XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://next-television.com/suplementi-me-i-mire-per-te-luftuar-lodhjen/20%Always2019-01-31 20:27
https://next-television.com/viti-2018-me-i-keqi-per-tregun-e-smartfoneve/20%Always2019-01-31 20:08
https://next-television.com/egjipt-restaurohet-varri-i-tutankhamon/20%Always2019-01-31 20:01
https://next-television.com/brad-pitt-dhe-angelina-jolie-dalin-serish-bashke/20%Always2019-01-31 19:54
https://next-television.com/kater-bankat-me-te-medha-ne-shqiperi-nen-hetim-te-thelluar/20%Always2019-02-01 08:52
https://next-television.com/moderatorja-shqiptare-flet-per-humbjen-e-te-atit/20%Always2019-01-31 19:40
https://next-television.com/pd-se-mund-ti-besohet-po-te-zhbeje-2008/20%Always2019-01-31 19:26
https://next-television.com/e-dashura-e-stresit-konfirmon-daljen-e-tij/20%Always2019-01-31 18:56
https://next-television.com/portugali-marina-sekuestron-25-ton-kokaine/20%Always2019-01-31 19:38
https://next-television.com/cigaret-elektronike-te-rrezikshme-per-shendetin/20%Always2019-01-31 18:45
https://next-television.com/eurostat-renditja-shqiperia-me-pagen-minimale-me-te-ulet-ne-evrope/20%Always2019-01-31 17:54
https://next-television.com/formula-1-ferrari-rrit-investimet-per-te-fituar-sezonin-2019/20%Always2019-01-31 17:41
https://next-television.com/tirane-kryebashkiaku-veliaj-karta-e-studentit-tager-i-universiteteve/20%Always2019-01-31 17:38
https://next-television.com/kine-testohet-treni-me-i-shpejte-nentokesor/20%Always2019-01-31 17:31
https://next-television.com/kosove-presidenti-thaci-nuk-do-rrezikojme-partneritetin-me-shba/20%Always2019-01-31 17:55
https://next-television.com/irane-ambasadori-i-osbe-shqiperia-me-e-korruptuar-sesa-dy-vjet-me-pare/20%Always2019-01-31 17:22
https://next-television.com/bisedimet-tregtare-shba-kine/20%Always2019-01-31 17:11
https://next-television.com/tifozja-e-juventusit-terbon-instagramin-me-fotot-provokuese/20%Always2019-01-31 17:09
https://next-television.com/tirane-kryedemokrati-basha-ne-krah-te-banoreve-te-astirit/20%Always2019-01-31 16:37
https://next-television.com/tirane-ministrja-spiropali-shfaqje-vulgu-e-opozites/20%Always2019-01-31 16:25
https://next-television.com/dhuro-nje-buzekuq-nisma-qe-po-bashkon-grate-shqiptare/20%Always2019-01-31 16:11
https://next-television.com/tirane-ministrja-balluku-konsolidim-financiar-per-sektorin-elektroenergjetik/20%Always2019-01-31 15:58
https://next-television.com/apple-mbyll-aksesin-e-programeve-te-facebook-ne-iphone/20%Always2019-01-31 15:41
https://next-television.com/tirane-kuvendi-rrezon-dekretin-e-dyte-te-presidentit/20%Always2019-01-31 15:35
https://next-television.com/tirane-ministrja-manastirliu-reforma-sociale-e-suksesshme/20%Always2019-01-31 15:26
https://next-television.com/indeksi-i-lirise-ekonomike-shqiperia-rritet-me-13-vende/20%Always2019-01-31 15:08
https://next-television.com/londer-industria-automobilistike-ne-alarm-per-nje-brexit-pa-marreveshje/20%Always2019-01-31 15:05
https://next-television.com/policia-e-shtetit-hap-dyert-per-studentet-ekselente/20%Always2019-01-31 14:56
https://next-television.com/ngjyrat-neutrale-trendi-me-in-i-thonjve-ne-2019/20%Always2019-01-31 14:54
https://next-television.com/ekstradohet-nga-athina-dibrani-i-denuar-me-shtate-vjet-burg/20%Always2019-01-31 14:50
https://next-television.com/trendet-e-viteve-80-qe-po-rikthen-2019/20%Always2019-01-31 14:38
https://next-television.com/shkencetaret-shpikin-paisjen-qe-kthen-mendimet-ne-fjali/20%Always2019-01-31 14:29
https://next-television.com/perfitime-shendetesore-grate-duhet-te-dalin-dy-here-ne-jave-me-shoqet/20%Always2019-01-31 14:12
https://next-television.com/reagim-ndaj-letres-se-30-shkrimtareve-dhe-publicisteve/20%Always2019-01-31 14:07
https://next-television.com/korce-kanosen-aksioneret-e-dy-shoqerive-te-transportit-per-ti-marre-pasurine-arrestohen-dy-persona/20%Always2019-01-31 13:59
https://next-television.com/tirane-digjen-tre-makina-tek-astiri/20%Always2019-01-31 13:51
https://next-television.com/biseda-me-shtepine-e-bardhe-kryeministri-rama-zbardh-telefonaten/20%Always2019-01-31 13:49
https://next-television.com/edhe-baseli-futet-ne-gare-per-yllin-e-kosoves/20%Always2019-01-31 13:41
https://next-television.com/ja-kush-eshte-gjyshja-me-e-bukur-shqiptare/20%Always2019-01-31 13:32
https://next-television.com/kunder-kolles-kura-natyrale-me-xhenxhefil-qepe-dhe-hudher/20%Always2019-01-31 13:21
https://next-television.com/kuvend-pas-fjales-se-bashes-largohet-opozita/20%Always2019-01-31 13:11
https://next-television.com/hiking-mes-debores-ne-parkun-kombetar-shebenik-jabllanice/20%Always2019-01-31 12:50
https://next-television.com/pd-basha-rama-erdhi-sot-i-droguar/20%Always2019-01-31 12:42
https://next-television.com/kuvend-kryeministri-rama-sfidon-berishen-e-kalon-dot-oqeanin/20%Always2019-01-31 12:19
https://next-television.com/denis-suarez-nuk-do-mberrije-vetem-te-arsenali-njihuni-me-te-dashuren-e-tij/20%Always2019-01-31 12:04
https://next-television.com/artan-lazaj-skalon-vetting-un-ngelet-edhe-nga-kpa/20%Always2019-01-31 11:55
https://next-television.com/llixhat-ne-diber-lala-te-anulohet-koncesioni-ere-korrupsioni/20%Always2019-01-31 11:49
https://next-television.com/kujdes-me-antibiotiket-zbuloni-cfare-i-bejne-stomakut-dhe-kockave/20%Always2019-01-31 11:41
https://next-television.com/peqin-perplasen-dy-makina-plagosen-burre-e-grua/20%Always2019-01-31 11:30
https://next-television.com/ava-max-ylli-me-i-ri-shqiptar-ne-tregun-e-huaj-muzikor/20%Always2019-01-31 11:25
https://next-television.com/sarri-rrezikon-stolin-tifozet-tallen-me-italianin-dhe-higuain/20%Always2019-01-31 11:18
https://next-television.com/artistet-nga-shqiperia-dhe-kosova-bashke-ne-skenen-e-arturbina/20%Always2019-01-31 10:59
https://next-television.com/turqi-sekuestrohet-1-5-ton-heroine-dhe-marijuane/20%Always2019-01-31 10:54
https://next-television.com/tirane-prokuroria-pushon-hetimet-ish-deputeti-te-me-kthehet-mandati/20%Always2019-01-31 10:45
https://next-television.com/cilat-jane-ushqimet-e-duhura-qe-djegin-yndyrnat-ne-trup/20%Always2019-01-31 10:16
https://next-television.com/pd-berisha-rama-shkoi-dhe-u-kthye-nga-gjermania-me-bisht-ne-shale/20%Always2019-01-31 10:08
https://next-television.com/gjimshiti-tregon-si-e-ndaloi-ronaldon-dhe-suksesin-ndaj-juventusit/20%Always2019-01-31 10:01
https://next-television.com/samsung-synon-prodhimin-e-telefonave-me-1-tb-memorie/20%Always2019-01-31 09:49
https://next-television.com/bulqize-ndalohet-29-vjecari-i-shpallur-ne-kerkim/20%Always2019-01-31 09:37
https://next-television.com/ceshtja-tahiri-me-6-shkurt-shqyrtohet-ankimimi-i-ish-ministrit/20%Always2019-01-31 09:31
https://next-television.com/durres-goditet-grupi-qe-trafikonte-heroine-kater-ne-pranga/20%Always2019-01-31 09:13
https://next-television.com/donald-trump-hyjnor-sanders-zoti-donte-keshtu/20%Always2019-01-31 09:07
https://next-television.com/acar-ne-shba-temperaturat-deri-ne-50-grade/20%Always2019-01-31 08:55
https://next-television.com/elbasan-reshjet-e-bores-pezullohet-mesimi-ne-disa-shkolla-ne-elbasan/20%Always2019-01-31 08:29
https://next-television.com/vlore-11-makina-perfshihen-ne-aksident/20%Always2019-01-31 08:21
https://next-television.com/kengetarja-indiane-vdes-ne-aksident-rrugor/20%Always2019-01-31 08:07
https://next-television.com/kafshon-krokodilin-ne-kembe-per-te-shpetuar-djalin/20%Always2019-01-31 08:03
https://next-television.com/vlore-serisht-tritol-nuk-shperthen/20%Always2019-01-31 07:36
https://next-television.com/rinisin-reshjet-e-bores-ne-gjirokaster-bllokohen-disa-fshatra-ne-diber-e-korce/20%Always2019-01-31 07:32
https://next-television.com/nderron-jete-aktori-i-njohur-amerikan/20%Always2019-01-31 07:22
https://next-television.com/horoskopi-ditor-31-janar-2019/20%Always2019-01-31 07:13
https://next-television.com/arabia-saudite-mbyll-fushaten-anti-korrupsion-rikuperohen-mbi-100-miliarde-dollare/20%Always2019-01-31 07:07
https://next-television.com/atalanta-e-berishes-dhe-gjimshtit-eliminon-juventusin-nga-kupa/20%Always2019-01-30 21:47
https://next-television.com/harry-dhe-meghan-sdo-festojne-bashke-shen-valentinin/20%Always2019-01-30 21:40
https://next-television.com/ishin-te-dehur-dhe-u-perpoqen-te-benin-selfie-cifti-humb-jeten-tragjikisht/20%Always2019-01-30 21:07
https://next-television.com/be-kundershton-thirrjet-per-rinegociim-te-marreveshjes-per-brexit/20%Always2019-01-30 20:35
https://next-television.com/edhe-meteore-artificiale/20%Always2019-01-30 20:14
https://next-television.com/shtatzania-e-ben-punen-e-saj-edhe-almeda-i-merr-ca-kile-por-serish-eshte-yll/20%Always2019-01-30 19:44
https://next-television.com/lekura-e-ashper-nga-i-ftohti-kur-eshte-e-rrezikshme-dhe-si-ta-trajtoni/20%Always2019-01-30 19:21
https://next-television.com/cifti-me-i-ri-i-showbiz-it-eshte-shume-cool/20%Always2019-01-30 18:50
https://next-television.com/france-del-ne-qarkullim-pulla-postare-me-imazhin-e-skenderbeut/20%Always2019-01-30 18:26
https://next-television.com/tirane-pas-largimit-te-eltar-dedes-emerohet-drejtoresha-e-re-e-ishsh-se/20%Always2019-01-30 18:00
https://next-television.com/vorbulla-polare-pllakos-mbi-shtetet-e-bashkuara-gjashte-te-vdekur/20%Always2019-01-30 17:38
https://next-television.com/durres-qelloi-me-arme-zjarri-ne-ajer-arrestohet-nje-person/20%Always2019-01-30 17:09
https://next-television.com/perlotet-adelina-tahiri-ndihem-shume-keq-me-kane-kercenuar-per-djalin/20%Always2019-01-30 17:04
https://next-television.com/tare-ben-goditjen-e-forte-zhegrova-kalon-tek-lazio/20%Always2019-01-30 16:37
https://next-television.com/tirane-operacioni-antidroge-arrestohen-pese-persona-per-heroine/20%Always2019-01-30 16:12
https://next-television.com/raste-ne-shtim-me-tension-te-larte-ne-shqiperi-shkaqet-dhe-disa-trajtime-natyrale/20%Always2019-01-30 15:48
https://next-television.com/venezuele-maduro-pretendon-se-trump-urdheroi-ekzekutimin-e-tij/20%Always2019-01-30 15:02
https://next-television.com/britani-e-madhe-cfare-po-ndodh-me-brexit/20%Always2019-01-30 15:01
https://next-television.com/tirane-ministrja-gjonaj-ngritja-e-spak-garanci-ne-luften-kunder-korrupsionit/20%Always2019-01-30 14:55
https://next-television.com/librazhd-automjeti-perplaset-me-zjarrefikesen/20%Always2019-01-30 14:51
https://next-television.com/tirane-te-shtena-me-arme-zjarri-prane-komisariatit/20%Always2019-01-30 13:51
https://next-television.com/mjeket-izraelite-gjejne-kuren-e-kancerit-brenda-nje-viti/20%Always2019-01-30 13:41
https://next-television.com/futboll-arsenal-nis-bisedimet-per-te-nenshkruar-yannick-carrascon/20%Always2019-01-30 13:31
https://next-television.com/tirane-ministrja-spiropali-sekretarite-te-informojne-sakte-studentet/20%Always2019-01-30 13:23
https://next-television.com/tirane-ish-ministri-ahmetaj-kunder-rritjes-se-cmimit-per-sherbimet-dentare/20%Always2019-01-30 12:53
https://next-television.com/tirane-sokol-dedja-emerohet-zevendesminister-i-jashtem/20%Always2019-01-30 12:23
https://next-television.com/apple-vendos-uljen-e-cmimeve-te-iphone/20%Always2019-01-30 12:14
https://next-television.com/tirane-ambasadori-i-bahreinit-paraqet-letrat-kredenciale/20%Always2019-01-30 11:38
https://next-television.com/futboll-kavajasit-nisin-pergatitjet-per-ndeshjen-elbasani-besa-video/20%Always2019-01-30 11:34
https://next-television.com/bashkimi-familjar-ne-itali-dhe-kriteret-qe-duhet-te-dini/20%Always2019-01-30 11:23
https://next-television.com/kruje-policia-e-shtetit-zbardh-shperthimin-me-eksploziv-ne-nikel/20%Always2019-01-30 11:20
https://next-television.com/shqiperia-eldorado-e-koncesioneve-dhe-ppp-ve/20%Always2019-01-30 11:16
https://next-television.com/roza-lati-flet-per-dhunen-ne-familje/20%Always2019-01-30 11:10
https://next-television.com/indeksi-global-shqiperise-i-mungon-60-perqind-e-infrastruktures/20%Always2019-01-30 10:41
https://next-television.com/tirane-kryedemokrati-basha-edi-rama-mashtroi-700-familje/20%Always2019-01-30 10:31
https://next-television.com/pd-deputeti-alibeaj-ps-kerkon-te-riktheje-imunitetin-e-deputeteve/20%Always2019-01-30 10:16
https://next-television.com/tirane-zgjidhen-gjyqtaret-per-dosjen-e-klement-balilit/20%Always2019-01-30 10:01
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-bashkeqeverisja-eshte-platforma-qe-zgjidh-mijera-halle/20%Always2019-01-30 09:50
https://next-television.com/shba-transparence-per-armet-berthamore/20%Always2019-01-30 09:23
https://next-television.com/tirane-ministrja-shahini-ligji-i-arsimit-te-larte-kater-nene-do-te-ndryshojne/20%Always2019-01-30 09:09
https://next-television.com/britani-e-madhe-may-e-gatshme-per-bisedime-shtese-me-udheheqesit-e-be/20%Always2019-01-30 08:58
https://next-television.com/fier-ne-pranga-41-vjecari-ne-kerkim-per-trafik-lendesh-narkotike/20%Always2019-01-30 08:52
https://next-television.com/itali-sekuestrohet-650-kg-kokaine-ne-nje-kontenier-me-kafe/20%Always2019-01-30 08:35
https://next-television.com/whatsapp-zbulohet-truku-per-te-rilexuar-mesazhet-e-fshira/20%Always2019-01-30 08:27
https://next-television.com/gjashte-modelet-e-flokeve-qe-do-te-shohim-kudo-gjate-2019/20%Always2019-01-30 08:15
https://next-television.com/turizmi-ne-shqiperi-10-aktivitete-qe-duhet-ti-provoni-gjate-vitit-2019/20%Always2019-01-30 07:54
https://next-television.com/mali-i-zi-pese-te-vdekur-nga-gripi/20%Always2019-01-30 07:44
https://next-television.com/prestigjiozja-britanike-the-guardian-portet-evropiane-dhe-mafia-shqiptare-e-droges/20%Always2019-01-30 07:27
https://next-television.com/horoskopi-ditor-30-janar-2019/20%Always2019-01-30 06:59
https://next-television.com/gazeta-franceze-neymar-do-te-mungoje-tre-muaj-per-psg/20%Always2019-01-29 21:45
https://next-television.com/i-cmendur-pas-michael-jackson11-operacione-per-ti-ngjare-foto/20%Always2019-01-29 21:23
https://next-television.com/zbuloni-nese-vuani-nga-luhatjet-hormonale-sinjalet-qe-jep-trupi/20%Always2019-01-29 20:53
https://next-television.com/valverde-flet-per-ndeshjen-kunder-sevillas/20%Always2019-01-29 20:20
https://next-television.com/pretendon-se-fshf-i-falsifikoi-firmen-kerkon-te-luaje-me-kosoven/20%Always2019-01-29 19:49
https://next-television.com/nga-neser-hyn-ne-fuqi-41-bis-ose-regjimi-i-burgut-te-eger/20%Always2019-01-29 19:26
https://next-television.com/cila-eshte-temperatura-ideale-per-dhomen-e-gjumit-gabimet-qe-ndikojne-tek-shendeti/20%Always2019-01-29 19:07
https://next-television.com/may-do-ti-kerkoje-be-se-rinegociim-te-paktit-per-brexit/20%Always2019-01-29 18:40
https://next-television.com/akuzohet-per-dhune-fizike-perfundon-ne-pranga-ndihmesi-i-simeones/20%Always2019-01-29 18:20
https://next-television.com/ne-kete-qytet-mund-te-merrni-te-dashur-me-qira/20%Always2019-01-29 18:01
https://next-television.com/afrojne-zgjedhjet-e-pe-pershkallezohet-retorika-itali-france/20%Always2019-01-29 17:45
https://next-television.com/pd-duma-ligji-i-fake-news-rrezikon-lajmin-e-vertete/20%Always2019-01-29 17:24
https://next-television.com/xing-vendndodhjesh-lori-me-arminen-manjola-me-klaudian-jonida-me-ersin/20%Always2019-01-29 16:56
https://next-television.com/kryeqyteti-i-cili-ndalon-shetitjen-e-kafsheve-ne-publik/20%Always2019-01-29 16:25
https://next-television.com/koncesioni-i-llixhave-edhe-dom-gjergj-meta-kunder/20%Always2019-01-29 15:59
https://next-television.com/diber-llixhat-me-koncesion-banoret-kundershtojne-vendimin/20%Always2019-01-29 15:42
https://next-television.com/nese-vuani-nga-zemra-cfare-te-beni-kujdes-kur-eshte-ftohte/20%Always2019-01-29 15:24
https://next-television.com/zaimina-vasjari-tregon-emocionet-e-nje-nene/20%Always2019-01-29 15:09
https://next-television.com/doktori-i-jep-4-vjecarit-biskota-me-kanabis/20%Always2019-01-29 14:46
https://next-television.com/bruksel-be-mbledh-gjigantet-e-internetit-ne-luften-kunder-keqinformimit/20%Always2019-01-29 14:20
https://next-television.com/gjirokaster-kapen-700-kilograme-droge-shtate-persona-ne-pranga/20%Always2019-01-29 14:09
https://next-television.com/futboll-robben-do-te-largohet-nga-bayern/20%Always2019-01-29 13:40
https://next-television.com/tirane-klgj-cakton-numrin-e-kandidateve-per-shkollen-e-magjistratures/20%Always2019-01-29 13:29
https://next-television.com/durres-helmohen-13-punetore-te-nje-rrobaqepesie-video/20%Always2019-01-29 13:08
https://next-television.com/vaqarr-makina-perplas-20-vjecaren/20%Always2019-01-29 12:59
https://next-television.com/tirane-ministrja-spiropali-ska-proteste-studentesh-por-karikature-te-opozites/20%Always2019-01-29 12:44
https://next-television.com/lidhja-qe-ekziston-ndermjet-stomakut-dhe-trurit/20%Always2019-01-29 12:28
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-taksa-me-serbine-mbetet-ne-fuqi/20%Always2019-01-29 12:25
https://next-television.com/shkoder-kryedemokrati-basha-takim-me-te-rinjte/20%Always2019-01-29 12:01
https://next-television.com/kavaje-miratohet-ndihma-ekonomike-dhe-kompensimi-per-cmimin-e-energjise-elektrike-video/20%Always2019-01-29 11:48
https://next-television.com/danimarka-nis-punen-mur-ne-kufi-me-gjermanine/20%Always2019-01-29 11:51
https://next-television.com/britani-e-madhe-kryeministrja-may-perballet-me-deputetet/20%Always2019-01-29 11:28
https://next-television.com/gjermani-ministrja-balluku-takim-mbi-investimet-e-huaja/20%Always2019-01-29 11:20
https://next-television.com/ronaldinho-vazhdon-te-tregoje-klasin-dhe-talentin-e-tij-neper-bote/20%Always2019-01-29 11:11
https://next-television.com/alvaro-morata-poston-foton-kur-ishte-femije-provokon-realin-e-madridit/20%Always2019-01-29 10:45
https://next-television.com/rusi-perplaset-gjate-uljes-ne-toke-bombarduesi-supersonik/20%Always2019-01-29 10:39
https://next-television.com/tirane-antimafia-italiane-kriminaliteti-shqiptar-i-specializuar-ne-fushen-e-droges/20%Always2019-01-29 10:29
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-konfiskoni-pasurite-e-paligjshme/20%Always2019-01-29 10:25
https://next-television.com/ura-e-kordhoces-mrekullia-200-vjecare/20%Always2019-01-29 10:22
https://next-television.com/erjona-sulejmani-me-provokuese-se-kurre/20%Always2019-01-29 10:18
https://next-television.com/bashkeshortja-e-sneijder-ndez-rrjetet-sociale/20%Always2019-01-29 10:16
https://next-television.com/tirane-ministrja-gjonaj-se-shpejti-do-prezantohet-paketa-antikrim/20%Always2019-01-29 09:56
https://next-television.com/kine-huawei-hedh-poshte-akuzat-amerikane/20%Always2019-01-29 09:34
https://next-television.com/luana-vjollca-publikon-video-duke-kenduar-live/20%Always2019-01-29 09:12
https://next-television.com/durres-helmohen-shtate-punonjese-te-nje-rrobaqepesie/20%Always2019-01-29 08:59
https://next-television.com/durres-bllokohen-417-ton-banane-te-prishura/20%Always2019-01-29 09:02
https://next-television.com/kairo-zbulohet-qilari-i-lashte-egjiptian-i-veres/20%Always2019-01-29 08:49
https://next-television.com/transparency-international-raporti-shqiperia-zhytet-ne-korrupsion/20%Always2019-01-29 08:37
https://next-television.com/a-eshte-kafeja-e-shendetshme/20%Always2019-01-29 08:16
https://next-television.com/shqiperia-perrallore-presidenti-meta-mesazh-turisteve/20%Always2019-01-29 08:09
https://next-television.com/mjaft-me-me-llogje-per-arsimin-e-larte/20%Always2019-01-29 07:29
https://next-television.com/fmn-alarm-per-ppp-risqet-fiskale-ne-rritje/20%Always2019-01-29 07:18
https://next-television.com/itali-arrestohet-shqiptarja-tregtonte-kokaine/20%Always2019-01-29 07:01
https://next-television.com/horoskopi-ditor-29-janar-2019/20%Always2019-01-29 06:50
https://next-television.com/shba-godet-me-sanksione-kompanine-shteterore-te-naftes-ne-venezuele/20%Always2019-01-28 21:55
https://next-television.com/universiteti-i-prishtines-ngjitet-nje-mije-vende-le-pas-te-tiranes/20%Always2019-01-28 21:29
https://next-television.com/spanje-trafikantet-shkarkojne-drogen-me-dron/20%Always2019-01-28 21:06
https://next-television.com/shqiperia-u-20-grumbullohet-ne-durres-miqesore-te-merkuren-ndaj-partizanit-b/20%Always2019-01-28 20:35
https://next-television.com/te-martuar-prej-70-vitesh-nderrojne-jete-duke-mbajtuar-duart-njeri-tjetrit/20%Always2019-01-28 20:09
https://next-television.com/shtypi-amerikan-mbreteresha-e-sheh-meghanin-si-nje-kancer-qe-duhet-zhdukur/20%Always2019-01-28 19:44
https://next-television.com/vitaminat-me-te-mira-per-grate-trup-ne-forme-dhe-mendje-te-mprehte/20%Always2019-01-28 19:19
https://next-television.com/presidenti-trump-skeptik-per-nje-akord-per-murin-perpara-limitit-te-ri/20%Always2019-01-28 18:44
https://next-television.com/shendetesi-shpiket-miniroboti-qe-transporton-medikamentet-ne-trup/20%Always2019-01-28 18:18
https://next-television.com/greqi-kapen-122-kg-kanabis-arrestohet-22-vjecari-transportues/20%Always2019-01-28 17:48
https://next-television.com/cmimet-te-dentisti-autoriteti-i-konkurrences-pezullon-urdhrin-e-stomatologeve/20%Always2019-01-28 17:21
https://next-television.com/lengu-i-orizit-dhe-kurat-me-te-mira-natyrale-per-shendetin-e-stomakut/20%Always2019-01-28 16:49
https://next-television.com/psg-kerkon-talentin-e-bayernit-renato-sanchez/20%Always2019-01-28 16:04
https://next-television.com/reperi-i-njohur-shqiptar-baba-per-here-te-dyte/20%Always2019-01-28 15:55
https://next-television.com/dua-lipa-albumi-i-nje-artisteje-femer-me-i-transmetuar-ne-bote/20%Always2019-01-28 15:36
https://next-television.com/lezhe-mbytet-peshkatari/20%Always2019-01-28 15:08
https://next-television.com/tepelene-grabitet-nje-banke-e-nivelit-te-dyte/20%Always2019-01-28 14:57
https://next-television.com/gjermani-14-mije-emigrante-hyne-ilegalisht-me-autobuse-e-tren/20%Always2019-01-28 14:45
https://next-television.com/pd-kreu-basha-po-ngrihemi-per-ti-dhene-fund-grabitqareve/20%Always2019-01-28 14:45
https://next-television.com/kavaje-kryedemokrati-basha-nis-turin-e-takimeve/20%Always2019-01-28 14:38
https://next-television.com/kushtetuesja-ja-tre-kandidatet-mes-tyre-nje-ish-kryeprokuror/20%Always2019-01-28 14:37
https://next-television.com/tirane-ministrja-shahini-buxheti-ne-dispozicion-te-universiteteve/20%Always2019-01-28 14:09
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-takon-zyrtarin-malazez/20%Always2019-01-28 13:48
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-koordinim-i-punes-per-turizmin-dhe-perfshirjen-sociale/20%Always2019-01-28 13:05
https://next-television.com/pd-deputeti-alibeaj-kpk-vegel-e-pushtetit-prela-pasuri-te-pajustifikuar/20%Always2019-01-28 13:00
https://next-television.com/sofia-roboti-ne-forme-njerezore/20%Always2019-01-28 12:51
https://next-television.com/samiti-i-dyte-kryeministri-rama-politika-te-reja-ne-marredheniet-me-diasporen/20%Always2019-01-28 12:34
https://next-television.com/durres-moti-i-keq-me-ere-te-forte-pezullon-punen-ne-port-video/20%Always2019-01-28 13:07
https://next-television.com/shtepia-e-ismail-kadarese-kthehet-ne-muze/20%Always2019-01-28 12:04
https://next-television.com/pikat-kryesore-te-mosmarreveshjeve-franko-italiane/20%Always2019-01-28 11:38
https://next-television.com/investimet-ne-arabine-saudite-planifikohen-mbi-400-mld-dollare/20%Always2019-01-28 11:48
https://next-television.com/tirane-ish-ministri-ahmetaj-nuk-heqim-dore-nga-ppp/20%Always2019-01-28 11:16
https://next-television.com/fustani-viktorian-trendi-i-fundit-qe-po-pushton-instagramin/20%Always2019-01-28 11:05
https://next-television.com/tirane-klp-shkarkon-prokurorin-dedaj/20%Always2019-01-28 10:30
