XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://next-television.com/vlore-rezultati-i-hetimit-eksplozivin-ia-vuri-i-biri-per-motive-pronesie/20%Always2019-03-31 14:22
https://next-television.com/memaliaj-merr-flake-nenstacioni-elektrik-ne-krahes/20%Always2019-03-31 13:42
https://next-television.com/tepelene-takim-i-lsi-kryemadhi-zgjedhjet-e-parakohshme-jane-afer/20%Always2019-03-31 12:39
https://next-television.com/greqi-zbulohen-7-milione-euro-droge-ne-portin-e-igumenices/20%Always2019-03-31 11:54
https://next-television.com/shkoder-policia-e-shtetit-blindon-qytetin-shoqerohen-30-persona/20%Always2019-03-31 10:41
https://next-television.com/sllovaki-caputova-fiton-zgjdhjet-presidentja-e-pare-femer/20%Always2019-03-31 09:57
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-me-2-prill-kryeministri-grek-tsipras-viziton-shkupin/20%Always2019-03-31 08:48
https://next-television.com/serbi-rezultati-i-sondazhit-qytetaret-mendojne-se-beogradi-e-ka-humbur-kosoven/20%Always2019-03-31 08:29
https://next-television.com/turqi-sot-zhvillohen-zgjedhjet-vendore-votojne-57-milione-njerez/20%Always2019-03-31 07:45
https://next-television.com/shkoder-vrasja-e-dy-vellezerve-ministri-lleshaj-shkarkon-drejtorin-e-policise-se-shtetit/20%Always2019-03-31 06:57
https://next-television.com/burrel-zjarrvenia-ne-pyje-procedohen-penalisht-tre-persona/20%Always2019-03-31 06:48
https://next-television.com/arrestohen-10-persona-dyshohet-se-po-planifikonin-sulm-terrorist-ne-gjermani/20%Always2019-03-30 15:14
https://next-television.com/berat-40-raste-dhune-ne-familje-brenda-dy-muajsh/20%Always2019-03-30 14:49
https://next-television.com/si-u-torturua-dhe-vra-ne-spanje-babai-i-dy-femijeve-iu-pre-gishti-e-veshi-iu-hoqen-thonjte/20%Always2019-03-30 14:11
https://next-television.com/shteti-ka-ikur-per-lesh-dolen-30-polica-ore-shtetrrethim-kengetari-tregon-incidentin-me-kapen-e-me-thane/20%Always2019-03-30 14:09
https://next-television.com/pas-ankeses-se-banoreve-ministria-merr-vendim-per-2-hec-et-ne-kurbnesh/20%Always2019-03-30 14:04
https://next-television.com/kemi-4-muaj-pa-u-paguar-sulmuesi-i-kombetares-ne-telashe/20%Always2019-03-30 14:02
https://next-television.com/universiteti-i-tiranes-zbardhen-kriteret-e-pranimit-per-maturantet/20%Always2019-03-30 14:00
https://next-television.com/pse-u-poshterua-dako-dje-ne-antimitingun-e-rames-urdhri-misterioz-qe-u-leshua/20%Always2019-03-30 13:58
https://next-television.com/arrestohen-autoret-e-grabitjes-se-kambistit-ne-tirane/20%Always2019-03-30 14:12
https://next-television.com/vrane-dhe-zhduken-trupin-e-shqiptarit-kater-italianet-kerkojne-pafajesi/20%Always2019-03-30 13:54
https://next-television.com/dy-te-rinj-shqiptare-marrin-peng-italianin-e-grabisin/20%Always2019-03-30 13:48
https://next-television.com/viktimat-e-abuzimit-ne-familje-meritojne-anonimitet-flet-gruaja-e-dhunuar-nga-vrasesi-shqiptar/20%Always2019-03-30 13:42
https://next-television.com/punonjesi-i-bashkise-i-thyen-telefonin-qytetarit-ish-ministrja-nikolla-nderhyn-per-ti-ndare-palet/20%Always2019-03-30 13:41
https://next-television.com/veliaj-karta-e-studentit-prezantohet-javen-e-ardhshme-tregon-40-sherbimet-qe-do-te-ofrohen/20%Always2019-03-30 13:39
https://next-television.com/rexhep-meidani-per-djegien-e-mandateve-vendim-in-extremis/20%Always2019-03-30 13:38
https://next-television.com/ekzekutimi-i-vellezerve-flet-gazetari-investigativ-tere-shkodra-e-di-kush-jane-vrasesit-dhe-ne-cilen-shtepi-po-ndjekin-lajmet/20%Always2019-03-30 13:24
https://next-television.com/burim-bakteresh-dhe-semundjesh-si-te-dezinfektoni-sfungjerin-e-eneve/20%Always2019-03-30 12:28
https://next-television.com/vrasja-e-dyfishte-ne-shkoder-nje-prej-vellezerve-babai-i-ish-boksierit-te-vllaznise/20%Always2019-03-30 11:08
https://next-television.com/ju-eshte-bere-makth-celuliti-zbuloni-dy-perberesit-magjike-ja-si-te-veproni/20%Always2019-03-30 10:10
https://next-television.com/ish-komandanti-i-nato-s-shqiptaret-nuk-durojne-ata-luftojne/20%Always2019-03-30 09:39
https://next-television.com/shkoder-ja-kush-jane-vellezerit-e-vrare/20%Always2019-03-30 09:14
https://next-television.com/shkoder-te-shtena-me-arme-zjarri-dyshohet-per-te-plagosur/20%Always2019-03-30 09:00
https://next-television.com/duka-gati-te-garoj-perballe-ps-ne-durres/20%Always2019-03-30 08:28
https://next-television.com/vlore-shperthim-i-fuqishem-tritoli-prane-nje-banese/20%Always2019-03-30 07:44
https://next-television.com/tsipras-kercenon-ramen-bllokojme-negociatat-per-shqiperine-ne-be-nese/20%Always2019-03-29 21:42
https://next-television.com/kapet-shqiptari-me-350-kg-kanabis-ne-doganen-maqedonase/20%Always2019-03-29 21:33
https://next-television.com/tjeter-sulm-me-thika-ne-londer-brenda-24-oreve-humb-jeten-41-vjecari/20%Always2019-03-29 21:13
https://next-television.com/elbasan-sherr-me-thika-plagoset-nje-57-vjecar/20%Always2019-03-29 20:50
https://next-television.com/kosove-arrestohen-dy-shqiptare-me-17-kg-kanabis/20%Always2019-03-29 20:22
https://next-television.com/leviste-me-touareg-i-armatosur-pranga-vlonjatit/20%Always2019-03-29 19:11
https://next-television.com/korce-kater-banesa-perfshihen-nga-flaket-ne-fshatin-vreshtas/20%Always2019-03-29 18:19
https://next-television.com/lezhe-dy-adoleshente-plagosen-pas-perplasjes-se-makines-me-nje-peme/20%Always2019-03-29 15:59
https://next-television.com/tirane-liria-e-medias-dhe-demokracia-kryedemokrati-basha-media-po-vihet-ne-sherbim-te-politikes-video/20%Always2019-03-29 15:38
https://next-television.com/fier-zjarr-e-flake-30-metra-ne-pyjet-e-darezezes/20%Always2019-03-29 15:21
https://next-television.com/humbi-gishtat-ne-proteste-ina-nuka-merr-medaljen-e-nderit-endrra-ime-eshte/20%Always2019-03-29 14:42
https://next-television.com/nato-10-vjetori-i-anetaresimit-meta-dhe-rama-theksojne-rendesine-e-stabilitetit-ne-rajon-video/20%Always2019-03-29 14:45
https://next-television.com/arizona-policia-e-armatosur-thyen-deren-per-te-arrestuar-nje-bebe/20%Always2019-03-28 21:48
https://next-television.com/vlore-i-zhvati-8-mije-euro-te-dashures-duke-i-premtuar-se-do-martoheshin/20%Always2019-03-28 21:49
https://next-television.com/ambasadori-i-rusise-ne-tirane-e-verteta-e-kontratave-te-lobimit-te-pd-se/20%Always2019-03-28 21:37
https://next-television.com/itali-ne-me-pak-se-2-muaj-i-riu-shqiptar-merr-tregun-e-kokaines/20%Always2019-03-28 20:44
https://next-television.com/arrestimi-i-protestuesve-mbeshtetesit-e-pd-se-mblidhen-serish-tek-drejtoria-e-policise-tirane/20%Always2019-03-28 20:09
https://next-television.com/kuvend-kryeministri-rama-ve-kollare-me/20%Always2019-03-28 19:33
https://next-television.com/protesta-e-opozites-policia-e-shtetit-shoqeron-23-persona/20%Always2019-03-28 18:50
https://next-television.com/spanje-shqiptari-vritet-me-plumb-ne-koke/20%Always2019-03-28 18:15
https://next-television.com/keshillat-studentore-paralajmerojne-protesta-te-reja/20%Always2019-03-28 17:45
https://next-television.com/pjese-e-rrjetit-te-trafikut-ne-droges-ne-athine-arrestohen-tre-shqiptaret/20%Always2019-03-28 17:08
https://next-television.com/sherr-me-thika-mes-nje-grupi-te-rinjsh-ne-institut-nje-i-plagosur-te-trauma/20%Always2019-03-28 17:05
https://next-television.com/edi-rama-per-protesten-e-opozites-gati-per/20%Always2019-03-28 16:10
https://next-television.com/mesazhi-i-rames-per-opoziten-para-vitit-2021-nuk-futeni-ne-parlament/20%Always2019-03-28 15:10
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-se-bashkuar-basha-largim-me-cdo-kusht-i-kryeministrit-rama-video/20%Always2019-03-28 14:53
https://next-television.com/tirane-greve-urie-ne-burgun-302/20%Always2019-03-28 14:47
https://next-television.com/kuvend-betohen-dy-opozitaret-e-rinj-ne-salle-behen-98-deputete/20%Always2019-03-28 11:45
https://next-television.com/greqi-arrestohen-dy-shqiptare-u-kapen-me-110-kg-marijuane/20%Always2019-03-28 10:11
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-se-bashkuar-policia-e-shtetit-bllokon-pedonalen/20%Always2019-03-28 09:20
https://next-television.com/tirane-opozita-proteston-sot-para-kuvendit/20%Always2019-03-28 07:08
https://next-television.com/futboll-demtohet-ronaldo-por-juventus-nuk-frikesohet/20%Always2019-03-28 08:10
https://next-television.com/shba-kompania-boeing-fillon-riparimin-e-programit-te-avioneve-boeing-737-max/20%Always2019-03-28 06:51
https://next-television.com/fushe-kruje-tritol-makines-se-parkuar-para-shtepise/20%Always2019-03-28 06:36
https://next-television.com/durres-bllokohen-2-kg-heroine-ne-port-ndalohen-tre-persona/20%Always2019-03-28 06:23
https://next-television.com/parlamenti-evropian-eurodeputetja-fajon-be-ka-deshtuar-me-kosoven/20%Always2019-03-28 06:03
https://next-television.com/si-me-elbasanin-prefekti-i-shkodres-ne-gare-per-bashkine/20%Always2019-03-27 14:43
https://next-television.com/miranda-rira-ne-spital-duke-pritur-lindjen-e-vajzes-luigi-soreca-i-dergon-leter/20%Always2019-03-27 14:17
https://next-television.com/itali-banda-e-mercedesit-4-shqiptare-ne-pranga/20%Always2019-03-27 13:54
https://next-television.com/mashtroi-nje-grua-duke-i-marre-8-mije-euro-arrestohet-35-vjecari/20%Always2019-03-27 13:16
https://next-television.com/rama-perballet-me-gruan-e-larguar-padrejtesisht-nga-puna-me-vjen-zor-pergjegjesine-e-ka-qeveria/20%Always2019-03-27 12:58
https://next-television.com/vijon-vala-e-shkarkimeve-ne-postet-drejtuese-largohet-dhe-drejtoresha-e-tatimeve/20%Always2019-03-27 12:29
https://next-television.com/kavaje-fatmir-efica-sjell-ne-liber-historine-e-klubit-te-futbollit-luzi-2008-video/20%Always2019-03-27 14:33
https://next-television.com/identifikohet-autori-i-vrasjes-se-nard-polise-burg-3-bashkepunetoreve/20%Always2019-03-27 11:39
https://next-television.com/renditja-e-pasaportes-shqiptare-pa-viza-drejt-116-shteteve/20%Always2019-03-27 08:39
https://next-television.com/zvicra-ia-kalon-greqise-si-investitori-me-i-madh-ne-vendin-tone/20%Always2019-03-27 08:05
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-27-mars-2019/20%Always2019-03-26 20:06
https://next-television.com/dyfishohen-divorcet-ne-shqiperi-familja-shqiptare-ne-krize/20%Always2019-03-26 18:56
https://next-television.com/kafeja-dhe-arsyeja-qe-nuk-duhet-konsumuar-me-stomakun-bosh/20%Always2019-03-26 18:00
https://next-television.com/tirane-merret-vendimi-ish-ministri-tahiri-do-te-gjykohet-tek-krimet-e-renda/20%Always2019-03-26 17:10
https://next-television.com/kapelet-fantastike-qe-duhet-te-na-shoqerojne-gjate-gjithe-veres/20%Always2019-03-26 16:59
https://next-television.com/tirane-presidenca-publikon-kandidatet-per-gjykaten-kushtetuese/20%Always2019-03-26 16:48
https://next-television.com/hapat-e-thjeshte-per-permiresimin-e-tretjes/20%Always2019-03-26 16:37
