XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://next-television.com/britanikja-sunday-express-cdo-muaj-arrestohen-200-shqiptare/20%Always2018-12-31 14:44
https://next-television.com/viti-i-ri-presidenti-meta-vizite-ne-shtepine-e-dritero-agoillit/20%Always2018-12-31 14:36
https://next-television.com/aku-intensifikon-kontrollet-ne-prag-te-festave/20%Always2018-12-31 14:12
https://next-television.com/dekorimi-i-tryezes-per-pritjen-e-vitit-te-ri/20%Always2018-12-31 14:06
https://next-television.com/the-times-book-review-10-librat-me-te-mire-te-vitit-2018/20%Always2018-12-31 14:01
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-me-shume-rend-dhe-siguri-gjate-vitit-2019/20%Always2018-12-31 13:51
https://next-television.com/kavaje-urimet-e-vitit-te-ri-nga-letrat-dhe-kartolinat-tek-mesazhet-telefonike-video/20%Always2018-12-31 13:39
https://next-television.com/greqi-nje-djalosh-14-vjecar-perdhunohet-nga-nje-i-moshuar/20%Always2018-12-31 13:14
https://next-television.com/roskovec-perplaset-per-vdekje-kalimtari/20%Always2018-12-31 12:55
https://next-television.com/nata-e-nderrimit-te-vitit-ja-sesi-duhet-te-visheni/20%Always2018-12-31 13:53
https://next-television.com/viti-i-ri-traditat-dhe-besetytnite-ne-disa-vende-te-botes/20%Always2018-12-31 12:48
https://next-television.com/cila-eshte-vajza-qe-po-korr-sukses-ne-televizionet-nderkombetare/20%Always2018-12-31 12:56
https://next-television.com/vitit-2018-te-humburit-e-medhenj/20%Always2018-12-31 12:54
https://next-television.com/viti-i-ri-policia-rrugore-apel-shofereve-per-me-teper-kujdes/20%Always2018-12-31 12:31
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-urimi-ironik-per-kryeministrin/20%Always2018-12-31 12:11
https://next-television.com/dimri-tendencat-e-cizmeve-per-kete-sezon/20%Always2018-12-31 12:08
https://next-television.com/tirane-ministria-e-shendetesise/20%Always2018-12-31 12:07
https://next-television.com/shba-vrau-ne-vitin-1989-debohet-shqiptari/20%Always2018-12-31 11:49
https://next-television.com/zelande-e-re-mberrin-viti-i-ri-spektakel-ne-auckland/20%Always2018-12-31 11:28
https://next-television.com/instat-ulet-pagesa-e-ndihmes-ekonomike/20%Always2018-12-31 11:00
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-shqiperia-me-taksen-me-te-ulet-ne-rajon/20%Always2018-12-31 10:54
https://next-television.com/kavaje-dreka-festive-ne-shtepine-e-te-moshuarve-video/20%Always2018-12-31 10:45
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-ministrat-e-rinj-me-profesioniste-se-ministrat-e-2013-s/20%Always2018-12-31 10:38
https://next-television.com/moti-viti-i-ri-parashikohet-te-hyje-me-temperatura-te-uleta/20%Always2018-12-31 10:30
https://next-television.com/tirane-bashkia-koncert-madheshtor-per-festat-e-fundvitit/20%Always2018-12-31 10:19
https://next-television.com/greqi-shqipetari-merr-nenshtetesine-greke/20%Always2018-12-31 10:54
https://next-television.com/lsi-kreu-kryemadhi-2018-ta-do-mbahet-mend-si-viti-i-protestave/20%Always2018-12-31 10:09
https://next-television.com/rusia-zgjohet-me-nje-mengjes-te-pergjakur/20%Always2018-12-31 10:00
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-shans-per-liberalizimin-e-vizave-ne-2019-n/20%Always2018-12-31 09:49
https://next-television.com/lsi-kreu-vasili-40-perqind-e-shqiptareve-ne-varferi-te-thelle/20%Always2018-12-31 09:42
https://next-television.com/10-ushqimet-e-vetme-te-shendetshme-qe-nutricionistet-rekomandojne/20%Always2018-12-31 09:29
https://next-television.com/viti-i-ri-kryeministri-rama-e-nis-diten-me-femijet/20%Always2018-12-31 09:20
https://next-television.com/futboll-largohet-begeja-gugash-magani-eshte-trajneri-i-ri-i-beses/20%Always2018-12-31 09:14
https://next-television.com/telefoni-a-e-kemi-karikuar-sic-duhet-deri-me-sot/20%Always2018-12-31 09:02
https://next-television.com/vip-observator-social-instagram-kryeson-ndaj-facebook-dhe-twitter/20%Always2018-12-31 08:58
https://next-television.com/tirane-ministrja-e-mbrojtjes-uron-fa-per-festat-e-fundvitit/20%Always2018-12-31 08:48
https://next-television.com/ngjyra-e-preferuar-e-buzekuqit-dhe-lidhja-me-personalitetin-e-femres/20%Always2018-12-31 08:35
https://next-television.com/bulqize-vjehrri-deshmon-vrasjen-e-ish-dhendrit/20%Always2018-12-31 08:38
https://next-television.com/llogara-bora-dhe-ngrica-veshtiresojne-kalimin/20%Always2018-12-31 08:22
https://next-television.com/cfare-po-i-dhuron-kryeministrit-te-te-pasurve-viti-i-tepsise/20%Always2018-12-31 08:21
https://next-television.com/pogradec-nisin-kerkimet-per-trupin-e-peshkatarit/20%Always2018-12-31 07:41
https://next-television.com/okb-luftimi-i-varf%d1%91ris%d1%91-n%d1%91-bot%d1%91-nje-nd%d1%91r-sfidat-e-axhend%d1%91s-2030/20%Always2018-12-31 07:39
https://next-television.com/gjermani-angela-merkel-do-te-marrim-pergjegjesi-me-te-medha-globale/20%Always2018-12-31 07:34
https://next-television.com/horoskopi-ditor-31-dhjetor-2018/20%Always2018-12-31 07:31
https://next-television.com/apo-vithisje/20%Always2018-12-30 16:08
https://next-television.com/bruksel-presidenti-juncker-rumania-e-papergatitur-qe-te-drejtoje-bashkimin-evropian/20%Always2018-12-30 21:33
https://next-television.com/hungari-hiqet-shtatorja-e-kreut-te-revoltes-popullore-antisovjetike/20%Always2018-12-30 17:06
https://next-television.com/at-gjergj-fishta-korifeu-i-letrave-shqipe/20%Always2018-12-30 18:36
https://next-television.com/14773-2/20%Always2018-12-30 21:25
https://next-television.com/ekonomi-energjia-elektrike-mban-peshen-kryesore-te-rritjes/20%Always2018-12-30 19:19
https://next-television.com/greqi-alarm-per-bombe-ne-kanalin-televiziv-ant1-athina-ne-panik/20%Always2018-12-30 19:01
https://next-television.com/shkoder-plagoset-i-riu-humbi-kontrollin-e-motorit/20%Always2018-12-30 18:22
https://next-television.com/france-protestat-nuk-ndalen-tymi-i-zi-mbulon-kullen-eiffel/20%Always2018-12-30 17:40
https://next-television.com/rusi-presidenti-putin-moska-eshte-e-gatshme-per-dialog-me-shba/20%Always2018-12-30 17:33
https://next-television.com/ndryshimet-ne-qeveri-manjani-te-bashkuar-rreth-tepsise/20%Always2018-12-30 17:17
https://next-television.com/futboll-mediat-angleze-allegri-ne-krye-te-djajve-te-kuq/20%Always2018-12-30 16:48
https://next-television.com/tirane-basha-nuk-mjafton-largimi-i-ministrave-duhet-te-ike-edhe-rama/20%Always2018-12-30 16:24
https://next-television.com/instituti-i-shendetit-publik-konsumi-i-alkoolit-eshte-rritur/20%Always2018-12-30 16:16
https://next-television.com/kim-jong-un-2019-viti-i-takimeve-me-te-shpeshta-me-moon-jae-in/20%Always2018-12-30 15:25
https://next-television.com/korce-ngjarje-tragjike-dy-persona-mbyten-ne-rezervuar/20%Always2018-12-30 15:41
https://next-television.com/itali-shqiptari-gjendet-i-masakruar-ne-makine/20%Always2018-12-30 15:12
https://next-television.com/ushqimet-qe-luajne-rolin-e-alarmit-per-trurin-tuaj/20%Always2018-12-30 15:19
https://next-television.com/autostrada-tirane-durres-punimet-bllokohen-nga-4-janari/20%Always2018-12-30 15:19
https://next-television.com/federer-mendon-terheqjen-viti-2019-mund-te-jete-i-fundit/20%Always2018-12-30 14:53
https://next-television.com/tirane-mbyllet-protesta-e-emigranteve-do-kthehemi-serish/20%Always2018-12-30 14:48
https://next-television.com/sarande-aktivitete-festive-dhe-solidaritet-ne-fundvit/20%Always2018-12-30 14:43
https://next-television.com/spanje-kapet-shqipetari-i-rrezikshem/20%Always2018-12-30 14:33
https://next-television.com/euro-zhvlersohet-me-rreth-10-leke-brenda-nje-viti/20%Always2018-12-30 14:37
https://next-television.com/kukes-bllokohet-dogana-e-morinit/20%Always2018-12-30 14:21
https://next-television.com/bangladesh-zgjedhje-te-pergjakshme-15-votues-te-vdekur/20%Always2018-12-30 14:07
https://next-television.com/fashati-sos-presidenti-meta-sjell-atmosferen-festive/20%Always2018-12-30 14:05
https://next-television.com/elbasan-godet-biznesmenin-dhe-i-vjedh-makinen-arrestohet-39-vjecari/20%Always2018-12-30 14:02
https://next-television.com/kosove-thaci-deshmoret-dhe-veteranet-krijuan-epoke-te-re/20%Always2018-12-30 13:45
https://next-television.com/pese-keshilla-te-thjeshta-per-vitin-e-ri/20%Always2018-12-30 13:40
https://next-television.com/mbrojtesi-i-barces-blen-nje-klub-futbolli/20%Always2018-12-30 13:30
https://next-television.com/festat-e-fundvitit-ja-tendencat-e-fundit-ne-floke/20%Always2018-12-30 13:27
https://next-television.com/elbasan-shperthen-bombola-ne-katin-e-trete-te-nje-banese/20%Always2018-12-30 13:19
https://next-television.com/kosove-serbia-me-40-milion-euro-humbje-ne-muaj/20%Always2018-12-30 13:03
https://next-television.com/france-gaz-lotsjelles-kundra-jelekeve-te-verdhe/20%Always2018-12-30 12:48
https://next-television.com/berat-kaos-ne-rruget-e-qytetit/20%Always2018-12-30 12:43
https://next-television.com/amerike-sulme-kibernetike-ndaj-gazetave/20%Always2018-12-30 12:37
https://next-television.com/fier-vodhi-1-mln-leke-ne-nje-banese-arrestohet-i-riu/20%Always2018-12-30 12:29
https://next-television.com/lsi-vasili-festa-te-trishta-qe-nuk-i-meritojme/20%Always2018-12-30 12:22
https://next-television.com/manila-22-persona-te-vdekur-pas-kalimit-te-stuhise-usman/20%Always2018-12-30 12:13
https://next-television.com/tirane-ministri-lleshaj-qendrat-e-lojerave-te-fatit-te-trajtohen-si-parcelat-me-kanabis/20%Always2018-12-30 12:10
https://next-television.com/gramsh-makina-perfshihet-nga-flaket/20%Always2018-12-30 12:05
https://next-television.com/tirane-bashkia-nuk-e-ndal-punen-as-ne-prag-festash/20%Always2018-12-30 11:51
https://next-television.com/kosove-27-vite-nga-sulmi-i-pare-serb/20%Always2018-12-30 12:06
https://next-television.com/futboll-luis-muriel-do-rikthehet-ne-milan/20%Always2018-12-30 10:52
https://next-television.com/sfida-cr7-messi-argjentinasi-golashenuesi-i-ketij-viti/20%Always2018-12-30 10:32
https://next-television.com/rama-e-shkarkon-bushati-flet-per-kenaqesine-e-punes-se-tij/20%Always2018-12-30 10:15
https://next-television.com/lecce-aksident-me-te-plagosur-4-te-rinj-shqipetare/20%Always2018-12-30 09:58
https://next-television.com/e-ardhmja-e-teknologjise-ne-vitin-2019-trazirat-qe-priten/20%Always2018-12-30 09:39
https://next-television.com/itali-parlamenti-miraton-buxhetin-e-rishikuar-te-vitit-2019/20%Always2018-12-30 08:45
https://next-television.com/arrat-arsyet-pse-duhet-ti-keni-patjeter-ne-tryezen-e-vitit-te-ri/20%Always2018-12-30 08:39
https://next-television.com/washington-rrezohet-shkalla-e-avionit-gjashte-te-plagosur/20%Always2018-12-30 08:28
https://next-television.com/britani-e-madhe-marreveshja-e-brexit-merren-masa/20%Always2018-12-30 09:40
https://next-television.com/kafshet-shtepiake-mbrojne-femijet-nga-alergjite/20%Always2018-12-30 08:19
https://next-television.com/serbi-ne-pritje-te-protestes-vucic-nuk-shqetesohem-aspak/20%Always2018-12-30 08:11
https://next-television.com/rome-nje-tjeter-lekundje-termeti/20%Always2018-12-30 07:59
https://next-television.com/be-kerkon-rishqyrtimin-e-tarifes-se-vendosur-nga-kosova/20%Always2018-12-30 07:53
https://next-television.com/elbasan-viktimat-e-ngjarjes-me-lidhje-familjare-mes-tyre/20%Always2018-12-30 07:49
https://next-television.com/japonia-financon-familjet-per-lindjen-e-femijeve/20%Always2018-12-30 09:40
https://next-television.com/greqi-ne-pranga-shqiptari-per-tentative-grabitje/20%Always2018-12-29 16:44
https://next-television.com/shqiperi-kosove-marreveshje-per-kontrollin-e-perbashket-kufitar/20%Always2018-12-29 16:32
https://next-television.com/tirane-allez-waltzer-mbremja-gala-me-valse-austriake/20%Always2018-12-29 16:26
https://next-television.com/teknologjia-e-re-aplikacionet-zbulojne-abuzimin-ndaj-femijeve/20%Always2018-12-29 16:18
https://next-television.com/kush-jane-faktoret-te-cilet-i-kanosen-evropes-jugore/20%Always2018-12-30 09:41
https://next-television.com/itali-aksidentohet-familja-shqiptare-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/20%Always2018-12-30 09:41
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-pavaresisht-masave-te-prishtines-nuk-do-te-gjunjezohemi/20%Always2018-12-29 15:17
https://next-television.com/futboll-ronaldo-nderon-juven-makineri-golash/20%Always2018-12-29 15:09
https://next-television.com/rusi-ndalohet-importimi-i-prodhimeve-te-ukraines/20%Always2018-12-29 15:00
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-publikon-foton-nga-mbyllja-e-basteve/20%Always2018-12-29 14:53
https://next-television.com/britani-e-madhe-pelhura-rigjeneruese-qe-ushqen-edhe-token/20%Always2018-12-29 14:51
https://next-television.com/kavaje-ndihma-materiale-per-femijet-jetime-dhe-te-varfer-video/20%Always2018-12-29 14:35
https://next-television.com/tirane-lulishte-dhe-kend-lojrash-tek-arena-kombetare/20%Always2018-12-29 13:38
https://next-television.com/fier-bashkia-ndihma-ushqimore-per-dy-mije-familje-ne-nevoje/20%Always2018-12-29 13:24
https://next-television.com/pd-deputeti-salianji-ndryshimet-ne-qeveri-fitore-e-betejave-opozitare/20%Always2018-12-29 13:01
https://next-television.com/banka-e-shqiperise-eksportet-e-mallrave-dhe-te-sherbimeve-u-rriten-me-143/20%Always2018-12-29 12:52
https://next-television.com/ngjyra-tendence-e-flokeve-per-kete-fundvit/20%Always2018-12-29 12:47
https://next-television.com/pogradec-zyra-arsimore-i-kthen-te-drejten-per-arsim-normal-13-vjecarit/20%Always2018-12-29 12:32
https://next-television.com/kavaje-35-milione-leke-per-rikonstruksionin-e-rrugicave-dhe-hapesirave-publike-video/20%Always2018-12-29 11:27
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-reagon-ndaj-letres-se-brnabic-per-ramen/20%Always2018-12-29 11:26
https://next-television.com/tirane-ministrja-xhacka-nderon-me-medalje-26-ushtarake-te-fa/20%Always2018-12-29 11:13
https://next-television.com/qipro-shperthen-anija-cisterne-pese-te-plagosur/20%Always2018-12-29 10:40
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-sot-serish-para-kryeministrise/20%Always2018-12-29 10:35
https://next-television.com/tirane-gjendet-i-vdekur-50-vjecari/20%Always2018-12-29 10:27
https://next-television.com/ishujt-galapagos-ndalohen-fishekzjarret-per-te-mbrojtur-ekosistemin/20%Always2018-12-29 10:23
https://next-television.com/njohuri-dhe-keshilla-mbi-trajtimin-e-akneve/20%Always2018-12-29 10:08
https://next-television.com/pamja-e-ndezur-trendi-i-make-up-ne-fundvit/20%Always2018-12-29 09:57
https://next-television.com/futboll-premier-league-liverpool-arsenal-ne-ndeshjen-e-fundit-te-vitit/20%Always2018-12-29 09:32
https://next-television.com/tirane-ps-mbledh-kryesine-pas-ndryshimit-te-qeverise/20%Always2018-12-29 09:00
https://next-television.com/kosove-dite-zie-ne-nderim-te-policit-hero/20%Always2018-12-29 08:47
https://next-television.com/koha-per-ndryshim-ne-gjyqesorin-shqiptar/20%Always2018-12-29 08:41
https://next-television.com/shqiperia-dhe-nami-si-kolumbia-evropes/20%Always2018-12-29 08:29
https://next-television.com/kaliforni-studimi-shkencor-truri-i-femrave-me-aktiv-sesa-i-meshkujve/20%Always2018-12-29 08:08
https://next-television.com/korce-rifillojne-kufizimet-e-energjise-elektrike/20%Always2018-12-29 07:57
https://next-television.com/indonezi-kolapsi-dramatik-i-shperthimit-te-vullkanit/20%Always2018-12-29 07:50
https://next-television.com/horoskopi-ditor-29-dhjetor-2018/20%Always2018-12-29 07:26
https://next-television.com/tre-menyra-kombinimi-per-kambalet-dimerore/20%Always2018-12-28 21:20
https://next-television.com/italia-ne-gare-me-kohen-mbi-dorezimin-e-buxhetit-2019/20%Always2018-12-28 21:04
https://next-television.com/futboll-messi-rivaliteti-me-ronaldon-ishte-i-shendetshem/20%Always2018-12-28 20:53
https://next-television.com/kamez-gjendet-i-vetevarur-40-vjecari/20%Always2018-12-28 20:43
https://next-television.com/hena-e-gjakut-fenomeni-i-pazakonte-qe-pritet-te-ndodhe-ne-janar/20%Always2018-12-28 20:40
https://next-television.com/gjermani-eksportet-e-armeve-bien-ndjeshem-ne-2018-n/20%Always2018-12-28 20:35
https://next-television.com/shkencetaret-afer-kures-sheruese-te-kancerit/20%Always2018-12-28 20:05
https://next-television.com/kosove-taksa-100-perqind-ngrin-dialogun-me-serbine/20%Always2018-12-28 19:56
https://next-television.com/futboll-ronaldo-reagon-ndaj-racizmit-ne-sport/20%Always2018-12-28 19:46
https://next-television.com/itali-debohet-emigranti-shqiptar-per-terrorizem/20%Always2018-12-28 19:39
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-ndryshimet-ne-qeveri-hap-i-madh-drejt-fitores-se-qershorit/20%Always2018-12-28 19:49
https://next-television.com/shba-stuhi-debore-dhe-reshje-te-rrembyera/20%Always2018-12-28 18:42
https://next-television.com/turqi-presidenti-erdogan-kunder-ndarjes-se-sirise/20%Always2018-12-28 18:30
https://next-television.com/media-italiane-ansa-studentet-ndryshuan-ministrat/20%Always2018-12-28 18:21
https://next-television.com/egjipt-shperthen-autobusi-me-turiste-dy-te-vdekur-e-dhjetra-te-plagosur/20%Always2018-12-28 18:11
https://next-television.com/rusi-eksportet-e-gazit-drejt-evropes-arrijne-rekord-per-2018/20%Always2018-12-28 18:01
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-kercenon-do-te-mbyll-plotesisht-kufirin-me-meksiken/20%Always2018-12-28 17:48
https://next-television.com/cfare-do-ti-ndodhe-tokes-ne-100-vitet-e-ardhshme/20%Always2018-12-28 17:43
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-zhvillon-mbledhjen-e-pare-me-qeverine-e-re/20%Always2018-12-28 17:34
https://next-television.com/milot-automjeti-perplas-per-vdekje-kalimtarin/20%Always2018-12-28 17:06
https://next-television.com/durresi-nen-petkun-festiv/20%Always2018-12-28 17:01
https://next-television.com/durres-perpunohen-17-anije-te-specializuara/20%Always2018-12-28 16:36
https://next-television.com/kompania-bankers-petroleum-dhurata-per-femijet-ne-nevoje/20%Always2018-12-28 16:28
https://next-television.com/ps-deputeti-balla-studentet-na-treguan-drejtimin/20%Always2018-12-28 16:22
https://next-television.com/tirane-banoret-e-astirit-marshojne-drejt-kryeministrise/20%Always2018-12-28 16:12
https://next-television.com/turqi-ne-pranga-shoferi-shqiptar-15-ton-droge-te-bllokuara/20%Always2018-12-28 16:03
https://next-television.com/rama-ne-nje-vit/20%Always2018-12-28 15:52
https://next-television.com/pse-njerezit-inteligjente-nuk-dashurojne/20%Always2018-12-28 15:34
https://next-television.com/futboll-stadiumi-san-siro-fortese-e-vertete-per-interin/20%Always2018-12-28 15:28
https://next-television.com/tirane-ish-kryeministri-berisha-edvini-permbysi-qeverine-para-se-te-largohet-ne-azil/20%Always2018-12-28 15:22
https://next-television.com/itali-ne-pranga-shqiptari-i-kapur-me-droge/20%Always2018-12-28 15:18
https://next-television.com/ndryshimet-ne-qeveri-shuplaka-e-dale-huq/20%Always2018-12-28 15:04
https://next-television.com/kim-kardashian-merr-dhurate-14-milione-dollareshe-per-krishtlindje/20%Always2018-12-28 14:59
https://next-television.com/laprake-nje-i-arrestuar-per-krim/20%Always2018-12-28 14:52
https://next-television.com/spanje-zbarkojne-mbi-300-emigrante/20%Always2018-12-28 13:40
https://next-television.com/shpetohen-2-alpinistet-kosovare-qe-kishin-mbetur-ne-antarktide/20%Always2018-12-28 13:32
https://next-television.com/elbasan-frutat-dhe-perimet-nuk-u-shpetojne-rritjes-se-cmimeve/20%Always2018-12-28 13:24
https://next-television.com/korce-presidenti-meta-ndryshimet-e-emrave-nuk-i-bejne-mire-as-ekonomise-as-vendit/20%Always2018-12-28 12:42
https://next-television.com/mali-i-zi-debohen-30-murgj-dhe-prifterinj-te-kishes-ortodokse-serbe/20%Always2018-12-28 12:25
https://next-television.com/pd-basha-rama-vendos-ne-qeveri-ke-te-doje-edhe-shoferin-a-parukierin/20%Always2018-12-28 12:24
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-qeveria-ra-bashkohuni-me-diasporen-o-sot-o-kurre/20%Always2018-12-28 11:58
https://next-television.com/asambleja-kombetare-e-ps-ngrihet-grupi-i-punes-per-riorganizimin-e-partise/20%Always2018-12-28 11:35
https://next-television.com/tirane-largimi-i-nikolles-studentet-me-7-janar-perseri-ne-proteste/20%Always2018-12-28 11:22
https://next-television.com/fier-makina-perfshihet-nga-flaket/20%Always2018-12-28 10:53
https://next-television.com/asambleja-kombetare-e-ps-rama-njofton-shkarkimin-e-lindita-nikolles-dhe-shume-ministrave-te-tjere/20%Always2018-12-28 10:35
https://next-television.com/bulqize-vritet-dhendri-me-dru-pas-koke/20%Always2018-12-28 09:53
https://next-television.com/asambleja-kombetare-e-ps-rama-tregon-ndryshimet-qe-do-te-ndodhin-nga-1-janari/20%Always2018-12-28 09:44
https://next-television.com/asambleja-kombetare-e-ps-rama-studentet-na-dhane-nje-shuplake/20%Always2018-12-28 09:21
https://next-television.com/tirane-emigrantet-sot-ne-proteste-para-kryeministrise/20%Always2018-12-28 09:14
https://next-television.com/modelja-gjermane-heidi-klum-i-thote-po-kitaristit-te-njohur/20%Always2018-12-28 09:06
https://next-television.com/festat-e-fundivitit-pse-rrisin-stresin-dhe-rendojne-shendetin/20%Always2018-12-28 08:54
https://next-television.com/city-rreshqet-ne-vendin-e-trete-guardiola-nis-te-ndieje-presionin/20%Always2018-12-28 08:41
https://next-television.com/istog-ngjarja-tragjike-reagon-ambasadori-britanik/20%Always2018-12-28 08:13
https://next-television.com/shba-vazhdon-mbyllja-e-pjesshme-e-qeverise/20%Always2018-12-28 08:02
https://next-television.com/kosove-veseli-per-taksen-serbia-te-reflektoje-e-te-ndale-agresivitetin/20%Always2018-12-28 07:49
https://next-television.com/termoterapia-intersticiale-teknika-e-re-per-djegien-e-qelizave-tumorale-ne-tru/20%Always2018-12-28 07:34
https://next-television.com/kine-ish-nendrejtori-i-inteligjences-denohet-me-burg-perjete/20%Always2018-12-28 07:28
https://next-television.com/michelle-obama-gruaja-me-e-admiruar-ne-bote/20%Always2018-12-28 07:22
https://next-television.com/krizat-dhe-sfidat-e-evropes-ne-vitin-2019/20%Always2018-12-27 20:54
https://next-television.com/statistikat-rritet-numri-i-lindjeve-te-parakohshme/20%Always2018-12-27 20:29
https://next-television.com/konsumimi-i-gjashte-ushqimeve-shkaterruese-te-lekures/20%Always2018-12-27 20:24
https://next-television.com/statistikat-zyrtare-te-policise-shifra-tronditese-232-persona-te-larguar-nga-shtepite/20%Always2018-12-27 20:16
https://next-television.com/brazil-netanjahu-zhvillon-viziten-e-pare-te-nje-kreu-izraelit/20%Always2018-12-27 20:06
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-vlereson-me-medalje-legjendat-e-sportit-korcar/20%Always2018-12-27 20:04
https://next-television.com/londer-29-vjecari-sperkat-kalimtaret-me-amoniak/20%Always2018-12-27 20:00
https://next-television.com/tirane-arrestohet-ish-kreu-i-dda/20%Always2018-12-27 19:47
https://next-television.com/australi-jahti-perfshihet-nga-flaket/20%Always2018-12-27 19:43
https://next-television.com/rreziku-qe-i-kanoset-oqeaneve-brenda-2050-s/20%Always2018-12-27 19:30
https://next-television.com/pese-gjerat-nuk-duhet-te-bejme-kurre-pas-te-ngrenit/20%Always2018-12-27 19:21
https://next-television.com/korce-nje-automjet-shperthen-nga-flaket/20%Always2018-12-27 19:05
https://next-television.com/pasuria-e-kim-kardashian-kap-shifra-marramendese/20%Always2018-12-27 18:57
https://next-television.com/itali-ne-pranga-tregtuesi-shqiptar-i-kokaines/20%Always2018-12-27 18:44
https://next-television.com/itali-35-vjecari-shqiptar-shpeton-fqinjet-te-mbetur-poshte-rrenojave/20%Always2018-12-27 18:34
https://next-television.com/michelle-obama-gruaja-me-e-admiruar-ne-shba/20%Always2018-12-27 18:23
https://next-television.com/tirane-zhduket-19-vjecarja/20%Always2018-12-27 18:14
https://next-television.com/autostrada-tirane-durres-aksident-automobilistik-bllokohet-hyrja/20%Always2018-12-27 18:11
https://next-television.com/kater-maska-fytyre-per-te-gjitha-llojet-e-lekures/20%Always2018-12-27 18:05
https://next-television.com/itali-arrestohet-shqiptari-per-perndjekje/20%Always2018-12-27 17:46
https://next-television.com/the-indipendent-guide-per-qytetin-e-tiranes/20%Always2018-12-27 17:37
https://next-television.com/pse-duhet-ndryshuar-ligji-per-arsimin-e-larte/20%Always2018-12-27 17:29
https://next-television.com/tirane-kufizohet-energjia-elektrike-ne-disa-zona/20%Always2018-12-27 17:13
https://next-television.com/tirane-banoret-e-astirit-bllokojne-rrugen-me-thirrje-e-protesta/20%Always2018-12-27 17:08
https://next-television.com/australia-perfshihet-nga-temperatura-perveluese/20%Always2018-12-27 17:01
https://next-television.com/izrael-legalizohet-kanabisi-mjekesor/20%Always2018-12-27 16:38
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-studentet-i-dhane-mesim-politikes-dilni-ne-proteste/20%Always2018-12-27 16:30
https://next-television.com/futboll-tottenham-vendos-nje-rekord-te-ri-ne-premier-league/20%Always2018-12-27 16:19
https://next-television.com/korce-lsi-dhe-ps-votojne-se-bashku-buxhetin/20%Always2018-12-27 16:11
https://next-television.com/dua-lipa-renditet-nder-artistet-me-te-preferuara-ne-britani/20%Always2018-12-27 15:57
https://next-television.com/magjike-dhe-elegante-trendet-e-kepuceve-per-festat-e-fundvitit/20%Always2018-12-27 15:49
https://next-television.com/instat-536-e-volumit-tregtar-kryhet-me-rruge-detare/20%Always2018-12-27 15:40
https://next-television.com/durres-delegacioni-i-kfor-vizite-njohese-ne-port/20%Always2018-12-27 15:37
https://next-television.com/angli-dyndje-emigrantesh-43-te-ndaluar/20%Always2018-12-27 15:31
https://next-television.com/gjermani-ne-pranga-kater-te-dyshuar-per-sulme-terroriste/20%Always2018-12-27 15:24
https://next-television.com/arsyeja-qe-dominon-largimin-e-shqiptareve-nga-vendi/20%Always2018-12-27 15:19
https://next-television.com/shkenca-nje-hap-perpara-drejt-rinise-se-perjetshme/20%Always2018-12-27 15:03
https://next-television.com/tre-destinacionet-e-preferuara-te-shqiptareve-kete-fundvit/20%Always2018-12-27 14:57
https://next-television.com/indonezi-policia-shkrumbon-800-kg-marijuane/20%Always2018-12-27 14:50
https://next-television.com/malajzi-banori-gjen-piton-ne-oborrin-e-shtepise/20%Always2018-12-27 14:16
https://next-television.com/na-duhen-shume-here-me-teper-sesa-300-gazetare-ne-vit/20%Always2018-12-27 14:10
https://next-television.com/veliaj-padit-ne-gjykate-bashen-dhe-tabakun/20%Always2018-12-27 13:39
https://next-television.com/protesta-e-diaspores-balla-do-kishim-shkuar-nese-do-ishim-ftuar/20%Always2018-12-27 12:47
https://next-television.com/fier-aksident-i-rende/20%Always2018-12-27 12:43
https://next-television.com/kosove-institucionet-e-shendetit-publik-ne-greve/20%Always2018-12-27 12:37
https://next-television.com/cfare-i-ndodh-organizmit-kur-hani-geshtenja-te-pjekura/20%Always2018-12-27 12:28
https://next-television.com/pushimet-fantastike-te-taulant-xhakes/20%Always2018-12-27 12:16
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-rrogat-per-mjeket-dhe-infermjeret-do-te-rriten-serish/20%Always2018-12-27 12:10
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-kemi-nevoje-per-unifikim-te-qendrimeve/20%Always2018-12-27 12:06
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-me-pankarta-para-kryeministrise/20%Always2018-12-27 11:41
https://next-television.com/tirane-flota-e-urgjences-me-32-autoambulanca-te-reja-bashkekohore/20%Always2018-12-27 11:24
https://next-television.com/korce-presidenti-meta-problemi-per-studentet-zgjidhet-me-dialog-jo-provokues/20%Always2018-12-27 11:05
https://next-television.com/kavaje-miratohet-buxheti-prej-900-mln-leke-investimet-publike-rreth-172-mln-leke-video/20%Always2018-12-27 11:02
https://next-television.com/greqi-biznesmeni-i-njohur-rrembehet-ne-mes-te-rruges/20%Always2018-12-27 10:40
https://next-television.com/niseni-vitin-mbare-me-shege-fruti-magjik-i-shendetit-dashurise-dhe-jetes/20%Always2018-12-27 10:34
https://next-television.com/presidenti-meta-pershendet-nga-pogradeci-i-mrekullueshem-ne-cdo-stine/20%Always2018-12-27 10:26
https://next-television.com/gjirokaster-me-pak-shitje-tregu-furnizohet-vetem-dy-here-ne-jave/20%Always2018-12-27 10:09
https://next-television.com/stresi-si-e-demton-tiroiden-dhe-cilat-jane-kurat-natyrale/20%Always2018-12-27 09:38
https://next-television.com/durres-bllokohen-8-ton-vere-kontrabande-arrestohen-dy-persona/20%Always2018-12-27 09:16
https://next-television.com/kosove-shqiperi-kontrolle-te-perbashketa-doganore/20%Always2018-12-27 09:03
https://next-television.com/tirane-identifikohet-autori-i-atentatit-ne-laprake/20%Always2018-12-27 08:39
https://next-television.com/fier-aksident-mjeti-del-nga-rruga-dhe-perfundon-ne-kanal/20%Always2018-12-27 08:27
https://next-television.com/greqi-shperthim-bomba-jashte-nje-kishe/20%Always2018-12-27 08:15
https://next-television.com/durres-aksident-i-rende-nje-i-vdekur/20%Always2018-12-27 08:06
https://next-television.com/miley-cyrus-nepermjet-fotove-konfirmon-martesen-me-liam/20%Always2018-12-27 07:48
https://next-television.com/rihanna-njofton-se-kur-do-te-dale-albumi-i-saj-i-ri/20%Always2018-12-27 07:36
https://next-television.com/izrael-miratohet-ligji-per-eksportin-e-marijuanes/20%Always2018-12-27 07:26
https://next-television.com/arturbina-histori-suksesi-19-mije-spektatore-ne-100-dite/20%Always2018-12-26 20:43
https://next-television.com/evi-reci-reagon-pas-perfoljes-ne-lidhje-me-mc-kreshen/20%Always2018-12-26 20:39
https://next-television.com/irak-presidenti-trump-vizite-te-fshehte-forcave-ushtarake/20%Always2018-12-26 19:59
https://next-television.com/tirane-detaje-te-reja-nga-vrasja-e-adoleshentes-ne-laprake/20%Always2018-12-26 19:54
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-darke-me-bashkesite-fetare/20%Always2018-12-26 19:37
https://next-television.com/pakistan-qellohet-per-vdekje-politikani/20%Always2018-12-26 19:33
https://next-television.com/shqiperi-kosove-miratohet-ngritja-e-pikave-te-perbashketa-kufitare/20%Always2018-12-26 19:29
https://next-television.com/tirane-protesta-e-vecante-e-studenteve-diten-e-neserme/20%Always2018-12-26 19:21
https://next-television.com/itali-termeti-godet-siciline-pas-shperthimit-ne-vullkanin-me-aktiv-te-evropes/20%Always2018-12-26 18:54
https://next-television.com/banka-e-shqiperise-nxit-perdorimin-e-monedhes-kombetare/20%Always2018-12-26 18:37
https://next-television.com/tre-menyra-si-te-kombinoni-atletet-me-ne-trend-te-sezonit/20%Always2018-12-26 18:31
https://next-television.com/angli-shpetohen-gjashte-anije-me-emigrante/20%Always2018-12-26 18:21
https://next-television.com/tirane-te-shtena-me-arme-nje-i-plagosur-dhe-nje-e-vdekur/20%Always2018-12-26 17:58
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-merr-vendimin-rrit-pagen-minimale/20%Always2018-12-26 17:35
