XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://next-television.com/durres-prishet-rrethrrotullimi-ishte-kthyer-ne-makth-per-drejtuesit-e-mjeteve/20%Always2018-11-30 21:00
https://next-television.com/kush-e-shenoi-golin-e-barazimit-cutrone-tregohet-i-sinqerte/20%Always2018-11-30 20:53
https://next-television.com/tirane-zv-ministrja-e-mjedisit-nga-5-mln-qese-plastike-ne-dite-sot-perdoren-vetem-1-mln/20%Always2018-11-30 20:48
https://next-television.com/monika-kryemadhi-keta-jane-dy-njerezit-brenda-kryeministrise-qe-i-zgjasin-rames-jeten-politike/20%Always2018-11-30 20:42
https://next-television.com/klsh-deshtim-me-anti-korrupsionin/20%Always2018-11-30 20:37
https://next-television.com/eshte-mbyllur-ne-nje-konvikt-te-tmerrshem-kryemadhi-flet-per-vajzen-e-vogel/20%Always2018-11-30 20:23
https://next-television.com/kur-angela-merkel-behet-rastesisht-pjese-e-udhetimit-tend/20%Always2018-11-30 20:10
https://next-television.com/argjentine-emmauel-macron-i-shqetesur-me-princin-mohammed-bin-salman/20%Always2018-11-30 20:06
https://next-television.com/ukraine-ndalohen-meshkujt-ruse-te-hyjne-ne-territor/20%Always2018-11-30 19:53
https://next-television.com/dikur-miq-te-ngushte-jay-z-sulmon-kanye-west/20%Always2018-11-30 19:46
https://next-television.com/durres-makinat-e-perdorura-oret-e-fundit-te-hyrjes-ne-shqiperi/20%Always2018-11-30 19:40
https://next-television.com/kuzhine-kek-me-molle-e-me-kanelle/20%Always2018-11-30 19:27
https://next-television.com/derbi-i-tiranes-mbetet-i-kuq-partizani-fiton-me-permbysje-2-1/20%Always2018-11-30 19:19
https://next-television.com/5-vite-pa-paul-walker-vetem-nje-nga-miqte-e-fast-and-furious-e-kujton/20%Always2018-11-30 19:13
https://next-television.com/tirane-deputetja-mehmetaj-mos-kini-me-durim-dhe-as-meshire-per-edi-ramen/20%Always2018-11-30 18:59
https://next-television.com/shperthen-pirro-dhima-greket-raciste-ndaj-te-dobeteve-dhe-te-varferve/20%Always2018-11-30 18:49
https://next-television.com/nicki-minaj-i-kthehet-sherrit-me-cardi-b/20%Always2018-11-30 18:24
https://next-television.com/rezart-veleshnja-na-prezanton-me-te-dashuren-e-re/20%Always2018-11-30 18:13
https://next-television.com/shitja-e-telekom-albania-drejt-finalizimit/20%Always2018-11-30 18:05
https://next-television.com/tirane-nisin-procedurat-per-ngritjen-e-klgj/20%Always2018-11-30 17:57
https://next-television.com/shba-nenshkruhet-marreveshja-e-re-tregtare-per-ameriken-e-veriut/20%Always2018-11-30 17:46
https://next-television.com/vogelushja-ana-kodra-do-na-nderoje-me-konkurrimin-ne-britains-got-talent/20%Always2018-11-30 17:40
https://next-television.com/tirane-amnistia-900-te-denuar-pritet-te-lirohen-nga-burgu-kategoria-qe-perfiton-dhe-qe-perjashtohet/20%Always2018-11-30 17:35
https://next-television.com/berne-nis-zyrtarisht-procedimi-kunder-shqiperise-per-hidrocentralet-ne-lumin-vjose/20%Always2018-11-30 17:26
https://next-television.com/britani-e-madhe-anetaresime-te-ps-ne-londer-balla-vemendje-per-cdo-shqiptar/20%Always2018-11-30 17:18
https://next-television.com/tirana-vjen-me-surpriza-partizani-habit-me-alban-hoxhen/20%Always2018-11-30 17:10
https://next-television.com/greqi-vrasja-e-shqiptarit-ne-korfuz-autori-tregon-motivin-dhe-perpjekjet-per-ta-zhdukur/20%Always2018-11-30 16:55
https://next-television.com/granit-xhaka-nuk-ndalet-simboli-i-shqiponjes-thumb-kritike/20%Always2018-11-30 16:47
https://next-television.com/tirane-lulzim-basha-te-unaza-e-re-ne-nuk-do-i-braktisim-qytetaret-fatura-e-vjedhjes-eshte-30-milione-euro/20%Always2018-11-30 16:40
https://next-television.com/nick-jonas-tregon-se-si-i-propozoi-priyanka-s-per-martese/20%Always2018-11-30 16:33
https://next-television.com/kapshtice-doganieri-i-arrestuar-per-kontrabande-eshte-kusheri-i-deputetit-socialist/20%Always2018-11-30 16:27
https://next-television.com/tirane-deputeti-i-pd-se-me-range-rover-e-produkte-luxury-qe-proteston-tek-astiri-kunder-va/20%Always2018-11-30 16:21
https://next-television.com/kroaci-perplasen-ministrat-ne-budva-bushati-jemi-krahe-kosoves/20%Always2018-11-30 16:15
https://next-television.com/stresi-me-telefonate-live-nga-burgu-i-fushe-krujes/20%Always2018-11-30 16:06
https://next-television.com/shba-vrasesi-serial-me-90-krime-ne-40-vite/20%Always2018-11-30 15:58
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-veprimet-e-shqiptareve-po-cojne-ne-katastrofe-te-plote/20%Always2018-11-30 15:46
https://next-television.com/shpenzimet-per-ushqime-ne-shqiperi-kater-here-me-te-larta-se-ne-be/20%Always2018-11-30 15:36
https://next-television.com/si-te-luftoni-virozat-e-stines/20%Always2018-11-30 15:21
https://next-television.com/se-shpejti-baba-labinot-gashi-foto-te-embla-me-gruan/20%Always2018-11-30 14:27
