XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://next-television.com/tensioni-i-gjakut-rritet-ne-varesi-te-stineve-si-te-mbroheni-nga-ndikimi-i-motit/20%Always2019-02-28 21:51
https://next-television.com/tirane-shperthim-me-eksploziv-lenda-plasese-te-dera-e-jashtme-e-nje-apartamenti/20%Always2019-02-28 21:26
https://next-television.com/tirane-kryemadhi-me-te-rinjte-ska-kthim-pas-mbeshtetje-per-ju/20%Always2019-02-28 20:52
https://next-television.com/futboll-realizoi-hat-trick-ne-hungari-latifi-zbulon-dedikimet-speciale/20%Always2019-02-28 20:12
https://next-television.com/buke-e-thekur-me-rigon-dhe-hudher-cfare-perfiton-organizmi-pervec-shijes/20%Always2019-02-28 19:29
https://next-television.com/greqi-shenohet-viktima-e-91-nga-virusi-ah1n1/20%Always2019-02-28 18:58
https://next-television.com/itali-perdhunuan-kater-vajza-minorene-arrestohen-tre-shqiptare/20%Always2019-02-28 18:28
https://next-television.com/shba-bum-ekonomik-amerika-e-donald-trump-nuk-di-te-ndalet/20%Always2019-02-28 17:46
https://next-television.com/serbi-dacic-shqiptaret-dhe-serbet-te-gjejne-gjuhen-e-perbashket/20%Always2019-02-28 17:01
https://next-television.com/venezuele-qeveria-e-maduro-terheq-8-tonelata-ar/20%Always2019-02-28 16:56
https://next-television.com/durres-aksident-i-rende-me-pasoje-nje-te-vdekur/20%Always2019-02-28 16:38
https://next-television.com/ankara-sekuestrohet-nje-liber-hebraik-800-vjecar/20%Always2019-02-28 15:49
https://next-television.com/tirane-kpa-shkarkon-prokuroren-antoneta-sevdari-klp-mbetet-me-10-anetare-video/20%Always2019-02-28 15:16
https://next-television.com/japoni-femija-me-i-vogel-ne-bote-kthehet-ne-shtepi/20%Always2019-02-28 15:02
https://next-television.com/durres-arrest-ne-burg-per-te-dyshuarin-si-autor-i-vrasjes-se-martin-ndreces/20%Always2019-02-28 14:53
https://next-television.com/nju-jork-kercenohet-me-bombe-konsullata-e-zvicres/20%Always2019-02-28 14:29
https://next-television.com/24785-2/20%Always2019-02-28 13:10
https://next-television.com/u-refuzua-nga-victoria-secret-modelja-trangjinore-perzgjidhet-imazh-fushate/20%Always2019-02-28 12:36
https://next-television.com/tirane-delegacioni-i-pe-blerja-e-votave-ka-qene-e-rast-i-izoluar-zgjedhjet-legjitime/20%Always2019-02-28 15:00
https://next-television.com/kavaje-defektet-ne-ujesjelles-ndermarja-premton-kthimin-e-rrugeve-ne-gjendjen-e-meparshme-video/20%Always2019-02-28 11:17
https://next-television.com/shefja-e-reanimacionit-tregon-dinamiken-si-humbi-jeten-nena-dhe-foshnja/20%Always2019-02-28 11:06
https://next-television.com/preda-flisni-me-njeri-tjetrin-perpara-qershorit/20%Always2019-02-28 10:49
https://next-television.com/ja-si-pergjigjet-kreu-i-delegacionit-te-pe-per-qeverine-tranzitore-pa-ramen-kryeminister/20%Always2019-02-28 10:29
https://next-television.com/modelja-seksi-e-dashura-re-e-lewis-hamilton/20%Always2019-02-28 10:05
https://next-television.com/tirane-ishp-ben-thirrje-vaksinohuni-per-tu-mbrojtur-nga-gripi-dhe-virusi-ah1n1/20%Always2019-02-28 09:28
https://next-television.com/ed-sheeran-u-martua-me-dashurine-e-femijerise-ne-nje-ceremoni-sekrete/20%Always2019-02-28 09:10
https://next-television.com/eurodeputetet-kerkojne-opoziten-ne-kuvend-po-humbasim-durimin/20%Always2019-02-28 08:57
https://next-television.com/24742-2/20%Always2019-02-28 08:18
https://next-television.com/zbulohet-e-verteta-nipi-autori-i-vrasjes-se-te-moshuarit-ne-vlore/20%Always2019-02-28 07:51
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-zaev-dhe-ahmeti-arrijne-marreveshjen-per-kandidat-presidencial/20%Always2019-02-28 07:46
https://next-television.com/vlore-grabitet-dhe-dhunohet-me-mjete-te-forta-i-moshuari/20%Always2019-02-27 21:51
https://next-television.com/teknologjia-super-e-shpejte-e-usb-vjen-kete-vit-ne-kompjuter/20%Always2019-02-27 21:28
https://next-television.com/serbi-vucic-serbet-kerkuan-te-terhiqen-nga-institucionet-e-kosoves/20%Always2019-02-27 20:52
https://next-television.com/te-mos-pish-uje-shkaku-kryesor-i-semundjeve-mbi-te-50-tat-cfare-duhet-te-beni/20%Always2019-02-27 20:23
https://next-television.com/tirane-te-marten-ka-kuvend-opozita-therret-mbeshtetesit-mister-mbetet-ora/20%Always2019-02-27 19:47
https://next-television.com/hudher-e-fresket-apo-e-gatuar-cila-ka-me-shume-vlera-per-shendetin/20%Always2019-02-27 19:12
https://next-television.com/tirane-balla-i-pergjigjet-shkelzen-berishes-halle-te-medha-te-presin/20%Always2019-02-27 18:22
https://next-television.com/futboll-reali-tenton-te-grabise-neymar-plani-perfshin-edhe-james-rodriguez/20%Always2019-02-27 17:55
https://next-television.com/ushqimet-qe-ndikojne-ne-rrahjet-e-zemres-cilat-e-normalizojne/20%Always2019-02-27 17:49
https://next-television.com/futboll-tifozet-te-cmendur-si-te-frankfurt-pushtohet-san-siro/20%Always2019-02-27 17:08
https://next-television.com/tirane-eurodeputetet-takojne-bashen-dhe-kryemadhin-diskutohet-zgjedhja-e-krizes/20%Always2019-02-27 16:51
https://next-television.com/kosove-haradinaj-ruajtja-e-maredhenieve-shqiptaro-amerikane-e-rendesishme/20%Always2019-02-27 16:21
https://next-television.com/cfare-i-ndodh-organizmit-nese-hani-dy-kivi-ne-dite/20%Always2019-02-27 16:02
https://next-television.com/kosove-te-shtena-me-arme-zjarri-nje-i-vdekur/20%Always2019-02-27 15:30
https://next-television.com/durres-pas-vendimit-te-gjykates-administrative-rifillon-puna-per-projektin-veliera-video/20%Always2019-02-27 15:10
https://next-television.com/tirane-mbyllen-hetimet-per-ish-ministrin-saimir-tahiri-ceshtja-dergohet-ne-gjykate-video/20%Always2019-02-27 15:36
https://next-television.com/rrezikon-ukraina-kengetaret-refuzojne-ta-perfaqesojne-ne-eurovision/20%Always2019-02-27 15:01
https://next-television.com/importi-per-makinat-e-perdorura-qeveria-shtyn-afatin-e-vendimit/20%Always2019-02-27 14:58
https://next-television.com/i-pastrehi-behet-me-shtepi-fale-nje-apeli-ne-facebook/20%Always2019-02-27 14:29
https://next-television.com/shkoder-50-vjecari-mbytet-ne-lume-ja-dyshimet-e-policise/20%Always2019-02-27 14:42
https://next-television.com/tirane-perfshihet-nga-flaket-apartamenti/20%Always2019-02-27 14:18
https://next-television.com/manastirliu-ne-kavaje-te-vendosur-te-zbatojme-regjimin-e-ri-ne-spitale/20%Always2019-02-27 13:54
https://next-television.com/maqedoni-e-veriut-ministri-i-deleguar-cakaj-takim-me-kryeministrin-zaev/20%Always2019-02-27 13:02
https://next-television.com/gafa-e-edi-rames-ne-publik-a-do-te-procedohet-kryeministri/20%Always2019-02-27 12:59
https://next-television.com/vietnam-nis-takimi-koke-me-koke-donald-trump-kim-jong-un/20%Always2019-02-27 12:18
https://next-television.com/opozita-ndryshon-strategji-proteste-sa-here-mblidhet-kuvendi/20%Always2019-02-27 11:44
https://next-television.com/detaje-te-reja-atentati-ne-autostrade-ku-u-qellua-me-arme-zjarri/20%Always2019-02-27 10:52
https://next-television.com/arrestohen-9-shtetas-ne-tirane-vidhnin-kompanine-celulare-nje-demi-i-shkaktuar/20%Always2019-02-27 11:43
https://next-television.com/prokuroria-mbyll-hetimet-dosja-tahiri-shkon-ne-gjykate/20%Always2019-02-27 10:12
https://next-television.com/tentuan-te-trafikonin-100-kg-marjuane-policia-arreston-4-persona/20%Always2019-02-27 09:49
https://next-television.com/atentat-ne-autostrade-qellohet-me-arme-zjarri-ne-drejtim-te-nje-automjeti/20%Always2019-02-27 09:27
https://next-television.com/terrorizonte-banoret-e-fierit-kapet-mat-grabitesi/20%Always2019-02-27 09:03
https://next-television.com/merr-40-mln-leke-gjobe-arber-cepani-flet-per-represion-nga-pushteti/20%Always2019-02-27 08:39
https://next-television.com/peshku-bie-ne-rrjete-shiste-heroine-ne-shkollat-e-mesme-te-tiranes/20%Always2019-02-27 08:15
https://next-television.com/basha-nuk-e-njohim-me-policine-mosbindje-civile-nga-jugu-ne-veri/20%Always2019-02-27 07:58
https://next-television.com/dosja-tahiri-prokuroria-nxjerr-zhvillime-te-reja/20%Always2019-02-27 10:13
https://next-television.com/futboll-real-barca-vendoset-kualifikimi/20%Always2019-02-26 21:39
https://next-television.com/ushqimet-e-duhura-per-pastrimin-e-organizmit/20%Always2019-02-26 21:06
https://next-television.com/futboll-uefa-nis-hetimet-ndaj-ramosit-per-kartonin-e-qellimshem-kunder-ajaxit/20%Always2019-02-26 20:27
https://next-television.com/tirane-albana-vokshi-edi-rama-krimineli-qe-helmon-edhe-femijet/20%Always2019-02-26 20:00
https://next-television.com/tirane-brace-deputetet-u-kercenuan-cenim-i-integritetit-kushtetues/20%Always2019-02-26 19:55
https://next-television.com/tirane-protesta-para-kuvendit-osbe-dhuna-jo-pergjigja-per-problemet-e-shqiperise/20%Always2019-02-26 19:43
https://next-television.com/uthull-molle-dhe-mjalte-per-pastrimin-e-mushkerive/20%Always2019-02-26 19:27
https://next-television.com/kuvend-mandatet-e-opozites-spiropali-mundesi-per-pastrimin-e-politikes/20%Always2019-02-26 19:14
https://next-television.com/tirane-basha-rama-sulm-me-lende-kimike-i-ka-shpallur-lufte-qytetareve/20%Always2019-02-26 19:08
https://next-television.com/kuvend-balla-gabon-kush-mendon-se-sdo-te-kete-zgjedhje-me-30-qershor/20%Always2019-02-26 17:51
https://next-television.com/uje-me-sheqer-per-tensionin-e-ulet-trajtimin-e-helmimit-dhe-dhimbjet-e-barkut/20%Always2019-02-26 17:23
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-sadije-agolli-misherimi-i-vlerave-te-gruas-shqiptare/20%Always2019-02-26 17:07
https://next-television.com/tirane-kryedemokrati-basha-klikes-kriminale-i-erdhi-fundi-eshte-ora-e-te-vertetes/20%Always2019-02-26 16:58
https://next-television.com/sarande-pesoi-infarkt-nderron-jete-ne-zyre-drejtori-i-hipotekes/20%Always2019-02-26 16:28
https://next-television.com/lushnje-luli-i-shkon-mbrapa-monikes-rama-mos-shkoni-mbas-te-mbyturit/20%Always2019-02-26 16:17
https://next-television.com/shba-eventi-gjigand-samsung-rrit-standardin-me-galaxy-s10/20%Always2019-02-26 16:06
https://next-television.com/kultivim-masiv-i-boronicave-fermeret-shqiptare-fitime-ne-tregjet-e-huaja/20%Always2019-02-26 15:49
https://next-television.com/tirane-ambasadori-i-be-kerkon-dialog-konstruktiv-nga-qeveria-dhe-opozita-video/20%Always2019-02-26 15:18
https://next-television.com/pajisja-e-cuditshme-qe-do-te-zevendesoje-smartfonet/20%Always2019-02-26 15:09
https://next-television.com/hetim-pasuror-tre-gjyqtareve-te-dritan-dajtit/20%Always2019-02-26 14:31
https://next-television.com/tirane-dako-mund-te-rikandidoje-kqz-rrezon-kerkesen-e-partise-socialiste/20%Always2019-02-26 14:23
https://next-television.com/rama-pritet-me-protesta-ne-lushnje/20%Always2019-02-26 14:18
https://next-television.com/india-dhe-pakistani-ne-prag-te-luftes/20%Always2019-02-26 13:59
https://next-television.com/trafik-kokaine-nga-holanda-ne-itali-33-te-arrestuar-mes-tyre-edhe-5-shqiptare/20%Always2019-02-26 13:25
https://next-television.com/tirane-ndahet-nga-jeta-sadije-agolli-bashkeshortja-e-dritero-agollit/20%Always2019-02-26 12:48
https://next-television.com/shkoder-20-vite-burg-per-dy-autoret-e-vrasjes-se-hermes-beqirit/20%Always2019-02-26 12:23
https://next-television.com/soreca-vendi-i-opozites-eshte-parlamenti-te-protestojne-pa-dhune/20%Always2019-02-26 12:22
https://next-television.com/lezhe-era-demton-catine-e-kishes-800-vjecare/20%Always2019-02-26 12:21
https://next-television.com/24524-2/20%Always2019-02-26 11:59
https://next-television.com/masakroi-dhe-vrau-kunaten-autori-arrestohet-ne-peshkopi/20%Always2019-02-26 10:58
https://next-television.com/eksperti-gjerman-qeveria-dhe-opozita-duhet-te-mbajne-pergjegjesi-per-te-ardhmen-e-shqiperise/20%Always2019-02-26 10:55
https://next-television.com/kavaje-femijet-e-vegjel-ne-skene-me-kenget-e-te-mirenjohures-parashqevi-simaku-video/20%Always2019-02-26 12:15
https://next-television.com/tirane-me-95-pasagjere-brenda-autobusit-kapet-shoferi-i-dehur/20%Always2019-02-26 10:33
https://next-television.com/dogji-13-hektare-pyje-dhe-ullinj-arrestohet-56-vjecari/20%Always2019-02-26 10:28
https://next-television.com/vlore-shperthen-bombola-e-gazit-rrafshohet-e-gjithe-shtepia/20%Always2019-02-26 10:12
https://next-television.com/grida-duma-dekripton-urdhrin-e-rames-pas-lajmit-se-vangjush-dako-do-arrestohet/20%Always2019-02-26 09:44
https://next-television.com/itali-shqiptari-kapet-me-kokaine-gati-per-shitje/20%Always2019-02-26 09:31
https://next-television.com/ky-shites-qumeshti-e-ktheu-shkretetiren-ne-pyll-nje-peme-ne-dite-per-40-vjet/20%Always2019-02-26 09:26
https://next-television.com/ariana-grande-i-ze-fronin-selena-gomez/20%Always2019-02-26 09:01
https://next-television.com/rrezimi-i-ashensorit-ne-tirane-policia-arreston-teknikun-2-muaj-me-pare-e-kontrolloi/20%Always2019-02-26 08:32
https://next-television.com/a-do-te-arrestohet-vangjush-dako-reagon-zyrtarisht-prokuroria/20%Always2019-02-26 08:12
https://next-television.com/i-vihet-zjarri-makines-se-zyrtarit-te-bashkise-digjen-dhe-4-te-tjera-ne-vlore/20%Always2019-02-26 07:42
https://next-television.com/shqiperia-me-sherbimin-shendetesor-me-te-keq-ne-europe/20%Always2019-02-26 07:30
https://next-television.com/fier-gjendet-i-plagosur-28-vjecari-policia-hedh-dyshimet-e-para/20%Always2019-02-26 07:20
https://next-television.com/nasa-paralajmeron-shkeputjen-e-nje-akullnaje-masive-nga-antarktida/20%Always2019-02-25 21:03
https://next-television.com/kosove-presidenti-thaci-rama-ka-bere-nje-pune-qe-i-ka-munguar-shqiperise-prej-nje-shekulli/20%Always2019-02-25 20:23
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-26-shkurt-2019/20%Always2019-02-25 20:19
https://next-television.com/facebook-instagram-apo-youtube-cfare-duan-me-shume-shqiptaret-ne-2019/20%Always2019-02-25 20:14
https://next-television.com/elbasan-perplasen-tre-makina-dy-te-plagosur/20%Always2019-02-25 20:09
https://next-television.com/durres-sherr-me-thika-mes-adoleshenteve-nje-i-plagosur/20%Always2019-02-25 20:02
https://next-television.com/po-troket-perseri-97-a/20%Always2019-02-25 19:44
https://next-television.com/mesojini-femijeve-mirenjohjen/20%Always2019-02-25 19:40
https://next-television.com/pese-ushqimet-e-duhura-per-pastrimin-e-organizmit-dhe-shendet-te-mire/20%Always2019-02-25 19:19
https://next-television.com/pd-kreu-basha-po-pergatitet-arrestimi-i-vangjush-dakos/20%Always2019-02-25 17:49
https://next-television.com/skepticizmi-per-vaksinat-po-rritet-ne-perpjesetim-me-populizmin/20%Always2019-02-25 17:05
https://next-television.com/dhjete-arsye-pse-te-mos-e-teprojme-me-alkoolin/20%Always2019-02-25 17:01
https://next-television.com/bruksel-be-hap-mundesine-per-shtyrjen-e-brexit/20%Always2019-02-25 16:38
https://next-television.com/tirane-shkeputet-ashensori-i-pallatit-ne-zonen-e-don-boskos-nje-e-plagosur/20%Always2019-02-25 16:07
https://next-television.com/si-te-ushqeheni-shendetshem-ne-pranvere/20%Always2019-02-25 15:55
https://next-television.com/mallakaster-dhjete-hektare-me-ullinj-perfshihen-nga-zjarri/20%Always2019-02-25 15:52
https://next-television.com/greqi-kapen-56-kilograme-droge-ne-pranga-dy-shqiptare/20%Always2019-02-25 15:40
https://next-television.com/tirane-mblidhet-kryesia-e-ps-diskutohet-vijimi-i-punes-ne-kuvend-video/20%Always2019-02-25 15:42
https://next-television.com/tirane-pranohet-kerkesa-gjykim-i-shkurtuar-per-klement-balilin-video/20%Always2019-02-25 15:19
https://next-television.com/testi-optik-qe-zbulon-karakterin-tuaj/20%Always2019-02-25 14:48
https://next-television.com/gabimet-qe-ju-plakin-me-shpejt/20%Always2019-02-25 14:16
https://next-television.com/siri-miliona-njerez-evakuohen-nga-kampi-i-isis/20%Always2019-02-25 14:15
https://next-television.com/durres-mjeket-ne-greve-kerkojne-siguri-per-jeten-e-tyre-video/20%Always2019-02-25 15:04
https://next-television.com/a-ka-nje-lidhje-mes-kripes-dhe-stresit-cfare-duhet-te-keni-kujdes/20%Always2019-02-25 13:31
https://next-television.com/britani-e-madhe-bilardo-per-tu-qetesuar-rritet-presioni-ndaj-may-per-brexit/20%Always2019-02-25 13:36
https://next-television.com/gjirokaster-plagoset-rende-bariu-dyshohet-te-kete-shkelur-ne-mine/20%Always2019-02-25 12:54
https://next-television.com/kine-aksident-me-autobus-ne-nje-miniere-argjendi-21-te-vdekur/20%Always2019-02-25 13:30
https://next-television.com/kavaje-miratohet-fondi-per-ndihmen-ekonomike-perfitojne-47-familje-video/20%Always2019-02-25 11:32
https://next-television.com/serbi-vucic-nuk-pranon-dialog-pa-heqjen-e-takses-nga-kosova/20%Always2019-02-25 11:17
https://next-television.com/rigoni-kunder-kolles-dy-kura-ideale-per-perdorim-ne-shtepi/20%Always2019-02-25 11:08
https://next-television.com/tirane-balilit-i-pranohet-gjykimi-i-shkurtuar-me-12-mars-pretenca/20%Always2019-02-25 10:53
https://next-television.com/venezuele-kaos-refuzohet-ndihma-humanitare/20%Always2019-02-25 10:38
https://next-television.com/kater-shenjat-qe-jep-trupi-kur-keni-probleme-me-zemren/20%Always2019-02-25 10:28
https://next-television.com/tirane-largimi-i-opozites-rama-parlamenti-vijon-balla-te-enjten-klp-dhe-klgj/20%Always2019-02-25 10:16
https://next-television.com/elbasan-shkrumbohet-ne-flake-dyqani-tmerrohen-banoret-e-shtepive-ngjitur/20%Always2019-02-25 10:07
https://next-television.com/futboll-asist-perfekt-per-zielinskin-mediat-italiane-elozhe-hysajt/20%Always2019-02-25 09:45
https://next-television.com/milot-kapet-me-pistolete-me-vete-arrestohet-21-vjecari/20%Always2019-02-25 09:34
https://next-television.com/fier-gjendet-i-vdekur-68-vjecari/20%Always2019-02-25 09:17
https://next-television.com/kosove-deklarata-e-ministrit-gjerman-haradinaj-vendimtare-per-vizitat/20%Always2019-02-25 09:14
https://next-television.com/elbasan-makina-del-nga-rruga-dhe-permbyset-ne-kanal/20%Always2019-02-25 08:50
https://next-television.com/lushnje-organizonte-lojera-fati-procedohet-40-vjecari/20%Always2019-02-25 08:41
https://next-television.com/durres-mjeket-sot-ne-proteste-per-kolegun-e-dhunuar/20%Always2019-02-25 08:07
https://next-television.com/vatikan-papa-francesku-pedofilia-plage-e-perbindshme-e-njejte-me-flijimet-njerezore/20%Always2019-02-25 07:48