https://next-television.com/siria-akuzon-izraelin-per-sulme-ajrore/20%Always2018-12-26 17:26
https://next-television.com/tirane-58-vjecari-plagos-me-thike-te-riun/20%Always2018-12-26 17:18
https://next-television.com/pd-basha-devijimi-i-lanes-me-firmen-e-rames-dhe-veliajt/20%Always2018-12-26 17:12
https://next-television.com/tirane-perfshihet-nga-flaket-nje-automjet-ne-zonen-e-astirit/20%Always2018-12-26 16:57
https://next-television.com/fier-35-vjecari-humbet-jeten-pas-kontaktit-me-korentin/20%Always2018-12-26 16:50
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-deklaratat-e-rames-per-studentet-shfaqje-teatrale/20%Always2018-12-26 16:45
https://next-television.com/pse-fajesojme-ligjin-dhe-harrojme-pedagoget-e-paafte/20%Always2018-12-26 16:35
https://next-television.com/kosove-presidenti-thaci-kerkon-unitet-nga-klasa-politike/20%Always2018-12-26 16:27
https://next-television.com/tirane-keshilli-mbikqyres-i-bsh-miraton-dy-vendime/20%Always2018-12-26 16:23
https://next-television.com/tirane-vijon-protesta-te-unaza-e-re/20%Always2018-12-26 16:17
https://next-television.com/ngrenia-e-tepert-e-embelsirave-dhe-ndikimi-i-tyre-ne-trup/20%Always2018-12-26 16:12
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-zbulon-kategorite-e-studenteve-qe-perfitojne-bursa/20%Always2018-12-26 16:00
https://next-television.com/ferrari-i-rralle-i-vitit-1962-del-ne-ankand/20%Always2018-12-26 15:52
https://next-television.com/organizatat-nderkombetare-thirrje-rames-ndaj-ligjit-per-median/20%Always2018-12-26 15:50
https://next-television.com/lsi-deputetja-gjosha-cfare-fshihet-pas-zhvleresimit-te-euros-ne-shqiperi/20%Always2018-12-26 15:38
https://next-television.com/gjermani-ministri-maas-i-shqetesuar-per-garen-e-armeve-berthamore/20%Always2018-12-26 15:32
https://next-television.com/makinat-e-reja-elektrike-ne-2019-n/20%Always2018-12-26 15:24
https://next-television.com/futboll-globe-soccer-awards-ronaldo-griezmann-e-mbappe-kandidate/20%Always2018-12-26 15:19
https://next-television.com/ukraina-e-gatshme-per-kundersulm-ndaj-rusise/20%Always2018-12-26 15:09
https://next-television.com/oshee-cela-plani-i-masave-per-festat-e-fundvitit/20%Always2018-12-26 14:36
https://next-television.com/australi-cifti-vdes-vetem-disa-ore-pas-njeri-tjetrit/20%Always2018-12-26 14:08
https://next-television.com/kuvend-rrezuan-dekretin-e-presidentit-meta-opozita-kallezon-deputetet-e-ps/20%Always2018-12-26 13:55
https://next-television.com/greqi-sherr-me-thika-ne-burg-shqiptaret-plagosin-37-vjecarin-turk/20%Always2018-12-26 13:31
https://next-television.com/pd-basha-rama-mashtroi-studentet-cikerrimat-nuk-japin-zgjidhje/20%Always2018-12-26 13:26
https://next-television.com/nuk-ka-pushime-krishtlindjesh-per-italine-dhe-angline-skuadrat-zbresin-sot-ne-fushe/20%Always2018-12-26 13:18
https://next-television.com/ushtria-ruse-teston-me-sukses-nje-arme-te-re-supersonike/20%Always2018-12-26 12:58
https://next-television.com/tajvan-zhduken-152-turiste-vietnameze-gjate-pushimeve/20%Always2018-12-26 12:41
https://next-television.com/gjethet-e-mentes-jo-vetem-aromatike-por-me-vlera-per-shendetin/20%Always2018-12-26 12:37
https://next-television.com/lsi-braimllari-policia-ne-mjerim-krimi-ne-kohen-me-te-mire/20%Always2018-12-26 12:26
https://next-television.com/tirane-vendimet-e-qeverise-per-kerkesat-e-studenteve/20%Always2018-12-26 12:12
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-kemi-shkuar-pertej-kerkesave-te-studenteve/20%Always2018-12-26 11:09
https://next-television.com/itali-shqiptari-ben-per-spital-tre-te-moshuar/20%Always2018-12-26 11:01
https://next-television.com/kosove-presidenti-thaci-te-bashkuar-drejt-dialogut-me-serbine/20%Always2018-12-26 10:57
https://next-television.com/ronaldo-per-here-te-pare-ne-stol/20%Always2018-12-26 10:49
https://next-television.com/rama-mbledh-sot-qeverine-ne-fokus-studentet/20%Always2018-12-26 10:37
https://next-television.com/japonia-do-te-rifilloje-gjuetine-e-balenave-ne-korrik/20%Always2018-12-26 10:22
https://next-television.com/theth-te-izoluar-nga-debora-dhe-pa-drita-banoret-kerkojne-ndihme/20%Always2018-12-26 10:18
https://next-television.com/pekin-tre-te-vdekur-pas-shperthimit-ne-nje-laborator-universitar/20%Always2018-12-26 10:14
https://next-television.com/korce-digjen-dy-transformatore-disa-lagje-ende-pa-energji-elektrike/20%Always2018-12-26 10:11
https://next-television.com/rita-ora-kercen-valle-kosovare-per-krishtlindje/20%Always2018-12-26 10:37
https://next-television.com/diber-rrezikonte-te-binte-ne-humnere-shpetohet-shoferi-turk/20%Always2018-12-26 09:55
https://next-television.com/tumor-virtual-menyra-me-e-re-per-te-zbuluar-kancerin/20%Always2018-12-26 09:40
https://next-television.com/shba-2018-a-viti-i-gruas/20%Always2018-12-26 09:23
https://next-television.com/93-vjetori-i-forcave-detare-minisrtja-xhacka-qendrimi-ne-detin-egje-zgjatet-edhe-nje-vit/20%Always2018-12-26 08:59
https://next-television.com/qendra-e-re-e-artit-arturbina-mirepriti-19-mije-spektatore/20%Always2018-12-26 08:31
https://next-television.com/spanje-dhunohet-barbarisht-hiqet-si-e-vdekur-dhe-shpeton-jeten-e-saj/20%Always2018-12-26 08:17
https://next-television.com/itali-vullkani-etna-shkakton-termet-ne-sicili/20%Always2018-12-26 08:03
https://next-television.com/jennifer-lawrence-kalon-festat-me-femijet-e-semure-ne-spital/20%Always2018-12-26 07:44
https://next-television.com/kosove-kuvendi-diskuton-sot-draft-marreveshjen-me-serbine/20%Always2018-12-26 07:31
https://next-television.com/gjermani-perplasen-dy-karroca-me-kuaj-20-te-plagosur/20%Always2018-12-26 07:24
https://next-television.com/maqedoni-kryeministri-zaev-kerkon-shkarkimin-e-dy-ministrave/20%Always2018-12-26 07:20
https://next-television.com/mashtruan-14-mije-njerez-duke-u-zhvatur-400-000-dollare/20%Always2018-12-25 20:15
https://next-television.com/libi-militantet-sulmojne-ministrine-e-jashtme/20%Always2018-12-25 20:07
https://next-television.com/xhensila-myrtezaj-flet-per-vajzen-e-saj-eshte-suksesi-im-me-i-madh/20%Always2018-12-25 19:43
https://next-television.com/pd-basha-tregon-se-ku-i-kaloi-krishtlindjen/20%Always2018-12-25 19:27
https://next-television.com/berlin-policia-gjen-nje-flamur-te-isis-ne-vendin-e-sulmit/20%Always2018-12-25 19:05
https://next-television.com/shteti-i-rradhes-qe-legalizon-marijuanen/20%Always2018-12-25 18:49
https://next-television.com/asteroidi-i-krishtlindjeve-me-afer-nga-400-vitet-e-fundit/20%Always2018-12-25 18:45
https://next-television.com/shpetohen-nga-mbytja-40-emigrante/20%Always2018-12-25 18:21
https://next-television.com/tirane-banoret-e-astirit-protestojne-edhe-per-krishtlindje/20%Always2018-12-25 18:15
https://next-television.com/ajola-xoxa-uron-krishtlindjet-me-kajanin-e-vogel/20%Always2018-12-25 18:16
https://next-television.com/rusi-ariu-shqyen-53-vjecaren/20%Always2018-12-25 17:50
https://next-television.com/itali-shqiptari-plagoset-me-arme-ndodhet-ne-gjendje-te-rende/20%Always2018-12-25 17:42
https://next-television.com/tirane-kryebashkiaku-veliaj-uron-krishtlindjet-zbulon-suprizat-per-vitin-e-ri/20%Always2018-12-25 17:32
https://next-television.com/ja-per-cfare-sherbejne-levoret-e-portokallit/20%Always2018-12-25 17:25
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-insiston-ne-projektin-e-ndertimit-te-murit-me-meksiken/20%Always2018-12-25 17:12
https://next-television.com/kosove-vajza-13-vjece-behet-nene/20%Always2018-12-25 17:01
https://next-television.com/lezhe-perfshihet-nga-flaket-kati-i-4-i-nje-pallati/20%Always2018-12-25 16:38
https://next-television.com/elbasan-vidhte-banesat-pranga-skifterit/20%Always2018-12-25 16:19
https://next-television.com/lsi-vasili-kriza-e-qeverisjes-eshte-pa-kthim/20%Always2018-12-25 16:14
https://next-television.com/austri-emigranti-nga-kosova-hero-shpetoi-femijen-ne-oxhak/20%Always2018-12-25 15:25
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-reagon-ndaj-deklarates-se-brnabic-taksa-nuk-hiqet/20%Always2018-12-25 15:12
https://next-television.com/durres-festat-e-fundvitit-sjellin-fluks-ne-port/20%Always2018-12-25 15:15
https://next-television.com/durres-besimtaret-orthodhokse-dhe-katolike-kremtojne-krishtlindjen-video/20%Always2018-12-25 15:33
https://next-television.com/kisantu-autobusi-perplaset-me-kamionin-50-te-vdekur/20%Always2018-12-25 14:58
https://next-television.com/itali-debat-ne-lokalin-e-nates-ne-pranga-tre-shqiptare/20%Always2018-12-25 14:42
https://next-television.com/maqedoni-ndotja-arrin-ne-nivele-alarmante-ne-dy-ditet-e-fundit/20%Always2018-12-25 14:37
https://next-television.com/tirane-bashkia-shtron-dreken-e-krishtlindjes-ne-te-gjitha-mensat-sociale/20%Always2018-12-25 14:26
https://next-television.com/shtepite-e-modes-sugjerojne-trendin-e-cantave-gjithnje-e-me-te-vogla/20%Always2018-12-25 14:05
https://next-television.com/turizmi-dimeror-valbona-destinacioni-i-preferuar/20%Always2018-12-25 13:53
https://next-television.com/turqia-paralajmeron-francen-per-milicite-kurde/20%Always2018-12-25 13:44
https://next-television.com/indi-inaugurohet-ura-me-e-gjate-ne-vend/20%Always2018-12-25 13:36
https://next-television.com/krishtlindjet-kryebashkiaku-veliaj-uroj-qe-festat-te-na-bejne-me-te-mire/20%Always2018-12-25 13:24
https://next-television.com/itali-aksidentohet-per-vdekje-i-riu-shqiptar/20%Always2018-12-25 13:20
https://next-television.com/vatikan-papa-uron-perfundimin-e-luftes-ne-siri-dhe-jemen/20%Always2018-12-25 13:16
https://next-television.com/kavaje-kryebashkiaku-isa-sakja-uron-besimtaret-e-krishtere-per-krishtlindje-video/20%Always2018-12-25 15:06
https://next-television.com/celularet-e-rinj-qe-do-te-dalin-ne-treg-ne-2019-n/20%Always2018-12-25 12:56
https://next-television.com/shba-vijon-bllokimi-politik-bie-edhe-bursa/20%Always2018-12-25 12:51
https://next-television.com/krishtlindjet-presidenti-meta-uron-me-negociata-te-hapura-me-be-ne/20%Always2018-12-25 12:48
https://next-television.com/futboll-lufta-mes-milanit-dhe-uefa-s/20%Always2018-12-25 12:41
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-nxit-serbet-e-kosoves-qe-te-lindin-sa-me-shume-femije/20%Always2018-12-25 12:34
https://next-television.com/turqi-presidenti-erdogan-fton-homologun-trump-per-vizite/20%Always2018-12-25 12:14
https://next-television.com/shkoder-debora-bllokon-disa-zona/20%Always2018-12-25 11:48
https://next-television.com/greqi-termet-me-magnitude-4-6-balle/20%Always2018-12-25 11:33
https://next-television.com/indonezi-rendohet-bilanci-429-te-vdekur-nga-cunami/20%Always2018-12-25 11:15
https://next-television.com/itali-ne-pranga-dy-shqiptare-2/20%Always2018-12-25 11:11
https://next-television.com/tirane-makina-perfshihet-nga-flaket/20%Always2018-12-25 10:49
https://next-television.com/une-do-te-jem-ne-proteste-por-jo-per-te-kerkuar-doreheqjen-e-rames/20%Always2018-12-25 10:43
https://next-television.com/vlore-fluks-emigrantesh-ne-port-per-festat-e-fundvitit/20%Always2018-12-25 10:40
https://next-television.com/fier-roja-e-sigurise-plagos-me-arme-kolegun/20%Always2018-12-25 10:38
https://next-television.com/turqi-gjuha-shqipe-lende-me-zgjedhje/20%Always2018-12-25 10:16
https://next-television.com/banka-e-shqiperise-sektori-financiar-i-qendrueshem-dhe-i-konsoliduar/20%Always2018-12-25 10:09
https://next-television.com/era-isftrefi-performance-magjike-ne-tomorrowland/20%Always2018-12-25 10:02
https://next-television.com/krishtlindjet-ruci-uron-besimtaret-e-krishtere/20%Always2018-12-25 09:56
https://next-television.com/kosove-presidenti-thaci-koha-per-marreveshje-me-serbine/20%Always2018-12-25 09:05
https://next-television.com/lezhe-stabilizohet-situata-energjitike/20%Always2018-12-25 08:51
https://next-television.com/krishtlindjet-papa-francesku-apel-per-te-pasurit/20%Always2018-12-25 08:46
https://next-television.com/elbasan-ne-pranga-40-vjecari-dhunoi-punonjesen-e-bashkise/20%Always2018-12-25 08:39
https://next-television.com/korca-vishet-nga-debora-naten-e-krishtlindjeve/20%Always2018-12-25 08:34
https://next-television.com/elbasan-ne-pranga-28-vjecari-i-shpallur-ne-kerkim/20%Always2018-12-25 08:30
https://next-television.com/krishtlindjet-basha-uron-besimtaret-e-krishtere/20%Always2018-12-25 08:24
https://next-television.com/tirane-ministrja-ministrja-xhacka-uron-besimtaret-e-krishtere-dhe-ushtaraket/20%Always2018-12-25 08:21
https://next-television.com/krishtlindjet-kryemadhi-uron-besimtaret-e-krishtere/20%Always2018-12-25 08:15
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-mesazh-emocionues-per-krishtlindjen/20%Always2018-12-25 08:08
https://next-television.com/turqia-premton-lufte-kunder-isis/20%Always2018-12-25 08:01
https://next-television.com/kongresi-i-durresit-cfare-ndodhi-100-vite-me-pare/20%Always2018-12-25 07:54
https://next-television.com/kina-zeron-importin-e-sojes-nga-shba/20%Always2018-12-25 07:47
https://next-television.com/ngjyra-e-kuqe-propozimet-e-projektuesve-ndezin-krishtlindjet/20%Always2018-12-25 07:42
https://next-television.com/uashington-komuniteti-shqiptar-feston-krishtlindjen/20%Always2018-12-25 07:26
https://next-television.com/microsoft-rikthehet-ne-biznesin-e-web-kamerave/20%Always2018-12-25 07:21
https://next-television.com/horoskopi-ditor-25-dhjetor-2018/20%Always2018-12-25 07:16
https://next-television.com/planifikimi-i-nje-diete-ushqimore-te-shendetshme-pa-ndihmen-e-nje-dietologu/20%Always2018-12-24 20:44
https://next-television.com/tirane-perleshje-me-thike-dy-te-plagosur/20%Always2018-12-24 20:33
https://next-television.com/alarmi-i-shkencetareve-planetin-tone-e-pret-nje-zhdukje-ne-mase/20%Always2018-12-24 20:28
https://next-television.com/itali-riaktivizohet-vullkani-etna/20%Always2018-12-24 20:19
https://next-television.com/me-pak-polici-me-shume-teknologji/20%Always2018-12-24 20:13
https://next-television.com/kenga-e-krishtlindjeve-nate-e-qete-mbush-200-vite/20%Always2018-12-24 20:09
https://next-television.com/perhapja-e-fruthit-kercenon-edhe-evropen/20%Always2018-12-24 19:45
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-uron-krishtlindjet/20%Always2018-12-24 19:27
https://next-television.com/indonezi-373-viktima-nga-cunami/20%Always2018-12-24 19:19
https://next-television.com/tirane-koncert-festiv-ne-shesh-per-krishtlindje/20%Always2018-12-24 19:10
https://next-television.com/piratet-e-karaibeve-rikthehet-pa-johnny-depp/20%Always2018-12-24 19:01
https://next-television.com/lezhe-20-fshatra-pa-energji-elektrike/20%Always2018-12-24 18:44
https://next-television.com/banka-e-shqiperise-idh-te-shenojne-rritje-ne-9-mujorin-e-2018-s/20%Always2018-12-24 18:38
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-rama-i-shoh-kadrinjte-te-agjituar/20%Always2018-12-24 18:09
https://next-television.com/tkurrja-e-policise-ne-28-vjet-sot-50-perqind-efektive-me-pak/20%Always2018-12-24 17:52
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-kjo-qeveri-po-poshteron-qytetaret-e-saj-dhe-favorizon-oligarket/20%Always2018-12-24 17:44
https://next-television.com/pese-simptomat-qe-paralajmerojne-problemet-me-qarkullimin-e-gjakut/20%Always2018-12-24 17:30
https://next-television.com/kushtetuta-shqiptare-dhe-efektiviteti-ne-mbrojtjen-e-te-drejtave-te-njeriut/20%Always2018-12-24 17:20
https://next-television.com/tirane-banoret-e-unazes-se-re-protestojne-serish-ne-prag-festash/20%Always2018-12-24 17:15
https://next-television.com/shba-vazhdon-beteja-ndaj-murit-ndares-me-meksiken/20%Always2018-12-24 17:10
https://next-television.com/shba-tregjet-amerikane-vazhdojne-renien/20%Always2018-12-24 17:06
https://next-television.com/trendet-e-arredimit-ne-2019-en/20%Always2018-12-24 16:59
https://next-television.com/ankaraja-dergon-perforcime-ne-kufij-me-sirine/20%Always2018-12-24 16:46
https://next-television.com/itali-perleshje-me-thike-ne-pranga-shqiptari/20%Always2018-12-24 16:36
https://next-television.com/tirane-kuvendi-hap-aplikimin-per-anetar-te-gjk/20%Always2018-12-24 16:30
https://next-television.com/miley-cyrus-dhe-liam-hemsworth-martohen-ne-fshehtesi/20%Always2018-12-24 16:24
https://next-television.com/sidnej-mijera-te-evakuar-nga-demtimi-i-nje-kulle/20%Always2018-12-24 16:19
https://next-television.com/trendi-i-xhinseve-ne-vitin-2019/20%Always2018-12-24 15:59
https://next-television.com/tirane-guvernatori-sejko-bsh-mban-te-pandryshuar-normen-baze-te-interesit/20%Always2018-12-24 16:10
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-kemi-bere-gabime-duhet-te-vetekorigjohemi/20%Always2018-12-24 15:41
https://next-television.com/pse-po-vonohet-reforma-ne-drejtesi/20%Always2018-12-24 15:28
https://next-television.com/kavaje-festat-e-fundvitit-koncert-festiv-i-femijeve-te-vegjel/20%Always2018-12-24 14:51
https://next-television.com/business-insider-australia-saranda-ne-listen-e-vendeve-qe-duhet-te-vizitohet/20%Always2018-12-24 14:25
https://next-television.com/korce-abuzimet-me-pronat-apeli-le-te-lire-dy-nga-pese-te-arrestuarit/20%Always2018-12-24 14:15
https://next-television.com/krishtlindjet-urimi-i-kryepeshkopit-anastas-per-besimtaret-orthodhokse/20%Always2018-12-24 13:52
https://next-television.com/durres-masa-shtese-nga-policia-e-shtetit-dhe-kapiteneria-e-portit-per-perpunimin-e-udhetareve/20%Always2018-12-24 13:36
https://next-television.com/elbasan-policia-plan-masash-per-kontrollet-e-dyqaneve-per-fishekzjarre/20%Always2018-12-24 13:08
https://next-television.com/krishtlindjet-urimi-i-george-frendo/20%Always2018-12-24 13:05
https://next-television.com/gigi-hadid-dhe-jennifer-lopez-zbulojne-ngjyren-e-vitit/20%Always2018-12-24 12:46
https://next-television.com/pakistan-ish-kryeministri-sharif-denohet-me-burg-per-korrupsion/20%Always2018-12-24 12:36
https://next-television.com/rrogozhine-qendra-kulturore-e-femijeve-i-uron-te-denuarve-festat-e-fundvitit/20%Always2018-12-24 12:32
https://next-television.com/kuvend-opozita-u-shkel-rregullorja-per-ligjin-e-tatimit-mbi-te-ardhurat/20%Always2018-12-24 12:28
https://next-television.com/athine-godet-me-thike-afganin-kapet-shqiptari-si-i-dyshuar-i-vrasjes/20%Always2018-12-24 12:19
https://next-television.com/itali-i-padeshiruar-deri-ne-vitin-2027-pranga-te-riut-shqiptar/20%Always2018-12-24 11:46
https://next-television.com/indonezi-shkon-ne-222-numri-i-te-vdekurve-nga-cunami/20%Always2018-12-24 11:33
https://next-television.com/festat-veliaj-dhurata-per-femijet-me-aftesi-te-kufizuara-dhe-rome/20%Always2018-12-24 11:15
https://next-television.com/durres-3000-legalizime-gjate-ketij-viti-zgjatet-orari-i-punes-per-pritjen-e-qytetareve-video/20%Always2018-12-24 11:20
https://next-television.com/sateliti-vespucci-spacex-e-leshon-ne-hapesire/20%Always2018-12-24 10:53
https://next-television.com/panucci-largohet-nga-shqiperia-zbulohet-destinacioni/20%Always2018-12-24 10:46
https://next-television.com/mijera-shqiptare-drejtohen-per-ne-vendlindje-per-festat-e-fundvitit/20%Always2018-12-24 09:52
https://next-television.com/olen-cesari-vlereson-veliajn-per-transformimin-e-sheshit-skenderbej/20%Always2018-12-24 09:17
https://next-television.com/itali-shantazhonte-per-pazare-droge-kapet-shqiptari/20%Always2018-12-24 09:06
https://next-television.com/turqi-shperthen-erdogan-kryeministri-izraelit-eshte-zeri-i-mizoreve/20%Always2018-12-24 08:41
https://next-television.com/cardi-b-kam-kaq-shume-presion-dhe-ankth/20%Always2018-12-24 08:26
https://next-television.com/lac-shkrumbohet-tregu-industrial/20%Always2018-12-24 08:53
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-i-vendosur-per-terheqjen-nga-siria/20%Always2018-12-24 07:36
https://next-television.com/ekspozite-e-ferrarit-per-50-vjetorin-e-schumacherit/20%Always2018-12-24 07:26
https://next-television.com/lac-zjarr-ne-tregun-industrial-vetem-deme-materiale/20%Always2018-12-24 07:21
https://next-television.com/saturni-po-humbet-unazat/20%Always2018-12-23 15:58
https://next-television.com/projekti-i-unazes-se-re-duhet-te-nise-nga-e-para/20%Always2018-12-23 15:56
https://next-television.com/pese-menyra-si-te-kombinoni-nje-fustan-pulover-ne-dimer/20%Always2018-12-23 15:46
https://next-television.com/berlinekspozita-e-ferrarit-per-50-vjetorin-e-schumacherit/20%Always2018-12-23 15:36
https://next-television.com/itali-47-vjecari-shqiptar-kercenon-fqinjin-me-sepate/20%Always2018-12-23 15:22
https://next-television.com/futboll-zikalterit-pezullojne-mesfushorin-nainggolan/20%Always2018-12-23 15:13
https://next-television.com/tirane-ministri-lleshaj-apel-shofereve-me-shume-qytetari-me-pak-gjoba/20%Always2018-12-23 14:54
https://next-television.com/greqi-kapen-me-droge-ne-kufi-arrestohen-tre-shqiptare/20%Always2018-12-23 14:35
https://next-television.com/ere-cmimi-i-energjise-nuk-ndryshon-per-vitin-2019/20%Always2018-12-23 14:28
https://next-television.com/korce-makina-perplas-audi-n-e-parkuar-nje-i-plagosur/20%Always2018-12-23 14:21
https://next-television.com/turqia-dergon-tanke-ne-kufi-me-sirine/20%Always2018-12-23 14:05
https://next-television.com/britani-e-madhe-ministri-wallace-flet-per-sulme-te-reja/20%Always2018-12-23 14:00
https://next-television.com/gabimet-qe-nuk-duhet-te-bejme-ne-zgjedhjen-e-parfumit/20%Always2018-12-23 13:29
https://next-television.com/futboll-juventus-rekordesh-dhe-kampion-dimri/20%Always2018-12-23 13:25
https://next-television.com/aku-ne-4-muaj-511-inspektime-ne-mbare-vendin-mbi-sigurine-ushqimore/20%Always2018-12-23 13:17
https://next-television.com/pd-deputeti-bylykbashi-rama-i-do-kriminelet-per-vota/20%Always2018-12-23 13:08
https://next-television.com/tirane-51-pedagoge-kerkojne-shfuqizimin-e-ligjit-per-arsimin-e-larte/20%Always2018-12-23 12:57
https://next-television.com/tirane-lekundje-termeti-me-magnitude-3-3-balle/20%Always2018-12-23 12:41
https://next-television.com/shtepite-me-te-mira-ne-vitin-2018/20%Always2018-12-23 12:32
https://next-television.com/kajro-qyteti-i-dashurise-dhe-i-harreses/20%Always2018-12-23 12:27
https://next-television.com/tirane-makina-perplas-kembesorin/20%Always2018-12-23 11:55
https://next-television.com/daily-star-sunday-bandat-shqiptare-permbytin-me-kokaine-rruget-e-anglise/20%Always2018-12-23 11:42
https://next-television.com/kryeministri-i-te-pasurve-e-ka-zhveshur-kapucin-e-grabitesit/20%Always2018-12-23 11:13
https://next-television.com/jonida-maliqi-perfaqesuese-e-shqiperise-ne-eurovision/20%Always2018-12-23 10:58
https://next-television.com/peru-zbulohet-faltorja-mijeravjecare-peruane/20%Always2018-12-23 10:43
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-pret-efektiven-nuka-krenare-per-ty/20%Always2018-12-23 10:12
https://next-television.com/pd-kreu-basha-zhvendosen-shtratin-e-lanes-per-te-pastruar-60-milione-euro/20%Always2018-12-23 10:03
https://next-television.com/indonezi-cunam-vullkanik-168-viktima/20%Always2018-12-23 09:50
https://next-television.com/france-jelekverdhet-shenjestrojne-pikat-kufitare/20%Always2018-12-23 09:48
https://next-television.com/horoskopi-ditor-23-dhjetor-2018/20%Always2018-12-23 09:33
https://next-television.com/futboll-besa-ndalet-nga-orikumi-ndeshja-mbyllet-ne-barazim-pa-gola/20%Always2018-12-22 16:00
https://next-television.com/tirane-te-burgosurit-e-burgut-313-ankese-per-prokurorine-dhe-gjykatat/20%Always2018-12-22 15:47
https://next-television.com/demi-lovato-per-mediat-mos-fusni-hundet/20%Always2018-12-22 15:36
https://next-television.com/lazio-triumfon-me-kajlerin-thomas-strakosha-peson-gol-ne-fund/20%Always2018-12-22 15:19
https://next-television.com/tirane-studentet-kartolina-kryeministrit/20%Always2018-12-22 15:05
https://next-television.com/jay-z-muzikanti-me-i-pasur-ne-amerike/20%Always2018-12-22 14:54
https://next-television.com/greqi-kapet-tjeter-sasi-droge-ne-pranga-dy-shqiptare/20%Always2018-12-22 13:50
https://next-television.com/kavaje-keshilli-bashkiak-miraton-kompensimin-e-energjise-dhe-ndihmen-ekonomike/20%Always2018-12-22 13:49
https://next-television.com/eni-koci-flet-per-here-te-pare-per-nderhyrjet-plastike/20%Always2018-12-22 13:43
https://next-television.com/greqi-arrestohen-tre-shqiptare/20%Always2018-12-22 13:30
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-sheh-nga-afer-konviktet-e-inxhinierise-dhe-inspekton-punimet/20%Always2018-12-22 13:19
https://next-television.com/tirane-ministri-lleshaj-takon-ina-nuken-nje-model-per-rinine/20%Always2018-12-22 12:45
https://next-television.com/festat-e-fundvitit-policia-e-shtetit-shton-masat-e-sigurise/20%Always2018-12-22 12:22
https://next-television.com/nje-kompani-ne-gare-per-koncensionin-e-aeroportit-te-kukesit/20%Always2018-12-22 12:06
https://next-television.com/itali-shtate-ne-10-persona-blejne-produkte-false-per-krishtlindje/20%Always2018-12-22 11:48
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-rama-te-shpetoje-veten-ose-grate-shqiptare-do-ta-ngrene-zgupthi/20%Always2018-12-22 11:05
https://next-television.com/doktoret-jepuni-femijeve-kikirike-qe-4-muajsh/20%Always2018-12-22 10:49
https://next-television.com/almeda-tregon-kur-degjoi-per-here-te-pare-rrahjet-e-zemres-se-bebit/20%Always2018-12-22 10:28
https://next-television.com/tsipras-ne-beograd-kosova-po-i-hedh-benzine-zjarrit/20%Always2018-12-22 10:09
https://next-television.com/autoritetet-ruse-debojne-nje-diplomat-suedez-ja-arsyeja/20%Always2018-12-22 09:58
https://next-television.com/itali-ne-aeroport-me-pako-krishlindjesh-ku-brenda-kishte-kokaine/20%Always2018-12-22 09:36
https://next-television.com/gjirokaster-policia-zbarkon-ne-lazarat/20%Always2018-12-22 09:13
https://next-television.com/austri-burg-perjete-per-shqiptarin-qe-vrau-tre-grate/20%Always2018-12-22 09:10
https://next-television.com/alarmohen-serbet-haradinaj-po-kerkon-falimentimin-e-serbise/20%Always2018-12-22 08:56
https://next-television.com/flight-network-gjiri-i-gjipese-mes-50-plazheve-me-te-bukur-ne-bote/20%Always2018-12-22 08:28
https://next-television.com/maqedoni-hyn-ne-fuqi-ligji-per-amnistine/20%Always2018-12-22 08:19
https://next-television.com/gjermani-nje-i-vdekur-dhe-nente-te-plagosur-dyshohet-per-kamikaz/20%Always2018-12-22 08:03
https://next-television.com/rikthehet-beverly-hills-seriali-i-famshem-mbledh-aktoret-per-vazhdimin/20%Always2018-12-22 07:42
https://next-television.com/tirane-kthehet-efektivja-ina-nuka-perlotet-nga-koleget/20%Always2018-12-22 07:36
https://next-television.com/tirane-jeleket-e-verdhe-paralajmerojne-marshim-drejt-versajes/20%Always2018-12-22 07:31
https://next-television.com/futboll-juventus-ben-goditjen-e-madhe-jashte-fushes/20%Always2018-12-21 20:53
https://next-television.com/tirane-ministri-bushati-tregon-telefonaten-e-marre-nga-sekretari-pompeo/20%Always2018-12-21 20:39
https://next-television.com/pogradec-presidenti-meta-hap-festen-e-vererave-2018/20%Always2018-12-21 20:35
https://next-television.com/rusi-presidenti-putin-shpreh-mbeshtetjen-mbi-terheqjen-e-trupave-te-shba-nga-siria/20%Always2018-12-21 20:11
https://next-television.com/tirane-kryebashkiaku-veliaj-1104-familje-perfitojne-kredi-te-bute-2/20%Always2018-12-21 20:11
https://next-television.com/kater-qytetet-inteligjente/20%Always2018-12-21 20:11
https://next-television.com/shba-keshilli-i-sigurimit-te-okb-vendos-dergimin-e-vezhguesve-ne-jemen/20%Always2018-12-21 20:11
https://next-television.com/raporti-40-perqind-e-shqiptareve-punojne-ne-te-zeze/20%Always2018-12-21 19:23
https://next-television.com/di-caprio-dhuron-100-milione-dollare-ne-luften-ndaj-ndryshimeve-klimaterike/20%Always2018-12-21 19:18
https://next-television.com/pogradec-presidenti-meta-vettingu-ne-politike-domosdoshmeri/20%Always2018-12-21 18:59
https://next-television.com/kine-dhe-shba-rinisin-bisedimet-tregtare-ne-janar/20%Always2018-12-21 18:54
https://next-television.com/tirane-byroja-e-kuvendit-ja-vendimet-e-marra-per-berishen-dhe-bashen/20%Always2018-12-21 18:38
https://next-television.com/banka-boterore-projekte-mbeshtetese-mbi-sigurine-e-digave/20%Always2018-12-21 18:33
https://next-television.com/pushime-te-mbara-protestes-2/20%Always2018-12-21 20:11
https://next-television.com/serbi-treni-perplaset-me-autobusin-pese-te-vdekur-dhe-30-te-plagosur/20%Always2018-12-21 18:12
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-mur-me-meksiken-ose-mbyllim-qeverine-federale/20%Always2018-12-21 18:08
https://next-television.com/perrenjas-perplasen-dy-automjete-tre-te-plagosur/20%Always2018-12-21 17:26
https://next-television.com/e-banking-teknologjia-e-fundit-ne-sherbimin-bankar/20%Always2018-12-21 17:02
https://next-television.com/ushqimet-qe-duhen-konsumuar-kur-stomaku-eshte-shume-i-fryre/20%Always2018-12-21 16:57
https://next-television.com/nente-keshilla-per-floke-te-bukur-e-te-shendetshem/20%Always2018-12-21 16:43
https://next-television.com/tirane-kuvendi-rrezon-vettingun-ne-politike/20%Always2018-12-21 16:23
https://next-television.com/jlo-publikon-kengen-limitless-se-bashku-me-vajzen-e-saj-ne-klip/20%Always2018-12-21 16:14
https://next-television.com/kuvend-deputeti-balla-akuza-bashes-pronari-i-projektit-te-unazes-kumbari-yt/20%Always2018-12-21 16:08
https://next-television.com/video-telefonate-tashme-edhe-ne-whatsapp/20%Always2018-12-21 15:57
https://next-television.com/japoni-kryebashkiaku-veliaj-shqiptaret-burim-krenarie/20%Always2018-12-21 15:29
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-do-te-rikthehemi-ne-janar/20%Always2018-12-21 15:23
https://next-television.com/tete-kombinimet-dimerore-me-trend/20%Always2018-12-21 15:18
https://next-television.com/itali-ekspozite-me-objekte-dhe-libra-kushtuar-skenderbeut/20%Always2018-12-21 15:12
https://next-television.com/kembimi-valutor-zhvleresohet-serish-euro-dhe-forcohet-dollari/20%Always2018-12-21 15:03
https://next-television.com/pd-deputeti-salianji-qeveria-ka-frike-nga-vettingu-jo-opozita/20%Always2018-12-21 14:59
https://next-television.com/pse-studentet-tani-nuk-duhet-ta-humbin-shansin/20%Always2018-12-21 14:54
https://next-television.com/elbasan-ne-pranga-42-vjecari/20%Always2018-12-21 14:50
https://next-television.com/shba-ne-ndihme-te-irakut-me-sanksionet-e-energjise-elektrike/20%Always2018-12-21 14:43
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-kosova-shtet-sovran-vendimet-i-merr-ne-menyre-te-pavarur/20%Always2018-12-21 14:18
https://next-television.com/kuvend-berisha-o-djem-rrembeni-armet-ps-kerkon-largimin-e-tij/20%Always2018-12-21 13:51
https://next-television.com/vjene-te-shtena-me-arme-zjarri-ne-nje-restorant-dy-te-plagosur/20%Always2018-12-21 13:31
https://next-television.com/durres-lsi-bashkon-votat-me-ps-miratohet-buxheti-i-vitit-2019-video/20%Always2018-12-21 13:07
