XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://next-television.com/rama-doli-kokeulur-nga-merkel/20%Always2019-04-30 14:02
https://next-television.com/kamez-festohet-23-vjetori-i-themelimit-te-bashkise/20%Always2019-04-30 13:55
https://next-television.com/japoni-abdikon-perandori-akihito-ne-fron-instalohet-princi-i-kurores-naruhito/20%Always2019-04-30 12:56
https://next-television.com/tirane-takimi-i-presidentit-meta-me-partite-opozitare-shqetesim-per-situaten-politike/20%Always2019-04-30 12:30
https://next-television.com/durres-rehabilitohet-rrjeti-i-kanalizimeve-ne-dy-lagje-te-qytetit-video/20%Always2019-04-30 13:04
https://next-television.com/kylie-merr-nje-tjeter-vendim-lidhur-me-ish-mikeshen-jordyn/20%Always2019-04-30 11:48
https://next-television.com/fleckenstein-pranimi-i-shqiperise-ne-be-qellim-i-perbashket/20%Always2019-04-30 11:43
https://next-television.com/vrasja-e-kusherinjve-ne-lac-vetedorezohen-dy-prej-autoreve/20%Always2019-04-30 11:41
https://next-television.com/gruaja-u-gjet-e-vdekur-ne-memaliaj-burri-rrefen-krimin-e-vrava-une/20%Always2019-04-30 11:40
https://next-television.com/shba-dergohet-per-votim-ne-senat-anetaresimi-i-maqedonise-se-veriut-ne-nato/20%Always2019-04-30 10:04
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-kryeministri-zaev-paralajmeron-doreheqjen-samiti-i-berlinit-nuk-cel-negociatat/20%Always2019-04-30 09:53
https://next-television.com/arrestohet-i-riu-shqiptar-me-8-kg-marijuane-dhe-5-kg-hashash/20%Always2019-04-30 09:30
https://next-television.com/ndahet-nga-jeta-regjisori-amerikan/20%Always2019-04-30 09:29
https://next-television.com/gjendet-e-pajete-ne-banese-53-vjecarja-dyshohet-per-vrasje/20%Always2019-04-30 08:20
https://next-television.com/vdes-i-burgosuri-ne-tepelene-policia-nis-hetimet/20%Always2019-04-30 08:19
https://next-television.com/beograd-kercenohet-me-arme-menaxheri-i-armando-sadikut/20%Always2019-04-30 07:01
https://next-television.com/indeksi-i-shendetit-2019-shqiperia-renditet-me-keq-ne-europe/20%Always2019-04-30 06:51
https://next-television.com/thaci-i-pakenaqur-ne-berlin-asnje-vendim-i-guximshem-deri-tani-vetem-premtime/20%Always2019-04-30 06:50
https://next-television.com/humbja-me-16-minuta-e-gjumit-demton-performancen-ne-pune/20%Always2019-04-29 20:08
https://next-television.com/shkaktoi-panik-tek-banoret-e-astirit-policia-tregon-cfare-kishte-brenda-pakos-se-dyshimte/20%Always2019-04-29 19:26
https://next-television.com/dule-flet-pas-takimit-me-bashen-nuk-do-te-kete-zgjedhje-vetem-me-nje-pale/20%Always2019-04-29 19:24
https://next-television.com/tronditet-vlora-bresheri-kallashnikovi-ndaj-nje-biznesi/20%Always2019-04-29 19:22
https://next-television.com/rama-deshton-serish-per-negociatat-merkel-i-jep-shtatorin-si-afat-te-ri/20%Always2019-04-29 17:17
https://next-television.com/aksidentoi-23-vjecarin-per-vdekje-shoferi-arrestohet-nga-policia/20%Always2019-04-29 17:13
https://next-television.com/nis-takimi-rama-merkel-a-do-hapen-negociatat/20%Always2019-04-29 15:16
https://next-television.com/grabitja-ne-rinas-policia-ne-kerkim-te-tanit/20%Always2019-04-29 14:24
https://next-television.com/le-monde-merkel-dhe-macron-me-mendime-te-ndryshme-per-idene-e-ndryshimit-te-kufijve/20%Always2019-04-29 13:40
https://next-television.com/kavaje-te-drejtat-e-gruas-ne-qender-te-ekspozites-se-piktores-stela-tahiraj-bazi-video/20%Always2019-04-29 13:16
https://next-television.com/futboll-kerkohet-nje-trajner-per-ac-milan/20%Always2019-04-29 11:26
https://next-television.com/tirane-aksident-i-rende-automobilistik-fatmiresisht-pa-viktima/20%Always2019-04-29 11:16
https://next-television.com/tirane-aleatet-e-pd-platforme-per-zgjidhjen-e-krizes/20%Always2019-04-29 09:55
https://next-television.com/tirane-posti-i-prokurorit-te-pergjithshem-arta-marku-futet-edhe-zyrtarisht-ne-gare/20%Always2019-04-29 08:12
https://next-television.com/berlin-samiti-i-ballkanit-perendimor-kancelarja-merkel-menjanon-mogherinin/20%Always2019-04-29 07:57
https://next-television.com/itali-denohen-me-burg-19-persona-transportuan-5-ton-kanabis-nga-shqiperia/20%Always2019-04-29 07:08
https://next-television.com/slloveni-intervista-e-liderit-demokrat-basha-denim-politikaneve-te-lidhur-me-krimin/20%Always2019-04-29 06:59
https://next-television.com/serbi-me-16-korrik-presidenti-francez-macron-viziton-beogradin/20%Always2019-04-29 06:42
https://next-television.com/tirane-nderrojne-jete-ne-spitalin-dy-te-plagosurit-ne-lac/20%Always2019-04-29 06:32
https://next-television.com/tirane-padi-penale-per-demtimin-e-teatrit-kombetar/20%Always2019-04-28 13:45
https://next-television.com/tirane-pranga-58-vjecarit-qe-kerkohej-ne-itali-pjese-e-nje-organizate-kriminale/20%Always2019-04-28 13:35
https://next-television.com/ekonomi-rriten-shitjet-e-banesave-rriten-interesat-e-kredive-bankare/20%Always2019-04-28 13:21
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-nisin-pergatitjet-per-viziten-e-papa-franceskut/20%Always2019-04-28 12:55
https://next-television.com/lac-policia-e-shtetit-arreston-hajdutin-e-kerkuar-ne-belgjike/20%Always2019-04-28 12:42
https://next-television.com/ukraine-shperthim-ne-nje-miniere-17-te-vdekur/20%Always2019-04-28 12:32
https://next-television.com/kavaje-kryebashkiaku-isa-sakja-u-uron-pashket-besimtareve-te-krishtere-orthodhokse-video/20%Always2019-04-28 12:03
https://next-television.com/zvicer-orteku-vret-kater-skiatore-gjermane/20%Always2019-04-28 12:05
https://next-television.com/pashket-lideri-demokrat-basha-uron-besimtaret-e-krishtere-orthodhokse/20%Always2019-04-28 11:06
https://next-television.com/vlore-bllokohen-97-fidane-bime-narkotike-dhe-48-kg-marijuane/20%Always2019-04-28 08:41
https://next-television.com/elbasan-shoqerohen-23-persona-qelluan-me-gure-eskorten-e-kryeministrit-rama/20%Always2019-04-28 07:30
https://next-television.com/pashket-presidenti-meta-uron-besimtaret-e-krishtere-orthodhokse/20%Always2019-04-28 07:19
https://next-television.com/rusi-rikthehet-bashkepunimi-me-nato-gerasimov-dhe-scaparrotti-flasin-ne-telefon/20%Always2019-04-28 07:12
https://next-television.com/pashket-besimtaret-e-krishtere-orthodhokse-kremtojne-ringjalljen-e-krishtit/20%Always2019-04-28 06:58
https://next-television.com/shkoder-procedohen-penalisht-10-persona-i-bllokuan-rrugen-kryeministrit/20%Always2019-04-27 14:09
https://next-television.com/vlore-gjenden-400-fidane-kanabisi-arrestohet-nje-57-vjecar/20%Always2019-04-27 13:54
https://next-television.com/vlore-45-vjecari-dhunon-ish-gruan-dhe-vajzen-ne-rruge-arrestohet-nga-policia/20%Always2019-04-27 13:28
https://next-television.com/tirane-keshilli-i-ambasadoreve-shqiptare-apel-kancelares-merkel-per-zgjidhjen-e-krizes/20%Always2019-04-27 13:01
https://next-television.com/velipoje-shtena-me-arme-zjarri-policia-rrethon-zonen/20%Always2019-04-27 12:18
https://next-television.com/lezhe-ish-deputeti-socialist-eduart-ndocaj-regjistrohet-si-kandidat-per-kryebashkiak/20%Always2019-04-27 11:30
https://next-television.com/thomas-kuhn-dhe-recetat-per-tri-shoqerite-shqiptare/20%Always2019-04-27 11:22
https://next-television.com/nje-tjeter-aleat-tradhton-bashen-dhe-opoziten-70-vjecari-per-here-te-pare-deputet/20%Always2019-04-27 10:11
https://next-television.com/aksident-ne-rrogozhine-probleme-ne-levizje/20%Always2019-04-27 10:07
https://next-television.com/fier-dergohet-i-vdekur-ne-spital-nje-i-denuar/20%Always2019-04-27 10:04
https://next-television.com/plagosje-me-arme-ne-tirane/20%Always2019-04-27 09:11
https://next-television.com/u-largua-nga-vendi-i-ngjarjes-pas-aksidentit-arrestohet-30-vjecari/20%Always2019-04-27 09:08
https://next-television.com/elbasan-pritet-vizita-e-kryeministrit-protestuesit-perplasen-me-policine/20%Always2019-04-27 09:05
https://next-television.com/corovode-arrestohen-2-persona-per-shperndarje-droge-dhe-armembajtje-pa-leje/20%Always2019-04-27 08:59
https://next-television.com/rekord-i-taylor-swift-per-dy-ore-kenga-e-re-merr-10-milione-klikime-ne-youtube/20%Always2019-04-27 08:38
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-kandidatet-per-president-zhvillojne-takime-me-komunitetet-shqiptare/20%Always2019-04-27 08:24
https://next-television.com/ekonomi-huamarrja-informale-ne-37-perqind-te-rasteve-eshte-per-ushqime/20%Always2019-04-27 08:08
https://next-television.com/kosove-zgjedhjet-e-pjeseshme-vendore-certifikohen-kandidatet-e-listes-serbe/20%Always2019-04-27 07:39
https://next-television.com/itali-kapet-gomonia-me-1-5-ton-kanabis-ne-pranga-2-skafistet-shqiptare/20%Always2019-04-27 07:14
https://next-television.com/meksike-vritet-ne-atentat-kryetarja-e-bashkise-se-mixtla-de-altamirano/20%Always2019-04-27 07:02
https://next-television.com/greqi-arrestohet-dy-shtetas-shqiptare-mblidhnin-bime-medicinale/20%Always2019-04-27 06:43
https://next-television.com/tirane-grabitja-ne-aeroport-arrestohet-edhe-nje-shtetas-kosovar/20%Always2019-04-27 06:38
https://next-television.com/claudia-schiffer-mbulon-pjeset-intime-me-nje-cante-chanel/20%Always2019-04-26 14:19