https://next-television.com/tete-trendet-e-modes-qe-do-te-pushtojne-instagramin-gjate-2019/20%Always2018-11-30 14:25
https://next-television.com/divjake-festa-e-ngjales/20%Always2018-11-30 14:16
https://next-television.com/durres-transporti-detar-i-mallrave-531-e-struktures-se-pergjithshme/20%Always2018-11-30 14:07
https://next-television.com/itali-bota-mediatike-humbi-sot-emrin-e-njohur-te-gazetarise/20%Always2018-11-30 13:55
https://next-television.com/argjentine-presidenti-tusk-sanksionet-e-be-se-ndaj-rusise-do-te-vazhdojne/20%Always2018-11-30 13:45
https://next-television.com/amnistia-per-festat-e-fundvitit-gati-drafti-i-dekretit-te-presidentit/20%Always2018-11-30 13:22
https://next-television.com/estetike-edhe-per-kafshet-shtepiake/20%Always2018-11-30 13:19
https://next-television.com/rita-ora-po-del-me-aktorin-e-famshem-hollivudian/20%Always2018-11-30 13:10
https://next-television.com/risia-me-e-re-e-instagram/20%Always2018-11-30 13:10
https://next-television.com/greqi-kapet-autori-i-vrasjes-se-63-vjecarit-shqiptar/20%Always2018-11-30 12:54
https://next-television.com/piloti-i-ben-surprize-ne-avion-ish-mesuesi-mbetet-pa-fjale/20%Always2018-11-30 12:44
https://next-television.com/pd-deputeti-salianji-80-te-zhdukur-nga-perfshirja-me-bandat/20%Always2018-11-30 12:40
https://next-television.com/beograd-ministri-kosovar-bytyqi-takim-me-ambasadoren-e-izraelit/20%Always2018-11-30 12:43
https://next-television.com/londer-kryeministrja-may-kembengul-asnje-plan-b-pas-marreveshjes-me-be/20%Always2018-11-30 12:31
https://next-television.com/peqin-aksidentohet-per-vdekje-43-vjecari/20%Always2018-11-30 12:23
https://next-television.com/argjentine-cfare-pritet-nga-samiti-g20/20%Always2018-11-30 12:18
https://next-television.com/be-ambasadori-soreca-lufta-kunder-krimit-dhe-korrupsionit-vendimtare/20%Always2018-11-30 12:09
https://next-television.com/standard-poors-shqiperia-me-njohuri-te-dobeta-financiare/20%Always2018-11-30 11:47
https://next-television.com/gingo-biloba-bima-qe-forcon-memorien-dhe-redukton-ankthin/20%Always2018-11-30 11:36
https://next-television.com/londer-balla-per-reformen-zgjedhore-shpresoj-te-votohet-para-krishtlindjeve/20%Always2018-11-30 11:19
https://next-television.com/kroaci-ish-presidenti-mesic-nuk-besoj-ne-shkembim-territoresh-ne-menyre-te-paqte/20%Always2018-11-30 11:12
https://next-television.com/bjellorusi-ekzekutohen-dy-agjente-imobiliare/20%Always2018-11-30 11:02
https://next-television.com/kosove-kryetari-veseli-takon-kryetarin-e-ri-te-kfor/20%Always2018-11-30 10:56
https://next-television.com/shkoder-vidhte-makina-arrestohet-i-riu/20%Always2018-11-30 10:51
https://next-television.com/super-clasico-luhet-ne-bernabeu/20%Always2018-11-30 10:47
https://next-television.com/tirane-pd-do-te-therrase-kuvendin-me-15-dhjetor/20%Always2018-11-30 10:42
https://next-television.com/mali-i-zi-arrestohet-deputeti-medojevic/20%Always2018-11-30 10:39
https://next-television.com/nasa-zgjedh-nente-kompani-per-misionet-ne-hene/20%Always2018-11-30 10:19
https://next-television.com/londer-kreu-balla-te-garantohet-vota-e-shqiptareve-jashte-vendit/20%Always2018-11-30 10:15
https://next-television.com/kosove-ndalohet-perdorimi-i-telefonave-ne-shkolla/20%Always2018-11-30 10:10
https://next-television.com/korce-ministri-lleshaj-takim-me-drejtuesit-e-policise/20%Always2018-11-30 10:06
https://next-television.com/mali-i-zi-ministri-bushati-vemendje-te-vazhdueshme-nga-shteti-ame/20%Always2018-11-30 10:01
https://next-television.com/milan-cmendet-ne-fund-permbys-dudelange-me-4-gola-ne-15-minuta/20%Always2018-11-30 09:57
https://next-television.com/perhapja-e-virusit-hiv-obsh-publikon-shifrat-alarmante-per-evropen-lindore/20%Always2018-11-30 09:51
https://next-television.com/studimi-shkencor-pak-proteina-dhe-shume-karbohidrate-perfitimet-mbrojtese-te-trurit/20%Always2018-11-30 09:42
https://next-television.com/kosove-komisionet-shqyrtojne-projektligjet-e-fsk/20%Always2018-11-30 09:37
https://next-television.com/korce-vetplagoset-aksidentalisht-39-vjecari/20%Always2018-11-30 09:18
https://next-television.com/shkoder-shkrumbohet-nga-flaket-nje-automjet/20%Always2018-11-30 08:58
https://next-television.com/trendi-i-2019-rikthehen-fundet-e-lekures/20%Always2018-11-30 08:51
https://next-television.com/trendi-i-pantallonave-te-gjera/20%Always2018-11-30 08:42
https://next-television.com/zelande-e-re-gjenden-te-ngordhura-51-balena/20%Always2018-11-30 08:27
https://next-television.com/australi-nxenesit-braktisin-shkollen-ne-protesta-masive-per-ndryshimet-klimatike/20%Always2018-11-30 08:23
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-per-protesten-ngerc-i-krijuar-artificialisht/20%Always2018-11-30 08:17