https://next-television.com/anija-e-hapesires-kthehet-ne-stacionin-nderkombetar/20%Always2018-12-21 12:59
https://next-television.com/kuvend-berisha-per-studentet-kryengritja-e-tyre-coi-ne-agoni-regjimin/20%Always2018-12-21 12:57
https://next-television.com/trembedhjete-minatore-humbin-jeten-ne-ceki/20%Always2018-12-21 12:45
https://next-television.com/12522-2/20%Always2018-12-21 12:31
https://next-television.com/mercedes-zbulon-cla-te-ri-ne-janar-2019/20%Always2018-12-21 12:14
https://next-television.com/acarohen-ekstremistet-cokollata-zviceriane-behet-hallall/20%Always2018-12-21 12:02
https://next-television.com/mbante-mijera-foto-pornografike-denohet-me-25-vite-burg-prifti/20%Always2018-12-21 11:54
https://next-television.com/shteti-qe-ka-me-shume-bicikleta-sesa-banore/20%Always2018-12-21 11:30
https://next-television.com/serbi-trendi-ndan-me-dysh-autobusin-tre-viktima-e-22-te-plagosur/20%Always2018-12-21 12:18
https://next-television.com/tirane-policia-e-shtetit-hap-dyert-per-studentet-me-rezultate-te-larta/20%Always2018-12-21 10:57
https://next-television.com/kuvend-kryemadhi-vetting-ut-politik-ti-shtojme-analizat-e-droges/20%Always2018-12-21 10:32
https://next-television.com/shba-do-terheqe-mijera-trupa-nga-afghanistan/20%Always2018-12-21 10:15
https://next-television.com/david-beckham-futbollisti-i-pare-qe-do-udhetoje-ne-hapesire/20%Always2018-12-21 10:00
https://next-television.com/lezhe-makina-perplas-mesuesen-dhe-nxenesen-prane-shkolles/20%Always2018-12-21 09:50
https://next-television.com/kuvend-pd-bode-eshte-i-rames-nuk-na-perfaqeson/20%Always2018-12-21 09:43
https://next-television.com/ju-ka-pushtuar-stresi-zgjidhjen-e-keni-para-syve-por-nuk-e-shihni/20%Always2018-12-21 09:38
https://next-television.com/japonia-kerkon-terheqjen-nga-iwc-do-te-gjuaje-serish-balena/20%Always2018-12-21 09:39
https://next-television.com/tirane-studentet-ne-diten-e-fundit-te-protestes-rikthehen-ne-janar/20%Always2018-12-21 09:00
https://next-television.com/mourinho-nuk-po-konsiderohet-nga-real-madridi/20%Always2018-12-21 08:28
https://next-television.com/itali-dhune-seksuale-droge-dhe-vjedhje-arrestohet-shqiptari/20%Always2018-12-21 08:27
https://next-television.com/korce-nuk-kaloi-vetting-un-shkarkohet-kreu-i-gjykates/20%Always2018-12-21 08:20
https://next-television.com/dua-lipa-tani-edhe-ne-film/20%Always2018-12-21 08:16
https://next-television.com/kuvendi-mblidhet-sot-per-vetting-un-ne-politike/20%Always2018-12-21 08:07
https://next-television.com/arrestohet-organizatori-i-masakres-se-charlie-hebdo/20%Always2018-12-21 07:54
https://next-television.com/home-alone-agani-kevin-rikthehet-me-prapesite-e-tij/20%Always2018-12-21 07:50
https://next-television.com/eurostat-ja-numri-i-shqiptareve-qe-aplikuan-per-azil/20%Always2018-12-21 07:44
https://next-television.com/charlie-hebdo-truri-i-masakres-arrestohet-ne-xhibuti/20%Always2018-12-21 20:11
https://next-television.com/itali-humbi-kontrollin-e-makines-aksidentohet-rende-shqiptari/20%Always2018-12-21 07:31
https://next-television.com/kucove-helmon-veten-59-vjecari/20%Always2018-12-20 20:45
https://next-television.com/alban-skenderaj-lajmeron-koncertin-e-fundit-dhe-shkeputjen-per-nje-kohe-te-gjate/20%Always2018-12-20 20:36
https://next-television.com/kuvend-ministrja-xhacka-ligji-i-arsimit-te-larte-perpjekja-me-serioze-per-ti-dhene-vlere-dijes/20%Always2018-12-20 20:18
https://next-television.com/sicili-shperthen-vullkani-etna/20%Always2018-12-20 20:03
https://next-television.com/izrael-kryeministri-netanjahu-rama-mesazh-te-qarte-regjimit-iranian/20%Always2018-12-20 19:54
https://next-television.com/kuvend-deputetja-tabaku-ligji-per-arsimin-e-larte-i-rriti-tarifat/20%Always2018-12-20 19:44
https://next-television.com/porsche-terheq-75-000-panamera-ne-te-gjithe-boten/20%Always2018-12-20 19:34
https://next-television.com/vlore-digjen-ullishtet-ne-kodrat-e-radhimes/20%Always2018-12-20 19:26
https://next-television.com/vlerat-ushqyese-te-avokados/20%Always2018-12-20 19:16
https://next-television.com/vlore-tritol-makines-se-shoferit-te-ambulances/20%Always2018-12-20 19:07
https://next-television.com/tirane-aksident-i-rende-makina-perplas-te-moshuaren/20%Always2018-12-20 19:04
https://next-television.com/nje-tjeter-grabitje-e-kryeministrit-te-te-pasurve/20%Always2018-12-20 18:57
https://next-television.com/kuvend-deputetja-spiropali-opozites-klithma-juaj-qesharake/20%Always2018-12-20 18:52
https://next-television.com/vlore-shperthim-ne-katin-e-katert-te-nje-pallati/20%Always2018-12-20 18:45
https://next-television.com/shba-sanksione-te-reja-ndaj-rusise/20%Always2018-12-20 18:34
https://next-television.com/vlore-makina-perplas-kalimtarin/20%Always2018-12-20 18:31
https://next-television.com/kuvend-ministrja-nikolla-shpifjet-e-opozites-nuk-ma-ulin-dot-koken/20%Always2018-12-20 18:27
https://next-television.com/kuvend-kryemadhi-kerkesat-e-studenteve-shume-te-drejta/20%Always2018-12-20 18:15
https://next-television.com/durres-keshilli-bashkiak-miraton-buxhetin-2019/20%Always2018-12-20 18:07
https://next-television.com/pd-kreu-basha-pergjysmim-tarifash-gati-platformen-per-arsimin-e-larte/20%Always2018-12-20 18:03
https://next-television.com/tirane-kreu-i-klp-spak-dhe-kryeprokurori-i-ri-zgjidhen-brenda-dy-muajsh/20%Always2018-12-20 18:00
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-rames-treguat-udheheqesi/20%Always2018-12-20 17:54
https://next-television.com/te-gjithe-halldupet-e-politikes-shqiptare-rrezohen-po-njelloj/20%Always2018-12-20 17:48
https://next-television.com/tirane-ministri-ahmetaj-meta-ti-kerkonte-dialog-studenteve/20%Always2018-12-20 17:44
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-kemi-mundur-isis-teheqim-trupat-nga-siria/20%Always2018-12-20 17:22
https://next-television.com/tete-trendet-qe-do-te-bejne-namin-ne-2019-n/20%Always2018-12-20 17:12
https://next-television.com/tirane-banoret-e-unazes-protestojne-paralelisht-me-studentet/20%Always2018-12-20 17:05
https://next-television.com/turizmi-vullkanik-nje-fenomen-i-ri-shqetesues/20%Always2018-12-20 16:44
https://next-television.com/greqi-ish-ministri-kotzias-kercenohet-serish/20%Always2018-12-20 16:32
https://next-television.com/arsimi-falas-si-hap-i-madh-mbrapa-per-shoqerine/20%Always2018-12-20 16:25
https://next-television.com/futboll-juventus-arrin-marreveshjen-me-sandron/20%Always2018-12-20 16:19
https://next-television.com/tirane-ministrja-qato-qeveria-e-gatshme-per-zgjidhjen-e-problematikave-te-studenteve/20%Always2018-12-20 15:58
https://next-television.com/nga-vuajtes-ne-bashkefajtore/20%Always2018-12-20 15:47
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-partite-te-finalizojne-amendamentet/20%Always2018-12-20 15:36
https://next-television.com/fier-perplaset-makina-e-policise-plagoset-polici/20%Always2018-12-20 14:57
https://next-television.com/greqi-kapen-33-kg-marijuane-ne-kufirin-shqiptar/20%Always2018-12-20 14:51
https://next-television.com/durres-akordohen-101-milione-euro-per-thellimin-e-portit-video/20%Always2018-12-20 15:05
https://next-television.com/tirane-aksident-gruaja-perplaset-nga-makina/20%Always2018-12-20 14:23
https://next-television.com/greqi-nje-shqiptar-dhe-tete-grek-ne-pranga-per-trafik-droge/20%Always2018-12-20 14:36
https://next-television.com/kosove-thaci-mbeshtesim-politiken-e-shba-se-per-iranin/20%Always2018-12-20 14:07
https://next-television.com/vlore-kapen-pese-te-kerkuarit-nga-policia/20%Always2018-12-20 13:50
https://next-television.com/euro-prek-fundin-ne-nivelin-me-te-ulet-te-vitit/20%Always2018-12-20 13:34
https://next-television.com/spanje-gjenden-11-emigrante-te-vdekur/20%Always2018-12-20 13:07
https://next-television.com/france-shkon-ne-nente-numri-i-viktimave-ne-protesta/20%Always2018-12-20 12:54
https://next-television.com/kuvend-partia-demokratike-nuk-largohet-nga-salla/20%Always2018-12-20 12:25
https://next-television.com/cristiano-ronaldo-nxjerr-ne-shitje-vilen-luksoze-ne-manchester/20%Always2018-12-20 12:16
https://next-television.com/fier-del-nga-shinat-treni-i-pasagjereve/20%Always2018-12-20 12:11
https://next-television.com/tirane-protestuesit-bllokojne-rrugen-deputetet-izolohen-ne-kuvend/20%Always2018-12-20 11:57
https://next-television.com/debimi-i-iranianeve-basha-mbeshtes-shpalljen-non-grata/20%Always2018-12-20 11:47
https://next-television.com/rusi-presidenti-putin-te-mos-nenvlersohet-rreziku-i-luftes-berthamore/20%Always2018-12-20 11:23
https://next-television.com/lsi-largimi-i-ambasadorit-iranian-veprim-i-vonuar/20%Always2018-12-20 11:05
https://next-television.com/kuvend-deputeti-qelloi-kryeministrin-rama-me-veze-byroja-e-perjashton-10-dite/20%Always2018-12-20 10:43
https://next-television.com/tirane-studentet-proteste-tek-kuvendi-pakti-per-universitetin-manover/20%Always2018-12-20 10:31
https://next-television.com/fier-makina-qellohet-me-bresheri-automatiku/20%Always2018-12-20 10:11
https://next-television.com/greqi-termet-ndihet-edhe-ne-jug-te-shqiperise/20%Always2018-12-20 10:04
https://next-television.com/tirane-studentet-protestojne-para-parlamentit-u-bashkohen-edhe-qytetaret/20%Always2018-12-20 09:49
https://next-television.com/kuvend-kryedemokrati-basha-ngre-zerin-jemi-ketu-per-buxhetin-e-studenteve/20%Always2018-12-20 09:35
https://next-television.com/sarande-permbyset-mjeti-i-pastrimit-plagoset-punonjesja/20%Always2018-12-20 09:27
https://next-television.com/tirane-arrestohet-tregtari-i-mishit/20%Always2018-12-20 09:19
https://next-television.com/vlore-i-denuar-me-4-vjet-burg-kapet-ne-banesen-e-braktisur/20%Always2018-12-20 09:03
https://next-television.com/berat-konfirmohet-ne-detyre-kryeprokurorja/20%Always2018-12-20 08:37
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-zhvendoset-para-parlamentit/20%Always2018-12-20 08:30
https://next-television.com/porositi-midhje-ne-restorant-gjen-perlen-qe-kushton-mbi-2-mije-euro/20%Always2018-12-20 08:19
https://next-television.com/gjermani-te-huajt-priten-me-interes-nga-firmat/20%Always2018-12-20 08:11
https://next-television.com/dua-lipa-pjese-e-filmit-alita-battle-angel/20%Always2018-12-19 20:24
https://next-television.com/greqi-termet-me-magnitude-5-3-ndjehet-dhe-ne-jug-te-shqiperise/20%Always2018-12-19 20:03
https://next-television.com/me-mire-100-studente-ne-shesh-se-10000-militante/20%Always2018-12-19 19:56
https://next-television.com/financial-times-miliarderi-soros-njeriu-i-vitit/20%Always2018-12-19 19:43
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-studentet-te-zgjedhin-perfaqesi-per-dialog/20%Always2018-12-19 19:36
https://next-television.com/pese-ngjyrat-e-flokeve-qe-do-te-mbizoterojne-gjate-2019-es/20%Always2018-12-19 19:28
https://next-television.com/tirane-shpallen-non-grata-dy-diplomate-iraniane/20%Always2018-12-19 19:06
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-lubonja-shtoi-shpresen-per-liri-ne-vend/20%Always2018-12-19 18:57
https://next-television.com/prandaj-sduhej-baltosur-akademia-e-shkencave/20%Always2018-12-19 18:46
https://next-television.com/tirane-ministri-bushati-hiqet-certifikimi-i-perkthimit-nga-ambasada-italiane/20%Always2018-12-19 18:40
https://next-television.com/futboll-trajneri-mourinho-thyen-heshtjen/20%Always2018-12-19 18:36
https://next-television.com/autostrada-tirane-durres-aksident-i-rende-perplasen-dy-makina/20%Always2018-12-19 18:29
https://next-television.com/tirane-zhduken-dy-vajza-13-vjecare/20%Always2018-12-19 18:26
https://next-television.com/shba-nis-terheqjen-e-trupave-nga-siria/20%Always2018-12-19 18:22
https://next-television.com/ferrari-nderon-michael-schumacher/20%Always2018-12-19 18:17
https://next-television.com/itali-arrestohet-banda-ballkanike-mbi-50-mije-euro-grabitje/20%Always2018-12-19 18:14
https://next-television.com/shba-new-york-times-facebook-ka-lejuar-gjigantet-e-web-it-te-kene-akses-ne-te-dhenat-e-perdoruesve/20%Always2018-12-19 18:08
https://next-television.com/shenjat-e-meshkujve-te-dashuruar/20%Always2018-12-19 17:54
https://next-television.com/alketa-vejsiu-replike-ndaj-komentit-te-fanses/20%Always2018-12-19 17:43
https://next-television.com/dhjete-ushqimet-qe-na-ekspozojne-drejt-kancerit/20%Always2018-12-19 17:29
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-ahmetaj-qeveria-aleati-i-vetem-i-studenteve/20%Always2018-12-19 17:20
https://next-television.com/pd-kreu-basha-te-nisim-neser-rezistencen-bashkohuni-te-kuvendi/20%Always2018-12-19 16:50
https://next-television.com/mos-ja-mbushni-sallen-rames/20%Always2018-12-19 16:45
https://next-television.com/paris-ermonela-jaho-shkelqen-ne-traviaten-e-verdit/20%Always2018-12-19 16:42
https://next-television.com/tirane-klsh-kallezon-dy-ish-funksionare-te-atp-se/20%Always2018-12-19 16:35
https://next-television.com/pse-arsimi-falas-shton-rrezikun-qe-kryeministri-te-jete-i-vetmi-aksioner-ne-universitete/20%Always2018-12-19 16:28
https://next-television.com/ed-sheeran-thyen-rekordin-e-fitimeve-per-2018-n/20%Always2018-12-19 16:18
https://next-television.com/tirane-qeveria-shperblime-per-pak-dhe-familjet-ne-nevoje/20%Always2018-12-19 16:04
https://next-television.com/durres-perurohet-rikonstruksioni-i-shkolles-speciale-te-femijeve-me-aftesi-te-kufizuara-video/20%Always2018-12-19 15:51
https://next-television.com/itali-ne-pranga-dy-shqiptare/20%Always2018-12-19 15:41
https://next-television.com/arsyeja-perse-nuk-duhet-te-postoni-kurre-foto-te-femijeve-ne-rrjetet-sociale/20%Always2018-12-19 15:30
https://next-television.com/tirane-bebet-vdesin-nga-mungesa-inkubatoreve-reagon-spitali-koco-glozheni/20%Always2018-12-19 15:23
https://next-television.com/durres-makina-perplas-per-vdekje-50-vjecarin/20%Always2018-12-19 15:22
https://next-television.com/pogradec-58-vjecari-gjendet-i-vdekur-ne-miniere/20%Always2018-12-19 15:13
https://next-television.com/tirane-miratohet-karta-e-studentit-nje-nga-8-te-kerkesat-e-studenteve/20%Always2018-12-19 14:27
https://next-television.com/servum-pecus-per-ata-qe-e-kthyen-universitetin-ne-rrjepore-gjigante/20%Always2018-12-19 14:26
https://next-television.com/brad-pitt-feston-ditelindjen-me-femijet-ne-shtepi/20%Always2018-12-19 14:15
https://next-television.com/kavaje-punimet-per-rikonstruksionin-e-rruges-tek-shetitorja-e-dyte-e-qytetit-video/20%Always2018-12-19 14:10
https://next-television.com/tirane-deputeti-i-pd-publikon-statistikat-1-7-mln-shqiptare-duan-te-largohen/20%Always2018-12-19 13:56
https://next-television.com/sarande-ankorohet-jahti-me-i-madh-ne-bote/20%Always2018-12-19 13:23
https://next-television.com/higuain-ne-krize-7-jave-pa-shenuar/20%Always2018-12-19 13:09
https://next-television.com/argjentine-lojtari-i-sporting-ben-per-spital-gjyqtarin/20%Always2018-12-19 12:44
https://next-television.com/japoni-kryebashkiaku-veliaj-shqiperia-port-hyrese-per-investimet-japoneze/20%Always2018-12-19 12:39
https://next-television.com/bulqize-ngrijne-rruget-temperaturat-e-uleta-shkaktojne-probleme/20%Always2018-12-19 12:26
https://next-television.com/ed-sheeran-turi-i-tij-me-i-paguari-ne-bote/20%Always2018-12-19 12:20
https://next-television.com/ava-max-nje-tjeter-emer-shqiptar-i-shtohet-top-listave-boterore/20%Always2018-12-19 12:02
https://next-television.com/je-nje-femer-e-sapodiplomuar-ja-disa-keshilla-qe-te-vijne-ne-ndihme/20%Always2018-12-19 11:56
https://next-television.com/vlore-punonjesit-e-ujesjellesit-te-selenices-ne-proteste-per-pagat/20%Always2018-12-19 11:37
https://next-television.com/divjake-cahen-tubat-e-ujesjellesit-te-ri-banoret-fajesojne-punimet-pa-cilesi/20%Always2018-12-19 11:28
https://next-television.com/50-cent-zbukuron-pemen-me-kepucet-e-ish-te-dashures/20%Always2018-12-19 11:27
https://next-television.com/vlore-studentet-braktisin-takimin-me-ramen-e-duam-shqiperine-si-europa/20%Always2018-12-19 11:21
https://next-television.com/tropoje-makina-perplas-per-vdekje-12-vjecarin-shoferi-largohet/20%Always2018-12-19 11:20
https://next-television.com/wanda-nara-shkelqen-ne-festen-e-krishtlindjes-te-interi/20%Always2018-12-19 11:13
https://next-television.com/vlore-kryeministri-rama-diskutim-me-studentet-e-universitetit-ismail-qemali/20%Always2018-12-19 11:08
https://next-television.com/tirane-gent-ibrahimi-zgjidhet-ne-krye-te-keshillit-te-larte-te-prokurorise/20%Always2018-12-19 10:59
https://next-television.com/ja-si-ti-hekurosni-rrobat-e-rrudhosura-brenda-minutit/20%Always2018-12-19 10:47
https://next-television.com/boterori-i-klubeve-surprizon-al-ain/20%Always2018-12-19 10:46
https://next-television.com/korce-aksidentohet-makina-me-mesues-nje-i-vdekur/20%Always2018-12-19 10:13
https://next-television.com/4-semundjet-e-rrezikshme-qe-shfaqen-pas-menopauzes/20%Always2018-12-19 10:11
https://next-television.com/kim-kardashian-vishet-me-fustan-te-zhveshur/20%Always2018-12-19 10:01
https://next-television.com/shba-torture-ne-shkolle-ndaj-femijeve-me-nevoja-te-vecanta/20%Always2018-12-19 09:58
https://next-television.com/njihuni-me-partneret-me-te-dobet-sipas-shenjave-te-horoskopit/20%Always2018-12-19 09:57
https://next-television.com/tirane-studentet-paralajmerojne-tryeza-diskutimi-por-kryeministri-rama-nuk-eshte-i-ftuar/20%Always2018-12-19 09:49
https://next-television.com/amfibi-qe-zhyt-koken-ne-rere-merr-emrin-donald-trump/20%Always2018-12-19 09:44
https://next-television.com/shba-shtyhet-denimi-per-ish-gjeneralin-flynn/20%Always2018-12-19 09:35
https://next-television.com/maqedoni-miratohet-ligji-per-amnistine/20%Always2018-12-19 09:31
https://next-television.com/tirane-studentet-nuk-ndalen-bojkot-mesimit-neper-fakultete/20%Always2018-12-19 09:22
https://next-television.com/kukes-kryeministri-rama-ndan-dhurata-per-femijet-e-varfer/20%Always2018-12-19 09:10
https://next-television.com/pas-8-vitesh-se-bashku-cifti-i-famshem-vendos-te-martohet/20%Always2018-12-19 08:42
https://next-television.com/pak-para-vdekjes-87-vjecari-befason-fqinjet-me-surprizen/20%Always2018-12-19 08:37
https://next-television.com/bruksel-mbledhje-me-lideret-e-ballkanit-perendimor-kryeministri-rama-do-te-mungoje/20%Always2018-12-19 08:30
https://next-television.com/tirane-reforme-e-re-ne-testimin-per-leje-drejtimi/20%Always2018-12-19 08:23
https://next-television.com/londer-shkembim-zjarri-tre-persona-ne-pranga/20%Always2018-12-19 08:21
https://next-television.com/korce-vendimi-i-shkarkimit-gjyqtarja-e-korces-qe-fshehu-pasurine-perrallore/20%Always2018-12-19 08:13
https://next-television.com/loredana-e-mozzik-behen-prinder-per-here-te-pare/20%Always2018-12-19 08:12
https://next-television.com/komunikimet-e-be-ne-shenjestren-e-hakerave/20%Always2018-12-19 08:02
https://next-television.com/france-xhaketat-blu-proteste-e-re-e-radhes/20%Always2018-12-19 08:01
https://next-television.com/tirane-fakulteti-ekonomik-shtyn-provimet-ska-tarifa-deri-ne-nje-pergjigje-per-8-kerkesat/20%Always2018-12-19 07:51
https://next-television.com/elbasan-kishin-dale-per-gjah-shoket-vrasin-aksidentalisht-36-vjecarin/20%Always2018-12-19 07:48
https://next-television.com/vatikan-peshkopet-qe-veprojne-per-abuzimin-seksual-do-te-humbin-te-gjithe-kredibilitetin/20%Always2018-12-19 07:44
https://next-television.com/france-jeleket-e-verdhe-djegin-sportelet-kaos-me-qarkullimin-ne-autostrada/20%Always2018-12-19 07:38
https://next-television.com/gjirokaster-digjet-makina/20%Always2018-12-19 07:33
https://next-television.com/zbulohet-planeti-i-ri-farout-vg-18-eshte-ne-distancen-me-te-larget-nga-dielli/20%Always2018-12-19 07:32
https://next-television.com/durres-32-vjecarja-helmon-veten/20%Always2018-12-19 07:28
https://next-television.com/siri-rusia-irani-dhe-turqia-nuk-arrijne-te-pajtohen-me-perberjen-e-trupes-kushtetuese/20%Always2018-12-19 07:27
https://next-television.com/turqi-rruga-me-e-rrezikshme-ne-bote-pritet-te-behet-atraksion-turistik/20%Always2018-12-18 21:04
https://next-television.com/tirane-grabitje-me-arme-ne-nje-pike-kembimi-valutor/20%Always2018-12-18 20:47
https://next-television.com/lsi-kryetarja-kryemadhi-studentet-demaskuan-ramen/20%Always2018-12-18 20:38
https://next-television.com/vendi-nuk-qeveriset-ne-facebook/20%Always2018-12-18 20:29
https://next-television.com/autoritetet-amerikane-forcojne-luften-ndaj-cigares-elektronike/20%Always2018-12-18 20:08
https://next-television.com/nato-nuk-ka-ndryshim-te-mandatit-te-kfor-ne-kosove/20%Always2018-12-18 20:00
https://next-television.com/gazeta-zviceriane-protesta-e-studenteve-manifestimi-me-i-madh-i-shqiperise-2/20%Always2018-12-18 19:55
https://next-television.com/kine-shkencetaret-prodhojne-robote-te-sofistikuar/20%Always2018-12-18 19:39
https://next-television.com/trendi-i-mermerit-ne-dizenjimin-e-ambjenteve-te-brendshme/20%Always2018-12-18 19:34
https://next-television.com/portugali-serfisti-kalon-dallgen-me-te-larte-te-te-gjitha-koherave/20%Always2018-12-18 19:17
https://next-television.com/greqi-ne-pranga-57-vjecari-shqiptar-koka-e-trafikut-te-droges/20%Always2018-12-18 19:10
https://next-television.com/elbasan-makina-perplas-tete-vjecarin-ne-rruge/20%Always2018-12-18 19:00
https://next-television.com/tirane-aksident-ne-qender-makina-fluturon-ne-trotuar/20%Always2018-12-18 18:50
https://next-television.com/tirane-kpa-rihap-vleresimin-per-gjyqtaren-alma-brati/20%Always2018-12-18 18:39
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-emigrimi-kambane-alarmi/20%Always2018-12-18 18:27
https://next-television.com/tirane-kryetari-thelesklaf-shqiperia-progres-kunder-pastrimit-te-parave-dhe-terrorizmit/20%Always2018-12-18 18:05
https://next-television.com/modelet-e-cantave-me-ne-trend-per-2019-n/20%Always2018-12-18 17:43
https://next-television.com/cmimi-nobel-i-paqes-kryeministri-zaev-dhe-homologu-tsipras-zyrtarisht-kandidate/20%Always2018-12-18 17:36
https://next-television.com/sarande-gjendet-i-mbytur-45-vjecari/20%Always2018-12-18 17:29
https://next-television.com/per-studentet-e-tiranes/20%Always2018-12-18 17:25
https://next-television.com/reperi-mozzik-publikon-foton-e-pare-me-vajzen/20%Always2018-12-18 17:20
https://next-television.com/supe-kremoze-me-djathe-bebe-dhe-kungull/20%Always2018-12-18 17:11
https://next-television.com/pd-kreu-basha-per-unazen-e-re-neser-fakte-te-reja-per-aferen-korruptive/20%Always2018-12-18 17:07
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-nuk-njeh-dorezim/20%Always2018-12-18 17:01
https://next-television.com/tirane-banoret-e-unazes-protestojne-serish/20%Always2018-12-18 16:39
https://next-television.com/mali-i-zi-ministri-bushati-ne-ministerialin-a5/20%Always2018-12-18 16:33
https://next-television.com/pd-zbulohen-porosite-e-mbledhjes-se-keshillit-kombetar/20%Always2018-12-18 16:28
https://next-television.com/kosove-presidenti-thaci-leter-nga-homologu-trump/20%Always2018-12-18 16:23
https://next-television.com/banka-e-shqiperise-perfshirja-financiare-e-popullates-prioritetet-edhe-ne-2019-ten/20%Always2018-12-18 16:17
https://next-television.com/ushqimet-balancuese-te-sheqerit-ne-gjak/20%Always2018-12-18 16:08
https://next-television.com/pese-kombinimet-per-tu-dukur-elegante-ne-stinen-e-dimrit/20%Always2018-12-18 16:02
https://next-television.com/suedi-shqiptari-shpallet-hero-shpetoi-20-femije-nga-vdekja/20%Always2018-12-18 15:39
https://next-television.com/trishtim-ne-prag-dimri/20%Always2018-12-18 14:59
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-be-koha-per-dialog-per-zgjidhje-konkrete/20%Always2018-12-18 14:55
https://next-television.com/kupat-amerikano-latine-ndryshojne-format-zbulohen-kalendaret/20%Always2018-12-18 14:33
https://next-television.com/tirane-takimi-me-studentet-kryeministri-rama-askush-nuk-tradhetoi-askend/20%Always2018-12-18 14:11
https://next-television.com/tirane-proteste-dhe-bllokim-rrugesh/20%Always2018-12-18 13:25
https://next-television.com/itali-shqiptari-humb-jeten-ne-vendin-e-punes/20%Always2018-12-18 13:13
https://next-television.com/itali-dhunoi-burrin-italia-shqiptarja-e-peson-keq/20%Always2018-12-18 13:01
https://next-television.com/britani-e-madhe-vrau-ish-partneren-dhe-vjehren-denohet-me-burg-i-riu/20%Always2018-12-18 12:52
https://next-television.com/durres-grabitja-e-7-5-mln-lekeve-lihen-ne-burg-dy-policet-private/20%Always2018-12-18 12:16
https://next-television.com/kuvend-kthehet-opozita-balla-te-votojme-reformen-zgjedhore/20%Always2018-12-18 12:04
https://next-television.com/tirane-prokurori-progonati-ne-siten-e-vetingut-kpk-justifikon-pasurine/20%Always2018-12-18 11:52
https://next-television.com/thyhet-rekordi-per-valsin-me-te-madh-1598-cifte-kercejne-ne-trieste/20%Always2018-12-18 11:37
https://next-television.com/shkoder-organizohet-konkursi-studentor-krimi-mjedisor/20%Always2018-12-18 11:24
https://next-television.com/elbasan-tentoi-te-grabiste-makinen-arrestohet-36-vjecari/20%Always2018-12-18 11:17
https://next-television.com/tirane-studentet-bllokojne-21-dhjetorin-dhe-piramiden/20%Always2018-12-18 11:03
https://next-television.com/tirane-studentet-shkruajne-me-miell-para-kryeministrise-jo-dialog/20%Always2018-12-18 10:33
https://next-television.com/mourinho-jep-doreheqjen-nga-manchester-united/20%Always2018-12-18 10:11
https://next-television.com/kuvend-mazhoranca-ne-komisionin-e-ekonomise-rrezon-dekretin-e-metes/20%Always2018-12-18 10:02
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-ahmetaj-presidenti-meta-te-nderhyje-per-vendosjen-e-dialogut/20%Always2018-12-18 09:44
https://next-television.com/justin-bieber-vazhdon-te-telefonoje-selena-gomez/20%Always2018-12-18 09:28
https://next-television.com/tirane-studentet-mesazh-te-qarte-bashes-e-kryemadhit/20%Always2018-12-18 09:20
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-avokati-i-popullit-te-pergjysmohen-tarifat/20%Always2018-12-18 09:05
https://next-television.com/korce-studentet-bojkotojne-serish-mesimin/20%Always2018-12-18 08:44
https://next-television.com/kosove-be-kerkon-transformimin-e-fsk-se/20%Always2018-12-18 08:35
https://next-television.com/fituesi-i-oskar-akuzohet-per-sjellje-te-pahijshme-seksuale/20%Always2018-12-18 08:20
https://next-television.com/elbasan-qarkullonte-me-arme-zjarri-arrestohet-22-vjecari/20%Always2018-12-18 08:08
https://next-television.com/tirane-studentet-nuk-ndalen-edhe-sot-proteste/20%Always2018-12-18 07:52
https://next-television.com/greqi-shqiptari-arratiset-nga-qelite-e-paraburgimit/20%Always2018-12-18 07:39
https://next-television.com/bruksel-be-vendos-vendos-reduktim-drastik-te-ndotjes-nga-automjetet/20%Always2018-12-18 07:53
https://next-television.com/emily-ratajkowski-provokon-serish-gjysme-e-zhveshur/20%Always2018-12-17 20:43
https://next-television.com/shba-presidenti-thaci-ne-mbledhjen-urgjente-te-okb/20%Always2018-12-17 20:28
https://next-television.com/britani-e-madhe-lideri-corbyn-paraqet-mocion-mosbesimi-ndaj-may/20%Always2018-12-17 20:19
https://next-television.com/pd-kreu-basha-ligji-per-arsimin-e-larte-klientelist-dhe-korruptiv/20%Always2018-12-17 20:13
https://next-television.com/be-gjobit-kompanine-guess-me-40-milione-euro/20%Always2018-12-17 20:06
https://next-television.com/kavaje-kryebashkiaku-sakja-ndez-pemen-e-vitit-te-ri-dhe-hap-sezonin-e-festave-video/20%Always2018-12-17 19:52
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-pas-takimit-me-pedagoget-mesova-gjera-te-reja/20%Always2018-12-17 18:57
https://next-television.com/lsi-kreu-vasili-helsinki-foli-vettingu-edhe-me-standarde-te-dyfishta/20%Always2018-12-17 18:47
https://next-television.com/horoskopi-javor-17-23-dhjetor-2018/20%Always2018-12-17 18:37
https://next-television.com/shba-google-planifikon-investime-ne-nju-jork/20%Always2018-12-17 18:29
https://next-television.com/burrel-makina-perfundon-ne-humnere-vdes-drejtuesi/20%Always2018-12-17 18:27
https://next-television.com/gjermani-ne-pranga-anetari-shqiptar-i-bandes-se-droges-dhe-vjedhjeve/20%Always2018-12-17 18:22
https://next-television.com/shba-nese-ska-marreveshje-qeveria-bllokohet-pjeserisht/20%Always2018-12-17 18:13
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-kerkesat-e-studenteve-te-drejta-dhe-te-realizueshme/20%Always2018-12-17 18:08
https://next-television.com/gjeneve-okb-mbledhje-mes-rusise-turqise-dhe-iranit-per-sirine/20%Always2018-12-17 17:59
https://next-television.com/krepa-te-mbushura-me-patate-dhe-djathe/20%Always2018-12-17 17:51
https://next-television.com/si-te-stiloni-veshjet-me-cizmet-ne-stinen-e-dimrit/20%Always2018-12-17 17:42
https://next-television.com/itali-linja-ajrore-fly-ernest-le-shqiptaret-ne-venecia/20%Always2018-12-17 17:32
https://next-television.com/tirane-banoret-e-unazes-se-re-serish-proteste/20%Always2018-12-17 17:24
https://next-television.com/kostumet-me-stil-te-meshkujve-per-festat-e-fundvitit/20%Always2018-12-17 17:17
https://next-television.com/kushte-per-tu-rikthyer-ne-auditore/20%Always2018-12-17 16:52
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-lirohet-pas-tri-oresh-qarkullimi-tek-zogu-i-zi/20%Always2018-12-17 16:38
https://next-television.com/tirane-bashkia-koncert-festiv-per-krishtlindjet-ne-sheshin-skenderbej/20%Always2018-12-17 16:30
https://next-television.com/serbi-nje-person-humbet-jeten-nga-i-ftohti/20%Always2018-12-17 16:14
https://next-television.com/tirane-protesta-deutsche-welle-e-ardhmja-shqetesimi-kryesor-i-studenteve/20%Always2018-12-17 16:06
https://next-television.com/shtate-elemente-te-stilit-njujorkez/20%Always2018-12-17 15:53
https://next-television.com/france-presidenti-macron-njofton-fillimin-e-dialogut-me-jelekverdhet/20%Always2018-12-17 15:42
https://next-television.com/mbreteri-e-bashkuar-shqiptari-hyn-me-makine-ne-shtepine-e-familjes-britanike/20%Always2018-12-17 15:19
https://next-television.com/tre-avokate-braktisin-ish-kryeministrin-gruevski/20%Always2018-12-17 15:10
https://next-television.com/greqi-53-vjecari-var-veten-kishte-abuzuar-seksualisht-me-vajzen-e-gruas-shqiptare/20%Always2018-12-17 15:09
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-salianji-te-djegim-mandatet-te-udheheqim-protestat/20%Always2018-12-17 14:55
https://next-television.com/rusi-raport-per-senatin-shfrytezohet-media-sociale-per-te-ndihmuar-z-trump-ne-zgjedhje/20%Always2018-12-17 14:52
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-serish-thirrje-studenteve-me-selfie-te-bredhi/20%Always2018-12-17 14:39
https://next-television.com/tirane-studentet-bllokojne-rrugen-tek-zogu-i-zi/20%Always2018-12-17 14:38
https://next-television.com/bruksel-samiti-i-be-nuk-ndalen-shakate-pa-kripe-te-presidentit-juncker-video/20%Always2018-12-17 14:22
https://next-television.com/ke-korrupsioni-ne-shqiperi-i-lidhur-me-krimin-e-organizuar/20%Always2018-12-17 14:20