https://next-television.com/zbulohet-lidhja-e-nik-xhelilajt-me-aktoren-turke/20%Always2019-04-26 14:17
https://next-television.com/ariu-polar-12-vjecar-i-nenshtrohet-vizites-mjekesore-arsyeja/20%Always2019-04-26 14:15
https://next-television.com/putin-garanton-vucic-per-kosoven-keni-mbeshtetjen-tone/20%Always2019-04-26 14:13
https://next-television.com/itali-kishin-kryer-66-vjedhje-ne-pranga-3-shqiptaret/20%Always2019-04-26 14:08
https://next-television.com/arrestohet-47-vjecari-ne-pogradec-kishte-marre-peng-nje-maqedonas/20%Always2019-04-26 14:07
https://next-television.com/avokati-i-njohur-i-bashkohet-gares-per-drejtimin-e-prokurorise-se-pergjithshme/20%Always2019-04-26 14:06
https://next-television.com/grabitja-ne-rinas-lleshaj-paralajmeron-arrestime-te-tjera/20%Always2019-04-26 14:04
https://next-television.com/shkarkoi-nga-detyra-dhe-komandoi-prokuroret-pa-motivacion-raporti-i-helsinkit-kritika-arta-markut/20%Always2019-04-26 14:03
https://next-television.com/goditja-ishte-e-forte-ish-numri-dy-i-policise-rrefen-perplasjen-ne-elbasan/20%Always2019-04-26 13:58
https://next-television.com/serbia-frike-nga-shqiperia-e-madhe/20%Always2019-04-26 13:53
https://next-television.com/lumi-i-erzenit-helmohet-nga-mbetjet-e-landfillit-te-sharres/20%Always2019-04-26 13:48
https://next-television.com/teatrit-kombetar-i-shkulen-gjate-nates-germat-identifikuese/20%Always2019-04-26 12:34
https://next-television.com/rama-ne-malesi-te-madhe-opozita-pengon-hapjen-e-negociatave/20%Always2019-04-26 11:55
https://next-television.com/gara-per-prokurorin-e-pergjithshem-paraqitet-ne-klp-kandidatja-e-radhes/20%Always2019-04-26 11:54
https://next-television.com/studimi-shqiptaret-mes-4-popujve-me-te-stresuar-ne-bote/20%Always2019-04-26 09:24
https://next-television.com/zbardhet-vrasja-e-vellezerve-bilali-ne-shkoder-dy-ne-pranga/20%Always2019-04-26 09:23
https://next-television.com/tension-ne-shkoder-policia-kerkon-te-largoje-protestuesit-qe-te-kaloje-rama/20%Always2019-04-26 09:20
https://next-television.com/festa-e-pashkeve-shtohet-numri-i-emigranteve-qe-kthehen-ne-vend/20%Always2019-04-26 09:17
https://next-television.com/aplikimet-per-azil-gjysma-e-shqiptareve-u-refuzuan-ne-2018-en/20%Always2019-04-26 09:06
https://next-television.com/protesta-e-opozites/20%Always2019-04-26 09:32
https://next-television.com/makina-del-nga-rruga-ne-pogradec-humb-jeten-34-vjecari/20%Always2019-04-26 07:35
https://next-television.com/doli-per-te-peshkuar-humb-jeten-70-vjecari-ne-sarande/20%Always2019-04-26 07:25
https://next-television.com/ish-diplomati-amerikan-hoyt-yee-anetaresimi-i-ballkanit-perendimor-ne-be-jo-para-vitit-2025/20%Always2019-04-25 13:42
https://next-television.com/basketboll-ekipi-i-teutes-se-durresit-pritet-nga-kryebashkiaku-dako-fituan-disa-trofe-kete-sezon/20%Always2019-04-25 12:00
https://next-television.com/apeli-i-ardi-veliut-kujdes-femijet-terroristet-perdorin-rrjetet-sociale/20%Always2019-04-25 11:43
https://next-television.com/arrestohen-3-skiftere-nga-elbasani-u-kapen-duke-vjedhur-makinen-e-kosovarit/20%Always2019-04-25 11:41
https://next-television.com/pogradec-arrestohen-dy-te-rinj-kapen-me-automatik-dhe-fisheke/20%Always2019-04-25 11:39
https://next-television.com/ceshtjen-e-kosoves-vucic-e-con-ne-kine/20%Always2019-04-25 11:37
https://next-television.com/zbulohet-hajduti-i-te-pasurve-ne-angli-shqiptari-qe-grabiti-10-milione-paund-ne-vite/20%Always2019-04-25 11:27
https://next-television.com/shba-ish-nenpresidenti-biden-hyn-ne-gare-synon-kandidaturen-ne-zgjedhjet-presidenciale/20%Always2019-04-25 11:26
https://next-television.com/lezhe-nis-trajnimi-i-vrojtuesve-te-plazhit/20%Always2019-04-25 11:15
https://next-television.com/facebook-skandali-cambridge-analytica-rrjeti-social-rrezikon-5-miliarde-dollare-gjobe/20%Always2019-04-25 10:38
https://next-television.com/revista-people-jennifer-garner-eshte-gruaja-me-e-bukur-ne-bote/20%Always2019-04-25 10:06
https://next-television.com/kercenon-balla-kush-tenton-te-prishe-zgjedhjet-dhe-te-bleje-vota/20%Always2019-04-25 09:54
https://next-television.com/opozita-nis-sot-mosbindjen-civile-bllokohen-5-akset-kryesore-ne-vend/20%Always2019-04-25 09:52
https://next-television.com/ekstradohet-nga-athina-kush-eshte-fieraku-i-denuar-per-vrasje-ne-tentative/20%Always2019-04-25 09:49
https://next-television.com/serbi-ministri-i-mbrojtjes-vulin-nuk-anetaresohemi-kurre-ne-nato/20%Always2019-04-25 09:44
https://next-television.com/prokurori-staka-nderpret-garen-per-spak/20%Always2019-04-25 09:42
https://next-television.com/i-nxehti-saharian-pushton-shqiperine/20%Always2019-04-25 09:25
https://next-television.com/detaje-te-reja-kush-eshte-ish-policja-ne-kerkim-per-grabitjen-e-rinasit/20%Always2019-04-25 09:22
https://next-television.com/rama-ka-te-drejte-zgjedhjet-nuk-duhet-te-shtyhen/20%Always2019-04-25 07:56
https://next-television.com/aksident-i-rende-ne-bulqize-kater-te-plagosur-dy-nisen-drejt-tiranes/20%Always2019-04-25 07:44
https://next-television.com/greqi-ministria-e-financave-ofrohet-ti-paguaje-borxhin-fondit-monetar-nderkombetar/20%Always2019-04-25 07:42
https://next-television.com/vdekja-e-gruas-pas-lindjes-ne-elbasan-familjaret-proteste-edhe-sot/20%Always2019-04-25 07:19
https://next-television.com/skandali-ne-ushqimet-e-shqiptareve-pluhur-tulle-si-ngjyrues-dhe-allci-ne-djathe/20%Always2019-04-25 07:07
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-humb-ndjekes-ne-twitter-therret-ne-takim-drejtorin-e-rrjetit-social/20%Always2019-04-25 07:02
https://next-television.com/ekonomi-rriten-shkembimet-tregtare-me-kolumbine/20%Always2019-04-25 12:25
https://next-television.com/pranga-2-shqiptareve-ne-itali-kapen-me-2-milione-euro-kokaine-ne-makine/20%Always2019-04-24 14:05
https://next-television.com/luigi-soreca-therret-ne-takim-aleatet-e-pd-se/20%Always2019-04-24 14:03
https://next-television.com/pse-bankat-ne-shqiperi-i-dergojne-jashte-dhe-me-avion-milionat-ne-valute/20%Always2019-04-24 14:01
https://next-television.com/i-dashuri-i-dua-lipa-s-zbulon-sekretin-per-shqiperine/20%Always2019-04-24 13:59
https://next-television.com/durres-gjendet-e-mbytur-ne-det-nje-grua/20%Always2019-04-24 13:58
https://next-television.com/hueida-el-saied-zbulon-projektin-e-rradhes/20%Always2019-04-24 13:57
https://next-television.com/rreth-30-gra-shqiptare-ne-kampet-e-sirise-dhe-irakut/20%Always2019-04-24 13:47
https://next-television.com/deshmia-e-alkond-bengasit-dreka-me-muratajn-te-shkembi-i-kavajes-dhe-dy-kosovare/20%Always2019-04-24 13:25
https://next-television.com/shkoder-arrestohen-4-persona-2-prej-te-cileve-te-shpallur-ne-kerkim/20%Always2019-04-24 13:24
https://next-television.com/kavaje-nxenesit-e-medresese-h-ali-korca-organizojne-panairin-e-pervitshem-shkencor-video/20%Always2019-04-24 12:29
https://next-television.com/vlore-11-vjecarja-vetevaret-ne-banese/20%Always2019-04-24 10:54
https://next-television.com/britani-kater-shqiptaret-bien-ne-gracken-e-policise-prej-shperndarjes-se-aromes-se-droges/20%Always2019-04-24 10:47
https://next-television.com/vdiq-pas-lindjes-familjaret-proteste-para-gjykates-se-elbasanit/20%Always2019-04-24 10:43
https://next-television.com/gjykata-e-elbasanit-jep-masen-e-sigurise-detyrim-paraqitje-per-mjeket/20%Always2019-04-24 10:32
https://next-television.com/aksident-ne-aksin-lezhe-milot-kamioncina-perplaset-me-motorrin/20%Always2019-04-24 10:28
https://next-television.com/neser-proteste-ne-5-qytete-cfare-po-planifikon-opozita/20%Always2019-04-24 10:25
https://next-television.com/aksident-tragjik-ne-itali-vdes-nje-shqiptar-i-vellai-ne-rrezik-per-jeten/20%Always2019-04-24 10:23
https://next-television.com/masakra-ne-sri-lanka-359-te-vdekur-nga-sulmet-per-pashke/20%Always2019-04-24 10:00
https://next-television.com/cfare-surprize-i-organizoi-partnerja-ne-diten-e-lindjes-olsi-bylykut/20%Always2019-04-24 10:17
https://next-television.com/moti-i-keq-e-dallge-deri-ne-9-balle-nisen-me-vonese-tragetet-nga-durresi/20%Always2019-04-24 07:15
https://next-television.com/kenia-zbulohet-nje-nga-gjitaret-me-te-medhenj-te-tokes/20%Always2019-04-23 13:42
https://next-television.com/sri-lanke-unicef-45-femije-te-vrare-gjate-sulmeve/20%Always2019-04-23 13:32
https://next-television.com/doktoret-heqin-tumorin-gjigand-nga-mitra-e-adoleshentes/20%Always2019-04-23 13:30
https://next-television.com/billboard-publikon-nje-artikull-dedikuar-suksesit-te-kengetareve-shqiptare/20%Always2019-04-23 13:20
https://next-television.com/dyshohet-per-lidhje-me-terrorizmin-ndalohet-nje-person-ne-elbasan/20%Always2019-04-23 13:25
https://next-television.com/grabitja-ne-rinas-shpallet-ne-kerkim-nje-tjeter-person-emri/20%Always2019-04-23 13:15
https://next-television.com/alkond-bengasi-bashkepunetor-i-drejtesise-zberthen-grupin-e-grabitjes-ne-rinas/20%Always2019-04-23 13:12
https://next-television.com/britney-spears-del-nga-klinika-psikiatrike-fotografohet-krah-te-dashurit/20%Always2019-04-23 13:11