https://next-television.com/shba-pompeo-ditet-e-nicolas-maduro-jane-te-numeruara/20%Always2019-02-25 07:38
https://next-television.com/oscars-nate-e-magjishme-dhe-e-befasishme-triumfon-filmi-green-book/20%Always2019-02-25 07:20
https://next-television.com/korce-qellohet-me-arme-zjarri-drejt-nje-makine-te-parkuar/20%Always2019-02-25 07:16
https://next-television.com/tirane-deputetja-demokrate-rudina-hajdari-ende-e-pavendosur-per-mandatin/20%Always2019-02-24 21:36
https://next-television.com/pogradec-vdes-64-vjecari-dyshohet-se-u-hodh-nga-pallati/20%Always2019-02-24 19:49
https://next-television.com/lushnje-strukturat-vendore-te-partise-demokratike-shkarkojne-murrizin/20%Always2019-02-24 18:18
https://next-television.com/kruje-zjarr-tek-pishat-dhe-ullinjte-e-fshatit-barkanesh/20%Always2019-02-24 17:49
https://next-television.com/fierze-bie-ne-kontakt-me-energjine-vdes-elektricisti/20%Always2019-02-24 17:26
https://next-television.com/pd-zedhenesja-zhupa-blerja-e-votes-eshte-faktuar-pushteti-eshte-i-krimineleve/20%Always2019-02-24 16:50
https://next-television.com/shkoder-100-vjetori-i-vllaznise-presidenti-meta-nderon-ish-sportiste-e-trajnere/20%Always2019-02-24 16:03
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-jo-debate-televizive-me-deputetet-e-dorehequr-te-opozites/20%Always2019-02-24 15:22
https://next-television.com/greqi-ne-pranga-nje-i-ri-shqiptar-transportonte-droge/20%Always2019-02-24 14:35
https://next-television.com/shengjin-zjarr-ne-zonen-e-knalles-era-favorizonte-flaket/20%Always2019-02-24 14:22
https://next-television.com/futboll-mbyllet-karriera-e-icardit-me-interin/20%Always2019-02-24 12:14
https://next-television.com/sa-katrore-shihni-ne-kete-foto-92-deshtojne-ta-zgjidhin-kete-problem/20%Always2019-02-24 12:13
https://next-television.com/modelja-shet-virgjerine-futbollisti-i-ben-oferte-por-fiton-politikani/20%Always2019-02-24 11:51
https://next-television.com/burri-qe-ka-miq-ujqerit-dhe-drejton-turmen/20%Always2019-02-24 11:47
https://next-television.com/tri-shenjat-e-horoskopit-qe-e-adhurojne-tradhetine/20%Always2019-02-24 11:43
https://next-television.com/e-perdorte-shume-celularin-25-vjecares-i-krijohen-500-vrima-ne-sy/20%Always2019-02-24 11:40
https://next-television.com/ndoshta-i-keni-harruar-keto-pajisje-dikur-benin-namin/20%Always2019-02-24 11:36
https://next-television.com/denoncimi-i-frikshem-isis-grabit-qindra-pasaporta-shqiptare/20%Always2019-02-24 11:18
https://next-television.com/cfare-eshte-gripi-i-derrave-dhe-cilat-jane-shenjat-e-tij/20%Always2019-02-24 11:11
https://next-television.com/messi-vetem-nje-het-trik-larg-ronaldos/20%Always2019-02-24 11:04
https://next-television.com/media-e-vatikanit-pasiguri-ne-shqiperi-kerkohet-ikja-e-rames/20%Always2019-02-24 11:03
https://next-television.com/cokollata-e-ngrohte-me-vere-te-zeze-do-tju-ngrohe-kete-dimer/20%Always2019-02-24 11:01
https://next-television.com/beni-cajin-turk-nga-mollet-pije-e-shijshme-dimerore-e-cila-ngroh-trupin-dhe-shpirtin/20%Always2019-02-24 10:54
https://next-television.com/kjo-eshte-menyra-me-e-mire-e-pergatitjes-se-kafes/20%Always2019-02-24 10:26
https://next-television.com/shqiptari-nga-kosova-plagos-dy-rumune-ne-austri-arrestohet-pas-nje-operacioni-me-helikoptere/20%Always2019-02-24 10:15
https://next-television.com/big-mama-fotografohet-prane-ketij-kengetari-kosovar/20%Always2019-02-24 10:12
https://next-television.com/kafeja-e-gjelber-e-mban-diabetin-nen-kontroll/20%Always2019-02-24 10:05
https://next-television.com/durres-defekti-ne-traget-pasagjeret-per-tri-ore-ne-det-te-hapur/20%Always2019-02-24 09:24
https://next-television.com/elbasan-grabitet-banesa-e-nje-biznesmeni/20%Always2019-02-24 09:04
https://next-television.com/britani-e-madhe-brexit-frike-per-trazira/20%Always2019-02-24 08:49
https://next-television.com/incident-i-rende-me-avionin-e-linjes-tirane-ancona/20%Always2019-02-24 08:40
https://next-television.com/durres-gjendet-i-vrare-nje-45-vjecar-2/20%Always2019-02-24 09:48
https://next-television.com/pese-trendet-e-kaluara-qe-rikthehen-serish/20%Always2019-02-24 07:36
https://next-television.com/fushe-kruje-makina-perplaset-me-borduren-tre-te-plagosur/20%Always2019-02-24 07:25
https://next-television.com/horoskopi-ditor-24-shkurt-2019/20%Always2019-02-24 07:19
https://next-television.com/zjarr-i-permasave-te-medha-ne-fier-era-e-forte-favorizon-flaket/20%Always2019-02-23 21:53
https://next-television.com/sarande-shpetohet-nga-mbytja-anija-me-flamurin-amerikan/20%Always2019-02-23 21:22
https://next-television.com/dy-vite-pas-divorcit-adrola-dushi-e-lumtur-ne-krahet-e-nje-supermashkulli-fotot/20%Always2019-02-23 20:39
https://next-television.com/grida-duma-tregon-te-fshehtat-e-protestes-kurthi-i-deshperuar-i-rames-ndaj-protestuesve-si-gardistet/20%Always2019-02-23 20:06
https://next-television.com/durres-mjeku-goditet-me-tulle-nga-dy-persona-te-dehur/20%Always2019-02-23 20:34
https://next-television.com/mexico-e-vrane-dhe-e-futen-ne-cante-rrembyesit-lene-mesazh-trondites/20%Always2019-02-23 19:14
https://next-television.com/tragjedi-e-rende-dy-te-rinj-gjenden-pajete-dyshohet-se-rane-ne-gremine-nga-era-e-forte/20%Always2019-02-23 18:38
https://next-television.com/era-e-forte-shenon-nje-tjeter-aksident-permbyset-kamioni-ne-aksin-lezhe-lac/20%Always2019-02-23 18:04
https://next-television.com/digjet-magazina-ne-lezhe-shpetojne-paq-cifti-i-te-moshuarve-ne-banesen-ngjitur/20%Always2019-02-23 18:01
https://next-television.com/strategjia-e-opozites-per-te-rrezuar-ramen-proteste-cdo-te-enjte-para-kuvendit/20%Always2019-02-23 17:33
https://next-television.com/venezuele-tensione-ne-kufi-me-kolumbine-per-ndihmat/20%Always2019-02-23 17:06
https://next-television.com/shpetim-gjika-serish-ne-gjyq-i-pandehur-per-koncensionin-e-parkingjeve/20%Always2019-02-23 16:38
https://next-television.com/osbe-shit-blerja-e-votave-ne-shqiperi-nuk-ndikon-rezultatin/20%Always2019-02-23 15:59
https://next-television.com/pas-perjashtimit-te-murrizit-reagon-spiropali-teater-i-madh-deshperimi-nga-frika-e-humbjes-se-zgjedhjeve/20%Always2019-02-23 15:35
https://next-television.com/indi-70-viktima-dhe-200-te-shtruar-ne-spital-nga-alkooli-toksik/20%Always2019-02-23 14:31
https://next-television.com/londer-tre-ministra-paralajmerojne-shtyrje-te-afatit-per-brexit/20%Always2019-02-23 14:14
https://next-television.com/puke-shkojne-per-nje-predhe-por-zbulojne-arsenal-municionesh/20%Always2019-02-23 13:40
https://next-television.com/cmendet-dafina-zeqiri-brenda-1-jave-tre-modele-flokesh/20%Always2019-02-23 13:18
https://next-television.com/futboll-atletiko-madrid-klauzole-marramendese-per-portierin-oblak/20%Always2019-02-23 13:03
https://next-television.com/itali-shqiptaret-kapen-me-canta-me-droge/20%Always2019-02-23 12:39
https://next-television.com/kakavije-riparime-ne-sistem-nderpritet-sot-per-kater-ore-kalimi/20%Always2019-02-23 12:17
https://next-television.com/pronari-i-new-england-arrestohet-per-favorizim-prostitucioni/20%Always2019-02-23 11:26
https://next-television.com/elbasan-kanabis-ne-bagazhin-e-makines-arrestohet-41-vjecari/20%Always2019-02-23 10:44
https://next-television.com/barcelona-valverde-per-realin-do-te-mendojme-pas-seviljes/20%Always2019-02-23 10:30
https://next-television.com/nderkohe-qe-shkelzeni-takon-femijet-ja-cfare-ben-e-fejuara-e-tij-armina/20%Always2019-02-23 10:19
https://next-television.com/lezhe-era-e-forte-permbys-nje-tjeter-kamionin-lendohet-shoferi/20%Always2019-02-23 10:12
https://next-television.com/futboll-pandeva-tradheton-interin-dua-te-fitoje-juventusi/20%Always2019-02-23 09:55
https://next-television.com/irina-shayk-jashte-pasareles-sjell-trendin-e-rikthyer-te-momentit/20%Always2019-02-23 09:46
https://next-television.com/tirane-dhune-sistematike-ndaj-gruas-dhe-femijeve-arrestohet-inspektori-i-zjarrfikeses/20%Always2019-02-23 09:12
https://next-television.com/ndryshojne-oraret-e-vizitave-ne-spitale/20%Always2019-02-23 08:56
https://next-television.com/lushnje-shperndante-droge-ne-shkolla-arrestohet-32-vjecari/20%Always2019-02-23 08:36
https://next-television.com/fushe-kruje-era-e-forte-probleme-me-energjine/20%Always2019-02-23 08:30
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-i-hapur-per-shtyrjen-e-negociatave-tregtare-me-kinen/20%Always2019-02-23 07:58
https://next-television.com/futboll-guardiola-lavderon-portierin-e-kosoves/20%Always2019-02-23 07:51
https://next-television.com/lezhe-era-e-fortw-permbys-kamionin/20%Always2019-02-23 07:32
https://next-television.com/shba-hakmerret-per-taksen-ja-vendimi-i-fundit-per-kosoven/20%Always2019-02-23 07:25
https://next-television.com/bore-ne-tirane-dhe-durres/20%Always2019-02-23 07:20
https://next-television.com/mode-shpaloset-koleksioni-i-fundit-nga-karl-lagerfeld/20%Always2019-02-22 21:13
https://next-television.com/stresi-dhe-lodhja-efektet-qe-sjell-ndryshimi-i-sezonit/20%Always2019-02-22 21:06
https://next-television.com/pushimet-perrallore-te-luana-vjollces/20%Always2019-02-22 20:58
https://next-television.com/tre-menyra-mjaft-te-thjeshta-per-te-drejtuar-floket-pa-i-demtuar/20%Always2019-02-22 20:34
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-23-shkurt-2019/20%Always2019-02-22 20:26
https://next-television.com/qumeshti-i-arte-pija-qe-duhet-pire-cdo-darke/20%Always2019-02-22 20:22
https://next-television.com/pd-kreu-basha-protestat-do-vijojne-ne-tirane-dhe-rrethe/20%Always2019-02-22 19:42
https://next-television.com/futboll-filipe-luis-drejt-largimit-nga-atletico-barcelona-ne-pritje/20%Always2019-02-22 19:17
https://next-television.com/ankthi-i-mengjesit-nga-se-shkaktohet-dhe-si-ta-perballoni/20%Always2019-02-22 18:52
https://next-television.com/pd-kryesia-largon-deputetin-murrizi-nuk-dorezoi-mandatin/20%Always2019-02-22 18:13
https://next-television.com/mamurras-makina-perplaset-me-shtyllen-dy-te-plagosur/20%Always2019-02-22 17:45
https://next-television.com/pd-kreu-basha-mbledh-kryesine/20%Always2019-02-22 17:27
https://next-television.com/zaimina-vasjari-pozon-matchy-matchy-me-te-bijen/20%Always2019-02-22 17:05
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-mandatet-tona-jane-gjaku-rames-do-ti-kthehet-llumi/20%Always2019-02-22 16:29
https://next-television.com/pese-funksionet-e-reja-te-whatsapp-ne-2019/20%Always2019-02-22 16:15
https://next-television.com/gjirokaster-kryeministri-rama-te-kujdesemi-per-demokratet-se-u-tradhetuan/20%Always2019-02-22 16:10
https://next-television.com/djegia-e-mandateve-ambasadori-soreca-faze-pasigurie-politike-duhet-dialog/20%Always2019-02-22 15:47
https://next-television.com/djegia-e-mandateve-cdu-csu-integrimi-ne-be-ne-rrezik-duhet-dialog/20%Always2019-02-22 15:22
https://next-television.com/djegia-e-mandateve-kuvendi-dergon-doreheqjet-e-deputeteve-ne-kqz/20%Always2019-02-22 14:52
https://next-television.com/tete-modelet-e-flokeve-qe-duhet-te-provojme-gjate-2019/20%Always2019-02-22 14:38
https://next-television.com/futboll-barcelona-synon-yllin-e-manchester-united/20%Always2019-02-22 14:37
https://next-television.com/edhe-njehere-per-domosdoshmerine-e-dhunes/20%Always2019-02-22 14:23
https://next-television.com/durres-dy-here-investime-ne-rrugen-e-sektorit-rinia-klsh-kerkon-penalitete-ndaj-firmave-kontraktore-video/20%Always2019-02-22 14:18
https://next-television.com/durres-vendimi-i-gjykates-administrative-te-apelit-projekti-veliera-do-te-zbatohet-video/20%Always2019-02-22 15:33
https://next-television.com/futboll-chelsea-t-iu-bllokua-merkato-higuain-rikthehet-te-juventusi/20%Always2019-02-22 13:22
https://next-television.com/si-te-perdorni-kosin-per-shendetin-dhe-shkelqimin-e-flokeve/20%Always2019-02-22 13:00
https://next-television.com/kosove-haradinaj-me-ane-te-takses-i-treguam-vendin-serbise/20%Always2019-02-22 12:48
https://next-television.com/fushe-kruje-e-reja-vdes-ne-aksident/20%Always2019-02-22 12:42
https://next-television.com/tirane-kryedemokrati-basha-kthehet-nga-vjena-mbledh-pasdite-kryesine-e-pd/20%Always2019-02-22 12:35
https://next-television.com/rumani-vetting-prifterinjve/20%Always2019-02-22 11:48
https://next-television.com/tirane-zjarr-ne-nje-godine-3-kateshe-tek-ali-demi/20%Always2019-02-22 11:39
https://next-television.com/tirane-shkarkimi-i-arta-markut-klp-jo-kompetence-e-jona/20%Always2019-02-22 11:18
https://next-television.com/lekura-e-fytyres-sekretet-e-rinise-se-perjetshme/20%Always2019-02-22 10:39
https://next-television.com/shba-akuzohen-per-trafik-droge-edhe-dy-djemte-e-el-chapo/20%Always2019-02-22 10:24
https://next-television.com/gjirokaster-mbeshtetes-te-pd-grumbullohen-te-presin-me-protesta-ramen/20%Always2019-02-22 10:19
https://next-television.com/kirurgu-plastik-nxjerr-zbuluar-kylie-jenner-natyrale-e-kam-bere-une/20%Always2019-02-22 10:06
https://next-television.com/tirane-punimet-ne-rrjet-oshe-ja-zonat-pa-energji-elektrike/20%Always2019-02-22 10:01
https://next-television.com/tirane-klp-miraton-unanimisht-komandimin-e-6-keshilltareve/20%Always2019-02-22 09:40
https://next-television.com/futboll-inter-duarbosh-modric-prane-rinovimit/20%Always2019-02-22 09:33
https://next-television.com/tirane-nis-mbledhja-e-klp-diskutohet-kerkesa-per-shkarkimin-e-arta-markut/20%Always2019-02-22 09:25
https://next-television.com/bangladesh-zjarr-i-madh-78-te-vdekur/20%Always2019-02-22 09:15
https://next-television.com/futboll-termet-te-juventusi-ronaldo-mendon-largimin-pa-champions/20%Always2019-02-22 08:40
https://next-television.com/djegia-e-mandateve-gjermania-opozita-gaboi/20%Always2019-02-22 08:22
https://next-television.com/kosove-fluks-pacientesh-qkuk-mbi-200-raste-emergjente-ne-24-ore/20%Always2019-02-22 08:12
https://next-television.com/zbulohet-bleta-me-e-madhe-ne-bote/20%Always2019-02-22 07:38
https://next-television.com/greqi-miratohet-ndertimi-i-nje-aeroporti-tjeter-ne-krete/20%Always2019-02-22 07:26
https://next-television.com/britani-e-madhe-corbyn-may-te-bashkepunoje-ngushte-me-be-ne-per-marreveshjen-e-brexit/20%Always2019-02-22 07:21
https://next-television.com/30-minuta-ushtrime-ne-mengjes-stabilizojne-tensionin-e-gjakut/20%Always2019-02-21 21:11
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-tregon-telefonaten-me-zyrtarin-e-dash/20%Always2019-02-21 20:58
https://next-television.com/pd-tabaku-mazhoranca-pengon-integrimin-ne-be/20%Always2019-02-21 20:41
https://next-television.com/cfare-thote-ora-jone-biologjike-per-ushqimet/20%Always2019-02-21 20:17
https://next-television.com/david-beckham-shembulli-me-i-mire-i-stilit-te-meshkujve/20%Always2019-02-21 20:02
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-22-shkurt-2019/20%Always2019-02-21 19:47
https://next-television.com/demet-qe-i-shkakton-kolesteroli-i-larte-zemres-dhe-trurit/20%Always2019-02-21 19:42
https://next-television.com/cantat-e-vogla-trendi-me-in-i-2019/20%Always2019-02-21 19:20
https://next-television.com/menyra-me-e-mire-per-ti-dhene-jete-dhe-shkelqim-lekures/20%Always2019-02-21 19:08
https://next-television.com/armina-mevlani-zbulon-planet-per-martesen/20%Always2019-02-21 18:43
https://next-television.com/djegia-e-mandateve-kryeministri-rama-shqiperise-mund-ti-bllokohen-negociatat/20%Always2019-02-21 18:29
https://next-television.com/djegia-e-mandateve-kryeministri-rama-te-reflektojme-thelle-te-nisim-nga-vetja/20%Always2019-02-21 18:03
https://next-television.com/viene-ish-ministri-bushati-ne-osbe-interesi-kombetar-mbi-ate-partiak/20%Always2019-02-21 17:49
https://next-television.com/djegia-e-mandateve-kryeministri-rama-komunikim-me-qytetaret/20%Always2019-02-21 17:21
https://next-television.com/shkoder-automjeti-del-nga-rruga-dhe-perplaset/20%Always2019-02-21 17:05
https://next-television.com/ps-balla-dorezimi-i-mandateve-injorim-i-vullnetit-te-popullit/20%Always2019-02-21 16:53
https://next-television.com/greqi-greve-dhe-protesta-bastiset-ministria-e-financave/20%Always2019-02-21 16:01
https://next-television.com/itali-ne-pranga-tre-shqiptare-akuze-per-100-raste-vjedhjesh/20%Always2019-02-21 15:42
https://next-television.com/dash-thirrje-opozites-te-mos-dorezoje-mandatet/20%Always2019-02-21 15:37
https://next-television.com/tirane-mbyllet-gara-per-spak/20%Always2019-02-21 15:21
https://next-television.com/e-megjithate-po-ia-zgjasni-jeten-edi-rames/20%Always2019-02-21 14:48
https://next-television.com/leter-per-tim-bir-mesazhi-i-tahirit-lufto-per-drejtesine/20%Always2019-02-21 13:56
https://next-television.com/dorezimi-i-mandateve-kie-shpreh-shqetesim-parlamenti-nuk-duhet-braktisur/20%Always2019-02-21 13:47
https://next-television.com/arsyet-shendetesore-pse-keni-gjithmone-etje-si-ta-trajtoni/20%Always2019-02-21 13:26
https://next-television.com/tirane-mandatet-kryemadhi-sot-deputetet-e-opozites-jane-te-lire/20%Always2019-02-21 13:20
https://next-television.com/shkoder-tregu-i-ri-kthehet-ne-wc/20%Always2019-02-21 13:15
https://next-television.com/futboll-termet-te-reali-i-madridit-nga-bale-te-modric-te-gjithe-ne-shitje/20%Always2019-02-21 12:45
https://next-television.com/tirane-protesta-para-kuvendit-basha-i-vume-kycin-parlamentit-te-krimit-nisim-rrugetimin-e-shpreses/20%Always2019-02-21 12:24
https://next-television.com/durres-qytetaret-durrsake-drejt-kryeqytetit-ne-protesten-e-opozites-se-bashkuar-para-kuvendit-video/20%Always2019-02-21 12:11
https://next-television.com/tirane-protesta-zhvendoset-serish-basha-terheq-protestuesit-nga-kryesia-e-kuvendit/20%Always2019-02-21 11:45
https://next-television.com/futboll-icardi-humbet-dhe-fiorentinen-rikthimi-mbetet-mister/20%Always2019-02-21 11:38
https://next-television.com/tirane-protesta-zhvendoset-ne-kryesine-e-kuvendit-basha-na-ndiqni-te-dorezojme-mandatet/20%Always2019-02-21 11:03
https://next-television.com/tirane-protesta-para-kuvendit-kryemadhi-mandatet-tona-jane-tw-shqiptareve-nuk-ka-kthim-pas/20%Always2019-02-21 10:52
https://next-television.com/tirane-protesta-para-kuvendit-shehi-ne-nuk-jemi-mrekullia-por-rama-eshte-e-keqja-me-e-madhe/20%Always2019-02-21 10:36