https://next-television.com/tirane-studentet-bllokojne-rruget-kryeministri-rama-cfare-borxhi-ju-kane-qytetaret/20%Always2018-12-17 14:12
https://next-television.com/instat-rritje-e-eksporteve-shqiptare/20%Always2018-12-17 14:04
https://next-television.com/cimentoja-armiku-i-panjohur-i-atmosferes-dhe-klimes/20%Always2018-12-17 14:00
https://next-television.com/rama-po-kerkon-kamardaren-e-mones-dhe-lulit/20%Always2018-12-17 13:49
https://next-television.com/nese-ke-keto-5-gjera-duhet-ti-jesh-mirenjohes-e-jetes-2/20%Always2018-12-17 13:42
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-tension-para-kryeministrise/20%Always2018-12-17 13:32
https://next-television.com/keto-10-cudira-shqiptare-i-habisin-te-gjithe-turistet-qe-vijne-ne-shqiperi/20%Always2018-12-17 13:24
https://next-television.com/kjo-eshte-delja-qe-urren-te-qethet/20%Always2018-12-17 13:14
https://next-television.com/kavaje-bakllavaja-mbetet-embelsira-e-preferuar-ne-darken-e-vitit-te-ri-video/20%Always2018-12-17 13:11
https://next-television.com/cilat-vende-kane-burrat-dhe-grate-me-te-gjate-dhe-me-te-shkurter-ne-bote/20%Always2018-12-17 13:02
https://next-television.com/kazakistan-vrasje-masive-e-ujqerve/20%Always2018-12-17 12:52
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-nuk-terhiqet-nuk-e-heqim-taksen-ndaj-serbise/20%Always2018-12-17 12:51
https://next-television.com/kamboxhia-kapen-32-ton-dhembe-elefantesh-po-kontrabandoheshin-me-anije/20%Always2018-12-17 12:39
https://next-television.com/tirane-studentet-hedhin-lende-tymuese-drejt-kryeministrise/20%Always2018-12-17 12:06
https://next-television.com/berat-rruget-me-gropa-pa-investime/20%Always2018-12-17 11:49
https://next-television.com/zvicer-ndodh-mrekullia-schumacher-ngrihet-nga-shtrati/20%Always2018-12-17 14:04
https://next-television.com/hidhet-shorti-i-champions-spikasin-perballjet/20%Always2018-12-17 11:35
https://next-television.com/tirane-tymuese-mes-turmes-studentet-jo-dhune-kush-i-hedh-le-te-ike/20%Always2018-12-17 11:25
https://next-television.com/tirane-protesta-universiteti-i-mjekesise-heq-tarifat-e-sherbimeve-per-studentet/20%Always2018-12-17 12:04
https://next-television.com/tirane-unaza-e-re-prishet-nje-godine-2-kateshe-pa-leje-te-astiri/20%Always2018-12-17 10:59
https://next-television.com/ditelindja-e-pare-e-veliajt-si-baba-ja-fotoja-me-ajolen-dhe-kajanin-e-vogel/20%Always2018-12-17 10:52
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-doktorresha-mona-dhe-lul-artisti-gjymtuan-protesten/20%Always2018-12-17 10:55
https://next-television.com/tirane-u-merrnin-para-shitesve-ambulante-arrestohen-3-police-bashkiake/20%Always2018-12-17 10:28
https://next-television.com/keni-marremendje-kur-beni-levizje-te-shpejta-ja-arsyeja/20%Always2018-12-17 10:20
https://next-television.com/parashikimi-i-motit-java-nis-me-vranesira-dhe-reshje/20%Always2018-12-17 09:51
https://next-television.com/tirane-rivleresimi-kalimtar-shkarkohet-edhe-kryetari-i-gjykates-kushtetuese/20%Always2018-12-17 09:45
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-e-jozefina-topalli-tallen-me-lulzim-bashen-per-numrin-e-votuesve/20%Always2018-12-17 09:28
https://next-television.com/shkoder-nxenesit-e-shkolles-se-mesme-at-gjon-karma-bojkot-mesimit/20%Always2018-12-17 09:06
https://next-television.com/durres-ne-port-deri-tani-jane-perpunuar-1820-anije-dhe-tragete/20%Always2018-12-17 09:04
https://next-television.com/kukes-rehabilitohet-ambulanca-e-lusenit/20%Always2018-12-17 09:00
https://next-television.com/itali-gjendet-nje-gomone-e-braktisur/20%Always2018-12-17 08:56
https://next-television.com/tirane-vettingu-kpk-jep-vendimin-per-gjyqtarin-fatos-qato/20%Always2018-12-17 08:53
https://next-television.com/kapshtice-tentoi-te-ikte-nga-greqia-deshtojne-planet-e-shqiptarit-te-denuar/20%Always2018-12-17 08:46
https://next-television.com/tirane-dita-e-13-studentet-proteste-masive-perpara-kryeministrise/20%Always2018-12-17 09:14
https://next-television.com/singapor-fiton-gjyqin-historik-homoseksuali-adopton-femijen-me-nenen-zevendesuese/20%Always2018-12-17 08:39
https://next-television.com/new-york-okb-diskuton-sot-themelimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Always2018-12-17 08:35
https://next-television.com/miss-filipina-kurorezohet-miss-universe-2018/20%Always2018-12-17 08:24
https://next-television.com/shba-gjendet-i-vdekur-krijuesi-i-aplikacionit-hq-trivia/20%Always2018-12-17 08:19
https://next-television.com/greqi-shperthim-me-bombe-ne-televizionin-skai/20%Always2018-12-17 08:14
https://next-television.com/lezhe-perfshihet-nga-flaket-konvikti-i-nje-shkolle/20%Always2018-12-17 09:31
https://next-television.com/konsumi-i-pijeve-te-gazuara-dhe-ndikimi-i-tyre/20%Always2018-12-16 14:36
https://next-television.com/egjipt-zbulohen-varre-antike-4400-vjecare/20%Always2018-12-16 14:25
https://next-television.com/itali-droga-e-ardhur-nga-shqiperia-nen-hetim-pese-shqiptare/20%Always2018-12-16 14:20
https://next-television.com/kosove-parlamenti-mandaton-ekipin-negociator-me-serbine/20%Always2018-12-16 14:04
https://next-television.com/tayna-dhe-ledri-vula-konfirmojne-bashkepunimin/20%Always2018-12-16 14:03
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-mbeshtetje-edhe-nga-harvardi/20%Always2018-12-16 14:01
https://next-television.com/shijak-protesta-per-rrugen-banoret-i-kujtojne-kryeministrit-rama-premtimin-e-pambajtur-video/20%Always2018-12-16 13:58
https://next-television.com/zvicer-perplaset-autobusi-nje-i-vdekur-dhe-44-te-plagosur/20%Always2018-12-16 12:26
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-rama-ne-duhet-te-dialogojme/20%Always2018-12-16 12:23
https://next-television.com/pogradec-protesta-e-studenteve-kryemadhi-e-drejte-legjitime-e-motivuar/20%Always2018-12-16 12:08
https://next-television.com/dhjete-makinat-me-luksoze-te-vitit-2019-te/20%Always2018-12-16 11:43
https://next-television.com/durres-protesta-ne-shijak-banoret-bllokojne-rrugen/20%Always2018-12-16 11:35
https://next-television.com/itali-aksidentohen-rende-dy-shqiptare/20%Always2018-12-16 11:29
https://next-television.com/itali-presidenti-meta-takim-me-arbereshet/20%Always2018-12-16 10:57
https://next-television.com/kanada-zbulohet-diamanti-me-i-madh-i-amerikes-se-veriut/20%Always2018-12-16 10:51
https://next-television.com/si-te-kombinojme-bereten-sipas-fashionistes-odetchie/20%Always2018-12-16 10:33
https://next-television.com/lezhe-memoriali-i-restauruar-i-skenderbeut/20%Always2018-12-16 10:27
https://next-television.com/pd-perfundon-procesi-i-numerimit-per-anetaret-e-keshillit-kombetar/20%Always2018-12-16 09:51
https://next-television.com/itali-arrestohet-24-vjecari-shqiptar-kokaine-dhe-100-mije-euro-ne-makine/20%Always2018-12-16 09:45
https://next-television.com/korce-hani-i-pazarit-nje-gur-i-cmuar-ne-trashegimine-historike/20%Always2018-12-16 09:34
https://next-television.com/diber-ne-pranga-46-vjecari-keqtrajtoi-te-miturin/20%Always2018-12-16 09:19
https://next-television.com/tendenca-e-re-e-rripave-ne-vitin-2019-te/20%Always2018-12-16 09:14
https://next-television.com/alarmi-i-ambientalisteve-plastika-kanos-planetin/20%Always2018-12-16 09:05
https://next-television.com/enrique-iglesias-nis-turin-madheshtor-te-koncertit-all-the-hits-live/20%Always2018-12-16 08:56
https://next-television.com/itali-goditet-kuarteti-shqiptar-i-shitjes-se-kokaines/20%Always2018-12-16 08:47
https://next-television.com/futboll-juventus-triumfon-ne-derbin-e-torinos/20%Always2018-12-16 08:33
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-dita-e-12-te-para-kryeministrise/20%Always2018-12-16 08:27
https://next-television.com/horoskopi-ditor-16-dhjetor-2018/20%Always2018-12-16 07:57
https://next-television.com/cfare-i-ndodh-trurit-kur-partneri-ju-ze-duke-e-tradhtuar/20%Always2018-12-15 20:56
https://next-television.com/tirane-numerohen-votat-per-keshillin-kombetar-ne-partise-demokratike/20%Always2018-12-15 20:44
https://next-television.com/102-vjece-hidhet-me-parashute-aventura-e-irene-ben-xhiron-e-botes/20%Always2018-12-15 20:41
https://next-television.com/britani-e-madhe-brexit-tony-blair-thirrje-per-nje-referendum-te-dyte/20%Always2018-12-15 20:38
https://next-television.com/tirane-reagon-dekanati-ekonomikut/20%Always2018-12-15 20:35
https://next-television.com/australi-njihet-jeruzalemi-perendimor-si-kryeqyteti-i-vendit/20%Always2018-12-15 20:31
https://next-television.com/perdorimi-i-tepert-i-bicikletes-shkakton-impotence/20%Always2018-12-15 20:23
https://next-television.com/tirane-keni-afat-deri-neser-ambasada-e-shba-njoftim-gjithe-nxenesve/20%Always2018-12-15 20:13
https://next-television.com/flamurtari-mund-kamzen/20%Always2018-12-15 20:07
https://next-television.com/tirana-nuk-shmang-dot-humbjen-ne-lac/20%Always2018-12-15 20:03
https://next-television.com/chelsea-fabregas-drejt-largimit-milani-ne-prite/20%Always2018-12-15 19:52
https://next-television.com/fier-fermeret-investimin-pas-emigracionit-e-shkaterroi-vjosa/20%Always2018-12-15 19:46
https://next-television.com/tirane-me-pak-bleres-per-festat-e-fundvitit/20%Always2018-12-15 19:38
https://next-television.com/tirane-prishjet-e-ndertimeve-pa-leje-te-astiri-vijojne-edhe-ne-fundjave/20%Always2018-12-15 19:31
https://next-television.com/lezhe-vijon-renia-e-gureve-ne-torovice/20%Always2018-12-15 19:15
https://next-television.com/city-mposht-everton-tottenham-3-pike-ne-frymen-e-fundit-bayern-shkaterron-hannover-in/20%Always2018-12-15 18:42
https://next-television.com/itali-vdes-tragjikisht-ne-vendin-e-punes-shqiptari-le-pas-4-femije/20%Always2018-12-15 18:31
https://next-television.com/tirane-lulzim-basha-ne-mbeshtetje-te-protestes-se-banoreve-te-unazes-se-re/20%Always2018-12-15 18:15
https://next-television.com/tirane-studentet-kerkojne-largimin-e-dekanit-te-ekonomikut-dhori-kule/20%Always2018-12-15 17:56
https://next-television.com/milionerja-e-rich-kids-of-instagram-rrezikon-burgun/20%Always2018-12-15 17:43
https://next-television.com/si-te-luftojme-pagjumesine/20%Always2018-12-15 17:36
https://next-television.com/lezhe-sekuestrohen-mina-me-telekomande-edhe-heroine/20%Always2018-12-15 17:06
https://next-television.com/ukraine-kisha-ortodokse-shkeputet-nga-rusia/20%Always2018-12-15 16:59
https://next-television.com/shba-mick-mulvaney-zgjidhet-shefi-i-ri-i-personelit-te-shtepise-se-bardhe/20%Always2018-12-15 16:51
https://next-television.com/anxhela-martini-ndan-me-fansat-momente-nga-pervjetori-i-marteses/20%Always2018-12-15 16:42
https://next-television.com/ekspozite-per-jeten-e-panjohur-te-marilyn-monroe/20%Always2018-12-15 16:38
https://next-television.com/itali-grabisnin-objekte-te-cmuara-arrestohen-dy-shqiptare/20%Always2018-12-15 16:22
https://next-television.com/elbasan-aksident-automobilistik-4-te-plagosur/20%Always2018-12-15 16:08
https://next-television.com/vlore-asnje-i-shoqeruar-per-ngjarjen-e-shperthimit-me-tritol/20%Always2018-12-15 15:56
https://next-television.com/ja-tre-shenjat-e-horoskopit-qe-dashurojne-marrezisht/20%Always2018-12-15 15:49
https://next-television.com/tirane-monika-kryemadhi-fton-te-gjithe-ne-proteste-te-henen-ky-vend-mund-te-behet/20%Always2018-12-15 15:20
https://next-television.com/kavaje-20-vjetori-i-medresese-h-a-korca-aktivitet-arstistik-i-nxenesve-te-shkolles-video/20%Always2018-12-15 15:18
https://next-television.com/vlore-permbytet-porti-dhe-rruget-nga-reshjet-e-shiut/20%Always2018-12-15 07:55
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-cfar-pritet-te-ndodhe-sot/20%Always2018-12-15 07:43
https://next-television.com/spalleti-paralajmeron-inter-in-duan-te-na-percajne/20%Always2018-12-15 07:30
https://next-television.com/shakira-ne-telashe-me-drejtesine-spanjolle-per-cfare-akuzohet/20%Always2018-12-15 07:25
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-fton-ndryshe-studentet-me-videon-per-te-qeshur-ku-do-e-leme-pra/20%Always2018-12-14 21:37
https://next-television.com/france-rritet-numri-i-viktimave-te-sulmit-ne-strasburg-vdes-nje-gazetar-italian/20%Always2018-12-14 21:30
https://next-television.com/theth-izolim-nga-reshjet-e-bores/20%Always2018-12-14 21:24
https://next-television.com/tirane-ministrja-manastirliu-inspekton-qendren-shendetesore-laprake/20%Always2018-12-14 21:21
https://next-television.com/musa-baculi-do-te-niset-per-kurim-te-specializuar-jashte-vendit/20%Always2018-12-14 21:16
https://next-television.com/tirane-tensione-midis-studenteve-dhe-policise-tek-kryeministria/20%Always2018-12-14 21:07
https://next-television.com/shtetet-me-te-vizituara-ne-bote-per-vitin-2018/20%Always2018-12-14 21:02
https://next-television.com/rrebesh-meteoresh-dilni-ne-dritare-per-te-shprehur-deshira-dilni-ne-dritare-per-te-shprehur-deshira/20%Always2018-12-14 20:56
https://next-television.com/ushqimet-qe-ju-shkaktojne-akne/20%Always2018-12-14 20:49
https://next-television.com/djali-i-deputetit-te-ps-se-martohet-me-vajzen-e-zyrtarit-te-lsi-se/20%Always2018-12-14 20:37
https://next-television.com/ngacmimet-seksuale-ne-pune-aktorja-shqiptare-demshperblehet-me-9-5-mln-dollare/20%Always2018-12-14 20:32
https://next-television.com/los-anxheles-i-gjeten-droge-ne-valixhe-arrestohet-reperi-i-famshem/20%Always2018-12-14 20:28
https://next-television.com/rita-ora-si-babagjyshe-seksi/20%Always2018-12-14 20:25
https://next-television.com/shumica-e-partnereve-tradhtojne-pergjate-kesaj-periudhe-te-vitit/20%Always2018-12-14 20:16
https://next-television.com/durres-denoncimet-per-gjobat-ne-qytet-reagon-policia/20%Always2018-12-14 20:10
https://next-television.com/durres-shkon-ne-spital-ne-gjendje-te-rende-dhe-gjen-vdekjen/20%Always2018-12-14 20:06
https://next-television.com/vlore-grabitje-me-maska-ne-nje-dyqan-telefonash/20%Always2018-12-14 20:00
https://next-television.com/rusi-3-vjecari-vdes-pasi-mbyllet-ne-lavatrice/20%Always2018-12-14 19:56
https://next-television.com/indi-hane-ushqim-ne-tempull-10-te-vdekur-e-dhjetera-te-semure/20%Always2018-12-14 19:52
https://next-television.com/durres-mblidhet-senati-akademik-i-universitetit-te-durresit/20%Always2018-12-14 19:41
https://next-television.com/ekipet-italiane-3-dite-makthi-ne-kupat-europiane/20%Always2018-12-14 19:32
https://next-television.com/partizani-kukes-beteja-e-titullit-mbyllet-pa-gola/20%Always2018-12-14 19:20
https://next-television.com/fushe-kruje-aksident-ne-autostrade-humbet-jeten-58-vjecari/20%Always2018-12-14 19:15
https://next-television.com/reshjet-e-debores-shkatojne-probleme-ne-diber-dhe-kukes/20%Always2018-12-14 19:08
https://next-television.com/tirane-bashkia-vijon-punen-prishen-te-tjera-objekte-pa-leje-ne-zonen-e-astirit/20%Always2018-12-14 18:59
https://next-television.com/tirane-hetimi-per-dh-albania-po-verifikohen-edhe-institucionet-pergjegjese/20%Always2018-12-14 18:54
https://next-television.com/londer-jeleket-e-verdhe-proteste-pro-ndarjes-se-britanise-nga-be-ja/20%Always2018-12-14 18:43
https://next-television.com/shkoder-qytetaret-nuk-pyesin-per-shiun-dalin-serish-ne-proteste/20%Always2018-12-14 18:39
https://next-television.com/shba-emigrantja-7-vjecare-vdes-e-dehidratuar-pasi-kapet-ne-kufi/20%Always2018-12-14 18:30
https://next-television.com/tirane-aksident-me-pasoje-vdekje/20%Always2018-12-14 18:19
https://next-television.com/vlore-shperthim-tritoli-ne-nje-banese/20%Always2018-12-14 18:05
https://next-television.com/shba-dhoma-e-perfaqesuesve-e-cileson-gjenocid-fushaten-kunder-rohingyave/20%Always2018-12-14 17:59
https://next-television.com/kosove-votohet-themelimi-i-ushtrise/20%Always2018-12-14 17:53
https://next-television.com/izrael-arrestohen-40-veta-per-terrorizem/20%Always2018-12-14 17:42
https://next-television.com/tirane-prishi-4-objekte-denohet-me-burg-inspektori-i-ikmt-fatmir-metaj/20%Always2018-12-14 17:36
https://next-television.com/tirane-studentet-thirrje-qytetareve-neser-te-gjithe-ne-proteste/20%Always2018-12-14 17:14
https://next-television.com/durres-grabitet-drejtoria-e-transportit-rrugor-ne-shkozet/20%Always2018-12-14 17:35
https://next-television.com/itali-i-shpallur-ne-kerkim-perfundon-arratisja-e-shqiptarit/20%Always2018-12-14 16:44
https://next-television.com/disa-arsye-se-pse-duhet-ta-lani-fytyren-me-uthull/20%Always2018-12-14 16:16
https://next-television.com/a-mundet-te-mbetet-shtatzene-nje-grua-gjate-ciklit-menstrual/20%Always2018-12-14 15:24
https://next-television.com/fondacioni-qatar-charity-nderon-bashkine-e-kavajes-dhe-kryebashkiakun-sakja/20%Always2018-12-14 15:19
https://next-television.com/serbi-ministri-dacic-reagon-per-ushtrine-e-kosoves-mbledhje-urgjente-ne-okb/20%Always2018-12-14 14:39
https://next-television.com/lg-sjell-ne-treg-laptopin-me-te-holle-ne-bote/20%Always2018-12-14 14:30
https://next-television.com/demet-qe-i-shkaktohen-trupit-nga-konsumi-i-alkoolit/20%Always2018-12-14 14:27
https://next-television.com/instat-punesimi-ne-sektorin-e-turizmit-rritet-me-213-perqind/20%Always2018-12-14 14:11
https://next-television.com/itali-kryebashkiaku-veliaj-takim-me-homologun-e-bolonjes/20%Always2018-12-14 14:04
https://next-television.com/lezhe-operacioni-vol-vo-4-ne-pranga-32-vjecari/20%Always2018-12-14 13:58
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-balla-parlamenti-mund-te-mblidhet-neser-me-kryeministrin-dhe-studentet/20%Always2018-12-14 13:50
https://next-television.com/futboll-ronaldo-para-derbit-me-torinon-e-fitojme-ne/20%Always2018-12-14 13:35
https://next-television.com/kavaje-temperaturat-e-uleta-ende-nuk-kane-sjelle-shqetesime-per-qytetaret-video/20%Always2018-12-14 13:34
https://next-television.com/euro-shenon-rekordin-me-te-ulet-qe-nga-viti-2008/20%Always2018-12-14 13:29
https://next-television.com/nato-sekretari-stoltenberg-ushtria-e-kosoves-ne-kohen-e-gabuar/20%Always2018-12-14 13:24
https://next-television.com/durres-protesta-e-studenteve-universiteti-a-moisiu-mbeshtet-kerkesat-e-tyre/20%Always2018-12-14 13:11
https://next-television.com/ti-besosh-kesaj-opozite-te-re/20%Always2018-12-14 13:13
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-rama-po-tete-pikave-me-dialog/20%Always2018-12-14 12:59
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-kryeministri-te-mbledhe-kuvendin/20%Always2018-12-14 12:52
https://next-television.com/komisioni-i-venecias-deputeti-bylykbashi-lajm-i-keq-per-politikanet-mafioze/20%Always2018-12-14 12:35
https://next-television.com/tirane-gjimnazisja-hidhet-nga-kati-i-trete-i-shkolles/20%Always2018-12-14 11:48
https://next-television.com/komisioni-i-venecias-lejohet-kufizimi-i-imunitetit/20%Always2018-12-14 11:41
https://next-television.com/pegan-dieta-me-trend-e-vitit-2019/20%Always2018-12-14 11:28
https://next-television.com/gruaja-me-aftesi-te-kufizuara-vdes-pas-operacionit-per-te-hequr-dhembet/20%Always2018-12-14 10:51
https://next-television.com/tirane-ministri-ahmetaj-investim-80-milione-euro-per-studentet/20%Always2018-12-14 11:29
https://next-television.com/shetitorja-e-himares-konkurente-ne-eu-mies-award/20%Always2018-12-14 10:12
https://next-television.com/kosove-kuvendi-miraton-ligjin-per-krijimin-e-ushtrise/20%Always2018-12-14 09:57
https://next-television.com/korce-arrestohen-dy-persona-per-per-lende-te-forta-narkotike/20%Always2018-12-14 09:53
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-nis-marshimi-drejt-kryeministrise/20%Always2018-12-14 09:43
https://next-television.com/burrel-ne-pranga-27-vjecari-sulmoi-me-thike-bashkemoshatarin/20%Always2018-12-14 09:22
https://next-television.com/durres-rruga-e-shijakut-vuan-prej-vitesh-amortizimin-dhe-mungesen-e-investimeve-video/20%Always2018-12-14 09:28
https://next-television.com/shtetet-me-te-vizituara-ne-bote-per-2018/20%Always2018-12-14 09:15
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-cili-do-te-jete-itinerari-i-sotem/20%Always2018-12-14 08:59
https://next-television.com/horoskopi-ditor-14-dhjetor-2018/20%Always2018-12-14 08:49
https://next-television.com/kosove-kuvendi-pritet-te-votoje-krijimin-e-ushtrise/20%Always2018-12-14 08:24
https://next-television.com/shba-apple-10-miliarde-dollare-investime-per-qendrat-e-reja/20%Always2018-12-14 08:18
https://next-television.com/kukes-bora-zbardh-rrugen-e-kombit/20%Always2018-12-14 08:14
https://next-television.com/apple-investon-10-mld-dollare-per-qendrat-e-reja-te-te-dhenave/20%Always2018-12-14 08:00
https://next-television.com/bruksel-may-shumica-e-konservatoreve-i-japin-mbeshtetje-kryeministres/20%Always2018-12-14 08:04
https://next-television.com/france-ekzekutohet-nga-policia-terroristi-i-sulmit-ne-strasburg/20%Always2018-12-14 07:45
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-ulni-tarifat-ketu-do-rrime/20%Always2018-12-14 07:29
https://next-television.com/korce-shkrumbohet-nga-zjarri-ndertesa-kater-kateshe/20%Always2018-12-14 07:54
https://next-television.com/kruje-dosja-xhisiela-prokuroria-kerkon-nje-vit-burg-per-djalin-e-deputetit-rraja/20%Always2018-12-13 21:21
https://next-television.com/protesta-e-studenteve-zbulohen-milionat-e-rektoreve/20%Always2018-12-13 21:05
https://next-television.com/truri-juaj-do-te-behet-me-aktiv-dhe-i-zgjuar-duke-konsumuar-keto-ushqime/20%Always2018-12-13 20:58
https://next-television.com/keto-jane-objektet-qe-nuk-duhet-ti-prekni-ne-asnje-menyre-ne-nje-spital/20%Always2018-12-13 20:52
https://next-television.com/ky-eshte-cifti-qe-u-nda-nga-jeta-ne-te-njejten-dite-pas-62-vitesh-martese/20%Always2018-12-13 20:46
https://next-television.com/4-objektet-nuk-duhet-ti-blini-asnjehere-tek-te-perdorurat/20%Always2018-12-13 20:40
https://next-television.com/europa-league-ndan-biletat-e-fundit-nga-faza-e-grupeve/20%Always2018-12-13 20:32
https://next-television.com/champions-juventusi-si-milani-dhe-liverpuli/20%Always2018-12-13 20:28
https://next-television.com/tirane-kryetarja-e-lsi-se-kryemadhi-hidhni-kartat-e-anetaresise-dilni-ne-proteste/20%Always2018-12-13 20:22
https://next-television.com/ferrari-dhe-mercedes-rivalitet-edhe-per-mick-schumacher/20%Always2018-12-13 20:15
https://next-television.com/kavaje-200-rome-jetojne-ne-ish-repartin-ushtarak/20%Always2018-12-13 20:10
https://next-television.com/tirane-vrasja-ne-bllok-kapet-fabjol-alushi/20%Always2018-12-13 19:13
https://next-television.com/pema-me-e-shtrenjte-e-krishtelindjeve-ne-evrope/20%Always2018-12-13 18:10
https://next-television.com/tirane-studentet-sfidojne-te-ftohtin-kalojne-naten-me-batanije-poshte-kryeministrise/20%Always2018-12-13 18:02
https://next-television.com/ukraine-projekt-per-ndricimin-e-zones-se-cernobilit/20%Always2018-12-13 17:41
https://next-television.com/shba-senati-amerikan-kunder-mbeshtetjes-per-sauditet-ne-luften-ne-jemen/20%Always2018-12-13 17:33
https://next-television.com/turqi-perplasje-vdekjeprurese-e-trenit-te-shpejte-ne-ankara/20%Always2018-12-13 17:26
https://next-television.com/bruksel-kryeministrja-may-vazhdon-konsultimet-me-udheheqesit-e-keshillit-evropian/20%Always2018-12-13 17:18
https://next-television.com/kosove-pergatitje-per-votimin-e-ushtrise/20%Always2018-12-13 17:11
https://next-television.com/kjo-nene-humbi-44-kg-gjate-shtatzenise/20%Always2018-12-13 17:06
https://next-television.com/ndikimi-i-marteses-ne-shendet/20%Always2018-12-13 16:51
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-shuplake-dekaneve-po-fshiheni-nuk-eshte-vetem-qeveria-fajtore/20%Always2018-12-13 16:42
https://next-television.com/durres-qytetaret-bllokojne-autostraden-kunder-taksave-dhe-papunesise-se-larte-video/20%Always2018-12-13 16:36
https://next-television.com/kosove-i-riu-mashtron-agjencine-kosovare-te-inteligjences/20%Always2018-12-13 16:28
https://next-television.com/korce-cmimi-i-larte-i-drureve-banoret-nuk-e-perballojme-dot/20%Always2018-12-13 16:22
https://next-television.com/edukata-muzikore-i-ben-femijet-me-inteligjente/20%Always2018-12-13 16:15
https://next-television.com/cmimi-i-larte-i-naftes-proteste-ne-disa-qytete-te-vendit/20%Always2018-12-13 16:03
https://next-television.com/shqiperia-destinacioni-i-dyte-turistik-me-i-kerkuar-nga-italianet/20%Always2018-12-13 15:12
https://next-television.com/berat-gjimnazistet-ne-mbeshtetje-te-protestes-se-studenteve/20%Always2018-12-13 15:10
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-duma-rama-boll-more-nga-ditet-tona/20%Always2018-12-13 15:00
https://next-television.com/menget-e-fryra-trendi-i-rikthyer-ne-2019/20%Always2018-12-13 14:32
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-apel-ambasades-se-shba-per-mbeshtetje/20%Always2018-12-13 14:30
https://next-television.com/tirane-ministrja-gjonaj-koha-per-prokurorine-dhe-gjykaten-e-posacme/20%Always2018-12-13 14:09
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-vasili-rama-armik-i-studenteve/20%Always2018-12-13 14:20
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-universiteti-i-arteve-mbeshtet-kerkesat-e-tyre/20%Always2018-12-13 14:11
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-thirrje-studenteve-dilni-nga-kurthi/20%Always2018-12-13 13:45
https://next-television.com/tirane-kerkesat-e-studenteve-presidenti-meta-nuk-dekreton-buxhetin/20%Always2018-12-13 13:34
https://next-television.com/tirane-arrsh-rihap-tenderin-per-sheshin-shqiponja/20%Always2018-12-13 13:19
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-zhvendoset-drejt-kryeministrise/20%Always2018-12-13 12:57
https://next-television.com/greqi-arrestohen-dy-shqiptare-te-kerkuar-per-vrasje/20%Always2018-12-13 12:36
https://next-television.com/kavaje-rriten-ndjeshem-cmimet-ne-prag-te-festave-te-fundvitit-video/20%Always2018-12-13 12:31
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-policia-e-shtetit-pergenjeshtron-ministrin-lleshaj/20%Always2018-12-13 12:16
https://next-television.com/qeveria-po-bie-i-ka-vdekur-propaganda/20%Always2018-12-13 12:17
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-ti-bllokojme-rrugen-deputeteve-derisa-te-votojne-ligjin/20%Always2018-12-13 12:09
https://next-television.com/bruksel-italia-arrin-marreveshjen-mbi-projekt-buxhetin-2019/20%Always2018-12-13 11:49
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-kryemadhi-i-drejtohet-rames-do-largohesh-si-kufome-politike/20%Always2018-12-13 11:42
https://next-television.com/tirane-vizite-zyrtare-e-numrit-dy-te-nato/20%Always2018-12-13 11:53
https://next-television.com/france-gjermani-bashkim-forcash-kunder-trafikut-te-armeve/20%Always2018-12-13 11:51
https://next-television.com/durres-ne-pranga-35-vjecari-akuzohet-per-vrasje/20%Always2018-12-13 11:56
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-ministri-lleshaj-asnje-procedim-penal/20%Always2018-12-13 12:02
https://next-television.com/kuvend-ministrja-nikolla-studenteve-e-gatshme-te-marr-cdo-pergjegjesi/20%Always2018-12-13 10:35
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-jemi-gati-ti-plotesojme-kerkesat/20%Always2018-12-13 10:25
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-ska-dialog-te-plotesohen-tete-pikat/20%Always2018-12-13 10:00
https://next-television.com/kuvend-kreu-rama-protesta-i-dha-nje-shuplake-qeverise-grusht-opozites-dhe-shprese-shoqerise/20%Always2018-12-13 09:51
https://next-television.com/sondazhi-i-gallup-60-perqind-e-shqiptareve-duan-te-largohen/20%Always2018-12-13 09:44
https://next-television.com/kuvend-kreu-parlamentar-balla-tete-pikat-e-studenteve-do-te-plotesohen/20%Always2018-12-13 09:36
https://next-television.com/pd-deputeti-boci-abrogoni-ligjin-per-arsimin-e-larte/20%Always2018-12-13 09:29
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-opozita-thyen-bojkotin-e-kuvendit/20%Always2018-12-13 09:25
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-nis-grumbullimi-para-kuvendit/20%Always2018-12-13 09:11
https://next-television.com/instat-paga-mesatare-ne-ekonomi-shenon-ulje/20%Always2018-12-13 09:10
https://next-television.com/pd-deputetja-pampuri-mos-genjeni-kaq-hapur/20%Always2018-12-13 09:00
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-mbeshtetje-edhe-nga-arqipeshkvia-metropolitane-tirane-durres/20%Always2018-12-13 08:55
https://next-television.com/taylor-swift-se-shprejti-drejt-altarit-me-joe-alwyn/20%Always2018-12-13 08:45
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-zhvendoset-tek-kuvendi-nis-instalimi-i-fnsh/20%Always2018-12-13 08:42
https://next-television.com/bruksel-kryeministrja-britanike-may-i-bashkohet-samitit-te-be/20%Always2018-12-13 08:35
https://next-television.com/greqi-makina-perplaset-me-kamionin-kater-refugjate-digjen-te-gjalle/20%Always2018-12-13 08:21
https://next-television.com/tirane-diaspora-mbeshtet-studentet-jane-viktima-te-mungeses-se-shpreses/20%Always2018-12-13 08:20
https://next-television.com/cilesite-e-nje-femre-me-klas/20%Always2018-12-13 08:19
https://next-television.com/krete-kapen-gjashte-tone-hashash-cokollate-ne-anijen-noka/20%Always2018-12-13 08:07
https://next-television.com/turqi-perplasen-trenat-shtate-te-vdekur-e-46-te-plagosur/20%Always2018-12-13 07:49
https://next-television.com/horoskopi-ditor-13-dhjetor-2018/20%Always2018-12-13 07:45
https://next-television.com/tirane-studentet-kalojne-naten-poshte-kryeministrise-sfidojne-te-ftohtin/20%Always2018-12-13 07:38
https://next-television.com/athine-ekzekutohet-shqiptari-me-arme-zjarri/20%Always2018-12-13 07:37
https://next-television.com/tirane-drejtoria-e-patentave-thjeshtezon-procedurat/20%Always2018-12-12 20:56
https://next-television.com/tirane-studentet-sfidojne-te-ftohtin-ndezin-zjarr-para-kryeministrise/20%Always2018-12-12 21:01
https://next-television.com/greqi-reagon-ministria-e-jashtme-per-minoritetet-greke/20%Always2018-12-12 20:42
https://next-television.com/tiranee-ambasada-e-katarit-pritje-me-rastin-e-festes-kombetare/20%Always2018-12-12 20:35
https://next-television.com/jo-me-fjetje-ne-hollin-e-pritjes-aeroporti-krijon-kutite-e-gjumit/20%Always2018-12-12 20:31
https://next-television.com/be-krijimi-i-klp-e-klgj-sukses-ne-procesin-e-vettingut/20%Always2018-12-12 20:25
https://next-television.com/xhinxheri-ai-qe-i-duhet-mitres-suaj/20%Always2018-12-12 20:19
https://next-television.com/vetem-1-vjec-por-tian-habit-me-talentin-e-tij/20%Always2018-12-12 20:13
https://next-television.com/para-se-ta-publikoje-kengen-per-nenen-mozzik-ka-nje-kerkese/20%Always2018-12-12 20:10
https://next-television.com/si-ndikon-stresi-te-grate-shtatzena/20%Always2018-12-12 20:06
https://next-television.com/nena-e-zemeruar-peshtyn-ne-fytyre-elfin-e-krishtlindjeve/20%Always2018-12-12 19:56
https://next-television.com/4-fakte-qe-duhet-ti-dini-per-te-mbrojtur-foshnjat-nga-rreziku/20%Always2018-12-12 19:48