https://next-television.com/kavaje-takim-me-nxenesit-e-synejit-per-te-nxitur-dashurine-per-librin-video/20%Always2019-04-23 11:35
https://next-television.com/rama-reagon-per-koalicionin-e-opozites-vetevrasje-politike/20%Always2019-04-23 11:21
https://next-television.com/pse-nuk-duhet-te-flini-me-floke-te-lagura/20%Always2019-04-23 11:19
https://next-television.com/patozi-regjistron-partine-lulzim-basha-i-jep-nje-mesazh/20%Always2019-04-23 11:18
https://next-television.com/bindja-demokratike-dorezon-ne-gjykaten-e-tiranes-kerkesen-per-tu-regjistruar-si-parti/20%Always2019-04-23 11:11
https://next-television.com/apeli-i-krimeve-te-renda-shtyn-per-here-te-shtate-gjyqin-per-grupin-e-shullazit/20%Always2019-04-23 10:48
https://next-television.com/pas-amortizimit-linjes-hekurudhore-fier-ballsh-i-vidhen-edhe-shinat/20%Always2019-04-23 10:41
https://next-television.com/lekundje-termeti-me-epiqender-ne-kruje/20%Always2019-04-23 11:26
https://next-television.com/tregtaret-protestojne-para-bashkise-ne-korce-te-ulen-tarifat/20%Always2019-04-23 10:32
https://next-television.com/rrezik-ne-det-pezullohen-lundrimet/20%Always2019-04-23 10:31
https://next-television.com/partia-demokratike-zyrtarizon-sot-koalicionin-opozitar/20%Always2019-04-23 09:33
https://next-television.com/instat-punet-e-bujqesise-i-kane-ngelur-grave/20%Always2019-04-23 08:19
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-zgjedhjet-presidenciale-pendarovski-e-siljanovska-kerkojne-voten-e-shqiptareve/20%Always2019-04-23 07:24
https://next-television.com/dalin-pamjet-e-renda-si-u-aksidentua-6-vjecari-shoferja-35-vjecare-lirohet/20%Always2019-04-23 07:05
https://next-television.com/peqin-aksidentohet-per-vdekje-kembesori-autori-ne-kerkim/20%Always2019-04-23 06:48
https://next-television.com/elbasan-vdekja-e-25-vjecares-pas-lindjes-arrestohen-dy-mjeke/20%Always2019-04-23 06:39
https://next-television.com/greqi-shqiptari-u-gjet-i-vdekur-ne-qeli-mjeket-zbulojne-shkakun/20%Always2019-04-22 14:14
https://next-television.com/spektakli-i-tulipaneve-ne-lulezim-fushat-e-arese-filmuar-me-dron/20%Always2019-04-22 14:12
https://next-television.com/tirane-tritol-makines-se-parkuar-ne-oborrin-e-shtepise/20%Always2019-04-22 13:57
https://next-television.com/aeroporti-i-vlores-terhiqen-turqit-hapet-gara-nderkombetare/20%Always2019-04-22 13:51
https://next-television.com/elbasan-25-vjecarja-nderron-jete-ne-maternitet-nje-ore-pas-lindjes/20%Always2019-04-22 13:41
https://next-television.com/plagosja-me-arme-ne-mezez-zbardhet-ngjarja/20%Always2019-04-22 13:40
https://next-television.com/nis-mbledhja-e-firmave-qytetare-per-ndryshimin-e-sistemit-zgjedhor/20%Always2019-04-22 13:26
https://next-television.com/tronditet-prishtina-tre-te-vrare-me-arme-zjarri/20%Always2019-04-22 13:16
https://next-television.com/kolumbi-rreshqitjet-e-dheut-shkaktojne-17-viktima/20%Always2019-04-22 13:11
https://next-television.com/malte-kapen-144-kg-kokaine-nje-pjese-kishte-destinacion-shqiperine/20%Always2019-04-22 13:06
https://next-television.com/durres-organizonte-lojera-fati-ne-ambinetet-e-lokalit-arrestohet-28-vjecari/20%Always2019-04-22 13:05
https://next-television.com/pd-mbledh-kolegjin-e-kryetareve-cakton-daten-e-protestes/20%Always2019-04-22 13:01
https://next-television.com/thyen-heshtjen-rudina-hajdari-shqiptareve-iu-duhet-elite-e-re-politike/20%Always2019-04-22 12:57
https://next-television.com/kavaje-cmimi-i-pare-i-festivalit-folklorik-kombetar-te-shoqatave-kulturore-artistike-shkon-ne-vlore-video/20%Always2019-04-22 12:55
https://next-television.com/lista-e-partive-te-regjistruara-ne-kqz-per-zgjedhjet-e-30-qershorit/20%Always2019-04-22 12:55
https://next-television.com/jo-panikut-jo-neglizhences/20%Always2019-04-22 12:48
https://next-television.com/tirane-grabitja-ne-rinas-operacion-per-ndalimin-e-kater-personave-te-dyshuar-video/20%Always2019-04-22 12:36
https://next-television.com/grabitja-ne-rinas-rama-reagon-pas-arrestimit-te-4-personave/20%Always2019-04-22 12:24
https://next-television.com/grabitja-ne-rinas-shoqerohen-ne-polici-tre-vellezer-nga-fushe-kruja/20%Always2019-04-22 12:22
https://next-television.com/durres-arrestohet-25-vjecari-per-trafikim-droge-dhe-armesh/20%Always2019-04-22 12:12
https://next-television.com/aksident-ne-autostraden-tirane-durres-2/20%Always2019-04-22 10:17
https://next-television.com/aksident-ne-lushnje-plagosen-7-persona/20%Always2019-04-22 07:18
https://next-television.com/prokurori-si-e-pushtuan-shqiptaret-tregun-e-kokaines-ne-holande/20%Always2019-04-22 07:17
https://next-television.com/shqiperia-me-pagat-me-te-uleta-ne-te-gjithe-sektoret-perfshi-shtetin/20%Always2019-04-22 09:38
https://next-television.com/zgjedhjet-ne-maqedonine-veriut-gara-per-presidentin-ne-balotazh/20%Always2019-04-22 07:13
https://next-television.com/ukraine-humoristi-zelensky-fiton-bindshem-zgjedhjet-presidenciale/20%Always2019-04-22 07:09
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-zgjedhjet-presidenciale-pendarovski-dhe-siljanovska-ne-balotazh-fitoren-e-vendos-reka/20%Always2019-04-22 06:51
https://next-television.com/i-dashuri-i-eni-kocit-merr-post-ne-nje-institucion-te-rendesishem/20%Always2019-04-21 13:58
https://next-television.com/largoni-nga-vetja-disa-njerez-per-te-jetuar-mire/20%Always2019-04-21 13:56
https://next-television.com/merkel-do-te-ndale-shkembimet-territoriale-kosove-serbi/20%Always2019-04-21 13:55
https://next-television.com/wanda-nara-zbulon-sozine-e-icardi-dhe-tregon-te-ardhmen-e-tij/20%Always2019-04-21 13:53
https://next-television.com/terroristet-godasin-sri-lanken-reagon-presidenti-meta-shokuese/20%Always2019-04-21 13:51
https://next-television.com/sri-lanka-shkon-ne-207-numri-i-viktimave-qeveria-shtetrrethim/20%Always2019-04-21 13:49
https://next-television.com/zuckerberg-ne-qender-te-hetimeve-amerikane-rrezikon-sanksione/20%Always2019-04-21 13:47
https://next-television.com/aksident-ne-fier-levan-perplasen-makinat-dy-te-plagosur-foto/20%Always2019-04-21 13:46
https://next-television.com/range-rover-i-perplaset-me-2-autobuse-te-linjes-korce-kapshtice/20%Always2019-04-21 13:44
https://next-television.com/bonbon-e-era-istrefit-pjese-e-serialit-ne-netflix/20%Always2019-04-21 11:54
https://next-television.com/brooklyn-beckham-zenka-me-te-dashuren-ne-publik/20%Always2019-04-21 11:53
https://next-television.com/maqedonia-e-veriut-ne-zgjedhje-per-presidentin-e-ri/20%Always2019-04-21 11:51
https://next-television.com/zgjedhjet-e-30-qershorit-regjistrohen-edhe-9-parti-opozitare/20%Always2019-04-21 11:50
https://next-television.com/aksident-ne-malin-e-tomorrit-humb-jeten-36-vjecari/20%Always2019-04-21 11:37
https://next-television.com/kavaje-organizohet-panairi-prodhuar-ne-kavaje-dalin-ne-pah-vlerat-me-te-mira-te-tradites-se-zones-video/20%Always2019-04-21 09:33
https://next-television.com/trendi-i-ri-i-modes-karkalecat-marrin-vemendje/20%Always2019-04-21 08:12
https://next-television.com/5-aromat-e-parfumit-te-femrave-qe-cmendin-meshkujt-ne-shtrat/20%Always2019-04-21 08:08
https://next-television.com/dy-peshkatare-mbesin-mbi-8-milje-ne-det-te-hapur-nderhyn-anija-e-forces-detare-ministria-e-mbrojtjes-jep-sqarime/20%Always2019-04-21 08:05
https://next-television.com/dukeshin-si-kliente-te-zakonshem-por-per-30-sekonda-bejne-kerdine-ne-vjedhjen-e-bizhuve-me-diamante/20%Always2019-04-21 08:03
https://next-television.com/shkodra-nuk-gjen-qetesi-arrestohen-dy-persona-me-arme/20%Always2019-04-21 07:59
https://next-television.com/godet-me-thike-pronarin-e-nje-lokali-pranga-shqiptarit-ne-itali/20%Always2019-04-21 07:53
https://next-television.com/pashket-presidenti-meta-uron-besimtaret-e-krishtere-katolike/20%Always2019-04-21 07:21
https://next-television.com/cilat-jane-perfitimet-qe-ju-sjellin-maskat-e-fytyres/20%Always2019-04-21 07:06
https://next-television.com/pashket-besimtaret-e-krishtere-katolike-kremtojne-ringjalljen-e-krishtit/20%Always2019-04-21 06:55
https://next-television.com/korce-ne-pranga-20-klandestine-nga-siria/20%Always2019-04-20 14:20
https://next-television.com/milano-san-siro-rrezikon-shembjen/20%Always2019-04-20 14:01
https://next-television.com/tensioni-i-larte-i-gjakut-eshte-nje-paralajmerues/20%Always2019-04-20 13:54
https://next-television.com/fytyre-e-paster-dhe-me-shkelqim-vetem-brenda-pak-minutave/20%Always2019-04-20 13:49
https://next-television.com/ushqimet-me-te-rrezikshme-qe-po-na-shkaterrojne-jeten/20%Always2019-04-20 13:29
https://next-television.com/rudina-hajdari-krijon-partine-e-re-bindja-demokratike/20%Always2019-04-20 13:02
https://next-television.com/inteligjenca-artificiale-se-shpejti-edhe-ne-boten-e-reklamave/20%Always2019-04-20 12:52
https://next-television.com/tirane-kqz-pezullon-proceduren-e-tenderit-per-fletet-e-votimit/20%Always2019-04-20 11:42
https://next-television.com/perimet-dhe-frutat-qe-kane-aftesi-sheruese/20%Always2019-04-20 10:50
https://next-television.com/armepushim/20%Always2019-04-20 08:53
https://next-television.com/krimi-kibernetik-shqipetaret-me-mbrojtje-te-dobet/20%Always2019-04-20 08:50