https://next-television.com/kavaje-makina-perfshihet-nga-flaket/20%Always2019-02-21 10:32
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-takon-kryeparlamentarin-ruci/20%Always2019-02-21 10:12
https://next-television.com/tirane-protesta-para-kuvendit-brace-ruani-qetesesine/20%Always2019-02-21 09:54
https://next-television.com/tirane-protesta-para-kuvendit-te-rinjte-e-frpd-lule-dhe-qirinj-funerali-i-qeverise/20%Always2019-02-21 09:21
https://next-television.com/tirane-protesta-para-kuvendit-basha-dite-historike-mandatet-i-kthehen-popullit-rama-u-arratis/20%Always2019-02-21 08:53
https://next-television.com/tirane-protesta-para-kuvendit-policia-ne-gadishmeri/20%Always2019-02-21 08:40
https://next-television.com/tirane-protesta-para-kuvendit-policia-kontroll-automjeteve-te-nisura-nga-lezha/20%Always2019-02-21 08:20
https://next-television.com/tirane-protesta-para-kuvendit-ambasada-e-shba-refuzoni-dhunen-tregohuni-te-permbajtur/20%Always2019-02-21 08:00
https://next-television.com/shkup-arrestohen-dy-ish-ministra-dhe-ish-kryetari-i-parlamentit/20%Always2019-02-21 07:45
https://next-television.com/itali-ne-pranga-tre-shtetas-shqiptare-grabitje-ne-vlere-1-milion-euro/20%Always2019-02-21 07:39
https://next-television.com/shba-trump-optimist-takimi-me-kim-ne-vietnam-nuk-do-te-jete-i-fundit-mes-nesh/20%Always2019-02-21 07:29
https://next-television.com/shba-39-shtete-ne-alarm-nga-stuhia-e-bores/20%Always2019-02-21 07:18
https://next-television.com/berat-muzeu-etnografik-vendtakimi-i-te-rinjve-me-historine/20%Always2019-02-21 07:13
https://next-television.com/10-sfilatat-me-kulminante-te-karl-lagerfeld-qe-do-te-mbahen-mend-gjithmone/20%Always2019-02-20 21:51
https://next-television.com/cfare-tregon-dhimbja-e-kokes-ne-mengjes/20%Always2019-02-20 21:18
https://next-television.com/pd-zbulohet-doreheqja-e-kreut-basha-nga-mandati/20%Always2019-02-20 20:52
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-21-shkurt-2019/20%Always2019-02-20 20:46
https://next-television.com/bella-hadid-shkelqen-ne-javen-e-modes-ne-milano/20%Always2019-02-20 20:37
https://next-television.com/10-vendet-me-sekrete-ne-bote-ku-askush-nuk-mund-te-afrohet/20%Always2019-02-20 20:23
https://next-television.com/produktet-natyrale-qe-ndihmojne-ne-rritjen-e-shpejte-te-flokeve/20%Always2019-02-20 19:54
https://next-television.com/donika-prela-nje-arsye-me-shume-pse-duhen-djegur-mandatet/20%Always2019-02-20 19:37
https://next-television.com/klea-dhe-elgiti-tregojne-per-here-te-pare-historine-e-dashurise/20%Always2019-02-20 21:00
https://next-television.com/dorezimi-i-mandateve-ambasadorja-schutz-rruga-e-gabuar/20%Always2019-02-20 18:54
https://next-television.com/lsi-nis-firmosja-e-djegies-se-mandateve-pas-pd-kryemadhi-dorezon-e-para-mandatin/20%Always2019-02-20 18:14
https://next-television.com/cigarja-rrezikon-edhe-shikimin/20%Always2019-02-20 18:08
https://next-television.com/protesta-e-opozites-ambasadori-cutillo-te-jete-paqesore-denojme-dhunen/20%Always2019-02-20 17:51
https://next-television.com/pd-deputetet-firmosin-doreheqjen-nga-mandati/20%Always2019-02-20 17:27
https://next-television.com/sa-do-te-kushtoje-festa-baby-shower-e-meghan-markle/20%Always2019-02-20 17:15
https://next-television.com/pd-kreu-basha-i-bindemi-urdhrit-te-sovranit-e-cojme-betejen-deri-ne-fund/20%Always2019-02-20 16:50
https://next-television.com/futboll-interi-terbohet-me-mauro-ikardin/20%Always2019-02-20 16:40
https://next-television.com/tirane-kryeparlamentari-ruci-anulon-seancen-pushteti-smerret-ne-tavoline/20%Always2019-02-20 16:27
https://next-television.com/protesta-e-opozites-policia-synohet-hyrja-ne-parlament-do-pergjigjemi/20%Always2019-02-20 16:17
https://next-television.com/ja-arsyeja-perse-karl-lagerfeld-mbante-gjithnje-doreza/20%Always2019-02-20 16:07
https://next-television.com/serbi-vucic-kerkon-ndihmen-e-be-detyroni-kosoven-te-heqe-taksen/20%Always2019-02-20 15:43
https://next-television.com/kavaje-shkolle-e-re-ne-qerret-bashkia-dhe-fzhr-nisin-procedurat-e-ndertimit-video/20%Always2019-02-20 15:40
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-shtyhet-seanca-e-neserme-parlamentare/20%Always2019-02-20 15:05
https://next-television.com/pd-deputeti-paloka-kur-i-vjen-ngordhja-padronit-sherbetoret-behen-te-neveritshem/20%Always2019-02-20 14:56
https://next-television.com/futboll-shehi-shkund-ekipin-por-mungesat-mbeten-shqetesim-constant/20%Always2019-02-20 14:14
https://next-television.com/greqi-tre-shqiptare-kapen-me-19-5-nkg-kanabis/20%Always2019-02-20 14:04
https://next-television.com/siri-evakuohen-civilet-nga-bastioni-i-fundit-i-shtetit-islamik/20%Always2019-02-20 13:46
https://next-television.com/greqi-fluks-kinezesh-rusesh-e-turqish-fale-programit-te-vizave-te-arta/20%Always2019-02-20 13:32
https://next-television.com/durres-kontroll-ne-port-ministrja-gjonaj-mase-edhe-per-drejtorin/20%Always2019-02-20 13:17
https://next-television.com/durres-krocera-e-pare-per-kete-vit-134-turiste-franceze-vizitojne-qytetin-video/20%Always2019-02-20 12:58
https://next-television.com/lengu-i-rasojit-me-fuqi-kurative-shendet-dhe-organizem-i-forte/20%Always2019-02-20 12:45
https://next-television.com/siberi-pamje-apokaliptike-bie-bore-e-zeze/20%Always2019-02-20 12:32
https://next-television.com/futboll-rakitic-drejt-interit-dilema-kushton-vetem-10-milione-euro/20%Always2019-02-20 12:25
https://next-television.com/futboll-problemet-me-zemren-khedira-rrezikon-operacionin/20%Always2019-02-20 11:23
https://next-television.com/gjermani-ish-kancelari-schroeder-apel-kosoves-hiqni-taksen-ndaj-serbise/20%Always2019-02-20 11:38
https://next-television.com/kosove-thaci-te-leme-pas-armiqesite-te-bejme-mareveshje-me-serbine/20%Always2019-02-20 10:39
https://next-television.com/futboll-lukaku-del-ne-shitje-interi-e-shikon-si-pasuesin-e-icardit/20%Always2019-02-20 10:28
https://next-television.com/ja-si-te-pastroni-veshkat-teresisht-me-kuren-natyrale-te-qepes/20%Always2019-02-20 10:19
https://next-television.com/fier-lojera-fati-ne-lokal-kapet-mat-i-riu/20%Always2019-02-20 10:12
https://next-television.com/brazil-kishte-shkuar-per-pune-vritet-29-vjecari-shqiptar/20%Always2019-02-20 10:05
https://next-television.com/tirane-djegia-e-mandateve-ambasadoret-soreca-dhe-schutz-i-shkojne-bashes-ne-zyre/20%Always2019-02-20 10:01
https://next-television.com/lojera-fati-ne-lokal-kapet-mat-i-riu-ne-fier/20%Always2019-02-20 09:41
https://next-television.com/gara-per-spak-kandidojne-dy-prokurore-te-tjere/20%Always2019-02-20 09:13
https://next-television.com/pd-deputeti-shehu-20-shkurti-dite-qe-nuk-harrohet/20%Always2019-02-20 09:14
https://next-television.com/bypass-i-jugut-arrsh-devijon-qarkullimin-ne-gjirokaster-tepelene-tirane/20%Always2019-02-20 09:06
https://next-television.com/shba-automjetet-gjermane-rrezik-per-sigurine-kombetare/20%Always2019-02-20 09:03
https://next-television.com/durres-kapet-me-113-doza-marijuane-arrestohet-25-vjecari/20%Always2019-02-20 08:48
https://next-television.com/serbi-ministri-i-jashtem-dacic-ne-po-paguajme-borxhin-e-kosoves-duam-trepcen/20%Always2019-02-20 08:32
https://next-television.com/presidenti-meta-djegia-e-mandateve-eshte-veprim-ekstrem-por-edhe-kryeministri-te-reflektoje/20%Always2019-02-20 08:19
https://next-television.com/demografia-studimi-i-okb-ne-vitin-2100-popullsia-e-shqiperise-do-jete-860-mije-banore/20%Always2019-02-20 08:06
https://next-television.com/kanada-digjet-shtepia-humbin-jeten-shtate-femije-siriane/20%Always2019-02-20 07:40
https://next-television.com/dentistja-qe-mashtroi-11-biznesmene-prokuroria-jep-pretencen-per-olesia-duken/20%Always2019-02-20 07:23
https://next-television.com/djegia-e-mandateve-deutsche-welle-opozita-djeg-mandatet-dhe-kerkon-zgjedhje/20%Always2019-02-19 20:41
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-negociatat-tregtare-me-kinen-po-zhvillohen-mire/20%Always2019-02-19 20:35
https://next-television.com/ushqimet-e-shpejta-qe-rrisin-rrezikun-e-semundjeve-vdekjeprurese/20%Always2019-02-19 20:27
https://next-television.com/tre-aktoret-qe-vendosin-ne-shqiperi-e-kosove/20%Always2019-02-19 19:53
https://next-television.com/nasa-shkencetaret-zbulojne-henen-e-re-ne-sistemin-diellor/20%Always2019-02-19 19:49
https://next-television.com/kepucet-qe-po-bejne-namin-ne-javet-e-modes/20%Always2019-02-19 19:41
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-20-shkurt-2019/20%Always2019-02-19 19:29
https://next-television.com/lezhe-benzi-perplas-kalimtaren/20%Always2019-02-19 19:14
https://next-television.com/djegia-e-mandateve-pd-kreu-basha-pergjigje-ambasades-se-shba/20%Always2019-02-19 18:54
https://next-television.com/tirane-pd-mbledh-kryesine-ja-cfare-po-diskutohet/20%Always2019-02-19 18:37
https://next-television.com/france-sulm-me-arme-disa-te-plagosur/20%Always2019-02-19 18:25
https://next-television.com/tirane-djegia-e-mandateve-reagon-ambasada-e-shba-po-minoni-demokracine/20%Always2019-02-19 17:40
https://next-television.com/cfare-i-beni-trupit-nese-konsumoni-6-kafe-ne-dite/20%Always2019-02-19 17:26
https://next-television.com/kylie-jenner-flet-hapur-per-operacionet-plastike/20%Always2019-02-19 17:03
https://next-television.com/apple-pritet-te-sjelle-sherbimin-e-shfaqjes-se-filmave/20%Always2019-02-19 16:39
https://next-television.com/djegia-e-mandateve-deputeti-koka-kunder-lsi-nuk-e-djeg-mandatin/20%Always2019-02-19 16:36
https://next-television.com/mercedes-amg-cls-53-aty-ku-eleganca-takon-performancen/20%Always2019-02-19 16:12
https://next-television.com/letra-e-fundit-e-garcia-marquez/20%Always2019-02-19 16:08
https://next-television.com/patos-flaket-perfshijne-token-prane-puseve-te-naftes/20%Always2019-02-19 15:39
https://next-television.com/lidhja-mes-semundjeve-se-tiroides-dhe-diabetit/20%Always2019-02-19 15:23
https://next-television.com/pa-republiken-e-re-do-endemi-si-minj-ne-cark/20%Always2019-02-19 14:39
https://next-television.com/puke-kryeministri-rama-sa-here-ka-zgjedhje-opozita-del-nga-binaret-film-i-njohur/20%Always2019-02-19 14:19
https://next-television.com/lezhe-i-bllokuan-rrugen-kryeministrit-rama-11-te-shoqeruar/20%Always2019-02-19 13:46
https://next-television.com/greqi-makinen-me-droge-nuk-i-bindet-policise-ne-pranga-shqiptari/20%Always2019-02-19 13:37
https://next-television.com/perdorimet-e-vecanta-te-aloe-veres-gjate-gjithe-vitit/20%Always2019-02-19 13:11
https://next-television.com/gjermani-meta-takim-me-presidentin-gjerman-mirenjohes-per-mbeshtetjen/20%Always2019-02-19 13:03
https://next-television.com/futboll-atletico-madrid-interesohet-per-yllin-e-napolit/20%Always2019-02-19 12:55
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-14-te-arrestuar-lirohen-pese/20%Always2019-02-19 12:35
https://next-television.com/kosove-ligji-i-ri-haradinaj-paralajmeron-shkurtimin-e-ministrive/20%Always2019-02-19 12:21
https://next-television.com/tirane-djegia-e-mandateve-nga-opozita-juristi-kume-kuvendi-funksionon-por-do-te-mbetet-gjysmak-video/20%Always2019-02-19 12:01
https://next-television.com/tirane-djegia-e-mandateve-nga-opozita-analisti-cipa-veprim-ekstrem-nuk-do-te-ndodhe-video/20%Always2019-02-19 11:39
https://next-television.com/elbasan-djegia-e-mandateve-balla-duan-te-bllokojne-spak-dhe-bkh/20%Always2019-02-19 11:36
https://next-television.com/tirane-djegia-e-mandateve-pd-mbledh-sot-kryesine-neser-keshillin-kombetar/20%Always2019-02-19 11:16
https://next-television.com/kavaje-rikualifikimi-i-rruges-se-qerretit-buxheti-parashikon-fondin-20-milione-leke-video/20%Always2019-02-19 10:57
https://next-television.com/kapen-arme-e-droge-kater-persona-ne-pranga/20%Always2019-02-19 10:41
https://next-television.com/kurbin-u-denoncua-nga-qytetaret-se-kishte-droge-arrestohet-50-vjecari/20%Always2019-02-19 10:30
https://next-television.com/berlin-presidenti-meta-gati-per-negociatat-me-be/20%Always2019-02-19 10:22
https://next-television.com/futboll-mbreti-kthehet-ne-madrid-cr7-i-fut-friken-atleticos/20%Always2019-02-19 10:18
https://next-television.com/tirane-nuk-mbylli-lojerat-e-fatit-procedohet-27-vjecari/20%Always2019-02-19 10:03
https://next-television.com/tirane-djegia-e-mandateve-basha-takon-nishanin-ska-me-parlament/20%Always2019-02-19 09:52
https://next-television.com/te-mirat-e-shurupit-te-rozmarines-per-shendetin-e-zemres-dhe-tensionin-e-gjakut/20%Always2019-02-19 09:47
https://next-television.com/serbi-dacic-trump-i-interesuar-per-kosoven-por-nuk-arrihet-pa-serbine/20%Always2019-02-19 09:33
https://next-television.com/kukes-sherr-per-pronat-perplas-me-makine-bashkfshatarin-arrestohet/20%Always2019-02-19 09:26
https://next-television.com/tirane-fshehu-te-ardhurat-kpk-shkarkon-prokuroren-e-korces-irma-balli/20%Always2019-02-19 09:08
https://next-television.com/spanje-i-lane-vibrator-ne-shtepi-ne-pranga-vrasesi-i-dy-shqiptareve/20%Always2019-02-19 08:51
https://next-television.com/serbi-vucic-nese-nuk-arrijme-marreveshje-me-kosoven-na-pret-katastrofa/20%Always2019-02-19 08:41
https://next-television.com/lezhe-banoret-i-bllokojne-rrugen-kryeministrit-rama/20%Always2019-02-19 08:28
https://next-television.com/itali-operacioni-kunder-mafias-camorra-50-te-arrestuar/20%Always2019-02-19 08:23
https://next-television.com/turqi-jep-doreheqjen-kryetari-i-parlamentit/20%Always2019-02-19 08:20
https://next-television.com/indi-2-avione-rrezohen-gjate-demostrimit/20%Always2019-02-19 08:05
https://next-television.com/elbasan-u-asfiksuan-nga-prushi-prinderit-dhe-vajza-ne-gjendje-te-rende/20%Always2019-02-19 08:06
https://next-television.com/britani-e-madhe-ministrat-thirrje-may-t-mos-kerceno-me-brexit-pa-marreveshje/20%Always2019-02-19 07:35
https://next-television.com/u-zhduk-ne-vitin-2000-gjendet-brenda-frigoriferit-te-motres/20%Always2019-02-19 07:29
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-denon-planet-per-shkarkimin-e-tij/20%Always2019-02-19 07:24
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-nese-smerremi-vesh-me-kosoven-na-pret-katastrofa/20%Always2019-02-18 20:58
https://next-television.com/ferrari-sjell-motorin-me-te-fuqishem-me-hijeshine-e-viteve-50/20%Always2019-02-18 20:45
https://next-television.com/kim-kardashian-shfaqet-provokuese-me-nje-fustan-varese/20%Always2019-02-18 20:37
https://next-television.com/aksi-tirane-fushe-kruje-perplasen-kater-automjete/20%Always2019-02-18 20:25
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-19-shkurt-2019/20%Always2019-02-18 20:19
https://next-television.com/tirane-ministrja-spiropali-takon-ambasadorin-e-osbe/20%Always2019-02-18 20:05
https://next-television.com/tirane-shkarkohet-nenkryetarja-e-bashkise/20%Always2019-02-18 19:56
https://next-television.com/kine-shkencetaret-zhvillojne-eksperiment-biologjik-ne-hene/20%Always2019-02-18 19:25
https://next-television.com/uji-i-ngrohte-me-limon-dhe-perfitimet-e-tij-per-shendetin/20%Always2019-02-18 19:22
https://next-television.com/djegia-e-mandateve-zedhenesja-kocijancic-kunder-integrimit-ne-be/20%Always2019-02-18 18:54
https://next-television.com/edhe-ps-duhet-te-mendoje-per-nje-lider-alternativ/20%Always2019-02-18 18:40
https://next-television.com/djegia-e-mandateve-raportuesi-fleckenstein-deputetet-te-vendosin-individualisht-per-mandatet/20%Always2019-02-18 18:04
https://next-television.com/djegia-e-mandateve-akt-historik/20%Always2019-02-18 17:59
https://next-television.com/tirane-banoret-e-unazes-serish-proteste/20%Always2019-02-18 17:35
https://next-television.com/djegia-e-mandateve-lsi-kryemadhi-e-vetmja-rruge/20%Always2019-02-18 17:16
https://next-television.com/mediat-sociale-droga-e-re-e-shoqerise-moderne/20%Always2019-02-18 16:53
https://next-television.com/itali-kapet-mbi-nje-ton-droge-ne-pranga-shqiptari/20%Always2019-02-18 16:19
https://next-television.com/tirane-djegia-e-mandateve-diplomatet-e-be-dhe-shba-ne-zyren-e-kryeministrit-rama/20%Always2019-02-18 16:15
https://next-television.com/djegia-e-mandateve-kryedemokrati-basha-opozita-i-bindet-qytetareve/20%Always2019-02-18 16:08
https://next-television.com/mediat-italiane-corriere-della-sera-trafiqe-dhe-tregime-nga-albanistani/20%Always2019-02-18 16:00
https://next-television.com/kombinimet-me-te-bukura-nga-london-street-style/20%Always2019-02-18 15:48
https://next-television.com/superhena-spektakolare-me-19-shkurt/20%Always2019-02-18 15:39
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-projektet-e-mira-do-mbeshteten-financiarisht/20%Always2019-02-18 14:50
https://next-television.com/tirane-vendimi-per-djegien-e-mandateve-kryedemokrati-basha-takon-aleatet/20%Always2019-02-18 14:50
https://next-television.com/kosove-trafikonin-qenie-njerzore-dy-persona-ne-pranga/20%Always2019-02-18 14:31
https://next-television.com/djegja-e-mandateve-e-keqja-e-domosdoshme/20%Always2019-02-18 14:26
https://next-television.com/kosove-haradinaj-kembengul-sa-te-jem-une-kryeminister-taksa-nuk-hiqet/20%Always2019-02-18 14:10
https://next-television.com/tirane-deputeti-shehaj-skemi-frike-brace-te-shqetesohet-per-kupolen-e-ps/20%Always2019-02-18 13:50
https://next-television.com/durres-plani-i-ri-i-mbrojtjes-se-zonave-arkeologjike-i-hap-rrugen-ndertimeve-video/20%Always2019-02-18 14:20
https://next-television.com/balotelli-ben-te-lumtur-fansin-i-ploteson-endrren/20%Always2019-02-18 13:14
https://next-television.com/tirane-pd-vendim-unanim-per-mandatet-kremadhi-i-shkon-bashes-ne-zyre/20%Always2019-02-18 12:52
https://next-television.com/futboll-kaos-te-bayerni-trajneri-ne-sherr-me-lojtaret/20%Always2019-02-18 12:31
https://next-television.com/tirane-kryedemokrati-basha-vendosem-unanimisht-djegien-e-mandateve/20%Always2019-02-18 12:21
https://next-television.com/dhimbjet-e-vazhdueshme-dhe-depresioni-cila-eshte-lidhja-mes-tyre-dhe-si-ta-trajtoni/20%Always2019-02-18 11:36
https://next-television.com/tirane-djegia-e-mandateve-berisha-vendim-ekstrem-por-e-kerkon-situata/20%Always2019-02-18 11:26
https://next-television.com/kosove-thaci-viti-2019-do-te-jete-viti-i-marreveshjes-me-serbine/20%Always2019-02-18 11:18