https://next-television.com/kuzhine-musaka-me-kerpudha/20%Always2018-12-12 19:22
https://next-television.com/eshte-vetem-9-muaj-por-aktori-turk-ka-planifikuar-qe-tani-te-ardhmen-e-djalit/20%Always2018-12-12 19:02
https://next-television.com/si-kane-zgjedhur-vip-at-gjate-2018-s-per-te-zbuluar-shtatzanine/20%Always2018-12-12 18:56
https://next-television.com/fifa-pezullon-presidentin-e-federates-se-futbollit/20%Always2018-12-12 18:37
https://next-television.com/tirane-pas-klp-se-zgjidhen-2-nga-6-anetaret-e-klgj-se/20%Always2018-12-12 18:17
https://next-television.com/8-gjera-qe-nuk-duhet-tia-thoni-kurre-prinderve-te-femijeve-me-aftesi-te-kufizuara/20%Always2018-12-12 17:52
https://next-television.com/i-dhuruan-veshkat-aktorja-e-famshme-kur-transplantet-deshtuan-mendova-ti-jap-fund-jetes/20%Always2018-12-12 17:45
https://next-television.com/serbi-lindshmeria-e-ulet-qeveria-ben-perpjekje-deshperuese-per-inkurajim/20%Always2018-12-12 17:38
https://next-television.com/njihuni-me-traditat-e-krishtlindjeve-te-familjes-mbreterore/20%Always2018-12-12 17:27
https://next-television.com/djali-i-cifti-beckham-konfirmon-lidhjen-e-tij-me-modelen-e-njohur/20%Always2018-12-12 17:18
https://next-television.com/rozana-radi-na-zbulon-sekretin-e-emrit-te-saj/20%Always2018-12-12 17:15
https://next-television.com/4-fjalite-qe-sduhet-tu-thoni-femijeve-rrezikoni-tu-ulni-vetevleresimin/20%Always2018-12-12 17:03
https://next-television.com/meryl-streep-ne-moshen-70-vjecare-do-te-behet-gjyshe-per-here-te-pare/20%Always2018-12-12 16:53
https://next-television.com/gruaja-publikon-foto-me-strija-per-tu-dhene-te-gjitha-nenave-nje-mesazh/20%Always2018-12-12 16:47
https://next-television.com/tirane-denimi-i-emiljano-shullazit-reagon-serish-ambasada-e-shba-se-2/20%Always2018-12-12 16:41
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-i-drejtohet-serish-studenteve-ju-pres/20%Always2018-12-12 21:00
https://next-television.com/tirane-arrsh-kallezon-kompanine-dh-albania-per-falsifikim-dhe-mashtrim/20%Always2018-12-12 16:25
https://next-television.com/tirane-studentet-zbulojne-skenarin-neser-do-te-protestojme-para-parlamentit/20%Always2018-12-12 20:58
https://next-television.com/tirane-gjermania-financon-rreth-3-mln-euro-per-konviktet-ne-shqiperi/20%Always2018-12-12 15:44
https://next-television.com/intelektuali-ne-litar/20%Always2018-12-12 15:38
https://next-television.com/nente-trendet-e-bukurise-per-2019/20%Always2018-12-12 15:28
https://next-television.com/tirane-vettingu-per-kreun-e-gjykates-kushtetuese-bashkim-dedja/20%Always2018-12-12 15:26
https://next-television.com/infarkti-ajo-pret-37-minuta-me-shume-se-ai-per-te-kerkuar-ndihme/20%Always2018-12-12 15:22
https://next-television.com/flori-dhe-bruno-se-shpejti-ne-bashkepunim-me-getoar-per-hitin-e-radhes/20%Always2018-12-12 15:19
https://next-television.com/britani-e-madhe-kryeministrja-perballet-me-vote-mosbesimi/20%Always2018-12-12 15:09
https://next-television.com/futboll-ylli-i-manchester-city-shpallet-lojtari-i-muajit/20%Always2018-12-12 14:54
https://next-television.com/kavaje-atmosfera-e-fundvitit-do-te-jete-pa-kapsolla-shashka-dhe-pa-zhurma-video/20%Always2018-12-12 14:54
https://next-television.com/pd-deputetja-duma-shperblimi-per-pensionistet-pakete-turpi-e-fyerje/20%Always2018-12-12 14:51
https://next-television.com/media-spanjolle-shqiperia-xhevahiri-i-ballkanit/20%Always2018-12-12 14:50
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-pakoja-e-vitit-te-ri-50-dollare-per-pensionistet/20%Always2018-12-12 14:45
https://next-television.com/bulqize-minatoret-ne-proteste-paralajmerojne-greve-urie/20%Always2018-12-12 14:36
https://next-television.com/kosove-komandanti-i-kfor-te-perkushtuar-per-sigurine-e-rajonit/20%Always2018-12-12 14:34
https://next-television.com/tirane-studentja-thirrje-kryeministrit-ishit-e-ardhmja-na-zhgenjyet/20%Always2018-12-12 14:27
https://next-television.com/austri-sekuestrohen-373-milione-euro-asete-mafioze/20%Always2018-12-12 14:15
https://next-television.com/meditimi-ndihmon-ne-reagimin-e-trurit-ndaj-informacionit/20%Always2018-12-12 14:12
https://next-television.com/britani-e-madhe-kryeministrja-may-do-te-luftoj-per-partine-konservatore-me-gjithcka-kam/20%Always2018-12-12 14:08
https://next-television.com/reuters-per-protesten-e-studenteve-bllokojne-rrugen-dhe-kerkojne-uljen-e-tarifave/20%Always2018-12-12 14:01
https://next-television.com/durres-droge-dhe-klandestine-te-ndaluar-ne-port/20%Always2018-12-12 13:35
https://next-television.com/tirane-policia-e-shtetit-procedimet-e-protestuesve-ne-baze-te-ligjit/20%Always2018-12-12 13:22
https://next-television.com/okb-dyshime-per-arme-iraniane-ne-jemen/20%Always2018-12-12 14:09
https://next-television.com/shenjat-dalluese-te-qarkullimit-te-dobet-te-gjakut/20%Always2018-12-12 13:10
https://next-television.com/mesazhet-zanore-risia-me-e-re-e-instagram/20%Always2018-12-12 13:01
https://next-television.com/studentet-ne-shqiperi-si-jelekverdhet-ne-france-pse-rama-gabon-si-macron-duke-kerkuar-negociata-me/20%Always2018-12-12 12:57
https://next-television.com/netflix-sjell-dokumentarin-mbi-jeten-stresuese-te-aviciit-para-vdekjes/20%Always2018-12-12 12:37
https://next-television.com/e-burgosura-lind-femijen-vetem-ne-qeline-e-burgut/20%Always2018-12-12 12:24
https://next-television.com/instat-niveli-i-papunesise-ulet-serish/20%Always2018-12-12 12:18
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-shtohet-nje-pike-tjeter-ne-liste/20%Always2018-12-12 12:14
https://next-television.com/shba-kryeparlamentari-veseli-diskuton-mbeshtetjen-per-ushtrine-e-kosoves/20%Always2018-12-12 14:10
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-be-mbeshtet-shqiperine/20%Always2018-12-12 11:54
https://next-television.com/nasa-zbulon-nje-asteroid-poshte-akujve/20%Always2018-12-12 11:48
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-mogherini-nuk-eshte-fajtore-per-nderprerjen-e-dialogut/20%Always2018-12-12 14:11
https://next-television.com/kendall-jenner-publikon-letren-e-dashurise-ne-instagram/20%Always2018-12-12 11:23
https://next-television.com/ngjyra-e-syve-zbulon-nje-pjese-te-karakterit/20%Always2018-12-12 11:11
https://next-television.com/musolini-yne-shembet-vetem-me-protesta-politike/20%Always2018-12-12 10:42
https://next-television.com/tirane-viti-i-skenderbeut-cmime-per-veprat-muzikore/20%Always2018-12-12 10:41
https://next-television.com/kine-denim-me-vdekje-per-autorin-e-sulmit-te-hunanit/20%Always2018-12-12 10:38
https://next-television.com/itali-ministri-salvini-vemendje-maksimale-per-terroristet-e-radikalizuar/20%Always2018-12-12 10:34
https://next-television.com/tirane-studentet-i-pergjigjen-rames-ska-dialog-plotesoni-kerkesat/20%Always2018-12-12 10:26
https://next-television.com/lsi-kreu-vasili-rama-i-urren-ata-qe-suksesin-e-ndertojne-vete/20%Always2018-12-12 10:06
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-nis-marshimin-drejt-kryeministrise/20%Always2018-12-12 10:01
https://next-television.com/tirane-kreu-i-gjykates-se-larte-klp-dhe-klgj-procesi-ne-rruge-te-drejte/20%Always2018-12-12 09:54
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-te-ulemi-dhe-te-flasim-skam-asnje-kusht/20%Always2018-12-12 09:48
https://next-television.com/pese-destinacionet-me-te-bukura-per-te-kaluar-festat-e-fundvitit/20%Always2018-12-12 09:38
https://next-television.com/avioni-i-mbuluar-me-diamante-cmend-internetin/20%Always2018-12-12 09:37
https://next-television.com/nju-jork-presidenti-trump-nese-paditem-do-te-kete-rebelime/20%Always2018-12-12 09:27
https://next-television.com/pd-kreu-basha-ky-shtet-po-degradon-perdite/20%Always2018-12-12 09:22
https://next-television.com/tirane-shperthen-makina-tek-kopshti-botanik/20%Always2018-12-12 09:22
https://next-television.com/tirane-ministrja-gjonaj-perzgjedhje-transparente-e-gjashte-prokuroreve/20%Always2018-12-12 09:13
https://next-television.com/tirane-denimi-i-emiljano-shullazit-reagon-serish-ambasada-e-shba-se/20%Always2018-12-12 09:01
https://next-television.com/tirane-zgjedhja-e-anetareve-te-keshillit-te-larte-gjyqesor/20%Always2018-12-12 09:01
https://next-television.com/durres-humb-jeten-60-vjecarja-e-rene-nga-lartesia/20%Always2018-12-12 08:56
https://next-television.com/itali-zjarr-ne-nje-ndertese-dy-te-vdekur/20%Always2018-12-12 08:52
https://next-television.com/zbulohen-pergjegjesit-ja-kush-pengon-vizat-per-kosovaret/20%Always2018-12-12 08:47
https://next-television.com/velvet-dantella-pupla-dhe-shkelqim-fustanet-e-mbremjes-per-2019-jane-mahnites/20%Always2018-12-12 08:43
https://next-television.com/futboll-kualifikohen-tete-ekipet-e-para-te-champions-league/20%Always2018-12-12 08:37
https://next-television.com/disa-gjera-qe-nuk-duhen-thene-kurre/20%Always2018-12-12 08:33
https://next-television.com/shkoder-euro-false-kapet-63-vjecari-ne-kerkim-dy-te-tjere/20%Always2018-12-12 08:25
https://next-television.com/tirane-vijon-serish-protesta-e-studenteve-para-ministrise-se-arsimit/20%Always2018-12-12 08:23
https://next-television.com/korce-fermeret-bllokuan-rrugen-nis-hetimi-per-organizatoret/20%Always2018-12-12 08:21
https://next-television.com/trendet-e-modes-qe-rikthehen-ne-2019/20%Always2018-12-12 08:18
https://next-television.com/kanada-liri-me-kusht-per-meng-wanzhou-te-huawei/20%Always2018-12-12 08:13
https://next-television.com/lushnje-familjaret-gjejne-te-vetevarur-45-vjecarin/20%Always2018-12-12 08:04
https://next-television.com/trendet-e-fustaneve-te-nuserise-per-2019/20%Always2018-12-12 08:03
https://next-television.com/strasburgn-shkon-ne-kater-nurmi-i-viktimave-autori-vezhgohej-nga-sherbimet-sekrete/20%Always2018-12-12 07:59
https://next-television.com/nasa-ben-nje-zbulim-surprize-ne-asteroidin-qe-po-analizon/20%Always2018-12-12 07:50
https://next-television.com/monica-bellucci-zbulon-impenjimet-e-saj-per-te-ardhmen/20%Always2018-12-12 07:44
https://next-television.com/bruksel-kundershtime-ndaj-rihapjes-se-negociatave-per-brexit/20%Always2018-12-12 07:40
https://next-television.com/kine-arrestohet-nje-ish-diplomat-kanadez/20%Always2018-12-12 07:39
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-grindet-me-demokratet-mbi-fondin-per-ndertimin-e-murit-ne-kufi/20%Always2018-12-12 07:33
https://next-television.com/horoskopi-ditor-12-dhjetor-2018/20%Always2018-12-12 07:33
https://next-television.com/te-drejta-per-studentet/20%Always2018-12-12 07:28
https://next-television.com/meghan-markle-emri-me-i-kerkuar-ne-google/20%Always2018-12-12 07:28
https://next-television.com/fotografon-vajzat-e-saj-ne-natyre-ne-foto-sheh-detajin-qe-e-tmerron/20%Always2018-12-11 21:06
https://next-television.com/elia-flet-per-shtatzanine-ne-skenen-e-kenges-magjike/20%Always2018-12-11 21:02
https://next-television.com/ne-shtepine-e-jennifer-lopez-krishtlindjet-duken-si-neper-filma/20%Always2018-12-11 20:59
https://next-television.com/tayna-10-vjece-kam-shkruar-kengen-e-pare/20%Always2018-12-11 20:47
https://next-television.com/keta-jane-emrat-e-rinj-me-te-famshem-per-foshnjat-ne-2019-n/20%Always2018-12-11 20:37
https://next-television.com/10-supersticionet-me-te-cuditshme-te-shtatzenise/20%Always2018-12-11 20:28
https://next-television.com/loja-dhe-rendesia-e-saj-tek-femijet/20%Always2018-12-11 20:24
https://next-television.com/kukes-aku-grupe-kontrrolli-tregtaret-ne-proteste/20%Always2018-12-11 20:09
https://next-television.com/si-te-pergatisni-ne-shtepi-serumin-qe-zevendeson-lengjet-e-humbura-pas-te-vjellave-ose-diarrese/20%Always2018-12-11 20:03
https://next-television.com/tirane-djali-i-azem-hajdarit-i-bashkohet-studenteve/20%Always2018-12-11 19:49
https://next-television.com/rusi-humb-jeten-kampionia-15-vjecare-e-arteve-marciale/20%Always2018-12-11 19:37
https://next-television.com/tirane-taulant-muka-denoncon-monika-kryemadhi-doktorature-me-plagjiature/20%Always2018-12-11 19:32
https://next-television.com/duhet-te-kem-femije-do-jem-nene-e-mire-dafina-zeqiri-habit-me-deklaraten/20%Always2018-12-11 19:22
https://next-television.com/brazil-te-shtena-me-arme-ne-katedralen-katolike-5-te-vdekur/20%Always2018-12-11 19:13
https://next-television.com/neymar-i-mbyll-deren-realit-e-barcelones-perjetesisht-me-psg-ne/20%Always2018-12-11 19:04
https://next-television.com/tirane-zgjidhen-6-prokuroret-qe-do-te-jene-pjese-e-klp-se/20%Always2018-12-11 18:59
https://next-television.com/tirane-protestuesit-gjobisin-policine/20%Always2018-12-11 18:50
https://next-television.com/elbasan-aksident-automobilistik-rende-kalimtari/20%Always2018-12-11 18:31
https://next-television.com/tirane-pervjetori-i-pd-se-lulzim-basha-studentet-vrane-friken/20%Always2018-12-11 18:18
https://next-television.com/miley-cyrus-shokon-me-deklaraten-e-saj/20%Always2018-12-11 17:42
https://next-television.com/kejsi-tola-dhe-flori-mumajesi-te-dashuruar/20%Always2018-12-11 17:39
https://next-television.com/vajza-e-supermodeles-shpallet-modelja-e-vitit-2018/20%Always2018-12-11 17:43
https://next-television.com/beyonce-kendon-neper-dasma/20%Always2018-12-11 17:27
https://next-television.com/euro-2021-shqiperia-dhe-kosova-perballe-njera-tjetres/20%Always2018-12-11 17:23
https://next-television.com/juliana-pasha-nuk-kam-miq-te-ngushte/20%Always2018-12-11 17:18
https://next-television.com/kendall-jenner-i-tejkalon-pritjet-ne-fashion-awards-2018/20%Always2018-12-11 17:11
https://next-television.com/fier-ishte-zhdukur-prej-ditesh-gjendet-e-mbytur-56-vjecarja/20%Always2018-12-11 17:08
https://next-television.com/kavaje-proteste-kunder-varferise-per-te-dyten-dite-radhazi-video/20%Always2018-12-11 17:02
https://next-television.com/durres-policia-bashkiake-vazhdon-aksionin-per-parkingjet-private/20%Always2018-12-11 16:59
https://next-television.com/durres-ne-proteste-kunder-cmimit-te-larte-te-naftes-bllokohet-autostrada-video/20%Always2018-12-11 17:56
https://next-television.com/britani-e-madhe-kaos-politik-pas-shtyerjes-se-votimit-per-brexit-in/20%Always2018-12-11 16:45
https://next-television.com/trump-pritet-te-takohet-me-ligjvenes-demokrate-per-ceshtjen-e-murit/20%Always2018-12-11 16:42
https://next-television.com/france-gjermania-kerkese-qe-kosova-te-heqe-tarifat-ndaj-mallrave-serbe/20%Always2018-12-11 16:26
https://next-television.com/shqipera-ne-kaos-total-bllokohen-akset-kryesore-te-vendit/20%Always2018-12-11 15:59
https://next-television.com/tirane-ish-zv-ministri-i-arsimit-taulant-muka-sot-ne-oren-19-te-bejme-publike-plagjiaturat-ne-opozite/20%Always2018-12-11 15:59
https://next-television.com/tirane-afati-i-ultimatumit-ka-perfunduar-reagon-kryeministri/20%Always2018-12-11 15:33
https://next-television.com/tirane-te-shtena-me-arme-zjarri-tek-tregu-ushqimor-2/20%Always2018-12-11 15:27
https://next-television.com/bruksel-theresa-may-takim-me-lideret-e-be-se-pas-shtyrjes-se-votimit-te-brexit/20%Always2018-12-11 15:13
https://next-television.com/tirana-e-studenteve-vershimi-i-te-rinjve-nga-te-kater-anet/20%Always2018-12-11 14:55
https://next-television.com/jeleket-e-verdhe-zbarkojne-ne-shqiperi-thirret-proteste-per-cmimin-e-naftes/20%Always2018-12-11 14:44
https://next-television.com/rama-ik-proteste-edhe-ne-rrethe-bllokohet-rruga-e-kombit/20%Always2018-12-11 14:40
https://next-television.com/bruksel-juncker-per-brexit-marreveshja-nuk-negociohet/20%Always2018-12-11 14:34
https://next-television.com/tirane-studentet-protestues-ultimatum-per-greve-urie/20%Always2018-12-11 14:25
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-kryeministria-shton-sigurine/20%Always2018-12-11 14:22
https://next-television.com/brace-iu-drejtohet-studenteve-dialog-per-zgjidhjen-e-kerkesave/20%Always2018-12-11 14:15
https://next-television.com/tirane-zbardhen-7-pikat-e-kushtetutes-se-studenteve-protestues/20%Always2018-12-11 14:07
https://next-television.com/kendall-jenner-provokon-me-veshjen-ne-british-fashion-awards/20%Always2018-12-11 14:04
https://next-television.com/bashkohu-edhe-ti-tifozat-kuq-e-zi-ne-proteste-me-studentet/20%Always2018-12-11 14:01
https://next-television.com/tirane-kryedemokrati-basha-parate-e-projekteve-fasade-te-investohen-ne-arsim/20%Always2018-12-11 13:57
https://next-television.com/londer-mel-b-kengetarja-e-ish-grupit-spice-girls-i-nenshtrohet-operacionit/20%Always2018-12-11 13:40
https://next-television.com/kavaje-te-gjithe-bashke-per-nje-shoqeri-pa-dhune/20%Always2018-12-11 13:32
https://next-television.com/korca-qyteti-ku-festohet-me-art-e-kulture/20%Always2018-12-11 13:26
https://next-television.com/kina-ndalon-shitjet-e-iphone-pas-padise-se-qualcomm/20%Always2018-12-11 13:19
https://next-television.com/durres-festat-e-fundvitit-lundrime-shtese-per-transportin-e-udhetareve/20%Always2018-12-11 13:12
https://next-television.com/shkoder-studentet-fitojne-rektorati-i-universitetit-u-ploteson-3-kushte/20%Always2018-12-11 13:02
https://next-television.com/anceloti-lojtareve-te-tij-torta-eshte-gati-mungon-vetem-qershia/20%Always2018-12-11 12:53
https://next-television.com/kavaje-qatar-charity-dhe-bashkia-pajisje-elektroshtepiake-per-familjet-ne-nevoje/20%Always2018-12-11 12:43
https://next-television.com/tirane-studentet-e-elbasanit-mberrijne-para-ministrise-se-arsimit/20%Always2018-12-11 12:25
https://next-television.com/kosove-pacolli-lufta-kunder-krimit-te-jete-e-bashkerenduar/20%Always2018-12-11 12:16
https://next-television.com/risia-qe-solli-instagrami-per-festat-e-fundvitit-2/20%Always2018-12-11 12:08
https://next-television.com/parku-kombetar-shebenik-jabllanice-me-qender-te-re-vizitoresh/20%Always2018-12-11 12:04
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-vitaliteti-i-brezit-te-ri-qe-kerkon-te-jetoje-me-mire-foto/20%Always2018-12-11 11:44
https://next-television.com/itali-zbulohet-mashtrimi-fiskal-e-financiar-nderkombetar-i-shtrire-ne-14-shtete/20%Always2018-12-11 11:40
https://next-television.com/greqi-kapet-shqiptari-me-mbi-105-kg-kanabis/20%Always2018-12-11 11:03
https://next-television.com/plaku-demode-nuk-di-te-flase-me-per-veshet-e-studenteve/20%Always2018-12-11 10:35
https://next-television.com/vlore-gjendet-nje-trup-i-pajete-prane-hidrovorit/20%Always2018-12-11 10:34
https://next-television.com/rama-iu-drejtohet-studenteve-protestoni-sa-te-doni-po-ngrini-ure-komunikimi/20%Always2018-12-11 10:27
https://next-television.com/serbi-ambasadori-gjerman-rajoni-nuk-ka-te-ardhme-pa-paqen-beograd-prishtine/20%Always2018-12-11 10:26
https://next-television.com/tirane-forumi-per-lirite-akademike-pedagoget-ti-bashkohen-studenteve-ne-proteste/20%Always2018-12-11 10:15
https://next-television.com/durres-kapen-53-kg-marijuane-ne-port/20%Always2018-12-11 10:16
https://next-television.com/elbasan-prejardhje-kriminale-sekuestrohen-pasurite-e-kastriot-kiles/20%Always2018-12-11 10:05
https://next-television.com/tirane-ministri-gjiknuri-shba-konfirmoi-falsifikimin-anuluam-kontraten/20%Always2018-12-11 09:50
https://next-television.com/tirane-te-shtena-me-arme-zjarri-tek-tregu-ushqimor/20%Always2018-12-11 09:40
https://next-television.com/kombetarja-shqiptare-fton-17-vjecarin-ka-frike-mos-ia-merr-greqia/20%Always2018-12-11 09:40
https://next-television.com/gruaja-i-jep-fund-marteses-me-fantazmen-arsyeja-befasuese/20%Always2018-12-11 09:34
https://next-television.com/shkoder-po-priste-fugonin-perplaset-per-vdekje-mesuesja/20%Always2018-12-11 09:25
https://next-television.com/kaia-gerber-shpallet-modelja-e-vitit-2018/20%Always2018-12-11 09:13
https://next-television.com/maqedoni-paditet-ministri-shqiptar-i-pushtetit-vendor-suhejl-fazliu/20%Always2018-12-11 09:09
https://next-television.com/vlore-aksident-makina-permbyset-ne-rrugen-transballkanike/20%Always2018-12-11 09:00
https://next-television.com/vlore-dhe-gjirokaster-bojkotohet-mesimi-studentet-ne-rruge/20%Always2018-12-11 08:54
https://next-television.com/greqi-rrihet-barbarisht-i-riu-shqiptar-ne-burg/20%Always2018-12-11 08:48
https://next-television.com/durres-studentet-e-universitetit-aleksander-moisiu-i-bashkohen-protestes-ne-tirane/20%Always2018-12-11 08:41
https://next-television.com/bordi-i-barcelones-refuzon-kerkesen-per-te-luajtur-ndeshje-ne-shba/20%Always2018-12-11 08:32
https://next-television.com/tirane-studentet-e-universitetit-politeknik-vetting-per-pedagoget/20%Always2018-12-11 08:25
https://next-television.com/sarande-studentet-i-bashkohen-levizjes-bojkot-mesimit/20%Always2018-12-11 08:15
https://next-television.com/murgeshat-vjedhin-parate-per-udhetim-ne-lojrat-e-fatit-ne-las-vegas/20%Always2018-12-11 08:09
https://next-television.com/korce-dhe-elbasan-studentet-proteste-u-bashkohen-edhe-gjimnazistet/20%Always2018-12-11 08:00
https://next-television.com/dita-boterore-e-maleve-reflektim-mbi-rendesine-e-tyre/20%Always2018-12-11 07:46
https://next-television.com/risia-qe-solli-instagrami-per-festat-e-fundvitit/20%Always2018-12-11 07:40
https://next-television.com/si-e-kryenin-grate-egjiptiane-testin-e-shtatzanise/20%Always2018-12-11 07:36
https://next-television.com/sheroni-tensionin-e-larte-te-gjakut-me-nje-gote-uje/20%Always2018-12-11 13:50
https://next-television.com/cfare-mendojne-meshkujt-per-femrat/20%Always2018-12-10 21:11
https://next-television.com/fakte-te-cuditshme-qe-nuk-i-dinit-per-diellin/20%Always2018-12-10 20:50
https://next-television.com/tirane-ultimatumi-i-ambasades-amerikane-klp-dhe-klgj-te-krijohen-kete-jave/20%Always2018-12-10 20:44
https://next-television.com/tirane-kryemadhi-per-protesten-ka-edhe-studente-te-lsi/20%Always2018-12-10 20:37
https://next-television.com/ridvan-dibra-kandidati-shqiptar-per-cmimin-letrar-balkanika-2017/20%Always2018-12-10 20:33
https://next-television.com/tirane-dh-albania-kompania-fantazem-qe-fitoi-tenderin-me-dokumenta-false/20%Always2018-12-10 20:26
https://next-television.com/france-presidenti-macron-premton-rritje-te-pages-minimale/20%Always2018-12-10 20:21
https://next-television.com/tirane-11-mln-euro-kompanise-dh-albania-per-tenderin-reagon-ost/20%Always2018-12-10 20:15
https://next-television.com/gjermani-ekspertja-sqaron-ligjin-e-ri-te-emigracionit-per-vizat-e-punes/20%Always2018-12-10 20:03
https://next-television.com/jeni-kurioze-te-dini-sa-kushton-larja-e-nje-aeroplani/20%Always2018-12-10 19:34
https://next-television.com/tirane-ish-zv-ministri-i-arsimit-studentet-shqiptare-abuzohen-seksualisht-nga-pedagoget-per-nje-note/20%Always2018-12-10 19:23
https://next-television.com/18-vite-burg-per-habilajn/20%Always2018-12-10 19:12
https://next-television.com/tirane-ironia-e-kryeministrit-rama-monika-eshte-doktore-shkencash-ndersa-xhelal-mziu-profesor/20%Always2018-12-10 18:55
https://next-television.com/tirane-studentet-ministrja-nikolla-sia-kursen-vetes-cantat-firmato-deri-ne-5-mije-dollare/20%Always2018-12-10 18:37
https://next-television.com/tirane-bizneset-do-detyrohen-te-nderrojne-kasat-fiskale/20%Always2018-12-10 18:17
https://next-television.com/maqedoni-presidenti-ivanov-pret-ne-takim-gramoz-rucin/20%Always2018-12-10 18:09
https://next-television.com/shba-kosnett-ne-kosove-disa-zyrtare-shpesh-e-vendosin-interesin-e-tyre-perpara-te-mires-publike/20%Always2018-12-10 18:01
https://next-television.com/britani-e-madhe-protestuesit-kerkojne-referendum-per-marreveshjen-me-be/20%Always2018-12-10 17:42
https://next-television.com/kavaje-njerezit-bllokojne-rrugen-protestojne-kunder-cmimit-te-larte-te-karburanteve/20%Always2018-12-10 19:26
https://next-television.com/bruksel-mogherini-marreveshja-kosove-serbi-nuk-guxon-te-coje-ne-ndarje-etnike/20%Always2018-12-10 17:08
https://next-television.com/ameli-nis-te-zhvilloje-talentin-per-muziken-te-trasheguar-nga-prinderit-e-saj/20%Always2018-12-10 16:56
https://next-television.com/tirane-vazhdojne-protestat-perpara-ministrise-se-arsimit/20%Always2018-12-10 16:51
https://next-television.com/japoni-ngrihen-akuza-ndaj-ish-drejtorit-te-nissanit/20%Always2018-12-10 16:30
https://next-television.com/britani-e-madhe-theresa-may-shtyn-votimin-per-brexit-in/20%Always2018-12-10 16:27
https://next-television.com/pas-hitit-me-elvana-gjaten-reperi-mund-te-denohet-me-15-vite-burg/20%Always2018-12-10 16:20
https://next-television.com/bebe-rexha-i-kerkon-duet-reperes-me-te-kerkuar-cila-do-jete-pergjigjja/20%Always2018-12-10 16:14
https://next-television.com/lezhe-punonjesit-e-bashkise-protestojne-si-fermere-te-shkodres-si-shofere-te-kavajes-si-franceze/20%Always2018-12-10 16:06
https://next-television.com/durres-ankthi-i-dhjetera-pacienteve-talasemike-te-infektuar-nga-gjaku/20%Always2018-12-10 15:56
https://next-television.com/tirane-deputetja-e-bashes-paralajmeron-ikjen-nga-pd/20%Always2018-12-10 15:45
https://next-television.com/lezhe-bllokohen-rruget-qytetaret-dalin-ne-protesta/20%Always2018-12-10 15:36
https://next-television.com/itali-prokuroria-e-katanias-kerkon-18-vite-burg-per-moisi-habilajn/20%Always2018-12-10 15:32
https://next-television.com/tirane-banoret-e-unazes-me-hunj-e-lopata-nuk-do-lejojme-punime/20%Always2018-12-10 15:21
https://next-television.com/turqi-zbulohen-fjalet-e-fundit-te-gazetarit-jamal-khashoggi/20%Always2018-12-10 15:13
https://next-television.com/lista-e-konkurrenteve-te-festivalit-te-rtsh-kush-do-kendoje-naten-e-pare/20%Always2018-12-10 15:08
https://next-television.com/shba-17-milione-dollare-investime-per-qeverine-shqiptare/20%Always2018-12-10 15:00
https://next-television.com/burrel-amnistia-55-te-denuar-ne-burrel-leter-ministrise-se-drejtesise/20%Always2018-12-10 14:58
https://next-television.com/shkoder-humb-jeten-40-vjecari-i-veteplagosur/20%Always2018-12-10 14:53
https://next-television.com/kengen-qe-kishte-pergatitur-per-vete-flor-mumajesi-ia-mori-arditi/20%Always2018-12-10 14:51
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-i-pergjigjet-ish-zv-ministrit-te-arsimit-je-larve-politike/20%Always2018-12-10 14:36
https://next-television.com/shfaqet-bruceloza-ne-berat-17-bageti-te-infektuara/20%Always2018-12-10 14:33
https://next-television.com/bruksel-ministrat-e-jashtem-te-be-se-takim-per-raportet-kosove-serbi/20%Always2018-12-10 14:27
https://next-television.com/pese-trende-te-make-up-qe-duhet-ti-provoni-para-2019/20%Always2018-12-10 13:42
https://next-television.com/beyonce-ne-dasmen-e-vajzes-se-njeriut-me-te-pasur-te-indise/20%Always2018-12-10 13:38
https://next-television.com/kavaje-qytetaret-mbeshtesin-studentet-ne-protesten-e-tyre-video/20%Always2018-12-10 15:56
https://next-television.com/rusia-prodhuesi-me-i-madh-i-armeve/20%Always2018-12-10 13:26
https://next-television.com/fushe-arrez-bllokohet-aksi-rrugor-nga-rreshqitja-masive-e-shkembinjve/20%Always2018-12-10 13:13
https://next-television.com/maqedoni-komisioneri-hahn-shpresoj-qe-hungaria-te-ekstradoje-gruevskin/20%Always2018-12-10 13:09
https://next-television.com/luksemburg-gjed-britania-e-madhe-mund-te-vendose-vete-per-brexit/20%Always2018-12-10 13:04
https://next-television.com/prodhimet-tradicionale-shqiptare-marrin-patente-kombetare/20%Always2018-12-10 12:57
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-kryeministri-rama-kritika-rektoreve-kete-sua-kishim-borxh/20%Always2018-12-10 12:56
https://next-television.com/tirane-banoret-serish-proteste-ndaj-unazes-se-re/20%Always2018-12-10 12:16
https://next-television.com/receta-gatimi-gjoks-pule-me-salce-kremoze-hudher-dhe-limon/20%Always2018-12-10 12:10
https://next-television.com/bordet-e-administrimit-te-universiteteve-publike-duhen-shkarkuar-brenda-dites/20%Always2018-12-10 12:09
https://next-television.com/tirane-studentet-kerkojne-qe-politika-te-qendroje-larg-protestes/20%Always2018-12-10 11:55
https://next-television.com/greqi-kapen-105-kg-droge-ne-kufi/20%Always2018-12-10 11:51
https://next-television.com/jennifer-anniston-martesa-e-suksesshme-nuk-do-te-thote-se-do-zgjase-perjetesisht/20%Always2018-12-10 11:35
https://next-television.com/femrat-tradhetojne-sepse/20%Always2018-12-10 11:30
https://next-television.com/eurostat-raporti-veriu-i-shqiperise-zona-me-e-varfer-ne-te-gjithe-evropen/20%Always2018-12-10 11:20
https://next-television.com/marok-presidenti-meta-pjesemarres-ne-konferencen-e-okb/20%Always2018-12-10 10:47
https://next-television.com/banka-e-shqiperise-sistemi-bankar-me-fitim-15-4-miliarde-leke/20%Always2018-12-10 10:42
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-kryeministri-rama-kerkon-serish-dialog-studentet-refuzojne/20%Always2018-12-10 10:36
https://next-television.com/kosove-slloveni-memorandum-bashkepunimi/20%Always2018-12-10 10:12
https://next-television.com/tirane-filmi-streha-mes-reve-premiere-ne-kinema/20%Always2018-12-10 10:08
https://next-television.com/tirane-studentet-thirrje-mos-te-guxoje-askush-te-dialogoje-me-ramen/20%Always2018-12-10 10:00
https://next-television.com/moda-living-coral-parashikimet-e-shikuara-ne-pasarela/20%Always2018-12-10 09:48
https://next-television.com/protesta-e-studenteve-akademiku-fuga-propozon-masat-urgjente/20%Always2018-12-10 09:32
https://next-television.com/tirane-dita-e-gjashte-e-protestes-se-studenteve/20%Always2018-12-10 09:25
https://next-television.com/yzberisht-makina-perplaset-me-motorin/20%Always2018-12-10 09:21
https://next-television.com/itali-pamjet-e-para-te-kometes-se-krishtlindjeve/20%Always2018-12-10 09:11
https://next-television.com/hamburg-kryetarja-e-cdu-evropa-smund-te-duroje-marrjen-e-territoreve/20%Always2018-12-10 09:07
https://next-television.com/tirane-ambasadorja-schutz-klp-e-klgj-gure-kilometrazhi-per-drejtesi-te-pavarur/20%Always2018-12-10 09:02
https://next-television.com/publikohen-imazhe-jozyrtare-te-galaxy-s10-ekrani-i-vecante/20%Always2018-12-10 08:52
https://next-television.com/studentet-e-dhjetorit-qe-nuk-kerkojne-pushtet-por-shtet/20%Always2018-12-10 08:51
https://next-television.com/nese-ke-keto-5-gjera-duhet-ti-jesh-mirenjohes-e-jetes/20%Always2018-12-10 08:37
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-gati-per-komunikim-te-hapur-me-studentet-dhe-pedagoget/20%Always2018-12-10 08:16
https://next-television.com/tirane-policia-rrugore-ben-bilancin-e-javes-21-te-arrestuar/20%Always2018-12-10 08:12
https://next-television.com/itali-zjarr-masiv-40-te-intoksikuar-dhe-dy-te-vdekur/20%Always2018-12-10 08:05
https://next-television.com/gati-padia-ndaj-shakires-per-evazion-fiskal/20%Always2018-12-10 08:05
https://next-television.com/nje-specie-e-re-dinosauri-zbulohet-ne-australi/20%Always2018-12-10 07:59
https://next-television.com/france-presidenti-macron-organizon-takime-per-situaten/20%Always2018-12-10 07:50
https://next-television.com/rrezohet-palma-dhe-ze-ciftin-e-bashkeshorteve-poshte-vdes-burri/20%Always2018-12-10 07:50