https://next-television.com/sa-here-duhet-ti-ndryshojme-produktet-kozmetike/20%Always2019-04-20 07:19
https://next-television.com/horoskopi-ditor-e-shtune-20-prill-2019/20%Always2019-04-20 06:30
https://next-television.com/linda-shfaqet-me-vajzen-nje-muaj-pas-lindjes/20%Always2019-04-19 13:36
https://next-television.com/grabitja-e-rinasit-ky-eshte-njeri-nga-te-dyshuarit/20%Always2019-04-19 13:33
https://next-television.com/ekstradohen-nga-greqia-drejt-shqiperise-dy-te-shumekerkuar-per-trafik-droge-dhe-mashtrim/20%Always2019-04-19 13:30
https://next-television.com/aksident-me-5-te-plagosur-ne-milot/20%Always2019-04-19 13:28
https://next-television.com/gjenden-nga-policia-dy-turistet-e-humbur-ne-llogara/20%Always2019-04-19 13:26
https://next-television.com/kavaje-kenge-dhe-valle-ne-naten-e-pare-te-festivalit-folklorik-kombetar-te-shoqatave-kulturore-artistike-video/20%Always2019-04-19 12:53
https://next-television.com/rona-nishliu-tregon-marredheniet-me-bashkeshortin/20%Always2019-04-19 08:32
https://next-television.com/bob-dylan-acarohet-me-fansat-gjate-koncertit/20%Always2019-04-19 08:30
https://next-television.com/aktori-turk-mijera-euro-per-te-bllokuar-spitalin-ku-lindi-gruaja/20%Always2019-04-19 08:29
https://next-television.com/nje-fotograf-gjerman-me-portrete-te-te-mbijetuarve-te-holokaustit/20%Always2019-04-19 08:28
https://next-television.com/e-veshur-si-kleopatra-modelja-e-njohur-ndez-instagramin/20%Always2019-04-19 08:26
https://next-television.com/4-blete-te-gjalla-gjenden-brenda-syrit-te-nje-gruaje-ne-taiwan/20%Always2019-04-19 08:24
https://next-television.com/tina-kunakey-shfaqet-nudo-shtatzene-per-revisten-photo/20%Always2019-04-19 08:22
https://next-television.com/zbulohet-arsyeja-pse-u-nda-jonida-vokshi-me-sadri-shehun-foto/20%Always2019-04-19 08:19
https://next-television.com/reperi-eshte-ne-burg-hajdutet-i-marrin-500-mije-euro/20%Always2019-04-19 08:16
https://next-television.com/e-rende-vritet-gazetarja-ne-irlande-policia-incident-terrorist/20%Always2019-04-19 08:14
https://next-television.com/motocikleta-perplaset-me-kamionin-rende-60-vjecari-ne-shkoder/20%Always2019-04-19 08:12
https://next-television.com/strasburg-parlamenti-evropian-miraton-krijimin-e-rojes-bregdetare-evropiane/20%Always2019-04-19 08:11
https://next-television.com/fushe-kruje-shperthim-tritoli-ne-nje-oficine/20%Always2019-04-19 08:10
https://next-television.com/uashington-marreveshja-e-re-me-shba-helikoptere-sikorsky-uh-60-per-forcat-e-armatosura/20%Always2019-04-19 07:52
https://next-television.com/dyshimet-per-pastrim-parash-noteret-dhe-hipotekat-shtuan-spiunimet/20%Always2019-04-19 07:09
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-zgjedhjet-presidenciale-kandidati-shqiptar-pa-mbeshtetje-nga-tirana-dhe-prishtina/20%Always2019-04-19 06:51
https://next-television.com/vlore-zhduken-dy-turiste-belg-ne-llogara-policia-e-shtetit-ne-kerkim/20%Always2019-04-19 06:32
https://next-television.com/grabitja-ne-rinas-shkarkohet-nga-detyra-drejtori-i-aviacionit-civil/20%Always2019-04-18 14:16
https://next-television.com/goditet-banda-e-skifterave-ne-vlore-grabiten-12-banesa/20%Always2019-04-18 14:14
https://next-television.com/kerkese-per-vendosjen-e-vizave-ndaj-shqiptareve-ne-holande-reagon-ambasadorja-franceze/20%Always2019-04-18 14:13
https://next-television.com/zgjedhjet-te-dielen-nje-shqiptar-kandidat-per-president-ne-maqedonine-e-veriut/20%Always2019-04-18 14:12
https://next-television.com/15-vite-te-zgjerimit-te-be-fullani-flet-ne-konferencen-e-vjenes/20%Always2019-04-18 14:10
https://next-television.com/pranga-dy-grabitesve-shqiptare-ne-itali-synonin-institucionet-publike/20%Always2019-04-18 14:09
https://next-television.com/kavaje-edicioni-i-pare-i-festivalit-folklorik-kombetar-te-shoqatave-kulturore-artistike-video/20%Always2019-04-18 12:01
https://next-television.com/fieraku-i-shumekerkuari-per-vrajse-ekstradohet-nga-gjermania/20%Always2019-04-18 08:26
https://next-television.com/aeroplani-i-qeverise-gjermane-shkakton-kaos-ne-piste/20%Always2019-04-18 07:45
https://next-television.com/permbyset-autobusi-me-turiste-28-te-vdekur/20%Always2019-04-18 07:04
https://next-television.com/fushe-kruje-mobilerise-i-vendoset-tritol-vetem-deme-materiale/20%Always2019-04-18 06:51
https://next-television.com/venezuele-pranohen-ndihmat-e-para-humanitare-dorezohet-presidenti-maduro/20%Always2019-04-17 12:36
https://next-television.com/kuvend-nje-tjeter-kandidat-i-partise-demokratike-pranon-mandatin/20%Always2019-04-17 11:54
https://next-television.com/nje-mjek-perdorte-spermen-e-tij-ne-vend-te-dhuruesit-ka-49-femije/20%Always2019-04-17 11:32
https://next-television.com/bleona-qerreti-pa-sutjena-rrugeve-te-qytetit-cmenden-fansat/20%Always2019-04-17 11:29
https://next-television.com/notre-dame-shqiperia-i-bashkohet-donatoreve-ja-sa-para-dhuron/20%Always2019-04-17 11:27
https://next-television.com/eva-murati-zbulon-mesazhet-ja-si-e-ngacmojne-futbollistet/20%Always2019-04-17 11:24
https://next-television.com/kandidati-per-gjykaten-kushtetuese-kalon-ne-siten-e-vetting-ut/20%Always2019-04-17 11:20
https://next-television.com/ne-e-dogjem-vete-katedralen-tone/20%Always2019-04-17 10:49
https://next-television.com/kili-aeroplani-perplaset-me-banesen-gjashte-te-vdekur/20%Always2019-04-17 10:37
https://next-television.com/tirane-vendimi-i-parlamentit-holandez-ambasadori-soreca-nuk-ka-ndryshuar-asgje/20%Always2019-04-17 10:17
https://next-television.com/durres-arrestohen-dy-te-rinj-qelluan-me-arme-zjarri-ne-ajer/20%Always2019-04-17 08:28
https://next-television.com/ekonomi-evazioni-fiskal-ka-sjelle-161-miliarde-leke-deme-ne-buxhet/20%Always2019-04-17 08:16
https://next-television.com/vlore-arrestohet-28-vjecari-shperndante-lende-narkotike/20%Always2019-04-17 07:56
https://next-television.com/studimi-tempulli-stonehenge-u-ndertua-nga-migrante-te-ardhur-nga-anadolli/20%Always2019-04-17 07:23
https://next-television.com/futboll-uefa-champions-league-eliminohet-juventus/20%Always2019-04-17 07:11
https://next-television.com/tirane-protestat-tek-bulevardi-i-ri-pd-denoncon-dhunen-policore/20%Always2019-04-17 07:02
https://next-television.com/kosova-presidenti-thaci-vucic-njeri-i-veshtire-per-te-negociuar/20%Always2019-04-17 06:50
https://next-television.com/lumi-i-kokaines-vazhdon-drejt-shqiperise/20%Always2019-04-16 13:32
https://next-television.com/kavaje-medalje-dhe-bursa-per-fituesit-e-olimpiadave-te-organizuara-nga-medreseja-h-ali-korca-video/20%Always2019-04-16 13:40
https://next-television.com/paris-miliarderet-dhurojne-300-milione-euro-per-rindertimin-e-notre-dame-foto/20%Always2019-04-16 12:09
https://next-television.com/notre-dame-nje-dite-pas-tragjedise-cfare-ka-mbetur-nga-katedralja-foto/20%Always2019-04-16 11:02
https://next-television.com/i-caktivizohet-profili-ne-instagram-blogerja-shperthen-ne-lot-video/20%Always2019-04-16 10:18
https://next-television.com/dy-djemte-dhunonin-prinderit-arrestohen-ne-flagrance/20%Always2019-04-16 08:58
https://next-television.com/ritvan-zykaj-qenie-jo-e-zakonshme-pamje-e-nje-psikopati-te-frikshem/20%Always2019-04-16 08:30
https://next-television.com/elbasan-shkrumbohen-dy-makina-para-drejtorise-se-policise-identifikohet-autori/20%Always2019-04-16 08:03
https://next-television.com/durres-dpd-behet-pjese-e-projektit-te-rendesishem-nderkombetar/20%Always2019-04-16 07:01
https://next-television.com/vidhet-kasaforta-me-350-mln-leke-ne-shtepine-e-avokatit-nga-durresi/20%Always2019-04-16 06:58
https://next-television.com/notre-dame-ne-flake-macron-trishtim-trump-nderhyni-shpejt-nga-ajri/20%Always2019-04-16 06:49
https://next-television.com/kreu-vrasje-ne-britani-gjykata-e-durresit-vendos-ekstradimin-e-shqiptarit/20%Always2019-04-15 14:08
https://next-television.com/hajdutet-u-mesyjne-te-moshuarve-ne-shtepi-u-grabisin-kursimet-e-pensionit/20%Always2019-04-15 14:02
https://next-television.com/zgjerimi-i-radhes-i-rusise-nuk-do-te-jete-ne-ish-bashkimin-sovjetik-por-ne-evrope/20%Always2019-04-15 11:25
https://next-television.com/vidhnin-veshmbathje-ne-piza-pranga-ciftit-shqiptar/20%Always2019-04-15 10:18
https://next-television.com/plagosi-kryeplakun-e-fshatit-vetedorezohet-ne-polici-25-vjecari/20%Always2019-04-15 10:17
https://next-television.com/dhunuan-me-mjete-te-forta-nje-person-arrestohen-ne-flagrance-dy-te-tjere/20%Always2019-04-15 10:16
https://next-television.com/emerohet-drejtori-i-ri-i-spitalit-te-shkodres/20%Always2019-04-15 10:15
https://next-television.com/java-nis-me-shi-cfare-do-te-ndodhe-me-motin-keto-dite/20%Always2019-04-15 10:13
https://next-television.com/shkarko-truprojen-e-dhunshem-gazetaret-proteste-poshte-zyres-se-arta-markut/20%Always2019-04-15 06:47
https://next-television.com/avokati-i-popullit-gazi-lotsjelles-i-panevojshem-dhuna-ndaj-gazetareve-e-papranueshme/20%Always2019-04-15 06:45
https://next-television.com/nderron-jete-ne-rusi-bashkeshortja-e-sllobodan-milloshevic/20%Always2019-04-15 06:41