https://next-television.com/ps-rrezohet-dekreti-i-presidentit-rishikohet-kadastra/20%Always2019-01-28 10:19
https://next-television.com/pd-zbardhen-detajet-e-mbledhje-dhe-porosite-e-kreut-basha/20%Always2019-01-28 10:48
https://next-television.com/tirane-shkarkohet-drejtori-i-kesh-beci-merr-vendin-drejtues/20%Always2019-01-28 10:01
https://next-television.com/pd-deputetja-tabaku-prag-regjimi-totalitar/20%Always2019-01-28 09:31
https://next-television.com/black-panther-dominon-sag-awards/20%Always2019-01-28 09:13
https://next-television.com/durres-perpunohen-90-perqind-e-import-eksporteve-ne-shkalle-vendi/20%Always2019-01-28 09:01
https://next-television.com/meksike-shkembim-zjarri-dhjete-te-vdekur/20%Always2019-01-28 08:55
https://next-television.com/the-indipendent-si-u-kthye-shqiperia-e-vogel-ne-kolumbine-e-evropes/20%Always2019-01-28 08:49
https://next-television.com/shtepia-me-e-shtrenjte-ne-bote-u-shit-ne-nju-jork-per-238-milione-dollare/20%Always2019-01-28 08:44
https://next-television.com/moti-reshje-e-temperatura-te-uleta-gjate-javes/20%Always2019-01-28 08:23
https://next-television.com/kosove-taksa-ndaj-serbise-be-vijon-paralajmerimet/20%Always2019-01-28 08:05
https://next-television.com/lazio-juventus-1-2-ronaldo-dhe-dybala-me-te-miret/20%Always2019-01-28 08:06
https://next-television.com/itali-shkaterrohet-organizata-tuniziano-shqiptare-13-te-arrestuar/20%Always2019-01-28 07:40
https://next-television.com/egjipt-presidenti-macron-italia-meriton-lidere-te-tjere/20%Always2019-01-28 07:32
https://next-television.com/brazil-shembja-e-diges-58-te-vdekur-e-305-te-zhdukur/20%Always2019-01-28 07:21
https://next-television.com/instat-raporti-shqiperia-ne-depresion-70-perqind-e-te-rriturve-te-prekur/20%Always2019-01-28 07:10
https://next-television.com/instagram-tashme-mesazhe-me-te-sigurta/20%Always2019-01-28 07:01
https://next-television.com/horoskopi-ditor-28-janar-2019/20%Always2019-01-28 06:56
https://next-television.com/cancelo-protagonist-juventus-permbys-lazion-dhe-fluturon-drejt-titullit/20%Always2019-01-27 21:45
https://next-television.com/fansja-surprizon-ledrin-ne-menyren-me-origjinale-te-mundshme/20%Always2019-01-27 21:33
https://next-television.com/kosove-hashim-thaci-pretendon-ndryshime-te-medha/20%Always2019-01-27 21:21
https://next-television.com/kampioni-i-botes-kritikon-neymar-je-shume-i-brishte/20%Always2019-01-27 20:45
https://next-television.com/celine-dion-gjen-serish-dashurine-ai-eshte-16-vjet-me-i-vogel/20%Always2019-01-28 09:31
https://next-television.com/veshja-ne-te-cilen-era-istrefi-ekspozoi-te-pasmet-kushtoi-shtrenjte-ky-eshte-cmimi/20%Always2019-01-27 19:15
https://next-television.com/tirane-arrsh-mbyllen-punimet-ne-autostraden-tirane-durres/20%Always2019-01-27 18:54
https://next-television.com/cifti-i-pinguineve-fotografohen-ne-nje-shetitjeje-romantike-ne-plazh/20%Always2019-01-27 18:14
https://next-television.com/prodhohet-trageti-me-hidrogjen/20%Always2019-01-27 17:44
https://next-television.com/greqi-gjendet-i-pajete-nje-33-vjecar-shqiptar-ne-burgun-e-koridhalosit/20%Always2019-01-27 17:18
https://next-television.com/rastet-kur-kolla-sinjalizon-probleme-me-zemren-dhe-disa-kura-natyrale/20%Always2019-01-27 16:55
https://next-television.com/kampionati-italian-zjarr-22-gola-ne-vetem-4-ndeshje/20%Always2019-01-27 16:30
https://next-television.com/itali-i-denuar-me-tete-vite-burg-merr-fund-arratia-e-shqiptarit/20%Always2019-01-27 16:03
https://next-television.com/maqedoni-arrestohen-nente-vajza-shqiptare/20%Always2019-01-27 15:48
https://next-television.com/kavaje-kryebashkiaku-sakja-investime-ne-sherbim-te-qytetareve-video/20%Always2019-01-27 15:29
https://next-television.com/kosove-thaci-shqiptaret-ndihen-krenare-per-shpetimin-e-hebrenjve/20%Always2019-01-27 15:20
https://next-television.com/miley-cyrus-dhe-liam-dalin-per-here-te-pare-pas-marteses/20%Always2019-01-27 15:06
https://next-television.com/luftetari-kastrioti-0-2-krutanet-suprizojne-ne-pjesen-e-pare/20%Always2019-01-27 14:46
https://next-television.com/greqi-kapen-93-kg-marijuane-policia-nderhyn-gjate-shkembimit-te-droges/20%Always2019-01-27 14:29
https://next-television.com/teknologji-shtate-per-qind-e-ndermarrjeve-ne-be-perdoren-robote-ne-2018/20%Always2019-01-27 14:21
https://next-television.com/shendeti-i-zemres-cfare-ka-me-shume-rendesi-cilesia-e-gjumit-apo-sa-ore-flini/20%Always2019-01-27 14:00
https://next-television.com/lsi-vasili-te-shkarkohet-arta-marku-shkeli-ligjin/20%Always2019-01-27 13:04
https://next-television.com/fier-aksident-ne-mes-te-qytetit-makina-perplas-dy-kembesore/20%Always2019-01-27 12:18
https://next-television.com/tirane-nderim-per-shqiptaret-qe-mbrojten-hebrenjte-gjate-holokaustit/20%Always2019-01-27 11:16
https://next-television.com/ekonomi-lulezon-tregtia-shqiperi-kosove/20%Always2019-01-27 10:13
https://next-television.com/19911-2/20%Always2019-01-27 09:21
https://next-television.com/tirane-vodhi-karburantin-ne-sauk-arrestohet-26-vjecari/20%Always2019-01-27 08:53
https://next-television.com/bugajski-kosova-te-beje-kujdes-ne-dialog-mund-te-mashtrohet/20%Always2019-01-27 08:30
https://next-television.com/itali-trafikoi-2-ton-droge-ne-pranga-shqiptari-i-shumekerkuar/20%Always2019-01-27 08:08
https://next-television.com/shba-presion-kosoves-hiqni-taksen-ose-perballuni-me-pasojat/20%Always2019-01-27 07:51
https://next-television.com/futboll-city-i-guardioles-pa-fre-shuplake-burnleyt-ne-fa-cup/20%Always2019-01-26 20:35
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-27-janar-2019/20%Always2019-01-26 20:28
https://next-television.com/vdekja-e-zevendesministrit-kosovar-rama-e-pamundur-te-gjenden-fjale/20%Always2019-01-26 20:17
https://next-television.com/the-princess-diary-se-shpejti-pjesa-e-trete-e-filmit-me-te-preferuar-dhe-te-dashur-nga-te-gjithe/20%Always2019-01-26 19:54
https://next-television.com/tirane-arti-dhe-kultura-e-vitit-te-ri-kinez/20%Always2019-01-26 19:37
https://next-television.com/letra-e-30-shkrimtareve-si-shuplake-per-copetuesit-e-kosoves/20%Always2019-01-26 19:32
https://next-television.com/elbasan-banesa-perfshihet-nga-flaket-2/20%Always2019-01-26 19:14
https://next-television.com/kaliforni-prodhohet-trageti-me-hidrogjen/20%Always2019-01-26 18:52
https://next-television.com/gramsh-aksident-i-trefishte-tre-te-plagosur/20%Always2019-01-26 18:24
https://next-television.com/itali-aksident-tragjik-humb-jeten-22-vjecari-shqiptar/20%Always2019-01-26 17:46
https://next-television.com/selena-gomez-publikon-kengen-e-re-anxiety/20%Always2019-01-26 17:37
https://next-television.com/autostrada-tirane-durres-arrsh-kalimi-me-dy-korsi-i-perkohshem/20%Always2019-01-26 17:13
https://next-television.com/futboll-borussia-dortmund-fitore-spektakolare/20%Always2019-01-26 16:41
https://next-television.com/stervitje-ne-grup-apo-individuale/20%Always2019-01-26 16:36
https://next-television.com/tirane-banoret-e-unazes-se-re-protestojne-serish/20%Always2019-01-26 16:29
https://next-television.com/armina-mevlani-e-thjeshte-dhe-sportive-ne-imazhet-e-reja/20%Always2019-01-26 16:09
https://next-television.com/tirane-ne-pranga-39-vjecari-arme-pa-leje-dhe-kanosje/20%Always2019-01-26 15:55
https://next-television.com/baby-g-pershendet-fansat-me-nje-foto-topless/20%Always2019-01-26 15:47
https://next-television.com/librazhd-makina-permbyset-ne-rruge/20%Always2019-01-26 15:39
https://next-television.com/france-jelekverdhet-rikthejne-protestat/20%Always2019-01-26 15:31
https://next-television.com/brezovice-bie-orteku-humb-jeten-nje-turist/20%Always2019-01-26 15:01
https://next-television.com/dpd-paralajmeron-stuhi-te-fuqishme-ne-det-e-dallge-8-balle/20%Always2019-01-26 14:35
https://next-television.com/pd-proteste-kunder-hec-it-ne-holte/20%Always2019-01-26 14:30
https://next-television.com/nantes-zbret-e-perlotur-ne-fushe-pas-humbjes-se-futbollistit-sala/20%Always2019-01-26 14:53
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-ne-2019-marreveshje-me-serbine/20%Always2019-01-26 14:09
https://next-television.com/vrasjet-e-bujshme-ne-shkoder-ardi-veliu-shkund-policine/20%Always2019-01-26 14:03
https://next-television.com/zhdukja-e-futbollistit-e-motra-ben-apel/20%Always2019-01-26 13:48
https://next-television.com/memaliaj-tre-ne-pranga-pas-denoncimit-per-shperndarje-droge/20%Always2019-01-26 13:34
https://next-television.com/sot-milan-napoli-anceloti-kthehet-si-kundershtar-ne-san-siro/20%Always2019-01-26 13:30
https://next-television.com/the-game-cenon-kim-kardashian-paditet-ne-gjykate/20%Always2019-01-26 13:26
https://next-television.com/the-daily-telegraph-paguan-pasojat-e-gabimit-te-pafalshem/20%Always2019-01-26 13:14
https://next-television.com/vesa-luma-dhe-big-basta-martese-ne-largesi/20%Always2019-01-26 13:06
https://next-television.com/teuta-perforcohet-me-ish-kapitenin-e-flamurtarit/20%Always2019-01-26 13:02
https://next-television.com/pamjet-rrenqethese-prinderit-marrin-vesh-se-djali-2-vjec-u-gjet-i-vdekur/20%Always2019-01-26 12:52
https://next-television.com/manastirliu-jep-garancine-nuk-do-rritet-cmimi-per-sherbimet-dentare/20%Always2019-01-26 12:08
https://next-television.com/facebook-ndryshime-te-reja-cfare-do-te-ndodhe-me-instagram-whatsapp-dhe-messenger/20%Always2019-01-26 12:05
https://next-television.com/misteret-qe-fsheh-numri-13/20%Always2019-01-26 12:02
https://next-television.com/mrekullia-e-radhes-se-kinezeve-autobusi-qe-fluturon-mbi-makina/20%Always2019-01-26 11:46
https://next-television.com/vajza-12-vjecare-behet-nene-nuk-e-dinte-qe-ishte-shtatzene/20%Always2019-01-26 11:44
https://next-television.com/fakte-te-reja-per-vrasjen-e-34-vjecarit-ja-cila-eshte-arsyeja-e-vrasjes/20%Always2019-01-26 11:26
https://next-television.com/industria-ne-shqiperi-nese-nuk-merren-masa-rrezikojme-te-ulet-ekonomia/20%Always2019-01-26 11:16
https://next-television.com/qeveria-parashikon-ndryshime-ne-ligje-pasurite-e-deputeteve-te-verifikohen-edhe-pas-lenies-se-mandatit/20%Always2019-01-26 11:04
https://next-television.com/shba-paralajmeron-kosoven-pasoja-nese-nuk-hiqet-tarifa/20%Always2019-01-26 10:50
https://next-television.com/bushati-per-vendin-si-kryetar-bashkie-ne-shkoder-nuk-kam-ambicie-lokale/20%Always2019-01-26 10:45
https://next-television.com/policia-arreston-tre-personat-qe-tentuan-te-fshihnin-vrasjen-e-34-vjecarit/20%Always2019-01-26 10:33
https://next-television.com/sfida-e-pedagogeve-per-qeverine-nga-1-shkurti-greve-ne-universitete/20%Always2019-01-26 10:15
https://next-television.com/moti-i-keq-arrsh-publikon-rajonet-me-probleme-te-qarkullimit-rrugor/20%Always2019-01-26 10:04
https://next-television.com/ministrat-diskutim-me-banoret-ne-holte-jemi-sensitive-ndaj-interesit-te-publikut/20%Always2019-01-26 09:54
https://next-television.com/tirane-arrestohet-shtetasi-finlandez/20%Always2019-01-26 09:45
https://next-television.com/oriola-marashi-pa-te-brendshme-cmenden-fansat/20%Always2019-01-26 09:30
https://next-television.com/goditet-banda-e-hajduteve-qe-terrorizuan-kavajen-zbardhen-13-vjedhje-kapen-4-autoret/20%Always2019-01-26 09:20
https://next-television.com/pija-qe-pershpejton-metabolizmin-dhe-ju-ndihmon-te-dobesoheni/20%Always2019-01-26 09:12
https://next-television.com/valbona-bajraktari-modelja-seksi-qe-cmend-fansat-me-fotot-ne-rrjetet-sociale/20%Always2019-01-26 09:00
https://next-television.com/monaco-pezullon-thierry-henry/20%Always2019-01-26 08:35
https://next-television.com/digjen-naten-tre-makina-ne-vlore-policia-jep-detajet-e-para/20%Always2019-01-26 10:28
https://next-television.com/itali-cmenden-gjykatat-nga-binjaket-shqiptare-nuk-gjendet-dot-kush-eshte-hajduti/20%Always2019-01-26 08:17
https://next-television.com/eskobari-kerkon-te-mbylle-shpejt-hesapet-me-drejtesine-cfare-perfiton-nese-i-pranohet-kerkesa/20%Always2019-01-26 08:05
https://next-television.com/donald-trump-premton-muri-do-te-ndertohet/20%Always2019-01-26 08:10
https://next-television.com/top-10-blerjet-me-te-bujshme-te-barcelones-de-jong-me-yjet/20%Always2019-01-26 07:58
https://next-television.com/spanje-gjendet-i-pajete-vogelushi-2-vjecar-qe-ra-ne-pus/20%Always2019-01-26 07:30
https://next-television.com/nato-sekretari-stoltenberg-pakti-berthamor-shba-rusi-eshte-ne-rrezik/20%Always2019-01-25 21:21
https://next-television.com/shba-prane-marreveshjes-per-rihapjen-e-qeverise/20%Always2019-01-25 21:12
https://next-television.com/peshkopi-banoret-protestojne-kunder-privatizimit-te-llixhave/20%Always2019-01-25 20:51
https://next-television.com/tirane-soreca-miratimi-i-marreveshjes-se-prespes-shembull-pajtimi-per-evropen/20%Always2019-01-25 20:48
https://next-television.com/si-ndikojne-arrat-ne-nivelin-e-kolesterolit-ne-gjak/20%Always2019-01-25 20:41
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-26-janar-2019/20%Always2019-01-25 20:34
https://next-television.com/tirane-asambleja-e-pedagogeve-kerkon-anulimin-e-ligjit-per-arsimin-e-larte/20%Always2019-01-25 20:14
https://next-television.com/gjirokaster-shperthim-i-fuqishem-tritoli/20%Always2019-01-25 19:54
https://next-television.com/rita-ora-imazhi-zyrtar-i-markes-prestigjioze-giuseppe-zanotti/20%Always2019-01-25 19:41
https://next-television.com/mepj-leter-perfaqesive-diplomatike-gent-cakaj-minister-de-fakto/20%Always2019-01-25 19:32
https://next-television.com/global-emotions-raporti-shqiperia-nder-vendet-me-pozitive-ne-bote/20%Always2019-01-25 19:06
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-marreveshja-e-prespes-zhvillim-pozitiv-per-rajonin/20%Always2019-01-25 18:55
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-i-pergjigjet-ambasades-amerikane-per-taksen/20%Always2019-01-25 18:16
https://next-television.com/frankfurt-kercenim-me-bombe-qindra-te-evakuar/20%Always2019-01-25 18:07
https://next-television.com/lushnje-banesa-shkrumbohet-nga-zjarri/20%Always2019-01-25 17:44
https://next-television.com/pese-ushqimet-qe-rrisin-mundesine-e-prekjes-nga-kanceri/20%Always2019-01-25 17:38
https://next-television.com/durres-emerohet-drejtori-i-ri-i-hipotekes/20%Always2019-01-25 17:03
https://next-television.com/facebook-planifikon-te-shkrije-whatsapp-instagram-dhe-messenger/20%Always2019-01-25 16:33
https://next-television.com/pd-paloka-protesta-e-opozites-fillon-nje-seri-e-re-pa-kthim-pas/20%Always2019-01-25 16:00
https://next-television.com/maqedoni-kryeministri-zaev-qofte-e-perjetshme-marreveshja-e-prespes-fitore-historike/20%Always2019-01-25 15:48
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-marreveshja-e-prespes-urime-tsipras-e-zaev/20%Always2019-01-25 15:38
https://next-television.com/gatusso-piatek-duket-si-nje-robokop/20%Always2019-01-25 15:40
https://next-television.com/kavaje-marreveshje-per-mbrojtjen-e-te-miturve-qe-jane-ne-konflikt-me-ligjin-video/20%Always2019-01-25 15:33
https://next-television.com/bulqize-gjendet-i-vdekur-ne-hotel-nje-32-vjecar/20%Always2019-01-25 15:22
https://next-television.com/pd-kreu-basha-marreveshja-e-prespes-i-hap-rrugen-anetaresimit-ne-nato/20%Always2019-01-25 15:10
https://next-television.com/itali-kapet-shqiptari-ne-tentative-per-perdhunim/20%Always2019-01-25 15:02
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-marreveshja-e-prespes-arritje-historike/20%Always2019-01-25 14:59
https://next-television.com/pd-deputetja-tabaku-qeveria-po-subvencionon-injorancen/20%Always2019-01-25 14:17
https://next-television.com/fushe-kruje-plagosen-kater-anetare-te-nje-familje/20%Always2019-01-25 14:05
https://next-television.com/greqi-parlamenti-miraton-marreveshjen-e-prespes/20%Always2019-01-25 13:58
https://next-television.com/britani-e-madhe-mbreteresha-kerkon-kompromis-per-brexit-in/20%Always2019-01-25 13:38
https://next-television.com/mbipesha-a-eshte-e-vertete-qe-disa-e-kane-kocken-e-rende/20%Always2019-01-25 13:15
https://next-television.com/futboll-ndahet-nga-jeta-vasillaq-zere-ish-legjenda-e-dinamos-dhe-kombetares/20%Always2019-01-25 13:10
https://next-television.com/durres-partia-demokratike-fillon-organizimin-e-protestes-mbarepopullore-video/20%Always2019-01-25 15:35
https://next-television.com/itali-droge-dhe-kater-mije-euro-pranga-shqiptarit/20%Always2019-01-25 12:48
https://next-television.com/milani-shansi-i-fundit-per-hysaj/20%Always2019-01-25 12:45
https://next-television.com/pd-gjata-kpk-me-standard-te-dyfishte-per-donika-prelen/20%Always2019-01-25 12:31
https://next-television.com/shba-fbi-arreston-njeriun-e-afert-te-donald-trump-ne-florida/20%Always2019-01-25 12:05
https://next-television.com/kavaje-lsi-fillon-organizimin-e-protestes-mbarepopullore-te-16-shkurtit-video/20%Always2019-01-25 12:04
https://next-television.com/ne-pritje-te-godin-inter-gjen-mbrojtesin-e-krahut/20%Always2019-01-25 11:13
https://next-television.com/del-ne-ankand-makina-fiesta-e-vitit-1978-por-qe-nuk-u-perdor-asnjehere/20%Always2019-01-25 11:10
https://next-television.com/nga-1-shkurti-patentat-nderkombetare-do-behen-3-vjecare-cila-do-te-jete-tarifa/20%Always2019-01-25 11:56
https://next-television.com/rektori-mynyr-koni-takim-me-studentet-e-juridikut-ja-cili-eshte-qendrimi-i-tyre/20%Always2019-01-25 10:40
https://next-television.com/video-policia-italiane-aksion-mbi-banden-e-lidhur-me-ndragheta-n-nje-nga-kreret-shqiptar/20%Always2019-01-25 10:27
https://next-television.com/pse-u-shkarkua-gjyqtari-dervishi-nga-pasuria-e-fshehur-te-mungesa-e-profesionalizmit-zbardhet-vendimi/20%Always2019-01-25 10:16
https://next-television.com/zgjidhni-nje-nga-keto-simbole-budiste-tregon-shume-per-personalitetin-tuaj/20%Always2019-01-25 10:08
https://next-television.com/dua-lipa-rekord-klikimesh-vetem-16-ore-pas-publikimit-te-kenges/20%Always2019-01-25 09:44
https://next-television.com/venezuele-shqyrtohet-mundesia-e-amnistise-per-presidentin-maduro/20%Always2019-01-25 09:02
https://next-television.com/peqin-plagosi-djalin-me-thike-arrstohet-64-vjecari/20%Always2019-01-25 07:52
https://next-television.com/shqiptaret-lene-duhanin/20%Always2019-01-25 07:46
https://next-television.com/10-modelet-e-makinave-qe-vidhen-me-shume/20%Always2019-01-25 07:31
https://next-television.com/shitet-apartamenti-me-i-shtrenjte-ne-histori/20%Always2019-01-25 07:20
https://next-television.com/athine-degjeneron-ne-dhune-protesta-jashte-parlamentit-disa-te-plagosur/20%Always2019-01-25 07:14
https://next-television.com/itali-gjykata-hedh-poshte-dyshimet-mbi-lidhjen-mes-vaksinimit-dhe-autizmit/20%Always2019-01-24 21:36
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-25-janar-2019/20%Always2019-01-24 21:12
https://next-television.com/itali-rihapet-ceshtja-dicioti-salvini-rrezikon-deri-ne-15-vite-burg/20%Always2019-01-24 21:01
https://next-television.com/tirane-ish-kryeministri-berisha-do-rrezojme-regjimin/20%Always2019-01-24 20:30
https://next-television.com/ke-kunder-shitjes-se-pasaportave/20%Always2019-01-24 19:56
https://next-television.com/tirane-cel-ekspozita-kthim-ne-kohe-shqiperia-e-viteve-90/20%Always2019-01-24 19:25
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-taksa-e-kosoves-ka-shkaktuar-deme-te-medha/20%Always2019-01-24 19:14
https://next-television.com/france-jelekverdhet-gati-listen-per-zgjedhjet-evropiane-ne-maj/20%Always2019-01-24 18:58
https://next-television.com/chanel-couture-pranvere-2019-parajsa-e-elegances/20%Always2019-01-24 18:47
https://next-television.com/panama-papa-francesku-thirrje-drejtuesve-politike-refuzoni-korrupsionin/20%Always2019-01-24 18:29
https://next-television.com/nderpriten-kerkimet-per-futbollistin-e-zhdukur/20%Always2019-01-24 18:22
https://next-television.com/indi-rrezohet-ndertesa-gjashte-te-vdekur/20%Always2019-01-24 18:16
https://next-television.com/greqi-shtyhet-per-neser-votimi-i-marreveshjes-se-prespes/20%Always2019-01-24 17:53
https://next-television.com/librazhd-autoboti-perplaset-me-shkembin/20%Always2019-01-24 17:34
https://next-television.com/ndikimet-negative-te-rrjeteve-sociale-ne-shendetin-mendor/20%Always2019-01-24 17:14
https://next-television.com/itali-arrestohet-tregtari-shqiptar-i-kokaines/20%Always2019-01-24 17:03
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-te-largojme-edi-ramen-mision-kombetar/20%Always2019-01-24 16:33
https://next-television.com/durres-ne-funksion-pika-doganore-e-kosoves-ne-autoritetin-portual/20%Always2019-01-24 16:18
https://next-television.com/luksemburg-zero-tarifa-per-transportin-publik/20%Always2019-01-24 16:13
https://next-television.com/tirane-ambasadori-i-ri-i-kines-i-paraqet-letrat-kredenciale-presidentit/20%Always2019-01-24 16:00
https://next-television.com/lezhe-goditet-nje-tentative-e-kontrabandimit-te-migranteve/20%Always2019-01-24 15:53
https://next-television.com/mbyllen-1500-faqe-bastesh-online/20%Always2019-01-24 15:44
https://next-television.com/greqi-ish-kryeministri-karamanlis-qeveria-te-respektoje-qytetaret/20%Always2019-01-24 15:24
https://next-television.com/miti-qe-po-thyhet-ne-universitete/20%Always2019-01-24 14:50
https://next-television.com/pese-trendet-e-bizhuterive-ne-2019/20%Always2019-01-24 14:44
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-me-komandantin-e-nato-baza-e-kucoves-investim-strategjik/20%Always2019-01-24 14:37
https://next-television.com/tirane-ministrja-balluku-do-te-ngrijme-te-gjitha-kontratat-e-hec-eve-qe-nuk-jane-operative/20%Always2019-01-24 14:24
https://next-television.com/kosove-kapen-113-kg-heroine/20%Always2019-01-24 14:16
https://next-television.com/thaci-dhe-vucic-ne-davos-por-nuk-ka-takim-mes-tyre/20%Always2019-01-24 13:57
https://next-television.com/vlore-pervjetori-i-ismail-qemalit-zhvillohen-homazhe-ne-nderim-te-figures-se-tij/20%Always2019-01-24 13:50
https://next-television.com/psg-frike-per-neymar-largohet-mes-lotesh/20%Always2019-01-24 13:09
https://next-television.com/tirane-arrestohen-dy-te-rinj-per-mashtrim/20%Always2019-01-24 12:59
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-kerkime-per-nafte-ne-zagori-nuk-ben-vaki/20%Always2019-01-24 12:51
https://next-television.com/tirane-shahini-nuk-do-lejojme-shkeljet-ne-drejtorite-arsimore/20%Always2019-01-24 12:22
https://next-television.com/irina-shayk-te-qenurit-nene-gjeja-me-e-bukur-ne-bote/20%Always2019-01-24 12:08
https://next-television.com/dua-lipa-do-performoje-mes-artisteve-ne-brit-awards/20%Always2019-01-24 11:27
https://next-television.com/tirane-ministria-e-shendetesise-kunder-urdhrit-te-stomatologut/20%Always2019-01-24 11:27
https://next-television.com/ukraine-ish-presidenti-shpallet-fajtor-per-tradheti/20%Always2019-01-24 10:54
https://next-television.com/ronaldo-me-i-miri-ne-bote-tashme-boateng-i-terbon-gjithe-me-deklaraten-e-tij/20%Always2019-01-24 10:54
https://next-television.com/kafja-e-gjelber-si-ta-pergatisni-per-renie-ne-peshe-dhe-trup-ne-forme/20%Always2019-01-24 10:30
https://next-television.com/shperndanin-lende-narkotike-arrestohen-pese-persona/20%Always2019-01-24 09:54
https://next-television.com/femrat-e-gjata-jetojne-me-shume/20%Always2019-01-24 09:45
https://next-television.com/itali-u-arratis-nga-burgu-shqiptari-u-kap-ne-tragetin-e-barit/20%Always2019-01-24 09:33
https://next-television.com/lezhe-sekuestrohen-pasuri-me-vlere-5-2-mln-euro/20%Always2019-01-24 09:26
https://next-television.com/rrogozhine-banoret-e-okshtunit-kunder-mbylljes-se-portes-se-rezervuarit/20%Always2019-01-24 09:05
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-shqiperia-njeh-guaidon-si-presidentin-e-venezueles/20%Always2019-01-24 09:02