https://next-television.com/tirane-koncesionet-dhe-ppp-ministrja-denaj-ska-bonus-per-ofertat-e-pa-kerkuara/20%Always2019-02-18 11:10
https://next-television.com/dj-me-fame-boterore-vajzat-kosovare-po-pushtojne-boten/20%Always2019-02-18 11:03
https://next-television.com/si-te-perdorni-lengun-e-hithres-per-problemet-me-kycet/20%Always2019-02-18 10:43
https://next-television.com/ps-parlamenti-legjitim-edhe-pa-opoziten/20%Always2019-02-18 10:20
https://next-television.com/ut-urdhri-i-dy-ministrive-detyron-universitetet-te-deklarojne-financat/20%Always2019-02-18 10:05
https://next-television.com/serbi-vucic-i-pergjigjet-rames-per-kosoven-ne-e-dime-rrugen-tone/20%Always2019-02-18 09:40
https://next-television.com/nisma-e-re-ne-gjirokaster-si-do-nxitet-turizmi-dimeror/20%Always2019-02-18 09:30
https://next-television.com/shba-dogjen-flamurin-e-kosoves-shqiptari-sherr-me-serbet/20%Always2019-02-18 09:21
https://next-television.com/rama-per-mediat-italiane-sdorehiqem-ska-as-zgjedhje-te-parakohshme/20%Always2019-02-18 09:13
https://next-television.com/shba-implementon-teknologji-anti-thirrjeve-robotike/20%Always2019-02-18 09:01
https://next-television.com/aeroplani-i-jennifer-aniston-ben-ulje-emergjente/20%Always2019-02-18 09:00
https://next-television.com/mahnitet-zvicra-panairi-i-shqiperise-turistike-le-mbresa/20%Always2019-02-18 08:31
https://next-television.com/tirane-pas-vendimit-te-bashes-kryeministri-rama-takon-ministrat-mbledh-grupin-e-ps/20%Always2019-02-18 08:22
https://next-television.com/dua-lipa-era-istrefi-dhe-rita-ora-urojne-pavaresine-e-kosoves/20%Always2019-02-18 08:14
https://next-television.com/tirane-djegia-e-mandateve-pd-dhe-lsi-mbledhin-grupet-parlamentare/20%Always2019-02-18 08:06
https://next-television.com/sipas-studimeve-shqiperia-diskriminon-grate-per-trashegimine/20%Always2019-02-18 07:54
https://next-television.com/kosove-thaci-e-haradinaj-takohen-me-delegacionin-e-senatoreve-amerikane/20%Always2019-02-18 07:49
https://next-television.com/horoskopi-ditor-18-shkurt-2019/20%Always2019-02-18 07:44
https://next-television.com/futboll-napoli-ndalet-nga-torino-juvja-shkon-13-pike/20%Always2019-02-18 07:16
https://next-television.com/be-sanksionon-tete-shtetas-rus-per-incidentet-ne-detin-azov/20%Always2019-02-18 07:10
https://next-television.com/greqi-lekundje-termeti-ne-ishullin-zakynthos/20%Always2019-02-18 07:07
https://next-television.com/ekonomi-ambasadorja-gjermane-schutz-investitoret-kerkojne-siguri-ligjore-jo-korrupsion/20%Always2019-02-17 21:56
https://next-television.com/britani-e-madhe-ministri-williamson-nuk-e-braktisim-ballkanin-perendimor/20%Always2019-02-17 21:16
https://next-television.com/evropa-dhe-shba-kunder-kines-per-rrjetin-5g/20%Always2019-02-17 20:26
https://next-television.com/greqi-20-vjecari-shqiptar-vret-te-atin/20%Always2019-02-17 20:03
https://next-television.com/paa-ne-mbeshtetje-te-pd-per-djegien-e-mandateve/20%Always2019-02-17 18:56
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-para-kryeministrise-arrestohet-80-vjecari-nga-lezha/20%Always2019-02-17 18:39
https://next-television.com/futboll-tronditet-reali-i-madridit-humbje-zhgenjyese-ne-shtepi/20%Always2019-02-17 18:27
https://next-television.com/maqedonia-e-veriut-kryeministri-zaev-nuk-do-te-kete-ndryshim-kufijsh/20%Always2019-02-17 18:15
https://next-television.com/bulqize-perplasen-dy-automjete-tre-te-plagosur/20%Always2019-02-17 17:26
https://next-television.com/pdiu-ne-mbeshtetje-te-pd-per-djegien-e-mandateve/20%Always2019-02-17 17:20
https://next-television.com/tirane-biznesi-amerikan-ankohet-per-vonesat-ne-rimbursimin-e-tvsh/20%Always2019-02-17 16:45
https://next-television.com/si-po-ndahet-torta-qe-kosova-i-hoqi-serbise-pse-nuk-po-perfiton-shqiperia/20%Always2019-02-17 16:31
https://next-television.com/harry-e-william-ndajne-stafin-qe-bashkeshortet-e-tyre-te-mos-zihen/20%Always2019-02-17 15:30
https://next-television.com/pd-basha-protesta-mesazh-te-qarte-djegim-mandatet/20%Always2019-02-17 15:11
https://next-television.com/futboll-lugano-sadiku-kthehet-me-gol-ne-kampionatin-zvicerian/20%Always2019-02-17 14:46
https://next-television.com/vlore-kapet-gomonia-e-fuqishme/20%Always2019-02-17 14:42
https://next-television.com/asnjehere-mos-flini-gjume-pa-hequr-make-upin/20%Always2019-02-17 14:07
https://next-television.com/icardi-prane-juventusit-te-interi-zgjedhin-pasuesin-e-argjentinasit/20%Always2019-02-17 13:15
https://next-television.com/vlore-dy-te-vrare-dhe-nje-i-plagosur-digjet-automjeti-i-autoreve/20%Always2019-02-17 12:41
https://next-television.com/sulmuesi-ne-fushe-me-barcelonen-hajdutet-i-vjedhin-300-mije-euro/20%Always2019-02-17 12:36
https://next-television.com/tirane-kryemadhi-e-ardhmja-euroatlantike-e-kosoves-rruge-pa-kthim/20%Always2019-02-17 11:58
https://next-television.com/pd-shehaj-per-median-italiane-protesta-shqiptare-si-e-venezueles/20%Always2019-02-17 11:40
https://next-television.com/nuk-mundi-ta-shoh-te-veshur-nuse-jona-spahiu-rrefen-perjetimet-per-te-atin-e-ndjere/20%Always2019-02-17 11:36
https://next-television.com/kosove-thaci-shpallja-e-pavarsise-institucionalizoi-perpjekjet-per-liri/20%Always2019-02-17 16:13
https://next-television.com/greqi-policia-kap-8-kg-droge-pranga-dy-shqiptareve/20%Always2019-02-17 10:44
https://next-television.com/elbasan-balla-inspekton-punimet-ne-nje-shkolle-kerkesa-u-be-realitet/20%Always2019-02-17 10:17
https://next-television.com/arkeologji-nje-narciz-zbulohet-nen-rrenojat-e-pompeit/20%Always2019-02-17 09:57
https://next-television.com/demi-lovato-serish-ne-qender-rehabilitimi/20%Always2019-02-17 09:36
https://next-television.com/australi-50-miliarde-dollare-investime-per-nendeteset/20%Always2019-02-17 09:18
https://next-television.com/tirane-kosova-11-vjet-shtet-presidenti-meta-nje-kujtim-i-paharrueshem/20%Always2019-02-17 09:12
https://next-television.com/kosove-haradinaj-viti-i-konsolidimit-si-shtet-mbyllim-temat-e-hapura/20%Always2019-02-17 08:39
https://next-television.com/france-jelekverdhet-sulmojne-akademikun-hebre-macron-denon-thirrjet-antisemite/20%Always2019-02-17 08:30
https://next-television.com/greqi-vritet-45-vjecari-shqiptar-ne-selanik-dyshime-mbi-te-birin/20%Always2019-02-17 08:23
https://next-television.com/vnezuele-kriza-mberrijne-avionet-e-pare-amerikane-me-ndihma/20%Always2019-02-17 07:53
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-shkon-ne-40-numri-i-te-shoqeruarve/20%Always2019-02-17 07:41
https://next-television.com/kosova-11-vjet-shtet-nisin-festimet/20%Always2019-02-17 07:33
https://next-television.com/atalanta-milan-notat-e-lojtareve-vrasesi-piatek-me-i-miri/20%Always2019-02-17 07:22
https://next-television.com/surreale-dua-lipa-arrin-nje-tjeter-sukses-per-tu-duartrokitur/20%Always2019-02-17 07:18
https://next-television.com/turqi-erdogan-do-te-blejme-sisteme-te-mbrojtjes-nga-rusia/20%Always2019-02-17 07:11
https://next-television.com/interesat-e-be-se-dhe-shba-se-nuk-jane-cdo-here-te-njejta/20%Always2019-02-16 21:38
https://next-television.com/kur-bota-eshte-kjo-qe-eshte-seshte-aq-keq-te-rrish-ne-burg-ja-cfare-shkruante-nga-qelia-ne-itali-gerd-gjenerali/20%Always2019-02-16 21:26
https://next-television.com/deputeti-i-pd-i-gjetem-policet-si-derra-duke-festuar-me-uiski-pas-protestes/20%Always2019-02-16 21:43
https://next-television.com/rikthim-pas-30-vitesh-air-india-perseri-ne-irak/20%Always2019-02-16 21:46
https://next-television.com/egjipt-sulm-ndaj-ushtrise-ne-gadishullin-sinai/20%Always2019-02-16 21:36
https://next-television.com/tension-te-policia-e-tiranes-deputetet-e-pd-perplasen-me-uniformat-blu/20%Always2019-02-16 21:14
https://next-television.com/partia-demokratike-basha-mbledhje-urgjente-ne-seline-blu/20%Always2019-02-16 19:53
https://next-television.com/nis-furtuna-te-kukesi-cungu-shkarkohet-me-sms-skuadren-e-merr-ndreu/20%Always2019-02-16 19:42
https://next-television.com/policia-nis-ndalimet-pas-protestes-bastiset-shtepia-e-florenc-hoxhes/20%Always2019-02-16 19:36
https://next-television.com/kryemadhi-rames-nuk-ke-pare-gje-akoma-mesime-te-tjera-te-presin/20%Always2019-02-16 18:57
https://next-television.com/bilanci-i-protestes-19-te-lenduar-ne-spital-mes-tyre-police-gazetare-dhe-qytetare/20%Always2019-02-16 18:51
https://next-television.com/protesta-e-opozites-cfare-shkruajne-mediat-e-huaja/20%Always2019-02-16 18:35
https://next-television.com/tirane-mbyllet-protesta-e-opozites-basha-kerkojme-qeveri-tranzitore-te-enjten-perseri-para-kryeministrise/20%Always2019-02-16 15:10
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-qytetaret-qe-prej-pese-oresh-para-kryeministrise/20%Always2019-02-16 14:56
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-mediat-nderkombetare-pjesemarrja-ishte-shume-e-madhe/20%Always2019-02-16 14:14
https://next-television.com/shkaterrimi-i-kerpudhes-si-simbol-i-artit-qe-fsheh-krimin/20%Always2019-02-16 13:56
https://next-television.com/protesta-e-opozites-osbe-dhuna-shkelje-e-parimeve-demokratike/20%Always2019-02-16 13:56
https://next-television.com/protesta-e-opozites-reagon-ish-ministri-ahmetaj/20%Always2019-02-16 13:52
https://next-television.com/gjermani-kancelarja-merkel-nato-e-rendesishme-per-stabilitetin-global/20%Always2019-02-16 13:11
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-deklarata-e-lsi-qeveria-provokoi-qytetaret-ne-proteste/20%Always2019-02-16 13:06
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-sekretari-i-pergjithshem-i-pd-lleshaj-te-largoje-provokatoret/20%Always2019-02-16 13:00
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-perfaqesite-diplomatike-bejne-thirrje-per-vetepermbajtje/20%Always2019-02-16 12:35
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-ministria-e-shendetesise-kater-protestues-dhe-dy-police-te-plagosur/20%Always2019-02-16 12:09
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-mijera-njerez-nga-qytetet-e-tjera-para-kryeministrise/20%Always2019-02-16 11:56
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-basha-hapja-e-kordonit-policor-plan-i-rames-per-nxitjen-e-dhunes/20%Always2019-02-16 11:45
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-presidenti-meta-ben-thirrje-per-vetepermbajtje/20%Always2019-02-16 11:25
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-qytetari-humb-ndjenjat-nga-gazi-lotsjelles/20%Always2019-02-16 11:18
https://next-television.com/vlore-kryeministri-rama-organizon-antimitingun/20%Always2019-02-16 11:04
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-qytetaret-prishin-skelen-ne-hyrje-te-kryeministrise-perdoret-gazi-lotsjelles/20%Always2019-02-16 10:59
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-dhjetra-mijera-qytetare-para-kryeministrise/20%Always2019-02-16 10:33
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-qytetaret-u-dhurojne-karafila-policeve-para-kryeministrise/20%Always2019-02-16 10:19
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-nuk-pritet-te-kemi-marreveshje-me-kosoven/20%Always2019-02-16 10:15
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-mijera-qytetare-nga-elbasani-ne-kryeqytet/20%Always2019-02-16 10:04
https://next-television.com/23039-2/20%Always2019-02-16 09:48
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-deputeti-noka-sot-eshte-dita-e-qytetareve/20%Always2019-02-16 09:38
https://next-television.com/a-e-shkakton-dhimbjen-e-kokes-presioni-i-gjakut/20%Always2019-02-16 09:29
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-policia-e-shtetit-blindon-kryeministrine/20%Always2019-02-16 09:39
https://next-television.com/fier-perplasen-dy-mjete-ne-gjendje-te-rende-njeri-prej-drejtuesve/20%Always2019-02-16 09:01
https://next-television.com/pd-kryedemokrati-basha-asnje-nuk-i-ndal-protestuesit/20%Always2019-02-16 08:57
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-uron-pavaresine-e-kosoves/20%Always2019-02-16 08:10
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-cfare-pritet-te-ndodhe/20%Always2019-02-16 07:51
https://next-television.com/whatsapp-sjell-funksionin-e-tij-te-ri/20%Always2019-02-16 07:44
https://next-television.com/nano-ik-berisha-ik-rama-ik-cili-do-te-qendroje/20%Always2019-02-16 07:37
https://next-television.com/protesta-e-opozites-mijera-njerez-drejt-kryeqytetit/20%Always2019-02-16 07:32
https://next-television.com/horoskopi-ditor-16-shkurt-2019/20%Always2019-02-16 07:25
https://next-television.com/kukesi-i-largohet-titullit-humbet-2-1-me-teuten-ne-durres/20%Always2019-02-15 21:40
https://next-television.com/fier-plagoset-me-arme-53-vjecari-qellohet-dy-here/20%Always2019-02-15 21:17
https://next-television.com/sipas-stines-ushqimet-qe-pastrojne-enet-e-gjakut/20%Always2019-02-15 21:12
https://next-television.com/beri-shqiponjen-ne-mes-te-botes-si-e-kujton-xhaka-golin-ndaj-serbise/20%Always2019-02-15 20:57
https://next-television.com/kosove-haradinaj-propozim-te-ri-per-taksen-kerkon-nderhyrjen-e-berlinit/20%Always2019-02-15 20:22
https://next-television.com/eni-koci-paska-marre-propozimin-per-martese-dhe-skena-eshte-fiks-si-neper-filma/20%Always2019-02-15 20:13
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-neser-perballen-dy-bote-krimi-me-integrimin/20%Always2019-02-15 19:41
https://next-television.com/stresi-nxit-semundjet-cfare-i-ben-organizmit-dhe-shendetit/20%Always2019-02-15 19:17
https://next-television.com/google-incizon-cdo-gje-qe-thoni/20%Always2019-02-15 18:45
https://next-television.com/uefa-shenjestron-realin-hetim-ndaj-sergio-ramos-dhe-bejl/20%Always2019-02-15 18:12
https://next-television.com/shba-muri-me-meksiken-presidenti-trump-shpall-gjendjen-e-jashtezakonshme/20%Always2019-02-15 17:31
https://next-television.com/tirane-kryedemokrati-basha-qytetaret-do-ta-dergojne-ramen-ne-azil-si-nikola-gruevski/20%Always2019-02-15 16:52
https://next-television.com/diabeti-dobeson-kockat-cfare-duhet-te-konsumoni-per-shendet-te-mire/20%Always2019-02-15 16:18
https://next-television.com/tirane-kontroll-gjyqtareve-te-ceshtjes-dajti-daminit-i-sekuestrohen-15-mije-euro-video/20%Always2019-02-15 15:45
https://next-television.com/korce-ne-pranga-kater-persona-u-kapen-me-1000-kilograme-droge/20%Always2019-02-15 15:04
https://next-television.com/facebook-rrezikon-nje-gjobe-miliarda-dollareshe/20%Always2019-02-15 14:09
https://next-television.com/pd-basha-neser-populli-ngrihet-te-marre-ne-dore-fatet-e-tij/20%Always2019-02-15 15:16
https://next-television.com/lsi-braimllari-bashkohuni-neser-ne-protesten-qytetare/20%Always2019-02-15 13:20
https://next-television.com/vrau-te-fortin-e-tiranes-lirohet-i-denuari-me-burgim-te-perjetshem-foto-lajm/20%Always2019-02-15 13:11
https://next-television.com/nje-proteste-opozitare-e-suksesshme-eshte-para-se-gjithash-demokratike/20%Always2019-02-15 13:08
https://next-television.com/icardi-te-juventus-chiellini-e-ndjek-ne-instagram/20%Always2019-02-15 13:07
https://next-television.com/jo-vetem-icardi-ja-kapitenet-qe-jane-bere-problem/20%Always2019-02-15 13:06
https://next-television.com/pd-bardhi-kriminelet-jane-ne-qeveri-jo-ne-proteste/20%Always2019-02-15 12:03
https://next-television.com/formula-1-ferrari-prezanton-makinen-e-re-per-boterorin-2019/20%Always2019-02-15 11:21
https://next-television.com/cfare-duhet-te-konsumoni-per-te-forcuar-sistemin-imunitar/20%Always2019-02-15 11:14
https://next-television.com/elbasan-perplasen-dy-automjete-nje-person-ne-gjendje-te-rende/20%Always2019-02-15 11:11
https://next-television.com/kreu-i-shtetit-ne-nje-linje-me-rekomandimet-e-klsh/20%Always2019-02-15 10:52
https://next-television.com/pd-vokshi-modeli-qeverises-i-edi-rames-duhet-te-marre-fund/20%Always2019-02-15 10:40
https://next-television.com/tirane-protesta-e-opozites-kryeministria-merr-masa/20%Always2019-02-15 11:37
https://next-television.com/lidhja-mes-pagjumesise-dhe-tensionit-te-larte-kura-e-duhur/20%Always2019-02-15 09:32
https://next-television.com/paqe-mes-italise-dhe-frances/20%Always2019-02-15 09:20
https://next-television.com/baby-g-prezanton-te-dashurin-ne-darken-e-shen-valentinit/20%Always2019-02-15 09:01
https://next-television.com/shen-valentini-i-nxehte-i-genta-ismajlit/20%Always2019-02-15 08:56
https://next-television.com/protesta-e-16-shkurtit-ambasada-e-shba-shmangni-turmat-e-njerezve/20%Always2019-02-15 08:17
https://next-television.com/hailey-baldwin-flet-per-here-te-pare-per-anen-e-erret-te-marteses/20%Always2019-02-15 07:44
https://next-television.com/histori-te-cmendura-dhe-fakte-turpi/20%Always2019-02-15 07:39
https://next-television.com/france-bie-mbeshtetja-ndaj-jelekverdheve-populli-kerkon-ndaljen-e-protestave/20%Always2019-02-15 07:34
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-do-te-shpalle-emergjencen-kombetare/20%Always2019-02-15 07:24
https://next-television.com/banka-e-shqiperise-analizon-efektet-e-forcimit-te-lekut/20%Always2019-02-15 07:20
https://next-television.com/horoskopi-ditor-15-shkurt-2019/20%Always2019-02-15 07:09
https://next-television.com/me-veshjen-e-fundit-kate-middleton-eshte-misherimi-i-shik-ut-mbreteror/20%Always2019-02-14 21:47
https://next-television.com/tomori-braktis-kampionatin-fshf-nje-maskarade/20%Always2019-02-14 21:28
https://next-television.com/mposhti-dy-here-kancerin-aktorja-e-njohur-e-deshperuar-te-behet-nene/20%Always2019-02-14 20:59
https://next-television.com/koper-me-mjalte-kunder-kolles-dhe-bronshitit-si-ta-pergatisni-dhe-perdorni/20%Always2019-02-14 20:55
https://next-television.com/si-te-perdorni-lekuren-e-bananes-per-rinine-e-lekures/20%Always2019-02-14 20:50
https://next-television.com/greqi-17-te-vdekur-nga-gripi-a-ne-nje-jave/20%Always2019-02-14 20:12
https://next-television.com/serbi-vucic-per-taksen-do-presim-edhe-pak-e-pastaj-te-shohim/20%Always2019-02-14 19:26
https://next-television.com/victoria-beckham-ndalon-perdorimin-e-lekures-se-kafsheve-ne-koleksionin-e-saj/20%Always2019-02-14 18:51
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-budallai-me-shiringe-ne-dore-goditi-imazhin-e-shqiperise/20%Always2019-02-14 18:18