https://next-television.com/12-vjet-burg-shqiptarit-u-kap-me-9-5-kg-kokaine-ne-britani/20%Always2019-04-15 06:39
https://next-television.com/paloka-nese-ndodh-kjo-une-do-le-politiken/20%Always2019-04-15 06:38
https://next-television.com/mediat-britanike-si-keqtrajtohen-luanet-ne-kopshtin-zoologjik-te-tiranes-foto/20%Always2019-04-15 06:37
https://next-television.com/dw-tirana-i-ngjante-nje-fushe-beteje-mbremjen-e-se-shtunes/20%Always2019-04-15 06:32
https://next-television.com/futboll-nderron-jete-giuseppe-ciarrapico-ish-presidenti-i-klubit-te-futbollit-as-roma/20%Always2019-04-14 14:12
https://next-television.com/basketboll-fitore-ne-ndeshjen-e-fundit-vllaznia-mbijeton-ne-superlige/20%Always2019-04-14 13:39
https://next-television.com/lsi-ish-deputeti-vasili-ky-eshte-shtet-horrash-lleshaj-eshte-minister-kriminel/20%Always2019-04-14 13:03
https://next-television.com/los-angeles-aktori-jim-belushi-nxjerr-shtepine-ne-shitje-per-27-milione-dollare/20%Always2019-04-14 12:35
https://next-television.com/teknologji-perseri-probleme-me-perdorimin-e-facebook-instagram-dhe-whatsapp/20%Always2019-04-14 12:11
https://next-television.com/vlore-koktejl-ne-piano-bar-me-regji-dhe-libret-te-mjeshtrit-te-madh-haxhi-rama/20%Always2019-04-14 11:37
https://next-television.com/europa-ime-beteja-e-fundit-e-merkelit-zhvillohet-ne-ballkan/20%Always2019-04-14 10:53
https://next-television.com/pd-kryetari-basha-ska-kompromis-me-endrren-tone-ky-eshte-fundi-i-qeverise-bande/20%Always2019-04-14 10:35
https://next-television.com/tirane-pergatitjet-per-edicionin-e-xvii-te-festivalit-nderkombetar-operistik-marie-kraja/20%Always2019-04-14 09:54
https://next-television.com/pd-sekretari-i-pergjithshem-bardhi-makina-e-djegur-ne-proteste-skenar-i-policise-se-shtetit/20%Always2019-04-14 08:22
https://next-television.com/teknologji-gjenet-e-njeriut-ne-trurin-e-majmunit-reagon-komuniteti-i-shkencetareve/20%Always2019-04-14 08:08
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-policia-e-shtetit-shoqeron-45-persona/20%Always2019-04-14 07:57
https://next-television.com/pogradec-digjet-autovetura-demtohen-edhe-tre-automjete-te-tjera/20%Always2019-04-14 07:49
https://next-television.com/australi-te-shtena-me-arme-zjarri-ne-melburn-nje-i-vdekur-dhe-tre-te-plagosur/20%Always2019-04-14 07:42
https://next-television.com/greqi-parcele-me-kanabis-ne-mes-te-athines-pranga-kater-shqiptareve/20%Always2019-04-14 07:35
https://next-television.com/futboll-stadiumi-i-ri-i-romes-do-te-ndertohet-pavaresisht-dyshimeve-per-abuzime/20%Always2019-04-14 07:30
https://next-television.com/ekonomi-biznesmeni-amerikan-crawford-monopolet-pengojne-investimet-dhe-zhvillimin/20%Always2019-04-14 07:15
https://next-television.com/shba-keshilltari-i-bashkise-se-nju-jorkut-shqiptaret-te-lobojne-me-shume-serbet-po-hedhin-miliona/20%Always2019-04-14 07:04
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-i-pergjigjet-opozites-kunderproteste-me-19-prill/20%Always2019-04-14 06:54
https://next-television.com/kore-e-veriut-lideri-kim-jong-un-gati-te-takohem-perseri-me-presidentin-trump/20%Always2019-04-14 06:45
https://next-television.com/hahn-mbeshtesim-ballkanin-ne-rrugen-drejt-be-se/20%Always2019-04-13 14:23
https://next-television.com/dy-te-rinj-me-arme-qytetaret-e-alarmuar-njoftojne-policine-kur-shkojne-efektivet/20%Always2019-04-13 14:23
https://next-television.com/rregulla-te-reja-per-plazhet-private-cfare-permban-vkm/20%Always2019-04-13 14:21
https://next-television.com/partnerja-e-futbollistit-te-njohur-foto-seksi-ne-tualetin-e-meshkujve/20%Always2019-04-13 14:19
https://next-television.com/akuzohet-se-ka-nje-dekade-i-martuar-dhe-hiqet-si-beqar-oni-pustina-detyrohet-te-publikoje-per-here-te-pare-momente-me-gruan/20%Always2019-04-13 14:15
https://next-television.com/ministrja-e-arsimit-pezullon-rektorin-e-universiteti-te-tiranes-shahini-presidenti-ta-shkarkoje-se/20%Always2019-04-13 14:08
https://next-television.com/krimi-dhe-droga-debat-per-shqiptaret-ne-parlamentin-e-holandes/20%Always2019-04-13 13:58
https://next-television.com/grabitja-zyrtare-te-rinasit-ne-hetim-per-shperdorim-detyre/20%Always2019-04-13 13:57
https://next-television.com/historia-e-vertete-e-fundit-te-elvis-preslit-rrefimi-i-aktores-qe-e-gjeti-te-vdekur-mbeta-e-paralizuar/20%Always2019-04-13 13:53
https://next-television.com/cili-nga-keta-sy-terheq-vemendjen-tuaj-pergjigja-do-te-zbuloje-tiparet-e-fshehta-te-personalitetit-tuaj/20%Always2019-04-13 13:51
https://next-television.com/treni-perplas-makinen-me-tre-familjare-detajet-e-para-nga-aksidenti/20%Always2019-04-13 13:49
https://next-television.com/kapet-fieraku-i-denuar-per-trafik-femrash/20%Always2019-04-13 13:02
https://next-television.com/zbulohet-rrjeti-i-prostituticionit-ne-itali-call-center-i-drejtuar-nga-shqiptari-siguronte-klientet/20%Always2019-04-13 11:25
https://next-television.com/tentohet-te-kalohet-kanabis-ne-kakvije-pranga-39-vjecarit-nga-shkodra/20%Always2019-04-13 11:23
https://next-television.com/plagosi-kryeplakun-policia-shpall-ne-kerkim-autorin/20%Always2019-04-13 10:19
https://next-television.com/dhunohet-nje-tjeter-mjek-ne-lezhe-policia-arrestohen-65-vjecarin/20%Always2019-04-13 10:20
https://next-television.com/perdori-gjuhe-urrejtje-ndaj-shqiptareve-nisin-hetimet-per-ish-ministrin-serb-ne-kosove/20%Always2019-04-13 08:09
https://next-television.com/tragjedi-ne-itali-emigranti-shqiptar-mbytet-ne-liqen-emri/20%Always2019-04-13 08:06
https://next-television.com/protesta-e-opozites-rama-serish-sdo-te-jete-ne-tirane-kryeministria-rrethohet/20%Always2019-04-13 08:04
https://next-television.com/gjermania-kufijte-ne-ballkan-jane-te-paprekshem/20%Always2019-04-13 07:30
https://next-television.com/shqiptari-rrahu-grekun-deri-ne-vdekje-ne-burgun-e-koridhalos-kujdes-pamje-te-renda/20%Always2019-04-13 06:35
https://next-television.com/zbulohet-ne-athine-nje-ferme-kanabisi-4-shqiptare-te-arrestuar/20%Always2019-04-12 20:42
https://next-television.com/detaje-te-reja-nga-dhuna-qe-ushtroi-aktori-i-famshem-ndaj-ish-gruas-tentoi-te-me-merrte-frymen/20%Always2019-04-12 16:18
https://next-television.com/thaci-paralajmeron-serbet-nese-largoheni-nga-policia-e-kosoves-nuk-ktheheni-me/20%Always2019-04-12 16:15
https://next-television.com/rikthim-i-vizave-per-shqiptaret-parlamenti-i-holandes-pritet-te-votoje-me-16-prill/20%Always2019-04-12 16:13
https://next-television.com/goditet-grupi-i-shperndarjes-se-kokaines-midis-5-te-arrestuarve-tri-vajza-shefi-i-grupit-miku-i-shullazit/20%Always2019-04-12 16:10
https://next-television.com/bm-shnderron-plastiken-ne-hidrogjen/20%Always2019-04-12 16:02
https://next-television.com/gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-bregdetin-e-vlores-policia-nis-hetimet/20%Always2019-04-12 16:04
https://next-television.com/grabitja-ne-rinas-nen-hetim-edhe-zyrtare-te-aeroportit/20%Always2019-04-12 15:57
https://next-television.com/neser-protesta-e-opozites-lyhen-me-graso-shtyllat-perballe-kryeministrise/20%Always2019-04-12 15:55
https://next-television.com/zbulohen-pasurite-e-familjes-murataj-qe-u-sekuestruan-nga-prokuroria-2/20%Always2019-04-12 15:49
https://next-television.com/kush-esht-personi-qe-ka-ndihmuar-grabitesit-e-rinasit/20%Always2019-04-12 15:38
https://next-television.com/tension-te-313-vellai-i-admir-murataj-slejohet-te-shkoje-ne-varrim/20%Always2019-04-12 15:09
https://next-television.com/babalja-ish-deputeti-salianji-e-3-te-tjeret-kalojne-ne-gjykim/20%Always2019-04-12 14:28
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-me-studentet-zbatimi-i-ligjit-per-arsimin-e-larte-ka-probleme/20%Always2019-04-12 13:16
https://next-television.com/fier-kryedemokrati-basha-zgjedhje-false-pa-opoziten-nuk-ka-per-te-pasur/20%Always2019-04-12 12:22
https://next-television.com/tirane-diplomati-amerikan-daniel-koski-reforma-ne-drejtesi-do-krijoje-klime-me-te-mire-biznesi/20%Always2019-04-12 11:49
https://next-television.com/kroaci-samiti-i-evropes-juglindore-me-kinen-kryeministri-rama-takon-homologun-kinez/20%Always2019-04-12 10:01
https://next-television.com/fushe-kruje-makina-del-nga-rruga-dy-persona-plagosen-rende/20%Always2019-04-12 09:52
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-forconi-kapacitetet-e-institucioneve-te-pavarura/20%Always2019-04-12 09:38
https://next-television.com/elbasan-arrestohet-i-riu-levizte-ne-qytet-me-arme-zjarri/20%Always2019-04-12 08:10
https://next-television.com/leskovik-termet-i-lehte-pak-pas-mesnate-nuk-ka-deme/20%Always2019-04-12 07:52
https://next-television.com/sudan-grushti-i-shtetit-rrezon-presidentin-omar-al-bashir-nga-pushteti/20%Always2019-04-12 07:38
https://next-television.com/greqi-alarm-per-bombe-ne-parlament/20%Always2019-04-12 07:19
https://next-television.com/kosove-takimi-haradinaj-vucic-ne-berlin-nuk-pritet-marreveshje/20%Always2019-04-12 07:06
https://next-television.com/futboll-uefa-europa-league-arsenal-marshon-i-sigurt-drejt-gjysemfinaleve/20%Always2019-04-12 06:45