https://next-television.com/tre-trendet-qe-duhet-te-dine-nuset-e-2019/20%Always2018-12-10 07:46
https://next-television.com/lojtaret-e-juves-shtangen-ne-superklasike-ja-cfare-u-ndodh/20%Always2018-12-10 07:41
https://next-television.com/mesi-i-vogel-largohet-nga-shtepia-shkak-behet-nje-kercenim/20%Always2018-12-10 07:35
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-kosova-po-pergatitet-per-masa-te-reja-ndaj-serbise/20%Always2018-12-10 07:34
https://next-television.com/gjirokaster-mjeti-del-nga-rruga-tre-te-plagosur/20%Always2018-12-10 07:30
https://next-television.com/britani-e-madhe-kryeministrja-may-rrezimi-i-propozimeve-te-mia-sjell-kaos/20%Always2018-12-10 07:29
https://next-television.com/horoskopi-ditor-10-dhjetor-2018/20%Always2018-12-10 07:25
https://next-television.com/japoni-ish-kreu-i-nissan-akuzohet-per-sjellje-te-pahijshme-financiare/20%Always2018-12-10 07:24
https://next-television.com/beograd-mijera-vete-kunder-qeverise-dhe-presidentit-vucic/20%Always2018-12-09 15:18
https://next-television.com/pallto-teddy-bear-perseri-tendence-e-dimrit-2018-2019/20%Always2018-12-09 15:12
https://next-television.com/zbulohet-se-sa-ka-qene-rroga-e-enver-hoxhes/20%Always2018-12-09 14:46
https://next-television.com/kompania-bigrep-prodhon-motorin-e-pare-te-printuar-ne-3d/20%Always2018-12-09 14:32
https://next-television.com/pese-hile-si-te-ecim-me-taka-ne-menyre-perfekte/20%Always2018-12-09 13:54
https://next-television.com/groenlande-shkrirja-e-akullit-ne-nivele-te-paprecedenta/20%Always2018-12-09 13:36
https://next-television.com/tirane-kryebashkiaku-veliaj-kemi-nje-bashkepunim-total-nga-qytetaret/20%Always2018-12-09 13:32
https://next-television.com/mowgli-i-xhungles-versioni-i-ri-i-2019-nga-serkis/20%Always2018-12-09 13:21
https://next-television.com/korce-festivali-i-dritave-nis-muajin-festiv/20%Always2018-12-09 13:14
https://next-television.com/sarande-policia-kerkon-detyrim-paraqitje-per-policin-grek/20%Always2018-12-09 12:38
https://next-television.com/londer-britaniket-ndryshojne-qendrimin-ndaj-brexit/20%Always2018-12-09 12:26
https://next-television.com/universitet-oxford-dhe-cambridge-gjithnje-e-me-elitare/20%Always2018-12-09 12:17
https://next-television.com/studimi-i-national-marriage-project-shkaku-kryesor-i-ndarjeve-se-cifteve-jo-me-tradhetia-por/20%Always2018-12-09 11:42
https://next-television.com/victoria-beckham-zbulon-zgjidhjen-e-duhur-per-make-up-in/20%Always2018-12-09 11:33
https://next-television.com/armeni-zgjedhje-te-perkohshme-parlamentare/20%Always2018-12-09 11:25
https://next-television.com/fier-ministri-gjiknuri-dixhitalizim-i-fondeve-te-te-dhenave-teknike-te-hidrokarbureve/20%Always2018-12-09 11:21
https://next-television.com/buxheti-2019-ministri-ahmetaj-rritje-page-per-65-mije-te-punesuar/20%Always2018-12-09 11:16
https://next-television.com/shkoder-koncert-kunder-dhunes-gjinore/20%Always2018-12-09 11:11
https://next-television.com/vlore-40-vjecari-djeg-femijet-me-benzine/20%Always2018-12-09 10:58
https://next-television.com/rendesia-e-vaktit-te-mengjesit/20%Always2018-12-09 10:54
https://next-television.com/obsh-raporti-shqiperia-ne-top-listen-e-keqe-te-shteteve-evropiane-per-aksidentet/20%Always2018-12-09 10:50
https://next-television.com/pd-deputeti-paloka-gjiknuri-si-kamarieri-tek-pista-e-hekurudhes/20%Always2018-12-09 10:42
https://next-television.com/elbasan-ne-pranga-35-vjecari-tentoi-te-korruptoje-efektivin/20%Always2018-12-09 10:20
https://next-television.com/skrapar-arrestohet-i-riu-i-akuzuar-per-perndjekje/20%Always2018-12-09 10:11
https://next-television.com/pd-deputeti-shehu-rama-te-sqaroje-pse-u-largua-nga-vendi/20%Always2018-12-09 09:47
https://next-television.com/new-york-bebe-rexha-ndez-skenen-e-iheartradio-jingle-ball/20%Always2018-12-09 09:23
https://next-television.com/ronela-hajati-flet-per-veshtiresite-dhe-suksesin-ne-karriere/20%Always2018-12-09 09:19
https://next-television.com/a-mund-ta-gjeni-thesin-me-para-ne-mesin-e-qindra-kutive-te-dhuratave/20%Always2018-12-09 09:18
https://next-television.com/njihuni-me-9-zakonet-me-te-cuditshme-te-mbretereshes-elizabeth-ii/20%Always2018-12-09 09:14
https://next-television.com/mesojeni-tani-ky-eshte-kuptimi-i-frikshem-i-numrit-te-djallit-666/20%Always2018-12-09 09:10
https://next-television.com/doni-te-zbuloni-se-cfare-ju-pret-ne-te-ardhmen-leximi-i-dores-tuaj-ju-tregon-shume-detaje/20%Always2018-12-09 09:05
https://next-television.com/letra-e-zotit-shitet-rreth-3-milion-dollare-ne-ankand/20%Always2018-12-09 09:03
https://next-television.com/protesta-e-shpreses/20%Always2018-12-09 09:00
https://next-television.com/ja-si-duket-pa-grim-nora-istrefi/20%Always2018-12-09 08:59
https://next-television.com/itali-arrestohet-21-vjecari-shqiptar-per-trafik-kokaine/20%Always2018-12-09 08:50
https://next-television.com/tirane-studentet-serish-ne-proteste-para-ministrise-se-arsimit/20%Always2018-12-09 08:09
https://next-television.com/shba-dorehiqet-shefi-i-stafit-te-shtepise-se-bardhe/20%Always2018-12-09 07:58
https://next-television.com/france-kryeministri-philippe-premton-unitet-pas-protestave-te-dhunshme/20%Always2018-12-09 07:53
https://next-television.com/serbi-mediat-vendase-shba-e-konsideron-kosoven-partner-strategjik/20%Always2018-12-09 07:31
https://next-television.com/shba-ish-sekretari-tillerson-trump-i-padisiplinuar/20%Always2018-12-09 07:23
https://next-television.com/horoskopi-ditor-09-dhjetor-2018/20%Always2018-12-09 07:17
https://next-television.com/spektakel-dhe-dritherima-ne-niko-dovana-por-teuta-eshte-e-pafat-nuk-arrin-te-marre-fitoren-e-merituar/20%Always2018-12-08 20:23
https://next-television.com/durres-zbulohet-grupi-qe-vidhte-lokalet-dhe-banesat/20%Always2018-12-08 20:14
https://next-television.com/shba-historia-e-vecante-e-carrie-hooper-it-dhe-adhurimi-i-saj-per-shqiptaret/20%Always2018-12-08 20:05
https://next-television.com/teksti-kenges-psikopatja-jote-a-eshte-e-vjedhur/20%Always2018-12-09 08:32
https://next-television.com/tirane-zyrtare-infermieret-proteste-me-20-dhjetor-para-ministrise-se-shendetesise/20%Always2018-12-08 19:48
https://next-television.com/tirane-rama-largohet-jashte-vendit-kryeministria-mban-sekret-lajmin/20%Always2018-12-08 19:44
https://next-television.com/volkswagen-nuk-ndalet-zotohet-te-prodhoje-15-mln-makina-elektrike/20%Always2018-12-08 19:38
https://next-television.com/tirane-zyra-e-sherbimeve-te-tatimeve-i-nenshtrohet-rikonstruksionit/20%Always2018-12-08 19:33
https://next-television.com/shba-pse-ka-rendesi-arrestimi-i-drejtoreshes-se-huawei/20%Always2018-12-08 19:28
https://next-television.com/finalistet-e-kenges-magjike-2018/20%Always2018-12-08 19:21
https://next-television.com/shba-ngadalesohet-tregu-i-punes-parashikojne-ulje-te-agresivitetit-te-fed/20%Always2018-12-08 19:15
https://next-television.com/kanada-zbulohet-shpella-gjigande-e-pashkelur-ndonjehere/20%Always2018-12-08 19:06
https://next-television.com/tirane-kuvendi-drejt-votimit-per-shfuqizimin-e-ligjit-7501-per-pronen/20%Always2018-12-08 19:00
https://next-television.com/pse-nje-nga-keshtjellat-me-spektakolare-te-europes-u-shit-me-cmim-qesharak/20%Always2018-12-08 18:22
https://next-television.com/kosove-kryeministri-publikon-vendimin-familjet-e-varfera-nuk-do-te-paguajne-me-faturen-e-ujit/20%Always2018-12-08 18:18
https://next-television.com/durres-kosova-merr-zyrat-e-doganes-funksionale-nga-1-janari-2019/20%Always2018-12-08 18:12
https://next-television.com/ferguson-zgjedh-pasuesin-e-mourinhos-te-manchester-united/20%Always2018-12-08 18:08
https://next-television.com/napoli-mposht-bindshem-frosinonen/20%Always2018-12-08 18:02
https://next-television.com/kisha-katolike-inkurajon-studentet-te-mos-terhiqen/20%Always2018-12-08 17:55
https://next-television.com/tirane-skandali-nderkombetar-i-sherbimit-sekret-ne-shqiperi/20%Always2018-12-08 17:47
https://next-television.com/tirane-regjistrimi-i-pasurive-te-paluajtshme-tashme-me-sherbim-per-24-ore/20%Always2018-12-08 17:30
https://next-television.com/united-e-arsenal-rikthehen-te-fitorja-salah-udheheq-liverpoolin-drejt-kreut/20%Always2018-12-08 17:10
https://next-television.com/tirane-protesta-njihuni-me-pedagogen-militante-qe-shkon-sa-nga-pd-sa-te-lsi/20%Always2018-12-08 17:04
https://next-television.com/tirane-i-infiltruari-i-veliajt-ne-proteste-akuzon-mediat-shprese-plote-se-nje-dite-do-reflektoni/20%Always2018-12-08 16:59
https://next-television.com/vanessa-ponce-de-leon-kurorezohet-ne-miss-world-2018/20%Always2018-12-08 16:43
https://next-television.com/hunde-e-madhe-krenari-e-madhe-ja-sa-eshte-e-vertete/20%Always2018-12-08 16:32
https://next-television.com/gjirokaster-urat-e-fshatrave-te-dropullit-te-shembura-nga-prurjet-e-lumenjve/20%Always2018-12-08 16:18
https://next-television.com/16-vjec-por-miliarder-brenda-shtepise-se-te-riut-qe-fiton-para-me-thase/20%Always2018-12-08 16:12
https://next-television.com/tirane-andrea-gjini-kryetari-i-lri-se-se-lezhes-ne-krye-te-protestes-studentore/20%Always2018-12-08 16:06
https://next-television.com/france-protestat-shkon-ne-700-numri-i-te-ndaluarve/20%Always2018-12-08 15:51
https://next-television.com/tirane-pritet-ndryshimi-i-ligjit-per-mediat-gjobat-per-shpifje-deri-ne-1-milione-leke/20%Always2018-12-08 15:47
https://next-television.com/tirane-verifikimi-ne-terren-arrsh-ulet-numri-i-objekteve-qe-preken-nga-unaza/20%Always2018-12-08 15:43
https://next-television.com/futboll-besa-fiton-ndaj-tomorrit-siguron-vendin-e-dyte-ne-renditje/20%Always2018-12-08 15:24
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-mirenjohje-studenteve-inkurajoj-te-rinjte/20%Always2018-12-08 15:19
https://next-television.com/ledina-celo-zbulon-shtepine-e-saj-te-dekoruar-per-festa/20%Always2018-12-08 15:15
https://next-television.com/tirane-dita-e-rinise-ish-kryeministri-berisha-studentet-e-90-heronj-ky-dhjetori-i-dyte/20%Always2018-12-08 15:05
https://next-television.com/tirane-kryetarja-e-lsi-se-apel-arta-markut-hetoje-si-burrneshe-mos-hezito/20%Always2018-12-08 14:54
https://next-television.com/tirane-gati-te-le-mandatin-vajza-e-azem-hajdarit-krahe-me-studentet/20%Always2018-12-08 14:42
https://next-television.com/tirane-ministri-gjiknuri-zgjidhim-kontraten-nese-konfirmohet-falsifikimi/20%Always2018-12-08 14:36
https://next-television.com/sarande-policia-shoqeron-5-persona-ne-bulerat-dhe-kreun-e-omonia-s/20%Always2018-12-08 14:26
https://next-television.com/tirane-banoret-e-unazes-se-re-i-jane-bashkuar-protestes-se-studenteve-ne-rrugen-e-durresit/20%Always2018-12-08 14:22
https://next-television.com/tirane-studentet-perzene-ministren-nikolla-por-nuk-hedhin-veze/20%Always2018-12-08 14:13
https://next-television.com/futboll-pele-maradona-eshte-me-i-miri-ne-bote/20%Always2018-12-08 13:46
https://next-television.com/9306-2/20%Always2018-12-08 13:21
https://next-television.com/sarande-arrestohet-nje-polic-grek/20%Always2018-12-08 12:54
https://next-television.com/be-mbeshtet-shqiperine-per-axhenden-dixhitale/20%Always2018-12-08 12:46
https://next-television.com/kosove-falsifikonin-para-arrestohen-dy-persona-ne-flagrance/20%Always2018-12-08 12:35
https://next-television.com/kavaje-dita-e-rinise-te-rinjte-ndihmojne-ne-ndertimin-e-parkut-te-ri-te-qytetit/20%Always2018-12-08 12:30
https://next-television.com/nasa-regjistron-tingujt-e-pare-te-eres-ne-mars/20%Always2018-12-08 11:55
https://next-television.com/prishtine-osman-taka-shfaqja-e-trupes-se-baletit-te-kosoves/20%Always2018-12-08 11:53
https://next-television.com/ish-e-dashura-e-arkanit-futet-ne-kosove-takon-zyrtaret-serbe/20%Always2018-12-08 11:49
https://next-television.com/sarande-dita-e-rinise-thirrje-per-proteste/20%Always2018-12-08 11:34
https://next-television.com/kosove-sulm-kibernetik-komunikimeve-elektronike-zyrtare/20%Always2018-12-08 11:25
https://next-television.com/pese-oret-e-studenteve-qe-rrezuan-5-vitet-e-rilindjes/20%Always2018-12-08 11:12
https://next-television.com/tirane-kryemadhi-studentet-na-dhane-nje-mesim-ne-politikaneve/20%Always2018-12-08 10:57
https://next-television.com/tirane-dita-e-rinise-basha-kuvendi-do-te-pastrohet-nga-krimi-ose-do-te-rrezohet/20%Always2018-12-08 10:46
https://next-television.com/hebrenjte-te-alarmuar-nga-rritja-e-antisemitizmit/20%Always2018-12-08 08:51
https://next-television.com/elbasan-ishte-shpallur-ne-kerkim-arrestohet-47-vjecari/20%Always2018-12-08 08:44
https://next-television.com/diete-efikase-per-linja-perfekte-per-vetem-14-dite/20%Always2018-12-08 08:38
https://next-television.com/france-protesta-e-jelekverdheve-blindohet-parisi/20%Always2018-12-08 08:34
https://next-television.com/te-martuar-prej-muajsh-por-nuk-jetojne-bashke-aktorja-zbulon-arsyen-e-forte/20%Always2018-12-08 08:31
https://next-television.com/gjirokaster-pengohen-ne-kakavije-200-shtetas-greke/20%Always2018-12-08 08:25
https://next-television.com/nenat-me-femije-plaken-me-perpara/20%Always2018-12-08 08:20
https://next-television.com/mac-miller-merr-nominimin-e-pare-ne-grammy-pas-vdekjes/20%Always2018-12-08 08:15
https://next-television.com/ilary-blasi-cfare-me-kerkoi-francesco-totti-kur-e-njoha/20%Always2018-12-08 07:59
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-per-8-dhjetorin-mirenjohje-studenteve/20%Always2018-12-08 07:54
https://next-television.com/spaleti-kritkon-skuadren-e-tij-beme-gabime-banale-u-treguam-naive/20%Always2018-12-08 07:49
https://next-television.com/tirane-studentet-vazhdojne-edhe-sot-protesten/20%Always2018-12-08 07:46
https://next-television.com/cmenden-serbet-kosova-blen-ne-shba-4-mld-dollare-arme/20%Always2018-12-08 07:38
https://next-television.com/ceki-presidenti-zeman-kritikon-sherbimin-e-tij-te-inteligjences/20%Always2018-12-08 07:33
https://next-television.com/itali-tragjedi-ne-nje-disko-gjashte-te-vdekur-dhe-mbi-100-te-plagosur/20%Always2018-12-08 07:27
https://next-television.com/lsi-deputeti-braimllari-prokuroria-te-nise-hetimet-per-gjiknurin/20%Always2018-12-07 20:51
https://next-television.com/moda-kete-sezon-kur-frymezimi-vjen-nga-arti/20%Always2018-12-07 20:09
https://next-television.com/brazil-deshton-tentativa-e-grabitjes-se-bankes-11-te-vdekur/20%Always2018-12-07 19:54
https://next-television.com/fier-arrestohet-32-vjecari-i-shpallur-ne-kerkim/20%Always2018-12-07 19:51
https://next-television.com/france-ministri-le-maire-me-shume-kembime-tregtare-me-kinen/20%Always2018-12-07 19:41
https://next-television.com/kembimi-valutor-leku-triumfues-ndaj-valutave-te-huaja/20%Always2018-12-07 19:38
https://next-television.com/kine-presidenti-steinmeier-te-drejtat-e-njeriut-jane-baza-e-rendit-nderkombetar/20%Always2018-12-07 19:34
https://next-television.com/portugali-fleckenstein-shqiperia-ka-kryer-detyrat-per-hapjen-e-negociatave-me-be/20%Always2018-12-07 19:31
https://next-television.com/itali-ne-pranga-i-riu-shqiptar-me-droge-dhe-tre-mije-euro/20%Always2018-12-07 19:27
https://next-television.com/tirane-banka-e-shqiperise-performanca-financiare-mbetet-e-mire/20%Always2018-12-07 19:21
https://next-television.com/tirane-kreu-rama-188-milione-euro-per-godinat-studentore/20%Always2018-12-07 19:18
https://next-television.com/gjirokaster-banka-boterore-ne-shqiperi-takim-sensibilizues/20%Always2018-12-07 19:13
https://next-television.com/austri-opec-dhe-aleatet-e-tij-ulin-prodhimin-e-naftes/20%Always2018-12-07 19:09
https://next-television.com/kosove-ministria-e-jashtme-konfirmon-sulmin-e-rrjetit-nga-hakeret-serbe/20%Always2018-12-07 19:05
https://next-television.com/itali-ne-pranga-dy-shqiptare-dy-kg-heroine-te-fshehur-ne-vreshta/20%Always2018-12-07 18:53
https://next-television.com/tirane-kater-te-arrestuar-per-trafik-kokaine/20%Always2018-12-07 18:36
https://next-television.com/lsi-kreu-vasili-prokuroria-e-vdekur-ti-bllokohet-pasaporta-rames/20%Always2018-12-07 18:32
https://next-television.com/itali-vatikani-cel-festat-e-fundvitit/20%Always2018-12-07 18:20
https://next-television.com/futboll-super-sfida-juve-inter-ne-derbin-e-italise/20%Always2018-12-07 18:08
https://next-television.com/tirane-automjeti-perplaset-me-urbanin-e-linjes-tirana-e-re/20%Always2018-12-07 18:05
https://next-television.com/autostrada-tirane-durres-autobusi-perplas-per-vdekje-kalimtarin/20%Always2018-12-07 18:00
https://next-television.com/harpers-baazar-liston-shqiperine-ne-10-vendet-qe-duhen-vizituar-kete-vere/20%Always2018-12-07 17:56
https://next-television.com/durres-aksident-prane-ures-se-dajlanit-bllokohet-qarkullimi/20%Always2018-12-07 17:52
https://next-television.com/nje-hap-me-prane-fitores-se-betejes-me-kancerin/20%Always2018-12-07 17:26
https://next-television.com/tirane-ambasada-e-shba-krijimi-i-klgj-dhe-klp-hap-madhor-per-drejtesine/20%Always2018-12-07 17:21
https://next-television.com/tirane-gjendet-i-pajete-nje-60-vjecar/20%Always2018-12-07 17:07
https://next-television.com/france-jeleket-e-verdhe-shtojne-kerkesat-ndaj-qeverise/20%Always2018-12-07 17:04
https://next-television.com/atletet-qe-do-te-mbizoterojne-ne-2019/20%Always2018-12-07 16:54
https://next-television.com/gjermani-sekretarja-karrenbauer-ne-vend-te-kancelares-merkel/20%Always2018-12-07 16:38
https://next-television.com/pd-kreu-basha-rama-e-ka-humbur-davane-nga-protestat/20%Always2018-12-07 16:32
https://next-television.com/japoni-kompania-nissan-thirrje-ndaj-150-000-automjete-per-mungese-te-kontrollit/20%Always2018-12-07 16:29
https://next-television.com/tirane-ambasadori-soreca-bashkepunimi-rajonal-pershpejton-integrimin-ne-be/20%Always2018-12-07 16:25
https://next-television.com/shba-niveli-i-papunesise-qendron-ne-37-perqind/20%Always2018-12-07 16:19
https://next-television.com/tirane-prokuroria-nis-hetimet-per-tenderin-e-unazes-se-re/20%Always2018-12-07 16:12
https://next-television.com/qesh-sepse-nuk-qaj-dot-nga-trishtimi/20%Always2018-12-07 16:05
https://next-television.com/kine-i-ftohti-ekstrem-pushton-vendin/20%Always2018-12-07 16:02
https://next-television.com/nje-grand-gala-per-kompozitorin-e-dashurise-agim-krajka/20%Always2018-12-07 15:26
https://next-television.com/dhjete-vjet-burg-per-ciftin-qe-e-trajtonte-foshnjen-si-aksesor-mode/20%Always2018-12-07 15:17
https://next-television.com/gjermani-angela-merkel-largohet-nga-drejtimi-i-cdu/20%Always2018-12-07 15:12
https://next-television.com/alkool-dhe-droge-skandal-me-futbollistet-e-arsenalit/20%Always2018-12-07 15:06
https://next-television.com/tirane-ligji-i-ri-efektivet-qe-spajisen-me-certifikate-sigurie-perjashtohen/20%Always2018-12-07 14:56
https://next-television.com/si-ta-kontrollojme-xhelozine/20%Always2018-12-07 14:46
https://next-television.com/kreditoret-premiere-ne-arturbina/20%Always2018-12-07 14:35
https://next-television.com/tirane-ministrja-nikolla-inspekton-konviktet-pas-protestes/20%Always2018-12-07 14:34
https://next-television.com/kruje-dy-persona-kapen-me-mina-me-telekomande/20%Always2018-12-07 14:30
https://next-television.com/lulelakra-nje-bombe-e-vertete-vlerash-ushqyese-te-gjitha-arsyet-pse-duhet-ta-hani-pergjate-dimrit/20%Always2018-12-07 14:29
https://next-television.com/edhe-ne-ngrirje-mund-tju-prishen-ushqimet-ja-sa-gjate-mund-ti-ruani-ato/20%Always2018-12-07 14:21
https://next-television.com/nje-truk-i-thjeshte-per-te-trajtuar-buzet-e-plasaritura/20%Always2018-12-07 14:08
https://next-television.com/moderatorja-jona-spahiu-ka-dale-sot-ne-mbeshtetje-te-studenteve-qe-po-protestojne-prej-4-ditesh-ne-kryeqytet/20%Always2018-12-07 14:36
https://next-television.com/travis-scott-e-tradhton-kylie-jenner-thyen-heshtjen/20%Always2018-12-07 14:03
https://next-television.com/kuzhine-tave-me-patate-kunguj-dhe-salce-beshamel-pa-qumesht-e-gjalpe/20%Always2018-12-07 14:35
https://next-television.com/desada-metaj-ofendon-publikisht-jonida-shehun-katnare-me-komplekse-nuk-del-dot-nga-lekura-e-provinces/20%Always2018-12-07 13:44
https://next-television.com/tirane-lindita-nikolla-reagon-e-gatshme-te-takohem-me-studentet-por-nuk-mund-te-shkoj-ne-shesh/20%Always2018-12-07 13:34
https://next-television.com/nuk-e-ke-shpirtin-e-festes-neqoftese-nuk-i-i-ben-vetullat-keshtu/20%Always2018-12-07 13:09
https://next-television.com/bulqize-gruaja-me-trinjake-nuk-lind-dot-ska-as-gjinekologe/20%Always2018-12-07 13:02
https://next-television.com/flori-mumajesi-zbulon-me-ne-fund-se-kujt-i-dedikohet-kenga-plas/20%Always2018-12-07 13:01
https://next-television.com/kuriozitete-te-padegjuara-per-femijet-binjake/20%Always2018-12-07 12:40
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-do-te-takohet-me-studentet/20%Always2018-12-07 12:30
https://next-television.com/tirane-dy-aleatet-kryesore-kercenojne-bashen-do-djegim-mandatet/20%Always2018-12-07 12:08
https://next-television.com/tirane-bashkia-tjeter-rekord-103-tendere-te-dyshimte-per-6-muaj/20%Always2018-12-07 11:57
https://next-television.com/komisioni-evropian-perzgjedh-tiranen-per-cmimin-kryeqyteti-i-gjelber-europian/20%Always2018-12-07 11:56
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-vlereson-me-titullin-e-larte-peshengritesin-briken-calja/20%Always2018-12-07 11:47
https://next-television.com/shba-kreu-i-klsh-leskaj-ne-washington-takime-me-homologun-dodaro/20%Always2018-12-07 11:46
https://next-television.com/i-burgosuri-zgjedh-karrigen-elektrike-ne-vend-te-injeksionit-vdekjeprures/20%Always2018-12-07 11:40
https://next-television.com/tirane-ja-emrat-e-28-deputeteve-te-opozites-qe-iu-digjet-mandati/20%Always2018-12-07 11:28
https://next-television.com/greqi-kapen-3-shqiptare-me-droge/20%Always2018-12-07 11:21
https://next-television.com/godet-juventus-alex-sandro-rinovon-deri-ne-vitin-2023/20%Always2018-12-07 11:16
https://next-television.com/narcos-shkon-ne-meksike/20%Always2018-12-07 11:15
https://next-television.com/tirane-reagon-ministrja-nikolla-protesta-eshte-legjitime-studentet-kane-te-drejte/20%Always2018-12-07 11:13
https://next-television.com/si-ndikojne-produktet-kozmetike-dhe-pastat-e-dhembeve-te-grate-shtatzena/20%Always2018-12-07 11:10
https://next-television.com/nga-dhimbja-ne-duartrokitje-sakrifica-e-nikut-per-te-performuar-ne-kenga-magjike/20%Always2018-12-07 11:04
https://next-television.com/kenga-magjike-surpriza-e-bora-zemanit/20%Always2018-12-07 10:58
https://next-television.com/zvicer-ekzekutoi-tre-shqiptare-del-para-gjyqit-autori/20%Always2018-12-07 10:55
https://next-television.com/tirane-studentet-ne-diten-e-katert-te-protestes/20%Always2018-12-07 10:51
https://next-television.com/ariana-grande-pranon-cmimin-gruaja-e-vitit/20%Always2018-12-07 10:49
https://next-television.com/itali-denohen-5-shqiptaret-per-vrasje/20%Always2018-12-07 10:45
https://next-television.com/tirane-protesta-e-studenteve-petrit-vasili-rama-i-do-te-gjithe-gdhe-si-vetja/20%Always2018-12-07 10:39
https://next-television.com/tirane-studentet-paralajmerojne-greve-urie-kujdes-protesta-mund-te-pershkallezohet/20%Always2018-12-07 10:38
https://next-television.com/tirane-zgjidhet-keshilli-i-emerimeve-ne-drejtesi/20%Always2018-12-07 10:34
https://next-television.com/france-frike-nga-protestuesit-mbyllen-kulla-eifel-muzete-e-dyqanet/20%Always2018-12-07 10:30
https://next-television.com/tirane-sot-ne-neser-ju-studentet-thirrje-gjimnazisteve-pezulloni-mesimin/20%Always2018-12-07 10:30
https://next-television.com/alarm-per-bombe-evakuohen-zyrat-e-cnn/20%Always2018-12-07 10:22
https://next-television.com/qyteti-i-shiut-acid-pastron-ambientin-e-tij/20%Always2018-12-07 10:20
https://next-television.com/tirane-arrsh-pezullon-punimet-ne-lotin-nr-1-te-unazes-se-madhe/20%Always2018-12-07 10:16
https://next-television.com/tirane-bizneset-ulin-qepenat-jemi-ne-proteste-per-studentet/20%Always2018-12-07 10:02
https://next-television.com/fier-vijojne-me-intensitet-punimet-per-rehabilitimin-e-gjanices/20%Always2018-12-07 10:02
https://next-television.com/tirane-kuvendi-nis-hedhjen-e-shortit-per-zgjedhjen-e-anetareve-te-ked/20%Always2018-12-07 09:58
https://next-television.com/golden-globes-lady-gaga-nominohet-aktorja-me-e-mire-2/20%Always2018-12-07 09:57
https://next-television.com/budapest-promovimi-i-kultures-shqiptare-ne-panairin-diplomatik/20%Always2018-12-07 09:54
https://next-television.com/filipine-arrestohet-prifti-77-vjecar-per-abuzim-seksual-te-femijeve/20%Always2018-12-07 09:46
https://next-television.com/intrigat-e-futbollit-football-leaks-shenjestron-atleticon/20%Always2018-12-07 09:46
https://next-television.com/kuvend-pas-refuzimit-te-metes-nis-hedhja-e-shortit-per-ked/20%Always2018-12-07 09:42
https://next-television.com/shba-trump-zgjedh-zedhenesen-e-dash-per-ambasadore-ne-okb/20%Always2018-12-07 09:35
https://next-television.com/kine-arrestimi-i-kryefinancieres-se-huawei-t-nje-shkelje-te-te-drejtave-te-njeriut/20%Always2018-12-07 09:28
https://next-television.com/greqi-ndizet-athina-ne-10-vjetorin-e-vrasjes-se-grigoropoulos/20%Always2018-12-07 09:14
https://next-television.com/izrael-lejimi-i-eksportit-te-kanabisit-per-qellime-mjekesore/20%Always2018-12-07 09:06
https://next-television.com/ralph-thyen-internetin-mberrin-ne-rrjetin-e-kinemave-imperial/20%Always2018-12-07 08:58
https://next-television.com/derbi-i-italise-luhet-edhe-ne-merkato-zbulohen-synimet-e-perbashketa-te-klubeve/20%Always2018-12-07 08:52
https://next-television.com/france-89-mije-police-do-te-blindojne-vendin-gjate-protestes-se-te-shtunes/20%Always2018-12-07 08:45
https://next-television.com/juric-per-rekord-shkarkohet-tre-here-brenda-22-muajsh-nga-genoa/20%Always2018-12-07 08:38
https://next-television.com/serie-a-de-biasi-lekund-pankinat-e-dy-vellezerve-inzaghi/20%Always2018-12-07 08:33
https://next-television.com/kosove-prokuroria-e-posacme-do-te-intervistoje-nje-zyrtar-te-larte-te-uck-se/20%Always2018-12-07 08:23
https://next-television.com/golden-globes-lady-gaga-nominohet-aktorja-me-e-mire/20%Always2018-12-07 08:12
https://next-television.com/perberesi-natyral-qe-na-ve-ne-gjume-dhe-ben-tretjen-e-ushqimeve/20%Always2018-12-07 08:01
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-zyrtaret-e-be-kerkuan-falje/20%Always2018-12-07 07:58
https://next-television.com/tirane-miratohet-ne-kuvend-heqja-e-roaming-ut-me-kosoven/20%Always2018-12-07 07:56
https://next-television.com/raporti-i-obsh-aksidentet-rrugore-vrasin-nje-person-cdo-24-sekonda/20%Always2018-12-07 07:51
https://next-television.com/tirane-marredhenia-e-kushtezuar-me-kuvendin-opozita-rrezikon-mandatet/20%Always2018-12-07 07:48
https://next-television.com/heather-nauert-pritet-te-emerohet-ambasadore-e-shba-se-ne-okb/20%Always2018-12-07 07:47
https://next-television.com/arrestimi-i-huawei-justin-trudeau-mohon-motivimin-politik/20%Always2018-12-07 07:39
https://next-television.com/tirane-banoret-e-shkozes-ne-proteste-bllokohet-rruga/20%Always2018-12-07 07:38
https://next-television.com/bebe-rexha-ne-listen-e-kengeve-me-te-degjuara-te-2018/20%Always2018-12-07 07:34
https://next-television.com/pd-deputetja-duma-edhe-nese-tarifat-nuk-jane-rritur-eshte-rritur-kostoja-e-jeteses/20%Always2018-12-06 21:43
https://next-television.com/pd-deputeti-shehaj-gjiknuri-ne-amerike-kur-u-krijua-kompania/20%Always2018-12-06 21:34
https://next-television.com/kanada-kryeministri-trudeau-nuk-ka-nderhyrje-politike-ne-arrestimin-e-zyrtares-se-huawei/20%Always2018-12-06 21:25
https://next-television.com/athine-30-te-arrestuar-dhe-nje-i-plagosur-gjate-protestes/20%Always2018-12-06 21:16
https://next-television.com/ministrja-nikolla-studentet-kane-gjithmone-te-drejte/20%Always2018-12-06 21:08
https://next-television.com/shba-kryetari-i-klsh-takim-me-kontrollorin-dodaro/20%Always2018-12-06 20:51
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-unaza-e-re-duhet-te-realizohet/20%Always2018-12-06 20:22
https://next-television.com/bruksel-ministrat-e-be-aprovojne-krijimin-e-agjencise-evropiane-te-punes/20%Always2018-12-06 19:43
https://next-television.com/proceedings-of-national-academy-of-sciences-shfarosja-e-6-te-e-tokes-ka-nisur/20%Always2018-12-06 19:38
https://next-television.com/londer-presidenti-thaci-takon-ministrin-duncan/20%Always2018-12-06 19:30
https://next-television.com/elbasan-aksidentohen-tre-persona/20%Always2018-12-06 19:14
https://next-television.com/kuzhina-tave-me-patate-kunguj-dhe-salce-beshamel/20%Always2018-12-06 19:11
https://next-television.com/ps-deputetja-spiropali-kerkesa-e-studenteve-eshte-e-arsyeshme/20%Always2018-12-06 19:01
https://next-television.com/rusi-gjashte-miliarde-dollare-investime-ne-venezuele/20%Always2018-12-06 18:57
https://next-television.com/greqi-protesta-te-dhunshme-antiqeveritare/20%Always2018-12-06 18:34
https://next-television.com/rikthehet-stili-faraonik-ne-pasarelat-e-modes/20%Always2018-12-06 18:26
https://next-television.com/arrsh-rruga-dixhitale-me-afer-qytetareve/20%Always2018-12-06 18:05
https://next-television.com/tirane-ministrja-gjonaj-nuk-ka-amnisti-per-burrat-dhunues/20%Always2018-12-06 17:58
https://next-television.com/pd-kreu-basha-duan-ti-nxjerrin-nga-shtepite-ne-mes-te-dimrit/20%Always2018-12-06 17:52
https://next-television.com/martesa-ne-moshe-te-re-ndikues-i-numrit-te-madh-te-divorceve/20%Always2018-12-06 17:45
https://next-television.com/vlore-aksidentohet-per-vdekje-63-vjecari/20%Always2018-12-06 17:38
https://next-television.com/shba-lagarde-rritje-ekonomike-me-e-larte-ne-2019/20%Always2018-12-06 17:25
https://next-television.com/golden-globe-filmi-black-panther-nominohet-per-dramen-me-te-mire/20%Always2018-12-06 17:12
https://next-television.com/sarande-kapen-gjashte-siriane/20%Always2018-12-06 16:50
https://next-television.com/ngjyra-koral-trendi-zyrtar-i-vitit-2019/20%Always2018-12-06 16:44
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-ja-prova-qe-kemi-investuar-ne-arsim/20%Always2018-12-06 16:35
https://next-television.com/evrope-juglindore-bsh-nis-seminarin-e-kerkimeve-ekonomike/20%Always2018-12-06 16:24
https://next-television.com/pd-deputetja-tabaku-fajin-e-ka-ligji-i-arsimit-te-larte/20%Always2018-12-06 16:15
https://next-television.com/sean-penn-ne-stamboll-film-per-vrasjen-e-gazetarit-saudit/20%Always2018-12-06 14:34
https://next-television.com/pirja-e-birres-pas-punes-ndihmon-ne-zvogelimin-e-stresit-dhe-plakjes/20%Always2018-12-06 14:29
https://next-television.com/universitetet-reformim-te-vertete/20%Always2018-12-06 14:29
https://next-television.com/kryeministri-i-te-pasurve-po-perballet-me-revolten-e-te-varferve/20%Always2018-12-06 14:29
https://next-television.com/10-gabimet-qe-bejme-gjate-larjes-se-fytyres/20%Always2018-12-06 14:20
https://next-television.com/be-ja-mbeshtet-shqiperine-me-nje-pakete-prej-94-milione-euro/20%Always2018-12-06 14:17