https://next-television.com/shteti-i-lashte-shqiptar/20%Always2018-11-30 08:08
https://next-television.com/kercenimi-nga-rusia-nato-dergon-anijet-ne-detin-e-zi/20%Always2018-11-30 07:53
https://next-television.com/horoskopi-ditor-30-nentor-2018/20%Always2018-11-30 07:36
https://next-television.com/bruksel-perfaqesuesit-e-be-mbeshtesin-masen-disiplinore-ndaj-italise/20%Always2018-11-30 07:33
https://next-television.com/itali-trafikonin-droge-nga-shqiperia-sllovenia-hollanda-20-te-arrestuar/20%Always2018-11-30 07:30
https://next-television.com/australi-rreziku-nga-zjarri-brenda-nje-jave-100-vatra/20%Always2018-11-30 07:22
https://next-television.com/berat-cifti-i-te-moshuarve-hidhet-nga-kati-i-gjashte/20%Always2018-11-30 07:18
https://next-television.com/hong-kong-autobusi-perplaset-me-taksine-5-te-vdekur/20%Always2018-11-30 07:18
https://next-television.com/tirane-nami-te-sheshi-skenderbej/20%Always2018-11-29 21:07
https://next-television.com/tirane-me-rastin-e-festave-kombetare-te-nentorit-kuvendi-i-shqiperise-organizoi-diten-e-pare-te-dyerve-te-hapura/20%Always2018-11-29 20:59
https://next-television.com/bruksel-fleckenstein-negociatat-e-shqiperise-me-be-vendosin-zgjedhjet-europiane/20%Always2018-11-29 20:49
https://next-television.com/studentja-lyen-floket-i-transformohet-fytyra/20%Always2018-11-29 20:40
https://next-television.com/lazio-kuqezi-talenti-i-shqiperise-u19-ftohet-ne-ekipin-e-pare/20%Always2018-11-29 20:35
https://next-television.com/shba-presidenti-donald-trump-ka-anuluar-takimin-me-presidentin-rus-vladimir-putin-qe-ishte-planifikuar-gjate-takimeve-te-g20-ne-buenos-aires/20%Always2018-11-29 20:23
https://next-television.com/greqi-jashte-fashistet-nga-shkollat-protesta-e-antiprotesta-per-emrin-e-maqedonise/20%Always2018-11-29 20:06
https://next-television.com/ukraine-kampi-ku-femijet-mesohen-te-vrasin-per-atdheun/20%Always2018-11-29 19:55
https://next-television.com/renditja-e-fifa-s-shqiperia-ne-vendnumero-kosova-rikuperon-6-pozicione/20%Always2018-11-29 19:43
https://next-television.com/tirane-flet-nga-burgu-daniel-dobraj-i-kerkoj-falje-publike-efektives/20%Always2018-11-29 19:29
https://next-television.com/dush-ne-mengjes-pese-arsyet-pse-nuk-duhet-te-beni-me/20%Always2018-11-29 19:18
https://next-television.com/tirane-punimet-te-unaza-hiqen-pemet-trafikndareset-dhe-shtyllat/20%Always2018-11-29 19:11
https://next-television.com/itali-bastet-online-vellezerit-tare-nuk-jane-nen-hetim/20%Always2018-11-29 18:52
https://next-television.com/rita-oren-e-tradhton-era-e-forte-i-zbulon-te-pasmet/20%Always2018-11-29 18:32
https://next-television.com/australi-hajdutet-vjedhin-vepren-e-artit-dy-dite-para-se-te-shitej/20%Always2018-11-29 18:25
https://next-television.com/shba-donald-trump-jemi-prane-marreveshjes-me-kinen-por-une-nuk-e-preferoj/20%Always2018-11-29 18:14
https://next-television.com/tirana-kerkon-te-fitoje-derbin-pas-plot-5-vitesh/20%Always2018-11-29 17:25
https://next-television.com/tirane-protesta-astirit-vazhdon-dy-ne-pranga-20-te-proceduar-ne-gjendje-te-lire/20%Always2018-11-29 17:09
https://next-television.com/rihanna-serish-me-te-dashurin-miliarder/20%Always2018-11-29 17:01
https://next-television.com/cifti-me-i-ri-i-showbiz-it-shqiptar-zbulohet-lidhja-e-dj-sardit-me-moderatoren-e-njohur/20%Always2018-11-29 16:46
https://next-television.com/tirane-29-nentori-festohet-me-blinda-dhe-snajpera-ne-pedonale/20%Always2018-11-29 16:25
https://next-television.com/fier-perplasen-dy-makina-tre-persona-te-plagosur/20%Always2018-11-29 16:05
https://next-television.com/lushnje-atentati-ndaj-taullaut-autoret-vrases-me-pagese-si-afroheshin-dot-me-afer-se-ishte-i-shoqeruar/20%Always2018-11-29 15:56
https://next-television.com/bruksel-pas-brexit-be-ja-e-hapur-per-nje-partneritet-te-paprecedente-me-londren/20%Always2018-11-29 14:03
https://next-television.com/durres-homazhe-ne-mauzoleumin-e-deshmoreve-me-rastin-e-dites-se-clirimit-video/20%Always2018-11-29 15:23
https://next-television.com/gjermani-kancelarja-merkel-per-tensionet-me-ukrainen-faji-rendon-mbi-putin/20%Always2018-11-29 13:52
https://next-television.com/tirane-policia-kontroll-ndaj-subjekteve-per-lende-piroteknike/20%Always2018-11-29 13:46
https://next-television.com/berat-restaurimi-i-kishes-se-shen-nikolles-drejt-perfundimit/20%Always2018-11-29 13:38
https://next-television.com/raporti-global-i-ushqyerjes-kequshqyerja-me-e-rrezikshme-se-ajri-i-ndotur-dhe-duhani/20%Always2018-11-29 13:34
https://next-television.com/unesco-shpall-muziken-reggae-trashegimi-boterore/20%Always2018-11-29 13:26
https://next-television.com/pd-keshilltari-bardhi-projekti-40-milione-euro-i-unazes-se-re-i-paligjshem/20%Always2018-11-29 13:19