https://next-television.com/ekonomi-shqiperia-me-kosto-10-here-me-te-ulet-te-punes-nga-mesatarja-e-be/20%Always2019-04-12 06:33
https://next-television.com/grabitja-ne-rinas-detaje-te-reja-mbi-ngjarjen/20%Always2019-04-11 20:24
https://next-television.com/totenhemi-ne-ndjekje-te-talentit-shqiptar-oferte-20-milione-euro-per-sherbimet-e-19-vjecarit/20%Always2019-04-11 17:59
https://next-television.com/numri-dy-i-ambasades-amerikane-ne-tirane-korrupsioni-faktori-me-problematik-per-investitoret-e-huaj/20%Always2019-04-11 17:57
https://next-television.com/sherr-i-dhunshem-ne-burgun-grek-masakrohet-i-riu-shqiptar/20%Always2019-04-11 17:55
https://next-television.com/detaje-te-reja-ja-cfare-kane-sekuestruar-krimet-e-renda-nga-ish-deputetit-arben-ndoka/20%Always2019-04-11 17:53
https://next-television.com/bresheri-zbardh-tiranen/20%Always2019-04-11 17:50
https://next-television.com/krimet-e-renda-sekuestrojne-pasurine-e-ish-deputetit-te-ps-se-arben-ndoka/20%Always2019-04-11 17:12
https://next-television.com/mirupafshim-floke-zaimina-vendos-te-bej-ndryshimin-e-papritur-ne-pamje/20%Always2019-04-11 14:30
https://next-television.com/prestigjozja-gjermane-bild-grabitesit-e-rinasit-kishin-eksploziv-jane-ne-arrati-me-milionat/20%Always2019-04-11 14:24
https://next-television.com/grabitja-ne-rinas-zhvlereson-euron-bankat-nuk-po-terheqin-valute-se-nuk-kane-ku-ta-cojne/20%Always2019-04-11 14:22
https://next-television.com/me-karta-krediti-te-falsifikuara-investonin-paketa-turistike-ne-shqiperi/20%Always2019-04-11 14:19
https://next-television.com/45-vjecarja-bie-nga-kati-i-dyte-dergohet-ne-gjendje-te-rende-ne-spital/20%Always2019-04-11 14:00
https://next-television.com/vlore-lende-plasese-lokalit-shperthimi-shkakton-vetem-deme-materiale-video/20%Always2019-04-11 12:47
https://next-television.com/tirane-regjistrohet-padia-e-pd-nisin-hetimet-per-dhunen-e-ushtruar-nga-policia-e-shtetit/20%Always2019-04-11 12:09
https://next-television.com/tirane-forcat-e-armatosura-ne-aeroport-presidenti-i-republikes-harron-se-jemi-ne-kohe-paqe/20%Always2019-04-11 09:59
https://next-television.com/greqi-plane-per-blerjen-e-avioneve-moderne-luftarake-f-35/20%Always2019-04-11 08:15
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-me-studentet-deri-ne-fund-te-mandatit-do-te-rikonstruktohen-te-gjitha-konviktet/20%Always2019-04-11 08:06
https://next-television.com/lleshi-gjenerali-i-policise-se-vdekur/20%Always2019-04-11 07:47
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-para-kuvendit-organizimi-ne-dore-te-te-rinjve-te-partise-demokratike/20%Always2019-04-11 07:38
https://next-television.com/futboll-champions-league-solskjaer-kualifikimi-i-manchester-united-eshte-ende-ne-loje/20%Always2019-04-11 07:14
https://next-television.com/bruksel-komisioni-evropian-do-te-analizojme-praktikat-e-prokurimit-ne-shqiperi/20%Always2019-04-11 07:07
https://next-television.com/tirane-grabitja-ne-aeroport-ministrja-balluku-koncesionari-china-everbright-ltd-do-te-mbaje-pergjegjesi/20%Always2019-04-11 06:52
https://next-television.com/ushtria-pushton-aeroportin-e-rinasit/20%Always2019-04-10 20:45
https://next-television.com/punime-ne-rrjet-zonat-ne-tirane-qe-mbeten-pa-energji-elektrike/20%Always2019-04-10 19:20
https://next-television.com/policia-italiane-ben-bilancin-klanet-shqiptare-paraqesin-rrezik/20%Always2019-04-10 19:21
https://next-television.com/cilat-jane-2-murgeshat-qe-humben-jeten-sot-ne-aksident-ne-shkoder-video/20%Always2019-04-10 19:17
https://next-television.com/ushtria-ne-rinas-basha-prove-e-kapitullimit-te-shtetit-zgjidhja-eshte-largimi-i-rames/20%Always2019-04-10 18:12
https://next-television.com/ramen-se-mbajne-nervat-tek-afp-krimi-krimi-krimikemi-krim-sa-vendet-e-be/20%Always2019-04-10 18:08
https://next-television.com/komisariati-i-rinasit-merr-persiper-sigurine-ne-aeroportin-e-rinasit/20%Always2019-04-10 17:44
https://next-television.com/ushtria-ne-mbrojtje-te-aeroportit-basha-dislokimi-i-fa-antikushtetuese-rama-do-te-sjelle-vendin-ne-kushtet-e-nje/20%Always2019-04-10 17:21
https://next-television.com/grabitja-ne-rinas-reagon-meta-cenim-i-sigurise-kombetare-ngjarje-e-perseritur/20%Always2019-04-10 16:52
https://next-television.com/grabitesit-e-rinasit-priten-sa-zbriti-presidenti-meta-nga-avioni/20%Always2019-04-10 16:05
https://next-television.com/ngacmuan-seksualisht-turisten-amerikane-arrest-me-burg-per-dy-te-rinjte/20%Always2019-04-10 15:09
https://next-television.com/aksident-ne-rrugen-tirane-shkoder-dy-persona-nderrojne-jete/20%Always2019-04-10 14:18
https://next-television.com/futboll-kategoria-superiore-u-17-te-rinjte-e-skenderbeut-fitojne-ndaj-beses-video/20%Always2019-04-10 13:38
https://next-television.com/tirane-kryedemokrati-basha-perdorimi-i-gazit-lotsjelles-qeveria-i-ka-tradhetuar-njerezit/20%Always2019-04-10 11:00
https://next-television.com/itali-kapet-shqiptari-me-500-mije-euro-kokaine/20%Always2019-04-10 10:46
https://next-television.com/rinas-hetimi-per-grabitjen-e-parave-personi-i-vrare-eshte-admir-murataj-e-identifikon-bashkeshortja/20%Always2019-04-10 09:46
https://next-television.com/vlore-reshjet-sjellin-permbytjen-e-rrugeve/20%Always2019-04-10 09:02
https://next-television.com/rinas-hetimi-per-grabitjen-e-parave-austrian-airlines-pezullon-transportin-e-vlerave-monetare/20%Always2019-04-10 08:42
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-administrata-dhe-mireqeverisja-lokale-kushte-per-integrimin-ne-be/20%Always2019-04-10 08:31
https://next-television.com/sezoni-veror-rregullorja-e-re-per-plazhet-me-qira/20%Always2019-04-10 08:10
https://next-television.com/rinas-hetimi-per-grabitjen-e-parave-pyetet-pergjegjesi-i-sigurise-se-aeroportit/20%Always2019-04-10 07:39
https://next-television.com/turqi-partia-e-erdogan-drejt-humbjes-ne-stamboll-refuzohet-rinumerimi-i-plote-i-votave/20%Always2019-04-10 07:21
https://next-television.com/kosove-zgjedhjet-e-jashtezakonshme-vendore-serbet-do-te-pyesin-beogradin/20%Always2019-04-10 07:01
https://next-television.com/brazil-10-te-vdekur-nga-permbytjet/20%Always2019-04-10 06:44
https://next-television.com/futboll-uefa-champions-league-liverpool-dhe-tottenham-drejt-gjysemfinaleve/20%Always2019-04-10 06:39
https://next-television.com/ekonomi-raporti-i-fmn-ngadalesim-i-ekonomise-ne-vitin-2019/20%Always2019-04-10 06:28
https://next-television.com/kapet-ne-malte-kokaine-me-vlere-2-7-milione-euro-nisur-per-ne-shqiperi/20%Always2019-04-09 20:45
https://next-television.com/haradinaj-shkarkon-ministrin-serb-qe-i-quajti-shqiptaret-terroriste/20%Always2019-04-09 19:51
https://next-television.com/grabitja-ne-rinas-reagon-ministrja-balluku-shteti-do-te-flase-qarte/20%Always2019-04-09 18:59
https://next-television.com/reuters-shuma-e-grabitur-ne-rinas-mund-te-jete-10-milione-euro/20%Always2019-04-09 18:24
https://next-television.com/nje-tjeter-i-vrare-ne-grabitjen-e-rinasit/20%Always2019-04-09 16:30
https://next-television.com/rinas-detaje-te-reja-nga-grabitja-e-dy-milion-eurove/20%Always2019-04-09 15:50
https://next-television.com/rinas-grabitet-nje-makine-qe-transportonte-para/20%Always2019-04-09 13:58
https://next-television.com/aksident-ne-aksin-librazhd-perrenjas-makina-perplaset-me-minibusin/20%Always2019-04-09 13:42
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-shkarkon-ministrin-serb-teodosijevic/20%Always2019-04-09 12:59
https://next-television.com/tirane-ambasadori-italian-per-krizen-politike-mazhoranca-duhet-te-beje-nje-hap-pas/20%Always2019-04-09 11:25
https://next-television.com/kuvend-raporton-ministrja-shahini-bursat-e-studenteve-kap-shifren-e-23-mld-leke/20%Always2019-04-09 09:47
https://next-television.com/tirane-ishte-ne-arrest-shtepie-kapet-me-arme-dhe-duke-levizur-me-makine/20%Always2019-04-09 08:35
https://next-television.com/grykesi-qe-qesh-me-elez-biberajn/20%Always2019-04-09 08:23
https://next-television.com/tirane-prishja-e-ndertimeve-tek-bulevardi-i-ri-reagon-ish-deputetja-demokrate-tabaku/20%Always2019-04-09 09:53
https://next-television.com/tirane-nis-prishja-e-ndertimeve-tek-bulevardi-i-ri-policia-e-shtetit-shoqeron-banoret-protestues/20%Always2019-04-09 08:03
https://next-television.com/tirane-fshehu-pasurine-kpk-shkarkon-kreun-e-gjykates-se-apelit-per-krimet-e-renda/20%Always2019-04-09 07:43
https://next-television.com/kurthi-serb-per-tiranen/20%Always2019-04-09 07:26
https://next-television.com/itali-arrestohet-shqiptari-me-3-kg-kokaine/20%Always2019-04-09 07:12
https://next-television.com/shqiperi-numer-te-larte-viktimash-nga-aksidentet-rrugore/20%Always2019-04-09 07:03
https://next-television.com/tirane-prishja-e-ndertimeve-tek-bulevardi-i-ri-banoret-serish-ne-proteste/20%Always2019-04-09 06:50
https://next-television.com/ekonomi-zhvillimi-i-vendit-ende-ne-nivele-primitive/20%Always2019-04-09 06:39
https://next-television.com/sandalet-naked-trendi-i-kesaj-vere/20%Always2019-04-08 17:26
https://next-television.com/zhgenjimi-i-shtetberjes/20%Always2019-04-08 17:00
https://next-television.com/tre-ushqimet-te-cilat-ulin-kolesterolin/20%Always2019-04-08 16:58
