlereson-superligen-fton-ne-kombetare-dy-kampionet-e-rinj/20%Always2019-05-20 17:22
https://next-television.com/perleshje-ne-nje-burg-te-sigurise-se-larte-ne-taxhikistan-32-persona-te-vdekur/20%Always2019-05-20 17:18
https://next-television.com/aksident-ne-fier-plagosen-dy-gra/20%Always2019-05-20 17:13
https://next-television.com/historia-e-pazakonte-ne-korce-dy-te-rinj-u-harruan-ne-burg-per-1-vit/20%Always2019-05-20 17:06
https://next-television.com/lubonja-rama-kerkon-te-eleminoje-opoziten-me-ndihmen-e-nderkombetareve/20%Always2019-05-20 16:40
https://next-television.com/ska-surpriza-ne-veri-te-kosoves-serbet-fitojne-zgjedhjet-ne-4-komuna-vucic-u-konfirmua-uniteti/20%Always2019-05-20 15:45
https://next-television.com/itali-tension-dhe-dhune-salvini-kundershtohet-nga-protestuesit-largohu-nga-firence/20%Always2019-05-20 15:36
https://next-television.com/nuk-e-degjoi-per-shkak-te-kufjeve-humb-jeten-ne-spital-i-mituri-qe-u-perplas-nga-treni/20%Always2019-05-20 14:59
https://next-television.com/pak-ore-pas-regjistrimit-terhiqet-nga-gara-dhe-iken-nga-bd-ja-kandidati-i-lezhes-letra-me-arsyet/20%Always2019-05-20 14:54
https://next-television.com/gruaja-i-helmoi-te-emen-djali-i-viktimes-deshmon-ne-gjykate/20%Always2019-05-20 13:21
https://next-television.com/konflikt-mes-fqinjeve-ne-itali-plagoset-nje-shqiptare-nga-te-shtenat/20%Always2019-05-20 13:20
https://next-television.com/vidhnin-bagazhet-e-pasagjereve-arrestohen-2-punonjes-te-rinasit/20%Always2019-05-20 13:19
https://next-television.com/durres-ujesjellesi-i-ri-ministrja-balluku-perfundon-me-30-qershor-video/20%Always2019-05-20 11:02
https://next-television.com/bulqize-cfare-fshihej-pas-helmimit-te-160-banoreve/20%Always2019-05-20 07:37
https://next-television.com/fshehu-denimin-me-burg-selami-jenisheri-rrezikon-mandatin-e-deputetit/20%Always2019-05-20 07:35
https://next-television.com/zeri-i-amerikes-ne-pergjimet-e-dakos-kane-dale-edhe-gjyqtare-dhe-prokurore/20%Always2019-05-20 07:27
https://next-television.com/kush-eshte-kosovari-i-kerkuar-nga-gjermania-qe-fshihej-ne-tirane/20%Always2019-05-20 07:26
https://next-television.com/basha-ne-londer-por-jo-vetem-per-politike/20%Always2019-05-20 07:24
https://next-television.com/dalin-rezultatet-e-zgjedhjeve-ne-veri-te-kosoves-fiton-thelle/20%Always2019-05-20 07:38
https://next-television.com/jugu-i-shqiperise-3-qarqet-me-te-medha-me-shtese-natyrore-negative/20%Always2019-05-20 07:21
https://next-television.com/durres-delegacioni-i-ambasades-se-norvegjise-viziton-portin-e-durresit/20%Always2019-05-20 07:51
https://next-television.com/disa-truke-qe-mund-tju-ndihmojne-te-lini-duhanin/20%Always2019-05-19 18:42
https://next-television.com/femijet-qe-luajne-jashte-me-pak-alergjik/20%Always2019-05-19 18:32
https://next-television.com/e-dini-pse-flasim-gjate-gjumit-per-kete-ka-nje-shpjegim/20%Always2019-05-19 18:26
https://next-television.com/studimi-i-ri-niveli-i-vetmise-suaj-varet-sa-i-sinqerte-jeni/20%Always2019-05-19 18:21
https://next-television.com/reagon-merkel-pas-skandalit-ne-austri-mos-votoni-parti-te-ekstremit-te-djathte/20%Always2019-05-19 18:08
https://next-television.com/detajet-si-i-justifikoi-dako-pergjimet-me-nicen-perpara-prokuroreve/20%Always2019-05-19 17:57
https://next-television.com/vlore-shpetojne-per-mrekulli-femijet-autobusi-i-shkolles-perplaset-me-mjetin/20%Always2019-05-19 17:51
https://next-television.com/ermali-dhe-elvana-ne-kane-aktori-behet-gazi-i-botes-publikohet-video-epike/20%Always2019-05-19 17:46
https://next-television.com/mimoza-llastica-kandidate-per-keshillin-bashkiak-te-himares/20%Always2019-05-19 13:10
https://next-television.com/kombinime-veshjesh-qe-ne-france-tani-po-bejne-namin/20%Always2019-05-19 12:40
https://next-television.com/cpo-ndodh-ne-durres-te-rinjte-e-pd-hedhin-domate-drejt-aku/20%Always2019-05-19 12:26
https://next-television.com/videoja-virale-e-2-shqiptareve-reagon-protagonisti-ja-e-verteta/20%Always2019-05-19 10:19
https://next-television.com/100-raste-te-reja-me-semundje-seksualisht-te-transmetueshme-mjeku-nuk-tregohet-kujdes/20%Always2019-05-19 10:10
https://next-television.com/hekurudha-shqiptare-qe-jeton-me-vdekje/20%Always2019-05-19 10:05
https://next-television.com/me-qese-droge-te-gelltitura-ne-stomak-si-u-zbulua-i-sapo-kthyeri-nga-leja-ne-burgun-e-korce/20%Always2019-05-19 09:58
https://next-television.com/mes-jetes-se-luksit-dhe-grabitjeve-studentet-dashuroheshin-me-te-si-i-mashtronte-viktimat-e-tij-skifteri-mirditor/20%Always2019-05-19 09:51
https://next-television.com/eurovizioni-art-kult-apo-politike/20%Always2019-05-19 09:44
https://next-television.com/vlore-dy-vjecari-bie-nga-ballkoni-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/20%Always2019-05-19 09:04
https://next-television.com/vlore-femija-2-vjec-bie-nga-ballkoni-i-shtepise-rende-ne-spital/20%Always2019-05-19 08:54
https://next-television.com/zbulohet-partneri-i-jonida-vokshit/20%Always2019-05-19 08:23
https://next-television.com/tayna-se-shpejti-me-kengen-e-re-te-ngjashme-me-columbiana/20%Always2019-05-19 07:56
https://next-television.com/portali-belg-cheeseweb-shqiperia-e-plazheve-mahnitese-dhe-e-qyteteve-plot-jete/20%Always2019-05-19 07:52
https://next-television.com/demtimi-i-nervave-dhe-tete-shenjat-qe-nuk-duhen-neglizhuar/20%Always2019-05-19 06:57
https://next-television.com/eurovizion-jonida-maliqi-shkelqen-ne-naten-finale/20%Always2019-05-19 06:28
https://next-television.com/horoskopi-ditor-19-maj-2019/20%Always2019-05-19 06:17
https://next-television.com/terhiqet-kadidati-i-bindjes-demokratike-ne-corovode-topollaj-ndihet-i-terrorizuar-nga-njerezit-e-qeverise/20%Always2019-05-18 19:21
https://next-television.com/vdes-pacienti-ne-vlore-familjaret-e-dhunojne-mjeku-nuk-ben-denoncim-e-mbyllem/20%Always2019-05-18 19:17
https://next-television.com/shit-blerja-e-votave-dako-pyetet-per-5-ore-te-krimet-e-renda/20%Always2019-05-18 19:13
https://next-television.com/video-skandali-ne-austri-kancelari-con-vendin-ne-zgjedhje-te-reja-te-parakohshme/20%Always2019-05-18 19:09
https://next-television.com/vica-te-semure-nga-serbia-dhe-kripe-pa-jod-nga-austria-do-te-futeshin-ne-shqiperi/20%Always2019-05-18 15:41
https://next-television.com/26-vjecari-vlonjat-plagos-me-thike-nenen/20%Always2019-05-18 15:37
https://next-television.com/bajerni-i-mynihut-shpallet-kampion-i-gjermanise-per-here-te-29-te/20%Always2019-05-18 15:29
https://next-television.com/nje-ngjarje-e-rende-trondit-eurosong-punonjesi-ndrron-jete/20%Always2019-05-18 15:25
https://next-television.com/robert-pattinson-zgjidhet-batmani-i-ri-rebelohen-fansat/20%Always2019-05-18 15:17
https://next-television.com/te-shtena-me-arme-ne-kosove-plagoset-menaxheri-i-vip-ave/20%Always2019-05-18 15:12
https://next-television.com/pak-ore-para-finales-ne-eurovizionjonida-maliqi-merr-nje-dhurate/20%Always2019-05-18 15:02
https://next-television.com/videoja-qe-skandalizoi-austrine-zevendeskancelari-jep-doreheqjen/20%Always2019-05-18 14:58
https://next-television.com/i-shiti-sekrete-kines-per-25-mije-denohet-ish-agjenti-i-cia-s/20%Always2019-05-18 14:53
https://next-television.com/basha-si-min-jashtem-mu-kerkua-ndryshim-i-kufijve-te-kosoves/20%Always2019-05-18 14:49
https://next-television.com/parfumi-me-dedikim-tradhtoi-skifteret-ne-france-u-gjet-ne-lac/20%Always2019-05-18 14:44
https://next-television.com/brexit-rrezon-kryeministren-theresa-may/20%Always2019-05-18 14:36
https://next-television.com/thaci-tango-e-fundit-ne-paris/20%Always2019-05-18 11:54
https://next-television.com/keni-plane-per-fundjaven-shihni-me-pare-si-do-te-jete-moti/20%Always2019-05-18 09:29
https://next-television.com/zhduket-nga-arkiva-e-shtetit-vula-qindravjecare-e-sulltanit/20%Always2019-05-18 09:29