https://next-television.com/kavaje-173-milione-leke-per-projektet-e-rehabilitimit-te-infrastruktures-ne-luzin-e-vogel-video/20%Always2019-02-15 08:41
https://next-television.com/shkoder-aksidentohet-rende-punonjesi-i-spitalit/20%Always2019-02-14 17:14
https://next-television.com/tirane-noka-i-pergjigjet-ministrit-lleshaj-je-manekini-i-rames/20%Always2019-02-14 16:24
https://next-television.com/koha-per-prodhime-bujqesore-te-certifikuara-si-mund-ti-certifikojne-fermeret/20%Always2019-02-14 16:01
https://next-television.com/aloe-vera-kunder-kolesterolit-dhe-yndyrnave/20%Always2019-02-14 15:22
https://next-television.com/goditja-me-boje-a-i-njolloset-me-fytyra-edi-rames/20%Always2019-02-14 14:53
https://next-television.com/momenti-emocionues-lind-bebja-me-kemishe/20%Always2019-02-14 14:49
https://next-television.com/mbesa-e-michael-jackson-ben-zbulimin-trondites/20%Always2019-02-14 14:29
https://next-television.com/roza-lati-uron-shen-valentinin-duke-pranuar-veshtiresite-e-lidhjes-se-saj/20%Always2019-02-14 14:09
https://next-television.com/mbi-100-milione-euro-te-shperdoruara-ne-emer-te-partise/20%Always2019-02-14 13:21
https://next-television.com/greqi-arrestohet-49-vjecari-shqiptar-128-kilograme-droge-ne-makine/20%Always2019-02-14 13:07
https://next-television.com/pasarelat-e-nju-jorkut-aksesoret-e-guximshem-dhe-vezullues/20%Always2019-02-14 13:04
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-opozita-ka-program-bojen-e-palothes/20%Always2019-02-14 11:55
https://next-television.com/pd-paloka-nuk-ishte-hakmarrje-fillimi-i-16-shkurtit/20%Always2019-02-14 11:45
https://next-television.com/durres-sekuestrohen-15-kilograme-droge-ne-port/20%Always2019-02-14 11:35
https://next-television.com/tirane-byroja-e-kuvendit-perjashton-deputetin-edi-paloka-me-10-dite/20%Always2019-02-14 11:26
https://next-television.com/ps-balla-kerkese-per-shkarkimin-e-palokes-si-nenkryetar-i-kuvendit/20%Always2019-02-14 11:14
https://next-television.com/protesta-e-16-shkurtit-ministrja-spiropali-opozita-kerkon-te-djege-shqiperine/20%Always2019-02-14 11:05
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-jemi-njerez-kryeministri-rrugac/20%Always2019-02-14 10:55
https://next-television.com/kuvend-ratifikohet-protokolli-per-maqedonine-ne-nato/20%Always2019-02-14 10:41
https://next-television.com/kuvend-deputeti-paloka-qellon-me-boje-kryeministrin-rama/20%Always2019-02-14 10:17
https://next-television.com/kuvend-basha-negociatat-nuk-hapen-jemi-ne-nje-mort-te-renies-se-shtetit/20%Always2019-02-14 10:04
https://next-television.com/maqedonia-e-veriut-aksidenti-tragjik-kryedemokrati-basha-shpreh-ngushellimet/20%Always2019-02-14 09:41
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-thirrje-opozites-per-protesten-e-16-shkurtit-jo-dhune/20%Always2019-02-14 09:20
https://next-television.com/shijak-grabitet-bankomati-i-nje-banke-vidhen-1-milione-leke-video/20%Always2019-02-14 09:30
https://next-television.com/tirane-kpk-shkarkon-prokurorin-e-krimeve-te-renda/20%Always2019-02-14 08:40
https://next-television.com/maqedonia-e-veriut-aksidenti-tragjik-presidenti-meta-shpreh-ngushellimet/20%Always2019-02-14 08:37
https://next-television.com/elbasan-digjet-makina-e-nje-biznesmeni/20%Always2019-02-14 08:32
https://next-television.com/tirane-gjendet-e-vdekur-45-vjecarja-dyshohet-se-eshte-vrare/20%Always2019-02-14 08:25
https://next-television.com/spanje-rrezohet-projekt-buxheti-drejt-zgjedhjeve-te-parakohshme/20%Always2019-02-14 08:05
https://next-television.com/shqiperi-kosove-marreveshje-per-rikualifikimin-e-kufirit-do-te-quhet-kufi-i-brendshem/20%Always2019-02-14 08:04
https://next-television.com/luana-vjollca-uron-shen-valentinin-me-nje-look-te-ri/20%Always2019-02-14 07:54
https://next-television.com/shijak-grabitet-bankomati-i-nje-banke/20%Always2019-02-14 07:47
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-kembengul-per-ndertimin-e-gardhit-kufitar/20%Always2019-02-14 07:41
https://next-television.com/sa-kushton-dashuria-ne-shqiperi/20%Always2019-02-14 07:36
https://next-television.com/horoskopi-ditor-14-shkurt-2019/20%Always2019-02-14 07:20
https://next-television.com/banff-mountain-film-festival-konkursi-i-aventures-dhe-adrenalines/20%Always2019-02-13 21:04
https://next-television.com/tirane-tragjedia-ne-maqedoni-ruci-te-tronditur-nga-ngjarja-e-rende/20%Always2019-02-13 21:25
https://next-television.com/izraeli-dhe-vendet-arabe-bisedime-per-luften-me-iranin/20%Always2019-02-13 21:06
https://next-television.com/menyrat-natyrale-per-uljen-e-yndyrnave-ne-gjak/20%Always2019-02-13 21:10
https://next-television.com/tetove-aksident-tragjik-shkon-ne-10-numri-i-viktimave/20%Always2019-02-13 20:55
https://next-television.com/itali-e-harruan-brenda-autobusit-nena-shqiptare-shpeton-3-vjecarin/20%Always2019-02-13 18:24
https://next-television.com/kavaje-qytetaret-bllokojne-rrugen-proteste-kunder-qeverisjes-se-korruptuar-video/20%Always2019-02-13 18:59
https://next-television.com/tirane-bllokohet-qarkullimi-te-sheshi-shqiponja/20%Always2019-02-13 17:53
https://next-television.com/kunder-shendoshjes-se-fytyres-cfare-duhet-te-beni/20%Always2019-02-13 17:51
https://next-television.com/futboll-jo-vetem-reali-edhe-gjigantet-angleze-kerkojne-dibalan/20%Always2019-02-13 17:34
https://next-television.com/gjashte-keshilla-te-thjeshta-si-te-ulni-tensionin-e-gjakut/20%Always2019-02-13 17:02
https://next-television.com/rreshen-kryeministri-rama-per-ceshtjen-dajti-nuk-i-ndahemi-kesaj-ceshtje-vendimin-do-e-zhbejme/20%Always2019-02-13 16:15
https://next-television.com/durres-era-e-forte-sjell-deme-ne-bujqesi-video/20%Always2019-02-13 15:13
https://next-television.com/tirane-protesta-deputetja-duma-pd-merr-persiper-pergjegjesite/20%Always2019-02-13 14:15
https://next-television.com/instagram-mbyll-llogarite-false/20%Always2019-02-13 13:53
https://next-television.com/tirane-ministrja-gjonaj-shkarkohen-gjashte-specialiste-te-hipotekes-se-durresit/20%Always2019-02-13 13:42
https://next-television.com/futboll-champions-league-reali-madrid-me-mision-mbrojtjen-e-trofeut/20%Always2019-02-13 13:30
https://next-television.com/afrike-kamera-kap-leopardin-e-zi-pas-100-vitesh/20%Always2019-02-13 13:25
https://next-television.com/kosove-presidenti-thaci-takohet-me-ambasadorin-e-shba/20%Always2019-02-13 13:10
https://next-television.com/tirane-shkarkohet-nga-detyra-zevendesministri-i-bujqesise/20%Always2019-02-13 13:05
https://next-television.com/pese-hapa-per-nje-diete-te-shendetshme-sipas-obsh/20%Always2019-02-13 13:00
https://next-television.com/tirane-durres-neser-nisin-punimet-ne-autostrade-si-do-te-devijohet-trafiku/20%Always2019-02-13 12:50
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-parimi-ndiq-parate-thelbesor-per-goditjen-e-krimit/20%Always2019-02-13 12:43
https://next-television.com/mercedes-prezanton-makinen-e-boterorit-2019-te-f1/20%Always2019-02-13 11:30
https://next-television.com/itali-aksidentohet-per-vdekje-20-vjecari-shqiptar/20%Always2019-02-13 11:20
https://next-television.com/tirane-emerohen-dy-zevendesministrat-e-rinj-te-arsimit/20%Always2019-02-13 11:11
https://next-television.com/sheshi-skenderbej-kandidat-per-cmimin-e-be-mbi-arkitekturen-bashkekohore/20%Always2019-02-13 10:47
https://next-television.com/kosova-dhe-shqiperia-ne-te-njejten-situate/20%Always2019-02-13 10:35
https://next-television.com/filofobia-frika-e-madhe-e-te-renit-ne-dashuri/20%Always2019-02-13 10:23
https://next-television.com/stresi-ne-pune-dhe-ndikimi-i-tij-ne-shendet/20%Always2019-02-13 09:53
https://next-television.com/klea-huta-shpreh-publikisht-dashurine-per-elgitin/20%Always2019-02-13 09:32
https://next-television.com/shkoder-proteste-kunder-skandaleve-seksuale/20%Always2019-02-13 09:22
https://next-television.com/kultura-e-dhunes-fshihet-pas-perdes-se-patriarkatit/20%Always2019-02-13 09:09
https://next-television.com/nato-diskuton-hapat-per-mbrojtjen-e-evropes/20%Always2019-02-13 08:59
https://next-television.com/pese-trendet-qe-do-te-dominojne-gjate-2019/20%Always2019-02-13 08:53
https://next-television.com/tirane-kpa-shkarkon-gjyqtarin-gani-dizdari/20%Always2019-02-13 08:32
https://next-television.com/austri-qellohet-per-vdekje-shqiptari/20%Always2019-02-13 08:15
https://next-television.com/elbasan-makina-perplas-per-vdekje-te-riun-2/20%Always2019-02-13 08:01
https://next-television.com/instat-raporti-nje-e-treta-e-shqiptareve-te-burgosur-per-droge/20%Always2019-02-13 07:49
https://next-television.com/horoskopi-ditor-13-shkurt-2019/20%Always2019-02-13 07:33
https://next-television.com/korce-aksidentohet-kembesori/20%Always2019-02-12 21:47
https://next-television.com/spanje-ne-prag-te-zgjedhjeve-te-parakohshme-parlamentare/20%Always2019-02-12 21:35
https://next-television.com/sa-ndikon-te-ushqyerit-tek-gjumi/20%Always2019-02-12 21:12
https://next-television.com/dy-vite-me-pare-kishte-probleme-me-zemren-ndersa-sot-luan-ne-champions-league/20%Always2019-02-12 21:04
https://next-television.com/made-in-albania-rritet-prodhimi-dhe-konkurenca-ne-tregun-evropian/20%Always2019-02-12 21:00
https://next-television.com/kavaje-deputetja-vokshi-16-shkurti-mision-i-cdo-nene/20%Always2019-02-12 20:22
https://next-television.com/babai-me-i-ri-i-showbiz-it-shqiptar-e-nis-mengjesin-keshtu/20%Always2019-02-12 20:05
https://next-television.com/plumbi-qorr-i-merr-jeten-kengetarit-te-famshem/20%Always2019-02-12 19:52
https://next-television.com/caji-i-hudhres-arsyet-shendetesore-pse-duhet-te-pini-cdo-mengjes/20%Always2019-02-12 19:37
https://next-television.com/16-shkurt-perpjekje-e-re-axhende-e-vjeter/20%Always2019-02-12 19:33
https://next-television.com/fibrat-dietike-dhe-rendesia-e-tyre/20%Always2019-02-12 19:22
https://next-television.com/kavaje-aksidentohet-per-vdekje-kembesori/20%Always2019-02-12 19:58
https://next-television.com/gjigantet-ukrainas-duan-mbrojtesin-e-kombetares-kuqezi/20%Always2019-02-12 18:49
https://next-television.com/tirane-ambasadori-cutillo-fuqizojme-bashkepunimin-shqiperi-itali/20%Always2019-02-12 18:43
https://next-television.com/hije-dyshimi-mbi-protesten-e-16-shkurtit/20%Always2019-02-12 18:19
https://next-television.com/aktorja-nene-ne-moshen-54-vjecare-provova-dhe-tentativen-e-fundit/20%Always2019-02-12 18:14
https://next-television.com/porti-i-shengjinit-se-shpejti-me-karakter-turistik/20%Always2019-02-12 18:07
https://next-television.com/tirane-ministrja-balluku-degjese-me-tregtaret-e-makinave-zgjidhja-ditet-ne-vijim/20%Always2019-02-12 17:34
https://next-television.com/tirane-banoret-e-astirit-serish-ne-proteste-2/20%Always2019-02-12 17:01
https://next-television.com/hajduti-i-vjedh-14-vjecarit-ilacin-e-kancerit-40-mije-dollaresh/20%Always2019-02-12 16:34
https://next-television.com/champions-league-do-te-heshte-ne-nder-te-emiliano-sala/20%Always2019-02-12 16:21
https://next-television.com/elbasan-kryedemokrati-basha-me-16-shkurt-finalja-populli-kunder-nje-grushti-njerezish/20%Always2019-02-12 15:54
https://next-television.com/talenti-i-dortmund-vonon-skuadren-ne-aeroport-nga-emocionet/20%Always2019-02-12 15:15
https://next-television.com/pd-bardhi-policia-te-rrije-larg-protestuesve-me-16-shkurt/20%Always2019-02-12 15:15
https://next-television.com/lsi-braimllari-rama-te-mbaje-larg-provokatoret-me-16-shkurt/20%Always2019-02-12 15:07
https://next-television.com/shqiperia-nder-vendet-me-problematike-per-perhapjen-e-fruthit/20%Always2019-02-12 15:00
https://next-television.com/domatja-eshte-frut-apo-perime-cila-eshte-e-verteta/20%Always2019-02-12 15:00
https://next-television.com/izrael-shqiperia-prezanton-resurset-turistike/20%Always2019-02-12 14:54
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-takim-me-ambasadorin-e-shba/20%Always2019-02-12 14:37
https://next-television.com/selena-gomez-le-pas-periudhen-e-erret-fotografohet-e-lumtur-mes-shoqesh/20%Always2019-02-12 14:53
https://next-television.com/ndryshimi-i-klimes-kercenimi-me-i-frikshem-ne-bote/20%Always2019-02-12 14:30
https://next-television.com/bllokimi-i-muskujve-nga-stresi-dhe-tensioni-si-ta-kuptoni-dhe-clironi-trupin-tuaj/20%Always2019-02-12 14:17
https://next-television.com/paketa-ekonomike-e-pd-kush-po-i-mbron-oligarket/20%Always2019-02-12 14:07
https://next-television.com/puke-vrau-shokun-nga-pakujdesia-burg-per-25-vjecarin/20%Always2019-02-12 13:57
https://next-television.com/fier-prangoset-37-vjecari-u-kap-mat-duke-grabitur-nje-shtepi/20%Always2019-02-12 13:55
https://next-television.com/vazhdon-te-mbaje-hapur-lojerat-e-fatit-procedohet-penalisht-per-here-te-dyte-pronari-i-tyre/20%Always2019-02-12 13:18
https://next-television.com/tepelene-zbulohen-detaje-rreth-identitetit-te-dy-personave-te-zhdukur-prej-7-ditesh/20%Always2019-02-12 11:54
https://next-television.com/tepelene-kryedemokrati-basha-te-marre-fund-kulti-i-krimit-trasheguar-nga-diktatura/20%Always2019-02-12 15:00
https://next-television.com/malesi-e-madhe-ministri-i-brendshem-lleshaj-krimi-duhet-te-debohet-nga-shkodra/20%Always2019-02-12 11:37
https://next-television.com/ndryshon-mosha-e-daljes-ne-pension-per-burrat-dhe-grate/20%Always2019-02-12 11:18
https://next-television.com/cmimet-grammy-ariana-grande-sulmon-producentet-pas-fitores-se-cardi-b/20%Always2019-02-12 10:32
https://next-television.com/malesi-e-madhe-vizita-e-ministrit-te-brendshem-sander-lleshaj-pas-skandalit-te-policit/20%Always2019-02-12 10:29
https://next-television.com/kapen-77-kg-droge-ne-kufirin-greko-shqiptar-pranga-shoferit/20%Always2019-02-12 09:35
https://next-television.com/goditen-grupe-kriminale-per-arme-e-droge-21-shqiptare-te-arrestuar/20%Always2019-02-12 09:18
https://next-television.com/lezhe-kreu-republikan-mediu-me-16-shkurt-te-protestojme-kunder-se-keqes/20%Always2019-02-12 08:57
https://next-television.com/tirane-njoftimi-i-arrsh-reshjet-e-bores-ja-gjendja-e-rrugeve-ne-vend/20%Always2019-02-12 08:48
https://next-television.com/tirane-i-ngarkuri-me-pune-ad-interim-taghikhani-marredheniet-shqiperi-iran-ndikohen-nga-te-tjeret/20%Always2019-02-12 08:36
https://next-television.com/elbasan-zbulohet-banda-e-hajduteve-1-ne-pranga-2-ne-kerkim/20%Always2019-02-12 08:35
https://next-television.com/korce-perkeqesohet-moti-rinisin-reshjet-e-bores/20%Always2019-02-12 07:59
https://next-television.com/lezhe-aksident-drejtuesja-e-makines-ne-gjendje-te-rende/20%Always2019-02-12 07:50
https://next-television.com/tirane-prishtine-ne-mars-zhvillohet-mbledhja-e-perbashket-e-dy-qeverive/20%Always2019-02-12 07:49
https://next-television.com/tirane-punonjesi-i-gardes-se-republikes-vret-bashkeshorten-me-armen-e-sherbimit/20%Always2019-02-12 07:41
https://next-television.com/eshte-bere-nuse-njehere-olta-gixhari-tregon-cfare-ndodhi/20%Always2019-02-11 21:42
https://next-television.com/tirane-fund-ngujimi-juridiku-do-te-nise-mesimin-normalisht/20%Always2019-02-11 21:23
https://next-television.com/percaktohet-java-e-22-te-e-superiores-ja-kur-luhen-ndeshjen/20%Always2019-02-11 21:06
https://next-television.com/fustani-i-margot-robbie-tek-baftat-qe-percau-internetin-eshte-si-larese-makinash/20%Always2019-02-11 20:31
https://next-television.com/ka-mbetur-edhe-pak-elita-dhe-gjiko-zgjedhin-emrin-e-bebit/20%Always2019-02-11 19:57
https://next-television.com/itali-laborator-kokaine-ne-bodrumin-e-shtepise-arrestohet-cifti-shqiptar/20%Always2019-02-11 19:30
https://next-television.com/nje-emer-qe-nderon-rrenjet-e-tua-fjalimi-emocionues-i-dua-lipes-ne-grammy-awards/20%Always2019-02-11 18:55
https://next-television.com/krasniqi-gezon-korcaret-skenderbeu-ne-avantazh/20%Always2019-02-11 18:28
https://next-television.com/korce-muzeu-kombetar-i-arsimit-se-shpejti-i-nenshtrohet-restaurimit-strukturor-dhe-muzeal/20%Always2019-02-11 18:00
https://next-television.com/vlore-aksidentohet-efektivja-e-paraburgimit/20%Always2019-02-11 17:38
https://next-television.com/kuvend-pedagoget-kundershtojne-serish-ligjin-e-arsimit-te-larte/20%Always2019-02-11 17:00
https://next-television.com/si-ndryshon-zemra-pas-moshes-50-vjec-ndryshimet-te-burrat-dhe-grate/20%Always2019-02-11 16:57
https://next-television.com/milot-rashica-ne-formacionin-me-te-mire-te-javes-ne-gjermani/20%Always2019-02-11 16:31
https://next-television.com/lushnje-kryedemokrati-basha-nuk-jemi-te-varfer-por-te-vjedhur/20%Always2019-02-11 16:27
https://next-television.com/itali-vodhen-veshje-qindra-euro-arrestohen-ne-flagrance-dy-shqiptaret/20%Always2019-02-11 16:21
https://next-television.com/pese-arsyet-e-domosdoshme-pse-duhet-te-hani-me-shume-argjinare/20%Always2019-02-11 16:12
https://next-television.com/aktori-i-famshem-behet-baba-ne-moshen-70-vjecare/20%Always2019-02-11 15:57
https://next-television.com/maqedoni-betohen-avokatet-e-rinj-te-shtetit-mes-tyre-edhe-tre-shqiptare/20%Always2019-02-11 15:15
https://next-television.com/bruksel-dy-shqiptare-vdesin-tragjikisht/20%Always2019-02-11 14:44
https://next-television.com/pasojat-e-mungeses-se-jodit-ne-organizem-ja-produktet-ku-gjendet-minerali-jetesor/20%Always2019-02-11 14:38
https://next-television.com/itali-laborator-kokaine-ne-bodrum-ne-pranga-cifti-shqiptar/20%Always2019-02-11 13:41
https://next-television.com/bruksel-zjarri-shkrumbon-shtepine-vdesin-dy-shqiptare/20%Always2019-02-11 13:21
https://next-television.com/kronike-e-diteve-ku-cdo-gje-eshte-e-mundur/20%Always2019-02-11 13:16
https://next-television.com/lufta-e-ftohte-bbc-liber-fotografik-mbi-bunkeret-shqiptare/20%Always2019-02-11 13:05
https://next-television.com/shkoder-ngacmoi-seksualisht-15-vjecaren-arrestohet-polici/20%Always2019-02-11 12:46
https://next-television.com/ps-deputeti-balla-shkelzen-berisha-i-lidhur-me-trafikun-e-droges/20%Always2019-02-11 12:04
https://next-television.com/lazeret-mund-te-rizgjojne-kujtimet-tek-te-semuret-me-alzheimer/20%Always2019-02-11 12:00
https://next-television.com/shba-demokratet-hapin-garen-per-kandidatin-e-zgjedhjeve-presidenciale/20%Always2019-02-11 11:43
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-largimet-e-padrejta-nga-puna-fatura-ti-kaloje-zyrtarit/20%Always2019-02-11 11:02