https://next-television.com/britani-e-madhe-zhduken-pa-lene-gjurme-dy-adoleshente-shqiptare/20%Always2019-01-24 08:41
https://next-television.com/vlore-28-vjecari-nga-himara-kapet-me-kanabis/20%Always2019-01-24 08:36
https://next-television.com/berisha-ironizon-dakon-o-gjush-me-mire-te-hane-qente-e-bashkise/20%Always2019-01-24 08:56
https://next-television.com/futboll-milan-gjen-zevendesuesin-e-higuain-firmos-me-piatek/20%Always2019-01-24 08:31
https://next-television.com/elbasan-28-vjecari-arrestohet-per-tentative-perdhunimi/20%Always2019-01-24 08:23
https://next-television.com/george-clooney-dhe-amal-planifikojne-adoptimin-e-nje-femije/20%Always2019-01-24 07:58
https://next-television.com/itali-kryen-vjedhje-mijera-euro-kapen-tre-skifteret-shqiptare/20%Always2019-01-24 07:52
https://next-television.com/tirane-studentet-serish-sot-ne-proteste-marshimi-nis-nga-parlamenti/20%Always2019-01-24 07:45
https://next-television.com/shba-te-shtena-me-arme-zjarri-ne-nje-banke-ne-florida-pese-te-vdekur/20%Always2019-01-24 07:37
https://next-television.com/anne-hathaway-ka-hequr-dore-nga-alkooli-per-djalin-e-saj/20%Always2019-01-24 07:31
https://next-television.com/shba-pengmarrje-ne-banke-te-shtena-me-arme-e-te-plagosur/20%Always2019-01-23 21:23
https://next-television.com/zeri-i-amerikes-kryeministri-i-delegon-kompetencat-zevendesministrit-cakaj/20%Always2019-01-23 21:15
https://next-television.com/davos-takimi-vucic-merkel-ne-tryeze-ceshtja-e-kosoves/20%Always2019-01-23 21:11
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-negociatat-me-pekinin-po-ecin-shume-mire/20%Always2019-01-23 21:04
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-24-janar-2019/20%Always2019-01-23 20:58
https://next-television.com/nasa-publikon-pamje-mahnitese-nga-galaksite-perreth-nesh/20%Always2019-01-23 20:55
https://next-television.com/spanje-ne-pranga-shqiptari-i-denuar-per-vrasje/20%Always2019-01-23 20:17
https://next-television.com/diber-vijojne-reshjet-e-bores-115-familje-te-bllokuara/20%Always2019-01-23 19:42
https://next-television.com/itali-ne-pranga-shqiptari-i-akuzuar-per-droge-arme-e-prostitucion/20%Always2019-01-23 19:12
https://next-television.com/konsumimi-i-shafranit-sjell-permiresim-te-memories-afatshkurter/20%Always2019-01-23 19:05
https://next-television.com/egjipt-zbulohen-varre-mbi-5-000-vjecare/20%Always2019-01-23 19:00
https://next-television.com/sinkronizmi-perfekt-nen-uje/20%Always2019-01-23 18:42
https://next-television.com/nasa-sfida-e-re-brenda-20-viteve-zbulojme-jete-jashtetokesore/20%Always2019-01-23 18:20
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-te-rrezojme-kete-sistem-te-kalbur/20%Always2019-01-23 18:03
https://next-television.com/selanik-ne-pranga-27-vjecari-shqiptar-koka-e-nje-bande-droge/20%Always2019-01-23 17:55
https://next-television.com/perdorimi-i-perditshem-i-aspirines-mund-te-shkaktoje-vdekjen/20%Always2019-01-23 17:34
https://next-television.com/lsi-deputeti-braimllari-banoret-e-astirit-simbol-sakrifice/20%Always2019-01-23 17:29
https://next-television.com/japoni-krijohen-meteore-artificiale/20%Always2019-01-23 17:04
https://next-television.com/pd-deputeti-paloka-shqiperise-nuk-i-hapen-negociatat-protestoni-me-ne/20%Always2019-01-23 16:36
https://next-television.com/durres-shetitorja-taulantia-vendgrumbullim-mbetjesh/20%Always2019-01-23 16:29
https://next-television.com/tirane-klsh-qeveria-manipulon-shifrat-mbi-borxhin-publik/20%Always2019-01-23 16:04
https://next-television.com/madrid-shqiperia-pjese-e-panairit-nderkombetar-te-turizmit/20%Always2019-01-23 15:33
https://next-television.com/itali-shkaterrohet-banda-shqiptare-e-vjedhjeve/20%Always2019-01-23 15:18
https://next-television.com/osteoporoza-dhe-parandalimi-i-saj/20%Always2019-01-23 15:09
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-takon-kryetaren-e-klgj/20%Always2019-01-23 14:32
https://next-television.com/15-ide-kombinimesh-nga-java-e-modes-ne-paris/20%Always2019-01-23 14:21
https://next-television.com/kosove-haradinaj-taksa-per-mallrat-serbe-nuk-hiqen/20%Always2019-01-23 14:05
https://next-television.com/karriera-e-higuain-nga-river-plate-te-chelsea/20%Always2019-01-23 13:42
https://next-television.com/mos-e-duro-askend-qe-te-trajton-keq-duaje-veten-mjaftueshem-dhe-largohu/20%Always2019-01-23 13:18
https://next-television.com/keshillat-e-paverteta-qe-lidhen-me-gripin-kujdes-cfare-perdorni/20%Always2019-01-23 12:51
https://next-television.com/tirane-delegimi-i-kompetencave-cakajt-reagon-presidenti/20%Always2019-01-23 12:44
https://next-television.com/prrenjas-arrestohet-kryetari-i-ps-se-perplasi-kembesorin/20%Always2019-01-23 12:06
https://next-television.com/tirane-studentet-i-rikthehen-protestes-te-ministria-e-arsimit-veze-dhe-bojra-drejt-godines/20%Always2019-01-23 11:25
https://next-television.com/e-turpshme-prodhuesi-kinez-kopjon-bmw-x4-per-modelin-e-ri/20%Always2019-01-23 11:02
https://next-television.com/gruaja-me-kancer-ne-gji-rrefen-shenjat-paralajmeruese-te-semundjes/20%Always2019-01-23 10:45
https://next-television.com/gomonia-me-nje-ton-hashash-policia-arreston-dy-persona/20%Always2019-01-23 10:44
https://next-television.com/ylli-manjani-rama-shkeli-kushtetuten-delegoi-gent-cakaj-minister-te-jashtem/20%Always2019-01-23 11:10
https://next-television.com/kylie-jenner-konfirmon-martesen-me-travis-scott/20%Always2019-01-23 10:24
https://next-television.com/tirane-cakaj-meret-me-kritiket-mosha-ime-e-re-u-eshte-dukur-faj/20%Always2019-01-23 10:02
https://next-television.com/paris-mbyllet-kulla-eiffel-nga-reshjet-e-debores/20%Always2019-01-23 09:54
https://next-television.com/tepelene-shkarje-prane-ujit-te-ftohte-nderhyn-arrsh/20%Always2019-01-23 09:39
https://next-television.com/tirane-mori-postin-e-ministrit-te-jashtem-kryeministri-rama-i-delegon-kompetencat-gent-cakajt/20%Always2019-01-23 09:33
https://next-television.com/vlore-konfirmohet-ne-detyre-kreu-i-prokurorise-se-apelit/20%Always2019-01-23 09:21
https://next-television.com/konfirmohen-foshnjat-me-gjene-te-modfikuara-fajesohet-shkencetari/20%Always2019-01-23 08:43
https://next-television.com/diber-rikthehen-reshjet-e-bores-disa-fshatra-te-bllokuar/20%Always2019-01-23 08:23
https://next-television.com/siria-kercenon-te-godase-aeroportin-e-tel-avivit/20%Always2019-01-23 08:17
https://next-television.com/horoskopi-ditor-23-janar-2019/20%Always2019-01-23 08:12
https://next-television.com/shba-me-1100-shenjestra-ne-luften-e-ftohte-2-ne-shqiperi/20%Always2019-01-23 08:18
https://next-television.com/chris-brown-lirohet-nga-burgu-pas-akuzave-per-perdhunim/20%Always2019-01-23 07:54
https://next-television.com/serbi-vucic-deklaratat-e-haradinajt-sinjal-i-keq-per-tere-rajonin/20%Always2019-01-23 07:40
https://next-television.com/australi-vdes-19-vjecarja-me-leucemi-refuzoi-kurat-per-te-birin/20%Always2019-01-23 07:36
https://next-television.com/tirane-shperthim-eksplozivi-ne-nje-makine/20%Always2019-01-22 21:26
https://next-television.com/prrenjas-makina-del-nga-rruga-perplas-kembesorin/20%Always2019-01-22 21:14
https://next-television.com/situata-po-ndryshon-meshkujt-dashurohen-shume-me-shpejt-dhe-me-fuqishem-se-femrat/20%Always2019-01-22 21:01
https://next-television.com/pd-proteste-madheshtore-me-16-shkurt-ne-tirane/20%Always2019-01-22 20:42
https://next-television.com/u-perfol-se-u-ndane-por-melissa-satta-uron-boatengun-per-kalimin-te-barcelona/20%Always2019-01-22 20:08
https://next-television.com/ushqimet-ideale-qe-duhet-te-perdorni-per-te-luftuar-gastritin/20%Always2019-01-22 19:56
https://next-television.com/pd-deputetja-vokshi-tregon-realitetin-e-shendetesise-falas/20%Always2019-01-22 19:24
https://next-television.com/izraeli-teston-me-sukses-sistemin-antiraketor-me-rreze-te-gjate/20%Always2019-01-22 18:43
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-betohet-ne-presidence-zyrtarisht-edhe-minister-i-jashtem/20%Always2019-01-22 18:37
https://next-television.com/tepelene-grabitet-kambisti-qellohet-me-arme-ne-koke/20%Always2019-01-22 18:15
https://next-television.com/bukuroshja-shqiptare-ben-shqiponjen-ne-amerike-pasi-rrembeu-kuroren-e-bukurise/20%Always2019-01-22 18:04
https://next-television.com/kupa-e-shqiperise-partizani-e-skenderbeu-fitojne-ne-fusha-patatesh/20%Always2019-01-22 17:41
https://next-television.com/si-ndikon-tiroidja-te-semundjet-e-zemres-cfare-duhet-te-dini-patjeter/20%Always2019-01-22 17:27
https://next-television.com/nuk-eshte-me-norvegjia-ky-eshte-vendi-me-i-lumtur-ne-bote/20%Always2019-01-22 17:05
https://next-television.com/ronaldo-denohet-me-23-muaj-burg/20%Always2019-01-22 16:44
https://next-television.com/si-te-trajtoni-rrudhat-thjeshte-me-metoden-e-kanelles-dhe-mjaltit/20%Always2019-01-22 16:21
https://next-television.com/merr-fund-lidhja-mes-super-modeles-dhe-shkrimtarit-turk/20%Always2019-01-22 16:10
https://next-television.com/tirane-arrestohet-i-kerkuari-per-vjedhje-me-arme/20%Always2019-01-22 16:00
https://next-television.com/tirane-humb-jeten-nje-foshnje-kater-muajsh-ne-qsut/20%Always2019-01-22 15:41
https://next-television.com/trendi-qe-do-te-cmende-nuset-kete-vit-fustanet-nudo/20%Always2019-01-22 15:34
https://next-television.com/paris-reshje-te-shumta-debore-mbyllet-kulla-eiffel/20%Always2019-01-22 15:07
https://next-television.com/greqi-kryeministri-tsipras-e-verteta-mbi-marreveshjen-e-prespes/20%Always2019-01-22 15:00
https://next-television.com/kavaje-ndihma-humanitare-per-200-familje-ne-nevoje/20%Always2019-01-22 14:59
https://next-television.com/futboll-liverpool-i-pari-klub-me-100-milione-euro-fitim/20%Always2019-01-22 14:42
https://next-television.com/itali-shkaterrohet-banda-italo-shqiptare-e-droges/20%Always2019-01-22 14:32
https://next-television.com/platforma-e-albania-mbi-50-milione-transaksione-ne-2018/20%Always2019-01-22 14:18
https://next-television.com/futboll-besa-perballet-me-flamurtarin-e-prishtines-trajneri-magani-ndeshje-e-mire-kontrolli-video/20%Always2019-01-22 13:45
https://next-television.com/studente-te-varfer-pedagoge-edhe-me-te-varfer/20%Always2019-01-22 13:40
https://next-television.com/ajri-i-ndotur-sjell-trishtim/20%Always2019-01-22 13:37
https://next-television.com/paris-chris-brown-arrestohet-per-perdhunim/20%Always2019-01-22 13:21
https://next-television.com/elbasan-kryeministri-rama-ne-mars-hapet-nje-nga-korsite/20%Always2019-01-22 12:55
https://next-television.com/juventus-nuk-di-te-ndalet-marshon-drejt-titullit/20%Always2019-01-22 13:14
https://next-television.com/okb-raporti-shqiperia-me-rritje-ekonomike-dhe-ulje-te-papunesise/20%Always2019-01-22 12:47
https://next-television.com/tirane-klp-publikon-listen-e-dokumenteve-qe-duhen-dorezuar-per-spak/20%Always2019-01-22 12:39
https://next-television.com/durres-lirohet-nga-detyra-drejtori-i-portit/20%Always2019-01-22 12:19
https://next-television.com/bruksel-be-gjobit-mastercard-me-570-milione-euro/20%Always2019-01-22 12:02
https://next-television.com/tirane-ministrja-spiropali-aksi-thumane-kashar-opozitaret-gabuan/20%Always2019-01-22 11:35
https://next-television.com/si-te-trajtojme-varesine-dhe-abuzimin-me-alkoolin/20%Always2019-01-22 11:29
https://next-television.com/france-zhduket-ne-menyre-misterioze-avioni-ne-bord-futbollisti-i-njohur/20%Always2019-01-22 11:10
https://next-television.com/france-presidenti-macron-premton-reforma-para-investitoreve/20%Always2019-01-22 10:57
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-muajt-ne-vijim-te-rendesishme-per-shqiperine/20%Always2019-01-22 10:48
https://next-television.com/tirane-ish-ministrja-qato-ne-krye-te-arrsh/20%Always2019-01-22 10:44
https://next-television.com/itali-sekuestrohet-kamioni-me-droge-pranga-te-riut-shqiptar/20%Always2019-01-22 10:24
https://next-television.com/mali-i-zi-presidenti-meta-ne-muzeun-etnografik-shqiptar/20%Always2019-01-22 10:06
https://next-television.com/vlore-gjendet-nje-gomone-me-500-kilograme-hashash/20%Always2019-01-22 10:01
https://next-television.com/zvicer-vucic-takim-me-merkel-kosova-teme-diskutimi/20%Always2019-01-22 09:55
https://next-television.com/elbasan-kryeministri-rama-vizite-mbi-ecurine-e-punimeve/20%Always2019-01-22 09:44
https://next-television.com/itali-arrestohet-kupola-drejtuese-e-cosa-nostras/20%Always2019-01-22 09:31
https://next-television.com/tirane-rikonstruktohen-trotuaret-e-rruges-se-porcelanit/20%Always2019-01-22 09:24
https://next-television.com/indonezi-termet-me-magnitude-64-balle/20%Always2019-01-22 09:17
https://next-television.com/lsi-vasili-sulmon-kryeministrin-dhunues-kushtetute/20%Always2019-01-22 08:32
https://next-television.com/uzbekistan-gjendet-thesari-i-princit-rus/20%Always2019-01-22 08:09
https://next-television.com/mali-i-zi-presidenti-meta-perfaqesim-te-shqiptareve-ne-institucione/20%Always2019-01-22 08:03
https://next-television.com/kosove-taksa-per-serbine-haradinaj-dhe-veseli-takim-me-ambasadorin-amerikan/20%Always2019-01-22 07:44
https://next-television.com/afganistan-sulm-i-armatosur-12-te-vdekur/20%Always2019-01-22 07:36
https://next-television.com/tirane-drejtuesja-e-prokurorise-se-krimeve-te-renda-sot-para-vettingut/20%Always2019-01-22 07:25
https://next-television.com/pd-deputeti-salianji-pas-doreheqjes-e-kisha-menduar/20%Always2019-01-21 21:47
https://next-television.com/panxhari-dhe-vetite-kuruese-te-tij/20%Always2019-01-21 21:41
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-neserme-22-janar-2019/20%Always2019-01-21 21:24
https://next-television.com/londer-nis-procedura-per-evropianet-qe-duan-te-qendrojne-pas-brexit/20%Always2019-01-21 20:59
https://next-television.com/eklipsi-i-henes-se-pergjakur-pamjet-mbreselenese-neper-bote/20%Always2019-01-21 20:53
https://next-television.com/evropa-studion-mundesine-e-nje-misioni-ne-hene-perpara-2025/20%Always2019-01-21 20:32
https://next-television.com/pd-deputetja-tabaku-rruga-thumane-kashar-zero-leke-per-universitetin/20%Always2019-01-21 20:04
https://next-television.com/shafrani-arma-kuruese-per-luftimin-e-shume-semundjeve/20%Always2019-01-21 19:58
https://next-television.com/fmn-raporti-ngadalesohet-rritja-ekonomike/20%Always2019-01-21 19:53
https://next-television.com/tirane-kotzias-zbardh-negociatat-me-bushatin-per-kufirin-detar/20%Always2019-01-21 19:48
https://next-television.com/krime-dy-anije-perfshihen-nga-flaket-nente-te-vdekur/20%Always2019-01-21 19:11
https://next-television.com/semundja-e-alzheimerit-mund-te-zbulohet-permes-analizave-te-gjakut/20%Always2019-01-21 19:04
https://next-television.com/pese-koktejlet-me-te-preferuara-ne-2019/20%Always2019-01-21 18:45
https://next-television.com/ndotja-e-ajrit-shqiperia-nder-vendet-me-te-ndotura-te-evropes/20%Always2019-01-21 18:37
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-zgjedhje-e-detyruar-padi-ndaj-presidentit/20%Always2019-01-21 18:18
https://next-television.com/itali-identifikohet-shqiptari-i-murosur/20%Always2019-01-21 18:04
https://next-television.com/kuvend-miratohet-shkarkimi-i-bushatit-rama-minister-i-jashtem/20%Always2019-01-21 17:48
https://next-television.com/britani-e-madhe-kryeministrja-may-kerkon-bisedime-te-reja-me-brukselin/20%Always2019-01-21 17:42
https://next-television.com/kuvend-kryeministri-rama-protesta-e-studenteve-tregoi-se-opozita-nuk-ekziston/20%Always2019-01-21 17:34
https://next-television.com/kuvend-basha-vendi-ne-duart-e-nje-te-marri/20%Always2019-01-21 17:21
https://next-television.com/si-te-sherojme-dhimbjet-e-fytit/20%Always2019-01-21 16:54
https://next-television.com/whatsapp-vendos-kufizime-per-shperndarjen-e-mesazheve/20%Always2019-01-21 16:45
https://next-television.com/llojet-e-antibiotikeve-qe-duhet-te-kufizohen/20%Always2019-01-21 16:40
https://next-television.com/tirane-kryetari-ruci-opozites-mjaft-me-kaprico-bashke-drejt-be/20%Always2019-01-21 16:26
https://next-television.com/prestigjiozja-the-sun-shqiperia-aventura-qe-duhet-te-provoni-ne-2019/20%Always2019-01-21 16:18
https://next-television.com/meditimi-dhe-perfitimet-shendetesore-te-tij/20%Always2019-01-21 16:12
https://next-television.com/sarande-plagoset-bariu-me-arme-zjarri/20%Always2019-01-21 15:57
https://next-television.com/spanje-skuestrohen-tre-ton-kokaine-ne-pranga-disa-shqiptare/20%Always2019-01-21 15:48
https://next-television.com/skandali-dh-albania-jep-doreheqjen-drejtori-i-ost/20%Always2019-01-21 15:41
https://next-television.com/pd-deputetja-vokshi-qeveria-asnje-qindarke-ne-buxhet-per-thumane-kashar/20%Always2019-01-21 15:05
https://next-television.com/kosove-presidenti-thaci-pas-marreveshjes-me-serbine-do-te-hapim-ambasade-ne-moske/20%Always2019-01-21 15:00
https://next-television.com/france-google-gjobitet-me-50-milion-euro/20%Always2019-01-21 14:52
https://next-television.com/pese-keshilla-mbi-djegien-e-dhjamit-ne-zonen-e-barkut/20%Always2019-01-21 14:47
https://next-television.com/mali-i-zi-presidenti-meta-vizite-zyrtare/20%Always2019-01-21 14:41
https://next-television.com/kjo-eshte-vlera-e-shaqirit-pas-transferimit-ne-liverpool/20%Always2019-01-21 14:19
https://next-television.com/trajneri-i-malagas-i-thur-elozhe-keidi-bares/20%Always2019-01-21 14:00
https://next-television.com/nese-vuani-nga-stomaku-duhet-te-pini-qumesht-apo-jo/20%Always2019-01-21 13:50
https://next-television.com/tirane-qarkullonte-me-leje-drejtimi-fallso-arrestohet-i-riu/20%Always2019-01-21 13:44
https://next-television.com/greqi-arrestohet-shqiptari-me-20-pako-droge-ne-makine/20%Always2019-01-21 13:35
https://next-television.com/une-sot-jam-ne-greve/20%Always2019-01-21 13:21
https://next-television.com/tirane-skandali-me-dh-albania-ministrja-balluku-kerkon-shkarkimin-e-drejtorit-te-ost-se/20%Always2019-01-21 14:55
https://next-television.com/tirane-gjyqi-me-taulant-ballen-shpallet-fajtor-lulzim-basha/20%Always2019-01-21 12:42
https://next-television.com/kuvend-ilir-meta-propozon-krahun-e-tij-te-djathte-per-kreun-e-klsh/20%Always2019-01-21 12:26
https://next-television.com/dite-zie-per-kengetarin-e-njohur-humb-babane-ne-nje-aksident/20%Always2019-01-21 11:44
https://next-television.com/klp-shuplake-arta-markut-kthehen-ne-detyre-prokuroret-hajdarmataj-dhe-cela/20%Always2019-01-21 11:27
https://next-television.com/shikoni-ndryshimet-e-bera-nder-vite-10yearschallenge/20%Always2019-01-21 11:21
https://next-television.com/gruaja-ben-zbulimin-e-tmerrshem-ne-tavanin-e-shtepise-se-saj/20%Always2019-01-21 10:52
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-homazhe-ne-bulevard-me-familjaret-e-viktimave-te-21-janarit/20%Always2019-01-21 10:43
https://next-television.com/shkoder-ngujohen-studentet/20%Always2019-01-21 10:28
https://next-television.com/10-menyrat-perfekte-per-te-sheruar-dhimbjen-e-fytit/20%Always2019-01-21 10:24
https://next-television.com/itali-nena-vret-vajzen-tre-diteshe-tenton-vetevrasje/20%Always2019-01-21 10:14
https://next-television.com/me-kerkuan-te-mos-i-laja-floket-per-disa-vjet-kam-jetuar-ashtu-habit-aktorja-e-njohur/20%Always2019-01-21 09:51
https://next-television.com/tirane-mblidhet-keshilli-i-larte-i-prokurorise-thirrja-e-kreut-te-klp-se-per-prokuroret/20%Always2019-01-21 09:47
https://next-television.com/guardiola-dhe-simeone/20%Always2019-01-21 09:31
https://next-television.com/tirane-nis-greva-tek-filologjiku-studente-e-pedagoge-te-bashkuar/20%Always2019-01-21 09:19
https://next-television.com/kosove-homazhe-ne-nder-te-pervjetorit-te-vdekjes-se-ibrahim-rugoves/20%Always2019-01-21 09:11
https://next-television.com/shtohet-pasuria-e-miliardereve-ulet-ajo-e-me-te-varferve/20%Always2019-01-21 09:02
https://next-television.com/athine-bilanci-i-protestes-44-te-plagosur-25-police/20%Always2019-01-21 08:59
https://next-television.com/lushnje-perkujtohet-99-vjetori-i-kongresit-kombetar/20%Always2019-01-21 08:47
https://next-television.com/ekonomi-forcimi-i-lekut-eksportet-rezultojne-me-105-mln-euro-humbje/20%Always2019-01-21 08:38
https://next-television.com/presidenti-i-republikes-se-shqiperise-ilir-meta-nis-sot-viziten-shteterore-ne-malin-e-zi/20%Always2019-01-21 08:41
https://next-television.com/elbasan-aksident-ne-qender-te-qytetit-plagoset-nje-i-moshuar/20%Always2019-01-21 08:30
https://next-television.com/durres-aksident-ne-rrethrrotullimin-e-plepave-nuk-ka-viktima/20%Always2019-01-21 08:33
https://next-television.com/mirdite-informohen-nga-qytetaret-policia-kap-babe-e-bire-te-armatosur/20%Always2019-01-21 08:26
https://next-television.com/turqi-vrasja-e-ushtareve-erdogan-turqia-do-marre-persiper-manbij/20%Always2019-01-21 07:54
https://next-television.com/izraeli-sulm-ndaj-objektivave-iraniane-ne-siri/20%Always2019-01-21 07:36
https://next-television.com/21-janari-po-afron-mos-e-humbisni/20%Always2019-01-20 15:27
https://next-television.com/kinezet-mbjellin-pambuk-ne-hene/20%Always2019-01-20 15:24
https://next-television.com/ja-pse-nuk-duhet-te-pini-kafe-ne-stomak-te-zbrazet/20%Always2019-01-20 15:19
https://next-television.com/nxorren-shtepite-ne-shitje-per-1-euro-u-vijne-mijera-kerkesa-brenda-pak-oreve/20%Always2019-01-20 15:13
https://next-television.com/e-hena-blu-dita-me-e-trishtuar-e-vitit/20%Always2019-01-20 15:10
https://next-television.com/gjermanet-i-rikthehen-magjise/20%Always2019-01-20 15:09
https://next-television.com/duket-si-20-vjec-edhe-pse-ka-shume-vjet-kjo-eshte-gruaja-me-joshese/20%Always2019-01-20 15:07
https://next-television.com/e-perditshmja-spanjolle-ronaldo-e-detyron-marcelon-ti-bashkohet-juventusit/20%Always2019-01-20 15:02
https://next-television.com/ronaldo-i-pranishem-ne-stadium-cristiano-junior-i-shenon-5-gola/20%Always2019-01-20 15:00
https://next-television.com/kjo-eshte-paga-e-majme-qe-do-ta-marre-higauin-te-chelsea/20%Always2019-01-20 14:59
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-takohet-me-perfaqesues-te-shoqates-durresi/20%Always2019-01-20 14:57
https://next-television.com/vajzat-qe-bejne-grim-jane-me-inteligjente-e-thote-shkenca/20%Always2019-01-20 14:55
https://next-television.com/blero-habit-me-deklaraten-e-tij-kam-luajtur-kunder-ibrahimovicit/20%Always2019-01-20 14:54
https://next-television.com/zbulohet-rikthimi-i-elvana-gjates-ja-detajet/20%Always2019-01-20 14:52
https://next-television.com/cdo-dite-sfidon-qiejt-kjo-eshte-pilotja-me-e-bukur-ne-bote/20%Always2019-01-20 14:49
https://next-television.com/frutat-qe-duhet-me-patjeter-te-konsumoni-gjate-dimrit/20%Always2019-01-20 14:46
https://next-television.com/njihuni-me-dentisten-e-bukur-shqiptare/20%Always2019-01-20 14:43
https://next-television.com/e-bujshme-chelsea-ofron-115-milion-euro-yllin-e-barcelones/20%Always2019-01-20 14:42
https://next-television.com/greqi-protesta-te-dhunshme-kunder-marreveshjes-me-maqedonine/20%Always2019-01-20 14:26
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-inspekton-punimet-rehabilituese-prane-qsut/20%Always2019-01-20 13:58
https://next-television.com/tepelene-gjate-nates-maskat-vjedhin-supermarketin-dhe-nje-shtepi/20%Always2019-01-20 12:10
https://next-television.com/lsi-kryetarja-kryemadhi-me-30-qershor-edhe-zgjedhjet-parlamentare/20%Always2019-01-20 11:25
https://next-television.com/durres-vodhen-biznese-e-makina-arrestohet-treshja-e-hajduteve/20%Always2019-01-20 10:49
https://next-television.com/ekonomi-fasonet-japin-alarmin-rreziku-nga-kursi-i-kembimit-euro-lek/20%Always2019-01-20 09:53
https://next-television.com/meksike-shperthen-naftesjellesi-deri-tani-73-te-vdekur/20%Always2019-01-20 09:35