https://next-television.com/ekstremizmi-i-dhunshem-ne-ballkanin-perendimor-rreziku-tjeter-qe-na-pret/20%Always2019-05-18 09:28
https://next-television.com/ndalimi-i-fredi-belerit-per-kandidim-ne-himare-ministria-e-jashtme-greke-reagon-kunder-shqiperise/20%Always2019-05-18 09:27
https://next-television.com/grabitja-e-dhunshme-e-tregtarit-ne-peqin-arrestohet-edhe-autori-i-fundit-ne-kerkim/20%Always2019-05-18 09:23
https://next-television.com/ne-zgjedhje-pa-opoziten-rama-takon-sot-61-kandidatet-e-ps-se/20%Always2019-05-18 09:21
https://next-television.com/plagosen-dy-persona-ne-sarande-po-gjuanin-peshk-me-dinamit/20%Always2019-05-18 09:20
https://next-television.com/vettingu-ne-politike-deputetet-ne-maqedonine-e-veriut-do-te-bejne-testin-e-droges/20%Always2019-05-18 09:20
https://next-television.com/tirane-ambasada-e-turqise-dhe-tika-iftar-per-besimtaret-dhe-personalitete-te-fushave-te-ndryshme/20%Always2019-05-19 21:13
https://next-television.com/kush-eshte-i-forti-i-peqinit-qe-i-theu-nofullen-policit-i-denuar-per-vrasje-por-ende-ne-arrati/20%Always2019-05-18 06:35
https://next-television.com/basha-rrefen-per-here-te-pare-ndryshimin-e-kufijve-te-kosoves-serbet-ma-sollen-edhe-mua/20%Always2019-05-18 06:33
https://next-television.com/gjendet-nena-shqiptare-dhe-vajza-e-saj-mitur-e-zhdukur-ne-britani/20%Always2019-05-18 06:31
https://next-television.com/elektricistin-e-ze-korrenti-ne-durres-nderron-jete/20%Always2019-05-17 19:13
https://next-television.com/protesta-e-11-majit-qeveria-shperblen-policet-me-nje-page-shtese/20%Always2019-05-17 19:08
https://next-television.com/lajm-i-keq-per-shqiptaret-trump-do-te-anuloje-lotarine-amerikane/20%Always2019-05-17 19:05
https://next-television.com/gjyqi-per-moisi-habilajn-ne-itali-zbardhen-7-kerkesat-e-avokates-per-gjykaten/20%Always2019-05-17 19:01
https://next-television.com/monika-kryemadhi-te-rinjve-ne-deshtuam-bejeni-ju-shqiperine/20%Always2019-05-17 18:58
https://next-television.com/pas-bild-edhe-televizioni-publik-gjerman-kunder-rames-studentet-e-lane-protesten-pasi-u-kercenuan/20%Always2019-05-17 18:54
https://next-television.com/skandali-perplasja-banale-e-dy-ish-presidenteve-topi-nishani/20%Always2019-05-17 18:49
https://next-television.com/rama-memec-per-humbjen-e-mbi-100-milione-eurove-kunder-bechetit/20%Always2019-05-17 18:46
https://next-television.com/futboll-serie-a-tekniku-max-allegri-fiton-dhe-largohet-nga-juventus/20%Always2019-05-17 13:43
https://next-television.com/tirane-perfaqesuesit-e-pd-kthehen-ne-komisionin-qendror-te-zgjedhjeve/20%Always2019-05-17 10:57
https://next-television.com/britani-e-madhe-basha-ne-londer-me-konservatoret-britanike-per-modernizimin-e-pd/20%Always2019-05-17 10:45
https://next-television.com/tirane-fshehu-denimin-kerkohet-burg-per-gjyqtarin-thanza/20%Always2019-05-17 10:24
https://next-television.com/borchardt-nje-lake-qe-duhet-perbuzur/20%Always2019-05-17 10:06
https://next-television.com/tirane-arrestohet-i-denuari-me-10-vite-burg-per-trafik-droge/20%Always2019-05-17 09:55
https://next-television.com/eurosong-2019-jonida-maliqi-dhe-vendet-e-tjera-qe-u-kualifikuan-ne-naten-finale/20%Always2019-05-17 08:22
https://next-television.com/tirane-kriza-politike-presidenti-meta-vendi-mos-shkoje-ne-konfrontim/20%Always2019-05-17 08:03
https://next-television.com/shba-ndahet-nga-jeta-i-m-pei-arkitekti-i-piramidave-prej-xhami-te-luvrit/20%Always2019-05-17 07:49
https://next-television.com/ekonomi-banka-e-shqiperise-tkurren-investimet-ngadalesohet-rritja-ekonomike/20%Always2019-05-17 07:30
https://next-television.com/fier-arrestohet-37-vjecari-iu-gjet-kokaine-e-fshehur-ne-kepuce/20%Always2019-05-17 07:21
https://next-television.com/kosove-komuna-e-gjakoves-dorezon-padi-ndaj-serbeve-per-krime-lufte/20%Always2019-05-17 07:08
https://next-television.com/ekonomi-bashkimi-evropian-gjobit-pese-banka-me-1-miliarde-euro/20%Always2019-05-17 06:57
https://next-television.com/jahjaga-kritikon-ashper-deputeten-brovina-publikimi-i-fotografise-eshte-joetik-joligjor-e-jonjerezor/20%Always2019-05-16 16:25
https://next-television.com/u-mundua-te-arratiset-nga-india-me-nje-grua-te-martuar-fshataret-e-lidhin-per-peme-dhe-e-rrahin-se-bashku-me-te-afermet-qe-e-ndihmuan-video/20%Always2019-05-16 16:09
https://next-television.com/nasa-jep-alarmin-hena-drejt-shkaterrimit-po-copetohet-dhe-ndahet/20%Always2019-05-16 15:54
https://next-television.com/10-mije-leke-kemi-ne-xhep-kujdes-heren-tjeter-kujtim-gjuzi-kapet-me-ballen-ku-eshte-rama-bashke-kemi-luajtur-futboll/20%Always2019-05-16 15:51
https://next-television.com/falsifikimi-i-pronave-ne-bregdet-gjykata-denon-me-18-vite-burg-zyrtaret-e-kavajes/20%Always2019-05-16 15:45
https://next-television.com/u-be-meme-ne-rrjetet-sociale-jonida-maliqi-ka-nje-mesazh-per-te-gjithe-shqiptaret/20%Always2019-05-16 15:40
https://next-television.com/zbulohet-distanca-nga-e-cila-u-godit-admir-murataj-gjate-grabitjes-se-rinasit/20%Always2019-05-16 15:32
https://next-television.com/denoncimi-nderron-jete-pas-tre-ditesh-50-vjecari-i-dhunuar-policia-fsheh-ngjarjen/20%Always2019-05-16 15:25
https://next-television.com/propozimi-i-lefter-maliqit-pergjysmoni-rrogen-e-deputetit-jepjani-policeve/20%Always2019-05-16 15:21
https://next-television.com/ekskluzive-holanda-i-jep-azil-politik-policit-qe-ndaloi-makinen-e-saimir-tahirit/20%Always2019-05-16 15:15
https://next-television.com/foto18-perdhunimet-e-serbeve-denoncimi-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Always2019-05-16 15:07
https://next-television.com/momenti-prekes-i-mbijetoi-shperthimit-kapaj-perlotet-ne-homazhe/20%Always2019-05-16 14:58
https://next-television.com/hipokrizia-me-21-janarin-si-po-i-shperblen-ps-gardistet/20%Always2019-05-16 14:48
https://next-television.com/parlamenti-estrade-interpelanca-qesharake-me-ministren-gjonaj/20%Always2019-05-16 14:34
https://next-television.com/arrestohet-aktori-turk-denohet-per/20%Always2019-05-16 14:28
https://next-television.com/kavaje-bashkia-dhe-myftinia-shtrojne-iftar-per-besimtaret-agjerues/20%Always2019-05-16 13:49
https://next-television.com/ne-polici-per-thirrjet-kunder-borchard-e-reja-nuk-do-te-ndalem/20%Always2019-05-16 12:42
https://next-television.com/rruget-vrastare-akset-ku-mungesa-e-sinjalistikes-behet-shkak-i-aksidenteve/20%Always2019-05-16 12:40
https://next-television.com/26-kg-droge-kapet-ne-kufirin-greko-shqiptar-arrestohet-nje-56-vjecar/20%Always2019-05-16 12:39
https://next-television.com/kandidatet-e-ps-per-keshillin-bashkiak-te-gjirokastres-ne-krye-te-listes-skulptori-i-njohur/20%Always2019-05-16 12:38
https://next-television.com/qeveria-shkarkon-dy-prefekte/20%Always2019-05-16 07:28
https://next-television.com/basha-flet-me-emra-keta-jane-kandidatet-e-ps-se-me-te-shkuar-kriminale/20%Always2019-05-16 07:27
https://next-television.com/shqiperia-si-iraku-ne-10-shtetet-qe-kane-me-shume-aplikime-per-azil/20%Always2019-05-16 07:26
https://next-television.com/arrestohet-nenkomisari-i-policise-se-korces/20%Always2019-05-16 07:25
https://next-television.com/aksident-i-rende-prane-teg-ne-tirane/20%Always2019-05-16 07:23
https://next-television.com/te-dhenat-tiranasit-dhe-vlonjatet-me-te-pasurit-e-shqiperise/20%Always2019-05-16 07:21
https://next-television.com/hapja-e-negociatave-hahn-vendimi-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut-para-veres/20%Always2019-05-16 07:20
https://next-television.com/vetevritet-duke-u-hedhur-nga-ura-aktori-i-njohur-per-rolet-ne-thor-dhe-terminatori/20%Always2019-05-15 17:36
https://next-television.com/tekniku-i-inter-humb-qetesine-dhe-sulmon-gazetaren-ti-ke-dicka-qe-te-merzit-hajde/20%Always2019-05-15 17:30
https://next-television.com/bild-shqiperia-vend-kaotik-ne-duar-gangsteresh/20%Always2019-05-15 17:25
https://next-television.com/kandidatet-e-ps-basha-flet-me-emra-vendosi-vrases-me-pagese/20%Always2019-05-15 17:15