https://next-television.com/bruksel-rezoluta-e-pe-hungaria-te-ekstradoje-gruevskin/20%Always2018-11-29 13:16
https://next-television.com/gjermani-thyhet-serish-rekordi-i-papunesise/20%Always2018-11-29 13:11
https://next-television.com/nuk-pranojme-dhunimin-e-sovranitetit-tone-nga-serbia/20%Always2018-11-29 13:03
https://next-television.com/britani-e-madhe-shqiptaret-ngrejne-flamurin-kuqezi-per-festimet/20%Always2018-11-29 12:56
https://next-television.com/tirane-vijon-prishja-e-objekteve-qe-preken-nga-ndertimi-i-unazes-se-madhe/20%Always2018-11-29 12:50
https://next-television.com/shkoder-aksidentohet-nje-person-per-vdekje/20%Always2018-11-29 13:34
https://next-television.com/kanada-deputetja-dabrusin-uron-pavaresine-e-shqiperise/20%Always2018-11-29 12:41
https://next-television.com/bruksel-parlamenti-evropian-voton-pro-integrimit-te-shqiperise-ne-be/20%Always2018-11-29 12:32
https://next-television.com/lezhe-fshatrat-pa-drita-banoret-kerkojne-zgjidhje-afatgjate/20%Always2018-11-29 11:49
https://next-television.com/fier-permbyten-dhjetra-hektare-me-serra/20%Always2018-11-29 11:43
https://next-television.com/itali-arrestohet-i-riu-shqiptar-kokaine-dhe-12-mije-euro-ne-shtepi/20%Always2018-11-29 11:32
https://next-television.com/demi-lovato-gati-te-rikthehet-ne-tregun-muzikor/20%Always2018-11-29 11:24
https://next-television.com/durres-fmn-ne-drejtorine-tatimore-vleresime-per-rritjen-e-performances/20%Always2018-11-29 11:14
https://next-television.com/tirane-ministrja-xhacka-vlereson-forcat-e-armatosura-fa-te-krenaria-dhe-garancia-e-sigurise-se-vendit-tone/20%Always2018-11-29 11:06
https://next-television.com/gjirokaster-i-jepte-makines-i-dehur-perplas-rende-49-vjecaren/20%Always2018-11-29 11:02
https://next-television.com/okb-raporti-shqiptaret-me-te-pashkolluarit-ne-rajon/20%Always2018-11-29 10:55
https://next-television.com/paris-hilton-besoja-ne-perralla/20%Always2018-11-29 10:47
https://next-television.com/gjermani-policia-bastis-deutsche-bank-ne-hetim-per-pastrim-parash/20%Always2018-11-29 10:37
https://next-television.com/mali-i-zi-ministri-bushati-viziton-plaven-dhe-gucine/20%Always2018-11-29 10:25
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-per-taksen-ndaj-serbise-nuk-kishim-zgjidhje-tjeter/20%Always2018-11-29 10:21
https://next-television.com/fier-konferenca-shkencore-skenderbeu-dhe-myzeqeja/20%Always2018-11-29 10:11
https://next-television.com/cerrik-makina-perplas-6-vjecarin/20%Always2018-11-29 10:02
https://next-television.com/greqi-shkaterrohet-rrjeti-i-tregtise-se-paligjshme-te-arit/20%Always2018-11-29 09:52
https://next-television.com/turqi-presidentet-trump-dhe-erdogan-diskutime-rreth-tensioneve-ne-detin-e-zi/20%Always2018-11-29 09:45
https://next-television.com/tirane-kryebashkiaku-veliaj-mirenjohje-atyre-qe-dhane-jeten-per-liri/20%Always2018-11-29 09:38
https://next-television.com/tirane-presidenti-dhe-qeveria-homazhe-per-29-nentor-ne-varrezat-e-deshmoreve/20%Always2018-11-29 10:43
https://next-television.com/kosove-22-foshnja-vijne-ne-jete-ne-diten-e-pavaresise/20%Always2018-11-29 09:08
https://next-television.com/implanti-i-gjoksit-shkaktar-i-nje-lloji-te-rralle-tumori/20%Always2018-11-29 09:07
https://next-television.com/shtate-veshjet-qe-do-te-na-duhen-patjeter-kete-dhjetor/20%Always2018-11-29 09:03
https://next-television.com/albani-dhe-miriami-festojne-ditelindjen-e-amelise/20%Always2018-11-29 09:02
https://next-television.com/gjeorgji-zurabishvili-gruaja-e-pare-presidente-ne-historine-e-vendit/20%Always2018-11-29 08:40
https://next-television.com/zelanda-e-re-moti-i-keq-nxjerr-ne-breg-skeletin-e-nje-kafshe-misterioze/20%Always2018-11-29 08:37
https://next-television.com/futboll-champions-league-dhuron-spektakel/20%Always2018-11-29 08:35
https://next-television.com/bruksel-parlamenti-evropian-diskuton-sot-per-dialogun-kosove-serbi/20%Always2018-11-29 08:25
https://next-television.com/selena-gomez-jep-intervisten-e-pare-pas-problemeve-me-shendetin/20%Always2018-11-29 08:17
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-uron-shqiptaret-per-29-nentorin/20%Always2018-11-29 08:11
https://next-television.com/shkembimi-i-territoreve/20%Always2018-11-29 08:09
https://next-television.com/greqi-shqiptari-perplaset-per-vdekje-nga-makina/20%Always2018-11-29 08:11
https://next-television.com/pakistan-pepsi-dhe-coca-cola-premtojne-12-miliarde-dollare-investime/20%Always2018-11-29 08:02
https://next-television.com/argjentine-paqja-ne-jemen-diskutohet-ne-g20/20%Always2018-11-29 07:56
https://next-television.com/britani-e-madhe-4-vjecari-vdiq-per-shkak-te-nje-telefonate/20%Always2018-11-29 07:54
https://next-television.com/france-gjermani-perpjekje-e-perbashket-per-shpetimin-e-marreveshjes-me-iranin/20%Always2018-11-29 07:50