https://next-television.com/a-ka-mbaruar-e-majta-shqiptare-prej-vitit-90/20%Always2019-01-20 09:23
https://next-television.com/trump-ofron-kompromis-per-ti-dhene-fund-mbylljes-se-qeverise/20%Always2019-01-20 09:03
https://next-television.com/mesdheu-perpin-rreth-170-jete-emigrantesh/20%Always2019-01-20 08:47
https://next-television.com/lushnje-vidhen-mallra-me-vlere-10-milione-leke-ne-nje-argjendari/20%Always2019-01-20 08:38
https://next-television.com/france-jelekverdhet-serish-perplasen-me-policine/20%Always2019-01-20 08:25
https://next-television.com/pd-zgjidhen-anetaret-e-rinj-te-kryesise-se-partise-demokratike/20%Always2019-01-20 08:23
https://next-television.com/serbi-protesta-masive-kunder-presidentit-vucic/20%Always2019-01-20 08:05
https://next-television.com/horoskopi-per-diten-e-sotme-20-janar-2019/20%Always2019-01-20 08:01
https://next-television.com/itali-arrestohet-shqiptari-vidhte-banesat-ne-ragusa/20%Always2019-01-20 07:58
https://next-television.com/arsenali-thyen-chelsean-sarri-le-jashte-moraten/20%Always2019-01-19 21:23
https://next-television.com/rrezikoni-jeten-keto-tre-ushqime-nuk-duhet-ti-lani-para-konsumit/20%Always2019-01-19 21:10
https://next-television.com/do-rrezonin-helikopterin-cfare-ndodhi-mes-aviacionit-grek-dhe-atij-turk-ne-egje/20%Always2019-01-19 20:43
https://next-television.com/maradona-konfirmon-ndarjen-nga-rocio-oliva-dashuria-vdiq/20%Always2019-01-19 20:24
https://next-television.com/shkoi-ne-spital-me-dhimbje-koke-mjeket-i-dhane-vetem-30-minuta-jete/20%Always2019-01-19 20:15
https://next-television.com/i-preferuari-i-te-gjitheve-dalin-pamjet-luksoze-nga-shtepia-e-medes/20%Always2019-01-19 19:47
https://next-television.com/senatori-amerikan-salman-pengon-marredhenien-me-arabine-saudite/20%Always2019-01-19 19:17
https://next-television.com/shi-golash-ne-paris-psg-ja-shkaterron-guingampin/20%Always2019-01-19 18:42
https://next-television.com/presidenti-meta-takim-me-perfaqesues-te-shoqates-tirana-vlerat-prioritet/20%Always2019-01-19 18:42
https://next-television.com/dua-lipa-zbulon-surprizat-per-2019/20%Always2019-01-19 18:27
https://next-television.com/shba-trump-dhe-kim-takim-ne-fund-te-shkurtit/20%Always2019-01-19 19:42
https://next-television.com/tirane-plagosje-me-arme-zjarri-ne-yzberisht/20%Always2019-01-19 17:22
https://next-television.com/tirane-banoret-e-unazes-se-re-rama-do-te-japim-litar-te-varesh-veten/20%Always2019-01-19 16:44
https://next-television.com/salianji-i-pa-kenaqur-i-vetmi-lajm-protestat-mbledhja-e-keshillit-loje-pa-top/20%Always2019-01-19 16:50
https://next-television.com/meksike-mbi-20-te-vdekur-nga-shperthimi-ne-nje-tubacion-nafte/20%Always2019-01-19 15:59
https://next-television.com/bullgaria-i-dorezon-amerikes-hakerin-e-famshem-rus/20%Always2019-01-19 15:59
https://next-television.com/pse-shtoni-ne-peshe-edhe-kur-hani-pak-keshillat-qe-duhet-te-ndiqni/20%Always2019-01-19 15:49
https://next-television.com/volvo-planifikon-vendosjen-e-kamerave-brenda-makines/20%Always2019-01-19 15:38
https://next-television.com/france-jelekverdhet-nuk-heqin-dore-pushtojne-rruget/20%Always2019-01-19 15:08
https://next-television.com/kosove-thaci-haradinajt-ta-respektojme-keshillen-amerikane-per-taksat/20%Always2019-01-19 15:00
https://next-television.com/sarande-mbytet-motoskafi-prane-brigjeve-te-detit-jon/20%Always2019-01-19 14:52
https://next-television.com/ylli-i-formula-1-jenson-button-baba-per-here-te-pare/20%Always2019-01-19 14:37
https://next-television.com/kupa-e-mbretit-ja-kur-do-te-luajne-reali-dhe-barcelona/20%Always2019-01-19 14:48
https://next-television.com/ronaldo-ne-gjyq-te-marten-per-mashtrim-tatimor/20%Always2019-01-19 14:26
https://next-television.com/pini-uje-me-limon-cdo-mengjes-dhe-zbuloni-magjine-ne-trupin-tuaj/20%Always2019-01-19 14:17
https://next-television.com/te-flesh-edhe-pasi-zilja-e-zgjimit-ka-rene-eshte-shenje-inteligjence/20%Always2019-01-19 14:08
https://next-television.com/pinguinet-perfundojne-ne-polici/20%Always2019-01-19 14:02
https://next-television.com/libi-mbytet-anija-me-emigrante-117-te-zhdukur/20%Always2019-01-19 13:54
https://next-television.com/alarmohet-policia-zviceriane-heroina-ne-duart-e-shqiptareve/20%Always2019-01-19 13:36
https://next-television.com/rama-ne-krah-te-veliajt-e-konfirmon-per-nje-mandat-te-dyte/20%Always2019-01-19 12:52
https://next-television.com/vettingu-radhen-e-ka-donika-prela-e-krimeve-te-renda/20%Always2019-01-19 11:48
https://next-television.com/alarmante-ndotja-ne-shkup-shenon-nivele-rekord/20%Always2019-01-19 11:37
https://next-television.com/basha-shprehet-mbi-pyetjet-e-njerezve-per-rrezimin-e-rames/20%Always2019-01-19 11:30
https://next-television.com/takimi-i-rames-studentja-shprehet-paguhesh-me-taksat-e-mia-kryeministri-e-nxjerr-jashte/20%Always2019-01-19 11:09
https://next-television.com/tirane-haaretz-vlereson-edhe-fasadat-shumengjyreshe-te-pallateve/20%Always2019-01-19 10:45
https://next-television.com/call-center-at-sektori-me-rritjen-me-te-madhe-ne-ekonomine-shqiptare/20%Always2019-01-19 10:08
https://next-television.com/itali-pas-plagosjes-se-djalit-te-prezantueses-italiane-denohet-edhe-shqiptari/20%Always2019-01-19 09:34
https://next-television.com/grida-duma-nje-politikane-e-mire-apo-vetem-nje-femer-e-bukur/20%Always2019-01-19 09:16
https://next-television.com/spanja-ne-shok-pas-vrasjes-se-gruas-rradhen-e-kishte-avokatja-mbrojtese/20%Always2019-01-19 09:03
https://next-television.com/elbasan-humb-jeten-42-vjecari-duke-punuar/20%Always2019-01-19 08:43
https://next-television.com/tirane-partia-demokratike-zgjedh-sot-ekipin-e-ri-drejtues/20%Always2019-01-19 08:39
https://next-television.com/18430-2/20%Always2019-01-19 08:28
https://next-television.com/tirane-eskobari-i-ballkanit-nderron-qeline-ku-po-mbahet-ne-paraburgim/20%Always2019-01-19 08:09
https://next-television.com/jenson-button-do-te-behet-baba-pret-nje-femije-nga-brittny-ward/20%Always2019-01-18 21:40
https://next-television.com/tom-cruise-planifikon-te-ripushtoje-kinemate-boterore/20%Always2019-01-18 21:32
https://next-television.com/tirane-fluksi-per-karta-id-zyrat-do-te-jene-te-hapura-edhe-neser/20%Always2019-01-18 21:19
https://next-television.com/te-gjithe-mbeten-pa-drita-por-ajo-qe-gjeten-ne-kabine-i-trembi-te-gjithe/20%Always2019-01-18 20:39
https://next-television.com/gjithnje-e-me-shume-antibiotike-ekspertet-te-alarmuar-nga-pasojat/20%Always2019-01-18 20:23
https://next-television.com/durres-vijon-operacioni-vol-vo-4-arrestohet-48-vjecari-nga-shijaku/20%Always2019-01-18 20:17
https://next-television.com/france-kryeministri-philippe-jemi-gati-ne-rast-te-nje-brexit-te-veshtire/20%Always2019-01-18 20:02
https://next-television.com/jo-te-gjithe-duan-barcelonen-meksikani-refuzon-spanjollet/20%Always2019-01-18 19:33
https://next-television.com/te-besh-seks-forcon-kujtesensidomos-pas-te-50-tave/20%Always2019-01-18 18:59
https://next-television.com/itali-arrestohen-tete-shqiptare-per-vjedhje-biznesesh/20%Always2019-01-18 18:48
https://next-television.com/bota-shkon-ne-diete-vetem-nje-kafshate-mish-ne-dite/20%Always2019-01-18 18:05
https://next-television.com/bashkia-e-tiranes-internet-falas-per-studentet-ne-qytetin-studenti/20%Always2019-01-18 18:03
https://next-television.com/te-gjithe-syte-nga-qielli-ne-20-janar-super-hena-e-pergjakur-2/20%Always2019-01-18 18:00
https://next-television.com/pilotja-me-seksi-ne-bote-foto/20%Always2019-01-18 18:00
https://next-television.com/hawaii-shfaqet-deep-blue-peshkaqeni-i-bardhe-me-i-madh-ne-bote/20%Always2019-01-19 08:55
https://next-television.com/rrogozhine-banoret-e-fshatit-kalush-ne-proteste-rrezikohemi-nga-permbytjet/20%Always2019-01-18 17:31
https://next-television.com/tirane-presidenca-dhuron-gjak-ne-shenje-solidariteti-njerezor/20%Always2019-01-18 17:01
https://next-television.com/futbollisti-ndahet-nga-gruaja-nisin-procedurat-e-divorcit/20%Always2019-01-18 16:58
https://next-television.com/nuk-i-dha-kodin-e-celularit-gruaja-djeg-per-se-gjalli-burrin/20%Always2019-01-18 16:06
https://next-television.com/sa-kalori-keni-marre-nese-keni-konsumuar-birre/20%Always2019-01-18 16:00
https://next-television.com/dygjuhesia-bankes-popullore-i-duhet-kohe-per-ndryshimet/20%Always2019-01-18 15:51
https://next-television.com/tirane-ina-nuka-do-te-rioperohet-serish-ne-turqi-per-gishtat-e-demtuar-ne-protest/20%Always2019-01-19 09:40
https://next-television.com/angli-denohet-shqiptari-u-kap-me-200-mije-paund-droge/20%Always2019-01-18 15:03
https://next-television.com/burimet-e-antioksidanteve-mbrojtes-nga-qelizat-kancerogjene/20%Always2019-01-18 14:53
https://next-television.com/tirane-ish-kryeministri-berisha-rama-minister-i-jashtem-nje-tjeter-e-premte-e-zeze/20%Always2019-01-18 14:19
https://next-television.com/10yearschallenge-ambjentalistet-sjellin-ndryshimin-e-natyres/20%Always2019-01-18 13:59
https://next-television.com/pd-deputetja-vokshi-pakti-per-universitetin-shfaqje-e-neveritshme/20%Always2019-01-18 13:48
https://next-television.com/tirane-drt-njofton-ndryshimet-e-paketes-fiskale-2019/20%Always2019-01-18 13:44
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-pret-ne-takim-kampionet-e-xhudos/20%Always2019-01-18 13:35
https://next-television.com/tirane-pakti-per-universitetin-cfare-permban/20%Always2019-01-18 13:30
https://next-television.com/itali-ne-pranga-shqiptari-tre-ton-cigare-kontrabande/20%Always2019-01-18 13:17
https://next-television.com/bruksel-be-plan-per-negocimin-e-marreveshjes-tregtare-me-shba/20%Always2019-01-18 12:58
https://next-television.com/tirane-ministrja-shahini-komisione-etike-ne-universitete/20%Always2019-01-18 12:50
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-pedagogeve-te-mbaroje-kjo-shfaqje-me-shume-fytyra/20%Always2019-01-18 11:54
https://next-television.com/gjermani-ministri-mass-brexit-pa-marreveshje-veshtire-e-imagjinueshme/20%Always2019-01-18 11:29
https://next-television.com/tirane-ministrja-manastirliu-punesim-i-studenteve-ekselente/20%Always2019-01-18 11:22
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-ska-me-pritje-behuni-gati-per-revolucion/20%Always2019-01-18 11:15
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-takon-studentet-e-vjenes-dhe-venedikut/20%Always2019-01-18 10:58
https://next-television.com/tirane-ministrja-balluku-hapim-dyert-per-studentet-e-inxhinierise/20%Always2019-01-18 10:51
https://next-television.com/tirane-ministrja-shahini-shtyjme-perpara-reformen-ne-arsimin-e-larte/20%Always2019-01-18 10:45
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-angazhon-ministrat-e-rinj-ne-paktin-per-universitetin/20%Always2019-01-18 10:40
https://next-television.com/tirane-presidenti-dekreton-ramen-ne-postin-e-ministrit-te-jashtem/20%Always2019-01-18 10:12
https://next-television.com/tirane-krimet-e-renda-zgjasin-hetimet-per-saimir-tahirin/20%Always2019-01-18 10:03
https://next-television.com/tirane-komisioneri-hahn-lufta-kunder-krimit-prioritare-ne-marredheniet-be-shqiperi/20%Always2019-01-18 09:55
https://next-television.com/memaliaj-gjendet-i-pajete-ne-banese-nje-57-vjecar/20%Always2019-01-18 09:41
https://next-television.com/fier-largohet-drejtori-i-oshee/20%Always2019-01-18 09:33
https://next-television.com/siguria-ushqimore-aku-zgjeron-programin-e-trajnimit/20%Always2019-01-18 09:28
https://next-television.com/itali-qeveria-miraton-reformat-kryesore-te-mireqenies-sociale/20%Always2019-01-18 09:18
https://next-television.com/elbasan-grabitet-dyqani-i-lotarise-kombetare/20%Always2019-01-18 09:03
https://next-television.com/becoming-nga-michelle-obama-thyen-rekordin-e-fifty-shades-of-grey/20%Always2019-01-18 08:56
https://next-television.com/kater-gabimet-qe-beni-sa-here-gatuani-makaronat/20%Always2019-01-18 08:50
https://next-television.com/itali-gjendet-nje-skelet-i-murosur-dyshohet-se-i-perket-nje-shqiptari/20%Always2019-01-18 08:46
https://next-television.com/britani-e-madhe-may-brexit-pa-marreveshje-perdorim-ushtrine/20%Always2019-01-18 08:38
https://next-television.com/pese-antioksidantet-me-te-mire-natyrale/20%Always2019-01-18 08:32
https://next-television.com/gjashte-tituj-librash-per-t-lexuar-kete-sezon/20%Always2019-01-18 08:26
https://next-television.com/instat-raporti-bie-numri-i-punonjesve-me-kontrate-te-perkohshme/20%Always2019-01-18 08:01
https://next-television.com/mire-protesta-por-cili-eshte-fundi/20%Always2019-01-18 07:55
https://next-television.com/ndalimi-i-makinave-te-vjetra-bie-ndjeshem-importi/20%Always2019-01-18 07:49
https://next-television.com/autostrada-tirane-durres-arrsh-njofton-perfundimin-e-punimeve/20%Always2019-01-18 07:42
https://next-television.com/kolumbi-sulm-me-makine-bombe-20-persona-te-vdekur/20%Always2019-01-18 07:32
https://next-television.com/horoskopi-ditor-18-janar-2019/20%Always2019-01-18 07:20
https://next-television.com/reumatizma-sa-i-demton-edhe-organet-e-tjera-trajtimet-natyrale/20%Always2019-01-17 21:37
https://next-television.com/talenti-i-ajaxit-refuzon-barcelonen/20%Always2019-01-17 21:28
https://next-television.com/korce-vrasje-me-arme-zjarri/20%Always2019-01-17 20:48
https://next-television.com/kanada-hera-e-13-te-qe-shfaqet-nje-kembe-njeriu-ne-breg-edhe-kjo-me-atlete/20%Always2019-01-17 20:38
https://next-television.com/fifa-analizon-mundesine-e-boterorit-2022-me-48-ekipe/20%Always2019-01-17 20:19
https://next-television.com/serbi-vucic-pa-rusine-nuk-do-te-kete-asnje-zgjidhje-me-kosoven/20%Always2019-01-17 20:03
https://next-television.com/te-gjithe-syte-nga-qielli-ne-20-janar-super-hena-e-pergjakur/20%Always2019-01-17 19:52
https://next-television.com/britani-e-madhe-aksident-me-makine-per-princin-philip/20%Always2019-01-17 19:40
https://next-television.com/po-vijne-ufo-t-teleskopet-kapin-13-sinjale-misterioze/20%Always2019-01-17 19:12
https://next-television.com/lekura-e-thate-gjate-dimrit-zbuloni-ushqimet-qe-ju-mbrojne-nga-i-ftohti/20%Always2019-01-17 18:59
https://next-television.com/u-arrestua-me-grupin-e-bajrajve-gjykata-ndryshon-masen-e-arrestit-per-armir-grimen/20%Always2019-01-17 18:31
https://next-television.com/pas-humbjes-ndaj-unitedit-ylli-i-tottenhamit-akuzohet-se-e-rrahu-te-dashuren/20%Always2019-01-17 18:10
https://next-television.com/rihanna-padit-babane-e-saj-ne-gjykate/20%Always2019-01-17 18:02
https://next-television.com/shkencetarja-vritet-nga-nje-krokodil-ne-laboratorin-ku-punonte/20%Always2019-01-17 17:54
https://next-television.com/nje-portokall-ne-dite-shtate-perfitime-per-organizmin/20%Always2019-01-17 17:25
https://next-television.com/durres-pedagoget-mbledhin-firmat-mbeshtesim-studentet/20%Always2019-01-17 17:11
https://next-television.com/shba-bebja-fluturon-nga-makina-dhe-perfundon-ne-mes-te-rruges/20%Always2019-01-17 17:01
https://next-television.com/fier-shperthim-ne-nje-pus-nafte/20%Always2019-01-17 16:53
https://next-television.com/tirane-unaza-e-re-banoret-do-terheqim-zvarre-ramen/20%Always2019-01-17 16:42
https://next-television.com/turqi-qyteti-me-me-shume-se-700-keshtjella-te-pabanuara/20%Always2019-01-17 16:22
https://next-television.com/cmendet-gattuso-i-thyen-telefonin-gazetarit-pas-superkupes/20%Always2019-01-17 16:06
https://next-television.com/itali-kokaine-dhe-mijera-euro-ne-valixhe-ne-pranga-dy-shqiptare/20%Always2019-01-17 15:57
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-ministrat-e-rinj-marrin-detyren-ne-moment-te-rendesishem/20%Always2019-01-17 15:21
https://next-television.com/fundet-e-rreshqitshme-trendi-me-i-fundit-i-instagramit-kete-dimer/20%Always2019-01-17 15:05
https://next-television.com/tirane-ministrat-e-rinj-betohen-para-presidentit/20%Always2019-01-17 14:51
https://next-television.com/lezhe-551-vjetori-i-vdekjes-se-skenderbeut/20%Always2019-01-17 14:44
https://next-television.com/itali-ne-pranga-dy-shqiptare-u-kapen-me-droge/20%Always2019-01-17 14:22
https://next-television.com/tirane-gjykata-e-krimeve-te-renda-jep-masen-e-sigurise-per-balilin/20%Always2019-01-17 14:03
https://next-television.com/tirane-kulinaria-shnderrohet-ne-nje-prej-elementeve-themelore-te-industrise-turistike-video/20%Always2019-01-17 13:58
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-pret-ministrin-blok/20%Always2019-01-17 13:58
https://next-television.com/si-do-te-ndikoje-eklipsi-henor-i-20-janarit-ne-secilen-shenje-te-horoskopit/20%Always2019-01-17 13:43
https://next-television.com/france-plani-per-nje-brexit-pa-marreveshje/20%Always2019-01-17 13:31
https://next-television.com/tirane-studentet-e-ekonomikut-vijojne-bojkotin/20%Always2019-01-17 13:14
https://next-television.com/tirane-basha-takim-me-ministrin-e-jashtem-te-italise/20%Always2019-01-17 13:09
https://next-television.com/instat-raporti-importet-e-mallrave-u-ulen-me-1-3-perqind/20%Always2019-01-17 12:53
https://next-television.com/italia-kryesuesja-e-eksporteve-shqiptare-ne-2018/20%Always2019-01-17 12:47
https://next-television.com/la-repubblica-malet-me-debore-te-himares-si-vale-deti/20%Always2019-01-17 12:24
https://next-television.com/tirane-komisioneri-hahn-takim-me-kryeministrin-rama/20%Always2019-01-17 12:13
https://next-television.com/gjashte-rregullat-e-arta-per-metabolizem-te-shpejte/20%Always2019-01-17 12:08
https://next-television.com/pd-kreu-basha-protesta-popullore-fund-krizes-politike/20%Always2019-01-17 11:54
https://next-television.com/cfare-i-ndodh-shendetit-nese-ankohemi-cdo-dite/20%Always2019-01-17 11:36
https://next-television.com/futboll-kupa-e-mbretit-girona-eliminon-atleticon-e-madridit/20%Always2019-01-17 11:07
https://next-television.com/autostrada-tirane-durres-punimet-drejt-fundit/20%Always2019-01-17 10:54
https://next-television.com/skoci-droge-me-vlere-50-000-paund-i-riu-shqiptar-para-gjykates/20%Always2019-01-17 10:49
https://next-television.com/duhanpirja-shqiperia-vendi-i-peste-me-konsumator-ne-bote/20%Always2019-01-17 10:37
https://next-television.com/shba-huawei-nen-hetim-penal/20%Always2019-01-17 10:23
https://next-television.com/tirane-ministri-blok-holanda-e-perkushtuar-per-integrimin-e-shqiperise/20%Always2019-01-17 10:16
https://next-television.com/tirane-ndertohet-moli-i-ri-varkave-ne-parkun-e-liqenit/20%Always2019-01-17 10:05
https://next-television.com/tirane-arrsh-njofton-mbi-gjendjen-e-akseve-rrugore/20%Always2019-01-17 09:53
https://next-television.com/france-shperthim-ne-universitetin-e-lionit/20%Always2019-01-17 09:45
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-mos-luani-me-taksat/20%Always2019-01-17 09:26
https://next-television.com/tperpjekte-zoti-me-lisa-tmalit-per-lisat-qe-u-bene-shkurre-dhe-ujin-qe-shitet/20%Always2019-01-17 10:17
https://next-television.com/shba-nuk-arrihet-pajtueshmeria-me-rusine-per-paktin-berthamor/20%Always2019-01-17 08:48
https://next-television.com/greqi-kryeministri-tsipras-te-votojme-prespen/20%Always2019-01-17 08:33
https://next-television.com/masakra-e-gjasave-per-integrim/20%Always2019-01-17 08:23
https://next-television.com/kosove-komisioneri-hahn-takim-me-kryeministrin-haradinaj/20%Always2019-01-17 08:14
https://next-television.com/numbeo-indeksi-i-krimit-shqiperia-perkeqeson-renditjen/20%Always2019-01-17 08:10
https://next-television.com/athine-ne-pranga-20-vjecari-shqiptar-per-vjedhje/20%Always2019-01-17 08:03
https://next-television.com/britani-e-madhe-kryeministrja-may-nis-konsultimet-politike/20%Always2019-01-17 07:55
https://next-television.com/vore-grabitet-bankomati-me-mjete-te-forta/20%Always2019-01-17 07:45
https://next-television.com/horoskopi-ditor-17-janar-2019/20%Always2019-01-17 07:40
https://next-television.com/juventus-1-0-milan-notat-e-lojtareve/20%Always2019-01-16 21:45
https://next-television.com/edhe-nora-istrefi-i-bashkohet-sfides-ja-si-dukeshin-me-robertin-para-10-vitesh/20%Always2019-01-16 21:41
https://next-television.com/teknologji-tregu-i-smartfoneve-kurre-kaq-keq/20%Always2019-01-16 20:56
https://next-television.com/pse-trupi-kerkon-me-shume-ushqim-ne-dimer/20%Always2019-01-16 20:47
https://next-television.com/tirane-te-shtena-me-arme-mes-dy-makinave-nuk-ka-te-lenduar/20%Always2019-01-16 20:38
https://next-television.com/vlore-perfshihet-nga-flaket-nje-banese/20%Always2019-01-16 20:33
https://next-television.com/pas-luftes-me-depresionin-selena-gomez-nis-nje-lidhje-te-re-dashurie/20%Always2019-01-16 20:12
https://next-television.com/kryeministrja-britanike-i-mbijeton-mocionit-te-mosbesimit/20%Always2019-01-16 19:36
https://next-television.com/ja-si-jetojne-njerezit-ne-qytezen-me-te-ftohte-ne-bote/20%Always2019-01-16 19:32
https://next-television.com/kosove-mallrat-e-bllokuara-serbe-shume-shpejt-drejt-dyqaneve/20%Always2019-01-16 19:16
https://next-television.com/alicia-keys-prezantuesja-e-grammy-awards-2019/20%Always2019-01-16 18:58
https://next-television.com/kuvend-sherr-per-ministrat-e-rinj/20%Always2019-01-16 18:46
https://next-television.com/sulmi-ne-siri-erdogan-trump-nuk-do-te-ndaloje-terheqjen/20%Always2019-01-16 18:35
https://next-television.com/manchester-united-ka-gati-oferten-e-pare-per-sulmuesin-holandez/20%Always2019-01-16 18:13
https://next-television.com/vlore-kapen-30-kg-kanabis-ne-llakatund-arrestohet-26-vjecari/20%Always2019-01-16 17:55
https://next-television.com/rusi-presidenti-putin-shba-dhe-perendimi-politika-destabilizuese-ne-ballkan/20%Always2019-01-16 17:22
https://next-television.com/tirane-kryemadhi-opozita-jo-me-zjarrefikese/20%Always2019-01-16 16:59
https://next-television.com/kuvend-dekretet-votohen-pa-debat-opozita-largohet-nga-kuvendi/20%Always2019-01-16 16:38
https://next-television.com/vlerat-sekrete-ushqyese-te-brokolit-si-ta-konsumoni-per-me-shume-shendet/20%Always2019-01-16 16:22
https://next-television.com/kini-kujdes-nga-sheqeri-mos-e-konsumoni-para-gjumit/20%Always2019-01-16 15:59
https://next-television.com/tirane-cifti-grabit-500-mije-euro-arratisen-drejt-amerikes/20%Always2019-01-16 15:52
https://next-television.com/si-te-ushqeheni-sipas-grupit-te-gjakut/20%Always2019-01-16 15:19
https://next-television.com/skenaret-kryesore-te-ceshtjes-brexit-be/20%Always2019-01-16 15:15
https://next-television.com/youtube-ndalon-videot-me-permbajtje-te-rrezikshme-dhe-shqetesuese/20%Always2019-01-16 15:04
https://next-television.com/durres-ice-jahti-i-pare-turistik-i-ketij-viti/20%Always2019-01-16 14:52
https://next-television.com/strasburg-lideri-i-ppe-weber-lufte-nacionalizmit-ne-evrope/20%Always2019-01-16 14:29
https://next-television.com/lsi-vasili-qytetare-hapni-syte-kjo-qeveri-nuk-njeh-ligj/20%Always2019-01-16 14:16
https://next-television.com/pd-kreu-basha-mbledh-sot-grupin-parlamentar/20%Always2019-01-16 14:10
https://next-television.com/ministria-e-mbrojtjes-leter-drejtuar-bashkive-te-vendit/20%Always2019-01-16 14:06
https://next-television.com/mediat-britanike-humbja-e-may-historike-dhe-poshteruese/20%Always2019-01-16 13:48
https://next-television.com/pd-deputeti-alibeaj-arsyet-pse-do-marrim-pjese-ne-seancen-e-sotme/20%Always2019-01-16 13:34
https://next-television.com/tirane-impianti-i-bovilles-veliaj-investimi-me-i-madh-ne-ujesjelles-ne-20-vite/20%Always2019-01-16 13:28
https://next-television.com/britani-e-madhe-laburistet-nuk-perjashtojne-nje-referendum-te-dyte-brexit/20%Always2019-01-16 13:23
https://next-television.com/current-biology-studimi-grate-jane-me-te-forta-se-burrat-ne-perceptimin-e-dhimbjes/20%Always2019-01-16 13:07
https://next-television.com/ishp-informon-masat-parandaluese-te-fruthit/20%Always2019-01-16 12:33