https://next-television.com/behuni-gati-te-paguani-brenda-vjeshtes-jepet-me-koncension-autostrada-tirane-durres/20%Always2019-05-15 17:11
https://next-television.com/tirane-disa-zona-do-te-mbeten-pa-energji-elektrike-per-8-ore-diten-e-premte/20%Always2019-05-15 17:05
https://next-television.com/pasi-u-mashtrua-nga-burri-u-be-murgeshe-dhe-filloi-te-merret-me-kanabis-tanime-ka-perandorine-rreth-5-milione-dollareshe/20%Always2019-05-15 16:49
https://next-television.com/perfundon-nata-e-pare-e-eurovizionit-ja-kenget-finaliste/20%Always2019-05-15 16:40
https://next-television.com/ja-sa-e-pasur-eshte-kryebashkiakja-e-roskovecit/20%Always2019-05-15 16:31
https://next-television.com/kush-duhet-ta-zgjidhe-krizen-diplomati-nesho-jep-formulen/20%Always2019-05-15 16:15
https://next-television.com/gabi-transferohet-ne-shkoze-hapet-tregu-i-rrobave-te-perdorura-veliaj-jo-fjale-por-pune-konkrete/20%Always2019-05-15 16:08
https://next-television.com/vajza-e-angelina-jolie-dhe-brad-pitt-fillon-trajtimin-per-ndryshimin-e-seksit/20%Always2019-05-15 15:49
https://next-television.com/digjet-makina-e-bashkeshortes-se-gjyqtarit-ne-tirane/20%Always2019-05-15 14:33
https://next-television.com/korce-perplas-65-vjecarin-shoferi-arratiset-nga-vendi-i-ngjarjes/20%Always2019-05-15 08:49
https://next-television.com/interpoli-refuzon-urdherarrestin-e-gruevskit/20%Always2019-05-15 08:47
https://next-television.com/aksident-ne-aksin-lezhe-tirane-dy-persona-mbeten-te-plagosur/20%Always2019-05-15 08:46
https://next-television.com/astrit-patozi-prezanton-kandidatet-per-25-bashki-te-vendit/20%Always2019-05-15 08:46
https://next-television.com/u-dhunua-ne-proteste-operohet-sahit-dollapi/20%Always2019-05-15 08:44
https://next-television.com/korfuz-16-vjecarja-i-jep-fund-jetes/20%Always2019-05-15 08:43
https://next-television.com/mberrin-sot-ne-tirane-trupi-i-pajete-i-majorit-klodian-tanushi/20%Always2019-05-15 08:36
https://next-television.com/mashtroi-400-persona-ne-tirane-ekstradohet-43-vjecari-nga-kosova/20%Always2019-05-15 08:34
https://next-television.com/bindjes-demokratike-i-shtohet-nje-tjeter-kandidat-per-kryebashkiak/20%Always2019-05-15 07:58
https://next-television.com/i-shpetoi-atentatit-te-ura-e-mifolit-e-pashe-kush-qelloi-por-skam-besim-te-policia/20%Always2019-05-15 07:16
https://next-television.com/aksident-i-rende-ne-kavaje-vdes-nena-dhe-nje-i-ri/20%Always2019-05-14 21:13
https://next-television.com/aksident-i-rende-ne-kavaje-makina-godet-nenen-me-dy-femije/20%Always2019-05-14 20:42
https://next-television.com/shi-dhe-ftohte-por-kur-pritet-te-rriten-temperaturat/20%Always2019-05-14 18:40
https://next-television.com/do-te-hap-shtepi-publike-e-do-te-legalizoj-hashashin-kandidati-per-bashkine-e-kelcyres-shpalos-premtimet/20%Always2019-05-14 18:31
https://next-television.com/trazirat-politike-te-huajt-anulojne-rezervimet-ne-shqiperi/20%Always2019-05-14 18:22
https://next-television.com/pedagogu-i-ekonomikut-mbyllet-ne-qeli-denohet-me-4-vite-burg-per-trafik-heroine-ne-itali/20%Always2019-05-14 18:17
https://next-television.com/dil-fatos-nano-e-thuaj-nje-fjale-nese-te-dhimbset-partia-e-shqiperia-taulant-dedja-thirrje-publike-ish-kryeministrit/20%Always2019-05-14 18:07
https://next-television.com/shqiperia-po-tkurret-ne-menyre-dramatike-ne-tremujorin-e-fundit-shtesa-e-popullsise-afer-zeros/20%Always2019-05-14 18:02
https://next-television.com/kavaje-organizohet-edicioni-i-katert-i-konkursit-te-kercimit-modern/20%Always2019-05-14 11:07
https://next-television.com/cndodh-kur-vdesim-pergjigjja-e-keanu-reeves-habit-te-gjithe/20%Always2019-05-14 08:06
https://next-television.com/rrotat-e-perparme-spunojne-piloti-ulje-spektakolare-te-avionit/20%Always2019-05-14 08:03
https://next-television.com/olta-gixhari-le-pa-fjale-ndjekesit-me-bikini-ne-valencia/20%Always2019-05-14 07:59
https://next-television.com/nese-shikoni-keto-shenja-shkoni-te-mjeku-ja-rastet-kur-lekura-ju-paralajmeron/20%Always2019-05-14 07:56
https://next-television.com/ballkani-ne-alarm-permbytjesh-deri-te-enjten-ja-cilat-shtete-rrezikojne/20%Always2019-05-14 07:48
https://next-television.com/kosove-keshilltari-i-thacit-pezullimi-i-takses-per-produktet-serbe-do-te-ishte-gabim-strategjik/20%Always2019-05-14 07:31
https://next-television.com/tirane-ambasada-e-shba-shpreh-ngushllimet-per-vdekjen-e-maj-klodian-tanushit/20%Always2019-05-14 07:20
https://next-television.com/libi-nato-ben-apel-per-perfundimin-e-luftes-civile/20%Always2019-05-14 07:11
https://next-television.com/ekonomi-banka-e-shqiperise-sistemi-bankar-nuk-e-mbeshtet-financimin-e-sektorit-bujqesor/20%Always2019-05-14 06:57
https://next-television.com/tim-judah-merkel-ndaloi-shkembimin-e-kufijve-ne-ballkan/20%Always2019-05-14 06:51
https://next-television.com/facebook-nje-grup-hakerash-izraelite-goditen-platformen-whatsapp/20%Always2019-05-14 06:43
https://next-television.com/valbona-kritikon-nga-makina-gruan-qe-lyp-me-foshnjen-ne-krahe-debaton-ashper-me-komentuesit/20%Always2019-05-14 07:05
https://next-television.com/e-tmerrshme-pas-11-viteve-u-bera-njeri-deklarata-e-forte-e-julian-dedes/20%Always2019-05-13 20:40
https://next-television.com/zgjidhje-krizes-politike-ne-vend-zbulohet-draft-marreveshja-opozita-kerkon-rikthimin-ne-parlament/20%Always2019-05-13 20:30
https://next-television.com/per-te-ardhur-keq-po-terrorizohen-njerezit-arber-cepani-nderkombetaret-hallexhinj-thone-dy-llafe-per-te-marre-rrogat/20%Always2019-05-13 20:26
https://next-television.com/pas-studenteve-vjen-dhe-oferta-per-bashen-rama-leri-kapsolla-po-kur-do-flasim/20%Always2019-05-13 20:52
https://next-television.com/publikohet-fotoja-e-pare-e-taynas-me-te-dashurin/20%Always2019-05-13 20:11
https://next-television.com/komentet-me-te-ndyra-i-kam-nga-shqiptaret-bebe-rexha-e-revoltuar-me-atdhetaret-e-saj/20%Always2019-05-13 19:59
https://next-television.com/arbana-osmani-flet-per-here-te-pare-per-semundjen-e-rende-te-nenes-se-saj/20%Always2019-05-13 19:54
https://next-television.com/ylli-i-wrestling-vdes-ne-ring-shikoni-pamjet/20%Always2019-05-13 19:43
https://next-television.com/detaje-te-reja-nga-ceshtja-loredana-i-perfshire-dhe-reperi-shqiptar/20%Always2019-05-13 19:35
https://next-television.com/kina-60-miliarde-dollare-taksa-ndaj-produkteve-amerikane/20%Always2019-05-13 19:28
https://next-television.com/artan-fuga-provojeni-ne-zgjedhje-ja-kaq-e-thjeshte-eshte/20%Always2019-05-13 19:23
https://next-television.com/as-prangat-nuk-i-trembin-shqiptaret-reagon-ish-presidenti/20%Always2019-05-13 19:12
https://next-television.com/protestuesit-hedhin-molotov-e-gure-tek-policia-e-tirane-nje-permbledhje-e-asaj-cfare-ka-ndodhur-deri-tani-ne-proteste/20%Always2019-05-13 19:05
https://next-television.com/zbulohet-kengetari-misterioz-me-te-cilin-do-bashkepunoje-enca/20%Always2019-05-13 18:54
https://next-television.com/grindje-te-reja-per-seline-e-parlamentit-evropian/20%Always2019-05-13 15:02
https://next-television.com/shqiperia-ka-346-doktorante-te-papune/20%Always2019-05-13 14:54
https://next-television.com/anketa-per-cfare-e-perdorin-me-shume-shqiptaret-internetin/20%Always2019-05-13 14:48
https://next-television.com/artan-hoxha-cfare-jane-bombat-molotov-si-jane-krijuar-dhe-pse-jane-shume-te-rrezikshme/20%Always2019-05-13 14:43
https://next-television.com/rrefehet-studentja-pse-i-hodha-boje-rektorit-te-shkodres/20%Always2019-05-13 14:36
https://next-television.com/tubimi-i-opozites-pasdite-zbardhet-skenari-i-protestes-do-te-bllokoje-regjistrimin-e-kandidateve-ne-kqz/20%Always2019-05-13 14:31
https://next-television.com/sot-afati-i-fundit-bindja-demokratike-dhe-ish-aleatet-e-bashes-regjistrojne-kandidatet-per-zgjedhjet/20%Always2019-05-13 14:25