https://next-television.com/jeta-luksoze-e-franceska-jaces-modelja-zbulon-si-u-be-e-pasur/20%Always2019-02-11 10:41
https://next-television.com/vlore-zjarr-prane-bazes-se-pashalimanit/20%Always2019-02-11 10:35
https://next-television.com/veshjet-me-te-vecanta-te-grammy-awards-2019/20%Always2019-02-11 10:05
https://next-television.com/tirane-minatoret-proteste-te-kryeministria/20%Always2019-02-11 09:59
https://next-television.com/elbasan-perplasen-tre-automjete-dy-pasagjere-ne-spital/20%Always2019-02-11 09:55
https://next-television.com/horoskopi-ditor-11-shkurt-2019/20%Always2019-02-11 09:38
https://next-television.com/futboll-seria-a-milan-rikthehet-ne-vendin-e-katert/20%Always2019-02-11 09:36
https://next-television.com/tirane-dhunohet-mjeku-i-urgjences-qsut-denon-aktin-e-dhunshem/20%Always2019-02-11 09:29
https://next-television.com/tirane-nje-56-vjecar-gjendet-i-vetevarur-ne-ambjentet-e-punes/20%Always2019-02-11 09:23
https://next-television.com/durres-zjarr-ne-katin-e-katert-te-nje-pallati-tek-vollga-video/20%Always2019-02-11 08:57
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-kompromisi-me-kosoven-nese-shfuqizohet-taksa/20%Always2019-02-11 08:05
https://next-television.com/grammy-awards-dua-lipa-fiton-dy-cmime/20%Always2019-02-11 07:58
https://next-television.com/turqi-kritika-kines-per-menyren-e-trajtimit-te-ujgureve-muslimane/20%Always2019-02-11 07:43
https://next-television.com/ekonomi-raporti-i-instat-cmimet-e-perimeve-rriten-me-366-perqind/20%Always2019-02-11 07:31
https://next-television.com/greqi-12-vjecari-shqiptar-nxirret-i-pajete-nga-deti-ne-rodos/20%Always2019-02-10 21:35
https://next-television.com/futboll-premier-league-manchester-city-fiton-ndaj-chelsea-dhe-merr-kreun-e-tabeles/20%Always2019-02-10 20:24
https://next-television.com/kuvend-maqedonia-e-veriut-ne-nato-protokolli-ratifikohet-me-14-shkurt/20%Always2019-02-10 19:52
https://next-television.com/gramsh-makina-perplaset-me-motocikleten-plagoset-18-vjecari/20%Always2019-02-10 19:03
https://next-television.com/tirane-reagon-ambasadori-i-be-per-ceshtjen-dajti-duhet-vleresim-urgjent/20%Always2019-02-10 18:19
https://next-television.com/tirane-protesta-e-banoreve-te-unazes-se-re-mbillet-peme-me-emrin-e-ardit-gjoklajt/20%Always2019-02-10 17:38
https://next-television.com/maqedoni-zgjedhjet-presidenciale-ahmeti-te-hapur-per-kandidat-te-perbashket/20%Always2019-02-10 17:17
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-pas-protestave-ne-beograd-qendron-dikush-nga-kosova/20%Always2019-02-10 16:27
https://next-television.com/tirane-reagon-ministri-lleshaj-per-ceshtjen-dajti-nuk-ka-paqe-derisa-vendimi-te-zhbehet/20%Always2019-02-10 15:57
https://next-television.com/modelja-me-e-vjeter-ne-bote/20%Always2019-02-10 15:16
https://next-television.com/berat-fermeret-ngrihen-ne-proteste/20%Always2019-02-10 15:09
https://next-television.com/france-rritet-presioni-ndaj-macron-jelekverdhet-vazhdojne-protestat-masive/20%Always2019-02-10 14:06
https://next-television.com/10-shtetet-ku-kryesojne-eksportet-bujqesore-shqiptare/20%Always2019-02-10 13:37
https://next-television.com/nje-vajze-me-shkroi-kete-mesazh/20%Always2019-02-10 12:59
https://next-television.com/rezart-veleshnja-shperthen-ndaj-ish-te-dashures/20%Always2019-02-10 12:30
https://next-television.com/bit-milano-shqiperia-pjese-e-panairit-nderkombetar-te-turizmit/20%Always2019-02-10 12:21
https://next-television.com/britani-e-madhe-may-mund-te-kerkoje-kohe-per-ndryshimin-e-brexit/20%Always2019-02-10 12:18
https://next-television.com/pan-starrs-krijohet-arkiva-e-universit/20%Always2019-02-10 11:26
https://next-television.com/tirane-bashkia-peruron-molin-e-dashurise/20%Always2019-02-10 11:20
https://next-television.com/vlore-kryedemokrati-basha-tua-kthejme-ekonomine-qytetareve/20%Always2019-02-10 10:51
https://next-television.com/tirane-marshim-kunder-dhunes-seksuale/20%Always2019-02-10 10:13
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-konfirmon-zyrtarisht-samitin-me-me-kim-yong-un/20%Always2019-02-10 10:06
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-e-kane-kot-sna-ndal-asgje-dot/20%Always2019-02-10 09:26
https://next-television.com/itali-ne-pranga-shqiptari-lende-narkotike-e-mijera-euro/20%Always2019-02-10 08:57
https://next-television.com/torino-protesta-e-dhunshme-11-te-arrestuar-e-kater-te-plagosur/20%Always2019-02-10 08:07
https://next-television.com/serbi-ministri-dacic-nuk-do-te-vazhdoje-dialogu-pa-heqjen-e-takses/20%Always2019-02-10 07:25
https://next-television.com/itali-aksidentohet-per-vdekje-shqiptari/20%Always2019-02-10 07:22
https://next-television.com/metamorfoza-e-nje-mashtruesi/20%Always2019-02-10 07:16
https://next-television.com/horoskopi-ditor-10-shkurt-2019/20%Always2019-02-10 07:13
https://next-television.com/punonjesit-e-nje-kompanie-ne-prishtine-grabiten-me-arme/20%Always2019-02-09 21:22
https://next-television.com/ne-kete-vend-shpallet-emergjence-kombetare-per-shkak-te-perdhunimeve/20%Always2019-02-09 21:00
https://next-television.com/itali-kanabis-kokaine-e-13-mije-euro-arrestohet-shqiptari/20%Always2019-02-09 20:38
https://next-television.com/grate-shkencetare-mund-te-zgjidhin-problemet-me-te-medha-ne-bote/20%Always2019-02-09 20:32
https://next-television.com/gramsh-aksident-me-pasoje-nje-18-vjecar-te-plagosur/20%Always2019-02-09 20:14
https://next-television.com/dhendri-amerikan-del-me-pranga-nga-dasmai-kerkoi-seks-kamarieres/20%Always2019-02-09 19:13
https://next-television.com/basha-nga-vlora-vangjush-dako-duhet-te-shkoje-ne-burg/20%Always2019-02-09 18:40
https://next-television.com/fier-sherr-me-thika-mes-kusherinjve-plagoset-njeri-prej-tyre/20%Always2019-02-09 20:14
https://next-television.com/qeveria-tjeter-takse-mbi-karburantet/20%Always2019-02-09 18:00
https://next-television.com/shqiperia-ne-vendin-e-5-te-ne-bote-per-duhanpirjen/20%Always2019-02-09 17:33
https://next-television.com/britani-shqiptari-kapet-me-300-mije-paund-droge/20%Always2019-02-09 17:12
https://next-television.com/perdhunimi-ne-kavaje-13-vjecarja-deshmon-3-ore-ne-gjykate-stafi-pedagogjik-e-dinte/20%Always2019-02-09 16:34
https://next-television.com/vrau-gruan-ne-vlore-familjaret-e-braktisin/20%Always2019-02-09 15:53
https://next-television.com/se-shpejti-ne-ankand-nje-koleksion-i-george-michael/20%Always2019-02-09 15:17
https://next-television.com/australi-parlamenti-perballet-me-nje-sulm-kibernetik/20%Always2019-02-09 14:55
https://next-television.com/rusi-putin-shkarkon-nente-gjenerale-ruse/20%Always2019-02-09 14:42
https://next-television.com/angli-kultivonte-kanabis-ne-shtepi-pranga-shqiptarit/20%Always2019-02-09 12:50
https://next-television.com/tirane-ministri-lleshaj-hetimet-proaktive-anija-qe-prin-floten-tone/20%Always2019-02-09 12:25
https://next-television.com/korce-kryemadhi-si-i-vodhen-miqte-e-rames-44-mln-euro-per-kater-ore/20%Always2019-02-09 11:36
https://next-television.com/nderron-jete-kico-blushi-nje-prej-intelektualeve-me-te-njohur-shqiptare/20%Always2019-02-09 11:13
https://next-television.com/korce-qytetaret-ne-proteste-qeveria-na-braktisi-nuk-mbajti-asnje-premtim/20%Always2019-02-09 11:07
https://next-television.com/dhuna-ndaj-vajzave-te-mitura-aurela-gace-heshtja-jone-u-tregon-atyre-se-jane-vetem/20%Always2019-02-09 10:57
https://next-television.com/peza-e-gjitha-e-legalizuar-800-ndertime-ne-5-vite-lame-do-te-regjistrojme-tokat/20%Always2019-02-09 10:51
https://next-television.com/indi-pije-alkoolike-me-metanol-gjate-festave-39-te-vdekur/20%Always2019-02-09 10:39
https://next-television.com/tajlande-dy-trupa-pa-koke-dhe-koka-e-nje-gruaje-gjenden-ne-plazh/20%Always2019-02-09 10:27
https://next-television.com/futboll-derbi-i-madridit-ne-la-liga-morata-dhe-courtois-perballe-se-shkuares/20%Always2019-02-09 10:20
https://next-television.com/interi-do-skonto-per-lojtarin-e-kombetares-shqiptare/20%Always2019-02-09 09:59
https://next-television.com/tirane-deputetja-tabaku-per-bizneset-u-mbytet-ne-gjoba-protestoni/20%Always2019-02-09 09:52
https://next-television.com/korca-destinacion-per-turistet-nga-e-gjithe-bota/20%Always2019-02-09 09:13
https://next-television.com/eli-fara-26-vite-me-pare-e-bukur-sa-ska/20%Always2019-02-09 09:04
https://next-television.com/si-te-zhbllokoni-lavamanin-duke-perdorur-uthull-dhe-sode-buke/20%Always2019-02-09 08:42
https://next-television.com/wenger-merzitet-me-pensionin-kater-skuadra-kerkojne-ti-besojne-pankinen/20%Always2019-02-09 08:34
https://next-television.com/njeriut-me-te-pasur-ne-bote-i-behet-shantazh-me-foto-intime/20%Always2019-02-09 08:30
https://next-television.com/kine-myslimanet-detyrohen-te-konsumojne-alkool-dhe-mish-derri/20%Always2019-02-09 08:25
https://next-television.com/durres-regjistrohet-i-prekuri-i-pare-nga-virusi-ah1n1/20%Always2019-02-09 08:22
https://next-television.com/vdes-aktori-i-njohur-shkak-semundja/20%Always2019-02-09 08:18
https://next-television.com/publikimi-i-prinderve-te-minorenes-berisha-rama-perdhosi-familjen/20%Always2019-02-08 21:03
https://next-television.com/humbja-e-kico-blushit-presidenti-meta-i-pikelluar-prej-lajmit-do-mbetet-ne-kujtese/20%Always2019-02-08 20:47
https://next-television.com/arti-shqiptar-ne-zi-ndahet-nga-jeta-shkrimtari-i-njohur-kico-blushi/20%Always2019-02-08 20:38
https://next-television.com/publikimi-i-prinderve-te-minorenes-keshilltari-i-rames-ja-arsyeja-pse-dolen-hapur/20%Always2019-02-08 20:26
https://next-television.com/puke-qellohet-me-arme-zjarri-21-vjecari/20%Always2019-02-08 19:49
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-09-shkurt-2019/20%Always2019-02-08 19:42
https://next-television.com/pd-vokshi-rames-shkarko-spiropalin-hiq-videon-e-prinderve-te-minorenes/20%Always2019-02-08 19:35
https://next-television.com/lsi-gjosha-video-e-prinderve-te-minorenes-shoqeria-te-reagoje/20%Always2019-02-08 19:25
https://next-television.com/pd-zhupa-zbulimi-i-prinderve-te-minores-nga-rama-perdhunim-shteteror/20%Always2019-02-08 19:21
https://next-television.com/shba-negociata-te-reja-tregtare-me-kinen/20%Always2019-02-08 19:12
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-deklaratat-e-vucic-te-papranueshme-dhe-luftenxitese/20%Always2019-02-08 19:06
https://next-television.com/femijet-shqiptare-perjetojne-bullizem/20%Always2019-02-08 18:45
https://next-television.com/turizmi-nderkufitar-prezantohet-projekti-innotourclust/20%Always2019-02-08 18:06
https://next-television.com/kavaje-ministrja-spiropali-prane-familjes-se-te-mitures/20%Always2019-02-08 17:57
https://next-television.com/korce-kryeministri-rama-kerkon-ndjese-publike-mbi-deklaratat-ne-parlament/20%Always2019-02-08 17:11
https://next-television.com/pese-nga-perlat-e-pasareles-se-tom-ford/20%Always2019-02-08 16:58
https://next-television.com/nje-gote-vere-vlen-sa-nje-ore-palester/20%Always2019-02-08 16:51
https://next-television.com/zaimina-vasjari-zbulon-sa-peshon-pas-lindjes/20%Always2019-02-08 16:42
https://next-television.com/konsumi-i-frutave-dhe-perimeve-permireson-anen-fizike-dhe-emocionale-te-njeriut/20%Always2019-02-08 16:35
https://next-television.com/identifikohet-trupi-i-pajete-i-futbollistit-emiliano-sala/20%Always2019-02-08 16:30
https://next-television.com/greta-koci-tregon-incidentet-me-fansat-problematike/20%Always2019-02-08 16:19
https://next-television.com/te-ecesh-per-sport-dhe-shendet/20%Always2019-02-08 16:17
https://next-television.com/anija-kapsule-projekti-me-i-ri-qe-do-cmende-pushuesit/20%Always2019-02-08 15:48
https://next-television.com/tirane-opozita-proteste-banoret-bllokojne-rrugen/20%Always2019-02-08 15:38
https://next-television.com/nasa-zbulon-forma-jete-ne-ishullin-e-ri-hunga-tonga/20%Always2019-02-08 15:27
https://next-television.com/rama-darka-e-gabuar-ne-prishtine/20%Always2019-02-08 14:28
https://next-television.com/kosove-haradinaj-reagon-ndaj-vucic-e-papranueshme-qe-snjeh-kufijte-ne-jarinje-e-bernjak/20%Always2019-02-08 14:08
https://next-television.com/ndikimi-i-ilaceve-te-gripit-ne-shendetin-e-zemres-cfare-duhet-te-beni/20%Always2019-02-08 14:22
https://next-television.com/serbi-vucic-nuk-ka-dialog-pa-heqje-te-takses-sdetyrojme-askend/20%Always2019-02-08 13:54
https://next-television.com/berlin-merkel-peruron-godinen-e-re-te-sherbimit-sekret/20%Always2019-02-08 15:20
https://next-television.com/gjermani-pese-te-vdekur-pas-shperthimit-te-nje-zjarri/20%Always2019-02-08 13:28
https://next-television.com/durres-studentet-e-universitetit-a-moisiu-ne-konkursin-e-ideve-te-biznesit-video/20%Always2019-02-08 11:54
https://next-television.com/ermal-meta-sot-ne-skenen-e-festivalit-te-sanremos/20%Always2019-02-08 11:47
https://next-television.com/parkinsoni-po-kthehet-ne-semundje-te-shekullit-arsyet-e-rritjes-dhe-ushqimet-me-te-mira/20%Always2019-02-08 11:32
https://next-television.com/brazil-zjarr-ne-konviktet-e-klubit-me-te-madh-te-futbollit-10-te-vdekur/20%Always2019-02-08 10:56
https://next-television.com/itali-policia-kap-korrierin-shqiptar-te-droges-me-130-mije-euro-kokaine/20%Always2019-02-08 10:42
https://next-television.com/kukes-kryedemokrati-basha-rama-ka-perdorur-politike-spastrimi-me-ju/20%Always2019-02-08 10:38
https://next-television.com/biblioteka-publike-e-beratit-pjese-e-katalogut-cobiss-al/20%Always2019-02-08 10:15
https://next-television.com/shba-nderron-jete-kongresmeni-me-jetegjate-ne-histori/20%Always2019-02-08 10:09
https://next-television.com/nje-vit-pas-lindjes-zaimina-zbulon-se-sa-peshon-tani/20%Always2019-02-08 10:05
https://next-television.com/vaj-ulliri-per-floke-te-shendetshem-e-plot-shkelqim-si-ta-perdorni/20%Always2019-02-08 09:46
https://next-television.com/fier-autore-te-disa-grabitjeve-nje-i-arrestuar-dy-ne-kerkim/20%Always2019-02-08 09:38
https://next-television.com/kosove-thaci-ne-uashington-flasin-me-nje-ze-per-kosoven/20%Always2019-02-08 09:25
https://next-television.com/cilat-jane-ushqimet-qe-stabilizojne-insulinen-dhe-sheqerin-ne-gjak/20%Always2019-02-08 09:11
https://next-television.com/itali-gjenden-bomba-nga-lufta-e-dyte-boterore-mbyllet-aeroporti/20%Always2019-02-08 09:03
https://next-television.com/princesha-e-tajlandes-kandidate-per-kryeministre/20%Always2019-02-08 08:31
https://next-television.com/alabama-denohet-me-vdekje-pa-ju-plotesuar-deshira-e-fundit/20%Always2019-02-08 08:21
https://next-television.com/vlore-nje-14-vjecar-mberrin-i-vdekur-ne-spital/20%Always2019-02-08 07:58
https://next-television.com/futboll-bartomeu-duhet-te-pergatisim-ekipin-pas-largimit-te-messit/20%Always2019-02-08 07:48
https://next-television.com/itali-te-burgosurit-shqiptare-komunikim-me-skype-me-familjaret-cdo-gjashte-muaj/20%Always2019-02-08 07:36
https://next-television.com/kavaje-mblidhet-91-perqind-e-takses-se-pasurise-se-paluajtshme/20%Always2019-02-08 12:36
https://next-television.com/bebe-rexha-pjese-e-filmit-te-animuar-ugly-dolls/20%Always2019-02-08 07:22
https://next-television.com/serbi-dacic-pas-ushtrise-synohet-krijimi-i-shqiperise-se-madhe/20%Always2019-02-08 07:20
https://next-television.com/france-kunder-gjermanise-per-gazsjellesin-nord-stream-2/20%Always2019-02-08 07:15
https://next-television.com/brazil-gjashte-te-vdekur-si-pasoje-e-shirave-te-rrembyeshem/20%Always2019-02-08 07:11
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-08-shkurt-2019/20%Always2019-02-07 21:02
https://next-television.com/pakti-per-universitetin-ministrja-shahini-e-paqarte-cfare-kerkojne-studentet-e-ngujuar/20%Always2019-02-07 21:00
https://next-television.com/nje-replike-e-detyrurar-me-vulgun-dhe-banalitetin-politik-ne-kuvend/20%Always2019-02-07 20:10
https://next-television.com/vitamina-e-sekreti-i-bukurise-se-perjetshme-dhe-jetegjatesise/20%Always2019-02-07 19:27
https://next-television.com/autoritetit-kombetar-i-ushqimit-prezanton-drejtorin-e-ri/20%Always2019-02-07 19:12
https://next-television.com/tete-modele-kepucesh-qe-do-bejne-namin-gjate-2019/20%Always2019-02-07 18:47
https://next-television.com/france-itali-salvini-dhe-di-maio-te-gatshem-per-dialog/20%Always2019-02-07 18:38
https://next-television.com/a-po-e-lodh-opozita-me-protestat-qeverisjen-rama/20%Always2019-02-07 18:28
https://next-television.com/tirane-kuvendi-miraton-kadastren/20%Always2019-02-07 18:15
https://next-television.com/tirane-proteste-para-bashkise/20%Always2019-02-07 17:28
https://next-television.com/lsi-vasili-pazari-i-rames-me-kufijte-rrezik-i-madh-per-ballkanin/20%Always2019-02-07 17:24
https://next-television.com/elbasan-ministrja-balluku-kemi-ngritur-grupe-pune-per-monitorimin-e-hec/20%Always2019-02-07 17:19
https://next-television.com/oriola-marashi-ben-xing-me-supermodelen-alessandra-ambrosio/20%Always2019-02-07 16:31
https://next-television.com/shba-presidenti-meta-merr-pjese-ne-mengjesin-e-lutjeve/20%Always2019-02-07 16:25
https://next-television.com/tirane-kulla-e-sahatit-mbulohet-nga-flaket-e-zjarrit-masiv/20%Always2019-02-07 16:21
https://next-television.com/tirane-kryedemokrati-basha-me-16-shkurt-te-gjithe-ne-shesh/20%Always2019-02-07 15:46
https://next-television.com/nderhyrjet-estetike-ne-shqiperi/20%Always2019-02-07 15:35
https://next-television.com/armand-duka-zgjidhet-anetar-i-komitetit-ekzekutiv-ne-uefa/20%Always2019-02-07 15:07
https://next-television.com/itali-kapet-me-droge-dhe-17-mije-euro-shqiptari/20%Always2019-02-07 14:30
https://next-television.com/tensionet-prishtine-beograd-ne-keshillin-e-sigurimit-te-okb-se/20%Always2019-02-07 13:47
https://next-television.com/martesa-qe-zgjati-vetem-3-minuta/20%Always2019-02-07 13:35
https://next-television.com/vdes-e-moshuara-mjeket-i-heqin-gabimisht-dy-veshkat/20%Always2019-02-07 12:45
https://next-television.com/shqiperia-i-bashkohet-be-se-zgjat-sanksionet-kunder-rusise/20%Always2019-02-07 12:42
https://next-television.com/shurupi-kunder-kolles-dhe-sekrecioneve-natyral-dhe-efikas-me-dy-perbes/20%Always2019-02-07 12:31
https://next-television.com/tirane-zjarr-ne-banesat-sociale-nuk-dihen-shkaqet/20%Always2019-02-07 11:30