https://next-television.com/filmi-2-gisht-mjalte-pertej-kufijve-te-trevave-shqiptare/20%Always2019-04-08 14:46
https://next-television.com/fustanet-qe-duhet-ti-bejme-pjese-te-garderobes-kete-pranvere/20%Always2019-04-08 14:41
https://next-television.com/thaci-shpall-zgjedhjet-e-jashtezakonshme-ne-komunat-veriore/20%Always2019-04-08 13:57
https://next-television.com/dyshime-per-tritol-gjykata-ne-vlore-e-rrethuar-cfare-thote-policia/20%Always2019-04-08 13:26
https://next-television.com/persona-te-maskuar-dhe-te-armatosur-vjedhin-nje-banese-ne-fushe-kruje/20%Always2019-04-08 12:41
https://next-television.com/ps-behet-gati-te-hyje-ne-zgjedhje-ben-kerkesen-ne-kqz/20%Always2019-04-08 12:10
https://next-television.com/basha-takim-me-kryesine-e-pd-e-kemi-situaten-ne-favor-me-13-prill-do-te-jemi-me-shume/20%Always2019-04-08 11:31
https://next-television.com/shah-turneu-nderkombetar-per-femije-new-chess-generation-2019-fiton-alket-caushi-video/20%Always2019-04-08 14:20
https://next-television.com/zjarri-ne-puke-i-moshuari-tregon-si-u-dogjen-djali-dhe-nusja/20%Always2019-04-08 10:41
https://next-television.com/bulevardi-i-ri-banoret-kundeshtojne-shembjen-e-banesave-perplasen-me-policine-me-gure-e-lopata/20%Always2019-04-08 10:07
https://next-television.com/mungon-avokati-i-shullazit-shtyhet-per-here-te-gjashte-seanca/20%Always2019-04-08 09:04
https://next-television.com/trafik-droge-e-klandestinesh-shqiptarja-ne-aeroportin-e-londres-zbuloi-bandat/20%Always2019-04-08 08:32
https://next-television.com/tragjike-ne-puke-digjet-shtepia-humbin-jeten-burre-e-grua/20%Always2019-04-08 07:57
https://next-television.com/detaje-te-reja-gjenden-gjurme-adn-je-ne-makinen-e-vrasesve-te-vellezerve-bilali/20%Always2019-04-08 07:23
https://next-television.com/kavaje-kampionat-shahu-per-nxenesit-e-shkollave-9-vjecare/20%Always2019-04-08 07:17
https://next-television.com/gjendet-e-pajete-ne-shtepi-aktorja-dhe-politikania-maqedonase/20%Always2019-04-08 06:48
https://next-television.com/fushe-kruja-tronditet-nga-nje-tjeter-shperthim-tritoli/20%Always2019-04-08 06:20
https://next-television.com/deputetet-zgjidhen-nga-anetaresia-2-britanike-keshillojne-pd-ne/20%Always2019-04-07 14:26
https://next-television.com/shperthen-ne-flake-makina-ne-kalimash-tuneli-bllokohet-per-30-minuta/20%Always2019-04-07 13:44
https://next-television.com/kallmi-plazhi-i-qetesise/20%Always2019-04-07 13:09
https://next-television.com/gjuetari-pa-leje-vritet-nga-elefanti-pastaj-behet-ushqim-per-luanet/20%Always2019-04-07 12:34
https://next-television.com/basha-premton-ndryshim-sistemi-ne-kavaje-si-do-te-zgjidhen-deputet/20%Always2019-04-07 11:30
https://next-television.com/itali-vdes-ne-aksident-gruaja-shqiptare-dhe-shoqeruesi-i-saj/20%Always2019-04-07 13:07
https://next-television.com/kosova-mund-ti-rrembeje-mjeket-shqiperise-pagat-me-te-larta/20%Always2019-04-07 10:10
https://next-television.com/durres-homazhet-per-ulqinakun-cfare-peshperitin-meta-dhe-dako/20%Always2019-04-07 09:21
https://next-television.com/berat-grabitet-ndermarrja-dyshimet-e-para-te-policise/20%Always2019-04-07 08:46
https://next-television.com/vendimi-i-vangjush-dakos-per-kandidimin-e-tij-ne-bashkine-durres/20%Always2019-04-07 08:12
https://next-television.com/shperthim-i-fuqishem-zjarri-ne-nje-bllok-apartamentesh-momenti-kapet-ne-kamera/20%Always2019-04-07 07:27
https://next-television.com/korce-drejtonte-mjetin-ne-gjendje-te-dehur-plagoset-rende-shoferi/20%Always2019-04-07 06:56
https://next-television.com/pese-modelet-e-flokeve-qe-do-te-na-transformojne-teresisht/20%Always2019-04-06 14:24
https://next-television.com/prestigjiozja-the-lancet-8000-mije-njerez-vdesin-ne-shqiperi-nga-kequshqyerja/20%Always2019-04-06 14:22
https://next-television.com/misteri-marilyn-monroe-cfare-pritet-te-zbardhe-seriali-i-bbc/20%Always2019-04-06 14:19
https://next-television.com/cfare-mbajta-mend-nga-mitingu-madheshtor-i-kukesit/20%Always2019-04-06 14:02
https://next-television.com/drejtoria-e-transportit-rrugor-ndryshon-provimin-e-patentes/20%Always2019-04-06 13:58
https://next-television.com/tirane-regjistrimi-i-pronave-krijohet-agjencia-shteterore-e-kadastres/20%Always2019-04-06 13:36
https://next-television.com/ekonomi-pabarazia-ne-shifra-ju-kush-zoteron-shumicen-e-parave-ne-banka/20%Always2019-04-06 13:24
https://next-television.com/kukes-penguan-viziten-e-kryeministrit-rama-procedohen-13-persona/20%Always2019-04-06 12:33
https://next-television.com/futboll-u-ankua-per-var-igli-tare-denohet-nga-federata-italiane-e-futbollit/20%Always2019-04-06 11:53
https://next-television.com/lezhe-kryeministri-rama-problemi-i-rruges-se-torrovices-tani-do-te-zgjidhet/20%Always2019-04-06 11:08
https://next-television.com/pd-ish-deputeti-spahia-tender-abuziv-prej-10-mln-dollaresh-per-spitalet/20%Always2019-04-06 08:31
https://next-television.com/paradoksi-i-nje-sondazhi-qe-konfirmon-djegjen-e-mandateve/20%Always2019-04-06 07:42
https://next-television.com/futboll-real-madrid-kerkon-paul-pogda-gati-te-jape-gareth-bale-dhe-toni-kroos/20%Always2019-04-06 07:25
https://next-television.com/shba-gjigandi-i-avioneve-boeing-pranon-gabimin-kerkon-falje-per-jetet-e-humbura/20%Always2019-04-06 07:14
https://next-television.com/vlore-termet-22-balle-ne-gjorm/20%Always2019-04-06 07:06
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-kryeministrat-zaev-dhe-tsipras-propozohen-per-cmimin-nobel-per-paqen/20%Always2019-04-06 06:56
https://next-television.com/tirane-konkurenca-e-pandershme-kercenon-transporti-nderqytetas/20%Always2019-04-06 06:47
https://next-television.com/horoskopi-ditor-06-prill-2019/20%Always2019-04-06 06:06
https://next-television.com/shqiptari-denohet-ne-shba-per-terrorizem/20%Always2019-04-05 14:27
https://next-television.com/merkel-kam-jetuar-prapa-perdes-se-hekurt-34-vjet-e-di-cfare-do-te-thote-zhdukje-kufijsh/20%Always2019-04-05 13:28
https://next-television.com/kavaje-muharrem-shqarri-sjell-ne-liber-kontributin-e-aubrey-herbert-per-pavaresine-e-vendit-tone-video/20%Always2019-04-05 13:46
https://next-television.com/incidenti-ne-konference-dhe-largimi-i-delegacionit-flet-ministri-i-kosoves-ja-cfare-ndodhi-serbia-nuk-pranoi-qe/20%Always2019-04-05 12:36
https://next-television.com/po-transportonte-ilegalisht-3-klandestine-arrestohet-20-vjecari-ne-fier/20%Always2019-04-05 12:18
https://next-television.com/lekundje-termeti-ne-vend-zbulohet-epiqendra-e-goditjes/20%Always2019-04-05 10:01
https://next-television.com/durres-aksidentohet-kalimtari-lihet-ne-mes-te-rruges/20%Always2019-04-05 09:21
https://next-television.com/arrestohet-ne-itali-shqiptari-50-vjecar-qe-shiste-kokaine-por-punonte-edhe-si-murator/20%Always2019-04-05 08:49
https://next-television.com/moti-merr-kthese-tjeter-per-sot-cfare-parashikohet/20%Always2019-04-05 08:11
https://next-television.com/shokon-zv-ministri-i-brendshem-vajza-te-showbizz-eskorte-e-boseve-te-droges/20%Always2019-04-05 07:25
https://next-television.com/tension-ne-protesten-e-unazes-makina-hyn-mes-turmes/20%Always2019-04-05 06:45
https://next-television.com/lidhi-dhe-perdhunoi-te-dashuren-denohet-21-vjecari-shqiptar-ne-itali/20%Always2019-04-05 06:18
https://next-television.com/tete-trendet-qe-duhet-ti-shtojme-ne-garderoben-tone-kete-muaj/20%Always2019-04-04 13:35
https://next-television.com/tirane-shpallen-kandidatet-e-kuvendit-per-plotesimin-e-gjykates-kushtetuese/20%Always2019-04-04 12:47
https://next-television.com/tirane-nente-masa-disiplinore-per-punonjesit-e-drejtorise-rajonale-te-mjedisit-ne-durres/20%Always2019-04-04 12:27
https://next-television.com/kavaje-aktivitet-ndergjegjesues-per-autizmin-nga-qendra-ditore-e-femijeve-me-aftesi-te-kufizuara-video/20%Always2019-04-04 11:53
https://next-television.com/delvine-demtohet-me-tritol-depoja-e-ujesjellesit-ne-fshatin-kopacez/20%Always2019-04-04 10:06
https://next-television.com/ekonomi-fmn-kunder-skemes-se-tvsh-ka-komplikuar-punen-e-administrates-tatimore/20%Always2019-04-04 08:10
https://next-television.com/fier-detaje-te-reja-nga-ngjarja-e-mbremshme-shkembimit-te-zjarrit/20%Always2019-04-04 07:57
https://next-television.com/slloveni-e-rralle-dhe-e-vertete-cezme-publike-me-birre-per-te-ulur-stresin/20%Always2019-04-04 07:50
https://next-television.com/tirane-shba-i-dhuron-shqiperise-37-mjete-te-blinduara/20%Always2019-04-04 07:39
https://next-television.com/hage-ish-liderit-serb-radovan-karadzic-i-refuzohet-apeli/20%Always2019-04-04 07:24
https://next-television.com/moti-pasi-dites-se-sotme-ne-te-gjithe-vendin-fillojne-reshjet/20%Always2019-04-04 06:56
https://next-television.com/nato-ne-epoken-e-putin-dhe-trump/20%Always2019-04-04 06:47
https://next-television.com/kosove-ish-diplomati-amerikan-countryman-ndryshimi-i-kufijve-nuk-eshte-zgjidhje/20%Always2019-04-03 06:55
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-dhe-deputetet-gjermane-kunder-ndryshimit-te-kufijve/20%Always2019-04-03 07:05