https://next-television.com/pak-ore-para-protestes-rudina-hajdari-ka-nje-mesazh-per-palet/20%Always2019-05-13 14:13
https://next-television.com/u-arrestua-per-korrupsion-gjykata-e-tiranes-liron-mjekun/20%Always2019-05-13 13:12
https://next-television.com/elbasan-shperndante-kokaine-ne-doza-te-vogla-ne-pranga-26-vjecari/20%Always2019-05-13 13:10
https://next-television.com/konfirmohet-ne-detyre-kreu-i-prokurorise-se-pogradecit/20%Always2019-05-13 13:09
https://next-television.com/sarande-55-vjecari-bie-ne-lume-nuk-i-gjendet-trupi/20%Always2019-05-13 13:09
https://next-television.com/vlore-bie-pema-ze-makinen-poshte/20%Always2019-05-13 13:08
https://next-television.com/policia-shton-forcat-ne-terren-per-protesten-e-opozites-cfare-masash-jane-marre/20%Always2019-05-13 13:07
https://next-television.com/vlore-pezullohen-lundrimet-nga-moti-i-keq/20%Always2019-05-13 13:07
https://next-television.com/surprizat-e-motit-cfare-parashikojne-sinoptikanet-per-javen/20%Always2019-05-13 13:06
https://next-television.com/po-vendoste-pankarta-dhe-flamurin-kombetar-te-kryeministria-policia-ndalon-qytetarin/20%Always2019-05-13 13:05
https://next-television.com/gjendet-i-pajete-sot-12-vjecari-qe-humbi-nje-dite-me-pare/20%Always2019-05-13 13:04
https://next-television.com/vrasja-e-devi-kasmit-eftimius-eftimiu-mohon-akuzat/20%Always2019-05-13 12:59
https://next-television.com/kavaje-parku-rekreativ-i-qytetit-drejt-perfundimit-video/20%Always2019-05-13 11:43
https://next-television.com/durres-merr-flake-autovetura-nuk-ka-viktima/20%Always2019-05-13 07:50
https://next-television.com/reagon-policia-pas-protestes-84-te-proceduar-mes-tyre-50-ne-pranga/20%Always2019-05-13 06:41
https://next-television.com/moti-i-keq-trageti-i-linjes-brindisi-vlore-perplaset-me-kalaten/20%Always2019-05-13 06:35
https://next-television.com/deutche-welle-tirane-bomba-molotov-perplasje-me-policine-gazlotsjelles/20%Always2019-05-13 06:34
https://next-television.com/kuvend-pese-deputete-te-ps-lene-mandatin/20%Always2019-05-13 06:31
https://next-television.com/fier-aksidentohet-per-vdekje-66-vjecari-qe-po-levizte-me-biciklete/20%Always2019-05-13 06:27
https://next-television.com/vlore-28-vjecari-u-shpetoi-19-plumbave-te-atentatit/20%Always2019-05-13 06:25
https://next-television.com/spanje-arrestohet-kreshnik-farruku-trafik-kokaine-vrasje-me-pagese-dhe-atentatet-e-deshtuara/20%Always2019-05-13 06:18
https://next-television.com/kritikoi-protesten-basha-i-pergjigjet-rudina-hajdarit/20%Always2019-05-12 15:58
https://next-television.com/protesta-e-dhunshme-shba-be-dhe-osbe-mjaft-me-dhune-drejtuesit-e-protestes-kane-pergjegjesine/20%Always2019-05-12 15:41
https://next-television.com/rama-mesazh-bashes-asnje-shans-te-rrezosh-qeverine-legjitime-meqe-mendon-per-popullin-hajde-ne-dialog/20%Always2019-05-12 15:36
https://next-television.com/gose-proteste-e-banoreve-te-fshatit-per-mungesen-e-rruges-video/20%Always2019-05-12 14:13
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-dhuna-ndaj-dollapit-ishte-e-tepert-i-gatshem-per-te-biseduar/20%Always2019-05-12 12:53
https://next-television.com/kavaje-partia-socialiste-prezanton-kandidatin-ai-eshte-redi-krali/20%Always2019-05-12 12:32
https://next-television.com/ajo-nje-ore-kur-protesta-e-mundi-ramen/20%Always2019-05-12 11:43
https://next-television.com/sarande-kapen-200-kg-marijuane-arrestohet-nje-person/20%Always2019-05-12 10:45
https://next-television.com/tirane-protesta-para-drejtorise-se-policise-se-shtetit-opozita-kerkon-lirimin-e-te-arrestuarve/20%Always2019-05-12 10:00
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-se-bashkuar-kryeministri-rama-takon-zyrtaret-e-larte-te-shtetit/20%Always2019-05-12 09:19
https://next-television.com/devoll-pranga-kater-hajduteve-u-vodhen-parate-dhe-celularet-turisteve-te-huaj/20%Always2019-05-12 08:55
https://next-television.com/mbreme-gazi-e-ndau-shqiperine-ne-dysh/20%Always2019-05-12 08:47
https://next-television.com/futboll-paok-i-selanikut-i-fiton-te-gjitha/20%Always2019-05-12 08:37
https://next-television.com/futboll-goli-i-calhanoglu-ac-milan-mban-gjalle-shpresat-per-champions-league/20%Always2019-05-12 08:21
https://next-television.com/ekonomi-rimbursimi-i-tvsh-sfide-ende-e-pazgjidhur/20%Always2019-05-12 08:11
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-betohet-pendarovski-marrin-pjese-edhe-meta-dhe-thaci/20%Always2019-05-12 08:00
https://next-television.com/tirane-frika-nga-protesta-e-opozites-sahit-dollapi-lihet-i-lire/20%Always2019-05-12 08:39
https://next-television.com/tirane-dhuna-policore-ndaj-sait-dollapit-reagon-partia-zgjidhja/20%Always2019-05-12 07:27
https://next-television.com/meksike-zbulohen-varre-masive-ne-jalisko-dyshohen-se-jane-pasoje-e-krimit-te-organizuar/20%Always2019-05-12 07:12
https://next-television.com/tirane-opozita-e-bashkuar-proteste-para-drejtorise-se-policise-se-shtetit/20%Always2019-05-12 07:17
https://next-television.com/atentati-ne-vlore-operatoret-turistike-policia-e-paafte-drejtori-jemi-te-angazhuar-100-klosi-fajeson-median/20%Always2019-05-11 16:13
https://next-television.com/krijimi-i-task-forces-pd-per-te-qeshur-e-per-te-qare-rama-po-tallet/20%Always2019-05-11 16:08
https://next-television.com/e-grabiten-me-skemen-se-do-perdornin-tualetin-ndalohen-autoret-mes-tyre-vajza-qe-e-futi-ne-kurth/20%Always2019-05-11 16:01
https://next-television.com/berat-perndiqte-dhe-e-kercenonte-te-mituren-qe-te-lidheshin-bashke-arrestohet-19-vjecari-emri/20%Always2019-05-11 15:56
https://next-television.com/zbardhet-kerkesa-e-ekstradimit-ja-pse-vellai-i-safet-bajrit-do-te-ekstradohet-ne-itali/20%Always2019-05-11 15:50
https://next-television.com/libri-autobiografik-bamir-topi-21-janari-si-me-kerkuan-berisha-e-basha-te-nderhyja-tek-kryeprokurorja/20%Always2019-05-11 15:44
https://next-television.com/rama-befasohet-nga-veprimi-i-gazetareve-kaq-jeni-bere-shume-te-mire/20%Always2019-05-11 15:40
https://next-television.com/atentati-ne-vlore-dalin-pamjet-e-makines-se-autoreve/20%Always2019-05-11 12:55
https://next-television.com/e-paralizuan-me-leng-dhe-i-vodhen-60-mije-euro-arrestohen-autoret/20%Always2019-05-11 12:53
https://next-television.com/tsipras-i-mbijeton-mocionit-ne-kuvend/20%Always2019-05-11 12:38
https://next-television.com/tirane-partia-demokratike-kerkon-leje-deri-ne-mesnate-per-protesten-policia-jep-vetem-2-ore/20%Always2019-05-11 12:36
https://next-television.com/abuzoi-seksualisht-me-te-mituren-arrestohet-25-vjecari-ne-tirane/20%Always2019-05-11 12:35
https://next-television.com/zgjedhjet-e-qershorit-te-deleguarit-sipas-qarqeve-shpallin-neser-kandidaturat-per-61-bashkite/20%Always2019-05-11 12:34
https://next-television.com/valbona-sako-kandidatja-e-ps-se-per-bashkine-durres/20%Always2019-05-11 12:33
https://next-television.com/8-arsyet-qe-e-bejne-terheqese-nje-femer-30-vjecare/20%Always2019-05-11 12:31
https://next-television.com/mungesa-e-reshjeve-te-shiut-shqiperia-importon-100-milione-euro-energji-elektrike/20%Always2019-05-11 12:30
https://next-television.com/moti-fundjava-nis-me-rritje-temperaturash/20%Always2019-05-11 07:16
https://next-television.com/protesta-kombetare-e-opozites-skenaret-mbeten-ende-mister/20%Always2019-05-11 07:19
https://next-television.com/a-eshte-i-perfshire-edhe-mozzik-ne-problemin-e-loredanes/20%Always2019-05-11 07:09
https://next-television.com/franceska-jace-cmend-fansat-me-foto-te-nxehta/20%Always2019-05-11 07:07
https://next-television.com/shihni-me-te-bukurat-e-sport-illustrated-swimsuit/20%Always2019-05-11 07:05
https://next-television.com/vajza-me-shami-dhuron-spektakel-ne-basketboll/20%Always2019-05-11 07:02
https://next-television.com/gorillat-sillen-si-njerez-ikin-nga-shiu/20%Always2019-05-11 07:00
https://next-television.com/kush-eshte-major-tanushi-babai-i-3-femijeve-qe-humbi-jeten-nga-shperthimi-ne-letoni/20%Always2019-05-11 06:48