https://next-television.com/femijet-e-trashegojne-fjalorin-nga-babai-shqiptimin-nga-nena/20%Always2018-12-06 14:13
https://next-television.com/mos-u-lani-me-uje-te-nxehte-ne-dimer/20%Always2018-12-06 14:04
https://next-television.com/shenjat-kur-trurit-i-mungon-oksigjeni/20%Always2018-12-06 13:59
https://next-television.com/kavaje-klubi-i-futbollit-besa-dhe-bashkia-e-kavajes-ndihmojne-qendren-sociale-te-femijeve-video/20%Always2018-12-06 14:12
https://next-television.com/turqi-sekuestrohet-mbi-1-ton-heroine/20%Always2018-12-06 13:46
https://next-television.com/7-ushqimet-qe-na-kthejne-lumturine/20%Always2018-12-06 13:44
https://next-television.com/durres-studentet-e-universitetit-aleksander-moisiu-protestojne-kunder-tarifave-te-rritura-video/20%Always2018-12-06 14:11
https://next-television.com/tirane-kostot-e-ndertimit-paralajmerohet-shtrenjtim-i-apartamenteve/20%Always2018-12-06 13:35
https://next-television.com/tirane-hapet-qendra-e-pare-per-viktimat-e-dhunes-seksuale-ne-shqiperi/20%Always2018-12-06 13:27
https://next-television.com/tirane-lul-berisha-perballet-me-ahmet-ajetin-ne-gjykate-i-cili-tentoi-ta-vrase/20%Always2018-12-06 13:18
https://next-television.com/fier-gruaja-e-zhdukur-qe-prej-24-oresh/20%Always2018-12-06 13:15
https://next-television.com/durres-adoleshentet-tymosin-hashash/20%Always2018-12-06 13:08
https://next-television.com/gjerat-qe-nuk-duhet-tia-thoni-kurre-prinderve-te-femijeve-me-aftesi-te-kufizuara/20%Always2018-12-06 13:05
https://next-television.com/muzeu-i-prekshem-percon-artin-dhe-kulturen-tek-personat-me-aftesi-ndryshe/20%Always2018-12-06 13:12
https://next-television.com/durres-aksioni-kunder-kapsollave-kontrolle-ne-dyqane-dhe-shumica/20%Always2018-12-06 13:00
https://next-television.com/justin-timberlake-anulon-koncertet-per-kete-vit/20%Always2018-12-06 12:56
https://next-television.com/per-ty-nuk-po-ma-ndjen-kenga-e-re-e-mimoza-shkodres-tregon-si-duhet-te-ndihemi-pas-ndarjes/20%Always2018-12-06 12:52
https://next-television.com/valverde-puig-e-pret-nje-karriere-e-gjate/20%Always2018-12-06 12:50
https://next-television.com/plas-skandali-trejs-sejdini-eshte-e-dashura-e-mafiozit-shqiptar/20%Always2018-12-06 12:46
https://next-television.com/lezhe-ndizen-dritat-e-fundvitit/20%Always2018-12-06 12:43
https://next-television.com/pas-ndarjes-cardi-b-zbulon-fytyren-e-vajzes-kulture-por-dicka-nuk-shkon-me-offset/20%Always2018-12-06 12:39
https://next-television.com/serbi-vucic-jemi-ne-situate-te-veshtire-por-sme-pelqen-fjala-lufte/20%Always2018-12-06 12:38
https://next-television.com/2-muaj-pas-lindjes-mami-ajola-publikon-foton-e-pare-te-kajan-dhe-eshte-e-adhurueshme/20%Always2018-12-06 12:35
https://next-television.com/tirane-dorezohet-qeveria-ministria-e-arsimit-shfuqizon-vkm-per-provimet-e-mbartura/20%Always2018-12-06 12:32
https://next-television.com/aty-ku-banon-elita-ju-prezantojme-lagjen-luksoze-ne-stamboll-qe-quhet-fshati-i-shqiptareve/20%Always2018-12-06 12:26
https://next-television.com/japoni-dhurohen-shtepiat-bosh/20%Always2018-12-06 12:19
https://next-television.com/nuk-poston-shpesh-ne-rrjetet-sociale-ja-pse-duhet-te-pergezohesh/20%Always2018-12-06 12:18
https://next-television.com/tirane-arme-me-poste-drejt-anglise-denohet-saimir-cullhaj/20%Always2018-12-06 12:15
https://next-television.com/11-lodrat-e-viteve-90-te-qe-do-tju-bejne-te-pasur-nese-i-keni-akoma/20%Always2018-12-06 12:14
https://next-television.com/tirane-skandal-sallonet-e-thonjve-vatra-te-semundjeve-te-renda/20%Always2018-12-06 12:09
https://next-television.com/cilat-jane-miket-qe-duhet-te-qendroni-sa-me-larg/20%Always2018-12-06 12:09
https://next-television.com/tirane-ministrja-nikolla-mbledh-rektoret-per-protesten-e-studenteve/20%Always2018-12-06 12:05
https://next-television.com/si-ta-kthesh-tualetin-vendin-numer-1-ne-shtepi-per-te-bere-foto/20%Always2018-12-06 11:45
https://next-television.com/flakadanet-ne-derbi-komisioni-i-disiplines-denon-partizanin-dhe-tiranen/20%Always2018-12-06 11:44
https://next-television.com/elbasanplagosi-me-thike-fqinjin-kapet-studenti-23-vjecar/20%Always2018-12-06 11:41
https://next-television.com/5-gjerat-qe-nuk-duhet-te-na-mungojne-ne-valixhe-kur-udhetojme-ne-mot-te-ftohte/20%Always2018-12-06 11:35
https://next-television.com/ju-tregojme-si-te-njihni-nje-person-vetem-nga-fotografia-e-profilit/20%Always2018-12-06 11:28
https://next-television.com/a-duhet-ti-fajesojme-prinderit-nese-femija-i-tyre-shton-ne-peshe/20%Always2018-12-06 11:23
https://next-television.com/5-kenget-me-te-rrezikshme-qe-sduhet-ti-degjoni-kur-i-jepni-makines-dhe-5-me-te-sigurtat/20%Always2018-12-06 11:16
https://next-television.com/nese-sdoni-te-humbni-punen-mos-i-thoni-kurre-keto-5-gjera-ne-rrjetet-sociale/20%Always2018-12-06 11:08
https://next-television.com/pemet-e-zeza-te-krishtlindjeve-jane-trendi-me-i-ri-i-festave-te-fundvitit/20%Always2018-12-06 11:03
https://next-television.com/ja-pse-duhet-te-udhetojme-me-avion-para-ores-0800/20%Always2018-12-06 10:58
https://next-television.com/pse-nuk-duhet-ta-karikoni-asnjehere-celularin-neper-lokale/20%Always2018-12-06 10:54
https://next-television.com/pse-duhet-te-porosisim-shishen-me-te-lire-te-veres-kur-ikim-ne-restorant/20%Always2018-12-06 10:47
https://next-television.com/ajka-i-nderpret-videon-xhensila-myrtezajt-dhe-me-ne-fund-i-degjuam-zerin/20%Always2018-12-06 10:42
https://next-television.com/pogradec-aksident-automobilistik-vdes-ne-spital-77-vjecari/20%Always2018-12-06 10:28
https://next-television.com/shba-ambasada-amerikane-jep-njoftimin-e-rendesishem-per-studentet/20%Always2018-12-06 10:20
https://next-television.com/greqi-reagon-ministria-e-jashtme-shqiptare-per-vrasjen-e-ndodhur-se-fundmi/20%Always2018-12-06 10:14
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-rritje-e-pagave-te-mbi-60-mije-punonjesve/20%Always2018-12-06 10:06
https://next-television.com/tirane-pedagogu-shkon-te-jape-mesim-por-e-gjen-sallen-bosh/20%Always2018-12-06 09:59
https://next-television.com/forcohet-leku-bie-euro-dhe-dollari-rritet-paundi-britanik/20%Always2018-12-06 09:48
https://next-television.com/tirane-studentet-mbulojne-ministrine-nxjerrin-kartonet-e-kuq/20%Always2018-12-06 09:43
https://next-television.com/tirane-studentet-e-mjekesise-serish-ne-proteste-por-sot-vishen-ndryshe/20%Always2018-12-06 09:34
https://next-television.com/gjirokaster-i-vetmi-universitet-ne-shqiperi-qe-ka-bojkotuar-protesten/20%Always2018-12-06 09:29
https://next-television.com/shkoder-tarifat-e-larta-nisin-doreheqjet-e-para/20%Always2018-12-06 09:23
https://next-television.com/tirane-taulant-muka-keshillon-studentet-ne-proteste-shtoni-edhe-nje-kerkese-ne-listen-tuaj/20%Always2018-12-06 09:16
https://next-television.com/serbi-vojislav-shesheli-do-rusine-dhe-kinen-ne-veri-te-kosoves/20%Always2018-12-06 09:09
https://next-television.com/itali-banesa-e-familjes-shqiptare-perfshihet-nga-flaket-rende-nena-dhe-dy-femijet-e-saj/20%Always2018-12-06 09:52
https://next-television.com/ballkan-nivele-te-larta-te-ndotjes-nga-smogu-toksik/20%Always2018-12-06 08:55
https://next-television.com/rusi-vladimir-putin-i-pergjigjet-ultimatumit-te-uashingtonit-zhvillojme-raketat-e-ndaluara/20%Always2018-12-06 08:45
https://next-television.com/sulmuesi-i-interit-nuk-gjen-paqe-perfshihet-ne-nje-aksident-automobilistik/20%Always2018-12-06 08:39
https://next-television.com/shba-lamtumira-e-te-atit-perlotet-ish-presidentit-george-w-bush/20%Always2018-12-06 08:36
https://next-television.com/itali-perndiqte-ish-gruan-arrestohet-43-vjecari-shqiptar/20%Always2018-12-06 08:31
https://next-television.com/agjenti-i-hysajt-tremb-napolin-mbrojtesi-mund-te-largohet-ne-janar/20%Always2018-12-06 08:26
https://next-television.com/korce-protesta-studentore-per-provimet-e-mbartura/20%Always2018-12-06 08:21
https://next-television.com/sllovaki-debohet-diplomati-rus-dyshohet-per-spiunim/20%Always2018-12-06 08:21
https://next-television.com/serbi-brnabic-kercenon-kosoven-me-perdorimin-e-ushtrise/20%Always2018-12-06 08:16
https://next-television.com/serbi-ambasadori-kinez-nuk-do-te-kete-lufte-ne-kosove/20%Always2018-12-06 08:15
https://next-television.com/kosove-zevendeskryeministri-limaj-koha-per-marreveshje-finale-detyruese-kosove-serbi/20%Always2018-12-06 08:12
https://next-television.com/serbi-arrestohet-kercenuesi-i-presidentit-aleksander-vucic/20%Always2018-12-06 08:00
https://next-television.com/ekzekutivi-i-telekomit-kinez-meng-wanzhou-arrestohet-ne-kanada/20%Always2018-12-06 07:52
https://next-television.com/kryeqyteti-i-shiut-acid-shnderrohet-ne-qytet-lulesh/20%Always2018-12-06 07:49
https://next-television.com/gjirokaster-kapen-100-kg-kanabis/20%Always2018-12-05 20:06
https://next-television.com/emetimet-globale-te-co2-ne-nivele-te-larta-ne-2018/20%Always2018-12-05 19:56
https://next-television.com/kanada-sekretari-mattis-duhen-ende-prova-per-te-zbardhur-vrasjen-e-khashoggit/20%Always2018-12-05 19:53
https://next-television.com/pd-deputetja-vokshi-rama-genjen-mbi-tarifen-e-vendosur-nga-universitetet/20%Always2018-12-05 19:11
https://next-television.com/chanel-nuk-do-te-perdore-me-lekuren-e-kafsheve-ekzotike/20%Always2018-12-05 19:05
https://next-television.com/facebook-akuzohet-nga-parlamenti-britanik/20%Always2018-12-05 18:40
https://next-television.com/migrena-dhe-shenjat-qe-nuk-duhet-te-neglizhoni/20%Always2018-12-05 18:33
https://next-television.com/rregullat-per-nje-fytyre-te-shendetshme-dhe-me-shkelqim/20%Always2018-12-05 18:21
https://next-television.com/britani-e-madhe-may-akuzohet-per-mashtrimin-e-deputeteve-mbi-brexit/20%Always2018-12-05 18:15
https://next-television.com/kine-perfaqesuesi-zhaoxu-vendet-e-zhvilluara-duhet-te-mbajne-premtimet-per-zhvillimin/20%Always2018-12-05 18:04
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-vlereson-veprimtarin-skender-thaci-me-dekoraten-nene-tereza/20%Always2018-12-05 18:02
https://next-television.com/kroaci-shqiperi-memorandum-bashkepunimi-per-sigurine-kufitare/20%Always2018-12-05 17:59
https://next-television.com/elbasan-identifikohet-autori-i-plagosjes-se-fqinjit-me-thike/20%Always2018-12-05 17:55
https://next-television.com/lsi-kreu-vasili-rama-grabit-miliona-dhe-u-kerkon-para-studenteve/20%Always2018-12-05 17:29
https://next-television.com/vlore-be-mbeshtet-bashkepunimin-rajonal-per-agrobiznesin/20%Always2018-12-05 17:17
https://next-television.com/itali-ministri-majko-takon-funksionaren-e-farnesines/20%Always2018-12-05 17:13
https://next-television.com/pd-kreu-basha-mos-u-dorezoni-beteja-do-fitohet/20%Always2018-12-05 16:55
https://next-television.com/serbi-kryeministrja-brnabic-reagon-ashper-ndaj-kryeministrit-rama/20%Always2018-12-05 16:50
https://next-television.com/tirane-banoret-ne-diten-e-32-te-protestes/20%Always2018-12-05 16:30
https://next-television.com/itali-shqiperia-merr-kryesine-e-radhes-se-osbe-per-vitin-2020/20%Always2018-12-05 16:25
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-i-kerkon-opec-te-mos-ule-prodhimin-e-naftes/20%Always2018-12-05 16:15
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-tarifa-per-mbetesit-u-kerkua-nga-universitetet/20%Always2018-12-05 16:10
https://next-television.com/mbi-kerkesat-e-studenteve-dhe-ca-yckla-te-tjera/20%Always2018-12-05 16:01
https://next-television.com/nju-jork-letra-e-zotit-nga-einstein-shitet-ne-ankand-29-milione-dollare/20%Always2018-12-05 15:47
https://next-television.com/moske-ministria-e-puneve-te-jashtme-ushtria-e-kosoves-krijon-pasoja-serioze-ne-ballkan/20%Always2018-12-05 15:42
https://next-television.com/instat-indeksi-i-cmimeve-te-prodhimit-rritet-me-dy-perqind/20%Always2018-12-05 15:30
https://next-television.com/shkodra-qender-e-komandes-se-ushtrive-austro-hungareze/20%Always2018-12-05 15:27
https://next-television.com/tirane-i-ofron-para-policise-arrestohet-ne-flagrance-shoferi/20%Always2018-12-05 15:26
https://next-television.com/kavaje-24-ore-uje-te-pijshem-ne-lagjen-e-kollcakeve/20%Always2018-12-05 15:25
https://next-television.com/sarajeve-arrestohet-gjenerali-i-dyshuar-per-krime-lufte/20%Always2018-12-05 15:17
https://next-television.com/juventus-inter-ne-serie-a-jo-vetem-derbi-i-italise-por-edhe-sfide-cr7-icardi/20%Always2018-12-05 15:14
https://next-television.com/si-ndikon-ne-shendet-konsumi-i-tri-kafeve-ne-dite/20%Always2018-12-05 15:10
https://next-television.com/itali-shperthim-ne-nje-karburant-18-te-plagosur/20%Always2018-12-05 15:04
https://next-television.com/durres-i-bashkohen-protestave-studentet-e-universitetit-te-durresit/20%Always2018-12-05 15:03
https://next-television.com/gjashte-menyra-si-te-kombinojme-minifundin-ne-dimer/20%Always2018-12-09 08:40
https://next-television.com/bastet-mbyllen-me-shpejtesi-heqin-reklamat-dhe-shesin-televizoret/20%Always2018-12-05 14:52
https://next-television.com/nora-istrefi-dhe-lori-hoxha-bejne-xing-me-te-njejten-veshje-ne-instagram/20%Always2018-12-05 14:48
https://next-television.com/tirane-klsh-demi-nga-koncesionet-957-3-mln-euro/20%Always2018-12-05 14:44
https://next-television.com/durres-ne-pranga-italiani-ne-kerkim-nderkombetar/20%Always2018-12-05 14:41
https://next-television.com/audi-investon-14-miliarde-euro-ne-teknologji-te-reja/20%Always2018-12-05 14:38
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-ushtrine-nuk-e-kemi-per-ne-veri-por-per-irak-e-afganistan/20%Always2018-12-05 14:35
https://next-television.com/nato-stoltenberg-verejtje-kosoves-per-nismen-e-krijimit-te-ushtrise/20%Always2018-12-05 14:29
https://next-television.com/njihuni-me-vetite-e-mira-te-ananasit/20%Always2018-12-05 14:29
https://next-television.com/polinezi-nje-qytet-shtet-lundrues/20%Always2018-12-05 14:24
https://next-television.com/njihuni-me-te-dashurin-multi-miliarder-te-tiffany-trump/20%Always2018-12-05 14:20
https://next-television.com/itali-transportonin-droge-nga-hollanda-arrestohen-9-shqiptare/20%Always2018-12-05 14:16
https://next-television.com/labinot-gashi-baba-per-here-te-pare-zbulohet-gjinia-e-femijes/20%Always2018-12-05 14:11
https://next-television.com/pd-tabaku-tarifat-e-studenteve-u-rriten-me-vkm-protesta-e-ligjshme/20%Always2018-12-05 13:57
https://next-television.com/tirane-vendimi-i-apelit-babalja-lihet-ne-burg-olldashi-detyrim-paraqitje/20%Always2018-12-05 13:55
https://next-television.com/pse-te-puth-gruan-kur-te-kam-ty-afer-kompozitori-i-njohur-ve-ne-siklet-bieta-sulon/20%Always2018-12-05 13:38
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-falenderoj-vullnetaret-qe-dhurojne-gjak/20%Always2018-12-05 13:28
https://next-television.com/adelina-tahiri-nuk-e-fsheh-me-te-voglin-e-saj-i-hap-dhe-instagram-personal/20%Always2018-12-05 13:23
https://next-television.com/pas-dedikimit-te-kenges-acarohen-marredheniet-mes-florit-dhe-elvanes/20%Always2018-12-05 13:20
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-publikon-foton-perqafim-nga-larg-per-ata-qe-perqeshnin/20%Always2018-12-05 13:08
https://next-television.com/kush-jane-ushqimet-qe-rrisin-lumturine/20%Always2018-12-05 13:03
https://next-television.com/tirane-gazetare-pedagoge-aktiviste-dhe-aktore-personalitetet-qe-i-jane-bashkuar-protestes-se-studenteve/20%Always2018-12-05 12:58
https://next-television.com/luana-vjollca-dedikim-per-nje-person-te-shtrenjte-sa-do-doja-te-isha-sa-cereku-yt/20%Always2018-12-05 12:52
https://next-television.com/kosova-mund-te-luaje-ndeshje-miqesore-me-uellsin/20%Always2018-12-05 12:49
https://next-television.com/si-te-kujdesemi-per-lekuren-ne-stinen-e-dimrit/20%Always2018-12-05 12:49
https://next-television.com/tirane-ministrja-nikolla-sqaron-studentet-tarifat-vendosen-nga-universitet/20%Always2018-12-05 13:23
https://next-television.com/reperi-gashi-vjen-me-nje-duet-me-ledri-vulen/20%Always2018-12-05 12:42
https://next-television.com/aurela-gace-ben-postimin-e-rralle-e-bekuar/20%Always2018-12-05 12:35
https://next-television.com/nga-miket-e-ketilla-duhet-te-qendroni-sa-me-larg-qe-te-jete-e-mundur/20%Always2018-12-05 12:29
https://next-television.com/chanel-ndalon-perdorimin-e-lekures-se-kafsheve-ekzotike/20%Always2018-12-05 12:15
https://next-television.com/shqiperi-vrau-shqiptarin-dhe-veten-zbardhet-krimi-i-dyfishte/20%Always2018-12-05 12:11
https://next-television.com/majk-sme-le-te-shoh-djalin-reagon-ashper-majlinda/20%Always2018-12-05 12:03
https://next-television.com/france-thirrje-per-qetesi/20%Always2018-12-05 11:58
https://next-television.com/elbasan-po-kalonte-me-kufje-kamioni-perplas-te-riun/20%Always2018-12-05 11:52
https://next-television.com/cili-eshte-mashkulli-qe-i-futi-ne-sherr-dy-kusherirat/20%Always2018-12-05 11:48
https://next-television.com/kim-kardashian-tradhtohet-nga-fustani/20%Always2018-12-05 11:35
https://next-television.com/qeni-xheloz-ndalon-ciftin-te-puthet/20%Always2018-12-05 11:26
https://next-television.com/kine-bore-e-verdhe-mund-te-bie-edhe-ne-kosove/20%Always2018-12-05 11:25
https://next-television.com/india-leshon-satelitin-me-te-madh-te-internetit/20%Always2018-12-05 11:21
https://next-television.com/shkaku-kryesor-i-ndarjes-se-cifteve-nuk-lidhet-me-tradhtine-por-me-parane/20%Always2018-12-05 11:17
https://next-television.com/peshkopi-punimet-ne-unazen-e-re-te-qytetit-drejt-perfundimit/20%Always2018-12-05 11:03
https://next-television.com/tirane-sali-berisha-tarifat-e-provimeve-5-here-me-te-larta-se-ne-vendet-e-be/20%Always2018-12-05 10:57
https://next-television.com/hungari-gruevski-u-drejton-leter-krereve-te-be/20%Always2018-12-05 10:56
https://next-television.com/angelia-jolie-dhuna-seksuale-nuk-prek-vetem-femrat/20%Always2018-12-05 10:46
https://next-television.com/selena-gomez-jo-me-e-fiksuar-pas-justin-bieber/20%Always2018-12-05 10:43
https://next-television.com/ashley-james-nje-babagjyshe-seksi/20%Always2018-12-05 10:38
https://next-television.com/maqellare-doli-nga-shtepia-dhe-nuk-u-kthye-me-prej-nje-jave-sdihet-fati-i-21-vjecarit/20%Always2018-12-05 10:32
https://next-television.com/tirane-lindita-nikolla-akuzon-studentet-se-po-perdoren-do-paguani-po-motivojme-cilesine/20%Always2018-12-05 10:31
https://next-television.com/tirane-bojkot-ne-kuvend-pd-lsi-ne-oren-1200-ne-keshillin-e-legjislacionit/20%Always2018-12-05 10:18
https://next-television.com/alarm-i-dermatologeve-europian-bojrat-e-tatuazheve-te-rrezikshme-per-shendetin/20%Always2018-12-05 10:10
https://next-television.com/ishulli-me-shtepiza-qe-jepet-falas-per-nje-profesion/20%Always2018-12-05 10:10
https://next-television.com/basketbollistja-italiane-mahnitese-ne-rrjetet-sociale/20%Always2018-12-05 10:02
https://next-television.com/superklasikja-bileta-te-cmendura/20%Always2018-12-05 09:52
https://next-television.com/tirane-shoqata-e-infermiereve-e-turpshme-ministria-e-shendetesise-na-mashtroi-per-pagat/20%Always2018-12-05 09:49
https://next-television.com/holande-mesha-nuk-ndalon-qe-prej-gjashte-javesh-mbrojne-familjen-armenase-nga-deportimi/20%Always2018-12-05 09:44
https://next-television.com/tirane-rritje-e-ndjeshme-e-tatimit-mbi-te-ardhurat-buxheti-qendron-ne-suficit/20%Always2018-12-05 09:40
https://next-television.com/strategjia-dixhitale-e-lidereve-ja-ku-renditen-rama-dhe-bushati/20%Always2018-12-05 09:32
https://next-television.com/demi-moore-e-dashuruar-kete-here-me-nje-femer/20%Always2018-12-05 09:17
https://next-television.com/mat-i-denuar-me-8-vite-burg-kapet-43-vjecari-i-shpallur-ne-kerkim/20%Always2018-12-05 09:14
https://next-television.com/kroaci-kryeministri-rama-takohet-me-presidenten-kitarovic/20%Always2018-12-05 09:11
https://next-television.com/tirane-ne-kulmin-e-virozave-mungojne-vaksinat-anti-grip-ne-farmaci/20%Always2018-12-05 09:08
https://next-television.com/flini-me-shume-se-tete-ore-cfare-thote-studimi-me-i-ri/20%Always2018-12-05 09:07
https://next-television.com/tirane-vijon-protesta-e-studenteve-te-arkitektures-i-drejtohen-masr/20%Always2018-12-05 09:00
https://next-television.com/lezhe-renia-e-gureve-rrezik-kalimi-ne-rubik/20%Always2018-12-05 08:57
https://next-television.com/madonna-rindez-armiqesine-me-lady-gaga/20%Always2018-12-05 08:49
https://next-television.com/tirane-prokurori-qe-bleu-dyqan-132-m%c2%b2-me-parate-e-fituara-ne-lloto/20%Always2018-12-05 08:45
https://next-television.com/gabriel-garko-rrefehet-mbi-homoseksualitetin/20%Always2018-12-05 08:44
https://next-television.com/vlore-i-mori-1500-euro-por-nuk-i-dha-makinwn-kapet-34-vjecari/20%Always2018-12-05 08:36
https://next-television.com/korce-emerohet-drejtori-i-ri-i-policise-se-burgjeve-ne-drenove/20%Always2018-12-05 08:32
https://next-television.com/nuk-fitoi-topin-e-arte-allegri-zbulon-planin-e-ri-te-ronaldos/20%Always2018-12-05 08:28
https://next-television.com/korce-aksidentoi-per-vdekje-burre-e-grua-pranga-63-vjecarit/20%Always2018-12-05 08:25
https://next-television.com/greqi-kishte-50-euro-ne-dore-vritet-nje-18-vjecar-shqiptar-me-dy-plumba/20%Always2018-12-05 08:24
https://next-television.com/armeni-rrezohet-nje-aeroplan-luftarak-vdesin-dy-pilote/20%Always2018-12-05 08:19
https://next-television.com/shba-ultimatum-60-ditor-rusise-per-respektimin-e-traktatit-te-kontrollit-te-armeve/20%Always2018-12-05 08:14
https://next-television.com/river-plate-boca-juniors-alarm-per-bombe-para-ndeshjes/20%Always2018-12-05 08:14
https://next-television.com/perse-femrat-e-jashtezakonshme-kane-jete-me-te-keqe-dashurore/20%Always2018-12-05 08:13
https://next-television.com/lind-foshnja-e-pare-nga-nje-miter-e-transplantuar-nga-nje-trup-i-vdekur/20%Always2018-12-05 08:09
https://next-television.com/zelande-e-re-kaledonia-e-re-tronditet-nga-dy-termete-te-forta-alarm-per-cunam/20%Always2018-12-05 08:04
https://next-television.com/shba-senatori-engel-mosliberalizimi-i-vizave-pwr-kosovwn-tradhti-e-be/20%Always2018-12-05 08:04
https://next-television.com/dua-lipa-kengetarja-me-e-transmetuar-ne-britani/20%Always2018-12-05 07:57
https://next-television.com/shba-hetimi-per-rusine-prokurori-mueller-nuk-rekomandon-burgosjen-e-flynn/20%Always2018-12-05 07:55
https://next-television.com/dasma-madheshtore-e-aktores-indiane-me-kengetarin-amerikan/20%Always2018-12-05 07:52
https://next-television.com/lezhe-pine-medikamente-dy-gra-tentojn-ti-japin-fund-jetes/20%Always2018-12-05 07:56
https://next-television.com/greqi-vritet-me-arme-futbollisti-shqiptar/20%Always2018-12-05 07:41
https://next-television.com/autoritetet-gjermane-te-dhena-mbi-pasurine-e-ish-kryeprokurorit-llalla/20%Always2018-12-04 21:24
https://next-television.com/shba-senatori-corker-asnje-dyshim-per-perfshirjen-e-princit-saudit-te-kurores-ne-vrasjen-e-khashoggi/20%Always2018-12-04 21:03
https://next-television.com/itali-ministri-majko-ne-mbeshtetje-te-komunitetit-shqiptar/20%Always2018-12-04 20:59
https://next-television.com/itali-ne-pranga-32-vjecari-shqiptar-i-denuar-per-vjedhje/20%Always2018-12-04 20:25
https://next-television.com/futboll-messi-dhe-ronaldo-bojkotuan-topin-e-arte/20%Always2018-12-04 19:57
https://next-television.com/portugali-presidenti-xi-per-forcimin-e-lidhjeve-ekonomike-me-kinen/20%Always2018-12-04 19:51
https://next-television.com/vodafone-albania-prezanton-rrjetin-gigabit/20%Always2018-12-04 19:46
https://next-television.com/tendenca-e-dimrit-2019-ngjyra-e-kuqe-e-buzeve/20%Always2018-12-04 19:26
https://next-television.com/kroaci-kryeministri-rama-te-hapen-negociatat-ne-qershor/20%Always2018-12-04 19:05
https://next-television.com/tirane-arrsh-nis-proceduren-e-shpronesimit-per-46-objekte/20%Always2018-12-04 18:55
https://next-television.com/bruksel-sekretari-pompeo-ve-ne-pikepyetje-rendin-boteror/20%Always2018-12-04 18:49
https://next-television.com/via-dinarica-nje-prej-atraksioneve-turistike-me-interesante/20%Always2018-12-04 18:35
https://next-television.com/strasburg-gjykata-evropiane-kerkon-trajtim-mjekesor-per-marinaret-ukrainas/20%Always2018-12-04 18:33
https://next-television.com/tirane-106-vjetori-i-forcave-te-armatosura/20%Always2018-12-04 18:30
https://next-television.com/marok-de-niro-nderohet-me-yllin-e-arte/20%Always2018-12-04 18:22
https://next-television.com/kroaci-kreu-rama-firmos-marreveshjen-strategjike-mes-vendeve/20%Always2018-12-04 18:16
https://next-television.com/bruksel-ministrja-gjonaj-shqiperia-e-vendosur-per-te-thelluar-reformat-me-mbeshtetjen-e-be/20%Always2018-12-04 18:09
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-sqaron-pse-u-vendos-taksa-per-mallrat-serbe/20%Always2018-12-04 18:05
https://next-television.com/ajo-qe-mbeshtetesit-e-rames-per-unazen-nuk-guxojne-ta-thone/20%Always2018-12-04 17:14
https://next-television.com/indi-elefanti-perpiqet-te-permbyse-nje-makine/20%Always2018-12-04 17:10
https://next-television.com/korce-makina-perplas-per-vdekje-nje-cift/20%Always2018-12-04 17:06
https://next-television.com/shijak-vetevritet-nje-78-vjecar/20%Always2018-12-04 17:02
https://next-television.com/kruje-arrestohet-26-vjecari-per-perdhunim/20%Always2018-12-04 16:59
https://next-television.com/buxheti-2019-eksperti-i-financave-qellimi-stabilizimi-i-ekonomise/20%Always2018-12-04 16:46
https://next-television.com/vlore-asnje-investim-per-shume-vite-ne-fshatin-kerkove/20%Always2018-12-04 16:34
https://next-television.com/kroaci-kreu-rama-ne-samitin-e-iniciatives-se-evropes-qendrore/20%Always2018-12-04 16:25
https://next-television.com/pd-deputeti-bumci-te-largojme-ate-qe-sillet-si-pushtues/20%Always2018-12-04 16:20
https://next-television.com/tirane-kryebashkiaku-veliaj-rasti-i-laprakes-shembull-tipik-i-rrumpalles-se-fahrinjve/20%Always2018-12-04 16:16
https://next-television.com/shba-krokodili-kafshon-te-moshuarin/20%Always2018-12-04 16:11
https://next-television.com/poloni-presidenti-meta-takon-arnold-schwarzenegger/20%Always2018-12-04 16:07
https://next-television.com/boks-ndahet-nga-jeta-ish-kampioni-markus-mejer/20%Always2018-12-04 16:02
https://next-television.com/tirane-banoret-proteste-kunder-prishjes-se-banesave/20%Always2018-12-04 15:55
https://next-television.com/lindje-perendim-brexit-sprova-per-theresa-may/20%Always2018-12-04 15:47
https://next-television.com/nato-sekretari-stoltenberg-rusia-te-liroje-anijet-dhe-marinaret-ukrainas/20%Always2018-12-04 15:29
https://next-television.com/hailey-baldwin-i-rikthehet-pasareles-se-modes/20%Always2018-12-04 15:26
https://next-television.com/partnerja-e-stresit-flet-per-dhimbjen-kur-njerezit-te-lendojne-gjithmone-e-me-shume/20%Always2018-12-04 15:12
https://next-television.com/kengetarja-shqiptare-ne-listen-e-personave-me-ndikim-ne-evrope/20%Always2018-12-04 15:12
https://next-television.com/trendi-i-ri-i-syzeve-ne-2019/20%Always2018-12-04 14:53
https://next-television.com/bruksel-fajon-per-liberalizimin-e-vizave-me-kosoven-prishtina-te-punoje-me-vendet-skeptike/20%Always2018-12-04 14:48
https://next-television.com/efektet-e-shendetshme-te-kanelles/20%Always2018-12-04 14:44
https://next-television.com/tirane-prezenca-austro-hungareze-ne-arkeologjine-shqiptare/20%Always2018-12-04 14:32
https://next-television.com/lezhe-rreshqitje-masive-ne-torovice/20%Always2018-12-04 14:22
https://next-television.com/korce-banoret-kunder-ndertimit-te-gurores-ne-malin-e-omit/20%Always2018-12-04 14:16
https://next-television.com/durres-kapen-dy-hajdutet-e-pikes-se-pageses-se-faturave/20%Always2018-12-04 14:17
https://next-television.com/disa-keshilla-per-lekuren-ne-dimer/20%Always2018-12-04 14:11
https://next-television.com/kuzhine-dreke-e-shijshme-per-15-minuta/20%Always2018-12-04 14:09
https://next-television.com/porsche-nuk-do-te-prodhoi-me-makina-me-nafte/20%Always2018-12-04 13:48
https://next-television.com/izrael-nis-bllokimi-i-tuneleve-te-hapura-nga-hezbollah-ne-liban/20%Always2018-12-04 13:37
https://next-television.com/pendoheni-per-mesazhin-e-derguar-se-shpejti-mund-ta-fshini-edhe-ne-messenger/20%Always2018-12-04 13:33
https://next-television.com/shkencetaret-numerojne-balenat-nga-hapesira/20%Always2018-12-04 13:27
https://next-television.com/shkoze-ikmt-vazhdon-prishjen-e-ndertesave/20%Always2018-12-04 13:20
https://next-television.com/jaht-ufo/20%Always2018-12-04 13:13
https://next-television.com/rrjeti-social-tumblr-do-te-denoje-postimet-qe-promovojne-pornografine/20%Always2018-12-04 13:09
https://next-television.com/tirane-ruci-pret-ne-takim-delegacionin-nga-malta/20%Always2018-12-04 13:07
https://next-television.com/gigi-hadid-zbulon-fobine-e-saj-me-te-madhe-do-habiteni/20%Always2018-12-04 12:53
https://next-television.com/pd-deputeti-balliu-te-marrim-shembull-nga-franca-protestat-do-pershkallzohen/20%Always2018-12-04 12:39
https://next-television.com/106-vjetori-i-ushtrise-presidenti-meta-vleresim-per-kontributet-e-spikatura/20%Always2018-12-04 12:03
https://next-television.com/itali-dhunonte-gruan-vazhdimisht-denohet-shqiptari/20%Always2018-12-04 11:55
https://next-television.com/durres-policia-e-shtetit-pergenjeshtron-nenen-djali-ishte-ne-shtepi/20%Always2018-12-04 11:55
https://next-television.com/kruje-perdhunoi-te-mituren-pranga-26-vjecarit/20%Always2018-12-04 11:43
https://next-television.com/laprake-banoret-kundershtojne-prishjen-e-banesave/20%Always2018-12-04 11:40
https://next-television.com/katar-largohet-pas-57-vitesh-nga-opec-do-te-fokusohet-te-gazi/20%Always2018-12-04 11:39
https://next-television.com/korce-mbyllen-bastet-sportive-menaxheret-do-i-transferojme-ne-kosove-e-maqedoni/20%Always2018-12-04 11:34
https://next-television.com/po-plakesh-keq-fansat-kapen-me-julia-robert/20%Always2018-12-04 11:33
https://next-television.com/flamuri-shqiptar-qe-shkoi-ne-hene-me-apollo-15/20%Always2018-12-04 11:27
https://next-television.com/vive-lanarchie/20%Always2018-12-04 11:20
https://next-television.com/tirane-tentativa-per-kalim-te-paligjshem-te-kufirit-drejt-schengen-it-policia-e-rinasit-ben-bilancin-e-nentorit/20%Always2018-12-04 11:20
https://next-television.com/serbi-vucic-per-taksen-dhe-ushtrine-kosovare-pasoja-katastrofike-per-prishtinen/20%Always2018-12-04 11:14
https://next-television.com/lsi-vasili-buxheti-i-vitit-2019-sjell-shkaterrimin-e-vendit/20%Always2018-12-04 11:11
https://next-television.com/njihuni-me-kengetarin-shqiptar-qe-sdo-bashkepunonte-kurre-me-encen/20%Always2018-12-04 11:07
https://next-television.com/luksemburg-kanabisi-drejt-legalizimit/20%Always2018-12-04 11:02
https://next-television.com/ndahet-nga-jeta-aktori-dhe-regjisori-shqiptar-i-vleresuar-me-shume-tituj/20%Always2018-12-04 11:00
https://next-television.com/qente-me-te-zgjuar-se-macet-cfare-thote-studimi-me-i-ri/20%Always2018-12-04 10:53
https://next-television.com/eranda-libohova-hap-zemren-nje-here-jam-lenduar-ne-jeten-time/20%Always2018-12-04 10:52