https://next-television.com/risia-e-re-e-apple-karta-virtuale-per-te-mbrojtur-privatesine/20%Always2019-03-26 16:01
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-koha-per-dialog-politik-per-te-mbrojtur-interesat-e-popullit-shqiptar/20%Always2019-03-26 15:35
https://next-television.com/i-arrestuar-ne-tirane-indiani-shteti-me-perndjek-prej-bindjeve-politike/20%Always2019-03-26 15:24
https://next-television.com/dy-makina-aksidentohen-prane-portit-te-durresit/20%Always2019-03-26 14:56
https://next-television.com/babai-i-marvi-mihalit-permend-kanun-dhe-kuran-avokatet-largohen-nga-gjyqi/20%Always2019-03-26 14:22
https://next-television.com/strasburg-zgjedhjet-per-parlamentin-evropian-edhe-nje-shqiptar-ne-gare/20%Always2019-03-26 12:59
https://next-television.com/i-arrestuar-per-vrasjen-e-jurgen-kurtit-i-riu-nga-patosi-mes-skafeve-dhe-makinave-te-shtrenjta/20%Always2019-03-26 12:58
https://next-television.com/grabiten-me-dhune-familjen-ne-mallakaster-gjykata-le-ne-burg-dy-te-rinjte/20%Always2019-03-26 12:30
https://next-television.com/tirane-ministri-ne-detyre-cakaj-pastrim-radheve-te-sherbimit-diplomatik/20%Always2019-03-26 12:00
https://next-television.com/solidarizohen-avokatet-ne-korce-proteste-per-vrasjen-e-ravik-gurres/20%Always2019-03-26 11:59
https://next-television.com/vlore-motori-humb-kontrollin-plagoset-nje-grua/20%Always2019-03-26 10:28
https://next-television.com/digjet-e-gjalle-ne-makine-sylvester-stallone-merr-lajmin-e-tmerrshem/20%Always2019-03-26 09:42
https://next-television.com/durres-makina-perplas-te-moshuarin/20%Always2019-03-26 09:39
https://next-television.com/itali-kasapi-shqiptar-masakron-me-thike-bashkeshorten/20%Always2019-03-26 08:49
https://next-television.com/elbasan-3-persona-kapen-me-thase-me-droge-ne-makine/20%Always2019-03-26 08:08
https://next-television.com/shba-miratohet-shitja-marokut-e-25-avioneve-luftarake-f-16/20%Always2019-03-26 07:55
https://next-television.com/ekonomi-shqiptaret-shpenzojne-14-miliarde-euro-jashte-vendit/20%Always2019-03-26 07:38
https://next-television.com/conor-mcgregor-del-ne-pension/20%Always2019-03-26 07:36
https://next-television.com/ingredientet-sekret-qe-ndihmojne-ne-problemet-e-zemres/20%Always2019-03-25 21:01
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-26-mars-2019/20%Always2019-03-25 19:47
https://next-television.com/dita-kombetare-e-greqise-presidenti-meta-mesazh-per-dy-vendet/20%Always2019-03-25 19:44
https://next-television.com/britani-e-madhe-kryeministrja-may-nuk-kam-mbeshtetjen-e-duhur-per-te-dale-nga-be/20%Always2019-03-25 18:51
https://next-television.com/shqiperia-e-anglo-amerikaneve-njesoj-si-ajo-e-rama-bashes/20%Always2019-03-25 17:55
https://next-television.com/tirane-banoret-e-unazes-se-re-142-dite-ne-proteste/20%Always2019-03-25 17:48
https://next-television.com/receta-natyrale-per-lekure-te-paster-dhe-pa-akne/20%Always2019-03-25 16:57
https://next-television.com/tirane-ish-ministri-ahmetaj-investimet-e-huaja-mbyllen-me-sukses-vitin-qe-lame-pas/20%Always2019-03-25 15:59
https://next-television.com/kavaje-25-mars-1990-perkujtohet-dita-kur-filluan-levizjet-e-para-antikomuniste-video/20%Always2019-03-25 15:30
https://next-television.com/nena-e-tre-femijeve-var-veten-me-litar-pas-thirrjes-ne-polici-kujdesuni-per-ta/20%Always2019-03-25 14:56
https://next-television.com/shpallet-mesuesi-me-i-mire-ne-bote-merr-cmimin-1-mln-dollare/20%Always2019-03-25 14:43
https://next-television.com/klp-propozon-bashkeshortin-e-ermonela-felajt-prokuror-ne-prokurorine-e-tiranes/20%Always2019-03-25 14:12
https://next-television.com/emerohet-drejtor-ne-policine-e-tiranes-kush-eshte-rebani-jaupaj/20%Always2019-03-25 13:38
https://next-television.com/shkoder-arrestohen-3-bashkepuntoret-e-autorit-te-varsjes-se-nard-poliajt/20%Always2019-03-25 13:00
https://next-television.com/sudan-8-femije-ne-lufte-per-mbijetese-vdesin-pas-nje-shperthimi/20%Always2019-03-25 12:07
https://next-television.com/deklarata-e-papranueshme-shkarkohet-direkt-zv-ministrja/20%Always2019-03-25 11:37
https://next-television.com/gjyqi-i-shullazit-shtyhet-serish-zbulohet-arsyeja/20%Always2019-03-25 11:10
https://next-television.com/detaje-te-reja-elbasan-makina-perplas-50-vjecarin/20%Always2019-03-25 09:17
https://next-television.com/kavaje-zjarrfikesit-shuajne-zjarrin-ne-pyllin-e-bedenit/20%Always2019-03-25 08:18
https://next-television.com/vrasja-e-ravik-gurres-merr-vendimin-dhoma-e-avokatise-ne-elbasan/20%Always2019-03-25 08:11
https://next-television.com/elbasan-makina-perplas-50-vjecarin-me-biciklete/20%Always2019-03-25 07:44
https://next-television.com/kosove-20-vjetori-i-nderhyrjes-se-nato-presidenti-meta-shpreh-mirenjohje/20%Always2019-03-24 19:38
https://next-television.com/patos-23-vjecarja-bie-ne-pus-shpetohet-nga-zjarrfikesit/20%Always2019-03-24 16:19
https://next-television.com/serbi-patriarku-irenej-kosova-eshte-jeruzalemi-yne/20%Always2019-03-24 15:48
https://next-television.com/tirane-protesta-e-21-marsit-gjykata-le-ne-burg-tre-protestues/20%Always2019-03-24 14:11
https://next-television.com/uthulla-e-ngrohte-e-molles-perdorimet-si-antibiotik-dhe-perfitimet-per-shendetin/20%Always2019-03-24 13:34
https://next-television.com/norvegji-kaos-ne-anijen-krocere/20%Always2019-03-24 12:54
https://next-television.com/futboll-de-biasi-thyen-heshtjen-shkarkimi-i-panuccit-dhe-e-ardhmja/20%Always2019-03-24 11:46
https://next-television.com/tango-dyshe-kerkon-me-shume/20%Always2019-03-24 11:02
https://next-television.com/indonezi-inaugurohet-linja-e-pare-e-metrose/20%Always2019-03-24 09:39
https://next-television.com/rroba-banjot-me-ne-trend-te-2019/20%Always2019-03-24 09:26
https://next-television.com/oferta-e-rames-per-opoziten-si-tallje-me-shqiptaret/20%Always2019-03-24 09:15
https://next-television.com/te-te-paguajne-oret-e-gjumit-ndodh-ne-kete-shtet/20%Always2019-03-23 15:16
https://next-television.com/gramsh-ky-eshte-35-vjecari-qe-mbyti-gruan-me-jastek-pas-krimit-babai-i-tre-femijeve-mori-mushken-dhe/20%Always2019-03-23 15:16
https://next-television.com/nje-buzeqeshje-mijera-dollareshe-nga-shtepia/20%Always2019-03-23 15:15
https://next-television.com/iphone-11-do-te-sjell-sistemin-e-trefishte-te-kameres/20%Always2019-03-23 15:14
https://next-television.com/edi-reja-i-jep-fund-aludimeve-isha-ne-loro-borici-sepse/20%Always2019-03-23 15:14
https://next-television.com/tani-eshte-super-yll-por-ja-si-dukej-nevina-shtylla-ne-fillimet-e-karrieres/20%Always2019-03-23 15:12
https://next-television.com/te-cmendur-pas-blerjeve-online-instagram-ju-ofron-opsionin-ideal/20%Always2019-03-23 15:11
https://next-television.com/berat-dy-pallate-rrezikojne-te-shemben/20%Always2019-03-23 15:11
https://next-television.com/femijet-fatkeqe-te-afganistanit/20%Always2019-03-23 15:11
https://next-television.com/tragjedi-ne-kine-47-viktima-e-500-te-plagosur-nga-shperthimi-i-impiantit-kimik/20%Always2019-03-23 15:10
https://next-television.com/si-te-keni-floke-te-drejte-ne-menyre-natyrale/20%Always2019-03-23 15:10
https://next-television.com/tragjedi-ne-gane-digjen-ne-autobuse-60-persona/20%Always2019-03-23 15:09
https://next-television.com/e-ke-surratin-si-beton-i-pashtruar-franceska-jace-i-kthehet-keq-fanses/20%Always2019-03-23 15:10
https://next-television.com/emina-cunmulaj-para-auditorit-te-michigan/20%Always2019-03-23 15:10
https://next-television.com/cafu-humor-me-gattuso-me-i-mire-si-trajner-se-si-lojtar/20%Always2019-03-23 15:10
https://next-television.com/vajza-vemendje-flori-mumajesi-tregon-se-eshte-djale-per-shtepi/20%Always2019-03-23 15:08
https://next-television.com/3-vite-me-pare-i-propozoi-martese-rikthehet-dalip-gjoka-bleona-per-mua-eshte-nene-tereza/20%Always2019-03-23 15:06
https://next-television.com/akuza-per-blerjen-e-klikimeve-moderatori-i-njohur-i-kthehet-flori-mumajesit/20%Always2019-03-23 15:02
https://next-television.com/lista-per-keshillin-bashkiak-te-tiranes-me-nje-plan-zhvillimi-te-miremenduar/20%Always2019-03-23 14:38
https://next-television.com/basha-flet-per-mediat-italiane-beteja-jone-nuk-eshte-per-pushtet/20%Always2019-03-23 14:10
https://next-television.com/rama-i-vendosur-teatri-kombetar-do-te-shembet/20%Always2019-03-23 13:16
https://next-television.com/rama-sfide-opozites-gati-per-zgjedhje-te-parakohshme-por-me-nje-kusht/20%Always2019-03-23 12:45
https://next-television.com/rama-sot-nis-ofensiva-opozita-ta-harroje-pushtetin-ne-tavoline/20%Always2019-03-23 12:23
https://next-television.com/veliaj-shpall-rikandidimin-une-dhe-rama-jemi-me-bashke-se-kurre/20%Always2019-03-23 11:47
https://next-television.com/ende-mister-vrasja-mafioze-e-avoktatit-te-shullazit-dhe-capjave-keto-jane-pistat-e-hetimit/20%Always2019-03-23 11:25
https://next-television.com/fatos-nano-nuk-i-shkon-rames-ne-kongresin-e-ps-se/20%Always2019-03-23 10:51
https://next-television.com/kongresi-taulant-balla-kerkon-dialog-me-opoziten-per-krizen-politike/20%Always2019-03-23 10:10
https://next-television.com/bashkia-konispol-eshte-e-para-bashki-qe-mbyll-procesin-e-legalizimit/20%Always2019-03-23 09:43
https://next-television.com/mberrin-ne-kosove-trupi-i-7-vjecarit-shqiptar-te-vrare-ne-zvicer/20%Always2019-03-23 09:28
https://next-television.com/humbja-me-turqine-fshf-shkarkon-panucin-ja-kush-do-e-zevendesoje/20%Always2019-03-23 08:50
https://next-television.com/sot-mblidhet-i-kongresi-i-partise-socialiste-do-jete-dhe-fatos-nano/20%Always2019-03-23 08:19
https://next-television.com/gramsh-krim-i-rende-brenda-familjes-burri-mbyt-bashkeshorten/20%Always2019-03-23 07:44
https://next-television.com/edoardo-reja-kush-eshte-njeriu-qe-mund-te-ulet-ne-pankinen-e-shqiperise/20%Always2019-03-23 15:05
https://next-television.com/avokati-i-shullazit-u-ekzekutua-me-plumb-ne-koke-deshmitaret-nuk-kuptuam-asgje-e-pame-kur-ra-ne-toke/20%Always2019-03-22 21:46
https://next-television.com/reagon-presidenca-pse-iu-dha-nenshtetesi-shqiptare-indianeve-te-kerkuar-per-mashtrim/20%Always2019-03-22 21:28
https://next-television.com/vrane-avokatin-autorit-djegin-makinen-ne-dalje-te-elbasanit/20%Always2019-03-22 20:54
https://next-television.com/dhoma-e-avokatise-autoret-e-vrasjes-se-ravik-gurres-te-vihen-para-drejtesise/20%Always2019-03-22 20:15
https://next-television.com/zjarr-edhe-ne-fushe-kruje-rrezikohet-banesa/20%Always2019-03-22 19:32
https://next-television.com/elbasan-detaje-te-reja-kush-eshte-personi-i-vrare-ne-mes-te-qytetit/20%Always2019-03-22 19:28
https://next-television.com/elbasan-te-shtena-me-arme-zjarri-ne-qender-te-qytetit/20%Always2019-03-22 18:47
https://next-television.com/tirane-zjarr-i-madh-ne-kodrat-e-selites/20%Always2019-03-22 18:13
https://next-television.com/emrat-e-1180-mesuesve-qe-do-ti-nenshtrohen-provimit-te-shtetit/20%Always2019-03-22 17:29
https://next-television.com/pastrim-parash-arrestohet-ne-rinas-kunati-i-dy-vellezerve-indiane/20%Always2019-03-22 16:41