https://next-television.com/modelja-nga-shqiperia-mahnit-italianet/20%Always2018-11-29 07:49
https://next-television.com/jemen-senati-amerikan-nuk-do-te-mbeshtese-me-nderhyrjen-saudite/20%Always2018-11-29 07:45
https://next-television.com/slloveni-kryekomandatja-e-pare-femer-ne-nato/20%Always2018-11-29 07:41
https://next-television.com/maliq-aksident-makina-bie-ne-lum/20%Always2018-11-29 07:59
https://next-television.com/horoskopi-ditor-29-nentor-2018/20%Always2018-11-29 07:21
https://next-television.com/lushnje-hidhet-nga-kati-i-dyte-i-baneses-nderron-jete-61-vjecarja/20%Always2018-11-28 20:39
https://next-television.com/shkoder-lageshtira-mbulon-muzeun-oso-kuka-nevoje-per-rikonstruksion/20%Always2018-11-28 20:29
https://next-television.com/tronditet-psg-humb-dy-titullaret-ne-prag-te-ndeshjes-me-liverpool/20%Always2018-11-28 19:59
https://next-television.com/rusi-investimi-prej-4-miliarde-usd-per-te-ndertuar-nje-port-ne-arktik/20%Always2018-11-28 19:50
https://next-television.com/tirane-ilir-meta-emigracioni-eshte-plaga-e-shoqerise-shqiptare/20%Always2018-11-28 19:30
https://next-television.com/suada-sherifi-per-bashkeshortin-e-saj-sa-e-njoha-me-pelqeu/20%Always2018-11-28 19:15
https://next-television.com/106-vjetori-i-pavaresise-ngjarjet-me-te-rendesishme-te-28-nentorit/20%Always2018-11-28 19:08
https://next-television.com/kine-shperthen-fabrika-kimike-nderrojne-jete-22-persona/20%Always2018-11-28 18:52
https://next-television.com/me-qeleshe-dhe-me-shqiponje-era-dhe-nora-urojne-28-nentorin-nga-greqia/20%Always2018-11-28 18:44
https://next-television.com/durres-18-vjecarja-nga-durresi-tenton-te-vetehelmohet-ne-gjendje-te-rende-ne-spital/20%Always2018-11-28 18:40
https://next-television.com/tirane-lapsusi-i-bashes-per-ngritjen-e-flamurit-rama-ironizon-nga-vlora/20%Always2018-11-28 18:24
https://next-television.com/tirane-tensionohet-situata-te-unaza-e-re-banoret-shkaterrojne-kantieret/20%Always2018-11-28 17:54
https://next-television.com/vajza-e-kengetares-orgesa-zaimi-kushtetuta-e-pare-e-shtepise/20%Always2018-11-28 17:46
https://next-television.com/greta-koci-vjen-me-nje-kolazh-kengesh-te-mrekullueshme-per-shqiperine-per-festat-e-flamurit/20%Always2018-11-28 17:42
https://next-television.com/bonaventura-operohet-me-sukses-por-mbetet-9-muaj-larg-fushave/20%Always2018-11-28 17:20
https://next-television.com/kupa-pavaresia-ne-korce-fiton-struga/20%Always2018-11-28 17:05
https://next-television.com/shba-donald-trump-uron-shqiperine-per-106-vjetorin-e-pavaresise/20%Always2018-11-28 16:23
https://next-television.com/nato-i-kerkon-kosoves-heqjen-e-tarifave-ndaj-mallrave-serbe/20%Always2018-11-28 16:15
https://next-television.com/kosovaret-braktisin-shqiperine-per-festat-e-flamurit/20%Always2018-11-28 16:10
https://next-television.com/vettingu-kshh-arsyetime-te-ndryshme-per-ceshtje-te-ngjashme/20%Always2018-11-28 16:03
https://next-television.com/tirane-shume-femije-ne-urgjencen-pediatrike-ambulancat-nuk-punojne/20%Always2018-11-28 16:02
https://next-television.com/loredana-tregon-gjinine-e-femijes-qe-pret/20%Always2018-11-28 15:50
https://next-television.com/shba-john-bolton-koha-eshte-tani-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Always2018-11-28 15:43
https://next-television.com/kuzhine-si-te-gatuajme-lazanja-bolonjeze/20%Always2018-11-28 15:28
https://next-television.com/hajgaret-pa-krype-te-kryeministrit-ne-kosove/20%Always2018-11-28 15:23
https://next-television.com/itali-perurohet-busti-i-gjergj-kastriot-skenderbeut-ne-maschito/20%Always2018-11-28 15:18
https://next-television.com/france-protestes-i-bashkohen-ambulancat-dhe-zjarrfikesit/20%Always2018-11-28 15:14
https://next-television.com/elvana-gjata-rikthehet-ne-shqiperi-jep-deshmine-ne-prokurori-per-ngjarjen-ne-ish-bllok/20%Always2018-11-28 15:04
https://next-television.com/dua-lipa-e-para-shqiptare-me-fame-boterore-qe-uron-festat-e-nentorit-ja-urimi-i-saj/20%Always2018-11-28 15:05
https://next-television.com/ronaldo-i-le-targen-messit-thyen-rekordin-e-rradhes/20%Always2018-11-28 14:59
https://next-television.com/spanje-publikohet-emrin-e-fituesit-te-topit-te-arte/20%Always2018-11-28 14:53
https://next-television.com/angli-grabitje-me-arme-arrestohen-dy-shqiptare/20%Always2018-11-28 14:52
https://next-television.com/struga-fiton-kupen-pavaresia-2018/20%Always2018-11-28 14:49
https://next-television.com/ben-betimin-ambasadori-i-ri-amerikan-philip-kosnett-ne-kosove/20%Always2018-11-28 14:43
https://next-television.com/sulmoi-gruan-ne-rruge-por-e-peson-shume-keq/20%Always2018-11-28 14:32
https://next-television.com/dita-e-pavaresise-presidenti-rus-putin-uron-homologun-e-tij-shqiptar/20%Always2018-11-28 14:21