https://next-television.com/30-qershori-zbulohen-emrat-qe-ps-do-kandidoje-ne-durres-diber-vore-sarande-dhe-kavaje/20%Always2019-05-11 06:46
https://next-television.com/presidenti-i-ri-i-maqedonise-veriore-ide-me-te-keqe-se-ndryshimi-i-kufijve-skisha-degjuar/20%Always2019-05-11 07:17
https://next-television.com/lajm-i-fundit-nderron-jete-ushtaraku-tjeter-shqiptar-ne-letoni/20%Always2019-05-10 20:11
https://next-television.com/rama-i-heq-tenderat-kryebashkiakeve-shkarkon-administraten-nese-merr-pjese-ne-fushate-vendimet/20%Always2019-05-10 20:03
https://next-television.com/pergjimet-morem-fund-per-zotin-zbardhen-bisedat-midis-trafikanteve-te-droges/20%Always2019-05-10 19:44
https://next-television.com/u-kap-me-bizhuteri-ne-duar-habit-grabitesi-shqiptar-hyra-ne-banese-se-me-pihej-uje/20%Always2019-05-10 19:35
https://next-television.com/protesta-paloka-i-panegociueshem-largimi-i-rames-dy-fjale-braces/20%Always2019-05-10 19:24
https://next-television.com/video-studentja-i-hedh-nje-shishe-me-boje-ne-koke-rektorit-te-universitetit-te-shkodres/20%Always2019-05-10 18:40
https://next-television.com/tiranedebat-mes-rudina-xhunges-dhe-aksioneres-se-big-market-arsyeja-e-pabesueshme/20%Always2019-05-10 17:57
https://next-television.com/elbasan-ishin-ne-kerkim-per-trafik-narkotikesh-ne-pranga-dy-persona/20%Always2019-05-10 13:43
https://next-television.com/shcba-godet-nje-grup-kriminal-5-te-arrestuar-mes-tyre-1-polic/20%Always2019-05-10 13:41
https://next-television.com/vetehelmimi-i-16-vjecares-prinderit-me-versione-te-ndryshme/20%Always2019-05-10 13:38
https://next-television.com/tirane-prinderit-ankohen-per-nje-femije-13-vjecar-ne-shkollen-9-vjecare-kongresi-i-manastirit/20%Always2019-05-10 13:36
https://next-television.com/horror-ne-tirane-hidhet-nga-kati-i-8-te-31-vjecarja-policia-jep-detajet-e-para/20%Always2019-05-10 13:33
https://next-television.com/e-mbuluar-me-flamurin-kuq-e-zi-i-jepet-lamtumira-nentetares-zarife-hasanaj/20%Always2019-05-10 13:07
https://next-television.com/durres-thellimi-i-basenit-dhe-i-kanalit-hyres-te-portit-do-te-mundesoje-ankorimin-e-anijeve-te-medha-video/20%Always2019-05-10 10:40
https://next-television.com/te-shtena-me-arme-ne-vlore-nje-person-i-plagosur/20%Always2019-05-10 10:39
https://next-television.com/tirane-dite-zie-kombetare-nentetarja-hasanaj-prehet-ne-varrezat-e-deshmoreve/20%Always2019-05-10 07:24
https://next-television.com/familjet-shqiptare63-kane-deri-ne-50-mije-leke-te-ardhura-ne-muaj/20%Always2019-05-09 21:37
https://next-television.com/te-rinjte-e-pashprese-refuzojne-politiken-pa-pune-pa-te-ardhme-gjysma-nuk-duan-te-votojne/20%Always2019-05-09 21:21
https://next-television.com/carlo-bollino-ja-pse-nderkombetaret-per-here-te-pare-nuk-po-e-ndermjetesojne-kete-krize/20%Always2019-05-09 21:16
https://next-television.com/spartak-ngjelacfare-do-te-ndodhe-tani-me-ramen/20%Always2019-05-09 21:06
https://next-television.com/muaji-i-shenjte-ciljeta-xhilaga-mbulohet-me-shami/20%Always2019-05-09 20:56
https://next-television.com/thaci-berisha-germadhe-politike-rama-burre-shteti/20%Always2019-05-09 20:46
https://next-television.com/durres-kush-pritet-ta-zvendesoje-dakon/20%Always2019-05-09 20:08
https://next-television.com/kosova-vendi-me-i-zoluar-ne-evrope-feston-diten-e-evropes/20%Always2019-05-09 19:52
https://next-television.com/lajmi-fundit-nje-jaht-me-turiste-austriake-jep-alarm-po-mbytemi/20%Always2019-05-09 19:26
https://next-television.com/france-mungojne-nxenes-kryetari-bashkise-regjistron-dele-ne-shkolle/20%Always2019-05-09 19:12
https://next-television.com/florida-miratohet-ligji-i-pazakonte-per-profesoret/20%Always2019-05-09 18:58
https://next-television.com/itali-e-pushuan-nga-puna-per-veshje-ekstravagante-ish-mesuesja-kandidon-per-eurodeputete/20%Always2019-05-09 18:45
https://next-television.com/skandali-i-dyte-i-loredana-zefit-kercenoi-me-arme-fotografen/20%Always2019-05-09 18:35
https://next-television.com/tirane-pse-doli-nga-burgu-ervis-martinaj-vendimi-i-gjykates/20%Always2019-05-09 18:26
https://next-television.com/bisedimet-serbi-kosove-shqiperi-vucic-mblidhi-mendtte/20%Always2019-05-09 18:18
https://next-television.com/peqin-si-u-grabit-76-vjecari-nga-mysafiret-policia-jep-detaje/20%Always2019-05-09 18:09
https://next-television.com/arrestimi-i-klevis-balliut-reagon-i-ati-e-trishtueshme/20%Always2019-05-09 21:11
https://next-television.com/whatsapp-ja-llojet-e-celulareve-ne-te-cilet-nuk-do-te-funksionoje-me/20%Always2019-05-09 17:53
https://next-television.com/leskovik-pas-15-vitesh-ende-pa-uje/20%Always2019-05-09 17:42
https://next-television.com/peqin-i-shkojne-per-vizite-ne-shtepi-dhe-e-grabisin/20%Always2019-05-09 17:33
https://next-television.com/tiraneringjallet-aku/20%Always2019-05-09 17:23
https://next-television.com/aksident-i-rende-prane-teg-ut-makina-del-nga-rruga/20%Always2019-05-09 14:22
https://next-television.com/5-deputete-te-ps-drejt-dorezimit-te-mandateve/20%Always2019-05-09 13:52
https://next-television.com/fbi-ne-proces-hetimi-850-raste-per-terrorizem-te-brendshem/20%Always2019-05-09 12:11
https://next-television.com/singaporparlamenti-masa-ekstreme-ndaj-lajmeve-falsedisa-zyrtare-nuk-jane-dakort/20%Always2019-05-09 11:35
https://next-television.com/mali-i-zi-ne-burg-14-persona-akuzohen-per-komplot-te-paprecedente-ndaj-shtetit/20%Always2019-05-09 10:56
https://next-television.com/tirane-procesi-i-brdo-brijuni-presidenti-meta-te-mesojme-nga-themeluesit-e-be/20%Always2019-05-09 10:44
https://next-television.com/skandalet-e-kishes-papa-ligj-te-ri/20%Always2019-05-09 10:34
https://next-television.com/berat-perplasi-per-vdekje-3-vjecarin-dhe-u-largua-nga-vendngjarja-ne-pranga-48-vjecari/20%Always2019-05-09 10:09
https://next-television.com/letoni-kthehet-ne-atdhe-trupi-i-nentetares-zarife-hasanaj/20%Always2019-05-09 10:08
https://next-television.com/tirane-ministri-i-brendshem-lleshaj-lufte-pa-u-ndalur-kunder-kultivimit-te-kanabisit/20%Always2019-05-09 08:25
https://next-television.com/durres-plagoset-marinari-ne-port-u-rrezua-nga-shkallet-e-anijes/20%Always2019-05-09 08:11
https://next-television.com/iran-njoftohet-terheqja-nga-disa-prej-angazhimeve-te-marreveshjes-berthamore/20%Always2019-05-09 07:57
https://next-television.com/ekonomi-banka-e-shqiperise-strategji-te-re-per-nxitjen-e-kreditimit/20%Always2019-05-09 07:40
https://next-television.com/ekonomi-kompania-bullgare-vivacom-merr-kontrollin-e-telekom-albania/20%Always2019-05-10 08:17
https://next-television.com/tirane-procesi-i-brdo-brijuni-marrin-pjese-edhe-aleksandar-vucic-dhe-milorad-dodik/20%Always2019-05-09 06:45
https://next-television.com/itali-nuk-pranonte-ndarjen-gruaja-i-hedh-acid-ish-te-dashurit/20%Always2019-05-08 20:21
https://next-television.com/britani-harry-dhe-meghan-zbulojne-emrin-e-femijes-mbreteror-publikohen-fotot-e-para/20%Always2019-05-08 19:55
https://next-television.com/afganistan-djali-vogel-ve-proteza-ne-kembe-dhe-kercen-nga-gezimi/20%Always2019-05-08 20:02
https://next-television.com/rome-kryebashkiakja-vizite-romeve-ofendohet-nga-turma/20%Always2019-05-08 17:52
https://next-television.com/zvicerreperja-shqiptare-ne-pranga-per-mashtrim-ja-detajet-e-ngjarjes-se-pabesueshme/20%Always2019-05-08 17:30
https://next-television.com/arrestohen-se-jane-pjese-e-grupit-bajri-gjykata-jep-vendimin-e-papritur/20%Always2019-05-08 17:21
https://next-television.com/amerika-nje-popull-emigrantesh/20%Always2019-05-08 16:48
https://next-television.com/statistika-ajaksi-ka-probleme-ne-shtepi-totenhemi-per-te-pamunduren/20%Always2019-05-08 14:21
https://next-television.com/kryeministri-i-australise-qellohet-me-veze/20%Always2019-05-08 14:20
https://next-television.com/derrit-te-eger-i-versulen-7-luane-shikoni-cfare-ndodh/20%Always2019-05-08 14:17