https://next-television.com/goditja-e-forte-ne-zemer-trajtimi-qe-duhet-te-beni-menjehere/20%Always2019-02-07 11:19
https://next-television.com/kuvend-ish-kryeministri-berisha-rama-po-behet-sherri-i-ballkanit-merkel-refuzoi-takimin/20%Always2019-02-07 11:10
https://next-television.com/akullnajat-po-shkrijne-me-shpejt-zbulohet-zgavra-manhattan-ne-antarktik/20%Always2019-02-07 10:51
https://next-television.com/kuvend-hasa-e-kryemadhi-sulmojne-spiropalin-je-nafija-e-edi-rames/20%Always2019-02-07 10:26
https://next-television.com/kapshtice-kapen-10-siriane-ne-kufi/20%Always2019-02-07 10:04
https://next-television.com/kuvend-lleshaj-i-pergjigjet-bashes-mos-harro-21-janarin/20%Always2019-02-07 09:46
https://next-television.com/kuvend-kryedemokrati-basha-vendi-ne-krize-ti-hapet-rruge-zgjidhjes-politike/20%Always2019-02-07 09:29
https://next-television.com/futboll-ceferin-djeg-superligen-dhe-sfidon-fifa-per-boterorin-ne-katar/20%Always2019-02-07 09:08
https://next-television.com/shba-presidenti-meta-takon-engel-roli-juaj-i-pazevendesueshem/20%Always2019-02-07 09:02
https://next-television.com/itali-43-te-arrestuar-per-droge-zhvatje-dhe-mashtrime/20%Always2019-02-07 08:46
https://next-television.com/kurorat-e-vjedhura-me-vlere-shtate-milione-dollare-gjenden-ne-kosh-te-plehrave/20%Always2019-02-07 08:43
https://next-television.com/tirane-kpk-konfirmon-ne-detyre-kreun-e-gjykates-administrative/20%Always2019-02-07 08:17
https://next-television.com/qumeshti-apo-kosi-cili-eshte-me-i-mire-per-mengjes/20%Always2019-02-07 07:59
https://next-television.com/veshja-e-kongresmenes-amerikane-qe-sot-e-duan-te-gjitha-femrat/20%Always2019-02-07 07:53
https://next-television.com/futboll-deshton-transferimi-i-marek-hamsik-ne-kine/20%Always2019-02-07 07:45
https://next-television.com/serbi-vucic-nuk-ka-dialog-me-kosoven-pa-heqjen-e-takses/20%Always2019-02-07 07:26
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-kemi-mposhtur-isis-in-shume-shpejt-vjen-njoftimi-zyrtar/20%Always2019-02-07 07:23
https://next-television.com/britani-e-madhe-theresa-may-programon-shtyrjen-e-votimit-te-marreveshjes-se-brexit-it-ne-parlament/20%Always2019-02-07 07:16
https://next-television.com/turqi-shembet-nje-ndertese-shtate-kateshe/20%Always2019-02-07 07:13
https://next-television.com/futboll-el-clasico-publikohen-formacionet-barcelona-le-messin-ne-stol/20%Always2019-02-06 20:54
https://next-television.com/aksi-elbasan-librazhd-makina-del-nga-rruga-nje-i-plagosur/20%Always2019-02-06 20:42
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-07-shkurt-2019/20%Always2019-02-06 20:31
https://next-television.com/shba-ministri-cakaj-shqiperia-perkrah-aleateve-per-te-shkaterruar-isis/20%Always2019-02-06 19:53
https://next-television.com/lulja-e-blirit-arma-e-forte-kunder-ankthit-2/20%Always2019-02-06 19:11
https://next-television.com/truri-i-femrave-eshte-kater-vjet-me-i-ri-sesa-truri-i-meshkujve/20%Always2019-02-06 19:05
https://next-television.com/ke-frikesoi-ne-tirane-albin-kurti/20%Always2019-02-06 19:00
https://next-television.com/dua-lipa-mahnit-ne-premieren-e-alita-battle-angel/20%Always2019-02-06 18:15
https://next-television.com/autostrada-tirane-durres-makina-shperthen-ne-flake/20%Always2019-02-06 18:08
https://next-television.com/be-shton-fondet-per-sigurine-ushqimore-ne-shqiperi/20%Always2019-02-06 18:28
https://next-television.com/bmw-publikon-fotot-e-para-te-suv-it-inext/20%Always2019-02-06 17:40
https://next-television.com/greqi-34-kilograme-marihuane-arrestohet-24-vjecari-shqiptar/20%Always2019-02-06 17:29
https://next-television.com/durres-tre-persona-ne-pranga-vodhen-me-dhune-nje-banese/20%Always2019-02-06 17:12
https://next-television.com/pd-kreu-basha-apel-kryeministrit-rama-largohu-brenda-15-shkurtit/20%Always2019-02-06 17:04
https://next-television.com/arabi-saudite-kryeministri-rama-takim-me-mbretin-saudit/20%Always2019-02-06 16:42
https://next-television.com/shba-presidenti-meta-te-ndalohet-cpopullimi-i-vendeve-te-ballkanit/20%Always2019-02-06 16:15
https://next-television.com/banka-e-shqiperise-guvernatori-sejko-ekonomia-ne-rritje-leku-do-te-forcohet/20%Always2019-02-06 16:11
https://next-television.com/fier-pd-proteste-banoret-bllokojne-rrugen/20%Always2019-02-06 15:41
https://next-television.com/durres-makina-perplas-kembesorin/20%Always2019-02-06 15:19
https://next-television.com/bruksel-presidenti-tusk-vend-te-vecante-ne-ferr-per-mbeshtetesit-e-brexit/20%Always2019-02-06 14:59
https://next-television.com/anjeza-maja-rrefen-arsyen-pse-eshte-single/20%Always2019-02-06 14:44
https://next-television.com/elbasan-35-vjecarin-e-ze-dheu-poshte-teksa-hapte-themelet/20%Always2019-02-06 14:31
https://next-television.com/dubai-kopshti-i-mrekullive-pjese-e-rekordeve-guines/20%Always2019-02-06 14:28
https://next-television.com/uji-i-ngrohte-me-sode-per-shlodhjen-e-trupit-para-gjumit/20%Always2019-02-06 14:03
https://next-television.com/pse-lengu-i-karrotes-duhet-te-konsumohet-me-patjeter-nga-nenat-shtatzane/20%Always2019-02-06 13:52
https://next-television.com/korce-tentoi-te-vrase-policet-arrestohet-69-vjecari/20%Always2019-02-06 13:41
https://next-television.com/greqi-kapen-30-kg-marijuane-ne-kufi-pranga-ciftit/20%Always2019-02-06 13:33
https://next-television.com/spak-klp-ja-zgjat-deri-me-21-shkurt-afatin-per-prokuroret/20%Always2019-02-06 13:23
https://next-television.com/kura-e-sakte-me-leng-hithre-per-tiroiden-si-ta-pergatisni-dhe-perdorni/20%Always2019-02-06 13:19
https://next-television.com/dikur-fitonte-miliona-sot-e-pastrehe/20%Always2019-02-06 12:49
https://next-television.com/maqedoni-meta-basha-dhe-ish-ministri-bushati-pershendesin-nenshkrimin-e-protokollit-te-nato-s/20%Always2019-02-06 12:44
https://next-television.com/dhimbja-e-kyceve-dhe-duarve-kur-duhet-te-kerkoni-ndihme-tek-mjeku/20%Always2019-02-06 12:32
https://next-television.com/vlore-dy-te-vrare-prane-drejtorise-se-policise/20%Always2019-02-06 11:35
https://next-television.com/vdes-pasi-i-shperthen-cigarja-elektronike-ne-fytyre/20%Always2019-02-06 11:09
https://next-television.com/maqedonia-ulet-ne-tryeze-me-vendet-anetare-te-nato-s-nenshkruhet-protokolli/20%Always2019-02-06 10:54
https://next-television.com/shengjin-peshkataret-rrezikohen-me-shume-ne-breg/20%Always2019-02-06 10:45
https://next-television.com/itali-arrestohet-grabitesi-shqiptar-i-lidhi-kembe-e-duar-nje-84-vjecari/20%Always2019-02-06 10:41
https://next-television.com/largoni-kollen-me-disa-metoda-te-thjeshta-natyrale/20%Always2019-02-06 10:33
https://next-television.com/uefa-i-rikthehet-diktatures-asnje-rival-per-postin-e-presidentit/20%Always2019-02-06 10:20
https://next-television.com/si-te-perdorni-kosin-per-pastrimin-rrenjesor-te-fytyres/20%Always2019-02-06 10:15
https://next-television.com/ermal-meta-nuk-e-harron-shqiperine-vjen-serish-per-koncert-ne-tirane/20%Always2019-02-06 10:08
https://next-television.com/futboll-el-clasico-ne-kupen-e-mbretit-gjysmefinalja-e-pare-barca-real/20%Always2019-02-06 09:53
https://next-television.com/tirane-tahiri-te-krimet-e-renda-kunder-zgjatjes-se-hetimeve/20%Always2019-02-06 10:11
https://next-television.com/vatikan-papa-e-pranon-prifterinjte-i-mbanin-murgeshat-si-skllave-seksuale/20%Always2019-02-06 09:36
https://next-television.com/shijak-nje-person-djeg-veten-me-benzine/20%Always2019-02-06 09:22
https://next-television.com/tani-mundeni-si-te-fshini-ne-facebook-nje-mesazh-te-nisur-gabim/20%Always2019-02-06 09:10
https://next-television.com/racizmi-anulohet-tapeti-i-kuq-per-filmin-e-fundit-te-liam-neeson/20%Always2019-02-06 09:00
https://next-television.com/pese-vite-bashke-blero-i-dedikon-fjale-te-embla-afrones/20%Always2019-02-06 08:55
https://next-television.com/konferenca-e-rambujese-cfare-ndodhi-20-vite-me-pare/20%Always2019-02-06 08:41
https://next-television.com/tirane-shkarkohet-nga-detyra-drejtori-i-burgjeve/20%Always2019-02-06 08:23
https://next-television.com/tirane-arrestime-per-tenderat-ne-pranga-ish-zyrtare-te-ministrise-se-drejtesise/20%Always2019-02-06 08:10
https://next-television.com/rrogozhine-kamioni-permbyset-ne-mes-te-rruges/20%Always2019-02-06 07:57
https://next-television.com/e-ema-sjell-fotografi-nga-adoleshenca-e-rites-dedikim-te-vecante/20%Always2019-02-06 07:51
https://next-television.com/be-dhe-irlanda-diskutime-per-ti-paraprire-brexit-it-pa-marreveshje/20%Always2019-02-06 07:29
https://next-television.com/alpinistja-shqiptare-ngjitet-ne-majen-me-te-larte-te-amerikes/20%Always2019-02-06 07:23
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-konfirmon-takimin-e-dyte-te-korese-se-veriut/20%Always2019-02-06 07:12
https://next-television.com/banka-e-shqiperise-depozitat-shenuan-vleren-989-miliarde-leke-gjate-2018/20%Always2019-02-05 20:49
https://next-television.com/shtepia-e-kylie-jenner-thjesht-nje-enderr/20%Always2019-02-05 20:31
https://next-television.com/tirane-ministrja-shahini-studentet-duan-mesim-pengohen-nga-pedagoge-partiake/20%Always2019-02-05 20:22
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-06-shkurt-2019/20%Always2019-02-05 20:07
https://next-television.com/shba-presidenti-meta-pritet-nga-keshilli-i-ambasadoreve/20%Always2019-02-05 19:54
https://next-television.com/berlin-balla-dhe-ruci-takohen-me-presidentin-e-bundestagut/20%Always2019-02-05 19:02
https://next-television.com/armina-mevlani-flet-per-njohjen-dhe-bashkejetesen-me-shkelzen-berishen/20%Always2019-02-05 18:54
https://next-television.com/itali-shkaterrohet-rrjeti-i-droges/20%Always2019-02-05 18:44
https://next-television.com/arsyet-pse-meshkujt-refuzohen-nga-femrat/20%Always2019-02-05 18:41
https://next-television.com/kurti-dhe-pranvera-nder-shqiptare/20%Always2019-02-05 18:25
https://next-television.com/ermal-meta-rikthehet-serish-me-nje-koncert-ne-tirane/20%Always2019-02-05 18:10
https://next-television.com/ushqimet-me-kalium-qe-duhet-te-konsumoni/20%Always2019-02-05 18:05
https://next-television.com/tirane-banoret-e-astirit-serish-ne-proteste/20%Always2019-02-05 17:27
https://next-television.com/oqeanet-do-te-ndryshojne-ngjyre-deri-ne-fund-te-shekullit/20%Always2019-02-05 17:21
https://next-television.com/messenger-sjell-opsionin-e-shumekerkuar/20%Always2019-02-05 17:03
https://next-television.com/ide-kombinimesh-per-cdo-dite-te-muajit-shkurt/20%Always2019-02-05 16:33
https://next-television.com/shba-presidenti-meta-zgjerimi-i-be-ndryshimi-i-vetem-kufitar-ne-rajon/20%Always2019-02-05 16:23
https://next-television.com/lule-per-shen-valentin-me-mire-nje-buqete-me-akullore/20%Always2019-02-05 16:14
https://next-television.com/kroaci-presidenti-grek-mbeshtesim-integrimin-e-shqiperise/20%Always2019-02-05 16:06
https://next-television.com/fushe-kruje-kryedemokrati-basha-ti-japim-fund-qeverise-bandite-me-16-shkurt/20%Always2019-02-05 15:46
https://next-television.com/albin-kurti-kunder-oligarkeve-ne-shqiperi-e-gjymtuesve-ne-kosove/20%Always2019-02-05 15:39
https://next-television.com/vlore-arrestohet-57-vjecari-i-denuar-me-10-vite-burg-ne-itali/20%Always2019-02-05 15:34
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-spranojme-shantazhet-e-serbise/20%Always2019-02-05 15:05
https://next-television.com/platforme-per-te-drejtat-e-pedagogeve-ne-40-pika-fillestare/20%Always2019-02-05 14:32
https://next-television.com/tirane-ministrja-balluku-projekti-i-unazes-se-re-do-te-vijoje/20%Always2019-02-05 14:02
https://next-television.com/kruje-kryedemokrati-basha-koha-te-ngrihemi-si-500-vjet-me-pare/20%Always2019-02-05 13:47
https://next-television.com/greqi-parlamenti-voton-per-antarsimin-e-maqedonise-ne-nato/20%Always2019-02-05 13:12
https://next-television.com/diber-banoret-protestues-ja-dalin-llixhat-nuk-i-jepen-privatit/20%Always2019-02-05 13:02
https://next-television.com/neymar-festim-me-stil-per-27-vjetorin-e-lindjes/20%Always2019-02-05 12:31
https://next-television.com/itali-kapet-banda-e-grabitesve-dyshohet-se-jane-shqiptare/20%Always2019-02-05 12:12
https://next-television.com/podgorice-sekuestrohen-17-kg-heroine-pranga-shqiptarit/20%Always2019-02-05 12:04
https://next-television.com/i-kerkova-zotit-nje-mashkull-qe-te-me-donte-gjithmone-adrola-dushi-ben-nje-dedikim-special/20%Always2019-02-05 11:16
https://next-television.com/perkeqesohet-shendeti-i-shqiptareve-sa-perqind-jane-me-depresion-tension-diabet/20%Always2019-02-05 11:10
https://next-television.com/si-te-permiresoni-tretjen-demet-nga-dietat-drastike-dhe-cfare-duhet-te-beni/20%Always2019-02-05 11:03
https://next-television.com/miqesia-me-ronaldon-shtyn-marcelon-drejt-juventusit/20%Always2019-02-05 10:57
https://next-television.com/britani-e-madhe-may-premton-nje-brexit-qe-kenaq-irlanden-e-veriut/20%Always2019-02-05 10:52
https://next-television.com/fier-zbulohen-3000-euro-false-ne-makine-pranga-kater-personave/20%Always2019-02-05 10:47
https://next-television.com/tirane-spiropali-nga-bixhozi-u-kemi-kursyer-50-mln-dollar-shqiptareve/20%Always2019-02-05 10:40
https://next-television.com/lulja-e-blirit-arma-e-forte-kunder-ankthit/20%Always2019-02-05 10:24
https://next-television.com/australi-krokodila-dhe-gjarperinje-ne-zonat-e-permbytura/20%Always2019-02-05 10:00
https://next-television.com/eksportet-turke-pushtojne-tregun-e-bashkimit-europian/20%Always2019-02-05 10:25
https://next-television.com/shtate-menyra-si-te-dukeni-trendy-me-xhinset-e-mamit/20%Always2019-02-05 09:54
https://next-television.com/lady-gaga-dhe-bradley-cooper-do-te-performojne-ne-oscars/20%Always2019-02-05 09:37
https://next-television.com/cfare-ndodh-ne-organizem-kur-jemi-ne-gjume-si-ndikon-tek-pesha-trupore/20%Always2019-02-05 09:21
https://next-television.com/shkoder-i-zhvaten-para-nje-shtetasje-ne-pranga-dy-persona/20%Always2019-02-05 09:13
https://next-television.com/i-biri-ka-ditelindjen-ciljeta-i-dedikon-fjalet-me-te-bukura/20%Always2019-02-05 09:05
https://next-television.com/britani-e-madhe-shtepia-perfshihet-nga-flaket-vdesin-kater-femije/20%Always2019-02-05 08:58
https://next-television.com/greqi-kapen-113-kg-droge-tre-shqiptare-ne-pranga/20%Always2019-02-05 08:52
https://next-television.com/britani-e-madhe-zhduket-13-vjecarja-shqiptare-policia-ne-kerkim-te-saj/20%Always2019-02-05 08:45
https://next-television.com/lezhe-ne-kontakt-me-kabllot-elektrike-55-vjecari-perfundon-ne-spital/20%Always2019-02-05 08:40
https://next-television.com/venezuele-lideri-i-perkohshem-mbeshtetet-edhe-nga-fqinjet-rajonale/20%Always2019-02-05 08:34
https://next-television.com/uji-i-hudhres-perfitimet-e-medha-per-shendetin-ne-vetem-15-dite/20%Always2019-02-05 08:26
https://next-television.com/tirane-donika-prela-kalon-vettingun-konfirmohet-ne-detyre/20%Always2019-02-05 08:19
https://next-television.com/e-shoqja-e-eno-popit-nxjerr-per-here-te-pare-fotot-e-vajzes/20%Always2019-02-05 08:01
https://next-television.com/greqi-prangoset-nje-shqiptar-bashkepunoi-per-vrasjen-e-nje-shtetasi-belg/20%Always2019-02-05 07:46
https://next-television.com/greqi-termet-5-2-balle/20%Always2019-02-05 07:34
https://next-television.com/be-deklarate-kunder-iranit-ndalni-programin-berthamor/20%Always2019-02-05 07:31
https://next-television.com/zvicer-nje-kompani-i-shpall-shqiptaret-si-te-padeshirueshem/20%Always2019-02-05 07:26
https://next-television.com/france-zjarr-ne-nje-pallat-ne-paris-shtate-te-vdekur-edhe-25-te-plagosur/20%Always2019-02-05 07:20
https://next-television.com/almeda-abazi-tregon-si-duket-ne-muajin-e-fundit-te-shtatzenise/20%Always2019-02-04 21:21
https://next-television.com/buenos-aires-zbulohet-nje-specie-e-re-dinozauri-me-gjemba/20%Always2019-02-04 21:17
https://next-television.com/gjashte-arsye-pse-plakemi-me-shpejt-ne-dimer/20%Always2019-02-04 21:14
https://next-television.com/sa-ore-duhet-te-punojme-qe-te-jemi-produktive/20%Always2019-02-04 20:53
https://next-television.com/juth-eventi-me-i-ri-ne-tirane/20%Always2019-02-04 20:45
https://next-television.com/apple-se-shpejti-nje-produkt-te-ri-ne-treg/20%Always2019-02-04 20:09
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-05-shkurt-2019/20%Always2019-02-04 20:01
https://next-television.com/tirane-ambasadorja-schutz-qeveria-gjermane-mbeshtet-reformen-ne-drejtesi/20%Always2019-02-04 19:35
https://next-television.com/themeluesi-i-bitcoin-merr-me-vete-sekretin-e-190-milione-dollareve/20%Always2019-02-04 18:42
https://next-television.com/diber-lekundje-termeti-me-magnitude-26-balle/20%Always2019-02-04 18:38
https://next-television.com/anemia-ushqimet-qe-duhet-te-konsumoni-per-ta-kuruar/20%Always2019-02-04 18:22
https://next-television.com/futboll-uefa-ndeshkon-bayern-ylli-i-ekipit-humbet-liverpulin/20%Always2019-02-04 18:20
https://next-television.com/modelja-demi-rose-ngre-temperaturat-ne-tajlande/20%Always2019-02-04 19:06
https://next-television.com/ushqimet-qe-duhet-te-konsumojme-per-kujdesin-e-fytyres/20%Always2019-02-04 18:12
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-16-shkurti-proteste-popullore-jo-partiake/20%Always2019-02-04 17:54
https://next-television.com/tirane-banoret-e-unazes-se-re-serish-proteste-dita-e-93/20%Always2019-02-04 17:46
https://next-television.com/tirane-bulevardi-i-ri-tek-ish-stacioni-i-trenit-hapet-per-automjetet/20%Always2019-02-04 17:09
https://next-television.com/trendet-e-martesave-per-vitin-2019/20%Always2019-02-04 16:47
https://next-television.com/kroaci-shqiperi-bashkepunim-ne-fushen-e-turizmit/20%Always2019-02-04 16:34
https://next-television.com/rrogozhine-banoret-bllokojne-autostraden-ne-shenje-proteste/20%Always2019-02-04 16:28
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-34-milione-euro-per-reformen-ne-drejtesi/20%Always2019-02-04 16:16
https://next-television.com/tirane-nje-banese-perfshihet-nga-flaket-shperthen-bombola-e-gazit/20%Always2019-02-04 17:12
https://next-television.com/futboll-messi-rrezikon-ndeshjen-me-real-madridin/20%Always2019-02-04 15:54
https://next-television.com/tirane-nje-43-vjecar-qellohet-me-arme-zjarri/20%Always2019-02-04 15:47