https://next-television.com/krim-i-rende-ne-zvicer-e-moshuara-vret-femijen-shqiptar/20%Always2019-03-22 16:05
https://next-television.com/rama-tregon-pse-shkoi-ne-berlin-pranon-se-ishte-vizite-jo-formale/20%Always2019-03-22 15:22
https://next-television.com/kavaje-ndihma-nga-grieskirchen-dhe-shoqata-austri-shqiperi-per-sherbimin-zjarrfikes-video/20%Always2019-03-22 15:11
https://next-television.com/kine-shperthim-ne-nje-uzine-kimike-47-te-vdekur-e-shume-te-plagosur/20%Always2019-03-22 12:18
https://next-television.com/tirane-kryedemokrati-basha-mesazh-me-rastin-e-22-marsit-rruga-per-be-varet-nga-ne/20%Always2019-03-22 12:02
https://next-television.com/sulltan-novruzi-presidenti-meta-uron-besimtaret-bektashinj/20%Always2019-03-22 10:26
https://next-television.com/bektashinjte-festojne-sot-sulltan-nevruzin/20%Always2019-03-22 09:15
https://next-television.com/futboll-eliminatoret-e-euro-2020-luhet-sonte-ndeshja-shqiperi-turqi/20%Always2019-03-22 08:16
https://next-television.com/irak-fundoset-trageti-te-pakten-85-te-vdekur/20%Always2019-03-22 08:04
https://next-television.com/tirane-aksioni-politik-i-opozites-kryemadhi-do-te-kete-plane-te-befasishme/20%Always2019-03-22 07:58
https://next-television.com/protesta-te-parlamenti-policia-arreston-6-persona-procedim-penal-per-gazmend-bardhin/20%Always2019-03-21 21:52
https://next-television.com/15-vjet-burg-per-shqiptarin-koka-e-kokaines-ne-londer/20%Always2019-03-21 21:50
https://next-television.com/shkrumbohet-makina-ne-shkoder-2-persona-ne-kerkim/20%Always2019-03-21 21:05
https://next-television.com/aksident-me-vdekje-ne-aksin-shkoder-velipoje/20%Always2019-03-21 20:21
https://next-television.com/fshehen-2-5-kg-kokaine-poshte-pllakes-se-dushit-ne-shtepine-e-fqinjit-arrestohen-dy-shqiptaret-ne-itali/20%Always2019-03-21 19:41
https://next-television.com/gazetarja-sportive-zbulon-te-pathena-nga-jeta-e-saj-kur-isha-ne-gjimnaz-me-therrisnin/20%Always2019-03-21 18:49
https://next-television.com/ishin-mbledhur-per-te-festuar-mbytet-trageti-i-mbingarkuar-ne-irak-71-viktima/20%Always2019-03-21 18:13
https://next-television.com/mbyllet-gara-per-inspektor-te-larte-te-drejtesise-ked-publikon-listen-e-13-kandidateve/20%Always2019-03-21 17:32
https://next-television.com/e-futur-ne-kater-canta-kapen-63-kg-droge-ne-greqi-pranga-2-shqiptareve/20%Always2019-03-21 17:16
https://next-television.com/tjeter-rrjedhje-nga-pd-bashes-i-iken-aleati-dorezon-formularin-e-dekriminalizimit/20%Always2019-03-21 16:50
https://next-television.com/ish-presidenti-moisiu-keshillon-meten-zgjidh-krizen-si-une-ne-2007/20%Always2019-03-21 16:04
https://next-television.com/basha-nga-brukseli-kemi-mbeshtetjen-e-ppe/20%Always2019-03-21 15:41
https://next-television.com/shpetoi-50-shoket-e-mesuesit-nga-atentati-terrorist-salvini-i-jep-nenshtetesine-13-vjecarit/20%Always2019-03-21 15:00
https://next-television.com/kavaje-akordohen-76-milione-leke-mbillen-peme-pergjate-rrugeve-te-qytetit-video/20%Always2019-03-21 14:00
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-se-bashkuar-para-kuvendit-thirrje-para-drejtorise-se-policise/20%Always2019-03-21 13:43
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-se-bashkuar-para-kuvendit-basha-qytetaret-kunder-maduros-se-ballkanit/20%Always2019-03-21 13:14
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-se-bashkuar-para-kuvendit-tentohet-carja-e-kordonit-policor/20%Always2019-03-21 10:36
https://next-television.com/tirane-nis-protesta-e-opozites-se-bashkuar-para-kuvendit/20%Always2019-03-21 09:06
https://next-television.com/tepelene-autobusi-perplaset-me-nje-makine-plagosen-tete-persona/20%Always2019-03-21 08:50
https://next-television.com/ekonomi-varferohen-qytetaret-bie-pasuria-e-familjeve-shqiptare/20%Always2019-03-21 07:47
https://next-television.com/burrel-aksident-rrugor-humb-jeten-drejtuesi-i-automjetit/20%Always2019-03-21 07:28
https://next-television.com/sherr-me-thika-ne-vlore-goditet-i-riu/20%Always2019-03-20 21:53
https://next-television.com/super-skema-e-mashtrimit-zhduken-725-milione-dollare-vellezerit-indiane-qe-jetojne-ne-tirane/20%Always2019-03-20 21:31
https://next-television.com/zbulohet-plani-i-opozites-per-protesten-e-se-enjtes-te-parlamenti/20%Always2019-03-20 20:54
https://next-television.com/zbardhet-deshmia-ne-polici-e-vrasesit-te-haxhi-bacinozit-te-liqeni/20%Always2019-03-20 20:20
https://next-television.com/vlore-goditet-grupi-kriminal-10-te-arrestuar/20%Always2019-03-20 19:38
https://next-television.com/vrasje-ne-shkoder-detaje-nga-vrasja-qe-tronditi-gjate-pasdites-se-sotme/20%Always2019-03-20 18:59
https://next-television.com/france-fundoset-anija-me-2-mije-makina-disa-prej-te-cilave-me-cmim-marramendes/20%Always2019-03-20 18:27
https://next-television.com/mediat-boterore-komentojne-qendrimin-e-presidentit-ilir-meta-mbi-ndodhite-e-fundit/20%Always2019-03-20 17:54
https://next-television.com/vrasje-ne-shkoder-viktima-pronar-i-nje-bujtine-ne-theth/20%Always2019-03-20 17:07
https://next-television.com/neser-protesta-e-opozites-policia-rrethon-kuvendin-me-gardh-hekuri/20%Always2019-03-20 16:31
https://next-television.com/mbyti-bashkeshorten-dy-vite-me-pare-prokuroria-kerkon-burgim-te-perjetshem-per-namik-velajn/20%Always2019-03-20 15:54
https://next-television.com/kriza-politike-presidenti-meta-behem-edhe-si-allende-per-te-parandaluar-junten-video/20%Always2019-03-20 15:33
https://next-television.com/situate-alarmante-ne-kombetare-armando-sadiku-le-ne-mes-stervitjen/20%Always2019-03-20 15:19
https://next-television.com/durres-shperthim-eksplozivi-ne-nje-banese/20%Always2019-03-20 14:39
https://next-television.com/kavaje-2-milione-leke-per-rehabilitimin-e-rruges-shtodher-helmas-video/20%Always2019-03-20 14:36
https://next-television.com/rrogozhine-pas-protestave-te-banoreve-vendoset-porta-e-rezervuarit-te-okshtunit/20%Always2019-03-20 13:59
https://next-television.com/zelande-e-re-nisin-funeralet-e-viktimave-te-masakres/20%Always2019-03-20 09:55
https://next-television.com/turqi-termet-nuk-raportohen-viktima/20%Always2019-03-20 08:51
https://next-television.com/bruksel-hahn-per-protestat-ne-ballkan-ndryshimet-politike-permes-proceseve-demokratike/20%Always2019-03-20 08:18
https://next-television.com/tirane-kater-te-arrestuar-per-shperndarje-narkotikesh/20%Always2019-03-20 07:30
https://next-television.com/masakra-e-christchurch-baba-e-bir-funeralet-e-para-te-viktimave/20%Always2019-03-20 07:17
https://next-television.com/basha-flet-nga-astiri-rama-dhe-lleshaj-urdher-per-te-mbyllur-protesten/20%Always2019-03-19 21:49
https://next-television.com/avioni-me-100-pasagjere-ne-bord-perfshihet-nga-flaket-incidenti-i-pazakonte-gjate-uljes/20%Always2019-03-19 21:19
https://next-television.com/tension-ne-protesten-e-astirit-basha-niset-me-urgjence/20%Always2019-03-19 20:37
https://next-television.com/zbulohet-baza-me-e-madhe-e-prostitutave-ne-athine-mes-tyre-shume-shqiptare/20%Always2019-03-19 20:11
https://next-television.com/ikardi-e-tradhtonte-vanden-ne-argjentine-zbardhin-prapaskena-i-gjeti-telefonin-dhe/20%Always2019-03-19 19:39
https://next-television.com/nje-sasi-prej-43-kg-kanabis-e-paperpunuar-eshte-sekuestruar-nga-policia-greke-ne-rajonin-e-janines/20%Always2019-03-19 19:05
https://next-television.com/shqiperia-pa-inventar-per-pyjet-ministria-e-turizmit-dhe-mjedisit-merr-masat/20%Always2019-03-19 18:26
https://next-television.com/rusia-njeh-maqedonine-e-veriut-me-emrin-e-ri/20%Always2019-03-19 17:13
https://next-television.com/4-protestues-lihen-ne-burg-per-tubimin-e-16-marsit/20%Always2019-03-19 16:22
https://next-television.com/policia-shkencore-celoaliaj-punojme-ne-kushte-te-veshtira-infrastrukturore/20%Always2019-03-19 15:35
https://next-television.com/sot-ndodh-ekuinoksi-i-pranveres-surprizat-e-stines-se-re/20%Always2019-03-19 15:26
https://next-television.com/tirane-mblidhet-klp-hapet-gara-per-prokurorin-e-pergjithshem-video/20%Always2019-03-19 15:35
https://next-television.com/tirane-protesta-e-radhes-se-opozites-te-enjten-para-kuvendit-video/20%Always2019-03-19 15:05
https://next-television.com/lengu-i-mishit-si-kure-ideale-per-shendetin-e-zemres/20%Always2019-03-19 14:31
https://next-television.com/kavaje-zbatohet-projekti-per-ndertimin-e-parkut-ne-qender-te-synejit-video/20%Always2019-03-19 14:25
https://next-television.com/tirane-vrasja-e-jurgen-kurtit-shoqerohen-10-persona-per-tu-marre-ne-pyetje/20%Always2019-03-19 13:28
https://next-television.com/tirane-klp-shpall-te-hapur-garen-per-prokurorin-e-pergjithshem/20%Always2019-03-19 13:11
https://next-television.com/durres-ministri-i-brendshem-lleshaj-porti-strukture-e-veshtire-per-tu-menaxhuar-video/20%Always2019-03-19 14:30
https://next-television.com/kura-me-vaj-ulliri-dhe-lule-kamomili-per-pastrimin-e-gjakut/20%Always2019-03-19 12:28
https://next-television.com/futboll-i-pakenaqur-tek-reali-varane-planifikon-largimin/20%Always2019-03-19 11:51
https://next-television.com/indi-12-vjecarja-perdhunohet-e-vritet-nga-vellezerit-dhe-xhaxhai/20%Always2019-03-19 11:41
https://next-television.com/norvegji-sulm-me-thike-nxenesi-plagos-mesuesin-dhe-tre-te-tjere/20%Always2019-03-19 10:28
https://next-television.com/shba-tre-te-vdekur-pas-permbytjeve-ne-midwest/20%Always2019-03-19 09:18
https://next-television.com/cfare-ndodh-ne-organizem-nese-hani-nje-kastravec-ne-dite/20%Always2019-03-19 09:10
https://next-television.com/lezhe-droge-brenda-televizorit-arrestohet-31-vjecari/20%Always2019-03-19 09:05
https://next-television.com/vlore-grabitet-gjate-nates-arka-e-postes-shqiptare-ne-brataj/20%Always2019-03-19 09:02
https://next-television.com/lezhe-arrestohet-31-vjecari-u-kap-me-droge-te-fshehur-ne-televizor/20%Always2019-03-19 08:47
https://next-television.com/tirane-opozita-e-bashkuar-te-enjten-ne-proteste-para-kuvendit/20%Always2019-03-19 08:37
https://next-television.com/gjeneve-okb-mbikqyr-bisedimet-per-parandalimin-e-militarizimit-te-hapesires/20%Always2019-03-19 08:26
https://next-television.com/rambuje-20-vjet-nga-fillimi-i-rrugetimit-te-kosoves-drejt-pavaresise/20%Always2019-03-19 08:08
https://next-television.com/tirane-te-shtena-me-arme-zjarri-ekzekutohet-jurgen-kurti/20%Always2019-03-18 21:52
https://next-television.com/tregtari-shqiptar-i-kokaines-arrestohet-dy-here-brenda-muajit-si-perfundoi-ne-gracken-e-policise/20%Always2019-03-18 20:28
https://next-television.com/tirane-tritoli-shtylles-se-tensionit-te-larte-zv-ministri-bejtja-e-quan-akt-terrorist/20%Always2019-03-18 20:07
https://next-television.com/futboll-fortune-tek-real-madrid-zidane-largon-nente-lojtare/20%Always2019-03-18 19:44
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-i-ben-apel-politikes-kerkon-reflektim-video/20%Always2019-03-18 19:16