https://next-television.com/simbolet-e-dashurise-se-perjetshme-ne-kulturat-e-ndryshme-te-botes/20%Always2019-01-16 12:22
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-politika-ne-sherbim-te-paqes-mision-ende-i-papermbushur/20%Always2019-01-16 12:02
https://next-television.com/la-traviata-ermonela-jaho-vjen-live-ne-kinemate-boterore/20%Always2019-01-16 11:56
https://next-television.com/tirane-masr-thirrje-studenteve-mos-bllokoni-punen-ne-sekretariate/20%Always2019-01-16 11:49
https://next-television.com/siguria-ushqimore-aku-dhe-app-marreveshje-per-forcimin-e-saj/20%Always2019-01-16 11:11
https://next-television.com/tirane-kreu-i-arrsh-thirret-ne-prokurori-mbi-tenderin-e-unazes-se-re/20%Always2019-01-16 11:06
https://next-television.com/pd-zedhenesja-zhupa-rama-po-fsheh-pasurine-prej-sheiku-ne-surrel/20%Always2019-01-16 10:55
https://next-television.com/itali-arrestohet-shqiptari-100-kilograme-marijuane-ne-makine/20%Always2019-01-16 10:47
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-zhvillimi-ekonomik-lokal-prioritet-per-kete-vit/20%Always2019-01-16 10:32
https://next-television.com/itali-ne-pranga-shqiptari-droge-me-vlere-dy-milione-euro/20%Always2019-01-16 10:22
https://next-television.com/elbasan-deputeti-balla-shpresoj-qe-sot-te-marre-fund-ngerci-i-dekreteve/20%Always2019-01-16 10:09
https://next-television.com/kenya-14-te-vdekur-pas-nje-sulmi-kamikaz/20%Always2019-01-16 09:49
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-platforma-qytetari-ska-nevoje-te-fuse-doren-ne-xhep/20%Always2019-01-16 09:39
https://next-television.com/durres-vetehelmohet-me-fotoksine-20-vjecari/20%Always2019-01-16 09:33
https://next-television.com/protesta-e-studenteve-vijon-ngujimi-ne-ambjentet-e-ekonomikut/20%Always2019-01-16 09:00
https://next-television.com/greqi-kryeministri-tsipras-kerkon-votebesimin-ne-parlament/20%Always2019-01-16 08:55
https://next-television.com/elbasan-lleshaj-dhe-balla-prezantojne-prefektin-e-ri/20%Always2019-01-16 08:44
https://next-television.com/gjermani-ne-pranga-dy-shqiptare/20%Always2019-01-16 08:32
https://next-television.com/bruksel-kryetari-tusk-qendrimi-ne-be-zgjedhja-me-e-mire-per-britanine/20%Always2019-01-16 08:12
https://next-television.com/hene-ne-lume-pamja-spektakolare-e-natyres/20%Always2019-01-16 08:01
https://next-television.com/kuvend-sot-seance-e-jashtezakonshme-per-ministrat-e-rinj/20%Always2019-01-16 07:47
https://next-television.com/ankthi-semundja-me-e-perhapur-ne-shqiperi/20%Always2019-01-16 07:32
https://next-television.com/wikipedia-njeh-shqipen-si-gjuhen-e-dyte-zyrtare-te-maqedonise/20%Always2019-01-16 07:21
https://next-television.com/horoskopi-ditor-16-janar-2019/20%Always2019-01-16 07:13
https://next-television.com/kengetari-i-njohur-perfundon-ne-spital-ja-cfare-i-ka-ndodhur/20%Always2019-01-15 21:48
https://next-television.com/shokohen-tifozet-e-tottenham-demtohet-harry-kane/20%Always2019-01-15 21:41
https://next-television.com/flamuri-shqiptar-shkon-deri-ne-spanje-shikoni-si-duket-manaj-me-masken-e-personalizuar/20%Always2019-01-15 21:22
https://next-television.com/slloveni-promovohet-libri-skanderbeg-princi-i-epirit/20%Always2019-01-15 20:59
https://next-television.com/protesta-per-unazen-e-re-balliu-banoret-jane-gjobitur-padrejtesisht/20%Always2019-01-15 20:37
https://next-television.com/wikipedia-njeh-shqipen-si-gjuhe-te-dyte-zyrtare-ne-maqedoni/20%Always2019-01-15 20:20
https://next-television.com/mavraj-i-pafat-peson-demtim-te-rende-ne-dore/20%Always2019-01-15 20:04
https://next-television.com/vetedorezimi-i-balilit-osbe-lufta-kunder-krimit-te-organizuar-po-sjell-rezultate-konkrete/20%Always2019-01-15 19:56
https://next-television.com/camila-cabello-mbreteresha-e-re-e-muzikes-mposht-adele/20%Always2019-01-15 19:45
https://next-television.com/juventus-kerkon-mbrojtesin-e-chelsea/20%Always2019-01-15 19:41
https://next-television.com/pd-kryedemokrati-basha-rames-i-djeg-e-verteta-ja-cdo-te-ndodhe-me-balilin/20%Always2019-01-15 19:26
https://next-television.com/tirane-seance-e-jashtezakonshme-zbulohet-vendimi-i-demokrateve/20%Always2019-01-15 19:13
https://next-television.com/grate-me-te-forta-se-burrat-ne-dhimbje/20%Always2019-01-15 18:50
https://next-television.com/era-istrefi-nuk-i-ndahet-futbollit-ja-eventi-i-rradhes-ku-do-performoje/20%Always2019-01-15 18:38
https://next-television.com/futbollisti-i-njohur-fejohet-me-aktoren-turke-publikon-foton/20%Always2019-01-15 18:32
https://next-television.com/me-pasaporte-shqiptare-ju-mund-te-udhetoni-pa-viza-ne-115-vende/20%Always2019-01-15 18:21
https://next-television.com/durres-tre-gardiane-dhe-nje-i-burgosur-perfundojne-ne-spital-te-helmuar/20%Always2019-01-15 18:16
https://next-television.com/si-e-dergoi-interi-shaqirin-te-mjeku-popullor-ja-pse-ndodhi-kjo/20%Always2019-01-15 18:00
https://next-television.com/virusi-i-ri-ne-whatsapp-lejon-te-tjeret-te-lexojne-mesazhet-e-tua/20%Always2019-01-15 17:48
https://next-television.com/vetedorezimi-i-balilit-lleshaj-opozitaret-perqeshin-partneret-duartrokasin/20%Always2019-01-15 17:40
https://next-television.com/elbasan-lirohet-nga-detyra-prefekti/20%Always2019-01-15 17:33
https://next-television.com/greqi-kapet-me-kokaine-shqiptarja/20%Always2019-01-15 17:25
https://next-television.com/hapesire-zbulohen-sinjale-radioje-jashte-galaktikes-sone/20%Always2019-01-15 17:07
https://next-television.com/pse-shton-peshe-kur-shkon-mire-ne-cift-lexoni-cfare-i-ndodh-trupit/20%Always2019-01-15 17:01
https://next-television.com/neymar-i-shpreh-dashurine-leticia-bufonit-shikoni-si-ja-kthen-ajo/20%Always2019-01-15 16:48
https://next-television.com/durres-mbetet-ne-burg-shoferi-qe-shkaktoi-aksidentin-me-dy-viktima-video/20%Always2019-01-15 16:39
https://next-television.com/berat-afresku-i-kishes-se-shen-merise-drejt-restaurimit/20%Always2019-01-15 16:14
https://next-television.com/tirane-reagon-ambasada-amerikane-pas-kapjes-se-balilit-kush-e-ka-radhen/20%Always2019-01-15 16:06
https://next-television.com/apple-iphone-11-me-cmim-me-te-lire-ne-treg/20%Always2019-01-15 15:25
https://next-television.com/lufthansa-linja-ajrore-me-e-madhe-e-evropes/20%Always2019-01-15 15:17
https://next-television.com/izrael-kryeministri-netanjahu-nuk-i-ndalojme-sulmet-ne-siri/20%Always2019-01-15 15:04
https://next-television.com/tirane-pedagoget-e-shkencave-sociale-kerkojne-shfuqizimin-e-ligjit-te-arsimit-te-larte/20%Always2019-01-15 14:48
https://next-television.com/humbje-te-medha-ne-akullnajat-e-antarktikes/20%Always2019-01-15 14:27
https://next-television.com/durres-kryeministri-rama-hapja-e-zyres-doganore-te-kosoves-hap-i-rendesishem/20%Always2019-01-15 14:24
https://next-television.com/kavaje-bie-nga-skela-humb-jeten-punetori/20%Always2019-01-15 13:48
https://next-television.com/vetedorezimi-i-balilit-terheq-vemendjen-e-medias-nderkombetare/20%Always2019-01-15 13:41
https://next-television.com/tirane-ministri-bushati-italia-na-ndihmoi-pa-kushte-ne-kryesimin-e-osbe/20%Always2019-01-15 13:31
https://next-television.com/deutche-welle-diplomacia-ne-shqiperi-ne-ngerc/20%Always2019-01-15 13:10
https://next-television.com/fenomeni-i-henes-se-pergjakur-do-te-shfaqet-ne-fundjave/20%Always2019-01-15 12:58
https://next-television.com/vetedorezimi-i-balilit-tre-kushtet-e-vendosura/20%Always2019-01-15 12:53
https://next-television.com/vetedorezimi-i-balilit-paloka-rama-po-vepron-si-me-tahirin/20%Always2019-01-15 12:25
https://next-television.com/vetedorezimi-i-balilit-meta-falenderoj-partneret-per-presionin-e-gjithanshem/20%Always2019-01-15 12:02
https://next-television.com/lezhe-presidenti-meta-do-pergjigjem-me-qetesi-por-pa-dashuri-mbi-dekretimin-e-rames/20%Always2019-01-15 11:54
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-vetedorezimi-i-balilit-hap-i-madh-ne-luften-kunder-krimit/20%Always2019-01-15 11:19
https://next-television.com/elbasan-gjendet-i-mbytur-nje-75-vjecar/20%Always2019-01-15 10:47
https://next-television.com/kuvend-neser-seance-e-jashtezakonshme-per-dekretet-e-ministrave/20%Always2019-01-15 10:40
https://next-television.com/tete-trendet-qe-duhet-tu-themi-lamtumire-ne-2019/20%Always2019-01-15 10:34
https://next-television.com/tirane-klement-balili-vetedorezohet-ne-policine-e-shtetit/20%Always2019-01-15 10:20
https://next-television.com/ekspertet-e-eurobondit-shqiperia-mund-te-deshtoje-ne-shlyerjen-e-borxhit-publik/20%Always2019-01-15 10:08
https://next-television.com/tirane-ish-presidenti-nishani-rama-smund-te-jete-minister/20%Always2019-01-15 09:37
https://next-television.com/greqi-gjendet-i-vetevarur-nje-shqiptar-ne-burg/20%Always2019-01-15 08:46
https://next-television.com/protesta-e-studenteve-vijon-ngujimi-edhe-ne-durres/20%Always2019-01-15 08:32
https://next-television.com/camila-cabello-mbreteresha-e-re-e-muzikes-ne-platformat-online/20%Always2019-01-15 08:25
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-tregon-perplasjen-me-homologun-thaci-ne-bruksel/20%Always2019-01-15 08:15
https://next-television.com/britani-e-madhe-brexit-dita-e-votimit-ne-parlament/20%Always2019-01-15 08:08
https://next-television.com/nje-ore-e-kompozuar-me-bime-per-te-ilustruar-brishtesine-e-natyres/20%Always2019-01-15 07:49
https://next-television.com/shqiperia-nder-vendet-me-numrin-me-te-madh-te-farmacisteve/20%Always2019-01-15 07:28
https://next-television.com/instagram-fotoja-e-vezes-thyen-rekordin-e-pelqimeve/20%Always2019-01-15 07:21
https://next-television.com/horoskopi-ditor-15-janar-2019/20%Always2019-01-15 07:15
https://next-television.com/pd-salianji-rama-reagoi-si-gadafi-e-sadami-ndaj-voa-s/20%Always2019-01-14 21:44
https://next-television.com/trupi-do-tju-falenderoje-nese-pini-vetem-uje/20%Always2019-01-14 21:26
https://next-television.com/brenda-dy-muajsh-tri-punonjese-te-meghan-largohen-nga-puna/20%Always2019-01-14 21:05
https://next-television.com/kryeministri-rama-cileson-kazan-zerin-e-amerikes-reagon-basha-akt-i-turpshem/20%Always2019-01-14 20:33
https://next-television.com/tronditet-juventusi-dy-yjet-e-ekipit-humbasin-finalen-e-superkupes/20%Always2019-01-14 20:18
https://next-television.com/cristiano-apo-messi-hazard-zgjedh-me-te-mirin/20%Always2019-01-14 20:06
https://next-television.com/e-pabesueshme-kerkonte-nje-burre-ne-facebook-por-i-doli-princ-i-kalter/20%Always2019-01-14 20:00
https://next-television.com/arrestohet-nje-prokuror-ne-sallen-e-gjyqit/20%Always2019-01-14 19:41
https://next-television.com/tirane-kryeministri-ram-erdhi-dita-qe-zeri-i-amerikes-te-flase-nga-kazani-i-tiranes/20%Always2019-01-14 19:37
https://next-television.com/oriola-marashi-terbon-fansat-me-veshje-behet-si-kesul-zeza/20%Always2019-01-14 19:16
https://next-television.com/lsi-vasili-konkurset-manipulohen-punesimet-me-urdher-politik/20%Always2019-01-14 18:56
https://next-television.com/17-vjecari-vret-transgjinoren-pasi-zbulon-identitetin-e-saj-te-vertete/20%Always2019-01-14 18:43
https://next-television.com/jo-me-gaz-ky-eshte-trendi-i-ri-i-konvertimit-te-makinave/20%Always2019-01-14 18:26
https://next-television.com/nje-ore-gjume-me-teper-efektet-e-papritura-dhe-ndikimi-ne-organizem/20%Always2019-01-14 18:18
https://next-television.com/vlore-atentat-me-arme-nje-i-plagosur/20%Always2019-01-14 18:05
https://next-television.com/habit-flor-mumajesi-flet-per-shkeputjen-nga-muzika/20%Always2019-01-14 17:58
https://next-television.com/tirane-protesta-ne-universitete-ngujohen-edhe-studentet-e-mjeksise/20%Always2019-01-14 16:53
https://next-television.com/vinicius-jr-me-i-mire-se-messi-pergjigja-e-jordi-alba-s-behet-virale/20%Always2019-01-14 16:52
https://next-television.com/tomori-nuk-ndalet-ne-merkato-firmos-nje-afrikan/20%Always2019-01-14 16:45
https://next-television.com/pogradec-roli-i-utsh-ne-promovimin-e-turizmit-nderohet-edhe-bashkepunimi-me-next-tv-video/20%Always2019-01-14 16:26
https://next-television.com/si-te-ulni-tensionin-e-larte-me-tri-metoda-natyrale/20%Always2019-01-14 16:25
https://next-television.com/konispol-aksident-furgoni-del-nga-rruga-nje-i-vdekur/20%Always2019-01-14 15:57
https://next-television.com/lushnje-sherr-me-te-atin-55-vjecari-merr-armen-ta-vrase-nderhyn-policia/20%Always2019-01-14 15:41
https://next-television.com/ps-kryeministri-rama-ti-garantohet-mesimi-shumices-qe-po-pengohet-brutalisht/20%Always2019-01-14 15:24
https://next-television.com/greqi-marreveshja-e-prespes-tsipras-uroj-zaev-per-guximin-qe-tregoi/20%Always2019-01-14 15:20
https://next-television.com/itali-ministri-salvini-kerkojme-ekstradimin-e-dhjetera-terroristeve-te-tjere/20%Always2019-01-14 15:12
https://next-television.com/autostrada-tirane-durres-nje-automjet-humbet-kontrollin/20%Always2019-01-14 15:02
https://next-television.com/bruksel-thirrja-e-eurodeputeteve-per-britaniket-qendroni-ne-be/20%Always2019-01-14 14:24
https://next-television.com/libri-per-ferrarin-kushton-sa-nje-ferrari/20%Always2019-01-14 14:14
https://next-television.com/tirane-gjykata-perfundon-ceshtjen-balla-basha/20%Always2019-01-14 13:40
https://next-television.com/slloveni-promovohet-libri-ne-shqip-skanderbeg-princi-i-epirit/20%Always2019-01-14 13:36
https://next-television.com/protesta-e-studenteve-dekanati-i-filologjikut-ne-mbeshtetje/20%Always2019-01-14 13:28
https://next-television.com/siguria-ushqimore-aku-444-inspektime-ne-nje-jave/20%Always2019-01-14 13:07
https://next-television.com/pd-deputeti-salianji-largimi-i-rames-rikthen-demokracine-funksionale/20%Always2019-01-14 13:03
https://next-television.com/magnezi-alternativa-e-re-kuruese-per-depresionin/20%Always2019-01-14 12:53
https://next-television.com/kavaje-bashkepunim-me-i-mire-polici-prokurori-bashki-per-ruajtjen-e-rendit-video/20%Always2019-01-14 12:33
https://next-television.com/france-presidenti-macron-leter-drejtuar-popullit/20%Always2019-01-14 12:25
https://next-television.com/greqi-nje-shqiptar-mbetet-i-vrare-ne-burg/20%Always2019-01-14 12:19
https://next-television.com/itali-ne-pranga-dy-shqiptare-kapen-me-kokaine/20%Always2019-01-14 12:10
https://next-television.com/the-guardian-shqiptaret-mbreterit-e-kokaines/20%Always2019-01-14 12:02
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-e-para-kushtetuta-dhe-sundimi-i-ligjit/20%Always2019-01-14 11:44
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-me-meten-shihemi-ne-gjyq-do-jem-de-jure-minister-i-jashtem/20%Always2019-01-14 11:23
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-perkohesisht-ne-postin-e-ministrit-te-jashtem/20%Always2019-01-14 11:09
https://next-television.com/mediat-italiane-rendisin-shqiperine-nder-10-destinacionet-kryesore-te-2019/20%Always2019-01-14 10:33
https://next-television.com/tirane-ambasadoret-soreca-dhe-borchardt-takim-me-kreun-basha/20%Always2019-01-14 10:14
https://next-television.com/tirane-ministri-ahmetaj-studentet-qe-perfitojne-nga-ulja-e-tarifes-se-shkollimit/20%Always2019-01-14 10:03
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-vijon-ngujimi-neper-fakultete/20%Always2019-01-14 09:59
https://next-television.com/durres-gjendet-i-pajete-nje-52-vjecar-nga-i-ftohti/20%Always2019-01-14 11:18
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-2019-do-te-jete-viti-i-ekonomise/20%Always2019-01-14 09:35
https://next-television.com/fier-qellohet-me-arme-zjarri-nje-lokal/20%Always2019-01-14 09:12
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-kercenon-turqine/20%Always2019-01-14 09:03
https://next-television.com/pse-rama-i-urren-lubonjen-e-bushatin-me-shume-se-ne-te-tjereve/20%Always2019-01-14 08:57
https://next-television.com/pese-librat-fashion-per-cdo-te-apasionuar-pas-modes/20%Always2019-01-14 08:50
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-mbledh-kryesine-e-ps/20%Always2019-01-14 08:25
https://next-television.com/tirane-vrasje-e-trefishte-ne-zonen-e-unazes-policia-zbardh-detajet/20%Always2019-01-14 08:02
https://next-television.com/horoskopi-ditor-14-janar-2019/20%Always2019-01-14 07:49
https://next-television.com/greqi-evangelos-apostolakis-emerohet-minister-i-ri-i-mbrojtjes/20%Always2019-01-13 14:09
https://next-television.com/kine-aksident-ne-nje-miniere-qymyri-21-te-vdekur/20%Always2019-01-13 13:29
https://next-television.com/greqi-qeveria-ne-krize-jep-doreheqjen-ministri-i-mbrojtjes-kammenos/20%Always2019-01-13 13:26
https://next-television.com/17413-2/20%Always2019-01-13 13:26
https://next-television.com/serbi-ish-deputetja-trajkovic-presidenti-vucic-ra-dakort-per-ushtrine-e-kosoves/20%Always2019-01-13 13:25
https://next-television.com/teleskopi-i-vetem-hapesinor-i-rusise-nuk-pergjigjet-i-pergjigjet-komandave/20%Always2019-01-13 20:27
https://next-television.com/futboll-rikuperohet-abrashi-luan-titullar-me-freiburgun/20%Always2019-01-13 13:24
https://next-television.com/shba-paralizimi-i-administrates-ne-diten-e-22-rekord-historik/20%Always2019-01-13 13:24
https://next-television.com/serbi-drashkovic-nese-nuk-arrihet-marreveshja-me-kosoven-vendi-yne-shkaterrohet/20%Always2019-01-13 13:22
https://next-television.com/gjirokaster-ngricat-dhe-bora-shtohen-rastet-e-frakturave-ne-spital/20%Always2019-01-13 13:39
https://next-television.com/ekonomi-konfindustria-ndryshimi-i-ministrave-nuk-ndryshon-gjendjen/20%Always2019-01-13 13:56
https://next-television.com/arabi-saudite-meka-pushtohet-nga-karkalecat/20%Always2019-01-13 17:47
https://next-television.com/shba-kirurgu-i-heq-gabimisht-veshken-pacientes/20%Always2019-01-13 17:13
https://next-television.com/pd-zhupa-tani-kryeministri-do-te-marre-nen-kontroll-edhe-universitetet/20%Always2019-01-13 15:33
https://next-television.com/france-kater-te-vdekur-nga-shperthimi-i-gazit-ne-paris/20%Always2019-01-13 15:08
https://next-television.com/maradona-kalon-me-sukses-operacionin-ne-stomak/20%Always2019-01-13 15:03
https://next-television.com/futboll-trajneri-spalletti-kupa-e-italise-eshte-objektiv-per-interin/20%Always2019-01-13 14:43
https://next-television.com/dhjete-arsyet-pse-gent-cakaj-nuk-eshte-minister-i-jashtem/20%Always2019-01-13 14:21
https://next-television.com/pd-salianji-lleshaj-ka-zgjedhur-te-jete-pupaci-dhe-shvejku-i-rames/20%Always2019-01-13 13:46
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-kryeministri-rama-neser-dy-perfaqesues-te-qeverise-ne-fakultete/20%Always2019-01-13 13:33
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-nuk-terhiqemi-vazhdojme-deri-ne-fund/20%Always2019-01-13 12:51
https://next-television.com/ps-balla-opozita-po-bllokon-voten-e-shqiptareve-ne-diaspore/20%Always2019-01-13 12:39
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-policia-e-shtetit-ka-marre-urdher-te-na-nxjerre-jashte/20%Always2019-01-13 11:49
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-ministri-lleshaj-studentet-e-kane-nderprere-protesten/20%Always2019-01-13 11:30
https://next-television.com/akti-i-ilir-metes-nuk-mjafton-duhet-shume-me-teper/20%Always2019-01-13 11:15
https://next-television.com/ngricat-dhe-bora-regjistrohet-viktima-e-peste-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Always2019-01-13 11:03
https://next-television.com/durres-grabitja-e-biznesmenit-shoqerohen-nente-persona/20%Always2019-01-13 10:13
https://next-television.com/shkoder-mesuesit-e-bllokuar-nga-bora-evakuohen-me-helikopter/20%Always2019-01-13 10:00
https://next-television.com/shba-sekretari-pompeo-marreveshja-maqedoni-greqi-hapet-rruga-e-hyrjes-ne-nato-dhe-be/20%Always2019-01-13 09:53
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-sot-jemi-opozita-e-munguar-dhe-pozita-qe-duhet/20%Always2019-01-13 09:47
https://next-television.com/ngricat-dhe-bora-orteqet-shkaktojne-21-viktima-ne-evrope/20%Always2019-01-13 09:31
https://next-television.com/durres-aksident-i-rende-automobilistik-shenohen-dy-viktima-video/20%Always2019-01-13 09:40
https://next-television.com/analiza-e-dw-shqip-heqja-e-kufirit-kosove-shqiperi-bashkim-apo-lehtesim-i-procedurave/20%Always2019-01-13 08:49
https://next-television.com/sarande-humb-jeten-efektivi-i-policise-kufitare/20%Always2019-01-13 08:36
https://next-television.com/17366-2/20%Always2019-01-13 08:30
https://next-television.com/ekonomi-banka-e-shqiperise-biznesi-eshte-pesimist-per-te-ardhmen/20%Always2019-01-13 08:23
https://next-television.com/durres-tregu-fshatar-perfshihet-nga-zjarri/20%Always2019-01-13 08:01
https://next-television.com/tom-hardy-baba-per-here-te-dyte/20%Always2019-01-12 21:27
https://next-television.com/thashe-po-ermal-hoxha-i-propozon-per-here-te-dyte-rezartes/20%Always2019-01-12 21:23
https://next-television.com/137-femije-gjykata-urdheron-tiger-woods-te-beje-testet-e-atesise/20%Always2019-01-12 21:20
https://next-television.com/keshilla-te-domosdoshme-gjithcka-duhet-te-dini-per-te-mos-shkaterruar-dhembet/20%Always2019-01-12 21:18
https://next-television.com/kaloni-me-lehte-gripin-kete-dimer-duke-ndjekur-disa-keshilla/20%Always2019-01-12 21:17
https://next-television.com/teleskopi-i-vetem-hapesinor-i-rusise-nuk-pergjigjet/20%Always2019-01-12 21:11
https://next-television.com/raporti-india-ka-gjasa-te-behet-me-e-fuqishme-se-shba/20%Always2019-01-12 21:05
https://next-television.com/irlandezi-snjeh-rregullat-i-hiqet-patenta-ne-zvicer/20%Always2019-01-12 21:00
https://next-television.com/kapen-me-dy-canta-me-droge-2-te-arrestuar-emrat/20%Always2019-01-12 20:51
https://next-television.com/durres-biznesmenit-i-rrembejne-djalin-dhe-10-mije-e/20%Always2019-01-12 20:44
https://next-television.com/detajet-e-aksidentit-ne-durres-humben-jeten-nusja-dhe-vjehrra/20%Always2019-01-12 20:48
https://next-television.com/kengetarja-shqiptare-rrefen-veshtiresite-e-jetes-nuk-kisha-buke-te-haja-dhe/20%Always2019-01-12 20:49
https://next-television.com/tarzani-shqiptar-bos-i-rrjetit-te-kokaines-cshkruan-media-italiane-per-te-riun-e-ekzekutuar-ne-elbasan/20%Always2019-01-12 20:23
https://next-television.com/probleme-ne-martesen-16-vjecare-arbana-osmani-drejt-ndarjes-nga-bashkeshorti/20%Always2019-01-12 20:02
https://next-television.com/dy-here-burg-me-emrin-e-vellait-emigrant-vjedhja-e-identitetit-dhe-si-zbulua-fieraku/20%Always2019-01-12 19:55
https://next-television.com/bastet-online-akep-merr-vendimin-e-rendesishem-ja-faqet-qe-bllokon-lista/20%Always2019-01-12 19:33
https://next-television.com/as-klaudia-dhe-as-alba-albi-nako-perlot-me-fotot-mirenjohese-si-peralle/20%Always2019-01-12 19:22
https://next-television.com/studentet-policia-ka-bere-aksione-si-ne-lazarat/20%Always2019-01-12 19:12
https://next-television.com/aksident-tragjik-ne-durres-2-persona-humbin-jeten/20%Always2019-01-12 20:39
https://next-television.com/analiza-rama-po-e-ben-bashkimin-e-shqiptareve/20%Always2019-01-12 19:02
https://next-television.com/stoku-ne-gjykaten-e-larte-gjykimi-i-nje-dosje-zgjat-minimalisht-6-7-vjet/20%Always2019-01-12 18:57
https://next-television.com/unaza-e-re-si-vijojne-protestat-e-qytetareve/20%Always2019-01-12 18:55
https://next-television.com/rozana-radi-merr-nje-koment-ofendues-si-ka-reaguar-ajo/20%Always2019-01-12 17:28
https://next-television.com/17265-2/20%Always2019-01-12 21:08
https://next-television.com/ceshtja-e-saimir-tahirit-java-e-ardhme-do-te-jete-definitive/20%Always2019-01-12 17:09
https://next-television.com/rruget-e-bllokuara-afrim-qendro-ben-me-dije-rruget-qe-jane-pergjegjesi-e-bashkive/20%Always2019-01-12 16:47
https://next-television.com/infermieri-nga-dibra-heroi-ne-nje-dite-dimri/20%Always2019-01-12 17:28
https://next-television.com/policia-e-shtetit-hap-dyert-per-studentet-me-mesatare-mbi-tete/20%Always2019-01-12 15:24