https://next-television.com/tirane-policia-kontrollon-dyqanet-sekuestron-fishekzjarret/20%Always2018-11-28 14:09
https://next-television.com/brad-dhe-angelina-kerkojne-me-shume-kohe-per-arritjen-e-marreveshjes/20%Always2018-11-28 13:53
https://next-television.com/greqi-gjenden-trupa-emigrantesh-ne-hekurudhe/20%Always2018-11-28 13:40
https://next-television.com/fshf-nuk-po-kerkojme-trajner-te-ri/20%Always2018-11-28 13:33
https://next-television.com/brexit-do-te-varferoje-britanine/20%Always2018-11-28 13:26
https://next-television.com/evropa-lindore-me-perqindjen-me-te-larte-te-infektimit-me-hiv-ne-bote/20%Always2018-11-28 12:32
https://next-television.com/futboll-u-arrestua-ne-gjendje-te-dehur-alban-hoxha-rikthehet-ne-fushe/20%Always2018-11-28 12:22
https://next-television.com/indi-mjeku-i-ben-gruas-lindje-cezariane-ne-gjendje-te-dehur-vdes-nena-dhe-foshnja/20%Always2018-11-28 12:17
https://next-television.com/durres-dita-e-flamurit-demokratet-homazhe-ne-varrezat-e-deshmoreve-video/20%Always2018-11-28 12:28
https://next-television.com/sulmohen-nga-ariu-vdesin-nena-dhe-foshnja-10-muajshe/20%Always2018-11-28 11:51
https://next-television.com/horoskopi-ditor-e-merkure-28-nentor-2018/20%Always2018-11-28 11:46
https://next-television.com/itali-mbushi-tregun-me-kokaine-e-heroine-kapet-shqiptari/20%Always2018-11-28 11:37
https://next-television.com/indi-kapen-50-skelete-njerezish-ne-nje-tren/20%Always2018-11-28 11:28
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-fajeson-rezervat-federale-per-lajmet-jo-te-mira-ekonomike/20%Always2018-11-28 11:22
https://next-television.com/eurodeputeti-fleckenstein-kosova-te-heqe-doganat-por-dhe-serbia-mos-pengoje/20%Always2018-11-28 11:16
https://next-television.com/lezhe-mbyllen-dy-subjekte-splotesonin-kushtet-higjeno-sanitare/20%Always2018-11-28 11:06
https://next-television.com/tirane-banoret-e-unazes-proteste-me-flamur-bllokojne-rrugen/20%Always2018-11-28 10:56
https://next-television.com/tirane-banesa-sociale-pa-afat-per-familjet-qe-preken-nga-projekti-i-unazes-se-madhe/20%Always2018-11-28 10:25
https://next-television.com/austria-mbeshtet-shqiperine-per-drejtimin-e-osbe-se/20%Always2018-11-28 10:04
https://next-television.com/tirane-kapet-me-mbi-20-mije-euro-false-prerje-500/20%Always2018-11-28 11:34
https://next-television.com/kine-shkencetari-konfirmon-shtatezanine-e-dyte-me-gjene-te-modifikuara/20%Always2018-11-28 09:54
https://next-television.com/kine-rruga-me-sfiduese-me-68-kthesa/20%Always2018-11-28 09:46
https://next-television.com/tirane-homazhe-tek-varrezat-e-deshmoreve-basha-per-lirine-luftohet-cdo-dite/20%Always2018-11-28 09:40
https://next-television.com/festa-e-flamurit-ambasada-e-shba-urim-special-per-shqiptaret/20%Always2018-11-28 09:34
https://next-television.com/vlore-meta-dhe-rama-homazhe-ne-qytetin-ku-u-ngrit-flamuri/20%Always2018-11-28 09:28
https://next-television.com/pogradec-te-shtena-me-arme-zjarri-nje-person-ne-kerkim-dhe-nje-ne-pranga/20%Always2018-11-28 09:19
https://next-television.com/selena-gomez-rikthehet-ne-rrjetet-sociale-jam-e-forte/20%Always2018-11-28 09:12
https://next-television.com/puth-ne-buze-vajzen-kritikohet-ashper-david-beckham/20%Always2018-11-28 08:53
https://next-television.com/gershetat-anesore-trendi-i-fundit-i-kesaj-stine/20%Always2018-11-28 08:42
https://next-television.com/perrenjas-plagosi-te-riun-dhe-grabiti-makinen-kapet-29-vjecari/20%Always2018-11-28 08:36
https://next-television.com/gjirokaster-lirohet-nga-burgu-biznesmeni-shkodran-lulzim-kulla/20%Always2018-11-28 08:30
https://next-television.com/bullgari-zbulohet-dokumenti-i-njohjes-se-pavarsise-se-shqiperise/20%Always2018-11-28 08:21
https://next-television.com/malesi-e-madhe-piktori-myftar-cubi-nderohet-me-titullin-qytetar-nderi/20%Always2018-11-28 08:13
https://next-television.com/nje-gote-alkool-ne-darke-mban-vdekjen-larg/20%Always2018-11-28 08:06
https://next-television.com/shba-keshilltari-bolton-koha-eshte-tani-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Always2018-11-28 08:00
https://next-television.com/tepelene-arrsh-hapet-kalimi-ne-levan/20%Always2018-11-28 07:56
https://next-television.com/sulmi-ndaj-autobusit-te-dortmundit-14-vite-burg-atentatorit/20%Always2018-11-28 07:49
https://next-television.com/e-shpetoi-nga-kanceri-42-vjecari-ben-tatto-portretin-e-heroit/20%Always2018-11-28 07:51
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-uron-shqiptaret-per-diten-e-flamurit/20%Always2018-11-28 07:41
https://next-television.com/greqi-greve-e-pergjithshme-paralizohet-transporti/20%Always2018-11-28 07:33
https://next-television.com/perplasja-me-kievin-rusia-rrit-forcen-ushtarake-ne-kufi/20%Always2018-11-28 07:28
https://next-television.com/kine-shperthim-masiv-prane-nje-uzine-kimike-22-te-vdekur/20%Always2018-11-28 07:22