https://next-television.com/tirane-gjykata-e-apelit-pranon-kerkesen-e-izet-haxhise-rihapet-dosja-hajdari-video/20%Always2019-03-18 17:46
https://next-television.com/fushe-kruje-demtohet-shtylla-e-tensionit-te-larte-dyshohet-per-lende-eksplozive/20%Always2019-03-18 15:35
https://next-television.com/ngordh-balena-qe-kishte-gelltitur-40-kg-plastike/20%Always2019-03-18 14:16
https://next-television.com/kura-ideale-per-enet-e-bllokuara-te-gjakut-xhenxhefil-limon-hudhra/20%Always2019-03-18 13:46
https://next-television.com/tretja-e-mire-apo-e-keqe-si-ndikon-ne-peshen-tuaj-dhe-cfare-te-beni/20%Always2019-03-18 11:51
https://next-television.com/holande-panik-nga-te-shtenat-ne-tram-disa-te-plagosur/20%Always2019-03-18 11:36
https://next-television.com/kongo-treni-i-mallrave-bie-ne-lume-24-te-vdekur/20%Always2019-03-18 10:54
https://next-television.com/durres-arta-marku-kuvendi-te-aktivizoje-mekanizmat-kontrollues/20%Always2019-03-18 10:34
https://next-television.com/kater-perimet-dhe-dy-frutat-qe-kane-aftesi-sheruese/20%Always2019-03-18 10:31
https://next-television.com/tirane-kongresi-i-ps-se-fokusi-te-zgjedhjet-lokale-ftohet-edhe-nano/20%Always2019-03-18 10:02
https://next-television.com/fushe-kruje-aksident-dy-te-plagosur/20%Always2019-03-18 09:30
https://next-television.com/pse-pijet-me-gaz-dhe-lengjet-e-frutave-shkaktojne-astme/20%Always2019-03-18 08:58
https://next-television.com/futboll-inter-fiton-derbin-parakalon-milanin-ne-renditje/20%Always2019-03-18 08:29
https://next-television.com/australi-bastisen-dy-shtepi-ku-eshte-rritur-autori-i-masakres-se-zelandes/20%Always2019-03-18 08:00
https://next-television.com/palestinezet-sulmojne-bregun-perendimor-vritet-nje-izraelit/20%Always2019-03-18 07:42
https://next-television.com/serbi-vucic-kosova-nuk-eshte-sot-ne-okb-fale-meje-dhe-tre-te-tjereve/20%Always2019-03-18 07:23
https://next-television.com/tirane-zbardhet-ngjarja-e-14-marsit-autori-shpallet-ne-kerkim/20%Always2019-03-17 20:21
https://next-television.com/kosove-kryeparlamentari-veseli-mosliberalizimi-i-vizave-veprim-i-pakonceptueshem-i-be/20%Always2019-03-17 19:33
https://next-television.com/tirane-vijon-protesta-e-banoreve-te-unazes-se-re-u-vihet-zjarri-gomave/20%Always2019-03-17 18:26
https://next-television.com/futboll-kategoria-superiore-akte-dhune-ne-takimin-kastrioti-tirana/20%Always2019-03-17 17:51
https://next-television.com/mirdite-banoret-kunder-hidrocentraleve-reagon-edhe-dom-gjergj-meta/20%Always2019-03-17 17:12
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-i-quan-protestuesit-fashiste-dhe-hajdute/20%Always2019-03-17 16:22
https://next-television.com/moti-per-sot-e-neser-cfare-parashikohet/20%Always2019-03-17 15:22
https://next-television.com/kush-eshte-45-vjecari-qe-shiste-droge-ne-gjimnaze-dhe-dyshohej-vrases-me-pagese/20%Always2019-03-17 14:41
https://next-television.com/grate-rrahin-burrat-me-shkopinj-ne-mes-te-rruges/20%Always2019-03-17 13:52
https://next-television.com/u-denoncua-nga-banoret-e-zones-policia-arreston-shperndaresin-e-droges/20%Always2019-03-17 13:23
https://next-television.com/dy-te-rinj-tentojne-te-godasin-erion-veliajn-me-boje-arrestohen-nga-policia/20%Always2019-03-17 12:47
https://next-television.com/ina-zhupa-zbulon-emrin-e-policit-qe-goditi-djalin-e-ish-deputetit/20%Always2019-03-17 12:18
https://next-television.com/tirana-feston-diten-e-veres-veliaj-ka-nje-mesazh-per-protestuesit-e-opozites/20%Always2019-03-17 11:12
https://next-television.com/panuci-perplaset-me-gazetarin-per-baren-eshte-miku-yt/20%Always2019-03-17 10:22
https://next-television.com/protesta-policia-procedon-penalisht-sekretarin-e-pergjithshem-te-pd-dhe-32-protestues/20%Always2019-03-17 09:31
https://next-television.com/vrasja-tek-liqeni-policia-zbulon-detaje-te-reja-motivi-i-vrasjes/20%Always2019-03-17 09:01
https://next-television.com/goditen-policet-me-sende-te-forta-arrestohen-14-protestues/20%Always2019-03-17 08:30
https://next-television.com/vrasja-tek-liqeni-policia-zbulon-detaje-te-reja-kush-eshte-personi-qe-u-vra/20%Always2019-03-17 07:53
https://next-television.com/korce-27-vjecari-qellohet-me-arme-zjarri-cfare-ndodhi-gjate-nates/20%Always2019-03-17 07:50
https://next-television.com/llokuma-veriu-mesoni-receten-e-shijshme-te-tradites/20%Always2019-03-16 21:29
https://next-television.com/paris-jelekverdhet-shkaterrojne-champs-elysees/20%Always2019-03-16 20:29
https://next-television.com/mbroni-syte-dhe-trurin-nga-lodhja-e-ekranit-me-keto-tri-lloje-ushqimesh/20%Always2019-03-16 19:30
https://next-television.com/tirane-ekzekutohet-nje-person-tek-liqeni-artificial/20%Always2019-03-16 18:21
https://next-television.com/tirane-veliaj-tirana-nuk-i-perulet-dhunes-cdo-gje-xixe-per-neser/20%Always2019-03-16 17:42
https://next-television.com/tirane-reagon-policia-protesta-e-dhunshme-dhe-e-jashteligjshme/20%Always2019-03-16 16:56
https://next-television.com/kolla-e-nates-si-te-kuptoni-nese-eshte-ftohje-apo-alergji-trajtimet-qe-ju-ndihmojne/20%Always2019-03-16 16:15
https://next-television.com/meksike-gjenden-19-canta-me-trupa-te-vdekur-brenda/20%Always2019-03-16 15:32
https://next-television.com/kine-rreshqitjet-e-dheut-shembin-dy-pallate-shtate-te-vdekur/20%Always2019-03-16 14:51
https://next-television.com/protesta-basha-mbyll-marshimin-e-sotmja-hyri-ne-historine-tone-te-bashkimit-kombetar/20%Always2019-03-16 14:03
https://next-television.com/protesta-qytetaret-para-kuvendit-tensionohet-situata-policia-e-shtetit-hedh-gaz-lotsjelles/20%Always2019-03-16 12:44
https://next-television.com/protesta-marshimi-i-qytetareve-i-drejtohen-godines-se-kuvendit/20%Always2019-03-16 12:21
https://next-television.com/protesta-deklarata-e-berishes-ky-eshte-nje-cunam-popullor/20%Always2019-03-16 11:51
https://next-television.com/protesta-lideret-e-opozites-bejne-thirrje-per-marshim-rreth-kryeministrise/20%Always2019-03-16 11:05
https://next-television.com/protesta-reagon-kryeministri-rama-qeveria-nuk-preket-kemi-mandatin-e-popullit/20%Always2019-03-16 10:52
https://next-television.com/protesta-nis-marshimi-i-qytetareve-drejt-kryeministrise/20%Always2019-03-16 10:19
https://next-television.com/masakra-terroriste-reagon-ashper-erdogan-ne-muslimanet/20%Always2019-03-16 09:17
https://next-television.com/protesta-kontrollohen-autobuset-ne-shkoder-jo-me-delja-e-zeze-e-evropes/20%Always2019-03-16 08:38
https://next-television.com/kosove-ministria-e-jashtme-e-rusise-rriten-tensionet-ne-veri/20%Always2019-03-16 08:35
https://next-television.com/protesta-me-shume-se-1600-police-ne-terren/20%Always2019-03-16 08:21
https://next-television.com/tjeter-ngjarje-kriminale-ne-vlore-digjet-gjate-nates-nje-makine/20%Always2019-03-16 08:17
https://next-television.com/protesta-qytetaret-nga-rrethet-nisen-drejt-tiranes/20%Always2019-03-16 07:49
https://next-television.com/kosove-veseli-taska-te-mos-jete-pengese-per-marredheniet-me-miqte/20%Always2019-03-15 21:48
https://next-television.com/si-te-perdorni-aloe-veren-per-problemet-me-lekuren-e-fytyres/20%Always2019-03-15 21:08
https://next-television.com/tirane-droge-te-fshehur-brenda-makines-kapen-kater-trafikante/20%Always2019-03-15 20:25
https://next-television.com/perdorimet-e-lekures-se-hudhrave-per-renien-ne-peshe-dhe-kunder-toksinave/20%Always2019-03-15 19:37
https://next-television.com/eliminoni-eren-e-keqe-te-frigoriferit-me-keto-metoda-te-thjeshta-natyrale/20%Always2019-03-15 18:23
https://next-television.com/bulqize-konflikt-me-arme-zjarri-nje-i-plagosur/20%Always2019-03-15 17:34
https://next-television.com/paris-hilton-mahnit-me-veshjen-ne-festen-e-just-cavallit/20%Always2019-03-15 16:37
https://next-television.com/shba-nisin-hetimet-penale-ndaj-fb/20%Always2019-03-15 15:59
https://next-television.com/durres-shoqeria-civile-proteston-kunder-vijimit-te-punimeve-te-projektit-veliera-video/20%Always2019-03-15 15:10
https://next-television.com/si-te-perdorni-soden-e-bukes-kunder-semundjeve-kronike-te-veshkave/20%Always2019-03-15 14:35
https://next-television.com/lushnje-ja-emrat-e-5-te-arrestuarve-me-21-kg-kanabis-cokollate/20%Always2019-03-15 14:31
https://next-television.com/itali-dy-grupe-shqiptaresh-nga-kavaja-e-rrogozhina-perfshihen-ne-nje-sherr-masiv/20%Always2019-03-15 14:12
https://next-television.com/vdes-pas-operacionit-te-transplantit-te-flokeve/20%Always2019-03-15 13:30
https://next-television.com/kavaje-aksident-ne-autostrade-dy-te-lenduar/20%Always2019-03-15 12:50
https://next-television.com/aksident-ne-shkoder-nderron-jete-i-riu/20%Always2019-03-15 12:01
https://next-television.com/shqiptaret-jane-pijedashes-raporti-e-kane-qejf-rakine/20%Always2019-03-15 11:12
https://next-television.com/fundi-tragjik-i-shqiptarit-vdes-pas-dy-javesh-ne-agoni-po-pushonte-ne-banese-kur/20%Always2019-03-15 10:54
https://next-television.com/prokuroria-e-do-te-pandehur-ja-data-e-perballjes-se-saimir-tahirit/20%Always2019-03-15 10:40
https://next-television.com/transplant-falas-per-30-vjecaren-manastirliu-financim-100-nga-shteti-perfituan-62-paciente/20%Always2019-03-15 10:17
https://next-television.com/celja-e-negociatave-cekia-po-lobon-per-shqiperine-dhe-maqedonine/20%Always2019-03-15 10:09
https://next-television.com/deshton-serish-seanca-per-emiljano-shullazin-gjykata-e-apelit-vendos-te-gjobise/20%Always2019-03-15 09:50
https://next-television.com/kokaine-ne-makine-e-banese-pranga-shqiptarit-ne-itali/20%Always2019-03-15 09:19
https://next-television.com/mesazhi-i-forte-i-berishes-nje-dite-para-protestes-te-kryeministria/20%Always2019-03-15 09:08
https://next-television.com/azerbajxhan-fillon-takimi-i-presidenteve-aliyev-meta/20%Always2019-03-15 09:05
https://next-television.com/perplasen-makinat-ne-lezhe-plagosen-dy-pasagjere/20%Always2019-03-15 08:44
https://next-television.com/zelande-e-re-akt-terrorist-plumba-kunder-myslimaneve-ne-xhami-40-te-vdekur/20%Always2019-03-15 08:15
https://next-television.com/si-u-zbulua-nga-pergjimet-grupi-qe-shiste-kanabis-cokollate-u-kapen-kur/20%Always2019-03-15 08:07
https://next-television.com/kavaje-60-vjecari-plagoset-me-arme-gjahu/20%Always2019-03-15 07:34
https://next-television.com/detaje-te-reja-tirane-te-shtena-me-arme-zjarri-plagoset-26-vjecari/20%Always2019-03-15 07:23
https://next-television.com/tirane-te-shtena-me-arme-zjarri-dyshohet-per-te-plagosur/20%Always2019-03-14 21:59
https://next-television.com/agnesa-vuthaj-shkelqen-e-veshur-si-nuse/20%Always2019-03-14 21:00
https://next-television.com/siri-donatoret-mbledhin-7-miliarde-dollare-ndihma/20%Always2019-03-14 20:04
https://next-television.com/britani-deputetet-kerkojne-nga-be-ja-shtyrjen-e-brexit-it-as-referendum-te-dyte-as-freret-e-mayt/20%Always2019-03-14 19:21
https://next-television.com/tirane-astiri-131-dite-ne-proteste-banoret-mos-na-prishni-shtepite/20%Always2019-03-14 18:35