https://next-television.com/ps-balla-i-drejtohet-presidentit-ruaj-qetesine-nuk-ndihemi-mire-kur-beheni-qesharak/20%Always2019-01-12 15:10
https://next-television.com/plaku-dhe-komploti/20%Always2019-01-12 14:42
https://next-television.com/incidenti-ne-paris-bushati-mesazh-ngushellimi-frances/20%Always2019-01-12 14:36
https://next-television.com/si-gjithmone-demi-rose-ne-linja-perfekte/20%Always2019-01-12 14:18
https://next-television.com/komedia-kembezbathur-ne-park-ne-arturbina/20%Always2019-01-12 14:03
https://next-television.com/gjirokaster-moti-i-keq-zjarrfikesit-dergojne-te-moshuarit-ne-spital/20%Always2019-01-12 13:56
https://next-television.com/r-kelly-mohon-te-gjitha-akuzat-per-abuzim-seksual/20%Always2019-01-12 15:38
https://next-television.com/tirane-kryebashkiaku-veliaj-per-studentet-godinat-e-reja-gati-ne-tetor/20%Always2019-01-12 13:20
https://next-television.com/yjet-prej-kristali-ekzistojne/20%Always2019-01-12 13:12
https://next-television.com/pd-basha-i-drejtohet-kryeministrit-ndal-dhunen-ndaj-studenteve-mos-nxit-konflikt-civil/20%Always2019-01-12 12:41
https://next-television.com/guru-perdhunues-denohet-edhe-per-vrasjen-e-gazetarit/20%Always2019-01-12 12:34
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-te-ngrihemi-per-interesin-kombetar/20%Always2019-01-12 12:24
https://next-television.com/real-madrid-drejt-largimit-te-gjenerates-se-vjeter/20%Always2019-01-12 12:09
https://next-television.com/puke-vijon-hapja-e-rrugeve-nga-debora/20%Always2019-01-12 11:46
https://next-television.com/kengetarja-shqiptare-humb-babane/20%Always2019-01-12 11:36
https://next-television.com/modeli-i-kepuceve-60-vjecare-te-channel-me-i-lakmuari-nga-femrat/20%Always2019-01-12 11:19
https://next-television.com/nuk-mbyllen-lojrat-e-fatit-procedohen-dy-persona-ne-tirane-dhe-klos/20%Always2019-01-12 11:13
https://next-television.com/ish-e-dashura-e-martinezit-tregon-fizikun-e-saj-te-mrekullueshem/20%Always2019-01-12 10:51
https://next-television.com/presidenti-meta-mepj-nuk-mund-te-kthehet-ne-autoshkolle/20%Always2019-01-12 10:44
https://next-television.com/tirane-fakultetit-ekonomik-i-vendoset-dryni-studentet-po-na-mbajne-peng/20%Always2019-01-12 10:13
https://next-television.com/ky-aparat-flet-per-ata-qe-nuk-kane-ze/20%Always2019-01-12 10:03
https://next-television.com/skadimi-i-kartave-id-ministria-e-brendshme-gjendja-civile-e-hapur-edhe-sot/20%Always2019-01-12 09:39
https://next-television.com/france-shperthim-gazi-ne-paris-disa-te-plagosur/20%Always2019-01-12 09:25
https://next-television.com/tualeti-inteligjent-do-dale-ne-treg-per-gjashte-mije-euro-ja-cfare-perfshin/20%Always2019-01-12 08:50
https://next-television.com/tirane-studentet-e-ekonomikut-perplasen-me-rojet-e-sigurise/20%Always2019-01-12 08:28
https://next-television.com/lajmet-per-nje-rikthim-te-barcelona-babai-i-neymar-fake-news/20%Always2019-01-12 08:21
https://next-television.com/i-kaluan-gabimisht-4-6-milion-euro-ne-llogari-vajza-perfundon-ne-burg/20%Always2019-01-12 08:14
https://next-television.com/diber-temperaturat-arrijne-12-grade-banoret-te-izoluar-prej-4-ditesh/20%Always2019-01-12 08:03
https://next-television.com/shba-bllokade-historike-e-qeverise/20%Always2019-01-12 08:00
https://next-television.com/marina-e-con-getin-gremine-vesh-xhaketen-shtate-mije-euro/20%Always2019-01-12 16:23
https://next-television.com/shkupi-miraton-maqedonine-veriore/20%Always2019-01-12 07:32
https://next-television.com/itali-arrestohet-ne-shtepi-shqiptari-policia-gjen-prova-interesante/20%Always2019-01-12 07:27
https://next-television.com/kanadaja-hap-dyert-per-nje-milion-emigrante/20%Always2019-01-12 07:19
https://next-television.com/kosove-mustafa-pse-nuk-pendohem-qe-zgjodhem-thacin-president/20%Always2019-01-12 07:15
https://next-television.com/general-motors-hedh-ne-treg-automjete-me-kosto-te-ulet/20%Always2019-01-11 21:12
https://next-television.com/itali-ne-pranga-shqiptari-transportonte-161-shishe-pijesh-alkoolike/20%Always2019-01-11 21:01
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-meta-e-ka-marre-brenda-disa-oresh-certifikaten-e-sigurise/20%Always2019-01-11 20:49
https://next-television.com/rozana-radi-mesazh-femrave-mos-lejoni-te-jeni-opsioni-i-nje-burri/20%Always2019-01-11 20:36
https://next-television.com/rektori-i-ut-reagon-ashper-ndaj-dhunes-se-policise-mbi-studentet/20%Always2019-01-11 20:12
https://next-television.com/zbulimi-i-rendesishem-mbi-mona-lisen/20%Always2019-01-11 19:47
https://next-television.com/zgjidhje-per-ushqime-te-shijshme-dhe-te-sigurta/20%Always2019-01-11 19:42
https://next-television.com/rreziku-nga-infarkti-ne-stinen-e-dimrit/20%Always2019-01-11 20:55
https://next-television.com/blerjet-online-shqiperia-e-fundit-ne-evrope/20%Always2019-01-11 19:07
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-shqiperia-ne-doren-e-nje-te-semuri-psikik-e-klinik/20%Always2019-01-11 19:08
https://next-television.com/refuzimi-i-cakajt-dw-krize-institucionale-presidence-kryeministri/20%Always2019-01-11 18:39
https://next-television.com/prestigjiozja-washington-post-artikull-per-turizmin-ne-shqiperi/20%Always2019-01-11 19:45
https://next-television.com/sonda-kineze-sjell-foto-nga-ana-e-erret-e-henes/20%Always2019-01-11 18:11
https://next-television.com/france-shfaqet-nje-nendetese-gjermane-e-luftes-se-pare-boterore/20%Always2019-01-11 18:05
https://next-television.com/shtabi-i-fa-ndjekje-penale-pese-ushtarakeve-per-vjedhjen-e-armeve/20%Always2019-01-11 17:58
https://next-television.com/filipine-presidenti-duterte-apel-vatikanit-per-prifterinjte-homoseksuale/20%Always2019-01-11 17:47
https://next-television.com/vera-ndikon-ne-jetegjatesine-tuaj/20%Always2019-01-11 17:40
https://next-television.com/european-drug-report-call-center-dhe-korriere-shqiptare-per-kokainen-ne-evrope/20%Always2019-01-11 17:21
https://next-television.com/ishp-konfirmon-rikthimin-e-virusit-ah1n1/20%Always2019-01-11 17:13
https://next-television.com/tirane-banoret-e-astirit-protestojne-serish-shtepite-tona-ne-do-ti-gezojme/20%Always2019-01-11 17:04
https://next-television.com/itali-kapen-11-kilograme-droge-dy-shqiptare-ne-pranga/20%Always2019-01-11 16:58
https://next-television.com/shba-zevendeskryeministri-kinez-vizite-mbi-bisedimet-tregtare/20%Always2019-01-11 16:46
https://next-television.com/refuzimi-i-cakajt-kryeministri-rama-akuza-analisteve/20%Always2019-01-11 16:39
https://next-television.com/tirane-ministrja-xhacka-fa-ne-krye-te-detyres/20%Always2019-01-11 16:32
https://next-television.com/france-presidenti-macron-mbledh-sipermarresit-e-huaj-ne-versaje/20%Always2019-01-11 16:06
https://next-television.com/poloni-arrestohet-drejtori-i-shitjeve-te-huawei/20%Always2019-01-11 15:52
https://next-television.com/pd-deputeti-strazimiri-standartete-e-sigurise-ne-nivelin-nen-0/20%Always2019-01-11 15:39
https://next-television.com/dhjete-trendet-esenciale-te-2019/20%Always2019-01-11 15:30
https://next-television.com/nente-zakonet-qe-na-shendoshin/20%Always2019-01-11 15:13
https://next-television.com/pd-kryetari-basha-certifikimi-i-cakajt-komision-hetimor-per-dsik/20%Always2019-01-11 15:04
https://next-television.com/kube-aksidentohet-autobusi-me-turiste-shtate-te-vdekur/20%Always2019-01-11 14:19
https://next-television.com/durres-banoret-protestuan-por-gjendja-e-rruges-se-shijakut-nuk-ndryshon-video/20%Always2019-01-11 14:05
https://next-television.com/akuzat-per-perdhunim-policia-kerkon-adn-e-ronaldos/20%Always2019-01-11 13:18
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-ironizon-kryeministrin-po-i-pergjigjem-psiqikut-si-doktoreshe/20%Always2019-01-11 13:13
https://next-television.com/durres-carja-e-tubacionit-kryesor-crregullime-ne-oraret-e-furnizimit/20%Always2019-01-11 13:08
https://next-television.com/shpallet-fituesi-ne-garen-per-aeroportin-e-kukesit/20%Always2019-01-11 12:57
https://next-television.com/lsi-deputeti-kerpaci-studentet-jane-dhunuar-qeveria-kunder-cdo-shqiptari/20%Always2019-01-11 12:38
https://next-television.com/dashuria-te-verbon-vajza-e-cmendur-pas-ketij-djalifoto/20%Always2019-01-11 12:24
https://next-television.com/tirane-perplasje-mes-policise-dhe-studenteve/20%Always2019-01-11 12:04
https://next-television.com/tirane-platform-per-punesimin-e-studenteve-kryeministri-rama-gare-e-paster/20%Always2019-01-11 12:11
https://next-television.com/abuzime-seksuale-lady-gaga-nuk-do-te-punoj-me-me-r-kelly/20%Always2019-01-11 11:31
https://next-television.com/kushtojini-vemendje-rrathet-e-zinj-poshte-syve-mund-te-tregojne-nje-gje-serioze/20%Always2019-01-11 11:19
https://next-television.com/juve-kroati-mandzukic-rrezikon-superkupen-e-italise/20%Always2019-01-11 10:54
https://next-television.com/shkoder-digjet-banesa-vdes-nje-grua/20%Always2019-01-11 12:05
https://next-television.com/korce-vijojne-reshjet-e-bores-dardha-mbetet-e-izoluar/20%Always2019-01-11 10:09
https://next-television.com/mirdite-humb-jeten-punonjesi-i-ost/20%Always2019-01-11 09:54
https://next-television.com/elbasan-mbi-3-mije-familje-pa-energji-elekterike-nga-bora-dhe-i-ftohti/20%Always2019-01-11 09:31
https://next-television.com/refuzimi-i-cakajt-deputeti-kosovar-rugova-presidenti-meta-ka-bere-gjene-e-duhur/20%Always2019-01-11 09:24
https://next-television.com/refuzimi-i-cakajt-meta-rama-ska-fuqi-ti-beje-shantazh-presidentit-te-republikes-se-shqiperise/20%Always2019-01-11 09:09
https://next-television.com/refuzimi-i-cakajt-ish-presidenti-topi-presidenti-meta-ka-vepruar-drejt/20%Always2019-01-11 08:55
https://next-television.com/keto-jane-5-fakte-te-rralla-per-xherdan-shaqirin-ja-si-e-ndihmoi-dikur-nenen-e-tij/20%Always2019-01-11 08:48
https://next-television.com/tirane-policia-private-tek-juridiku-perplasje-me-studentet-gjate-nates/20%Always2019-01-11 08:26
https://next-television.com/vlore-kapet-trafikanti-i-droges-i-shpallur-ne-kerkim/20%Always2019-01-11 08:21
https://next-television.com/49-vjecarje-por-lopez-cmend-me-linjat/20%Always2019-01-11 08:21
https://next-television.com/prezantohet-redmi-note-7-me-kamer-48-mp/20%Always2019-01-11 07:33
https://next-television.com/greqi-merkel-duhet-te-vazhdoje-reforma/20%Always2019-01-11 07:30
https://next-television.com/pd-kreu-basha-zeri-i-amerikes-zbuloi-se-shteti-ka-falsifikuar-dokumentet/20%Always2019-01-10 21:46
https://next-television.com/greqi-kryeministri-tsipras-shqiperia-nuk-e-meriton-te-jete-kandidate-ne-be/20%Always2019-01-10 21:33
https://next-television.com/efektet-negative-te-duhanpirjes-pasive/20%Always2019-01-10 21:23
https://next-television.com/universiteti-i-durresit-ne-1380-me-i-vjetri-ne-ballkan/20%Always2019-01-10 21:05
https://next-television.com/mercedes-benz-mbreti-i-shitjeve-mposht-bmw-dhe-audi/20%Always2019-01-10 21:01
https://next-television.com/refuzimi-i-cakajt-basha-hera-e-dyte-qe-rama-shkel-kushtetuten/20%Always2019-01-10 20:31
https://next-television.com/lsi-vasili-edi-rama-shkollepak-viktime-e-injorances-se-vet-dhe-dashurise-per-librat-e-cakes/20%Always2019-01-10 20:28
https://next-television.com/autizmi-mund-te-zbulohet-edhe-permes-nje-testi-te-thjeshte-degjimi/20%Always2019-01-10 20:06
https://next-television.com/10-ushqimet-qe-permiresojne-shikimin-dhe-mbrojne-syte-nga-cdo-semundje/20%Always2019-01-10 20:00
https://next-television.com/paris-perkujtime-mbi-viktimat-e-sulmeve-terroriste/20%Always2019-01-10 19:49
https://next-television.com/banka-boterore-ekonomia-shqiptare-drejt-ngadalesimit/20%Always2019-01-10 19:30
https://next-television.com/tirane-ngujohen-ne-fakultet-studentet-e-ekonomikut/20%Always2019-01-10 19:18
https://next-television.com/shkoder-humb-jeten-53-vjecari-nga-shembja-e-catise-me-bore/20%Always2019-01-10 19:12
https://next-television.com/vullkani-qe-mund-te-shkaterroje-italine-qendrore/20%Always2019-01-10 18:55
https://next-television.com/greqi-kancelarja-merkel-vizite-zyrtare-diskuton-dhe-ecurine-evropiane-te-shqiperise/20%Always2019-01-10 18:54
https://next-television.com/rreziqet-qe-vijne-nga-moslarja-e-duarve/20%Always2019-01-10 18:46
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-takim-me-ambasadoret/20%Always2019-01-10 18:02
https://next-television.com/tirane-ministri-bushati-permbledh-arritjet-e-tij-gjate-2018/20%Always2019-01-10 17:51
https://next-television.com/titanic-regjizori-cameron-tregon-te-verteteten-mbi-rolin-e-jack/20%Always2019-01-10 17:40
https://next-television.com/kompania-amerikane-nxjerr-ne-treg-tualetin-e-zgjuar-me-vlere-5-500-paund/20%Always2019-01-10 17:28
https://next-television.com/menyrat-e-duhura-per-te-ndaluar-dhimbjet-dhe-problemet-e-stomakut/20%Always2019-01-10 17:08
https://next-television.com/uashington-bisedimet-shba-be-mbi-tregtine/20%Always2019-01-10 16:59
https://next-television.com/maske-me-qumesht-dhe-kripe-per-fytyren/20%Always2019-01-10 16:28
https://next-television.com/rruga-e-kombit-aksidentohet-nje-makine-si-pasoje-e-motit-te-keq/20%Always2019-01-10 15:59
https://next-television.com/refuzimi-i-cakajt-sqarim-tjeter-i-presidentit-meta-teresia-territoriale-e-kosoves-nuk-preket/20%Always2019-01-10 15:58
https://next-television.com/ndarja-nga-jeta-e-jankut-presidenti-meta-shembull-i-edukimit-te-brezave-te-rinj/20%Always2019-01-10 15:49
https://next-television.com/hungari-kryeministri-orban-kunder-presidentit-macron/20%Always2019-01-10 15:44
https://next-television.com/refuzimi-i-cakajt-balla-kalim-i-kompetences-nga-presidenti/20%Always2019-01-10 15:29
https://next-television.com/gent-cakaj-si-nje-tender-me-letra-fallco/20%Always2019-01-10 15:16
https://next-television.com/euro-me-ecuri-pozitive-kembehet-me-124-leke/20%Always2019-01-10 15:05
https://next-television.com/5-vendet-me-te-lira-per-te-vizituar-ne-2019-foto/20%Always2019-01-10 14:21
https://next-television.com/icardi-mes-kaosit-nga-rinovimi-dhe-gruaja/20%Always2019-01-10 14:06
https://next-television.com/suksesi-i-dua-lipes-dhe-bebe-rexhes-nuk-ndalet/20%Always2019-01-10 13:57
https://next-television.com/tirane-aksident-i-rende-makina-bie-nga-ura-ne-surrel/20%Always2019-01-10 13:39
https://next-television.com/rita-u-dhuron-prinderve-shtepine-prej-1-5-milione-euro/20%Always2019-01-10 13:07
https://next-television.com/refuzimi-i-cakajt-rama-argumente-skandaloze/20%Always2019-01-10 13:09
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-nuk-dekreton-ministrin-e-puneve-te-jashtem/20%Always2019-01-10 13:03
https://next-television.com/lind-vici-me-nje-sy/20%Always2019-01-10 12:15
https://next-television.com/durres-digjet-autovetura-gjate-nates-dyshohet-per-zjarrvenie-te-qellimshme/20%Always2019-01-10 11:52
https://next-television.com/moti-i-keq-mas-njofton-mbylljen-e-disa-shkollave/20%Always2019-01-10 11:23
https://next-television.com/futboll-sporti-ne-zi-ndahet-nga-jeta-ish-portieri-i-kombetares-mikel-janku/20%Always2019-01-10 11:17
https://next-television.com/gjirokaster-debora-banesa-rrezikon-shembjen-nje-femije-i-semure/20%Always2019-01-10 11:07
https://next-television.com/greqi-vizita-e-merkel-masa-te-forta-sigurie-ne-athine/20%Always2019-01-10 10:40
https://next-television.com/futboll-dy-talentet-e-beses-se-kavajes-cara-dhe-shaljani-behen-pjese-e-kombetares-u-20/20%Always2019-01-10 10:26
https://next-television.com/tirane-pas-juridikut-ngujohen-edhe-studentet-e-ekonomikut/20%Always2019-01-10 10:17
https://next-television.com/shkoder-rruga-e-bllokuar-nga-bora-aksidentohet-autobusi/20%Always2019-01-10 10:04
https://next-television.com/atletico-madrid-prish-planet-e-milanit-ne-merkato/20%Always2019-01-10 09:49
https://next-television.com/misteret-e-universit-shkencetaret-paraqesin-studimin-per-valet/20%Always2019-01-10 09:30
https://next-television.com/mesojeni-edhe-ju-ja-si-te-lexoni-te-ardhmen-ne-filxhanin-e-kafese/20%Always2019-01-10 13:18
https://next-television.com/new-york-godina-chrysler-building-nxirret-ne-shitje/20%Always2019-01-10 08:44
https://next-television.com/tirane-vijon-bojkoti-i-mesimit-studentet-ngujohen-brenda-fakulteteve/20%Always2019-01-10 08:33
https://next-television.com/puke-pezullohet-mesimi-nga-moti-i-keq/20%Always2019-01-10 08:18
https://next-television.com/prishtine-studentet-edhe-sot-proteste-per-liberalizimin-e-vizave/20%Always2019-01-10 07:59
https://next-television.com/shba-bisedimet-per-rihapjen-e-qeverise-perseri-ne-rruge-pa-krye/20%Always2019-01-10 07:48
https://next-television.com/hailey-dhe-justin-shtyjne-ceremonine-e-dasmes/20%Always2019-01-10 07:45
https://next-television.com/nju-jork-godina-chrysler-building-nxirret-ne-shitje/20%Always2019-01-09 21:25
https://next-television.com/itali-makina-perplas-per-vdekje-nje-kembesor-shqiptar/20%Always2019-01-09 21:21
https://next-television.com/rruga-e-kombit-bllokohet-qarkullimi-per-shkak-te-reshjeve-te-bores/20%Always2019-01-09 21:04
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-paralizimi-i-administrates-do-te-vazhdoje/20%Always2019-01-09 20:46
https://next-television.com/vera-e-rralle-qe-konsumonin-iliret/20%Always2019-01-09 20:31
https://next-television.com/arsyet-qe-nuk-duhet-te-flini-ne-anen-e-djathte/20%Always2019-01-09 20:29
https://next-television.com/maqedoni-shtyhet-seanca-per-zbatimin-e-marreveshjes-se-prespes/20%Always2019-01-09 20:22
https://next-television.com/greqi-shkaterrohet-banda-e-droges-ne-krye-nje-shqiptar/20%Always2019-01-09 20:11
https://next-television.com/njerezit-me-sindromen-down-kurre-nuk-ndalojne-se-mesuari/20%Always2019-01-09 19:51
https://next-television.com/futboll-tirana-prane-goditjes-se-pare-ne-merkato/20%Always2019-01-09 19:37
https://next-television.com/tirane-presidenti-dekreton-kater-ministrat-e-rinj-te-qeverise-rama/20%Always2019-01-09 19:15
https://next-television.com/tirane-tarifat-ne-aeroportin-nene-tereza-me-te-lartat/20%Always2019-01-09 19:01
https://next-television.com/gazeta-holandeze-trouw-parate-e-droges-ne-shqiperi-nderhyjne-ne-kursin-e-euros/20%Always2019-01-09 18:49
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-leskaj-te-qendroje-ne-krye-te-klsh-se/20%Always2019-01-09 18:26
https://next-television.com/arrsh-tregon-akset-problematike-nga-moti-i-keq/20%Always2019-01-09 18:12
https://next-television.com/zeri-i-amerikes-zbulon-detajet-e-reja-lidhur-me-kompanine-dh-albania/20%Always2019-01-09 17:53
https://next-television.com/siberi-13-te-vdekur-nga-hipotermia/20%Always2019-01-09 17:34
https://next-television.com/tirane-shperthen-transformatori-brenda-godines-se-universitetit-bujqesor/20%Always2019-01-09 17:20
https://next-television.com/lushnje-makina-del-nga-rruga-dy-te-plagosur-dhe-nje-e-vdekur/20%Always2019-01-09 16:57
https://next-television.com/ushqimet-e-duhura-per-detoksifikimin-e-trupit/20%Always2019-01-09 16:48
https://next-television.com/tirane-rinis-protesta-ne-zonen-e-astirit/20%Always2019-01-09 16:33
https://next-television.com/tirane-emerohet-zevendesguvernatorja-e-pare-e-bsh/20%Always2019-01-09 16:20
https://next-television.com/britani-e-madhe-deshtimi-tjeter-i-kryeministres-may-per-brexit/20%Always2019-01-09 16:13
https://next-television.com/tirane-ministrja-xhacka-evidentoni-daljet-e-panevojshme/20%Always2019-01-09 16:08
https://next-television.com/kavaje-presidenti-ilir-meta-nis-fushaten-e-ketij-viti-per-dhurimin-e-gjakut-video/20%Always2019-01-09 15:38
https://next-television.com/the-economist-demokracia-ne-shqiperi-nje-guaske-boshe/20%Always2019-01-09 15:22
https://next-television.com/cfare-duhet-te-konsumojme-per-lenien-e-cigares/20%Always2019-01-09 15:14
https://next-television.com/efektet-sheruese-te-bimes-aloe-vera/20%Always2019-01-09 14:56
https://next-television.com/siguria-ushqimore-aku-kerkon-ndryshime-ne-kodin-penal/20%Always2019-01-09 14:41
https://next-television.com/moti-i-acarte-ne-vend-pezullohet-mesimi-ne-280-shkolla/20%Always2019-01-09 14:29
https://next-television.com/serbi-ish-presidenti-paralajmeron-konflikt-te-ri-me-kosoven/20%Always2019-01-09 13:59
https://next-television.com/i-riu-me-paralize-cerebrale-ngre-tulla-me-dhembe-per-te-ndihmuar-familjen/20%Always2019-01-09 13:52
https://next-television.com/kavaje-presidenti-meta-dekretimi-i-ministrit-te-ri-te-jashtem-pasi-te-permbyllet-procesi-i-verifikimit-video/20%Always2019-01-09 15:15
https://next-television.com/greqi-perfshihet-nga-zjarri-shtepia-e-shqiptareve-lendohen-dy-binjaket/20%Always2019-01-09 12:01
https://next-television.com/bllokimi-i-rrugeve-ne-gjirokaster-shehu-situata-kerkon-masa/20%Always2019-01-09 11:56
https://next-television.com/pesimizmi-shqiptaret-heqin-dore-nga-blerjet-e-medha/20%Always2019-01-09 08:13
https://next-television.com/u-gjet-e-vdekur-30-vjecarja-vrau-veten-3-jave-pas-lindjes/20%Always2019-01-09 08:09
https://next-television.com/acari-perfshin-europen-13-persona-te-vdekur/20%Always2019-01-09 07:53
https://next-television.com/zbardhet-shqiperia-debore-ne-shkoder-elbasan-e-gjirokaster/20%Always2019-01-09 07:49
https://next-television.com/barbie-film-ja-aktorja-qe-do-interpretoje-kukullen-e-famshme/20%Always2019-01-09 07:38
https://next-television.com/londer-deputetet-votojne-me-15-janar-per-marreveshjen-e-brexit/20%Always2019-01-09 07:32
https://next-television.com/shba-banka-boterore-tensionet-tregtare-ndikim-ne-rritjen-ekonomike-te-planetit/20%Always2019-01-08 21:44
https://next-television.com/pese-vetite-sheruese-te-lengut-te-sheges/20%Always2019-01-08 21:28
https://next-television.com/shtate-shenjat-e-nje-personaliteti-unik/20%Always2019-01-08 21:21
https://next-television.com/itali-zbulohet-mashtrimi-i-kompanise-shqiptare-te-ilaceve/20%Always2019-01-08 21:04
https://next-television.com/kolumbi-provinca-me-emrin-albania/20%Always2019-01-08 20:35
https://next-television.com/barbie-se-shpejti-ne-nje-nga-filmat-me-te-preferuara-per-te-rritur/20%Always2019-01-08 20:22
https://next-television.com/dieta-e-mandarines-per-humbjen-e-peshes/20%Always2019-01-08 20:01
https://next-television.com/raporti-italian-shqiperia-porte-kryesore-e-kanabisit/20%Always2019-01-08 19:55
https://next-television.com/tirane-banoret-e-astirit-proteste-drejt-shtepise-se-kryeministrit/20%Always2019-01-08 19:41
https://next-television.com/oimiakoni-qyteza-me-e-ftohte-ne-bote/20%Always2019-01-08 19:31
https://next-television.com/si-e-konsiderojne-ekspertet-flirtin/20%Always2019-01-08 19:07
https://next-television.com/japonia-me-pasaporten-me-te-fuqishme-ne-bote-per-2019/20%Always2019-01-08 18:59
https://next-television.com/itali-shkaterrohet-grupi-mafioz-mes-tyre-tre-shqiptare/20%Always2019-01-08 18:24
https://next-television.com/be-apel-prokuroreve-te-anetaresohen-ne-spak/20%Always2019-01-08 18:15
https://next-television.com/tirane-mas-jep-njoftimin-per-studentet-qe-perfitojne-reduktim-te-tarifes/20%Always2019-01-08 18:08
https://next-television.com/japoni-lekundje-te-forta-termeti-me-magnitude-6-4-balle/20%Always2019-01-08 17:57
https://next-television.com/shqiperia-nder-vendet-me-numrin-me-te-madh-te-trafikanteve-te-qenieve-njerezore/20%Always2019-01-08 17:39
https://next-television.com/studimi-shkencor-pew-research-center-leximi-duhet-te-jete-prioritet/20%Always2019-01-08 17:18
https://next-television.com/guinea-shperthen-nje-nga-vullkanet-me-aktive/20%Always2019-01-08 17:02
https://next-television.com/shkenca-zbulon-shtate-perforcuesit-e-trurit/20%Always2019-01-08 16:46
https://next-television.com/shba-rritja-me-e-madhe-vjetore-e-emetimeve-te-co2-ne-tete-vjet/20%Always2019-01-08 16:41