https://next-television.com/kaos-ne-ndeshjen-aek-ajax-tifozet-bomba-molotov-ne-stadium/20%Always2018-11-28 14:19
https://next-television.com/bashkeshortja-granit-xhakes-shkelqen-me-veshjen-kuq-e-zi-ne-londer/20%Always2018-11-27 21:19
https://next-television.com/tirane-lirohet-miku-i-merviol-bilos-per-ngjarjen-ne-ish-bllok/20%Always2018-11-27 21:07
https://next-television.com/per-hir-te-djalit-adrola-dhe-adisi-behen-bashke-ne-paris/20%Always2018-11-27 20:44
https://next-television.com/jepini-me-shume-kohe-punonjesve-per-gjume-zgjimi-i-hershem-i-demshem/20%Always2018-11-27 20:05
https://next-television.com/sa-bulmet-duhet-te-konsumojme/20%Always2018-11-27 19:47
https://next-television.com/durres-takim-mes-edukatoreve-te-kopshteve-dhe-kujdestareve-te-cerdheve-per-permiresimin-e-zhvillimit-te-hershem-te-femijeve/20%Always2018-11-27 19:16
https://next-television.com/pema-e-krishtlindjeve-e-ndertuar-me-arka-druri-thyen-rekord-18-metra-e-larte/20%Always2018-11-27 18:32
https://next-television.com/tha-se-kishte-marre-ekstazi-kur-filmoi-videon-e-seksit-ish-i-dashuri-nxjerr-blof-kim-nofulla-i-dridhej-sepse/20%Always2018-11-27 17:56
https://next-television.com/caktohet-data-per-zgjedhjen-e-anetareve-te-keshillit-te-larte-te-prokurorise/20%Always2018-11-27 17:27
https://next-television.com/ish-banorja-e-big-brother-rrefen-te-pathenat-olsi-me-ka-qendruar-besnik/20%Always2018-11-27 16:33
https://next-television.com/champions-spikat-roma-real-madrid-ne-ndeshjet-e-sotme/20%Always2018-11-27 16:24
https://next-television.com/masakra-ne-bllok-kengetarja-elvana-gjata-jo-me-ne-kerkim-policor/20%Always2018-11-27 15:53
https://next-television.com/sheqeri-ne-gjak-dhe-pesha-trupore/20%Always2018-11-27 15:42
https://next-television.com/kosove-reagon-kocijancic-pas-doreheqjes-se-kryekomunareve-serbe-hiqeni-taksen-doganore/20%Always2018-11-27 15:28
https://next-television.com/vlore-dhe-sarande-moti-i-keq-pezullon-tragetet-drejt-italise/20%Always2018-11-27 15:11
https://next-television.com/trurin-nuk-e-demton-stresi-por-pergjigjet-emocionale/20%Always2018-11-27 14:59
https://next-television.com/kuvend-shqyrtohet-propozimi-i-presidentit-meta-per-vitore-tushen-ne-krye-te-klsh/20%Always2018-11-27 14:52
https://next-television.com/berat-pese-persona-nen-hetim-nxirrnin-gure-gelqerore-ne-malin-e-tomorrit/20%Always2018-11-27 14:51
https://next-television.com/ekonomi-berzh-paga-qe-ndal-emigrimin/20%Always2018-11-27 14:46
https://next-television.com/instat-shtohen-lejet-e-ndertimit-tirana-kryeson-e-para/20%Always2018-11-27 14:33
https://next-television.com/berat-takim-i-operatoreve-turistike-per-kerkesat-e-tregut-aziatik/20%Always2018-11-27 14:22
https://next-television.com/mediu-ne-bruksel-jemi-pa-gjykata-rama-ka-gjithe-pushtetin/20%Always2018-11-27 14:19
https://next-television.com/ja-cfare-shkakton-pirja-e-kafese-gjate-shtatzenise/20%Always2018-11-27 14:04
https://next-television.com/muzeu-historik-kombetar-celet-ekspozita-kruja-dhe-skenderbeu/20%Always2018-11-27 13:52
https://next-television.com/kosove-dorehiqen-kryetaret-e-kater-komunave-me-shumice-serbe/20%Always2018-11-27 13:48
https://next-television.com/france-presidenti-macron-qendron-i-vendosur-pavaresisht-protestave/20%Always2018-11-27 13:44
https://next-television.com/austria-mbeshtetje-shqiperise-per-reformat/20%Always2018-11-27 13:42
https://next-television.com/futboll-tekniku-panucci-me-lehte-te-drejtosh-realin-sesa-shqiperine/20%Always2018-11-27 13:40
https://next-television.com/vlore-punime-restauruese-ne-shtepine-e-marigose-se-flamurit/20%Always2018-11-27 13:31
https://next-television.com/pd-deputetja-tabaku-mbi-koston-e-unazes-se-tiranes/20%Always2018-11-27 13:31
https://next-television.com/bruksel-be-vlereson-vendosjen-e-sanksioneve-te-reja-ndaj-rusise/20%Always2018-11-27 13:20
https://next-television.com/kaos-ne-athine-tifozet-e-aek-armatosen-me-thika-e-flakadane/20%Always2018-11-27 13:19
https://next-television.com/tirane-nuk-paraqiten-deshmitaret-shtyhet-gjyqi-per-vrasjen-e-marvi-mihalit/20%Always2018-11-27 13:14
https://next-television.com/ministria-e-brendshme-ndalon-tregtimin-e-lendeve-piroteknike/20%Always2018-11-27 13:07
https://next-television.com/tirane-vrasja-ne-bllok-lirohet-geldo-hoti/20%Always2018-11-27 12:59
https://next-television.com/kavaje-qyteti-perkujton-106-vjetorin-e-themelimit-te-shtetit-shqiptar/20%Always2018-11-27 13:51
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-dekoron-ish-ambasadorin-arvizu/20%Always2018-11-27 12:53
https://next-television.com/shqiperia-destinacion-konkurrues-ne-fushen-e-turizmit/20%Always2018-11-27 12:48
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-per-brexit-ujdia-me-be-ne-kercenon-tregtine/20%Always2018-11-27 12:35