https://next-television.com/tirane-basha-reflekton-per-listat-te-heqim-maliqesit-te-fusim-intelektualet/20%Always2019-03-14 18:07
https://next-television.com/indi-shembet-nje-ure-kembesoresh-tre-viktima/20%Always2019-03-14 17:32
https://next-television.com/embelsira-e-pranveres-receta-e-vjeter-e-tradites-arbereshe/20%Always2019-03-14 16:00
https://next-television.com/futboll-neser-shorti-uefa-ndryshon-rregullohen-e-liges-se-kampioneve/20%Always2019-03-14 15:17
https://next-television.com/durres-bashkepunimi-ushtarak-nendetesja-turke-viziton-portin/20%Always2019-03-14 14:02
https://next-television.com/tirane-basha-me-artistet-parlamenti-dhe-pushteti-te-jene-produkt-i-votes-se-lire/20%Always2019-03-14 13:15
https://next-television.com/shkoder-operacion-blic-i-policise-se-shtetit-notere-e-police-mes-te-ndaluarve/20%Always2019-03-14 11:23
https://next-television.com/elbasan-dita-e-veres-kryeministri-rama-lala-me-14-luli-me-16-lali-me-17/20%Always2019-03-14 11:10
https://next-television.com/durres-makina-merr-flake-gjate-udhetimit-nuk-ka-te-demtuar/20%Always2019-03-14 10:05
https://next-television.com/turqi-perurohet-neser-ne-ankara-spitali-me-i-madh-ne-bote/20%Always2019-03-14 09:10
https://next-television.com/futboll-uefa-champions-league-neser-hidhet-shorti-i-cerekfinaleve/20%Always2019-03-14 08:38
https://next-television.com/okb-mogherini-ne-keshillin-e-sigurimit-kosova-te-heqe-taksen-ndaj-mallrave-serbe/20%Always2019-03-14 08:27
https://next-television.com/shkoder-operacion-blic-i-policise-se-shtetit-ndalohen-16-persona/20%Always2019-03-14 08:14
https://next-television.com/fushe-kruje-aksident-ne-nikel-vdes-kembesori/20%Always2019-03-14 14:45
https://next-television.com/humbi-krahun-ne-shperthimin-e-gerdecit-kur-ishte-vetem-6-vjec-rrefimi-prekes-i-regines-pas-11-vitesh/20%Always2019-03-13 21:57
https://next-television.com/vajza-i-lutet-te-dashurit-te-jetoje-pasi-e-theri-me-thike/20%Always2019-03-13 21:54
https://next-television.com/shehi-sistemi-zgjedhor-asgjesoi-intelektualet-ne-ps-dhe-solli-deputet-hajdute/20%Always2019-03-13 21:18
https://next-television.com/ra-nga-shkallet-e-nje-cerdheje-humb-jeten-punetori-shqiptar-ne-itali/20%Always2019-03-13 20:54
https://next-television.com/policia-kunder-gjyqtarit-qe-liroi-protestuesin-ne-fier-vendim-skandaloz/20%Always2019-03-13 20:04
https://next-television.com/kritika-spotit-te-turizmit-ne-vend-cshkruan-agjencia-amerikane/20%Always2019-03-13 19:39
https://next-television.com/ngjarje-e-rende-vetevraret-ne-burg-38-vjecari-xhaxhai-i-arieles-qe-u-ekzekutua-me-tre-plumba/20%Always2019-03-13 19:14
https://next-television.com/shkon-ne-dy-numri-i-viktimave-humb-jeten-edhe-19-vjecarja-shtatzene/20%Always2019-03-13 18:47
https://next-television.com/shkoder-e-rende-50-vjecari-gjendet-i-mbytur/20%Always2019-03-13 18:27
https://next-television.com/makina-humb-kontrollin-plagosen-dy-te-rinjte-ne-fushe-kruje/20%Always2019-03-13 18:11
https://next-television.com/bie-facebook-dhe-instagram-askush-nuk-futet-dot-ne-llogarine-e-tij/20%Always2019-03-13 17:53
https://next-television.com/qelloi-me-gure-policin-ne-protesten-e-pd-se-gjykata-le-ne-arrest-shtepie-zyrtarin-e-bashkise-ballsh/20%Always2019-03-13 17:26
https://next-television.com/brazil-adoleshentet-me-arme-ne-shkolle-8-persona-mbeten-te-vrare/20%Always2019-03-13 16:56
https://next-television.com/tek-krimet-e-renda-nis-gjyqi-per-habilajt/20%Always2019-03-13 16:01
https://next-television.com/pasuria-e-dyshimte-gjykata-urdheron-nisjen-e-hetimit-per-deputetin-e-ps-se/20%Always2019-03-13 15:31
https://next-television.com/tirane-vizita-e-zoran-zaev-shqiperia-dhe-maqedonia-e-veriut-ne-rrugen-drejt-be-video/20%Always2019-03-13 15:27
https://next-television.com/kuvend-betohen-shtate-deputete-te-rinj-krijohet-opozita-e-re-video/20%Always2019-03-13 15:07
https://next-television.com/zhbllokohet-buxheti-per-bashkine-e-skraparit/20%Always2019-03-13 14:49
https://next-television.com/shkoder-aksident-me-vdekje-vajza-shtatzene-ne-gjendje-te-rende/20%Always2019-03-13 14:24
https://next-television.com/rrezimi-i-avioneve-fluturimi-i-boing-737-8-dhe-737-9-max-ndalohen-edhe-ne-shqiperi/20%Always2019-03-13 14:03
https://next-television.com/rrogozhine-banoret-e-okshtunit-ne-proteste-porta-e-prishur-e-rezervuarit-rrezikon-bujqesine-video/20%Always2019-03-13 13:34
https://next-television.com/njollat-kafe-ne-lekure-cfare-i-shkakton-dhe-si-ti-trajtoni-ne-kushte-shtepie/20%Always2019-03-13 13:24
https://next-television.com/tirane-albana-vokshi-parlamenti-nen-rrethim-regjimi-ushtarak-i-rames-ka-frike-nga-populli/20%Always2019-03-13 12:40
https://next-television.com/ushqimet-qe-perkeqesojne-simptomat-e-reumatizmes/20%Always2019-03-13 12:02
https://next-television.com/lunder-gjendet-e-vdekur-ne-are-nje-grua/20%Always2019-03-13 11:09
https://next-television.com/itali-i-riu-shqiptar-kapet-me-gjashte-mln-euro-heroine/20%Always2019-03-13 10:23
https://next-television.com/kuvend-ahmetaj-falenderon-deputetet-e-rinj-bete-detyren-ndaj-atdheut/20%Always2019-03-13 09:52
https://next-television.com/cfare-ndodh-ne-organizem-kur-nuk-hani-bulmet/20%Always2019-03-13 09:48
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-pret-zaev-tek-pallati-i-brigadave-pritet-konferenca/20%Always2019-03-13 09:32
https://next-television.com/durres-shkrumbohet-gjate-nates-makina/20%Always2019-03-13 09:20
https://next-television.com/californi-burri-ben-snowboard-ne-rruget-me-bresher/20%Always2019-03-13 09:14
https://next-television.com/brexit-may-refuzohet-serish-sot-votohet-per-shkeputje-pa-marreveshje/20%Always2019-03-13 09:03
https://next-television.com/itali-denohen-prinderit-per-mosvaksinimin-e-femijeve/20%Always2019-03-13 08:49
https://next-television.com/tirane-seanca-plenare-dhe-frika-nga-protesta-policia-blindon-kuvendin/20%Always2019-03-13 08:10
https://next-television.com/be-nuk-ka-me-negociata-me-londren-rrezikohet-brexit-pa-marreveshje/20%Always2019-03-13 07:23
https://next-television.com/futboll-buzeqesh-milani-gattuso-i-shpeton-pezullimit/20%Always2019-03-13 07:17
https://next-television.com/aksident-me-vdekje-ne-rrugen-lushnje-fier/20%Always2019-03-12 21:57
https://next-television.com/krizat-politike-ne-shqiperi-protesta-greve-urie-vrasje-ne-bulevard-djegie-mandatesh/20%Always2019-03-12 21:50
https://next-television.com/digjen-goma-ne-rruge-bllokohet-aksi-peshkopi-bulqize/20%Always2019-03-12 21:19
https://next-television.com/panairi-i-frankfurtit-ne-flamurin-shqiptar-vendoset-ylli-komunist/20%Always2019-03-12 20:59
https://next-television.com/avioni-i-rrezuar-ne-etiopi-europa-terheq-boeing-737-max-8/20%Always2019-03-12 20:32
https://next-television.com/rrefehet-cana-kam-qene-don-zhuan-flas-8-gjuhe-te-huaja/20%Always2019-03-12 20:12
https://next-television.com/u-kap-me-22-kilograme-heroine-ne-itali-arrestohet-31-vjecari-shqiptar/20%Always2019-03-12 19:44
https://next-television.com/zjarr-i-permasave-te-medha-ne-ishem-nen-pushtetin-e-flakeve-nje-masiv-pyjore/20%Always2019-03-12 19:28
https://next-television.com/ruci-kalon-listen-e-5-deputeteve-te-rinj/20%Always2019-03-12 19:02
https://next-television.com/bota-e-futbollit-ne-zi-ndahet-nga-jeta-braziliani-coutinho/20%Always2019-03-12 18:27
https://next-television.com/rama-ne-facebook-do-me-kerkoni-kur-mos-me-keni-me/20%Always2019-03-12 17:54
https://next-television.com/konflikti-te-petro-nini-rama-policet-si-trup-pa-koke/20%Always2019-03-12 17:30
https://next-television.com/koncesioni-misterioz-i-ost-100-mln-euro-pa-gare-kinezeve/20%Always2019-03-12 16:55
https://next-television.com/shkoder-nxenesit-shtyjne-furgonin-e-shkolles/20%Always2019-03-12 16:15
https://next-television.com/tirane-punimet-ne-rrugen-e-elbasanit-arrsh-njofton-devijimin-e-trafikut-video/20%Always2019-03-12 15:39
https://next-television.com/tirane-ambasadori-borchardt-inkurajoj-hyrjen-ne-kuvend-te-deputeteve-te-rinj-video/20%Always2019-03-12 14:59
https://next-television.com/uria-ne-mes-te-nates-arsyet-shendetesore-pse-ndodh/20%Always2019-03-12 14:11
https://next-television.com/vlore-dhunoi-djalin-dhe-plagosi-me-thike-vajzen-e-mitur-pranga-babait/20%Always2019-03-12 12:28
https://next-television.com/durres-perkeqesimi-i-motit-masa-per-sigurine-ne-port/20%Always2019-03-12 12:17
https://next-television.com/durres-protesta-e-mjekeve-ndal-dhunes-ndaj-bluzave-te-bardha-video/20%Always2019-03-12 11:59
https://next-television.com/azma-luftohet-edhe-ne-tavoline-ushqimet-qe-duhet-te-konsumoni/20%Always2019-03-12 11:57
https://next-television.com/serbi-drejtuesi-i-ushtrise-nuk-nderhyjme-ne-kosove/20%Always2019-03-12 11:10
https://next-television.com/8-shenjat-paralajmeruese-te-problemeve-me-melcine/20%Always2019-03-12 10:36
https://next-television.com/fier-sekuestrohen-31-kg-droge-ne-pranga-babe-e-bire/20%Always2019-03-12 10:01
https://next-television.com/futboll-befason-perez-kerkon-mbappe-dhe-neymar/20%Always2019-03-12 09:25
https://next-television.com/durres-shkarkohet-nga-detyra-drejtoresha-rajonale-e-kufirit-dhe-migracionit/20%Always2019-03-12 08:51
https://next-television.com/fier-dalin-para-gjykates-te-arrestuarit-per-dhune-ne-proteste/20%Always2019-03-12 08:34
https://next-television.com/kruarja-e-kokes-pse-ndodh-arsyet-shendetesore/20%Always2019-03-12 07:35
https://next-television.com/diber-rikthehen-reshjet-e-bores/20%Always2019-03-12 07:17
https://next-television.com/new-york-kapet-sasia-me-e-madhe-e-kokaines-prej-25-vitesh/20%Always2019-03-12 07:13
https://next-television.com/si-ta-perdorni-qepen-per-shendetin-e-trurit-dhe-sistemin-nervor/20%Always2019-03-11 21:25
https://next-television.com/peqin-grabiten-banesat-arrestohen-dy-skifteret/20%Always2019-03-11 20:41
https://next-television.com/efektet-ne-shendet-nese-hani-darke-vone-cilat-ushqime-keshillohen/20%Always2019-03-11 19:40
https://next-television.com/tirane-shkarkimi-i-kreut-te-policise-ministri-lleshaj-reagimi-i-duhur/20%Always2019-03-11 18:54
https://next-television.com/futboll-zidane-rikthehet-ne-krye-te-real-madrid/20%Always2019-03-11 18:11
https://next-television.com/kura-energjike-per-trejten-dhe-stomakun-uthull-molle-kanelle-xhenxhefil/20%Always2019-03-11 17:25
https://next-television.com/korce-basha-me-qytetaret-te-rrezojme-sistemin-e-korruptuar-dhe-te-kriminalizuar-te-rames-video/20%Always2019-03-11 16:34
https://next-television.com/tirane-tension-prane-petro-nini-luarasi-tre-familje-mbrojne-shtepine-e-tyre-video/20%Always2019-03-11 15:47
https://next-television.com/prokuroria-dorezon-ne-gjykate-dosjen-per-saimir-tahirin/20%Always2019-03-11 15:11
https://next-television.com/rrezohet-nga-lartesia-nderron-jete-punetori-ne-kucove/20%Always2019-03-11 15:02
https://next-television.com/itali-vdes-ne-aksident-i-riu-shqiptar-dhe-miku-i-tij/20%Always2019-03-11 14:22