https://next-television.com/njihuni-me-fisin-qe-jeton-si-ne-lashtesi/20%Always2019-05-08 14:15
https://next-television.com/siguria-ushqimore-shkarkohen-tre-drejtore-te-aku-se/20%Always2019-05-08 14:11
https://next-television.com/myslym-murrizi-zgjidhet-nenkryetar-i-kuvendit/20%Always2019-05-08 14:10
https://next-television.com/shkoder-i-zhvati-qytetares-10000-euro-ne-pranga-49-vjecari/20%Always2019-05-08 14:09
https://next-television.com/shkaterrohet-banda-e-skiftereve-ne-milano-ndalohen-7-shqiptare/20%Always2019-05-08 14:08
https://next-television.com/kavaje-arrestohet-51-vjecari-u-kap-me-27-doza-kokaine/20%Always2019-05-08 11:10
https://next-television.com/kuvend-betohen-tre-deputete-te-rinj-te-pd-dhe-lsi-refuzon-indrit-hoxha/20%Always2019-05-08 09:43
https://next-television.com/futboll-uefa-champions-league-nate-magjike-per-liverpool/20%Always2019-05-08 06:46
https://next-television.com/horoskopi-dates-8-maj-nga-paolo-fox/20%Always2019-05-07 23:57
https://next-television.com/met-gala-2019-mediat-e-huaja-vleresojne-veshjen-e-dua-lipa/20%Always2019-05-07 22:50
https://next-television.com/australi-kryeministri-qellohet-me-veze/20%Always2019-05-07 22:38
https://next-television.com/novergjiministria-e-shendetesise-lerini-njerezit-te-qetete-pine-duhan-e-alkool/20%Always2019-05-07 22:27
https://next-television.com/itali-antimafia-megaoperacionarreston-politikanesipermarres-e-funksionare-publike/20%Always2019-05-07 22:19
https://next-television.com/ceshtja-koni-besa-shahini-meta-ne-krah-te-shkelesve-te-ligjit/20%Always2019-05-07 22:10
https://next-television.com/vucic-le-te-me-vrasin-por-kosoven-nuk-e-njoh/20%Always2019-05-07 22:00
https://next-television.com/champions-league-liverpool-mund-bindshem-barcelonen/20%Always2019-05-07 21:50
https://next-television.com/protestat-e-opozites-spiropali-qytetaret-te-perdorur-si-mish-per-top/20%Always2019-05-07 21:32
https://next-television.com/skandali-ne-qsut-1-mije-euro-ne-dore-te-onkologjiku/20%Always2019-05-07 21:34
https://next-television.com/shba-publikohen-rezultatet-e-raportit-te-gallup-trump-surprizon/20%Always2019-05-07 21:11
https://next-television.com/venezuelerojet-e-parlamentit-bllokojne-punen-e-medias/20%Always2019-05-07 20:58
https://next-television.com/hmmodele-te-reja-pa-photoshop-dhe-aspak-perfekte/20%Always2019-05-07 20:46
https://next-television.com/france-ore-terrori-ne-tolosa-shkak-nje-17-vjecar/20%Always2019-05-07 20:31
https://next-television.com/tirane-gjykata-e-krimeve-te-rendashpall-vendimin-per-klement-balilin/20%Always2019-05-07 19:37
https://next-television.com/elbasan-luajne-me-fiksen-e-zjarrit-perfundojne-ne-spital/20%Always2019-05-07 19:31
https://next-television.com/izrael-jonida-maliqi-perfaqeson-shqiperine-me-ktheju-tokes/20%Always2019-05-07 19:21
https://next-television.com/gjysmefinalja-e-kupes-se-shqiperisetirana-perballe-mundesise-se-vetme/20%Always2019-05-07 19:02
https://next-television.com/protesta-te-unazane-burg-balliu-ja-akuzat/20%Always2019-05-07 18:55
https://next-television.com/nju-jork-babai-i-ve-flaken-makinese-frikshme-kush-qendronte-brenda/20%Always2019-05-07 18:50
https://next-television.com/kosoveharadinajvarrosje-politikisht-per-ata-qe-duan-ndarje-te-kosoves/20%Always2019-05-07 18:43
https://next-television.com/tiranengacmim-seksual-ne-nje-shkolleberisha-zbulon-skandalin/20%Always2019-05-07 18:39
https://next-television.com/arrsh-rikthen-tabelat-greqisht-ne-rruget-e-jugut/20%Always2019-05-07 14:09
https://next-television.com/shtyhet-serish-gjyqi-per-autorin-e-masakres-se-selenices/20%Always2019-05-07 14:08
https://next-television.com/deputeti-holandez-per-hapjen-e-negociatave-po-presim-vleresimin-e-ke-se-qe-te-vendosim/20%Always2019-05-07 12:23
https://next-television.com/banoret-e-astirit-brenda-oborrit-te-komisariatit-lironi-cunat/20%Always2019-05-07 12:22
https://next-television.com/itali-kapen-me-arme-dhe-lende-narkotike-ne-pranga-2-shqiptaret/20%Always2019-05-07 12:22
https://next-television.com/kqz-u-jep-mandatin-3-kandidateve-nga-lista-e-pd-regjistrohet-koalicioni-i-ashe-se/20%Always2019-05-07 12:21
https://next-television.com/mynyr-koni-duke-mos-firmosur-shkarkimin-tim-meta-mbrojti-autonomine-universitare/20%Always2019-05-07 12:20
https://next-television.com/megaoperacioni-shkaterrohet-grupi-shqiptaro-grek-i-droges-61-ne-pranga/20%Always2019-05-07 12:20
https://next-television.com/suprizat-e-motit-temperaturat-ulen-ndjeshem-kur-pritet-permiresimi/20%Always2019-05-07 12:18
https://next-television.com/berat-lojra-fati-dhe-droge-4-persona-ne-procedim-penal/20%Always2019-05-07 12:18
https://next-television.com/tre-persona-me-arme-e-veshur-si-police-grabisin-banesen-e-biznesmenit/20%Always2019-05-07 12:17
https://next-television.com/vrasja-e-vellezerve-bilali-lihet-ne-burg-krahu-i-djathte-i-licajve/20%Always2019-05-07 12:15
https://next-television.com/komandanti-lituanez-ajo-qe-i-ndodhi-zarife-hasanajt-1-here-ne-1-milion/20%Always2019-05-07 07:05
https://next-television.com/gazetarja-e-voa-zbulon-detaje-nga-takimi-pompeo-dhe-merkel-do-flasin-per-ballkanin/20%Always2019-05-07 06:58
https://next-television.com/arben-malaj-kunder-erion-veliajt-arrogant-qe-qeveris-me-gjoba/20%Always2019-05-07 06:56
https://next-television.com/berisha-200-anetare-te-ldk-u-vrane-pas-luftes-thaci-te-shkoje-ne-hage/20%Always2019-05-07 06:55
https://next-television.com/erdogan-anullon-zgjedhet-e-stambollit-i-manipuluan-gylenistet/20%Always2019-05-07 06:53
https://next-television.com/bore-ne-zonat-malore-probleme-ne-qarkun-diber/20%Always2019-05-07 06:52
https://next-television.com/aksident-me-3-te-plagosur-makina-rrotullohet-jashte-rruge/20%Always2019-05-07 06:47
https://next-television.com/lotaria-amerikane-sot-mesohet-nese-keni-fituar-si-te-veproni/20%Always2019-05-07 06:43
https://next-television.com/athina-zyrtare-leter-be-shqiperia-po-shkel-te-drejtat-e-grekeve/20%Always2019-05-06 21:02
https://next-television.com/sarande-ne-pranga-futbollisti-akuzohet-per-trafik-nderkombetar-droge/20%Always2019-05-06 20:35
https://next-television.com/juventus-diskutime-per-trajnerin-serb-tifozet-nuk-e-duam/20%Always2019-05-06 18:19
https://next-television.com/itali-mjellma-femer-pushon-se-jetuari-nga-trishtimi/20%Always2019-05-06 17:55
https://next-television.com/indipendent-protestat-anti-qeveritare-do-te-sjellin-pranveren-ballkanike/20%Always2019-05-06 17:30
https://next-television.com/berat-djali-e-perndiqte-vazhdimisht-adoleshentja-i-jep-fund-jetes/20%Always2019-05-06 15:52
https://next-television.com/meta-kunder-mas-rrezon-kerkesen-kunder-mynyr-konit/20%Always2019-05-06 14:53
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-a-do-te-shkoje-ne-burg-gruevski/20%Always2019-05-06 14:30
https://next-television.com/champions-league-ramazani-problem-per-ajaxin/20%Always2019-05-06 14:14
https://next-television.com/britani-dukesha-meghan-zbulon-gjinine-e-femijes-mbreteror/20%Always2019-05-06 13:53
https://next-television.com/indonezi-dj-i-njohur-humb-jeten-per-te-shpetuar-miken-e-tij/20%Always2019-05-06 13:28
https://next-television.com/instagram-risia-e-fundit-a-do-te-jete-njesoj-pa-kete-opsion/20%Always2019-05-06 13:05
https://next-television.com/indi-19-vjecarja-digjet-e-gjalle-nga-i-ati/20%Always2019-05-06 12:39
https://next-television.com/sarande-fnsh-operacion-te-befasishem-shoqeron-6-persona/20%Always2019-05-06 11:35
https://next-television.com/skandali-me-ushqimet-rama-15-vite-burg-per-ata-qe-abuzojne/20%Always2019-05-06 10:56
https://next-television.com/frank-ribery-konfirmon-do-ta-le-bayernin-ne-fund-te-sezonit/20%Always2019-05-06 10:42
https://next-television.com/efektivja-humb-jeten-ne-letoni-xhacka-dhimbje-e-madhe-per-humbjen-e-deshmores/20%Always2019-05-06 10:26