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-ulja-e-tatim-fitimit-stimul-i-madh-per-biznesin/20%Always2019-01-08 16:26
https://next-television.com/kosove-komandanti-i-fsk-ne-jemi-ushtria-pavaresisht-emrit/20%Always2019-01-08 16:08
https://next-television.com/durres-qe-prej-1-janarit-te-gjitha-pikat-e-basteve-kane-ulur-qepenat-video/20%Always2019-01-08 16:03
https://next-television.com/itali-ne-pranga-dy-shqiptare-4/20%Always2019-01-08 15:55
https://next-television.com/zhvillimi-i-inteligjences-nga-stimulimi-i-trurit-tek-ushtrimet-fizike/20%Always2019-01-08 15:51
https://next-television.com/tirane-bashkia-hap-nje-strehez-per-te-pastrehet-nga-moti-i-acarte/20%Always2019-01-08 15:34
https://next-television.com/reportazhi-i-forbes-si-po-i-shnderron-shqiperia-bunkeret-e-braktisur-ne-biznese/20%Always2019-01-08 15:18
https://next-television.com/na-duhet-nje-proteste-jo-nje-bojkot-i-imponuar-i-mesimit/20%Always2019-01-08 15:08
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-nga-neser-reduktimi-i-tarifes-se-shkollimit/20%Always2019-01-08 14:44
https://next-television.com/elbasan-makina-perplas-motociklistin-plagoset-58-vjecari/20%Always2019-01-08 14:16
https://next-television.com/tirane-zjarr-ne-nje-dyqan-prane-pazarit-te-ri/20%Always2019-01-08 13:51
https://next-television.com/firmoset-urdhri-i-ri-per-policet-e-burgjeve/20%Always2019-01-08 13:40
https://next-television.com/skadojne-1-4-mln-karta-id-e-pasaporta-lleshaj-prioritet-pajisja-e-qytetareve-me-to/20%Always2019-01-08 13:06
https://next-television.com/tifozet-e-real-madridit-zbrazin-santiago-bernabeun/20%Always2019-01-08 13:01
https://next-television.com/publikoi-te-dhenat-personale-te-politikaneve-gjermane-arrestohet-20-vjecari/20%Always2019-01-08 12:49
https://next-television.com/kejvina-kapet-mat-me-futbollistin-e-kombetares/20%Always2019-01-08 12:47
https://next-television.com/pd-tabaku-rritja-e-taksave-po-rrenon-shtresen-e-mesme/20%Always2019-01-08 12:19
https://next-television.com/durres-ngrin-shatervani/20%Always2019-01-08 11:57
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-pengmarresit-e-protestes-dezinformojne-studentet/20%Always2019-01-08 11:48
https://next-television.com/tirane-studentet-sfidojne-te-ftohtin-grumbullohen-para-kryeministrise/20%Always2019-01-08 11:18
https://next-television.com/blen-cajnik-tronditet-nga-ajo-qe-zbulon-brenda-tij/20%Always2019-01-08 11:07
https://next-television.com/kim-jong-un-arrin-ne-kine-per-takimin-e-katert-me-xi-jinping/20%Always2019-01-08 10:58
https://next-television.com/kuvend-kryeparlamentari-ruci-lobon-per-hapjen-e-negociatave-per-anetaresim-ne-be/20%Always2019-01-08 10:47
https://next-television.com/itali-kontrolli-rutine-ne-aeroport-zbulohet-vrasesi-shqiptar/20%Always2019-01-08 10:18
https://next-television.com/fantastike-shkretetira-e-arizones-mbulohet-nga-debora/20%Always2019-01-08 09:59
https://next-television.com/studentet-e-shkodres-ne-proteste-kerkojne-edhe-shtyrjen-e-datave-te-provimeve/20%Always2019-01-08 09:45
https://next-television.com/shba-redukton-statusin-e-be-dw-delegacioni-trajtohet-si-organizate/20%Always2019-01-08 09:25
https://next-television.com/itali-grushte-ne-koke-femijeve-pranga-tre-edukatoreve-te-nje-kopshti/20%Always2019-01-08 09:11
https://next-television.com/sarande-kpk-shkarkon-nga-detyra-kreun-e-gjykates-alltun-cela/20%Always2019-01-08 08:53
https://next-television.com/shba-aktori-i-njohur-del-ne-gjyq-akuzohet-per-ngacmnime-seksuale/20%Always2019-01-08 08:33
https://next-television.com/temperaturat-nen-0-grade-ne-veri-ska-raportime-per-rruge-te-bllokuara/20%Always2019-01-08 08:23
https://next-television.com/spranojne-te-ngrohen-me-gaz-nxenesit-bojkotojne-mesimin/20%Always2019-01-08 08:12
https://next-television.com/heq-dore-nga-froni-per-dashurine/20%Always2019-01-08 08:02
https://next-television.com/telemaku-paralizon-greqine-bore-dhe-ne-qendren-e-athines/20%Always2019-01-08 07:56
https://next-television.com/pekin-burri-qellon-me-thike-femijet-e-shkolles-fillore-20-te-plagosur/20%Always2019-01-08 07:48
https://next-television.com/elbasan-aksidentohet-per-vdekje-kembesoriarrestohet-35-vjecari/20%Always2019-01-08 07:44
https://next-television.com/zjarr-ne-nje-cisterne-nafte-te-pakten-nje-i-vdekur/20%Always2019-01-08 07:38
https://next-television.com/marina-vjollca-ne-golden-globes-poston-foto-nga-eventi/20%Always2019-01-08 07:36
https://next-television.com/fier-makina-perfshihet-nga-flaket-gjate-ecjes-2/20%Always2019-01-07 21:29
https://next-television.com/si-te-ruajme-shendetin-gjate-stines-se-dimrit-dhe-temperaturave-te-uleta/20%Always2019-01-07 21:16
https://next-television.com/ps-deputeti-balla-ne-2021-fitojme-mandatin-e-trete/20%Always2019-01-07 21:08
https://next-television.com/lg-paraqet-televizorin-krejtesisht-te-lakueshem/20%Always2019-01-07 21:00
https://next-television.com/shpjegim-per-partite-per-partiaket-dhe-per-ata-qe-skane-ende-parti/20%Always2019-01-07 20:56
https://next-television.com/france-26-shqiptare-para-trupit-gjykues-per-vjedhje-bizhuterish/20%Always2019-01-07 20:47
https://next-television.com/ferrari-zgjedh-drejtorin-e-ri-teknik-per-2019/20%Always2019-01-07 20:25
https://next-television.com/ndryshimi-i-tendencave-te-grimit-ne-2019/20%Always2019-01-07 19:53
https://next-television.com/evropa-dhe-perballja-me-motin-e-acarte/20%Always2019-01-07 19:40
https://next-television.com/drejtoria-e-shendetit-publik-jep-alarmin-per-shperthimin-e-fruthit/20%Always2019-01-07 19:34
https://next-television.com/pasioni-i-kuq-nje-domosdoshmeri-ne-gamen-e-ngjyrave-te-dimrit-2019/20%Always2019-01-07 19:17
https://next-television.com/pese-surprizat-e-medha-qe-e-presin-evropen-ne-2019/20%Always2019-01-07 18:46
https://next-television.com/media-gjermane-jehone-protestes-se-studenteve-ne-shqiperi/20%Always2019-01-07 18:33
https://next-television.com/pd-kreu-basha-ne-krah-te-medias-se-lire-dhe-gazetareve/20%Always2019-01-07 18:34
https://next-television.com/hailey-baldwin-tregon-te-vertetat-e-jetes-pertej-kameres/20%Always2019-01-07 18:22
https://next-television.com/futboll-talenti-diaz-lojtari-me-i-ri-i-real-madrid/20%Always2019-01-07 18:12
https://next-television.com/poloni-numer-rekord-vizitoresh-ne-muzeun-e-aushvicit/20%Always2019-01-07 18:05
https://next-television.com/angli-dy-shqiptare-te-akuzuar-per-trafik-te-qenieve-njerezore-para-trupit-gjykues/20%Always2019-01-07 17:59
https://next-television.com/australi-mizat-blu-pushtojne-detin-2700-pushues-ne-spital/20%Always2019-01-07 17:52
https://next-television.com/ceki-ambasadori-kuka-takim-me-homologun-amerikan-diskutohen-ceshtjet-ekonomike/20%Always2019-01-07 17:42
https://next-television.com/psikologet-nuk-mbeshtesin-sjelljen-tolerante-ndaj-femijeve/20%Always2019-01-07 17:30
https://next-television.com/kombinimi-i-mjaltit-me-kanellen-dhe-perfitimet-e-tij/20%Always2019-01-07 17:19
https://next-television.com/tirane-vijon-protesta-e-banoreve-te-astirit/20%Always2019-01-07 17:03
https://next-television.com/emergjente-rrezimi-i-ketij-modeli-qeverisjeje/20%Always2019-01-07 17:00
https://next-television.com/danimarke-ishuj-artificiale-per-terheqjen-e-bizneseve/20%Always2019-01-07 16:51
https://next-television.com/gjashte-prerjet-e-flokeve-me-ne-trend-per-2019/20%Always2019-01-07 16:45
https://next-television.com/durres-shoferi-i-kapur-me-droge-nuk-bashkepunon-me-policine/20%Always2019-01-07 16:40
https://next-television.com/itali-zevendeskryeministri-salvini-macron-eshte-kunder-popullit-te-tij/20%Always2019-01-07 16:27
https://next-television.com/analiza-e-zerit-te-amerikes-gati-fbi-ja-shqiptare/20%Always2019-01-07 16:20
https://next-television.com/itali-sekuestrohet-11-kilograme-heroine-e-ardhur-nga-shqiperia/20%Always2019-01-07 16:08
https://next-television.com/britani-e-madhe-kryeministrja-may-pa-brexit-futemi-ne-rruge-te-panjohura/20%Always2019-01-07 15:50
https://next-television.com/lsi-kreu-vasili-klp-me-integritet-shume-te-ulet/20%Always2019-01-07 15:42
https://next-television.com/cfare-po-perpiqet-tju-paralajmeroje-trupi-kur-keni-keto-ndjesi-therese-ne-duar/20%Always2019-01-07 14:35
https://next-television.com/xing-me-ermalin-si-shqiperia-qe-enderron-rama/20%Always2019-01-07 14:17
https://next-television.com/teknologji-trump-apple-duhet-te-prodhohet-ne-shba/20%Always2019-01-07 13:57
https://next-television.com/vathet-detajet-qe-bejne-diferencen-ne-vitin-2019/20%Always2019-01-07 13:53
https://next-television.com/suedi-pese-uzbeke-dhe-nje-kirgiz-nen-hetim-per-terrorizem/20%Always2019-01-07 13:45
https://next-television.com/greqi-tsipras-2019-viti-i-rimekembjes/20%Always2019-01-07 13:31
https://next-television.com/tirane-marrin-flake-koshat-e-plehrave-ne-ish-bllok/20%Always2019-01-07 13:25
https://next-television.com/pse-finlanda-eshte-vend-kaq-i-lumtur/20%Always2019-01-07 13:07
https://next-television.com/diber-banoret-japin-alarmin-ujqerit-i-kemi-tek-dera-po-na-hane-bagetite/20%Always2019-01-07 12:54
https://next-television.com/afganistan-26-te-vdekur-nga-sulmet-e-talibaneve/20%Always2019-01-07 12:39
https://next-television.com/prishtine-kapet-maqedonasi/20%Always2019-01-07 12:22
https://next-television.com/athine-sulmohet-ambasada-e-shba/20%Always2019-01-07 12:13
https://next-television.com/gjiknuri-inspekton-nderhyrjen-ne-autostraden-tirane-durres/20%Always2019-01-07 12:05
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-mbyllja-me-dhune-e-dyerve-te-fakulteteve-fytyra-e-pengmarresve-te-protestes/20%Always2019-01-07 11:43
https://next-television.com/fushe-kruje-eksploziv-shtylles-se-tensionit-te-larte/20%Always2019-01-07 10:46
https://next-television.com/tirane-minatoret-i-bashkohen-protestes-se-studenteve-na-kane-mashtruar/20%Always2019-01-07 10:08
https://next-television.com/tirane-klp-nje-muaj-afat-te-interesuarve-per-spak/20%Always2019-01-07 09:39
https://next-television.com/golden-globe-triumfon-filmi-mbi-jeten-e-freddie-mercury-it/20%Always2019-01-07 09:34
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-vijon-bojkoti-i-mesimit-auditoret-mbeten-bosh/20%Always2019-01-07 09:22
https://next-television.com/tirane-thirrja-e-studenteve-bashkohuni-me-ne-mos-rrini-ne-kafene/20%Always2019-01-07 09:12
https://next-television.com/metoda-me-efikase-per-te-larguar-dhimbjen-e-kokes/20%Always2019-01-07 08:54
https://next-television.com/tirane-studentet-e-ekonomikut-marshojne-drejt-kryeministrise/20%Always2019-01-07 08:38
https://next-television.com/tensionet-ukraine-rusi-nje-tjeter-anije-e-shba-stacionohet-ne-detin-e-zi/20%Always2019-01-07 08:15
https://next-television.com/murgu-3-vjec-behet-hit-ne-internet/20%Always2019-01-07 08:10
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-i-vendosur-duhet-te-ndertojme-murin-me-meksiken/20%Always2019-01-07 07:58
https://next-television.com/dieta-e-mandarines-si-te-humbasesh-4-kilograme-per-1-jave/20%Always2019-01-07 07:51
https://next-television.com/kengetari-shqiptar-peson-nje-aksident-te-tmerrshem/20%Always2019-01-07 07:37
https://next-television.com/tirane-studentet-kalojne-ne-aksion-gozhdojne-dyert-e-fakulteteve/20%Always2019-01-07 07:27
https://next-television.com/adoleshentja-saudite-mbyllet-ne-dhomen-e-hotelit-refuzon-deportimin-nga-bangkoku/20%Always2019-01-07 07:20
https://next-television.com/galaxy-s10-publikohet-fotoja-e-pare-e-qarte-e-telefonit/20%Always2019-01-07 07:15
https://next-television.com/receta-popullore-per-te-sheruar-thembrat-e-cara/20%Always2019-01-06 21:37
https://next-television.com/france-qeveria-plan-per-kanalin-e-la-manshit/20%Always2019-01-06 21:30
https://next-television.com/pija-natyrale-qe-ndihmon-te-luftoni-semundjet-e-zemres/20%Always2019-01-06 21:25
https://next-television.com/babai-i-meghan-nuk-ndryshon-vazhdon-te-flase-ne-media-per-te-bijen/20%Always2019-01-06 21:14
https://next-television.com/gjermani-masa-te-reja-per-debimin-e-emigranteve/20%Always2019-01-06 21:07
https://next-television.com/bioteknologji-adn-ja-e-neandertalit-ka-modeluar-kafken-e-njeriut/20%Always2019-01-06 20:56
https://next-television.com/itali-kriza-e-mbeturinave-ne-rome-shume-shkolla-rrezikojne-te-mbyllen/20%Always2019-01-06 20:40
https://next-television.com/kreu-i-fressh-berishes-keqardhje-per-ato-qe-te-marrin-seriozisht/20%Always2019-01-06 20:33
https://next-television.com/bolton-ne-izrael-terheqje-me-kushte-nga-siria/20%Always2019-01-06 20:17
https://next-television.com/binjaket-qe-linden-duke-i-mbajtur-duart-njera-tjetres-sot-i-japin-nje-mesazh-te-fuqishem-botes/20%Always2019-01-06 19:53
https://next-television.com/berat-aksident-ne-uren-vajgurore-nje-i-vdekur/20%Always2019-01-06 19:35
https://next-television.com/polici-humb-jeten-gjate-caktivizimit-te-bombes-ne-kishe/20%Always2019-01-06 19:27
https://next-television.com/mourinho-refuzon-benfiken/20%Always2019-01-06 19:07
https://next-television.com/mbreti-i-malajzise-heq-dore-nga-froni/20%Always2019-01-07 11:32
https://next-television.com/tronditet-spanja-ndahet-nga-jeta-talenti-i-ri-katalanas/20%Always2019-01-06 18:56
https://next-television.com/lengu-i-lakres-se-kuqe-si-ta-perdorni-per-veshkat-melcine-dhe-tretjen/20%Always2019-01-06 18:51
https://next-television.com/arrestohet-wayne-rooney/20%Always2019-01-06 18:45
https://next-television.com/la-liga-sevilla-e-atletico-e-mbyllin-1-1/20%Always2019-01-06 18:36
https://next-television.com/zvicer-shqiptarja-nga-maqedonia-berberja-me-e-mire-per-meshkuj/20%Always2019-01-06 18:33
https://next-television.com/higuain-milan-ofron-talentin-per-juventusin/20%Always2019-01-06 18:19
https://next-television.com/durres-kapet-4-kg-heroine-ne-port-arrestohet-drejtuesi-i-mjetit/20%Always2019-01-06 18:14
https://next-television.com/levan-tepelene-aksident-i-rende-ne-autostrade-dy-te-vdekur-dhe-kater-te-plagosur/20%Always2019-01-06 17:52
https://next-television.com/erdogan-shume-shpejt-takim-koke-me-koke-me-putin/20%Always2019-01-06 17:41
https://next-television.com/ky-djale-shokon-boten-do-te-ha-deri-sa-te-vdes/20%Always2019-01-06 17:21
https://next-television.com/shtepia-e-cila-kushton-pak-me-shume-se-sa-nje-dollar/20%Always2019-01-06 17:05
https://next-television.com/fustani-i-kim-kardashian-gati-sa-nuk-shperthen-fotot-cmendin-fansat/20%Always2019-01-06 16:59
https://next-television.com/ushqimi-qe-mund-te-demtoje-seriozisht-trurin/20%Always2019-01-06 16:51
https://next-television.com/pd-vokshi-leter-drejtuar-be-shba-dy-projektligjet-e-qeverise-kercenim-per-lirine-e-medias-ne-shqiperi/20%Always2019-01-06 16:45
https://next-television.com/durres-kishte-destinacion-italine-kapet-droge-ne-port/20%Always2019-01-06 16:33
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-studentet-e-vlores-demaskuan-ramen/20%Always2019-01-06 16:17
https://next-television.com/parashikimi-cfare-do-te-ndodhe-me-internetin/20%Always2019-01-06 16:03
https://next-television.com/igli-tare-do-firmen-e-yllit-te-barcelones/20%Always2019-01-06 15:55
https://next-television.com/greqi-ish-ministri-i-jashtem-kotzias-bushatin-e-hoqen-se-nuk-donte-ndryshimin-e-kufijve/20%Always2019-01-06 15:24
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-duhet-te-ndertojme-murin-me-meksiken/20%Always2019-01-06 15:22
https://next-television.com/tirane-ish-kryeministri-berisha-rama-shndrroi-ps-ne-organizate-trafikantesh/20%Always2019-01-06 15:08
https://next-television.com/greqi-ne-pranga-shqiptari-goditi-bashkeshorten-me-thike/20%Always2019-01-06 14:58
https://next-television.com/vatikan-papa-francesku-ben-apel-per-te-ndihmuar-emigrantet/20%Always2019-01-06 14:34
https://next-television.com/durres-besimtaret-e-krishtere-orthodhokse-kremtojne-diten-e-ujit-te-bekuar-video/20%Always2019-01-06 14:28
https://next-television.com/pese-ushqimet-qe-djegin-kalorite-e-teperta/20%Always2019-01-06 14:00
https://next-television.com/greqi-i-ftohti-polar-perfshin-vendin-tre-te-vdekur/20%Always2019-01-06 13:24
https://next-television.com/itali-ne-pranga-dy-shqiptare-3/20%Always2019-01-06 13:14
https://next-television.com/what-the-fuck-mjaft-vajzat-e-rritura-i-perkasin-vetes/20%Always2019-01-06 13:29
https://next-television.com/arabi-saudite-rregulli-i-ri-mbi-divorcet-sekrete/20%Always2019-01-06 12:35
https://next-television.com/shtate-qytete-per-tu-vizituar-edhe-ne-stinen-e-dimrit/20%Always2019-01-06 12:23
https://next-television.com/mbledhja-e-qeverise-kryeministri-rama-ne-fokus-rritja-e-punesimit/20%Always2019-01-06 11:54
https://next-television.com/tirane-nis-zgjerimi-i-trotuareve-ne-zonen-e-shallvareve/20%Always2019-01-06 11:38
https://next-television.com/kavaje-besimtaret-e-krishtere-orthodhokse-kremtojne-diten-e-ujit-te-bekuar-video/20%Always2019-01-06 14:29
https://next-television.com/lsi-kryetarja-kryemadhi-te-permbysim-te-keqen/20%Always2019-01-06 11:01
https://next-television.com/reagimi-i-trupit-pas-eleminimit-te-kafes/20%Always2019-01-06 10:41
https://next-television.com/tepelene-sekuestrohen-102-kilograme-kanabis-tre-persona-ne-pranga/20%Always2019-01-06 10:18
https://next-television.com/lushnje-banesa-perfshihet-nga-flaket/20%Always2019-01-06 10:03
https://next-television.com/elbasan-mbledhja-e-qeverise-rama-pritet-me-protesta/20%Always2019-01-06 09:57
https://next-television.com/tirane-arrsh-njofton-gjendjen-e-rrugeve-nga-bora-dhe-akulli/20%Always2019-01-06 09:39
https://next-television.com/ministra-apo-kuaj-karroce/20%Always2019-01-06 09:27
https://next-television.com/studentet-gati-per-rifillimin-e-protestave/20%Always2019-01-06 09:21
https://next-television.com/korce-hartohet-projekti-per-aeroportin-rajonal/20%Always2019-01-06 09:13
https://next-television.com/greqi-kancelarja-merkel-vizite-per-marreveshjen-e-prespes/20%Always2019-01-06 09:02
https://next-television.com/gjermani-anulohen-fluturimet-per-shkak-te-debores/20%Always2019-01-06 08:55
https://next-television.com/keshilli-i-ministrave-mbledhja-e-sotme-ne-qytetin-e-elbasanit/20%Always2019-01-06 08:45
https://next-television.com/dpshtrr-ndalohet-sherbimi-per-automjetet-me-xhama-te-erresuar/20%Always2019-01-06 08:27
https://next-television.com/qendra-kombetare-e-librit-objektiva-e-ministrise-se-kultures-ne-2019/20%Always2019-01-06 08:19
https://next-television.com/tre-menyra-per-te-kombinuar-pallton-camel/20%Always2019-01-06 07:56
https://next-television.com/kosove-mediat-serbia-po-pergatit-shkaktimin-e-trazirave/20%Always2019-01-06 07:38
https://next-television.com/oecd-rriten-rreziqet-per-ekonomine-globale-ne-vitin-2019/20%Always2019-01-06 07:22
https://next-television.com/horoskopi-ditor-06-janar-2018/20%Always2019-01-06 07:14
https://next-television.com/almeda-dhe-tolgahan-zbulojne-emrin-e-djalit/20%Always2019-01-05 21:26
https://next-television.com/napoli-identifikon-pasuesin-e-elseid-hysaj/20%Always2019-01-05 21:19
https://next-television.com/zbulohet-kalaja-e-lashte-egjiptiane-prane-detit-te-kuq/20%Always2019-01-05 20:53
https://next-television.com/kjo-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-nuk-konsumoni-mish-per-nje-vit/20%Always2019-01-05 20:43
https://next-television.com/greqi-shqiptari-qellon-me-thike-bashkeshorten-45-vjecarja-ne-koma/20%Always2019-01-05 20:30
https://next-television.com/france-vijojne-protestat-e-e-jelekverdheve-disa-te-lenduar-dhe-mbi-100-te-arrestuar/20%Always2019-01-05 20:24
https://next-television.com/tirane-incident-tek-ekonomiku-policia-pengon-studentet-te-futen-ne-fakultet/20%Always2019-01-05 20:14
https://next-television.com/e-kerkon-roma-e-psg-borussia-vendos-per-weigl/20%Always2019-01-05 20:00
https://next-television.com/cozman-i-revoltuar-jep-doreheqje-nga-babastars/20%Always2019-01-05 19:28
https://next-television.com/10-prova-qe-tregojne-se-eshte-me-mire-te-kesh-nje-qen-se-nje-te-fejuar/20%Always2019-01-05 19:22
https://next-television.com/mariah-carey-sfide-moshes-mahnit-me-format-e-saj-trupore/20%Always2019-01-05 19:10
https://next-television.com/kostandinopoja-firmos-shkeputjen-e-kishes-ortodokse-ukrainase-nga-moska/20%Always2019-01-05 18:55
https://next-television.com/pse-e-urrenin-vendet-fqinje-teuten-e-ilirise/20%Always2019-01-05 18:33
https://next-television.com/miu-hyn-ne-bankomat-dhe-i-ha-rreth-20000-euro-video/20%Always2019-01-05 18:26
https://next-television.com/deputeti-zviceran-cmend-serbet-me-shqiponjen-dhe-flamurin-e-kosoves/20%Always2019-01-05 18:24
https://next-television.com/terboi-2018-me-kengen-e-tij-kjo-eshte-super-bashkeshortja-e-luis-fonsit/20%Always2019-01-05 18:10
https://next-television.com/lajmi-qe-po-ben-xhiron-e-botes-shqiptarja-bekohet-nga-zoti-behet-nene-per-here-te-pare-ne-moshen-58-vjecare/20%Always2019-01-05 18:08
https://next-television.com/u-zgjodh-personazh-i-vitit-flori-mumajesi-ia-heq-vetes-cmimin-dhe-ben-gjestin-e-madh/20%Always2019-01-05 18:04
https://next-television.com/piratet-afrikane-rrembejne-gjashte-persona/20%Always2019-01-05 18:03
https://next-television.com/poloni-pese-adoleshente-vdesin-nga-zjarri/20%Always2019-01-05 17:54
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-shqiptaret-ti-bashkohen-protestes-studentore-te-henen/20%Always2019-01-05 17:49
https://next-television.com/eminem-dhe-kanye-west-me-kenget-me-te-mira-te-te-gjitha-koherave-ne-spotify/20%Always2019-01-05 17:44
https://next-television.com/inter-arrin-marreveshjen-me-diego-godin-por-tifozet-kane-frike-per-skriniar/20%Always2019-01-05 17:35
https://next-television.com/moska-kerkon-sqarime-pas-arrestimit-te-nje-shtetasi-rus-nga-fbi-ja/20%Always2019-01-05 17:21
https://next-television.com/tirane-vijon-protesta-te-unaza-e-re-te-pranishem-edhe-deputete-te-pd-se/20%Always2019-01-05 17:12
https://next-television.com/mos-kini-me-frike-se-humbni-celularin-kjo-eshte-menyra-me-e-lehte-per-ta-gjetur/20%Always2019-01-05 17:04
https://next-television.com/vaj-ulliri-me-kripe-si-ta-perdorni-kunder-problemeve-me-kockat/20%Always2019-01-05 16:52
https://next-television.com/kaliforni-te-shtena-me-arme-tre-te-vdekur-e-kater-te-plagosur/20%Always2019-01-05 16:21
https://next-television.com/vajza-e-majlinda-bregut-trullos-fansat-poston-fotografite-e-vitit-te-ri/20%Always2019-01-05 16:15
https://next-television.com/gramsh-moti-i-keq-bora-arrin-deri-ne-2-metra/20%Always2019-01-05 16:07
https://next-television.com/turqi-babai-e-rreh-me-fshese-korenti-6-vjecari-perfund-ne-koma/20%Always2019-01-05 15:57
https://next-television.com/pd-deputeti-boci-sulmon-kryeministrin-rama-vkm-te-per-arsimin-jo-funksionale/20%Always2019-01-05 15:50
https://next-television.com/futboll-presidenti-i-beses-nexhat-bizhdili-me-cdo-kusht-ne-kategorine-superiore-video/20%Always2019-01-07 11:27
https://next-television.com/japoni-peshku-ton-kushton-miliona-euro/20%Always2019-01-05 15:21
https://next-television.com/tendencat-e-fundit-te-modes-vjeshte-dimer-18-19/20%Always2019-01-05 15:07
https://next-television.com/bregdeti-i-jugut-nen-petkun-mahnites-te-debores/20%Always2019-01-05 14:37
https://next-television.com/flori-mumajesi-personazhi-i-vitit-apo-dikush-tjeter-e-meritonte/20%Always2019-01-05 14:37
https://next-television.com/durres-masa-pergatitore-per-ceremonine-e-ujit-te-bekuar/20%Always2019-01-05 14:05
https://next-television.com/make-up-sezoni-i-ri-i-smokey-dhe-nuancat-ku-duhet-te-fokusoheni/20%Always2019-01-05 13:53
https://next-television.com/15814-2/20%Always2019-01-05 13:34
https://next-television.com/diete-detox-tre-dite-detoksifikimi-per-tu-ndjere-me-mire/20%Always2019-01-05 14:54
https://next-television.com/warren-buffett-keshilla-drejt-suksesit/20%Always2019-01-05 13:20