https://next-television.com/the-mirror-burgjet-e-anglise-te-mbushur-me-shqiptare-trafikante-kokaine/20%Always2019-03-11 13:53
https://next-television.com/vlore-i-shpetoi-atentatit-ku-iu-vrane-dy-shoket-gjykata-le-ne-burg-cipurin/20%Always2019-03-11 13:36
https://next-television.com/fier-56-vjecari-kercenon-se-do-te-hidhet-nga-kulla-e-naftes/20%Always2019-03-11 13:31
https://next-television.com/zbulohet-shkaku-i-vdekjes-tragjike-te-legjendes-se-muzikes/20%Always2019-03-11 12:40
https://next-television.com/merret-vendimi-nga-krimet-e-renda-per-boksierin-e-grupit-te-bajrit/20%Always2019-03-11 12:05
https://next-television.com/korce-blendi-klosi-refuzon-lejen-per-te-ndertuar-tec-in/20%Always2019-03-11 11:46
https://next-television.com/kapen-172-kg-marijuane-ne-kufi-me-greqine-pranga-3-shqiptareve/20%Always2019-03-11 11:25
https://next-television.com/seanca-e-13-marsit-zbulohen-porosite-per-deputetet-e-ps-se/20%Always2019-03-11 11:06
https://next-television.com/mjeket-specializante-te-qsut-ne-proteste-na-garantoni-sigurine-fizike/20%Always2019-03-11 10:21
https://next-television.com/kundershtojne-marrjen-e-banesave-banoret-tek-petro-nini-shtrihen-ne-rruge/20%Always2019-03-11 09:34
https://next-television.com/aksident-i-rende-dy-motra-shqiptare-perplasen-per-vdekje-ne-gjermani/20%Always2019-03-11 09:13
https://next-television.com/shkarkohet-kryetari-i-gjykates-se-tropojes/20%Always2019-03-11 08:28
https://next-television.com/perplasje-me-arme-ne-peshkopi-plagoset-32-vjecari/20%Always2019-03-11 08:16
https://next-television.com/shifrat-e-eurostat-shqiptaret-jetojne-per-tu-ushqyer/20%Always2019-03-11 08:11
https://next-television.com/behuni-gati-te-henen-bie-15-cm-debore/20%Always2019-03-11 08:00
https://next-television.com/suedi-merr-flake-autobusi-urban-pas-aksidentit-fatmiresisht-ishte-bosh/20%Always2019-03-10 20:37
https://next-television.com/diber-plagoset-nje-person-me-arme-zjarri/20%Always2019-03-10 19:54
https://next-television.com/diber-aksident-me-vdekje-ne-rrugen-maqellare-peshkopi/20%Always2019-03-10 18:33
https://next-television.com/fushe-kruje-takimi-i-lsi-me-qytetaret-kryemadhi-vendi-po-shkon-drejt-diktatures/20%Always2019-03-10 18:26
https://next-television.com/tirane-protesta-e-banoreve-te-unazes-se-madhe-basha-pas-ketij-projekti-fshihet-mafia/20%Always2019-03-10 18:07
https://next-television.com/greqi-emigrantet-shqiptare-protestojne-kunder-kryeministrit-rama/20%Always2019-03-10 17:42
https://next-television.com/pd-kreu-basha-mbledh-kryesine-pergatitjet-per-protesten-e-16-marsit/20%Always2019-03-10 16:10
https://next-television.com/venezuele-guaido-apel-kunder-maduros/20%Always2019-03-10 15:13
https://next-television.com/tunizi-11-foshnja-humbin-jeten/20%Always2019-03-10 15:05
https://next-television.com/jennifer-lopez-mori-propozimin-per-martese-me-nje-unaze-marramendese/20%Always2019-03-10 14:48
https://next-television.com/fier-kryeministri-rama-impiant-per-mbetjet-urbane-edhe-ne-durres/20%Always2019-03-10 14:44
https://next-television.com/britania-e-madhe-nis-nje-jave-vendimtare-per-fatin-e-brexit/20%Always2019-03-10 14:02
https://next-television.com/futboll-te-gjithe-lojtaret-gati-por-milani-rrezikon-gatuzon-ne-derbi/20%Always2019-03-10 13:33
https://next-television.com/mimozat-e-arta-te-shqiperise-pse-vleresohen-dhe-si-ruhen-gjate/20%Always2019-03-10 12:48
https://next-television.com/kenia-rrezohet-avionic-me-157-pasagjere-asnje-i-mbijetuar/20%Always2019-03-10 12:04
https://next-television.com/lezhe-kryemadhi-ramen-e-ka-kapur-ankthi-i-dosjeve-339-dhe-184/20%Always2019-03-10 11:20
https://next-television.com/meghan-nje-shefe-e-veshtire-ne-pak-muaj-dorehiqen-3-asistente-personale/20%Always2019-03-10 10:38
https://next-television.com/venezuele-protestuesit-e-opozites-perplasen-me-policine/20%Always2019-03-10 09:57
https://next-television.com/futboll-milan-me-5-yje-mposht-chievon-dhe-paralajmeron-interin/20%Always2019-03-10 09:23
https://next-television.com/perimet-qe-duhet-te-mbillni-ne-mars-te-fresketa-dhe-bio-ne-ballkonin-tuaj/20%Always2019-03-10 08:41
https://next-television.com/tirane-autobusi-perplaset-me-makinen/20%Always2019-03-10 07:59
https://next-television.com/horoskopi-ditor-10-mars-2019/20%Always2019-03-10 07:34
https://next-television.com/kosove-pacolli-vucic-te-kthehet-ne-tryezen-e-dialogut/20%Always2019-03-10 07:28
https://next-television.com/durres-dy-aksidente-ne-autostrade-demtohen-pese-automjete/20%Always2019-03-09 17:03
https://next-television.com/durres-gjendet-12-vjecarja-e-humbur/20%Always2019-03-09 15:19
https://next-television.com/tirane-titulli-i-nderit-honoris-causa-per-kardinalin-ernest-simoni/20%Always2019-03-09 17:07
https://next-television.com/tirane-kryedemokrati-basha-ne-paskuqan-do-ulim-taksat-dhe-cmimin-e-naftes/20%Always2019-03-09 14:01
https://next-television.com/durres-humb-vajza-12-vjece-policia-e-shtetit-ben-apel-per-ndihme/20%Always2019-03-09 12:23
https://next-television.com/futboll-111-vjetori-i-themelimit-te-inter-milan-presidenti-i-pare-ishte-shqiptar-nga-cameria/20%Always2019-03-09 12:13
https://next-television.com/gramsh-kryetarja-e-lsi-mos-u-ndalni-fundi-i-tyre-eshte-prane/20%Always2019-03-09 11:01
https://next-television.com/fier-kryeministri-rama-publikon-foton-paraprake-te-takimit/20%Always2019-03-09 10:51
https://next-television.com/fier-vijojne-protestat-kunder-vizites-se-kryeministrit-rama/20%Always2019-03-09 10:38
https://next-television.com/lezhe-digjet-makina-e-nje-biznesmeni-nuk-dihen-shkaqet/20%Always2019-03-09 10:27
https://next-television.com/fier-shoqerohen-50-persona-protestuan-kunder-vizites-se-kryeministrit-rama/20%Always2019-03-09 08:46
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-per-platformen-e-prishtines-be-na-mashtroi/20%Always2019-03-09 08:37
https://next-television.com/teknologji-perdoruesit-e-windows-7-ne-rrezik-nga-nje-problem-sigurie/20%Always2019-03-09 08:18
https://next-television.com/tirane-emerimet-e-reja-shkarkohet-drejtori-i-policise-se-shtetit-ne-vlore/20%Always2019-03-09 08:06
https://next-television.com/basha-mesazh-tradhtareve-vendimi-juaj-si-sherben-publikut/20%Always2019-03-08 21:49
https://next-television.com/fier-kontrollohen-banesat-e-protestuesve-shoqerohen-disa-simpatizante-te-pd-lsi/20%Always2019-03-08 21:47
https://next-television.com/a-qendron-rusia-pas-protestave-te-opozites-basha-ju-them-cila-eshte-e-verteta/20%Always2019-03-08 21:20
https://next-television.com/prokuroret-kane-nje-as-nen-menge-kunder-saimir-tahirit/20%Always2019-03-08 20:24
https://next-television.com/fermeret-kerkojne-rimbursim-te-plote-te-tvsh-se-do-falimentojme/20%Always2019-03-08 19:38
https://next-television.com/vrane-dhe-murosen-shqiptarin-kapet-edhe-gruaja-qe-urdheroi-krimin-u-prangos-kur/20%Always2019-03-08 18:41
https://next-television.com/pese-vende-ne-bote-ku-grate-jane-ne-krye/20%Always2019-03-08 18:18
https://next-television.com/durres-aksidentohet-kembesorja-gjendet-jashte-rreziku-ne-spital-video/20%Always2019-03-08 17:34
https://next-television.com/rruga-tirane-elbasan-historia-e-nje-rruge-qe-spo-perfundon-prej-gati-nje-dekade/20%Always2019-03-08 17:32
https://next-television.com/aksident-ne-maliq-nje-person-mbetet-i-plagosur-rende/20%Always2019-03-08 17:02
https://next-television.com/itali-shqiptari-kapet-me-30-mije-euro-droge/20%Always2019-03-08 16:59
https://next-television.com/rama-zbulon-kandidatin-qe-do-te-garoje-per-bashkine-fier/20%Always2019-03-08 16:26
https://next-television.com/tragjedi-ne-nje-familje-ne-durres-humb-jeten-e-mitura/20%Always2019-03-08 16:03
https://next-television.com/vucic-i-revoltuar-ndaj-takses-se-kosoves-do-te-marrim-masa/20%Always2019-03-08 15:41
https://next-television.com/si-te-zevendesoni-ilacet-e-zemres-me-alternativa-natyrale-ushqimet-qe-duhet-te-perdorni/20%Always2019-03-08 14:47
https://next-television.com/durres-e-perplas-motocikleta-vdes-kembesori/20%Always2019-03-08 14:17
https://next-television.com/durres-8-marsi-marshim-proteste-i-grave-per-me-teper-mbrojtje-nga-dhuna-video/20%Always2019-03-08 13:41
https://next-television.com/futboll-roma-zyrtarizon-trajnerin-e-ri/20%Always2019-03-08 13:22
https://next-television.com/ne-las-vegas-suita-me-e-shtrenjte-ne-bote-dy-net-176-000-euro/20%Always2019-03-08 12:40
https://next-television.com/sasia-e-duhur-e-lengut-te-limonit-qe-duhet-te-perdorni-per-pastrimin-e-veshkave/20%Always2019-03-08 12:35
https://next-television.com/durres-10-vjet-burg-per-stomatologen-mashtruese/20%Always2019-03-08 12:05
https://next-television.com/kosove-haradinaj-pozita-e-gruas-ne-kosove-eshte-permiresuar/20%Always2019-03-08 11:58
https://next-television.com/kina-ceshtja-meng-ka-motivacion-politik/20%Always2019-03-08 11:29
https://next-television.com/fier-kryeministri-rama-per-8-mars-protestuesit-konfrontohen-me-policine/20%Always2019-03-08 10:54
https://next-television.com/futboll-hysaj-shkelqen-ne-te-djathten-mediat-italiane-elozhe-shkodranit/20%Always2019-03-08 10:34
https://next-television.com/tirane-vrasja-ne-ish-bllok-prokuroria-apelon-vendimin-per-ervin-maten/20%Always2019-03-08 10:10
https://next-television.com/8-marsi-urimi-i-kryeparlamentarit-ruci-fuqizimi-i-grave-sjell-zhvillim/20%Always2019-03-08 10:09
https://next-television.com/itali-vrane-dhe-murosen-shqiptarin-astrit-lamaj-prangosen-4-italiane/20%Always2019-03-08 09:43
https://next-television.com/si-te-rrisni-tensionin-e-ulet-te-gjakut-ne-menyre-natyrale/20%Always2019-03-08 09:25
https://next-television.com/korce-vrau-nenen-me-skleroze-gjykata-le-ne-burg-54-vjecarin/20%Always2019-03-08 09:00
https://next-television.com/futboll-termet-tek-manchester-city-rrezikon-perjashtimin-nga-kupat-e-europes/20%Always2019-03-08 08:51
https://next-television.com/lushnje-perplas-per-vdekje-burrin-me-biciklete-pranga-shoferit-nga-tirana/20%Always2019-03-08 08:36
https://next-television.com/pese-ide-te-shkelqyera-si-te-perdorni-uthullen-e-molles-per-lulet-ne-shtepi/20%Always2019-03-08 08:26
https://next-television.com/koreja-e-jugut-fajesohet-kina-per-ndotjen-e-ajrit/20%Always2019-03-08 07:47
https://next-television.com/8-marsi-kartolina-e-kryeministrit-rama-foto-me-nenen-dhe-bashkeshorten/20%Always2019-03-08 07:54
https://next-television.com/vlore-digjet-makina-e-punonjeses-se-tatimeve-dyshimet-e-para/20%Always2019-03-08 07:13
https://next-television.com/horoskopi-ditor-08-mars-2019/20%Always2019-03-08 07:07
https://next-television.com/hudhra-e-eger-sheruesja-e-plotfuqishme-per-stomakun-dhe-tensionin/20%Always2019-03-07 21:19
https://next-television.com/gjirokaster-gjenden-13-kg-kanabis-groposur-ne-toke/20%Always2019-03-07 20:43
https://next-television.com/tirane-aksidentohet-per-vdekje-nje-kembesore/20%Always2019-03-07 19:51
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-dhuna-nuk-e-ndryshon-qeverine-por-e-ben-me-te-forte/20%Always2019-03-07 19:28