https://next-television.com/kavaje-festivali-i-xviii-i-kenges-per-femije-cmimin-e-pare-e-fiton-era-okshtuni-video/20%Always2019-05-06 10:27
https://next-television.com/letoni-humb-jeten-efektivja-e-forcave-te-armatosura-te-shqiperise/20%Always2019-05-06 09:58
https://next-television.com/aksident-i-rende-ne-shkoder-humb-jeten-i-moshuari-plagoset-gruaja/20%Always2019-05-06 07:09
https://next-television.com/monstra-e-peshkopise-i-denuar-perjete-i-ve-flaken-qelise-se-burgut/20%Always2019-05-06 07:08
https://next-television.com/britani-milionerja-362-dite-pa-bere-seks-jep-80-mije-euro-per-nje-djale-te-mire/20%Always2019-05-06 07:06
https://next-television.com/bulqize-helmohen-93-personave-ne-bulqize/20%Always2019-05-06 07:01
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-i-uron-fitoren-pendarovskit/20%Always2019-05-06 07:01
https://next-television.com/publikohen-pamje-te-reja-nga-super-grabitja-e-parave-ne-rinas/20%Always2019-05-06 06:57
https://next-television.com/itali-hapet-klasa-e-re-200-shqiptare-do-mesojne-gjuhen-amtare/20%Always2019-05-06 07:10
https://next-television.com/a-do-ndalet-shiu-sinoptikanet-thone-se-javen-e-ardhshme/20%Always2019-05-06 06:54
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-zgjedhjet-presidenciale-fiton-stevo-pendarovski/20%Always2019-05-06 06:53
https://next-television.com/numerohen-99-e-votave-ne-maqedonine-e-veriut-nis-festa-ne-lsdm/20%Always2019-05-06 06:52
https://next-television.com/rusi-avioni-shperthen-ne-piste-13-viktima/20%Always2019-05-06 06:51
https://next-television.com/sigurimi-i-prones-shqiptareve-u-del-frika-nga-forcat-e-natyres/20%Always2019-05-06 06:46
https://next-television.com/rihanna-provokon-me-te-brendshme-ne-nje-vjetorin-e-savage-x-fenty/20%Always2019-05-05 13:46
https://next-television.com/grabiten-euro-e-dy-makina-ne-nje-biznes-ne-patos/20%Always2019-05-05 13:44
https://next-television.com/afron-dita-per-fituesit-e-lotarise-amerikane-mesoni-kur-do-te-shpallen/20%Always2019-05-05 13:44
https://next-television.com/kercenohet-gjyqtarja-e-emiljano-shullazit-drejtuesja-e-apelit-per-krimet-e-renda-ruhet-nga-njesi-speciale/20%Always2019-05-05 13:43
https://next-television.com/permbytet-vlora-veshtiresohet-qarkullimi-ne-keto-zona/20%Always2019-05-05 12:23
https://next-television.com/maqedonia-e-veriut-voton-per-presidentin-e-ri-shqiptaret-faktor/20%Always2019-05-05 12:23
https://next-television.com/dita-pa-makina-keto-jane-segmentet-ku-ndalohet-qarkullimi/20%Always2019-05-05 12:22
https://next-television.com/1-milion-euro-droge-ne-itali-pranga-shqiptarit/20%Always2019-05-05 12:21
https://next-television.com/basha-pas-homazheve-per-lirine-shkohet-ne-beteje-cdo-dite/20%Always2019-05-05 12:20
https://next-television.com/rama-per-negociatat-nje-force-e-brendshme-perpiqet-ti-pengoje/20%Always2019-05-05 12:19
https://next-television.com/i-arrestuari-bajram-bregu-cfare-e-lidh-me-vrasjen-e-vellezerve-bilali-foto/20%Always2019-05-05 12:18
https://next-television.com/rreshqitje-e-madhe-dheu-bllokohet-rruga-per-ne-qafeshtame/20%Always2019-05-05 12:03
https://next-television.com/policia-heq-tabelat-greqisht-shqip-ne-sarande/20%Always2019-05-05 08:24
https://next-television.com/basha-fund-tranzicionit-30-vjecar-ne-arsimin-e-larte-me-modelin-tone-europian/20%Always2019-05-05 07:17
https://next-television.com/30-qytetare-helmohen-ne-bulqize/20%Always2019-05-05 07:16
https://next-television.com/vrau-gruan-duke-pretenduar-se-e-tradhetonte-flasin-deshmitaret/20%Always2019-05-05 07:15
https://next-television.com/basha-universitetet-ne-krizen-me-te-rende-ne-29-vjet/20%Always2019-05-05 07:12
https://next-television.com/mos-harroni-cadrat-deri-me-date-15-maj-shqiperia-pushtohet-nga-shirat/20%Always2019-05-05 07:11
https://next-television.com/dalin-pamjet-e-arrestimit-te-dy-shkodraneve-te-konsideruar-me-rrezikshmeri-te-larte/20%Always2019-05-05 07:09
https://next-television.com/doris-pack-shigjeton-ramen-eshte-paradoks-nje-artist-kerkon-te-shembe-godinen-e-teatrit/20%Always2019-05-05 07:05
https://next-television.com/futboll-deklaron-presidenti-i-barcelones-messi-me-ne-deri-ne-perjetesi/20%Always2019-05-04 14:16
https://next-television.com/itali-tre-shqiptare-ne-pranga-shperndanin-lende-narkotike/20%Always2019-05-04 14:01
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-mesazhi-i-papa-franceskut-ne-prag-te-vizites-ia-kushtoj-nene-terezes/20%Always2019-05-04 13:52
https://next-television.com/deshtimi-i-propogandisteve-te-idese-se-vucicit/20%Always2019-05-04 13:44
https://next-television.com/ekonomi-berzh-dhe-be-akordojne-100-milione-euro-per-turizmin/20%Always2019-05-04 13:22
https://next-television.com/librazhd-55-vjecari-i-zhdukur-prej-20-ditesh-gjendet-i-mbytur-ne-liqen/20%Always2019-05-04 13:09
https://next-television.com/rinas-kapet-38-vjecari-ne-aeroport-me-mijera-euro-te-padeklaruara/20%Always2019-05-04 12:56
https://next-television.com/lsi-zhvillon-punimet-konventa-kombetare-kryemadhi-te-rrezojme-regjimin-kriminal-te-rames/20%Always2019-05-04 12:24
https://next-television.com/kavaje-urimi-i-myftiut-lecini-per-muajin-e-ramazanit-agjerim-te-lehte-dhe-zoti-plotesofte-lutjet-tona-video/20%Always2019-05-04 14:18
https://next-television.com/lezhe-lideri-demokrat-basha-rama-nuk-do-shqiperine-e-zhvillimit-por-te-perjashtimit/20%Always2019-05-04 11:46
https://next-television.com/kavaje-ndihma-per-besimtaret-myslimane-ne-vigjilje-te-muajit-te-ramazanit-video/20%Always2019-05-04 11:36
https://next-television.com/tirane-akuza-per-pastrim-parash-ndalohet-biznesmeni-i-ndertimit/20%Always2019-05-04 09:25
https://next-television.com/turqi-erdogan-pret-ne-takim-presidentin-meta-rritje-e-bashkepunimit-ekonomik/20%Always2019-05-04 08:17
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-kryeministri-zaev-te-dielen-zgjedhim-pendarovskin-per-president/20%Always2019-05-04 08:08
https://next-television.com/modelja-shqiptare-alba-vejseli-bukuria-e-nenes-natyre-ne-krah-te-paolo-bonolis/20%Always2019-05-04 07:50
https://next-television.com/ekonomi-jaka-ekonomia-jone-humbet-nga-marreveshjet-e-nagociuara-gabim/20%Always2019-05-04 07:38
https://next-television.com/turqi-sekuestrohen-12-ton-kanabis-kater-shqiptare-ne-pranga/20%Always2019-05-04 07:12
https://next-television.com/mbreteri-e-bashkuar-zgjedhjet-vendore-humbje-e-madhe-per-konservatoret/20%Always2019-05-04 07:02
https://next-television.com/venezuele-lideri-i-opozites-juan-guaido-i-kerkon-popullit-te-rrise-presionin-mbi-ushtrine/20%Always2019-05-04 06:39
https://next-television.com/mali-i-zi-arrestohet-shqiptari-nga-kosova-dyshohet-se-eshte-vrases-me-pagese/20%Always2019-05-04 06:30
https://next-television.com/pbdsh-depoziton-ankimimin-ne-kqz-bindja-demokratike-nuk-duhet-te-regjistrohet-ne-zgjedhje/20%Always2019-05-03 12:52
https://next-television.com/me-shume-se-gjysma-e-austriakeve-asnje-njohuri-per-holokaustin/20%Always2019-05-03 12:46
https://next-television.com/tirane-refuzohet-nga-i-dashuri-vajza-helmon-veten-dhe-nderron-jete-ne-taksi/20%Always2019-05-03 12:34
https://next-television.com/liberalizimi-i-vizave-haradinaj-per-die-welt-ju-garantoj-nuk-vijne-kriminele-nga-kosova/20%Always2019-05-03 12:33
https://next-television.com/aksident-i-rende-ne-bilisht-nje-person-ne-rrezik-per-jeten/20%Always2019-05-03 12:32
https://next-television.com/korce-policia-kap-korcarin-me-20-mije-e-dhe-droge-ne-makine/20%Always2019-05-03 12:31
https://next-television.com/dita-boterore-e-shtypit-gazetaria-nje-profesion-i-rrezikshem-ne-shume-vende-te-botes/20%Always2019-05-03 12:30
https://next-television.com/klp-mbyll-garen-4-kandidaturat-qe-do-te-garojne-per-kreun-e-prokurorise/20%Always2019-05-03 12:28
https://next-television.com/monitorimi-rrezatimi-nga-antenat-e-telefonise-celulare-brenda-kufijte-ligjore/20%Always2019-05-03 12:21