https://next-television.com/hungari-universiteti-i-financuar-nga-sorosi-do-te-mbyllet/20%Always2018-12-04 10:53
https://next-television.com/durres-reagon-drejtoria-e-policise-per-grabitjen-brenda-komisariatit/20%Always2018-12-04 10:45
https://next-television.com/neser-dite-zie-ne-kosove/20%Always2018-12-04 14:39
https://next-television.com/pulovrat-kokoshka-jane-trendi-me-i-ri-i-ketij-sezoni/20%Always2018-12-04 10:35
https://next-television.com/tirane-lame-sulmon-pd-per-unazen-e-re-i-lejuan-te-ndertonin/20%Always2018-12-04 10:32
https://next-television.com/kosove-haradinaj-i-prere-do-te-heqim-taksen-kur-serbia-te-njohe-pavaresine/20%Always2018-12-04 10:29
https://next-television.com/lsi-ky-eshte-bosi-qe-ka-nen-kontroll-mafian-shqiptare/20%Always2018-12-04 10:28
https://next-television.com/itali-tragjike-punetori-shqiptar-digjet-brenda-shtepise/20%Always2018-12-04 10:21
https://next-television.com/eddie-murphy-behet-baba-per-here-te-10-te/20%Always2018-12-04 10:19
https://next-television.com/tirane-plagosi-policen-me-kapsolle-lihet-ne-burg-19-vjecari/20%Always2018-12-04 10:15
https://next-television.com/tirane-futet-per-te-fjetur-ne-kabine-eletrike-vdes-endacaku/20%Always2018-12-04 10:14
https://next-television.com/tirane-kunder-tarifes-studentet-e-arkitektures-ne-protest/20%Always2018-12-04 10:22
https://next-television.com/tirane-siguria-e-barnave-139-masa-per-shkelje-administrative/20%Always2018-12-04 10:09
https://next-television.com/shba-per-here-te-pare-ne-histori-vendos-sanksione-ndaj-bitcoin/20%Always2018-12-04 10:08
https://next-television.com/pd-deputeti-shehu-francezet-deshmi-e-popullit-qe-lufton-per-te-drejtat/20%Always2018-12-04 10:01
https://next-television.com/babai-i-luka-modric-emocionon-boten-me-fjalet-e-tij/20%Always2018-12-04 09:58
https://next-television.com/vjen-bashkepunimi-i-pare-mes-motrave-istrefi-nora-dhe-era-sjellin-super-hitin/20%Always2018-12-04 09:53
https://next-television.com/dua-lipa-ben-realitet-endrren-e-madhe/20%Always2018-12-04 09:47
https://next-television.com/korce-shfaqja-e-fundit-kopraci-rikthehet-ne-janar/20%Always2018-12-04 09:46
https://next-television.com/shba-mberrin-ne-washington-trupi-i-pajete-i-george-bush-qeni-nuk-i-ndahet-per-asnje-cast-arkivolit/20%Always2018-12-04 09:44
https://next-television.com/kucove-kater-te-arrestuar-per-nje-grindje-adoleshentesh/20%Always2018-12-04 09:39
https://next-television.com/kembimi-valuator-zhvleresohet-paundi-britanik-dobet-edhe-monedhat-e-tjera/20%Always2018-12-04 09:33
https://next-television.com/vlore-kapet-nje-i-kerkuar-ne-vrasje-per-tentative/20%Always2018-12-04 09:30
https://next-television.com/danimarke-ashpersohen-masat-ndaj-krimineleve-vendoset-te-debohen-ne-nje-ishull-te-braktisur/20%Always2018-12-04 09:27
https://next-television.com/itali-kryeministri-giuseppe-conte-me-nje-propozim-te-ri-buxheti-per-be-ne/20%Always2018-12-04 09:10
https://next-television.com/france-macron-anulon-viziten-ne-serbi/20%Always2018-12-04 08:55
https://next-television.com/djali-i-jona-spahiut-qenka-nje-kopje-e-saj/20%Always2018-12-04 08:50
https://next-television.com/tirane-prishen-ndertesat-edhe-gjate-nates-tensione-ne-shkoze/20%Always2018-12-04 08:46
https://next-television.com/itali-goditet-kupola-e-cosa-nostres-arrestohet-bosi-qe-zevendesoi-toto-riina/20%Always2018-12-04 08:44
https://next-television.com/moti-parashikimi-per-diten-e-sotme/20%Always2018-12-04 08:41
https://next-television.com/durres-vidhen-2-milion-leke-nga-kasaforta-e-komisariatit/20%Always2018-12-04 08:38
https://next-television.com/itali-operacion-antidroge-gjate-nates-arrestohet-shqiptarja-dhe-dy-vellezerit-e-saj/20%Always2018-12-04 08:35
https://next-television.com/demi-rose-terbon-me-te-kuqe/20%Always2018-12-04 08:34
https://next-television.com/grate-e-shkurtra-dhe-burrat-e-gjate-kane-martese-me-te-lumtur/20%Always2018-12-04 08:31
https://next-television.com/greqi-vrane-studenten-greke-2-shqiptaret-pranojne-krimin/20%Always2018-12-04 08:30
https://next-television.com/france-qeveria-pritet-te-anuloje-taksen-e-karburantit/20%Always2018-12-04 08:25
https://next-television.com/izrael-zbulohen-monedha-antike-ciles-periudhe-i-perkasin/20%Always2018-12-04 08:25
https://next-television.com/tirane-hajdutet-terrorizojne-shitesin/20%Always2018-12-04 08:20
https://next-television.com/samsung-do-te-lansoj-galaxy-a8-me-10-dhjetor/20%Always2018-12-03 21:11
https://next-television.com/shba-gjobitet-shoferja-qe-keqperdorte-lehtesirat-ne-rruge-per-femije-e-te-moshuar/20%Always2018-12-03 21:05
https://next-television.com/tirane-qeveria-ben-gati-leket-ja-sa-do-jete-shperblimi-per-pensionistet/20%Always2018-12-03 21:01
https://next-television.com/ndahet-ronela-hajati-dhe-young-zerka/20%Always2018-12-03 20:54
https://next-television.com/kosove-kerkohen-200-gyleniste/20%Always2018-12-03 20:50
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-reagon-ndaj-komisionerit-hahn-taksa-100-nuk-duhet-gjykuar-eshte-klithme-qe-duhet-degjuar/20%Always2018-12-03 20:44
https://next-television.com/tirane-kryemadhi-ben-hap-pas-per-veliajn-ka-mbatur-20-te-premtimeve-rikandidimi-rrezikon-ramen/20%Always2018-12-03 20:39
https://next-television.com/tirane-elisa-spiropali-gafe-ne-parlament-ngaterron-ngjyrat-e-flamurit-kombetar/20%Always2018-12-03 20:32
https://next-television.com/samsung-galaxy-s10-sfidon-iphone/20%Always2018-12-03 20:15
https://next-television.com/shkoder-arrestohet-biznesmeni-44-vjecar-i-kerkuar-prej-muajsh/20%Always2018-12-03 20:07
https://next-television.com/tirane-ankimohet-vendimi-per-shullazin-prokuroria-nuk-u-mor-parasysh-kercenimi-i-profesoreve-koni-dhe-kule/20%Always2018-12-03 19:53
https://next-television.com/kush-do-e-marre-cmimin-e-reperit-tani-qe-stresi-eshte-ne-burg/20%Always2018-12-03 19:33
https://next-television.com/durres-aksident-ne-rrugen-dytesore-te-golemit/20%Always2018-12-03 19:18
https://next-television.com/aktori-i-serialit-sarp-rrezikon-te-perfundoje-ne-burg-per-trafik-droge/20%Always2018-12-03 18:32
https://next-television.com/lista-e-topit-te-arte-ben-xhiron-e-rrjeteve-sociale-zbulohet-fituesi/20%Always2018-12-03 18:28
https://next-television.com/si-mund-te-fitoi-nje-7-vjecar-miliona-duke-shpjeguar-lodrat/20%Always2018-12-03 18:15
https://next-television.com/si-te-bejme-nje-maske-natyrale-per-stinen-e-dimrit/20%Always2018-12-03 18:03
https://next-television.com/ky-eshte-vendi-me-i-lumtur-ne-bote/20%Always2018-12-03 17:55
https://next-television.com/tirane-hiqet-nga-dokumentet-zyrtare-logoja-e-skenderbeut/20%Always2018-12-03 17:49
https://next-television.com/kosove-kreu-i-kuvendit-tregon-daten-kur-miratohen-projektligjet-per-ushtrine/20%Always2018-12-03 17:41
https://next-television.com/greqi-u-vra-nga-anetari-i-agimit-te-arte-mesohet-identiteti-i-shqiptarit/20%Always2018-12-03 17:17
https://next-television.com/dy-stine-te-ndryshme-ne-te-njejten-kohe-ne-turqi/20%Always2018-12-03 16:56
https://next-television.com/tirane-i-vrane-te-atin-deputet-te-ps-se-i-biri-publikon-foton-e-rralle-nga-kuvendi/20%Always2018-12-03 16:47
https://next-television.com/strecet-e-lekures-qe-po-cmendin-boten/20%Always2018-12-03 16:32
https://next-television.com/durres-uamd-marreveshje-bashkepunimi-me-fakultetin-e-drejtesise-te-sofjes/20%Always2018-12-03 16:23
https://next-television.com/kledi-bahiti-i-dashuruar-me-konkurrenten-e-re-ne-kenga-magjike/20%Always2018-12-03 16:13
https://next-television.com/aktorja-aniston-flet-per-here-te-pare-per-armiqesine-me-te-emen/20%Always2018-12-03 15:24
https://next-television.com/tirane-implantet-e-degjimit-do-te-vendosen-me-rimbursim-nga-shteti/20%Always2018-12-03 15:18
https://next-television.com/izrael-zbulohet-nje-thesar-me-monedha-ari-900-vjecare/20%Always2018-12-03 15:16
https://next-television.com/shkoder-plagosje-me-thike/20%Always2018-12-03 15:10
https://next-television.com/durres-zhduket-7-vjecari/20%Always2018-12-04 09:00
https://next-television.com/itali-shisnin-kokaine-kapet-shqiptari-e-maqedonasi/20%Always2018-12-03 15:06
https://next-television.com/tirane-denoncohet-me-fakte-ministrja-e-shendetesise-doktoratura-e-ogerta-manastirliut-eshte-plagjiature/20%Always2018-12-03 15:04
https://next-television.com/parku-kombetar-i-divjakes-atraksioni-turistik-i-fundjaves/20%Always2018-12-03 14:53
https://next-television.com/pd-kreu-basha-buxheti-me-katastrofe-legjitimon-grabitjen-e-taksave/20%Always2018-12-03 14:50
https://next-television.com/kater-ngjyrat-e-sofistikuara-ne-periudhen-e-dimrit/20%Always2018-12-03 14:45
https://next-television.com/euro-2020-shqiperia-e-nis-me-turqine-ndeshja-perballe-frances-mbyll-fazen-e-grupeve/20%Always2018-12-03 14:42
https://next-television.com/tirane-deputetet-e-lsi-leter-drejtuar-ministrit-gjiknuri-lidhur-me-ndertimin-e-unazes-se-re/20%Always2018-12-03 14:35
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-kina-do-te-ule-dhe-heqe-tarifat-doganore-per-automjetet-amerikane/20%Always2018-12-03 14:32
https://next-television.com/kuvend-kryeministri-rama-shqiperia-me-taksat-me-te-uleta-ne-rajon/20%Always2018-12-03 14:29
https://next-television.com/tirane-kryetari-ruci-kuvendi-se-shpejti-interpretim-ne-gjuhen-e-shenjave/20%Always2018-12-03 14:24
https://next-television.com/spanje-partia-e-se-djathtes-ekstreme-siguron-vende-ne-parlamentin-e-andaluzise/20%Always2018-12-03 14:21
https://next-television.com/durres-mbi-34-mije-udhetare-lundruan-me-traget-gjate-nentorit/20%Always2018-12-03 14:14
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-roli-i-kfor-it-vazhdon-te-jete-i-nevojshem/20%Always2018-12-03 14:03
https://next-television.com/ja-kush-eshte-vendi-me-i-lumtur-ne-bote/20%Always2018-12-03 14:01
https://next-television.com/genjeu-se-ishte-e-verber-per-28-vjet/20%Always2018-12-03 13:56
https://next-television.com/bruksel-sekretari-stoltenberg-nato-mbeshtet-dialogun-beograd-prishtine/20%Always2018-12-03 13:53
https://next-television.com/fier-ambasadori-sattler-ne-qershor-presim-vendim-pozitiv-per-shqiperine/20%Always2018-12-03 13:36
https://next-television.com/poloni-presidenti-meta-te-arrihet-bashkepunim-per-sfidat-globale/20%Always2018-12-03 13:24
https://next-television.com/kosove-qytetaret-i-vendosin-vize-komisionerit-hahn/20%Always2018-12-03 13:20
https://next-television.com/fuqia-e-pasaportave-shqiperia-ne-vendin-e-43-te-ne-bote/20%Always2018-12-03 13:21
https://next-television.com/kuvend-miratohet-buxheti-2019-76-vota-pro/20%Always2018-12-03 13:17
https://next-television.com/kosove-komisioneri-hahn-kerkon-heqjen-e-tarifes-ndaj-mallrave-serbe/20%Always2018-12-03 13:08
https://next-television.com/shkoder-humoristi-i-mirenjohur-gezim-kruja-rikthehet-ne-teatrin-migjeni/20%Always2018-12-03 13:01
https://next-television.com/kuvend-miratohet-propozimi-i-deputetit-brace-per-tarifat-doganore/20%Always2018-12-03 12:57
https://next-television.com/samsung-pritet-te-vije-ne-treg-me-risine-qe-do-te-vrase-iphone-t-e-apple/20%Always2018-12-03 12:48
https://next-television.com/khabib-merr-ftesen-e-papritur-nga-presidenti-i-psg-se/20%Always2018-12-03 12:41
https://next-television.com/shqiperia-si-aeroport-dhe-fabrike-njerezore-pa-kuptim/20%Always2018-12-03 12:37
https://next-television.com/nuk-pi-uje-as-var-arbitri-i-miohon-romes-penalltine-e-sigurte/20%Always2018-12-03 12:33
https://next-television.com/kuvend-deputeti-sterkaj-bixhozi-te-hiqet-edhe-nga-hotelet/20%Always2018-12-03 12:28
https://next-television.com/durres-xhaferraj-pd-do-te-rishikoje-te-gjitha-investimet-abuzive-te-kryebashkiakut-dako-video/20%Always2018-12-03 13:13
https://next-television.com/durres-ministrja-manastirliu-gjitheperfshirje-per-personat-me-aftesi-te-kufizuar-video/20%Always2018-12-03 13:14
https://next-television.com/ps-deputetja-gjylameti-ndryshime-ne-renten-minerare-te-kromit-per-eksport/20%Always2018-12-03 12:08
https://next-television.com/fier-bllokohen-kapsolla-dhe-fishekzjarre/20%Always2018-12-03 12:16
https://next-television.com/nje-menyre-ndryshe-e-propozimit-per-martese/20%Always2018-12-03 11:57
https://next-television.com/ps-klodeta-dibra-ne-krye-te-forumit-te-gruas-socialiste/20%Always2018-12-03 11:45
https://next-television.com/topi-i-arte-sot-ndalet-hegjemonia-messi-ronaldo/20%Always2018-12-03 11:41
https://next-television.com/zgjedhjet-vendore-2019-sa-shqiptare-ftohen-te-votojne-me-30-qershor/20%Always2018-12-03 11:23
https://next-television.com/siri-ekzekutohet-me-dron-lideri-i-isis/20%Always2018-12-03 11:19
https://next-television.com/katari-largohet-nga-opec/20%Always2018-12-03 10:42
https://next-television.com/tirane-buxheti-deputetja-spiropali-fatkeqesi-qe-opozita-godet-cdo-iniciative/20%Always2018-12-03 10:41
https://next-television.com/sipas-nje-studimi-vajzat-e-bukura-kane-me-pak-fat-ne-dashuri/20%Always2018-12-03 10:23
https://next-television.com/fake-news-sfida-e-qeverise-kunder-lajmeve-te-rreme/20%Always2018-12-03 10:09
https://next-television.com/nigeri-presidenti-e-mohon-qe-eshte-zevendesuar-me-nje-kloun/20%Always2018-12-03 09:58
https://next-television.com/projekt-buxheti-2019-debat-ne-mbledhjen-e-grupit-te-ps/20%Always2018-12-03 09:56
https://next-television.com/hodhi-lekuren-e-bananes-ne-stadium-vihet-ne-pranga-tifozi/20%Always2018-12-03 09:51
https://next-television.com/futboll-ish-trajneri-de-biasi-shqiperia-ka-shanse-te-mira-per-vendin-e-dyte/20%Always2018-12-03 09:48
https://next-television.com/supermodelet-e-njohura-pushtojne-pasarelen-e-versace/20%Always2018-12-03 09:44
https://next-television.com/ndahet-nga-jeta-aktori-i-famshem-amerikan/20%Always2018-12-03 09:40
https://next-television.com/tirane-ura-e-re-prane-hilton-garden-inn-drejt-perurimit/20%Always2018-12-03 09:39
https://next-television.com/poloni-presidenti-meta-ne-samitin-e-klimes-se-okb-se/20%Always2018-12-03 09:28
https://next-television.com/kembimi-valutor-euro-serish-ne-renie/20%Always2018-12-03 09:23
https://next-television.com/kuvend-diskutimi-i-projekt-buxhetit-opozita-vijon-bojkotin/20%Always2018-12-03 09:18
https://next-television.com/vlore-makina-perplaset-me-borduren-anesore-dy-te-plagosur/20%Always2018-12-03 09:10
https://next-television.com/tirane-zjarr-ne-impiantin-elektrik-te-nje-pallati/20%Always2018-12-03 09:08
https://next-television.com/tirane-ne-pranga-i-riu-kallashnikove-e-fisheke-ne-banese/20%Always2018-12-03 08:58
https://next-television.com/tirane-ministri-bushati-i-zhgenjyer-nga-angazhimi-i-bashkive/20%Always2018-12-03 08:47
https://next-television.com/korce-ndalohen-gjashte-emigrante-te-paligjshem/20%Always2018-12-03 10:33
https://next-television.com/ukraine-presidenti-poroshenko-ndalon-hyrjen-e-ruseve/20%Always2018-12-03 08:25
https://next-television.com/kantautori-flor-mumajesi-flet-per-here-te-pare-per-dashurine/20%Always2018-12-03 08:21
https://next-television.com/berlin-ekzekutohet-47-vjecari-shqiptar/20%Always2018-12-03 08:12
https://next-television.com/france-qeveria-bisedime-per-krizen-263-te-lenduar-412-te-arrestuar/20%Always2018-12-03 08:03
https://next-television.com/shqiperia-ne-nivelin-me-te-larte-per-vrasjen-e-grave/20%Always2018-12-03 07:52
https://next-television.com/jemen-rebelet-e-plagosur-ne-lufte-do-evakuohen/20%Always2018-12-03 07:50
https://next-television.com/itali-operacion-i-fuqishem-antimafia/20%Always2018-12-03 07:45
https://next-television.com/greqi-kryeministri-rama-nuk-ka-urrejtje-mes-popujve-tane/20%Always2018-12-03 07:39
https://next-television.com/gjermani-digjet-autobusi-ne-mesin-e-pasagjereve-edhe-dy-kosovare/20%Always2018-12-03 07:33
https://next-television.com/kosove-hahn-do-te-kerkoje-heqjen-e-takses-100-per-serbine/20%Always2018-12-03 07:28
https://next-television.com/dua-lipa-vleresohet-perseri/20%Always2018-12-03 07:29
https://next-television.com/martohet-cifti-i-njohur-publikojne-fotot-nga-dasma-tradicionale/20%Always2018-12-03 07:23
https://next-television.com/horoskopi-ditor-03-dhjetor-2018/20%Always2018-12-03 07:22
https://next-television.com/zgjidhet-mirlinda-collaku-kryetare-e-partise-demokratike-ne-njesine-numer-2-ne-tirane/20%Always2018-12-02 16:39
https://next-television.com/peqin-mashinisti-63-vjecar-humb-jeten-ne-tren/20%Always2018-12-02 15:19
https://next-television.com/rinas-perplasen-dy-makina/20%Always2018-12-02 15:06
https://next-television.com/euro-2020-trajneri-i-kosoves-shprehet-optimist-kam-besim-te-ekipi-im/20%Always2018-12-02 15:01
https://next-television.com/kine-bllokohen-testet-mbi-modifikimin-gjenetik/20%Always2018-12-02 14:53
https://next-television.com/greqi-500-milione-euro-investim-per-nafte-dhe-gaz/20%Always2018-12-02 14:40
https://next-television.com/ministria-e-shendetesise-investime-ne-11-spitale-rajonale/20%Always2018-12-02 14:33
https://next-television.com/kosove-hoxhaj-ben-apel-per-pakt-ballkanik-kunder-serbise-reagon-beogradi/20%Always2018-12-02 14:26
https://next-television.com/kosove-deputetet-e-listes-serbe-ngujohen-ne-pritje-te-hahn/20%Always2018-12-02 14:26
https://next-television.com/tirane-radhe-ne-urgjencen-e-pediatrise/20%Always2018-12-02 14:20
https://next-television.com/berlin-kancelarja-merkel-ne-krye-te-sektorit-te-inteligjences-artificiale/20%Always2018-12-02 14:16
https://next-television.com/euro-2020-tekniku-panucci-per-shortin-do-luftojme-me-islanden-dhe-turqine/20%Always2018-12-02 13:58
https://next-television.com/itali-dhunohet-28-vjecari-shqiptar/20%Always2018-12-02 13:49
https://next-television.com/maqedoni-kuvendi-voton-draftin-per-ndryshimin-e-emrit/20%Always2018-12-02 13:33
https://next-television.com/tirane-arrestohet-47-vjecari-tentoi-te-korruptonte-efektivin/20%Always2018-12-02 13:07
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-takim-me-gjigantet-e-teknologjise/20%Always2018-12-02 12:57
https://next-television.com/lezhe-erozioni-rrezikon-te-zhduke-zonen-e-kune-vainit/20%Always2018-12-02 12:53
https://next-television.com/fier-paditen-kater-abonente-per-vjedhje-energjie/20%Always2018-12-02 12:48
https://next-television.com/euro-2020-shqiperia-ne-grup-te-veshtire-perballet-me-kampionet-e-botes/20%Always2018-12-02 13:58
https://next-television.com/tirane-struktura-e-re-qe-do-te-ndertohet-ne-zonen-e-ish-bllokut/20%Always2018-12-02 12:16
https://next-television.com/perditesimi-i-fundit-i-instagramit/20%Always2018-12-02 12:00
https://next-television.com/dita-perfekte-per-te-propozuar-partneren/20%Always2018-12-02 11:26
https://next-television.com/hetimi-tatimor-kontrollon-mbi-3-mije-biznese-raportuan-ulje-te-xhiros/20%Always2018-12-02 11:24
https://next-television.com/argjentine-samiti-g20-mbeshtet-reformimin-e-obt-se/20%Always2018-12-02 11:18
https://next-television.com/londer-shishja-e-uiskit-shitet-ne-ankand-me-cmim-record/20%Always2018-12-02 11:26
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-kerkon-qe-nafta-te-shfuqizohet-sa-me-shpejt/20%Always2018-12-02 11:07
https://next-television.com/pr-mediu-qeveria-duhet-ti-shpronesoje-banoret-e-unazes-se-re/20%Always2018-12-02 11:07
https://next-television.com/tirane-ne-pranga-29-vjecari-pjese-e-grupit-kriminal-ne-itali/20%Always2018-12-02 11:02
https://next-television.com/deti-egje-anija-shqiptare-lissus-shpeton-84-refugjate/20%Always2018-12-02 10:55
https://next-television.com/paris-arrestohen-287-protestues/20%Always2018-12-02 10:51
https://next-television.com/shba-nuk-pushojne-lekundjet-sizmike-ne-alaske/20%Always2018-12-02 10:50
https://next-television.com/corriere-della-sera-jehone-ndryshimeve-ne-tirane/20%Always2018-12-02 10:40
https://next-television.com/adriatik-llalla-si-dosja-nr-1-e-spak-ut/20%Always2018-12-02 10:33
https://next-television.com/shba-5-dhjetori-dite-zie-kombetare-per-george-h-w-bush/20%Always2018-12-02 10:26
https://next-television.com/tirane-jep-doreheqjen-ish-kreu-i-gjykates-se-apelit/20%Always2018-12-02 10:16
https://next-television.com/shkoder-kryeministri-rama-po-kthehet-shpresa-tek-e-nesermja/20%Always2018-12-02 10:09
https://next-television.com/izrael-policia-rekomandon-denimin-e-kryeministrit-netanyahu/20%Always2018-12-02 09:57
https://next-television.com/horoskopi-i-paolo-fox-per-muajin-dhjetor-2018/20%Always2018-12-02 09:48
https://next-television.com/bruksel-ke-ngre-shqetesimin-e-ndikimit-ne-mjedis-nga-hidrocentralet-ne-vjose/20%Always2018-12-02 09:35
https://next-television.com/argjentine-shba-dhe-kina-pezullojne-per-90-dite-luften-tregtare/20%Always2018-12-02 09:16
https://next-television.com/futboll-hidhet-shorti-per-per-eliminatoret-e-euro-2020/20%Always2018-12-02 08:59
https://next-television.com/dua-lipa-dhe-bebe-rexha-nderohen-me-cmim-ne-variety/20%Always2018-12-02 08:53
https://next-television.com/kosove-rakic-iniciativa-per-bashkimin-e-mitrovices-eshte-provokim/20%Always2018-12-02 08:53
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-apel-fund-plages-se-skllaverise-moderne/20%Always2018-12-02 08:49
https://next-television.com/durres-arrestohet-nje-trafikante-italiane/20%Always2018-12-02 08:30
https://next-television.com/durres-makina-perfundon-ne-kanal/20%Always2018-12-02 08:22
https://next-television.com/kine-nje-tjeter-takim-mes-udheheqesve-trump-dhe-kim-jong-un/20%Always2018-12-02 08:13
https://next-television.com/shba-te-shtena-me-arme-zjarri-pese-te-plagosur/20%Always2018-12-02 07:58
https://next-television.com/itali-kapen-80-milione-euro-kokaine-ne-nje-kontenier/20%Always2018-12-02 07:53
https://next-television.com/elbasan-magjia-e-parkut-kombetar-shebenik-jabllanice-ne-dimer/20%Always2018-12-01 21:05
https://next-television.com/shba-facebook-u-kerkon-bankave-te-dhenat-e-klienteve/20%Always2018-12-01 21:01
https://next-television.com/forbes-prezanton-moderatoret-me-te-paguar/20%Always2018-12-01 20:57
https://next-television.com/tirane-buxheti-2019-2-miliarde-leke-per-rritjen-e-pagave/20%Always2018-12-01 20:53
https://next-television.com/shba-dibranja-perzgjidhet-ambasadore-e-maqedonise/20%Always2018-12-01 20:47
https://next-television.com/dy-vite-jashte-politikes-jozefina-topalli-me-detyre-te-re-ne-mal-te-zi/20%Always2018-12-01 20:43
https://next-television.com/babastars-ne-kenga-magjike-zbuloni-me-cilen-kengetare/20%Always2018-12-01 20:39
https://next-television.com/tirane-ish-zv-ministri-muka-plas-skandalin-diplomat-e-universiteteve-publike-nuk-njihen-nga-shteti-shqiptar/20%Always2018-12-01 20:35
https://next-television.com/argjentine-gafa-ne-samitin-g20-rojet-ngaterrojne-presidentin-me-nje-nga-zyrtaret/20%Always2018-12-01 20:30
https://next-television.com/tirane-zhduket-e-reja-vellai-kerkon-ndihme-ne-polici/20%Always2018-12-01 20:19
https://next-television.com/mosha-e-ences-zbulon-moshen-e-vertete/20%Always2018-12-01 20:11
https://next-television.com/koleksioni-ami-event-2019-nuset-sfilojne-me-te-brendshme/20%Always2018-12-01 20:06
https://next-television.com/france-200-te-arrestuar-dhe-rreth-100-te-plagosur-gjate-protestave/20%Always2018-12-01 19:58
https://next-television.com/drejtoria-e-tatimeve-bllokon-e-gjobit-1500-biznese-vetem-ne-muajin-nentor-mallra-pa-fature-dhe-mungese-kuponi-tatimor/20%Always2018-12-01 19:35
https://next-television.com/dortmundi-nuk-di-te-humbase/20%Always2018-12-01 19:19
https://next-television.com/teuta-kryeson-ndaj-skenderbeut-ne-korce/20%Always2018-12-01 19:11
https://next-television.com/mallakaster-72-vjecari-gjendet-i-vrare-me-arme-gjahu/20%Always2018-12-01 18:49
https://next-television.com/tiffany-trump-dashurohet-me-miliardierin-nigerian-donald-trump-e-urrren-kete/20%Always2018-12-01 18:38
https://next-television.com/angelina-jolie-dhe-brad-pitt-arrijne-marreveshje-per-kujdestarine-e-femijeve/20%Always2018-12-01 18:24
https://next-television.com/gjermani-jo-shqiperise-se-madhe-jo-ndryshimit-etnik-te-kufijve/20%Always2018-12-01 18:18
https://next-television.com/shba-infermierja-i-dha-drogen-ekzekutuese-vdes-e-moshuara/20%Always2018-12-01 17:58
https://next-television.com/britani-e-madhe-brexit-jep-doreheqje-edhe-ministri-i-arsimit-ne-britani/20%Always2018-12-01 17:34
https://next-television.com/itali-arrestohet-marokieni-perdhunoi-shqiptaren-10-vite-me-pare/20%Always2018-12-01 16:59
https://next-television.com/recete-per-pijen-e-krishtlindjes/20%Always2018-12-01 16:52
https://next-television.com/itali-arrestohet-shqiptari-kokaine-e-paster-brenda-tollumbaceve/20%Always2018-12-01 16:47
https://next-television.com/tirane-rinis-protesta-tek-unaza-e-re-banoret-nje-minute-heshtje-ne-nder-te-george-h-w-bush/20%Always2018-12-01 16:36
https://next-television.com/uashington-presidenti-thaci-shpreh-vullnetin-per-perpjekje-maksimale-per-marreveshje-me-serbine/20%Always2018-12-01 16:28
https://next-television.com/kosove-udheheqesit-e-institucioneve-perkujtone-presidentin-george-h-w-bush/20%Always2018-12-01 16:18
https://next-television.com/unicef-cdo-2-minuta-nje-femije-infektohet-nga-virusi-hiv/20%Always2018-12-01 16:01
https://next-television.com/suedia-zevendeson-kartat-e-identitetit-me-mikrocipe-nen-lekure/20%Always2018-12-01 15:55
https://next-television.com/angli-i-vodhen-televizorin-10-dollaresh-vdes-veterani-i-luftes-se-dyte-boterore/20%Always2018-12-01 15:47
https://next-television.com/ariana-grande-publikon-klipin-e-ri-thank-u-next-me-te-vertete-nje-veper-arti/20%Always2018-12-01 15:39
https://next-television.com/si-te-beni-krem-nate-anti-rudhe-me-molle-dhe-vaj-ulliri/20%Always2018-12-01 15:14
https://next-television.com/argjentine-nenshkruhet-marreveshja-e-re-e-tregtise-se-lire/20%Always2018-12-01 14:46
https://next-television.com/greqi-kapen-kater-shqiptare-per-trafik-droge/20%Always2018-12-01 14:39
https://next-television.com/elbasan-banesa-perfshihet-nga-flaket/20%Always2018-12-01 14:12
https://next-television.com/berat-fshataret-nuk-kane-treg-prodhimet-e-tyre-kalben/20%Always2018-12-01 14:02
https://next-television.com/gjendet-koka-e-ali-pashe-tepelenes/20%Always2018-12-01 13:57
https://next-television.com/kine-rritje-te-tregtise-se-jashtme-pavaresisht-konfliktit-me-shba/20%Always2018-12-01 13:56
https://next-television.com/tentojne-te-kalojne-ilegalisht-ne-be/20%Always2018-12-01 13:43
https://next-television.com/shtate-llojet-e-dhimbjeve-qe-paralajmerojne-atakun-ne-zemer/20%Always2018-12-01 13:24
https://next-television.com/shba-avioni-airbus-a320-ulje-emergjente/20%Always2018-12-01 13:16
https://next-television.com/mali-i-zi-ministri-bushati-bashkepunimi-rajonal-garanton-stabilitet/20%Always2018-12-01 13:05
https://next-television.com/pd-deputetja-vokshi-raporti-i-reportereve-pa-kufiij-rrezon-propaganden-e-rames/20%Always2018-12-01 13:00
https://next-television.com/kastori-kthehet-ne-itali-shfaqet-ne-fshatra-pas-450-vitesh/20%Always2018-12-01 12:59
https://next-television.com/tirane-ish-ambasadori-arvizu-ndryshimi-i-tiranes-i-jashtezakonshem/20%Always2018-12-01 12:44
https://next-television.com/tirane-nje-kend-i-ri-lojrash-ne-liqenin-artificial/20%Always2018-12-01 12:41
https://next-television.com/martohen-priyanka-chopra-dhe-nick-jonas/20%Always2018-12-01 12:37
https://next-television.com/rama-slufton-per-kufij-por-per-like-ne-facebook/20%Always2018-12-01 12:30
https://next-television.com/sllovaki-debate-brenda-qeverise-per-nje-kontrate-ushtarake/20%Always2018-12-01 12:22
https://next-television.com/londer-nje-tjeter-doreheqje-ne-kabinetin-e-may/20%Always2018-12-01 12:13
https://next-television.com/honduras-filxhani-me-i-madh-i-kafese-fiton-guinness/20%Always2018-12-01 12:06
https://next-television.com/bieta-sulo-zbulon-me-foto-portretin-familjar-4-dhe-te-pandashem/20%Always2018-12-01 11:46
https://next-television.com/paris-rikthehen-protestat-anti-macron/20%Always2018-12-01 11:47
https://next-television.com/nuk-eshte-facebooku-apo-instagrami-ju-prezantojme-me-aplikacionin-me-te-perdorur-per-2018-en/20%Always2018-12-01 11:47
https://next-television.com/shijak-kapen-skifteret-e-tmerrshem-vetem-dje-vodhen-6-banesa/20%Always2018-12-01 11:38
https://next-television.com/new-york-tre-guret-qe-do-shiten-ne-ankand-per-855-mije-dollare/20%Always2018-12-01 11:34
https://next-television.com/lsi-kryetarja-kryemadhi-arroganca-e-rames-po-largon-te-rinjte-nga-vendi/20%Always2018-12-01 11:16
https://next-television.com/david-villa-bashkohet-me-iniesten/20%Always2018-12-01 10:47
https://next-television.com/kapet-durrsaku-mashtruesi-i-karburanteve/20%Always2018-12-01 10:41
https://next-television.com/raporti-global-shqiperia-renditet-e-48-ta-ne-vendet-me-te-shendetshme/20%Always2018-12-01 10:28
https://next-television.com/berat-lagjet-muzeale-te-rrezikuara-nga-shembja-e-gureve/20%Always2018-12-01 10:15
https://next-television.com/itali-ne-pranga-shqiptari-me-500-gr-droge-te-fshehur-ne-trup/20%Always2018-12-01 10:05
https://next-television.com/londer-himara-vleresohet-per-ruajtjen-e-banesave-tradicionale/20%Always2018-12-01 09:52
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-george-h-w-bush-nje-mik-i-madh-e-i-shtrenjte-i-shqiptareve/20%Always2018-12-01 09:48
https://next-television.com/truri-i-femrave-eshte-me-kompleks-se-i-meshkujve/20%Always2018-12-01 09:43
https://next-television.com/shba-libri-i-michelle-obama-rekord-shitjesh-ne-15-dite/20%Always2018-12-01 09:36
https://next-television.com/firma-microsoft-me-vleren-me-te-madhe-te-tregut-ne-bote/20%Always2018-12-01 09:30
https://next-television.com/skrapar-gjendet-i-mbytur-nje-44-vjecar/20%Always2018-12-01 09:21
https://next-television.com/argjentine-kryeministrja-may-i-kerkon-princit-saudit-te-veproje-ndaj-vrasjes-se-gazetarit/20%Always2018-12-01 09:17
https://next-television.com/itali-ndalohet-gomonia-nga-shqiperia-me-15-ton-droge/20%Always2018-12-01 08:54
https://next-television.com/trendet-2018-2019-kete-dimer-guxoni-dhe-eksperimentoni-me-ngjyrat/20%Always2018-12-01 08:45
https://next-television.com/moti-alarmi-i-sinoptikaneve-rikthehet-i-ftohti-siberian/20%Always2018-12-01 08:32
https://next-television.com/angelina-jolie-dhe-brad-pitt-arrijne-marreveshjen-e-kujdestarise/20%Always2018-12-01 08:24
https://next-television.com/argjentine-presidenti-trump-i-largohet-homologut-argjentinas-gjate-samitit-g20/20%Always2018-12-01 08:16
https://next-television.com/alaske-termet-i-fuqishem-paralajmerohet-cunami/20%Always2018-12-01 07:58
https://next-television.com/palestine-protesta-e-perjavshme-mbi-28-persona-te-plagosur/20%Always2018-12-01 07:50
https://next-television.com/itali-arrestohen-dy-shqiptare-per-trafik-lendesh-narkotike/20%Always2018-12-01 07:47
https://next-television.com/shba-vdes-ish-presidenti-george-hw-bush/20%Always2018-12-01 07:32
https://next-television.com/termeti-me-magnitude-43-balle-godet-shqiperine/20%Always2018-12-01 07:25