https://next-television.com/futboll-kur-miliardat-sbejne-pune-psg-shpenzime-kolosale-ne-8-vite/20%Always2019-03-07 18:48
https://next-television.com/kosove-haradinaj-ligji-i-ekipit-negociator-eshte-per-ruajtjen-e-kosoves/20%Always2019-03-07 18:06
https://next-television.com/kos-mjalte-dhe-veze-si-ti-perdorni-per-floke-plot-shkelqim/20%Always2019-03-07 17:23
https://next-television.com/futboll-komisioni-i-disiplines-se-fshf-perjashton-kamzen-video/20%Always2019-03-07 16:47
https://next-television.com/kosove-nje-i-vdekur-dhe-mbi-20-te-lenduar-mbas-nje-aksidenti/20%Always2019-03-07 16:06
https://next-television.com/tirane-soreca-ftesa-per-nje-mjedis-politik-me-konstruktiv-te-degjohet/20%Always2019-03-07 15:36
https://next-television.com/elbasan-gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-lumin-shkumbin-dyshimet-e-para/20%Always2019-03-07 15:28
https://next-television.com/osbe-dhuna-ndaj-femrave-dominon-mes-shqiptareve/20%Always2019-03-07 14:49
https://next-television.com/shtate-ushqime-per-pastrimin-rrenjesor-te-mushkerive/20%Always2019-03-07 14:34
https://next-television.com/durres-ne-currila-gjendet-nje-kufome-pa-koke/20%Always2019-03-07 14:33
https://next-television.com/britani-e-madhe-duncan-pret-meten-roli-i-britanise-kyc-per-stabilitetin-ne-ballkan/20%Always2019-03-07 14:26
https://next-television.com/tre-keshillat-kryesore-per-nje-sistem-tretes-super-ne-forme/20%Always2019-03-07 13:34
https://next-television.com/ilda-bejleri-dhe-klevis-balliu-i-japin-fund-lidhjes-2-vjecare/20%Always2019-03-07 13:30
https://next-television.com/dita-e-mesuesit-deputeti-balla-uron-nga-elbasani/20%Always2019-03-07 13:26
https://next-television.com/dita-e-mesuesit-ministrja-shahini-uron-me-video-mesuesit/20%Always2019-03-07 12:44
https://next-television.com/greqi-fundoset-nje-anije-me-migrante/20%Always2019-03-07 11:36
https://next-television.com/tirane-kryedemokrati-basha-pas-takimit-me-danielsson-qellimi-shembja-e-ketij-sistemi/20%Always2019-03-07 11:25
https://next-television.com/tirane-danielsson-kryeministrit-rama-reformat-ne-qershor-na-duhen-prova-bindese/20%Always2019-03-07 10:34
https://next-television.com/telat-me-gjemba-dhe-dhuna-e-trembur/20%Always2019-03-07 09:56
https://next-television.com/tirane-ish-ministri-i-brendshem-tahiri-serish-para-gjykates/20%Always2019-03-07 09:35
https://next-television.com/pese-xhaketat-qe-do-te-na-duhen-kete-pranvere/20%Always2019-03-07 09:04
https://next-television.com/osbe-studimi-dhuna-ndaj-grave-dominon-shoqerite-ne-shqiperi-e-kosove/20%Always2019-03-07 08:33
https://next-television.com/pese-trendet-e-thjeshta-dhe-me-in-te-pranveres-2019/20%Always2019-03-07 08:23
https://next-television.com/greqi-i-riu-shqiptar-perplaset-per-vdekje/20%Always2019-03-07 07:53
https://next-television.com/dita-e-mesuesit-presidenti-meta-uron-nderim-mesuesve-pedagogeve-dhe-profesoreve-shqiptare/20%Always2019-03-07 07:45
https://next-television.com/pse-edi-rama-nxitoi-drejt-rai-t-nje-reagim-ndaj-evropes-se-dy-shpejtesive/20%Always2019-03-07 07:22
https://next-television.com/horoskopi-ditor-07-mars-2019/20%Always2019-03-07 07:16
https://next-television.com/forbes-publikon-listen-e-me-te-pasurve-ne-boteja-kush-e-kryeson/20%Always2019-03-06 21:54
https://next-television.com/besa-kokedhima-perfundon-ne-spital-i-tregon-ndjekesve-krahun-e-masakruar/20%Always2019-03-06 21:47
https://next-television.com/kush-eshte-i-dashuri-18-vjet-me-i-vogel-i-monica-bellucci/20%Always2019-03-06 21:45
https://next-television.com/do-nxirreshin-jashte-vendit-bllokohen-26-mije-dollare-ne-rinas/20%Always2019-03-06 21:32
https://next-television.com/nuk-ka-siguri-per-jeten-arbitrat-bojkotojne-kampionatin/20%Always2019-03-06 21:09
https://next-television.com/si-u-kap-tutori-i-prostitutave-qe-kerkohej-ne-itali-shfrytezonte-50-vajza-ne-depozita-bankare-kishte/20%Always2019-03-06 20:48
https://next-television.com/dalin-detajet-e-arrestimit-ja-emrat-fals-qe-perdorte-killeri-polak-i-kapur-ne-kakavije/20%Always2019-03-06 20:07
https://next-television.com/shkroi-artikuj-kritike-per-situaten-ne-shqiperi-gazetares-britanike-i-mohohet-leja-e-qendrimit/20%Always2019-03-06 19:40
https://next-television.com/vettingu-del-para-komisionit-prokurori-me-8-apartamente/20%Always2019-03-06 19:11
https://next-television.com/tenderi-25-miliarde-leke-shkarkohet-nga-detyra-kreu-i-albpetrol/20%Always2019-03-06 19:09
https://next-television.com/salianji-i-pandehur-reagon-pd-opozites-nuk-ia-mbyllin-dot-gojen/20%Always2019-03-06 18:03
https://next-television.com/rreziku-nga-shembja-arrsh-mbyll-uren-cerme-rrogozhine/20%Always2019-03-06 17:13
https://next-television.com/korce-77-vjecari-aksidentohet-nga-nje-makine/20%Always2019-03-06 16:33
https://next-television.com/tirane-babalja-ervin-salianji-merret-i-pandehur-nga-prokuroria/20%Always2019-03-06 15:23
https://next-television.com/itali-kapen-dy-shqiptare-me-400-mije-euro-heroine/20%Always2019-03-06 14:56
https://next-television.com/te-uritur-pas-drekes-zbuloni-arsyet-befasuese-pse-ju-ndodh/20%Always2019-03-06 14:42
https://next-television.com/futboll-champions-sot-psg-m-united-dhe-porto-roma/20%Always2019-03-06 13:38
https://next-television.com/simptomat-alarmante-te-ishemise-hapat-si-ta-parandaloni/20%Always2019-03-06 13:10
https://next-television.com/kapshtice-kapen-21-emigrante-udhetonin-drejt-bilishtit/20%Always2019-03-06 12:59
https://next-television.com/sarande-perplasen-dy-makina-ne-rrugen-e-bashkise/20%Always2019-03-06 11:22
https://next-television.com/volkswagen-do-te-hape-fabrike-ne-ballkan/20%Always2019-03-06 10:59
https://next-television.com/kolesteroli-i-larte-demton-kockat-cfare-duhet-te-hani-2/20%Always2019-03-06 10:46
https://next-television.com/shba-ben-affleck-alkoolizmi-eshte-problem-i-madh-me-fat-qe-kam-gruan/20%Always2019-03-06 10:21
https://next-television.com/hithra-sa-perveluese-aq-sheruese-si-ta-perdorni-per-shendet-te-mire/20%Always2019-03-06 09:57
https://next-television.com/kosove-humbja-misterioze-e-te-afermit-te-ivanovic-dyshime-per-vrasje/20%Always2019-03-06 09:40
https://next-television.com/futboll-tragjedi-ne-madrid-reali-eliminohet-nga-ajaxi-magjik/20%Always2019-03-06 09:08
https://next-television.com/kosove-haradinaj-tarifa-ne-rrugen-e-kombit-eshte-logjike-e-gabuar/20%Always2019-03-06 08:58
https://next-television.com/elbasan-ne-kerkim-per-plagosje-kapet-39-vjecari/20%Always2019-03-06 08:48
https://next-television.com/zvicer-rregulla-te-reja-si-te-pajiseni-me-leje-qendrimi/20%Always2019-03-06 08:19
https://next-television.com/kosove-mbahet-ceremonia-epopeja-e-uck-se-thaci-do-ti-forcojme-me-tej-raportet-speciale-me-shba/20%Always2019-03-06 08:10
https://next-television.com/rita-ora-serish-single-i-jep-fund-lidhjes-me-aktorin/20%Always2019-03-06 07:47
https://next-television.com/shba-trump-do-te-bashkepunoje-me-hetimin-e-demokrateve-ne-kongres/20%Always2019-03-06 07:38
https://next-television.com/kosove-haradinaj-jam-ushtari-i-pare-i-shba-ne-vijen-e-frontit-me-rusine/20%Always2019-03-06 07:14
https://next-television.com/horoskopi-ditor-6-mars-2019/20%Always2019-03-06 07:12
https://next-television.com/kourtney-i-ben-nje-dhurate-fansave-te-saj-pozon-teresisht-e-zhveshur/20%Always2019-03-05 21:56
https://next-television.com/del-traileri-i-serialit-qe-cmendi-boten-ja-cfare-ndodh-ne-sezonin-e-tete-te-game-of-thrones/20%Always2019-03-05 21:54
https://next-television.com/gjekmarkaj-komenton-sjelljen-e-rudina-hajdarit-e-kam-mbeshtetur-por-kur-pd-lufton-per-jete-a-vdekje/20%Always2019-03-05 21:50
https://next-television.com/ps-rikthen-ne-kuvend-nismen-per-shkarkimin-e-kreut-te-kqz/20%Always2019-03-05 21:21
https://next-television.com/fier-perplasen-gjashte-makina/20%Always2019-03-05 20:53
https://next-television.com/zbulohen-dy-spiune-ruse-ne-kosove/20%Always2019-03-05 20:08
https://next-television.com/kakavije-ndalohet-nje-polak-i-dyshuar-si-vrases-me-pagese/20%Always2019-03-05 19:37
https://next-television.com/lirimi-i-te-fejuarit-te-elvana-gjates-cndodhi-ne-gjyq-ervin-mata-nuk-ishte-ne-seance-por/20%Always2019-03-05 19:20
https://next-television.com/gafat-e-policise-arreston-edhe-ata-qe-po-ndalnin-dhunen-ne-stadiumin-e-kamzes/20%Always2019-03-05 19:04
https://next-television.com/sekreti-i-jetegjatesise-109-vjecarja-rrini-larg-meshkujve/20%Always2019-03-05 18:20
https://next-television.com/cmenduria-futbollistja-stervitet-5-muaj-e-gjysem-shtatzene/20%Always2019-03-05 17:33
https://next-television.com/ceshtja-durmishaj-zbulohet-levizja-e-fundit-e-grekeve/20%Always2019-03-05 17:07
https://next-television.com/i-kerkuar-per-vrasje-ne-vlore-shqiptari-gjendet-ne-autobus-ne-france/20%Always2019-03-05 16:40
https://next-television.com/tutori-i-prostitutave-kapet-ne-tirane-ekstradohet-drejt-italise/20%Always2019-03-05 16:14
https://next-television.com/vdes-nena-e-re-djali-5-muajsh-qan-prej-dy-ditesh-mbi-kufome/20%Always2019-03-05 15:01
https://next-television.com/fier-perplasen-dy-makina-plagoset-shoferi/20%Always2019-03-05 14:33
https://next-television.com/durres-gjykata-liron-te-gjithe-policet-e-dyshuar-per-korrupsion/20%Always2019-03-05 13:48
https://next-television.com/frutat-me-te-mira-per-renie-ne-peshe/20%Always2019-03-05 13:39
https://next-television.com/kosove-thaci-me-sakrificen-e-jashareve-bota-e-kuptoi-drejt-kosoven/20%Always2019-03-05 13:12
https://next-television.com/durres-dhunimi-i-te-moshuarve-autoret-e-dyshuar-ende-nuk-jane-zbuluar-video/20%Always2019-03-05 13:09
https://next-television.com/semundjet-qe-shkaktojne-renie-te-papritur-ne-peshe-cfare-duhet-te-keni-kujdes/20%Always2019-03-05 12:48
https://next-television.com/tirane-perfundon-protesta-basha-sot-e-kemi-cuar-nje-here-e-mire-ne-shtepi-parlamentin-e-krimit/20%Always2019-03-05 12:35
https://next-television.com/caji-kamomili-me-xhenxhefil-e-kanelle-shije-dhe-vlera-fantastike-per-organizmin/20%Always2019-03-05 12:29
https://next-television.com/basha-me-16-mars-takimi-i-popullit-para-kryeministrise/20%Always2019-03-05 12:17
https://next-television.com/tirane-kryedemokrati-basha-sposton-turmen-te-kqz-te-dorezojme-qindra-mandate/20%Always2019-03-05 11:56
https://next-television.com/tirane-protesta-para-kuvendit-kryemadhi-mos-njollosni-duart-sna-tremb-as-plumbi/20%Always2019-03-05 11:38
https://next-television.com/kurat-per-veshkat-stomakun-koken-si-ti-pergatisni-dhe-perdorni-per-problemet-me-shendetin/20%Always2019-03-05 11:26
https://next-television.com/futboll-juventus-sondazh-per-guardiolan-por-favorit-mbetet-zidane/20%Always2019-03-05 11:18
https://next-television.com/tirane-protesta-para-kuvendit-nje-protestues-largohet-me-ambulance/20%Always2019-03-05 10:51
https://next-television.com/tirane-protesta-para-kuvendit-xhixho-e-lsi-ky-parlament-eshte-i-paligjshem/20%Always2019-03-05 10:41