https://next-television.com/itali-mafia-nigeriane-gjithnje-e-me-e-fuqishme/20%Always2019-01-05 13:04
https://next-television.com/kater-modelet-e-flokeve-qe-do-te-kryesojne-ne-2019/20%Always2019-01-05 12:55
https://next-television.com/brazil-futbollisti-i-mirenjohur-kaka-martohet-serish/20%Always2019-01-05 12:54
https://next-television.com/meksike-zbulohet-nje-tempull-kushtuar-perendise-aztek/20%Always2019-01-05 12:48
https://next-television.com/kukes-shperthen-bombola-zjarr-ne-katin-e-peste-te-nje-pallati/20%Always2019-01-05 12:28
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-dekreton-ministrat-e-rinj-vonon-ministrin-e-ri-te-jashtem/20%Always2019-01-05 12:13
https://next-television.com/bashkia-e-tiranes-temperaturat-nen-zero-i-ofrohet-ndihme-qytetarit/20%Always2019-01-05 11:37
https://next-television.com/politika-monetare-bsh-raporton-rritja-e-ekonomise-ne-eurozone-impakt-pozitiv-ne-shqiperi/20%Always2019-01-05 11:32
https://next-television.com/mallakaster-arrestohet-pasi-plagosi-me-thike-bashkeshorten/20%Always2019-01-05 11:23
https://next-television.com/kruje-nje-banese-shkrumbohet-nga-flaket/20%Always2019-01-05 11:17
https://next-television.com/itali-rekord-i-ri-guinness-vallezim-nen-uje-per-tre-minuta-e-28-sekonda/20%Always2019-01-05 11:12
https://next-television.com/kakavije-kthehen-ne-vendet-e-punes-emigrantet-ne-rradhe/20%Always2019-01-05 10:58
https://next-television.com/venezuele-gjendet-i-vdekur-konsulli-grek-me-dy-femra-ne-shtrat/20%Always2019-01-05 10:49
https://next-television.com/tirane-dpt-njofton-ndryshimet-kryesore-te-paketes-fiskale-2019/20%Always2019-01-05 10:20
https://next-television.com/kosove-debora-bllokon-10-police-maqedonas-ne-kufi/20%Always2019-01-05 10:16
https://next-television.com/pse-i-duam-te-korruptuarit/20%Always2019-01-05 10:02
https://next-television.com/kaliforni-te-shtena-me-arme-zjarri/20%Always2019-01-05 09:58
https://next-television.com/satelitet-galileo-vertetojne-relativitetin-e-ajnshtajnit/20%Always2019-01-05 09:51
https://next-television.com/shkup-sekuestrohen-300-kilograme-marijuane/20%Always2019-01-05 09:27
https://next-television.com/fier-makina-perfshihet-nga-flaket-gjate-ecjes/20%Always2019-01-05 09:19
https://next-television.com/cilat-jane-shenjat-me-te-mira-ne-rolin-e-nuses/20%Always2019-01-05 09:05
https://next-television.com/shuplaka-brenda-vetes/20%Always2019-01-05 08:47
https://next-television.com/futboll-jean-clair-todibo-nenshkruan-me-barcelonen/20%Always2019-01-05 08:38
https://next-television.com/garderoba-e-meghan-markle-me-shifer-pese-here-me-te-larte-se-mbreteroret-e-tjera/20%Always2019-01-05 08:33
https://next-television.com/futboll-rey-manaj-demtohet-gjate-ndeshjes-ne-segunda-division/20%Always2019-01-05 08:26
https://next-television.com/korce-gjendet-i-vdekur-58-vjecari/20%Always2019-01-05 08:12
https://next-television.com/bitcoin-monedha-drejt-falimentimit/20%Always2019-01-05 08:11
https://next-television.com/ishp-shifrat-e-aborteve-me-shume-se-29-000-ne-pese-vite/20%Always2019-01-05 08:01
https://next-television.com/kosove-bllokim-trafiku-ne-pikat-kufitare-serbe/20%Always2019-01-05 08:26
https://next-television.com/perdorimi-i-takave-dhe-ndikimi-i-tyre-ne-trup-sipas-studiuesve/20%Always2019-01-05 07:35
https://next-television.com/elbasan-makina-perplas-per-vdekje-te-riun/20%Always2019-01-05 07:21
https://next-television.com/horoskopi-ditor-05-janar-2019/20%Always2019-01-05 07:17
https://next-television.com/si-te-perdorni-hudhren-per-rritjen-e-flokeve-dhe-kunder-zbokthit/20%Always2019-01-04 21:02
https://next-television.com/vlore-termeti-demton-pese-banesa/20%Always2019-01-04 20:54
https://next-television.com/alergjia-nga-peshku-i-merr-jeten-11-vjecarit/20%Always2019-01-04 20:22
https://next-television.com/reshjet-e-debores-arrsh-mesazh-drejtuesve-te-mjeteve/20%Always2019-01-04 20:19
https://next-television.com/aktorja-51-vjecare-verteton-se-mosha-eshte-thjesht-nje-numer/20%Always2019-01-04 20:10
https://next-television.com/shkup-bllokohen-300-kg-droge/20%Always2019-01-04 20:00
https://next-television.com/vlore-lekundje-te-njepasnjeshme-termeti/20%Always2019-01-04 19:49
https://next-television.com/britani-e-madhe-vritet-me-thike-50-vjecari-ne-tren/20%Always2019-01-04 19:45
https://next-television.com/vjen-per-publikun-pas-tre-dekadave-emigrim-ekspozita-e-anila-katit/20%Always2019-01-04 19:37
https://next-television.com/futboll-man-city-pranon-oferten-e-real-madrid-per-mesfushorin/20%Always2019-01-04 19:28
https://next-television.com/xherdan-shaqiri-100-ndeshje-ne-premier-league/20%Always2019-01-04 19:07
https://next-television.com/britney-spears-anulon-koncertet-shkak-semundja-e-rende-e-babait/20%Always2019-01-04 18:58
https://next-television.com/itali-vrau-53-vjecarin-arrestohet-shqiptarja/20%Always2019-01-04 18:40
https://next-television.com/emri-i-maqedonise-zaev-kerkon-voten-e-shqiptareve/20%Always2019-01-04 18:28
https://next-television.com/rita-ores-nuk-i-ben-pershtypje-se-eshte-dimer/20%Always2019-01-04 18:22
https://next-television.com/japoni-shperblehen-me-5800-dollare-ciftet-qe-lindin-femije/20%Always2019-01-04 18:15
https://next-television.com/tajlande-godet-stuhia-tropikale-me-e-keqja-ne-30-vitet-e-fundit/20%Always2019-01-04 18:12
https://next-television.com/problemet-shendetesore-qe-tregojne-syte-cfare-duhet-te-keni-kujdes/20%Always2019-01-04 18:07
https://next-television.com/senati-i-shba-spranon-kandidaturen-e-trump-per-ambasadore-ne-shqiperi/20%Always2019-01-04 17:53
https://next-television.com/britani-e-madhe-gjyqtari-mahnitet-nga-mesazhet-e-shitesve-te-droges-nuk-i-burgos/20%Always2019-01-04 17:45
https://next-television.com/ish-ylli-i-juventusit-stervitet-me-byzylykun-elektronik/20%Always2019-01-04 17:40
https://next-television.com/shba-mbyllja-e-qeverise-trump-takim-me-udheheqesit-e-kongresit/20%Always2019-01-04 17:27
https://next-television.com/alketa-vejsiu-nga-alpet-e-ftohta-dua-te-bej-nje-film/20%Always2019-01-04 17:13
https://next-television.com/pd-tabaku-rritja-e-taksave-do-te-thelloje-varferine/20%Always2019-01-04 17:08
https://next-television.com/tirane-banoret-e-astirit-do-ti-mbrojme-te-drejtat-tona-me-force/20%Always2019-01-04 16:57
https://next-television.com/shba-dhe-kina-afer-fundit-te-luftes-tregtare/20%Always2019-01-04 16:49
https://next-television.com/hudher-me-limon-per-te-pastruar-enet-e-gjakut-ne-40-dite/20%Always2019-01-04 16:37
https://next-television.com/mjalte-me-shafran-perzierja-mrekulliberese/20%Always2019-01-04 16:06
https://next-television.com/rigoni-burim-i-pashtershem-i-antioksidanteve/20%Always2019-01-04 15:50
https://next-television.com/cilat-jane-benefitet-e-mrekullueshme-te-cajit-te-xhenxhefilit/20%Always2019-01-04 15:41
https://next-television.com/shba-kongresi-bllokon-emerimin-e-ambasadores-se-re-ne-tirane/20%Always2019-01-04 15:44
https://next-television.com/uji-i-ndjenjur-i-rrezikshem-per-trupin-pas-sa-oresh/20%Always2019-01-04 15:19
https://next-television.com/gjermani-nxirren-ne-internet-te-dhenat-e-qindra-politikaneve/20%Always2019-01-04 15:16
https://next-television.com/vlore-furgoni-del-nga-rruga-mbetet-i-plagosur-nje-person/20%Always2019-01-04 15:07
https://next-television.com/kosove-rama-dhe-thaci-shkembejne-urimet-per-fillimin-e-vitit/20%Always2019-01-04 14:47
https://next-television.com/dielli-ne-kuti-teknologjia-e-ideuar-per-ruajtjen-e-energjise-diellore/20%Always2019-01-04 14:17
https://next-television.com/sarande-demtohen-ullishtet-nuk-ka-treg-per-vajin/20%Always2019-01-04 14:12
https://next-television.com/gjermani-gruaja-nxjerr-ne-shitje-bashkeshortin-ne-ebay/20%Always2019-01-04 14:05
https://next-television.com/serbi-kryeministrja-brnabic-nuk-ka-kompromis-me-kosoven/20%Always2019-01-04 13:43
https://next-television.com/bora-zbardh-jugun-bie-ne-sarande-kalane-e-lekursit-ksamil-e-konispol/20%Always2019-01-04 13:42
https://next-television.com/pd-deputetja-tabaku-familjet-shqiptare-po-varferohen-dita-dites/20%Always2019-01-04 13:39
https://next-television.com/hibiscus-caji-qe-mban-nen-kontroll-tensionin-e-larte-te-gjakut/20%Always2019-01-04 13:20
https://next-television.com/cmimi-stratosferik-i-oxhakut-reagon-rama-nuk-eshte-shtepia-ime/20%Always2019-01-04 13:10
https://next-television.com/lsi-vasili-varferia-po-djeg-shqiperine-qeveria-krihet/20%Always2019-01-04 12:54
https://next-television.com/klsh-kallezon-5-ish-regjistrues-te-hipotekes-se-kavajes/20%Always2019-01-04 12:44
https://next-television.com/lsi-kyetarja-kryemadhi-apel-gjimnazisteve-per-zgjim/20%Always2019-01-04 12:36
https://next-television.com/durres-nis-kthimi-i-emigranteve-ne-vendet-e-tyre-te-punes-video/20%Always2019-01-04 12:46
https://next-television.com/holande-mbytet-anija-me-konteniere-kimikatet-zbrazen-ne-uje/20%Always2019-01-04 12:11
https://next-television.com/flamurtarizyrtare-largohet-mesfushori-vlonjat-hyseni/20%Always2019-01-04 12:12
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-vizite-biznesit-pas-uljes-se-taksave/20%Always2019-01-04 12:06
https://next-television.com/tirane-ekspozita-prolog-epilog-pershkrimi-i-qenies-humane-ne-kohe-dhe-hapesire/20%Always2019-01-04 11:56
https://next-television.com/tirane-ministri-ahmetaj-ben-bilancin-ekonomik-te-vitit-2018/20%Always2019-01-04 11:41
https://next-television.com/kruje-nje-siperfaqe-pyjore-perfshihet-nga-zjarri/20%Always2019-01-04 11:35
https://next-television.com/moda-trendet-qe-do-te-rikthehen-fuqishem-edhe-ne-2019-n/20%Always2019-01-04 11:14
https://next-television.com/shqiptaret-me-filmat-turq-po-rregullojne-dhe-historine/20%Always2019-01-04 11:02
https://next-television.com/vuno-nje-qender-autentike-dhe-atraktive-per-turistet/20%Always2019-01-04 10:57
https://next-television.com/debore-115-familje-te-bllokuara-nga-renia-e-debores/20%Always2019-01-04 10:39
https://next-television.com/semundjet-e-zemres-faktoret-e-rrezikut-dhe-masat-parandaluese/20%Always2019-01-04 10:33
https://next-television.com/google-transferon-20-miliarde-euro-ne-parajsa-fiskale/20%Always2019-01-04 10:22
https://next-television.com/tirane-ish-ministri-manjani-2019-me-te-njejtat-probleme-qe-vetem-do-te-perkeqesohen/20%Always2019-01-04 10:13
https://next-television.com/shtate-menyrat-qe-njerezit-fallco-perdorin-per-te-te-bere-tu-besosh-atyre/20%Always2019-01-04 10:11
https://next-television.com/sarande-automjeti-del-nga-rruga-dy-kembesore-te-perplasur-dhe-nje-e-vdekur/20%Always2019-01-04 09:40
https://next-television.com/korce-gjon-mili-muzeu-i-peste-i-celur-ne-qytet/20%Always2019-01-04 09:27
https://next-television.com/pd-deputeti-salianji-ja-si-do-i-bleje-rama-zgjedhesit/20%Always2019-01-04 09:07
https://next-television.com/berat-eksploziv-ne-nje-bankomat/20%Always2019-01-04 08:58
https://next-television.com/burrel-materniteti-pa-kushte-mjeket-pamundesi-per-te-kryer-lindje/20%Always2019-01-04 09:13
https://next-television.com/buxheti-2019-synim-rritja-e-investimeve-vendore-me-rreth-60-perqind/20%Always2019-01-04 08:35
https://next-television.com/ditet-e-mia-mes-studenteve-dhe-cdo-te-ndodhe-ne-7-janar/20%Always2019-01-04 08:27
https://next-television.com/the-economist-mafia-shqiptare-nuk-eshte-tamam-nje-mafia/20%Always2019-01-04 08:21
https://next-television.com/cilat-jane-keshillat-e-obsh-pas-festave-per-ushqimin/20%Always2019-01-04 09:00
https://next-television.com/futboll-globe-soccer-awards-cristiano-ronaldo-shpallet-lojtari-i-vitit/20%Always2019-01-04 08:14
https://next-television.com/vatikan-papa-francesku-kritikon-peshkopet-ne-shba/20%Always2019-01-04 08:07
https://next-television.com/moti-i-keq-tragetet-bari-durres-pritet-te-mberrijne-me-vonese/20%Always2019-01-04 08:01
https://next-television.com/kinematografia-2019-librat-me-te-mire-qe-do-te-jene-skenare-filmash/20%Always2019-01-04 07:46
https://next-television.com/tabela-ouija-si-u-krijua-legjenda-e-komunikimit-me-te-vdekurit/20%Always2019-01-04 07:37
https://next-television.com/horoskopi-ditor-04-janar-2019/20%Always2019-01-04 07:31
https://next-television.com/futboll-tare-lazio-e-ketij-sezoni-eshte-per-champions/20%Always2019-01-03 21:02
https://next-television.com/eliminatoret-euro-2020-savicevic-vleresim-per-kosoven/20%Always2019-01-03 20:50
https://next-television.com/perberesi-natyral-qe-na-ben-te-fleme-8-ore/20%Always2019-01-03 20:35
https://next-television.com/13-vajzat-e-famshme-shqiptare-qe-kane-pasur-te-njejtin-te-dashur/20%Always2019-01-03 20:22
https://next-television.com/shkrihet-mbrojtja-e-atletico-madridit/20%Always2019-01-03 20:06
https://next-television.com/itali-diplomati-i-larte-i-korese-se-veriut-kerkon-azil/20%Always2019-01-03 20:02
https://next-television.com/statuja-e-ronaldos-cmend-fansat/20%Always2019-01-03 19:57
https://next-television.com/maqedoni-kryeministri-zaev-kete-vit-paga-mesatare-do-te-behet-500-euro/20%Always2019-01-03 19:50
https://next-television.com/hakerat-deshifrojne-verifikimin-biometrik-me-nje-dore-prej-dylli/20%Always2019-01-03 19:45
https://next-television.com/e-verdha-e-vezes-si-ta-perdorni-per-rinine-e-lekures/20%Always2019-01-03 19:39
https://next-television.com/pd-shehaj-per-tec-in-e-vlores-rama-ka-perjashtuar-kompanite-e-huaja/20%Always2019-01-03 19:30
https://next-television.com/burrel-spitalet-pa-kushte-mjeket-ne-maternitet-nuk-mund-te-kryhen-lindje/20%Always2019-01-03 19:21
https://next-television.com/cristiano-ronaldo-vendos-rekord-te-ri-ne-historine-e-instagramit/20%Always2019-01-03 18:56
https://next-television.com/pikture-botticelli-habit-serish-shega-ne-doren-e-krishtit-fsheh-nje-zemer/20%Always2019-01-03 18:33
https://next-television.com/hapesire-zbulohet-nje-fosil-i-big-bang-ut/20%Always2019-01-03 18:13
https://next-television.com/venezuele-kaloi-naten-me-dy-femra-gjendet-i-vdekur-konsulli-grek/20%Always2019-01-03 18:06
https://next-television.com/tirane-deputeti-i-pd-i-bashkohet-protestes-se-astirit-te-largojme-faren-komuniste/20%Always2019-01-03 18:00
https://next-television.com/itali-kapet-ne-flagrance-skifteri-shqiptar/20%Always2019-01-03 17:31
https://next-television.com/si-te-mbrojme-duart-nga-i-ftohti/20%Always2019-01-03 17:17
https://next-television.com/shendeti-i-tiroides-zbuloni-ushqimet-me-te-mira-qe-ju-duhen-patjeter/20%Always2019-01-03 17:11
https://next-television.com/itali-policia-nderhyn-per-te-shuar-sherrin-shqiptari-arrestohet-per-kokaine/20%Always2019-01-03 16:47
https://next-television.com/bebe-rexha-e-deshperuar-per-nje-burre-me-gjej-shpejt/20%Always2019-01-03 16:42
https://next-television.com/tirane-banoret-e-astirit-pas-shtate-janarit-do-ngrihet-i-gjithe-populli/20%Always2019-01-03 16:34
https://next-television.com/norvegji-rekord-boteror-ne-shitjen-e-makinave-me-energji/20%Always2019-01-03 16:14
https://next-television.com/tirane-nuk-mbyllen-lojrat-e-fatit-procedohen-penalisht-dy-pronaret/20%Always2019-01-03 16:07
https://next-television.com/shba-ende-asnje-marreveshje-per-rihapjen-e-qeverise/20%Always2019-01-03 16:01
https://next-television.com/sport-faza-pergatitore-partizani-sfidon-gjigandet-e-superliges-turke/20%Always2019-01-03 15:56
https://next-television.com/ushqimet-e-pas-festes-keshillat-e-dietologeve-si-te-eliminoni-pasojat-e-abuzimit/20%Always2019-01-03 15:48
https://next-television.com/sarande-fshati-pa-rruge-edhe-pse-3-km-larg-qytetit/20%Always2019-01-03 15:38
https://next-television.com/antarktide-amerikani-e-pershkon-i-vetem/20%Always2019-01-03 14:47
https://next-television.com/itali-qelluan-me-arme-bashkeatdhetarin-ne-pranga-dy-shqiptare/20%Always2019-01-03 14:46
https://next-television.com/nente-trendet-e-xhinseve-qe-do-te-shikojme-ne-2019/20%Always2019-01-03 14:40
https://next-television.com/tirane-kryebashkiaku-veliaj-premton-2019-do-te-jete-viti-i-investimeve-per-zonat-rurale/20%Always2019-01-03 14:13
https://next-television.com/tirane-dpt-njofton-ndryshimet-e-reja-per-vitin-2019/20%Always2019-01-03 14:24
https://next-television.com/tirane-ministrja-manastirliu-masa-per-perballimin-e-motit-te-ftohte/20%Always2019-01-03 14:04
https://next-television.com/librazhd-bukurite-natyrore-te-liqenit-te-ngrire-ne-fushe-stude/20%Always2019-01-03 13:53
https://next-television.com/norvegji-bie-orteku-i-bores-kater-turiste-te-zhdukur/20%Always2019-01-03 13:29
https://next-television.com/pd-ndryshimet-ne-parti-ja-kush-jane-emrat-e-rinj-kandidat/20%Always2019-01-03 13:22
https://next-television.com/kine-hapet-festivali-me-i-madh-boteror-i-akullit-dhe-bores/20%Always2019-01-03 13:15
https://next-television.com/kukes-vetevritet-nje-49-vjecar-ne-paraburgim/20%Always2019-01-03 12:50
https://next-television.com/ministria-e-mbrojtjes-ne-gatishmeri-per-reshjet-e-bores-dhe-ngricat/20%Always2019-01-03 12:44
https://next-television.com/cilat-jane-ngjarjet-e-rendesishme-qe-priten-te-ndodhin-gjate-2019/20%Always2019-01-03 12:26
https://next-television.com/shqiptaret-mobilizohen-ne-kohe-te-veshtira-liria-i-cakordon/20%Always2019-01-03 12:19
https://next-television.com/enigma-e-piktures-se-boticellit-cfare-fshihet-pas-sheges/20%Always2019-01-03 12:08
https://next-television.com/apple-deklaron-renien-e-shitjeve/20%Always2019-01-03 11:57
https://next-television.com/benefitet-e-ujit-me-mjalte-dhe-limon/20%Always2019-01-03 11:34
https://next-television.com/tete-maska-te-rekomanduara-nga-dermatologet/20%Always2019-01-03 11:30
https://next-television.com/funari-perla-e-pazbuluar-turistike/20%Always2019-01-03 11:22
https://next-television.com/anketa-e-komisionit-evropian-grate-shqiptare-kujdesen-me-shume-per-femijet/20%Always2019-01-03 11:10
https://next-television.com/na-duhen-lajme-te-mira/20%Always2019-01-03 11:03
https://next-television.com/pd-deputetja-tabaku-ndryshimet-ne-qeveri-e-njejta-molle-e-kalbur/20%Always2019-01-03 10:49
https://next-television.com/shba-romney-akuzon-trump-si-shkaktar-te-rremujave-ne-te-gjithe-boten/20%Always2019-01-03 10:37
https://next-television.com/mediat-nderkombetare-festimet-ne-tirane-renditen-nder-kryeqytetet-evropiane/20%Always2019-01-03 10:37
https://next-television.com/porche-i-jep-fund-prodhimit-te-makinave-me-nafte/20%Always2019-01-03 10:22
https://next-television.com/kosove-zevendespresidenti-i-pe-nuk-eshte-ide-e-mire-ndryshimi-i-kufijve/20%Always2019-01-03 10:16
https://next-television.com/tirane-projekti-qe-lidh-sheshin-skenderbej-me-bulevardin-e-ri/20%Always2019-01-03 10:06
https://next-television.com/tajlande-500-te-vdekur-gjate-festave-te-vitit-te-ri/20%Always2019-01-03 09:52
https://next-television.com/hollande-nje-menyre-e-vecante-per-te-larguar-stresin/20%Always2019-01-03 09:41
https://next-television.com/te-pini-kafe-para-se-te-shkoni-ne-palester-ja-kush-jane-benefitet/20%Always2019-01-03 09:38
https://next-television.com/trendet-e-vitit-2019-sugjerimet-e-stilisteve-per-ditet-ne-vijim/20%Always2019-01-03 09:37
https://next-television.com/fier-aksident-me-vdekje-makina-perplas-motocikleten/20%Always2019-01-03 09:16
https://next-television.com/15149-2/20%Always2019-01-03 09:20
https://next-television.com/kine-zbarkon-me-sukses-anija-kozmike-ne-anen-e-erret-te-henes/20%Always2019-01-03 08:52
https://next-television.com/arrsh-reshje-debore-dhe-akse-te-bllokuara/20%Always2019-01-03 09:24
https://next-television.com/moti-temperatura-ne-minus-reshje-debore-dhe-shiu-ne-te-gjithe-vendin/20%Always2019-01-03 08:40
https://next-television.com/okb-ndotja-e-ajrit-shqiperia-tejkaloi-me-82-perqind-emetimet/20%Always2019-01-03 08:37
https://next-television.com/rusi-37-te-vdekur-nga-shembja-e-pallatit-10-katesh/20%Always2019-01-03 08:28
https://next-television.com/france-shqiptari-nga-kosova-parandalon-nje-ngjarje-te-rende/20%Always2019-01-03 08:29
https://next-television.com/vathet-detajet-qe-bejne-diferencen-ne-2019-n/20%Always2019-01-03 08:13
https://next-television.com/korce-veshtiresi-ne-qarkullim-nga-reshjet-e-shumta-te-debores/20%Always2019-01-03 07:50
https://next-television.com/horoskopi-ditor-03-janar-2019/20%Always2019-01-03 07:39
https://next-television.com/avokado-fruti-qe-balancon-crregullimet-hormonale-dhe-renien-nga-pesha/20%Always2019-01-02 19:10
https://next-television.com/zvicer-femija-i-pare-i-vitit-te-ri-eshte-shqiptar/20%Always2019-01-02 19:07
https://next-television.com/disa-keshilla-per-nje-vit-sa-me-te-suksesshem/20%Always2019-01-02 18:58
https://next-television.com/celsi-i-rremben-talentin-dortmundit-per-64-milion-euro/20%Always2019-01-02 18:50
https://next-television.com/maqedoni-epidemi-fruthi-autoritetet-leshojne-alarmin/20%Always2019-01-02 18:41
https://next-television.com/tirane-banoret-e-astirit-bllokojne-rruget-pd-ne-mbeshtetje-te-tyre/20%Always2019-01-02 18:33
https://next-television.com/sarande-zjarr-ne-nje-pallat-digjen-sendet-e-nje-te-pastrehi/20%Always2019-01-02 18:27
https://next-television.com/danimarke-treni-perplaset-me-rimorkion-humbin-jeten-gjashte-persona/20%Always2019-01-02 18:21
https://next-television.com/ballsh-34-vjecari-vret-me-thike-gruan-dhe-kunaten/20%Always2019-01-02 18:14
https://next-television.com/itali-grabitet-furgoni-i-blinduar-me-2-5-mln-euro/20%Always2019-01-02 15:02
https://next-television.com/kukes-arratiset-serbi-arrestohen-gjashte-persona-nder-ta-dy-police/20%Always2019-01-02 14:50
https://next-television.com/okb-sekretari-guterres-te-mbrohet-dinjiteti-njerezor/20%Always2019-01-02 14:13
https://next-television.com/gjirokaster-aksidentohet-per-vdekje-kalimtari/20%Always2019-01-02 14:02
https://next-television.com/itali-lekundje-e-forte-termeti/20%Always2019-01-02 09:11
https://next-television.com/athine-dy-shqiptare-arratisen-nga-burgu/20%Always2019-01-02 09:00
https://next-television.com/drejtoria-e-pergjithshme-detare-mot-i-keq-dhe-temperatura-nen-zero/20%Always2019-01-02 08:51
https://next-television.com/tepelene-kodra-e-ujit-te-ftohte-perfshihet-nga-flaket/20%Always2019-01-01 17:04
https://next-television.com/tirane-banoret-e-astirit-proteste-edhe-ne-diten-e-pare-te-vitit/20%Always2019-01-01 16:59
https://next-television.com/demokracia-jeton-nga-ndryshimet/20%Always2019-01-01 16:54
https://next-television.com/tirane-ministrja-manastarliu-procedura-e-re-per-bonusin-e-bebes/20%Always2019-01-01 16:50
https://next-television.com/france-kerkuan-adrenaline-por-bllokohen-ne-karusel/20%Always2019-01-01 16:35
https://next-television.com/hyn-ne-fuqi-ligji-shqiperia-pa-baste-dhe-kazino/20%Always2019-01-01 16:17
https://next-television.com/tokio-furgoni-mesyn-ne-turmen-e-festuesve-plagosen-disa-persona/20%Always2019-01-01 16:10
https://next-television.com/konispol-rrjeti-i-amortizuar-mbi-1000-familje-pa-energji-elektrike/20%Always2019-01-01 16:02
https://next-television.com/horoskopi-per-vitin-2019-nga-paolo-fox/20%Always2019-01-01 12:19
https://next-television.com/viti-i-ri-kryebashkiaku-veliaj-ne-2019-n-do-te-kemi-qytetin-me-te-mire-te-shqiptareve/20%Always2019-01-01 12:21
https://next-television.com/nata-e-nderrimit-te-viteve-kalon-pa-probleme-ne-te-gjithe-vendin/20%Always2019-01-01 12:02
https://next-television.com/vjen-ne-jete-vajza-e-ricky-martin/20%Always2019-01-01 11:54
https://next-television.com/fier-plagoset-me-arme-nje-30-vjecar/20%Always2019-01-01 11:46
https://next-television.com/rita-ora-uron-buzeqeshni-ne-vitin-2019-paci-nje-vit-spektakolar/20%Always2019-01-01 11:38
https://next-television.com/tirane-femija-i-pare-vjen-ne-jete-ne-minuten-e-pare-te-vitit/20%Always2019-01-01 11:31
https://next-television.com/durres-fishekzjarret-ne-momentin-e-nderrimit-te-viteve-video/20%Always2019-01-03 16:29