https://next-television.com/cfare-i-shkakton-dhimbjet-e-kokes-ne-mengjes/20%Always2019-02-04 15:28
https://next-television.com/te-te-kape-ilir-meta-me-bllok-ne-dore/20%Always2019-02-04 14:58
https://next-television.com/semundjet-qe-vijne-nga-te-ushqyerit-keq-dhe-kujdesi-qe-duhet-te-tregoni/20%Always2019-02-04 14:45
https://next-television.com/kavaje-gripi-pushton-qytetin-mjeket-bejne-apel-per-kujdes-nga-i-ftohti-video/20%Always2019-02-04 14:31
https://next-television.com/elbasan-zjarr-ne-banese-i-moshuari-shpetohet-nga-dritarja/20%Always2019-02-04 14:21
https://next-television.com/maqedoni-gjykata-ngrin-pasurite-e-kater-ish-ministrave/20%Always2019-02-04 14:02
https://next-television.com/durres-arrest-me-burg-per-te-akuzuarit-per-marredhenie-seksuale-me-vajzen-e-mitur-ne-kavaje/20%Always2019-02-04 13:46
https://next-television.com/britani-e-madhe-kapen-pese-shqiptare-me-kanabis/20%Always2019-02-04 13:41
https://next-television.com/vlore-shkarkohen-komandantet-e-bazes-ushtarake-detare/20%Always2019-02-04 13:33
https://next-television.com/cfare-i-ndodh-shendetit-nga-dhjami-ne-zonen-e-belit-si-ta-eleminoni/20%Always2019-02-04 13:22
https://next-television.com/sfungjeri-i-eneve-me-i-ndotur-se-nje-bide-ja-pse-duhet-ndryshuar-cdo-jave/20%Always2019-02-04 13:17
https://next-television.com/futboll-teuta-nuk-njeh-kufi-firmos-edhe-me-vajushin/20%Always2019-02-04 13:04
https://next-television.com/tirane-deputetja-tabaku-dhuna-e-taksave-nuk-duhet-te-shtype-lirine-e-askujt/20%Always2019-02-04 12:09
https://next-television.com/une-jam-mia-film-per-jeten-e-kengetares-se-njohur-italiane/20%Always2019-02-04 11:55
https://next-television.com/alarmi-ne-shqiperi-shenjat-si-te-dalloni-gripin-e-derrit-nga-gripi-i-zakonshem/20%Always2019-02-04 11:35
https://next-television.com/barishtet-e-karrotave-per-zemren-veshkat-dhe-kockat/20%Always2019-02-04 11:27
https://next-television.com/elbasan-sekuestrohet-mine-me-telekomande-dhe-7-kg-kanabis/20%Always2019-02-04 11:14
https://next-television.com/futboll-2019-vit-i-erret-inter-vendos-per-te-ardhmen-e-spellettit/20%Always2019-02-04 10:46
https://next-television.com/ushqimet-qe-te-duhen-per-nje-mendje-te-mprehte-pa-stres/20%Always2019-02-04 10:27
https://next-television.com/lezhe-kryedemokrati-basha-te-bashkohemi-me-16-shkurt-ne-tirane/20%Always2019-02-04 10:17
https://next-television.com/kurat-natyrale-per-qarkullimin-e-mire-te-gjakut-dhe-kunder-trombozes/20%Always2019-02-04 10:11
https://next-television.com/tirane-shenohet-viktima-e-trete-nga-gripi/20%Always2019-02-04 09:48
https://next-television.com/gjermania-penalizim-per-azilkerkuesit-qe-genjejne/20%Always2019-02-04 09:42
https://next-television.com/gruaja-gjendet-e-vdekur-ne-kasollen-e-ciklit-menstrual/20%Always2019-02-04 09:32
https://next-television.com/durres-zjarr-ne-katin-e-shtate-te-nje-pallati-ne-currila-nuk-ka-viktima-video/20%Always2019-02-04 10:51
https://next-television.com/shba-aeroplani-perplaset-me-shtepine-pese-te-vdekur/20%Always2019-02-04 09:08
https://next-television.com/tirane-pedagoget-ne-greve-bojkotohet-mesimi-tek-shkencat-sociale/20%Always2019-02-04 08:18
https://next-television.com/shkoder-studentet-nuk-lejojne-nisjen-e-mesimit-bllokojne-rektoratin/20%Always2019-02-04 07:59
https://next-television.com/kosove-kryeministri-rama-ne-shtepine-e-presidentit-thaci-me-udheheqesit-e-vendit/20%Always2019-02-04 07:53
https://next-television.com/australi-permbytje-shekullore-banoret-perballen-edhe-me-reptilet/20%Always2019-02-04 07:48
https://next-television.com/tirane-kryedemokrati-basha-mbron-studentet-nuk-do-iu-digjet-viti/20%Always2019-02-04 07:42
https://next-television.com/megaoperacion-i-antimafias-italiane-21-ne-pranga/20%Always2019-02-04 07:27
https://next-television.com/brenda-babyshower-te-diellza-kolgecit-zbulon-gjinine-e-bebit/20%Always2019-02-04 07:13
https://next-television.com/papa-po-percjell-me-shqetesim-te-madh-krizen-ne-jemen/20%Always2019-02-04 07:02
https://next-television.com/kosove-19-vjet-nga-masakra-dhe-ndarja-e-mitrovices/20%Always2019-02-03 21:04
https://next-television.com/tirane-ministrja-spiropali-presidenca-e-ngjashme-me-simotren-pd-dhe-sigruan-lsi/20%Always2019-02-03 19:58
https://next-television.com/tirane-protesta-e-banoreve-te-unazes-se-re-deputeti-balliu-ska-zgjidhe-politike/20%Always2019-02-03 19:18
https://next-television.com/mal-i-zi-tragjedi-ne-liqenin-e-shkodres-kater-persona-humbin-jeten/20%Always2019-02-03 18:23
https://next-television.com/mal-i-zi-bombe-ne-makine-vritet-nje-nga-figurat-e-botes-se-krimit/20%Always2019-02-03 18:07
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-nuk-perjashton-dergimin-e-ushtrise-ne-venezuele/20%Always2019-02-03 17:47
https://next-television.com/lsi-deputeti-braimllari-rama-nje-kryeminister-hajdut-duhet-te-ishte-ne-burg/20%Always2019-02-03 16:42
https://next-television.com/tirane-operacioni-rruga-e-gabuar-ne-hetim-edhe-disa-efektiva-te-policise-se-shtetit/20%Always2019-02-03 16:05
https://next-television.com/rreziqet-nga-virusi-i-gripit-flet-mjekja-alma-cani-kujdes-kur-keni-keto-simptoma/20%Always2019-02-03 14:25
https://next-television.com/flori-mumajesi-u-shfaq-ne-pub-me-nje-bjonde-zbulohet-emri-dhe-imazhi-i-vajzes-misterioze/20%Always2019-02-03 14:05
https://next-television.com/ish-ministrat-e-shkarkuar-kane-forcuar-miqesite-me-njeri-tjetrin-ndajne-te-njejtin-hall/20%Always2019-02-03 13:46
https://next-television.com/perdhunimi-ne-grup-i-te-mitures-zbulohen-detaje-tronditese/20%Always2019-02-03 13:22
https://next-television.com/proteste-ne-elbasan-qindra-qytetare-marshojne-ne-shesh/20%Always2019-02-03 12:48
https://next-television.com/perdhunuan-ne-grup-te-mituren-gjykata-denon-me-burg-adoleshentet/20%Always2019-02-03 12:41
https://next-television.com/eni-cobani-dhe-edita-tahiri-aksident-tel-kthesa-e-xhanes/20%Always2019-02-03 12:19
https://next-television.com/lezhe-i-zhdukur-prej-9-ditesh-gjendet-i-pajete-ne-nje-parcele/20%Always2019-02-03 11:46
https://next-television.com/kenge-e-re-alban-skenderajt-capital-t-dhe-ylli-limani-se-bashku/20%Always2019-02-03 11:23
https://next-television.com/tirane-vdes-48-vjecari-ne-senatorium-dyshohet-per-virusin-e-gripit-te-derrit/20%Always2019-02-03 11:00
https://next-television.com/fier-shperthen-nje-bombol-gazi-ne-nje-apartament/20%Always2019-02-03 10:42
https://next-television.com/aksidentoi-28-vjecarin-dhe-u-largua-nga-vendi-i-ngjarjes-policia-prangos-vlonjatin/20%Always2019-02-03 10:19
https://next-television.com/moti-i-keq-paralizon-durresin-e-vloren-mbyten-disa-varka-peshkimi/20%Always2019-02-03 10:14
https://next-television.com/alesia-bami-pasi-humbi-vendin-e-saj-te-punes-flet-per-plane-te-tjera/20%Always2019-02-03 10:09
https://next-television.com/skandal-djali-i-kryebashkiakut-kercenon-me-jete-sekretarin-e-ps/20%Always2019-02-03 09:26
https://next-television.com/tirane-grabitet-supermarketi-prane-zogut-te-zi/20%Always2019-02-03 09:00
https://next-television.com/itali-tentoi-te-grabiste-nje-makine-me-kacavide-bie-ne-pranga-shqiptari/20%Always2019-02-03 08:41
https://next-television.com/shqipetaret-tashme-drejt-semundjeve-depresionit-dhe-kequshqyerjes/20%Always2019-02-03 08:19
https://next-television.com/ronaldo-nuk-mjafton-juventusin-e-ndal-edhe-parm/20%Always2019-02-03 08:04
https://next-television.com/greqi-shperthim-ne-nje-restorant-tre-viktima/20%Always2019-02-03 07:57
https://next-television.com/me-155-km-h-ne-sauk-radari-kap-mat-shoferin-mesazhi-i-policise/20%Always2019-02-03 07:31
https://next-television.com/me-ujqer-dhe-tigra-si-modelet-rrezikojne-jeten/20%Always2019-02-02 21:42
https://next-television.com/cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-nese-hani-mjalt-para-gjumit/20%Always2019-02-02 21:33
https://next-television.com/zvicer-burrat-diskriminojne-grate-ne-sektorin-e-pagave/20%Always2019-02-02 20:56
https://next-television.com/ne-prag-te-lindjes-elita-rudi-realizon-setin-e-fotove-te-shtatzanise-dhe-ne-u-mrekulluam/20%Always2019-02-02 20:22
https://next-television.com/mercedes-prezanton-bishen-e-re-elektrike/20%Always2019-02-03 07:16
https://next-television.com/teknologji-nenkrese-inteligjente-qe-eliminon-zhurmat-nga-gerhitja/20%Always2019-02-02 19:13
https://next-television.com/pse-nuk-ju-ze-gjumi-dhe-pse-zgjoheni-naten-si-te-flini-te-qete/20%Always2019-02-02 18:43
https://next-television.com/juventus-nuk-ngopet-troket-serish-te-reali/20%Always2019-02-02 18:15
https://next-television.com/si-te-perdorni-soden-e-bukes-kunder-te-djegurave/20%Always2019-02-02 17:43
https://next-television.com/a-do-ta-zgjidhte-angela-martini-burrin-e-saj-nese-do-te-ishte-i-varfer/20%Always2019-02-02 17:06
https://next-television.com/vlore-moti-i-keq-pezullon-dy-dite-lundrimin/20%Always2019-02-02 16:32
https://next-television.com/serish-arkivole-ne-rruget-e-elbasanit-kush-po-kercenon-ke/20%Always2019-02-02 16:02
https://next-television.com/studimi-i-ri-mund-tju-beje-te-largoheni-nga-facebook/20%Always2019-02-02 15:18
https://next-television.com/duket-shtepi-normale-por-policia-beri-zbulimin-e-cuditshem-pasi-hyri-aty/20%Always2019-02-02 14:47
https://next-television.com/kapshtice-rezultonte-i-denuar-ne-gjermani-arrestohet-36-vjecari/20%Always2019-02-02 15:02
https://next-television.com/maqedonia-nenshkruan-protokollin-per-hyrjen-ne-nato/20%Always2019-02-02 14:18
https://next-television.com/horoskopi-i-muajit-shkurt-nga-astrologu-paolo-fox/20%Always2019-02-02 14:11
https://next-television.com/nje-enigme-me-pak-per-brendesine-e-tokes/20%Always2019-02-02 13:28
https://next-television.com/a-eshte-ngrenia-e-mengjesit-gjithmone-shprehi-e-shendetshme/20%Always2019-02-02 13:20
https://next-television.com/pd-deputetja-tabaku-shqiperia-ne-zgripin-e-erresires/20%Always2019-02-02 13:05
https://next-television.com/durres-arrest-ne-burg-per-tre-te-akuzuarit-per-shperndarje-droge/20%Always2019-02-02 12:56
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-apel-studenteve-shkoni-ne-mesim-do-ju-digjet-viti/20%Always2019-02-02 11:45
https://next-television.com/sandalet-minimaliste-modeli-i-kepuceve-qe-sugjerohet-patjeter-ne-2019/20%Always2019-02-02 11:36
https://next-television.com/rumani-samiti-i-be-cakaj-vleresime-pozitive-per-negociatat/20%Always2019-02-02 11:27
https://next-television.com/identiteti-made-in-albania/20%Always2019-02-02 11:21
https://next-television.com/iran-prezantohet-raketa-me-rreze-te-gjate-lundrimi/20%Always2019-02-02 11:12
https://next-television.com/kube-godet-meteori-degjohet-shperthim-i-fuqishem/20%Always2019-02-02 11:04
https://next-television.com/norvegji-ndertohet-tuneli-lundrues/20%Always2019-02-02 10:41
https://next-television.com/standard-poors-nota-pozitive-per-ekonomine-shqiptare/20%Always2019-02-02 10:33
https://next-television.com/balad-sjell-nje-tjeter-version-te-ences/20%Always2019-02-02 10:27
https://next-television.com/pd-kreu-basha-me-16-shkurt-ti-hapim-rrugen-shqiperise/20%Always2019-02-02 10:22
https://next-television.com/lonelyplanet-rendit-shqiperine-ne-destinacionet-me-te-mira-2019/20%Always2019-02-02 10:10
https://next-television.com/tirane-viti-i-ri-kinez-festivali-i-fenereve-ne-shesh/20%Always2019-02-02 09:50
https://next-television.com/horoskopi-ditor-02-shkurt-2019/20%Always2019-02-02 09:26
https://next-television.com/elbasan-arrestohet-45-vjecari-nga-cerriku-ishte-denuar-me-11-vjet-burg-ne-itali/20%Always2019-02-02 09:14
https://next-television.com/futboll-teuta-ne-bisedime-me-vajushin-goditja-e-madhe-e-merkatos-se-dimrit/20%Always2019-02-02 09:02
https://next-television.com/tirane-forcat-e-armatosura-gjen-brig-albert-mullai-ne-krye-te-forces-tokesore/20%Always2019-02-02 08:55
https://next-television.com/shba-senati-kundershton-terheqjen-e-trupave-nga-siria-dhe-afganistani/20%Always2019-02-02 08:41
https://next-television.com/gjermani-zaev-dhe-tsipras-fitojne-cmimin-prestigjoz-ewald-von-kleist/20%Always2019-02-02 08:26
https://next-television.com/ekonomi-raporti-i-fmn-stop-emigracionit-rrezikohet-ekonomia-shqiptare/20%Always2019-02-02 08:10
https://next-television.com/itali-tre-shqiptare-ne-pranga-u-kapen-me-kokaine-dhe-kanabis/20%Always2019-02-02 07:49
https://next-television.com/rumani-samiti-i-be-cakaj-i-kunderpergjigjet-dacicit-edhe-ju-nga-kosova-jeni/20%Always2019-02-02 07:41
https://next-television.com/mbretereshe-letizia-shkelqen-e-veshur-koke-e-kembe-me-vetem-20-dollare/20%Always2019-02-01 21:46
https://next-television.com/shba-trump-do-te-shpallet-emergjenca-kombetare-per-murin-me-meksiken/20%Always2019-02-01 21:39
https://next-television.com/kolesteroli-i-larte-demton-kockat-cfare-duhet-te-hani/20%Always2019-02-01 21:30
https://next-television.com/brenda-cantes-se-jonida-maliqit-ka-gjithmone-keto-gjera/20%Always2019-02-01 21:25
https://next-television.com/ivica-dacic-i-puth-doren-federica-mogherinit/20%Always2019-02-01 21:02
https://next-television.com/stresi-tkurr-trurin-menyrat-me-te-mira-si-ta-mposhtni-ate/20%Always2019-02-01 20:30
https://next-television.com/bruno-alves-nuk-ka-ndermend-te-terhiqet-nga-futbolli-rinovon-me-parmen/20%Always2019-02-01 19:56
https://next-television.com/has-makina-perplas-per-vdekje-te-moshuarin/20%Always2019-02-01 19:47
https://next-television.com/ja-me-ke-eshte-lidhur-marsela-cibukaj-eshte-kengetar-dhe-ai/20%Always2019-02-01 19:39
https://next-television.com/muzika-e-ed-sheeran-i-ben-femijet-te-lumtur/20%Always2019-02-01 19:12
https://next-television.com/pamjet-spektakolare-shba-ja-ngrin-e-tera-nuk-do-ta-besoni-por-ka-ngrire-edhe-deti/20%Always2019-02-01 18:49
https://next-television.com/bashkia-e-tiranes-jep-600-bursa-vjetore-per-nxenesit-ja-kush-perfiton/20%Always2019-02-01 18:19
https://next-television.com/gjirokaster-pranga-dy-personave-te-denuar-per-vjedhje/20%Always2019-02-01 17:53
https://next-television.com/sa-kafe-duhet-te-pijne-ne-dite-personat-qe-vuajne-nga-tensioni-i-larte/20%Always2019-02-01 17:33
https://next-television.com/pd-basha-dako-eshte-shembelltyra-e-regjimit-qe-sundon-vendin/20%Always2019-02-01 17:07
https://next-television.com/hapesire-temperaturat-bien-nen-190-grade-naten-ne-hene/20%Always2019-02-01 16:46
https://next-television.com/strakosha-heroi-i-lazios-ne-kualifikimin-ndaj-interit/20%Always2019-02-01 16:26
https://next-television.com/ronaldo-ne-zi-pas-humbjes-se-njeriut-te-afert/20%Always2019-02-01 16:04
https://next-television.com/tirane-ministrja-spiropali-takim-me-ambasadorin-soreca/20%Always2019-02-01 14:22
https://next-television.com/lezhe-i-kerkuari-per-kultivim-droge-kapet-pas-kater-vjetesh/20%Always2019-02-01 14:19
https://next-television.com/parku-me-i-madh-nenujor-ne-bote/20%Always2019-02-01 14:15
https://next-television.com/ksamili-destinacioni-me-i-kerkuar-nga-mijera-turiste-italiane/20%Always2019-02-01 13:39
https://next-television.com/eskorta-e-kryeministrit-rama-perfshihet-ne-aksident/20%Always2019-02-01 13:22
https://next-television.com/afrike-e-jugut-zbulohet-qyteti-i-humbur-200-vjecar/20%Always2019-02-01 13:07
https://next-television.com/tirane-ministrja-shahini-zgjidhja-duhet-nga-universiteti/20%Always2019-02-01 12:55
https://next-television.com/kur-debati-politik-merr-fytyren-e-gjushit/20%Always2019-02-01 12:31
https://next-television.com/kosove-taksa-ndaj-serbise-haradinaj-nuk-terhiqemi/20%Always2019-02-01 12:11
https://next-television.com/futboll-spalletti-prane-largimit/20%Always2019-02-01 12:03
https://next-television.com/lezhe-arrestohet-nje-person-per-shitje-te-lendeve-narkotike/20%Always2019-02-01 11:54
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-reforma-ne-drejtesi-po-jep-rezultate/20%Always2019-02-01 11:43
https://next-television.com/tirane-kreu-i-klp-me-19-mars-hapet-gara-per-prokuror-te-pergjithshem/20%Always2019-02-01 11:23
https://next-television.com/pd-deputetja-tabaku-liri-bizneseve/20%Always2019-02-01 11:18
https://next-television.com/pd-kreu-basha-vendi-ne-krize-te-trefishte/20%Always2019-02-01 11:02
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-bisedimet-per-murin-humbje-kohe/20%Always2019-02-01 10:57
https://next-television.com/paris-makinat-e-se-ardhmes-shfaqen-modelet-me-inovative/20%Always2019-02-01 10:53
https://next-television.com/futboll-fifa-rimodelon-boterorin-e-klubeve-ne-mars/20%Always2019-02-01 10:46
https://next-television.com/greqi-arrestohen-dy-shqiptare-shantazh-te-miturave/20%Always2019-02-01 10:37
https://next-television.com/tirane-detaje-nga-takimi-i-pedagogeve-me-ministren-e-arsimit/20%Always2019-02-01 10:29
https://next-television.com/facebook-fshin-800-llogari-iraniane-tentuan-ndikimin-ne-shqiperi/20%Always2019-02-01 10:06
https://next-television.com/tirane-ministri-lleshaj-150-universitare-ne-akademine-e-sigurise/20%Always2019-02-01 10:01
https://next-television.com/itali-ekonomia-vazhdon-te-kontraktohet/20%Always2019-02-01 09:54
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-reagon-ndaj-deklaratave-te-berishes/20%Always2019-02-01 09:45
https://next-television.com/dpd-paralajmeron-erera-te-fuqishme-portet-detare-te-marrin-masa/20%Always2019-02-01 09:21
https://next-television.com/lezhe-qellohet-me-arme-godina-e-njesise-administrative/20%Always2019-02-01 09:06
https://next-television.com/kalaja-e-tiranes-kryeministri-rama-atraksioni-me-i-ri-ne-kryeqytet/20%Always2019-02-01 09:03
https://next-television.com/gjermani-vritet-nje-25-vjecar-shqiptar/20%Always2019-02-01 08:45
https://next-television.com/tirane-pedagoget-takim-me-ministren-e-arsimit/20%Always2019-02-01 08:24
https://next-television.com/fruti-qe-ka-efekte-sheruese-per-pastrimin-e-gjakut/20%Always2019-02-01 08:57
https://next-television.com/telepatia-valet-e-vecanta-te-trurit-qe-na-lidhin-me-te-tjeret/20%Always2019-02-01 07:57
https://next-television.com/kosove-kundershtohet-konferenca-nderkombetare/20%Always2019-02-01 07:49
https://next-television.com/indeksi-2018-shqiptaret-nder-me-kurnacet-ne-evrope/20%Always2019-02-01 07:27
https://next-television.com/horoskopi-ditor-01-shkurt-2019/20%Always2019-02-01 07:11