https://next-television.com/kuvend-kryeministri-rama-largohet-nen-masa-te-forta-sigurie/20%Always2019-03-05 10:25
https://next-television.com/kuvend-betohen-kater-deputetet-e-rinj/20%Always2019-03-05 10:14
https://next-television.com/kuvend-kryeministri-rama-ja-ben-te-qarte-opozites-ne-nuk-luajme-bixhoz-me-mandatin/20%Always2019-03-05 10:05
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-dora-jone-e-shtrire-per-dialog-nuk-negociojme-mandatin/20%Always2019-03-05 09:47
https://next-television.com/tirane-protesta-para-kuvendit-demostruesit-me-flamurin-e-shba/20%Always2019-03-05 09:33
https://next-television.com/tirane-protesta-para-kuvendit-kryedemokrati-basha-mberrin-ne-seline-e-pd/20%Always2019-03-05 09:00
https://next-television.com/tirane-rrethohet-pedonalja-pd-policia-u-merr-kartat-e-identitetit-qytetareve-qe-duan-te-kalojne/20%Always2019-03-05 08:34
https://next-television.com/tirane-deputeti-i-lsi-ylli-shehu-mberrin-ne-kuvend-nuk-i-tradhtoj-votuesit-e-mi/20%Always2019-03-05 08:23
https://next-television.com/tirane-protesta-para-kuvendit-policia-bllokon-hyrjen-e-pedonales/20%Always2019-03-05 07:54
https://next-television.com/france-macron-nacionalizmi-kurth-qe-kercenon-gjithe-europen/20%Always2019-03-05 07:21
https://next-television.com/serbi-vucic-nuk-mund-ta-njohim-kosoven-pa-marre-dicka-ne-kembim/20%Always2019-03-05 07:08
https://next-television.com/catherine-zeta-jones-super-elegance-ne-tapetin-e-kuq-ne-krah-te-dy-femijeve/20%Always2019-03-04 21:53
https://next-television.com/durres-gjenden-te-dhunuar-ne-shtepi-dy-te-moshuar/20%Always2019-03-04 21:23
https://next-television.com/perse-duhet-te-hani-bajame-para-se-te-flini/20%Always2019-03-04 20:49
https://next-television.com/vdes-luke-perry-ylli-i-beverly-hills-90210/20%Always2019-03-04 20:09
https://next-television.com/korce-makina-kaplohet-nga-flaket-shoferi-shpeton-mrekullisht/20%Always2019-03-04 19:12
https://next-television.com/arsyet-perse-ju-pulson-veshi-kurat-dhe-trajtimet-natyrale/20%Always2019-03-04 19:01
https://next-television.com/tirane-presidenti-slloven-mbeshtesim-rrugen-e-shqiperise-drejt-be-se/20%Always2019-03-04 18:11
https://next-television.com/futboll-pritet-denim-ekstrem-nga-uefa-per-manchester-cityn/20%Always2019-03-04 17:20
https://next-television.com/tirane-alibeaj-thirrje-policise-e-drejta-neser-ne-anen-e-qytetareve/20%Always2019-03-04 16:47
https://next-television.com/speci-djeges-si-ta-perdorni-per-shendetin-e-zemres/20%Always2019-03-04 16:00
https://next-television.com/huawei-meng-wanzhou-ngre-padi-ndaj-kanadase/20%Always2019-03-04 15:18
https://next-television.com/shkumbini-lumi-i-plehrave/20%Always2019-03-04 14:56
https://next-television.com/vitaminat-qe-ju-duhen-per-floke-te-dendur-dhe-te-shendetshem/20%Always2019-03-04 14:45
https://next-television.com/futboll-dhuna-ne-stadiume-fshf-kerkon-kthimin-e-policise-se-shtetit-video/20%Always2019-03-04 15:16
https://next-television.com/pd-basha-mbledh-aleatet-per-protesten-i-permend-rames-nje-tjeter-dosje/20%Always2019-03-04 14:10
https://next-television.com/durres-ministrja-manastirliu-denime-dhe-regjim-i-forte-vizitash-per-te-mbrojtur-mjeket-video/20%Always2019-03-04 14:40
https://next-television.com/durres-skandali-ne-spital-prania-e-ministres-manastirliu-bllokon-vizitat-video/20%Always2019-03-04 13:05
https://next-television.com/tirane-kryeministri-tek-akademia-e-sigurise-rifreskim-trupes-policore/20%Always2019-03-04 12:21
https://next-television.com/durres-aksident-i-rende-ne-sukth-kembesori-perplaset-per-vdekje/20%Always2019-03-04 11:50
https://next-television.com/korce-gjendet-e-pajete-e-moshuara-dyshohet-se-e-mbyti-djali/20%Always2019-03-04 11:42
https://next-television.com/kuvend-neser-seanca-per-deputetet-e-rinj-opozita-ne-proteste/20%Always2019-03-04 10:23
https://next-television.com/tirane-nis-sot-vizita-e-presidentit-slloven-borut-pahor/20%Always2019-03-04 10:11
https://next-television.com/tirane-vrasja-tek-blloku-gjykata-le-te-lire-ervin-maten/20%Always2019-03-04 08:35
https://next-television.com/shba-tornado-ne-alabama-23-persona-humbin-jeten/20%Always2019-03-04 08:14
https://next-television.com/itali-operacion-i-gjere-antimafia-32-te-arrestuar-ne-sicili/20%Always2019-03-04 07:58
https://next-television.com/nejmar-flet-per-nje-kalim-te-reali-askush-nuk-e-di-se-cfare-mund-te-ndodhe/20%Always2019-03-03 21:54
https://next-television.com/zgjedhjet-ne-tuz-kryesojne-shqiptaret/20%Always2019-03-03 21:21
https://next-television.com/6-vjet-pas-arratisjes-nga-burgu-i-drenoves-ekstradohet-nga-greqia-miku-i-admir-tafilit/20%Always2019-03-03 20:34
https://next-television.com/sekreti-i-xhensila-myrtezaj-me-pirro-cakon-sa-kohe-iu-desh-te-bente-realitet-endrren-e-saj/20%Always2019-03-03 20:02
https://next-television.com/zgjedhjet-ne-tuz-mbyllen-votimet-per-kryetar/20%Always2019-03-03 19:18
https://next-television.com/sarande-humb-jeten-40-vjecari-dyshimet-e-para/20%Always2019-03-03 18:38
https://next-television.com/protesta-e-5-marsit-pd-rames-bej-publike-oren-e-seances-plenare/20%Always2019-03-03 18:05
https://next-television.com/goditen-arbitrin-ne-kamze-policia-nis-arrestimet/20%Always2019-03-03 17:11
https://next-television.com/vrasja-ne-ish-bllok-kush-ishte-roli-i-bashkeshortit-te-ish-miss-albania-s-hetimet-nxorren-pisten-e/20%Always2019-03-03 16:42
https://next-television.com/ndryshon-tatimi-per-pagat-sa-takse-do-te-paguhet-per-rrogat/20%Always2019-03-03 16:07
https://next-television.com/lidhja-me-ervin-maten-dhe-largimi-ne-austri-cfare-tha-elvana-gjata-per-vrasjen-ne-ish-bllokut/20%Always2019-03-03 15:29
https://next-television.com/lidh-te-moshuarin-dhe-e-grabit-policia-zbulon-shqiptarin-ne-itali/20%Always2019-03-03 14:52
https://next-television.com/korce-asambleja-e-ps-balla-opozita-frike-nga-drejtesia-e-re/20%Always2019-03-03 13:36
https://next-television.com/rita-ora-ndez-rrjetin/20%Always2019-03-03 13:25
https://next-television.com/futboll-humbja-e-rende-e-schalke-tifozet-i-heqin-shiritin-kapitenit-te-tyre/20%Always2019-03-03 13:07
https://next-television.com/tirane-policia-ndalon-protesten-para-parlamentit-cenon-sigurine-e-institucionit/20%Always2019-03-03 12:32
https://next-television.com/shba-shfaqet-sot-filmi-mbi-abuzimet-e-m-jackson-ndaj-femijeve/20%Always2019-03-03 12:10
https://next-television.com/peqin-dy-makina-dhe-dy-bicikleta-perfshihen-ne-aksident/20%Always2019-03-03 12:00
https://next-television.com/shkoder-kryebashkiakja-ademi-shkodranet-kane-ditur-ti-tregojne-vendin-rames/20%Always2019-03-02 16:01
https://next-television.com/itali-shqiptari-ther-me-thike-gruan-ne-sy-te-femijes/20%Always2019-03-02 15:26
https://next-television.com/pd-kryetari-basha-me-16-mars-proteste-mbareqytetare-kunder-qeverise-se-krimit-video/20%Always2019-03-02 15:11
https://next-television.com/fier-aksident-i-rende-rrugor-nje-i-vdekur/20%Always2019-03-02 14:16
https://next-television.com/tirane-bujar-spahiu-zgjidhet-kryetari-i-ri-i-komunitetit-mysliman-te-shqiperise/20%Always2019-03-02 12:54
https://next-television.com/pd-kryetari-basha-takimi-i-vetem-me-ramen-me-16-mars/20%Always2019-03-02 11:40
https://next-television.com/fier-sekuestrohet-gomonia-do-te-perdorej-per-trafik-droge/20%Always2019-03-02 11:02
https://next-television.com/tirane-ekstradohet-nga-greqia-i-kerkuari-per-vrasje/20%Always2019-03-02 10:52
https://next-television.com/pd-tabaku-i-pergjigjet-kryeministrit-rama-nuk-frikesohemi-nga-askush/20%Always2019-03-02 10:36
https://next-television.com/egjipt-presidenti-meta-mbyll-viziten-duke-pare-piramidat/20%Always2019-03-02 09:13
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-kush-eshte-kandidati-per-president-stevo-pendarovski/20%Always2019-03-02 08:49
https://next-television.com/tirane-sot-zgjidhet-kryetari-i-ri-i-komunitetit-mysliman-te-shqiperise/20%Always2019-03-02 08:23
https://next-television.com/tirane-tym-nga-ambjentet-e-ministrise-se-brendshme-policia-sqaron-ngjarjen/20%Always2019-03-01 21:50
https://next-television.com/caji-i-lekurave-te-portokallit-nje-mrekulli-per-shendetin/20%Always2019-03-01 21:19
https://next-television.com/greqi-sekuestrohen-21-kg-heroine-ne-pranga-kater-shqiptare-dhe-nje-greke/20%Always2019-03-01 20:41
https://next-television.com/njihuni-me-95-vjecarin-turk-qe-ka-152-niper-e-mbesa/20%Always2019-03-01 20:18
https://next-television.com/tirane-kryemadhi-takim-me-strukturat-e-lsi-shteti-eshte-kalbezuar/20%Always2019-03-01 19:43
https://next-television.com/kur-tiroidja-te-semur-efektet-negative-dhe-shenjat-qe-jep-trupi/20%Always2019-03-01 19:06
https://next-television.com/vjene-ministrja-gjonaj-marreveshje-me-homologun-austriak/20%Always2019-03-01 18:29
https://next-television.com/greqi-bombe-nje-automjeti-ne-athine-nje-i-plagosur/20%Always2019-03-01 17:51
https://next-television.com/si-te-shmangni-thinjat-e-parakohshme-te-flokut/20%Always2019-03-01 17:19
https://next-television.com/durres-arrestohet-skifteri-19-vjecar/20%Always2019-03-01 16:35
https://next-television.com/venezuele-567-anetare-te-forcave-te-armatosura-braktisin-maduron/20%Always2019-03-01 15:53
https://next-television.com/shkoder-u-kapen-me-100-kg-droge-lihen-ne-burg-tre-te-arrestuarit/20%Always2019-03-01 15:22
https://next-television.com/kosove-shba-ndryshon-kurs-riaktivizon-bazen-ushtarake/20%Always2019-03-01 15:03
https://next-television.com/pd-gjata-prela-mbron-banden-e-avdylajve/20%Always2019-03-01 14:41
https://next-television.com/vlerat-fantastike-te-propolisit-dhe-perfitimet-per-shendetin/20%Always2019-03-01 14:29
https://next-television.com/greqi-grup-prostitucioni-16-shqiptare-e-greke-te-arrestuar/20%Always2019-03-01 14:22
https://next-television.com/futboll-derbi-tirana-partizani-masa-te-forta-sigurie-nga-policia-e-shtetit/20%Always2019-03-01 13:49
https://next-television.com/tirane-tre-kandidate-te-lsi-dorezojne-vetedeklarimet-ne-kqz-nuk-pranojne-bojkotin/20%Always2019-03-01 12:27
https://next-television.com/tirane-kapet-i-arratisuri-nga-burgu-i-peqinit/20%Always2019-03-01 11:37
https://next-television.com/tirane-samiti-ii-i-diaspores-shqiptare-kryeministri-rama-pret-presidentin-thaci/20%Always2019-03-01 10:46
https://next-television.com/24859-2/20%Always2019-03-01 09:47
https://next-television.com/egjipt-presidenti-meta-takon-sekretarin-e-pergjithshem-te-lidhjes-arabe/20%Always2019-03-01 08:50
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-opozita-shqiptare-me-kandidat-te-vetin-per-president/20%Always2019-03-01 08:37
https://next-television.com/strasburg-trajtimi-i-migranteve-gjednj-denon-francen-dhe-greqine/20%Always2019-03-01 08:25
https://next-television.com/durres-ndalohet-23-vjecari-akuzohet-per-nje-vrasje-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Always2019-03-01 08:08