https://next-television.com/aksident-i-rende-ne-aksin-peqin-elbasan-nje-i-vdekur-dhe-dy-te-plagosur/20%Always2019-05-03 12:12
https://next-television.com/zhduket-30-vjecari-shqiptar-ne-itali-i-kerkon-falje-familjes/20%Always2019-05-03 12:09
https://next-television.com/vrau-gruan-ne-gjume-pasi-dyshonte-se-e-tradhetonte-lihet-ne-burge-63-vjecari/20%Always2019-05-03 12:09
https://next-television.com/doni-targe-001-apo-007-per-makinen-tuaj-si-ti-porosisni-dhe-sa-do-paguani/20%Always2019-05-03 12:06
https://next-television.com/vrau-veten-pas-sherrit-me-familjaret-e-gruas-detaje-nga-ngjarja-ne-mat/20%Always2019-05-03 12:05
https://next-television.com/durres-politikat-ekonomike-dhe-integrimi-ne-be-ne-fokus-te-punes-kerkimore-te-fakultetit-te-biznesit-te-universitetit-a-moisiu-video/20%Always2019-05-03 12:30
https://next-television.com/adriatik-llalla-shpenzon-10-mije-usd-per-lobim-ne-shba/20%Always2019-05-03 09:09
https://next-television.com/diplomati-amerikan-perse-ideja-e-thacit-per-kufijte-eshte-e-rrezikshme/20%Always2019-05-03 09:08
https://next-television.com/patozi-nuk-jam-kryetar-i-bindjes-dhe-nuk-kam-lidhje-me-ramen/20%Always2019-05-03 09:07
https://next-television.com/basha-30-qershori-nuk-do-te-gdhije-zgjedhje-pa-opoziten-sdo-te-kete/20%Always2019-05-03 09:06
https://next-television.com/protesta-e-opozites-tym-edhe-flake-tek-shqiponja/20%Always2019-05-03 08:15
https://next-television.com/procesi-i-brdo-brijunit-presidenti-serb-vucic-viziton-tiranen/20%Always2019-05-03 07:26
https://next-television.com/edhe-pacolli-kunder-rames-nderhyu-te-haradinaj-per-taksen/20%Always2019-05-03 06:56
https://next-television.com/ekonomi-mbyllen-mesatarisht-33-biznese-ne-dite/20%Always2019-05-03 06:53
https://next-television.com/australia-eshte-vendi-ku-do-te-rregjistrohet-filmi-per-elvis-presley/20%Always2019-05-02 14:58
https://next-television.com/ritvan-zykaj-vizitohet-per-here-te-pare-gjate-qendrimit-ne-burg-nga-nje-i-aferm/20%Always2019-05-02 14:57
https://next-television.com/shprehet-kryeministrja-serbe-branbic-rama-ndryshe-flet-koke-me-koke-ndryshe-ne-publik/20%Always2019-05-02 14:56
https://next-television.com/lezhe-humb-jeten-nje-peshkatar/20%Always2019-05-02 14:55
https://next-television.com/30-vjecari-vret-veten-pas-konfliktit-me-te-afermit-e-gruas/20%Always2019-05-02 14:54
https://next-television.com/serish-vetting-per-donika-prelen-caktohet-trupa-gjykuese/20%Always2019-05-02 14:54
https://next-television.com/shtyhet-serish-gjyqi-ne-apel-ndaj-emiljano-shullazit/20%Always2019-05-02 14:53
https://next-television.com/ramushi-sfidon-serish-ramen-kishte-deshmitare-biseda-e-berlinit-zbulohet-cili-ishte/20%Always2019-05-02 14:52
https://next-television.com/masakroi-gruan-me-sepate-zbardhet-deshmia-e-63-vjecarit/20%Always2019-05-02 14:50
https://next-television.com/serish-percarje-ne-pd-tre-emra-te-tjere-nga-lista-pritet-te-hyjne-ne-kuvend/20%Always2019-05-02 14:47
https://next-television.com/abuzimi-me-tenderin-e-dezinfektimit-shkarkohet-nendrejtori-i-ishp-tirane/20%Always2019-05-02 14:46
https://next-television.com/pd-platforma-e-propozuar-basha-te-hapur-per-negociata-me-ps-por-pa-kete-qeveri/20%Always2019-05-02 13:27
https://next-television.com/durres-fakulteti-i-biznesit-te-universitetit-a-moisiu-cel-javen-nderkombetare-shkencore/20%Always2019-05-02 13:06
https://next-television.com/pd-lideri-i-opozites-lulzim-basha-prezanton-platformen-per-qeverine-tranzitore/20%Always2019-05-02 11:35
https://next-television.com/ps-mbledhja-e-grupit-parlamentar-kryeministri-rama-te-gjejme-kandidaturat-me-te-mira-per-zgjedhje/20%Always2019-05-02 09:58
https://next-television.com/ballkani-perendimor-renie-drastike-e-cilesise-se-jetes/20%Always2019-05-02 09:22
https://next-television.com/tirane-mbyllet-afati-i-aplikimeve-per-prokurorin-e-pergjithshem-ja-kater-kandidatet/20%Always2019-05-02 08:21
https://next-television.com/analisti-dhe-shkrimtari-kim-mehmeti-burreshtetasit-tane-jane-si-ato-prostitutat-ne-shtepine-publike/20%Always2019-05-02 08:02
https://next-television.com/shkoder-qarkullonte-i-armatosur-arrestohet-ne-flagrance-25-vjecari/20%Always2019-05-02 07:46
https://next-television.com/pd-protesta-e-opozites-se-bashkuar-rruget-qe-do-te-bllokohen-ne-te-gjitha-qarqet-e-vendit/20%Always2019-05-02 07:30
https://next-television.com/futboll-cmendet-paris-saint-germain-16-milione-paund-ne-vit-per-portierin-de-gea/20%Always2019-05-02 07:05
https://next-television.com/venezuele-dorehiqet-kreu-i-policise-sekrete-cahet-rrethi-i-ngushte-i-presidentit-maduro/20%Always2019-05-02 06:52
https://next-television.com/ekonomi-raporti-i-bankes-se-shqiperise-borxhi-i-qeverise-ndaj-biznesit-arrin-15-miliarde-euro/20%Always2019-05-02 06:30
https://next-television.com/u-masakrua-me-sopate-prej-bashkeshortit-te-afermit-e-viktimes-refuzojne-pranine-e-familjareve-te-agresorit/20%Always2019-05-01 18:03
https://next-television.com/pas-sherrit-me-oriolen-noizy-prish-marredheniet-dhe-me-dafinen/20%Always2019-05-01 18:02
https://next-television.com/makina-tesla-shperthen-ne-parking/20%Always2019-05-01 18:01
https://next-television.com/euro-song-radio-times-ju-prezantojme-me-jonida-maliqin/20%Always2019-05-01 18:00
https://next-television.com/paolo-fox-zbulon-se-si-do-te-jete-muaji-maj-per-te-gjitha-shenjat/20%Always2019-05-01 17:53
https://next-television.com/liam-fotografohet-duke-darkuar-me-nje-modele-mjaft-te-njohur/20%Always2019-05-01 14:18
https://next-television.com/afati-i-regjistrimit-te-koalicioneve-ne-kqz/20%Always2019-05-01 14:18
https://next-television.com/tirane-shperndanin-lende-narkotike-ne-pranga-dy-persona/20%Always2019-05-01 14:17
https://next-television.com/e-konfirmon-uefa-arena-kombetare-nuk-inagurohet-me-11-qershor/20%Always2019-05-01 14:16
https://next-television.com/kapen-204-kg-droge-ne-malesi-te-madhe-1-person-ne-pranga-dhe-1-tjeter-ne-kerkim/20%Always2019-05-01 14:15
https://next-television.com/krijimi-i-qeverise-tranzitore-basha-fton-ne-zyre-aleatet/20%Always2019-05-01 14:14
https://next-television.com/masakrohet-i-riu-shqiptar-ne-burgun-e-trikallasit-policia-nis-hetimet/20%Always2019-05-01 14:13
https://next-television.com/vrasja-e-ish-policit-arben-bilali-nje-person-ne-pranga/20%Always2019-05-01 14:00
https://next-television.com/france-1-maji-protesta-ne-paris-kunder-politikave-ekonomike-te-presidentit-macron/20%Always2019-05-01 12:47
https://next-television.com/kavaje-1-maji-qytetaret-zgjedhin-qe-ne-kete-dite-te-bejne-vetem-pushim-video/20%Always2019-05-01 12:27
https://next-television.com/mbreteri-e-bashkuar-opozita-kerkon-referendum-tjeter-per-daljen-nga-be/20%Always2019-05-01 12:17
https://next-television.com/tirane-takimi-basha-kryemadhi-neser-perseri-protesta-dhe-bllokim-te-rrugeve-video/20%Always2019-05-01 10:37
https://next-television.com/1-maji-presidenti-meta-shqiperia-ka-ende-nje-nivel-te-papranueshem-papunesie/20%Always2019-05-01 09:56
https://next-television.com/facebook-ndryshime-ne-permbajtje-dhe-masa-shtese-per-mbrojtjen-e-privatesise/20%Always2019-05-01 09:46
https://next-television.com/fier-pleqte-zihen-me-thika-66-vjecari-plagos-57-vjecarin/20%Always2019-05-01 07:41
https://next-television.com/1-maji-kryeparlamentari-ruci-dite-nderimi-per-punetoret-dite-reflektimi-per-politikanet/20%Always2019-05-01 07:34
https://next-television.com/ekonomi-raporti-i-bankes-se-shqiperise-biznesi-i-vogel-ne-veshtiresi/20%Always2019-05-01 07:14
https://next-television.com/tirane-studimi-i-instat-rritet-kriminaliteti-ne-janar-prill-u-shenuan-30-te-vrare/20%Always2019-05-01 06:54
https://next-television.com/venezuele-vendi-ne-prag-te-nje-lufte-civile/20%Always2019-05-01 06:37
https://next-television.com/berlin-samiti-i-ballkanit-perendimor-analisti-gjerman-ishte-shuplake-per-mogherinin/20%Always2019-05-01 06:26