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-kandidati-blerim-reka-hap-fushaten-fton-shqiptaret-qe-te-votojne/20%Always2019-04-03 07:15
https://next-television.com/serbi-vendet-e-ballkanit-perendimor-heqin-sot-tarifat-e-roaming/20%Always2019-04-03 07:36
https://next-television.com/teknologji-nasa-zbulon-projektet-e-shtepive-te-banimit-ne-mars/20%Always2019-04-03 07:57
https://next-television.com/zvicer-studentja-kosovare-nga-prishtina-pjese-e-laboratorit-cern/20%Always2019-04-03 13:07
https://next-television.com/shqiperi-maqedoni-e-veriut-takimi-i-ministrit-ne-detyre-cakaj-me-homologun-dimitrov/20%Always2019-04-03 14:03
https://next-television.com/mbreteri-e-bashkuar-kryeministrja-may-kerkon-tjeter-shtyrje-te-daljes-nga-be/20%Always2019-04-03 14:11
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-vizite-historike-e-tsipras-nuk-ka-kthim-prapa-nga-marreveshja/20%Always2019-04-03 14:21
https://next-television.com/luftetari-ne-gjysmefinale-pas-37-vitesh-partizani-lan-duart-me-kupen/20%Always2019-04-03 14:17
https://next-television.com/kavaje-dita-e-librit-per-femije-bashkon-autoret-me-lexuesit-e-vegjel-video/20%Always2019-04-03 14:23
https://next-television.com/qytetaret-djegin-piramiden-e-krimit-me-ne-krye-emrin-e-rames/20%Always2019-04-03 12:38
https://next-television.com/rama-flet-per-zgjedhje-te-parakohshme-a-po-fillon-terheqjen-kryeministri/20%Always2019-04-03 11:57
https://next-television.com/i-vihet-tritol-ne-banese-djalit-te-te-ekzekutuarit-nga-policia-vrases-i-5-personave-ngjarja-e-rende-u-fsheh/20%Always2019-04-03 10:48
https://next-television.com/fermeret-protestojne-masivisht-ne-lushnje-kunder-tvsh-se-aktuale/20%Always2019-04-03 09:57
https://next-television.com/perplasje-mes-protestuesve-dyshime-per-police-te-infiltruar/20%Always2019-04-03 09:04
https://next-television.com/digjen-dy-makina-gjate-nates-ne-durres-dyshimet-e-para/20%Always2019-04-03 08:22
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-se-bashkuar-policia-e-shtetit-rrethon-kuvendin/20%Always2019-04-03 08:05
https://next-television.com/nje-punonjes-ne-shqiperi-kalon-ne-dembelizem-20-30-vite-te-jetes/20%Always2019-04-03 07:08
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-se-bashkuar-perseri-sot-para-kuvendit/20%Always2019-04-03 06:32
https://next-television.com/korce-forcat-speciale-blindojne-qytetin/20%Always2019-04-03 06:21
https://next-television.com/dedikim-per-florin-ja-fotografia-qe-publikoi-fifi-dhe-e-fshiu-shpejt/20%Always2019-04-02 14:22
https://next-television.com/krijuan-nje-mini-ishull-pijanecesh-per-te-shmangur-burgun/20%Always2019-04-02 14:19
https://next-television.com/luan-llotarine-online-dhe-fiton-rastesisht-100-000-dollare/20%Always2019-04-02 14:16
https://next-television.com/sekuestrohen-municione-luftarake-dhe-droge-ne-pranga-pese-persona-dy-shpallen-ne-kerkim/20%Always2019-04-02 14:07
https://next-television.com/bllokohet-kontenieri-me-mallra-te-falsifikuara-do-shiteshin-ne-shqiperi-si-firmato/20%Always2019-04-02 13:44
https://next-television.com/margarita-xhepa-sot-feston-ditelindjen-gati-te-lere-spitalin/20%Always2019-04-02 13:33
https://next-television.com/tirane-largohet-nga-detyra-drejtori-i-patentave/20%Always2019-04-02 13:31
https://next-television.com/i-dhame-gjithcka-por-donte-vetem-shqiperine-te-maqedonia-qajne-futbollistin-e-humbur/20%Always2019-04-02 13:29
https://next-television.com/kosova-nuk-ndalet-nje-tjeter-yll-pritet-tiu-bashkohet-dardaneve/20%Always2019-04-02 13:28
https://next-television.com/basha-nga-shkodra-sot-e-njejta-beteje-si-e-2-prillit-1991/20%Always2019-04-02 13:26
https://next-television.com/snegociojme-mandatin-rama-noc-rrokun-do-marresh-o-lul/20%Always2019-04-02 13:25
https://next-television.com/strazimiri-qeverise-po-i-vjen-fundi-po-behen-qesharak/20%Always2019-04-02 13:23
https://next-television.com/arrestohet-per-mashtrim-nje-shtetas-arab-ne-tirane/20%Always2019-04-02 13:21
https://next-television.com/kryemadhi-sulmon-kryeministrin-grate-shqiptare-sjane-si-ato-qe-perdor-rama-si-struktura-ekskorte-por/20%Always2019-04-02 13:20
https://next-television.com/kualifikimi-kur-nis-rritja-e-pages-per-3-mije-mesues/20%Always2019-04-02 13:17
https://next-television.com/kampioni-italian-i-xhudos-do-te-garoje-per-ngjyrat-e-flamurit-shqiptar-ne-boterorin-e-japonise/20%Always2019-04-02 13:14
https://next-television.com/aksident-i-frikshem-ne-rrugen-korce-pogradec-video/20%Always2019-04-02 13:06
https://next-television.com/rama-pritet-me-protesta-ne-librazhd-banoret-bllokojne-rrugen/20%Always2019-04-02 12:33
https://next-television.com/rama-kryebashkiakes-se-prrenjasit-pas-30-qershorit-fokusohu-te-bebja/20%Always2019-04-02 12:10
https://next-television.com/kukes-do-vriste-kreun-e-aluiznit-me-cifte-arrestohet-40-vjecari/20%Always2019-04-02 11:29
https://next-television.com/shba-po-keshillon-prokuroret-ambasadorja-amerikane-reforma-ne-drejtesi-nuk-do-ndalet/20%Always2019-04-02 10:50
https://next-television.com/shkodra-perkujton-4-deshmoret-e-2-prillit/20%Always2019-04-02 10:18
https://next-television.com/dergonin-lende-narkotike-drejt-greqise-arrestohen-dy-persona/20%Always2019-04-02 09:19
https://next-television.com/shkoder-kapen-151-kg-droge-3-ne-pranga/20%Always2019-04-02 08:31
https://next-television.com/sherr-me-thika-ne-qender-te-elbasanit/20%Always2019-04-02 08:12
https://next-television.com/mina-me-telekomande-dhe-droge-the-long-way-fut-ne-gracke-2-vlonjatet-policia-jep-detajet/20%Always2019-04-02 07:38
https://next-television.com/socialistet-shtyjne-me-3-muaj-reformen-zgjedhore-cfare-pritet-te-ndodhe/20%Always2019-04-02 06:38
https://next-television.com/dubai-krijohet-parfumi-me-i-shtrenjte-ne-bote/20%Always2019-04-01 19:50
https://next-television.com/nato-uron-shqiperine-10-vite-aleance/20%Always2019-04-01 19:44
https://next-television.com/dyfishohet-numri-i-diabetikeve-ne-vend/20%Always2019-04-01 17:39
https://next-television.com/ermal-fejzullahu-ka-dy-fjale-per-sherrin-mes-sabriut-dhe-florit/20%Always2019-04-01 16:35
https://next-television.com/adelina-ismaili-ka-per-te-thene-dicka-per-fifin/20%Always2019-04-01 16:33
https://next-television.com/nepal-25-te-vdekur-dhe-400-te-plagosur-nga-moti-i-keq/20%Always2019-04-01 16:23
https://next-television.com/afati-i-fundit-per-nderprerjen-e-transmetimeve-analoge/20%Always2019-04-01 15:45
https://next-television.com/pd-kreu-basha-largimi-i-rames-emergjence-kombetare/20%Always2019-04-01 15:42
https://next-television.com/zbardhet-deshmia-e-njerit-prej-autoreve-te-grabitjes-se-kambistit-ne-tirane/20%Always2019-04-01 14:03
https://next-television.com/futboll-barcelona-nuk-i-rinovon-kontraten-ratikic/20%Always2019-04-01 14:49
https://next-television.com/mesazhi-i-rucit-per-prinder-dhe-mesues-mos-i-lini-femijet-ne-pushtetin-e-tabletave/20%Always2019-04-01 14:00
https://next-television.com/elbasan-bie-zjarr-ne-nje-market-rrezikohen-edhe-banesat-perreth/20%Always2019-04-01 13:53
https://next-television.com/ekonomi-ndryshimet-ligjore-investimet-private-vetem-per-projektet-strategjike-video/20%Always2019-04-01 14:07
https://next-television.com/u-aksidentua-me-motor-nderron-jete-ne-tirane-i-riu-nga-saranda/20%Always2019-04-01 13:17
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-zgjedhjet-presidenciale-kandidatet-fillojne-fushaten-elektorale-video/20%Always2019-04-01 13:40
https://next-television.com/i-shpallur-ne-kerkim-per-vrasje-perfundon-ne-pranga-40-vjecari-ne-shkoder/20%Always2019-04-01 12:49
https://next-television.com/durres-remonti-i-linjave-te-tensionit-te-larte-qyteti-pa-uje-te-pijshem/20%Always2019-04-01 12:24
https://next-television.com/durres-aksidenti-i-vecante-autoambulanca-del-nga-rruga-ne-maminas/20%Always2019-04-01 12:08
https://next-television.com/rama-sulm-ndaj-pedagogeve-duhen-ndare-sharlatanet-nga-ata-qe-meritojne-respekt/20%Always2019-04-01 11:44
https://next-television.com/futboll-kategoria-superiore-u-17-te-rinjte-e-beses-fitojne-ndaj-elbasanit-video/20%Always2019-04-01 11:27
https://next-television.com/rikthehet-fruthi-ne-korce-shfaqen-raste-te-reja/20%Always2019-04-01 11:05
https://next-television.com/itali-policia-shkaterron-familjen-mafioze-mes-tyre-edhe-2-shqiptare/20%Always2019-04-01 10:29
https://next-television.com/itali-bosi-shqiptar-kercenonte-me-vdekje-sipermarresin/20%Always2019-04-01 10:02
https://next-television.com/shperthimi-ne-vlore-djali-i-vendosi-eksploziv-te-atit-pas-konfliktit-zbardhet-ngjarja-e-rende/20%Always2019-04-01 09:31
https://next-television.com/rruga-e-keqe-i-tradhton-u-bie-tritoli-nga-makina-forcat-xheniere-bejne-shperthim-te-kontrolluar/20%Always2019-04-01 08:45
https://next-television.com/prilli-nis-me-diell-por-situata-do-te-ndryshoje/20%Always2019-04-01 07:39
https://next-television.com/pasi-ta-qellosh-merri-makinen-i-premtuan-5-mije-euro-arrestohet-maturanti-qe-u-porosit-per-vrasjen-me-pagese/20%Always2019-04-01 07:17
https://next-television.com/gjermani-tre-te-vdekur-nga-rrezimi-i-nje-helikopteri-dy-te-tjere-vdesin-nga-perplasja-me-makinen-e-policise/20%Always2019-04-01 06:48