https://next-television.com/kine-muri-prej-rere-permbyt-qytetin-ne-pak-minuta/20%Always2018-11-27 12:24
https://next-television.com/delirium-biznesi-me-i-ri-i-armina-mevlanit-dhe-jonida-maliqit/20%Always2018-11-27 12:19
https://next-television.com/bruksel-google-akuzohet-per-manipulimin-e-perdoruesve/20%Always2018-11-27 12:02
https://next-television.com/ps-deputeti-balla-mirenjohes-eurodeputeteve-per-negociatat-ne-2019/20%Always2018-11-27 11:56
https://next-television.com/tirane-ministri-lleshaj-detyra-nderi-atdheu-ju-diktojne-se-cfare-duhet-te-jeni/20%Always2018-11-27 11:47
https://next-television.com/kosove-ministri-berisha-ne-dhjetor-fsk-do-te-shndrrohet-ne-ushtri/20%Always2018-11-27 11:40
https://next-television.com/berlin-kancelarja-merkel-e-shqetesuar-rreth-situates-ne-ukraine/20%Always2018-11-27 11:18
https://next-television.com/tirane-denohet-me-burg-ish-gjyqtarin-shkelqim-miri/20%Always2018-11-27 11:09
https://next-television.com/tirane-konfirmohet-ne-detyre-prokurori-besnik-cani-pasi-kalon-vettingun/20%Always2018-11-27 11:04
https://next-television.com/tirane-ministri-bushati-me-homologun-slloven-te-shtohen-investimet/20%Always2018-11-27 10:57
https://next-television.com/bruksel-komisioneri-hahn-shqiperia-ka-bere-progres-me-reformen-ne-drejtesi/20%Always2018-11-27 10:45
https://next-television.com/tirane-kapet-i-riu-i-shpallur-ne-kerkim-per-vrasje/20%Always2018-11-27 10:40
https://next-television.com/bahamas-zhytesi-sulmohet-nga-peshkaqeni/20%Always2018-11-27 10:37
https://next-television.com/tirane-kreu-rama-investimet-ne-shendetesi-ne-tre-vjet-300-qendra-shendetesore/20%Always2018-11-27 10:26
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-kosova-sot-shenon-diten-e-forces/20%Always2018-11-27 10:19
https://next-television.com/londer-kryeministrja-may-sfidon-corbyn-ne-debat-per-brexit/20%Always2018-11-27 10:13
https://next-television.com/arabi-saudite-rritet-ndjeshem-prodhimi-i-naftes-pas-presionit-te-presidentit-trump/20%Always2018-11-27 09:26
https://next-television.com/regjizori-i-dy-qeverive/20%Always2018-11-27 09:06
https://next-television.com/sarande-uniformat-blu-i-vene-prangat-ishte-larguar-nga-vendi-i-aksidentit/20%Always2018-11-27 09:05
https://next-television.com/shba-melania-trump-zbukuron-shtepine-e-bardhe-per-festat-e-fundvitit/20%Always2018-11-27 08:55
https://next-television.com/tirane-banoret-e-unazes-se-re-perplasen-me-policine-bashkiake/20%Always2018-11-27 08:50
https://next-television.com/reperet-shqiptare-rikthejne-trendin-e-viteve-te-shkolles/20%Always2018-11-27 08:41
https://next-television.com/era-istrefi-ndan-skenen-me-yjet-nderkombetare-te-muzikes/20%Always2018-11-27 08:36
https://next-television.com/ukraina-shpall-gjendjen-e-luftes/20%Always2018-11-27 08:27
https://next-television.com/sarande-ne-pranga-dy-shtetas/20%Always2018-11-27 08:18
https://next-television.com/siri-agjencia-globale-e-armeve-kimike-do-te-hetoje-sulmet-kimike-ne-aleppo/20%Always2018-11-27 08:12
https://next-television.com/tirane-ministri-i-jashtem-slloven-viziton-kryeqytetin-shqiptar/20%Always2018-11-27 08:08
https://next-television.com/france-presidenti-macron-protestat-po-demtojne-imazhin-te-degjohet-zemerimi-i-qytetareve/20%Always2018-11-27 08:00
https://next-television.com/kosove-perleshje-me-thike-dy-te-rinj-perfundojne-ne-spital/20%Always2018-11-27 07:53
https://next-television.com/britani-e-madhe-kryeministrja-may-kerkon-ndjese-per-gjuhen-e-perdorur-ndaj-emigranteve-evropiane/20%Always2018-11-27 07:51
https://next-television.com/shba-dash-apel-kosoves-hiqni-tarifat-ndaj-serbise/20%Always2018-11-27 07:45
https://next-television.com/barcelona-ne-ngerc-luiz-suarez-jashte-fushave-per-dy-jave/20%Always2018-11-27 07:43
https://next-television.com/paskuqan-atentat-me-arme-zjarri-plagoset-55-vjecari/20%Always2018-11-27 07:38
https://next-television.com/horoskopi-ditor-27-nentor-2018/20%Always2018-11-27 07:34
https://next-television.com/nata-e-bardhe-ja-cila-kengetare-ju-pret-te-sheshi-skenderbej/20%Always2018-11-26 20:55
https://next-television.com/tirane-vrasja-ne-qender-te-bllokut-i-kerkuari-ajaks-boshnjaku-vetedorezohet-ne-polici/20%Always2018-11-26 20:49
https://next-television.com/mbrojtja-e-femijeve-nga-internet-facebook-fshin-8-7-milione-imazhe/20%Always2018-11-26 20:32
https://next-television.com/moti-i-keq-me-shtrengata-shiu-ja-qarqet-me-te-rrezikuara/20%Always2018-11-26 20:07
https://next-television.com/vlore-presidenti-meta-dekoron-brezin-e-arte-te-flamurtarit/20%Always2018-11-26 19:50
https://next-television.com/arrestimi-i-alban-hoxhes-reagojne-drejtuesit-e-partizanit/20%Always2018-11-26 19:27
https://next-television.com/sharapova-ja-cfare-profesioni-do-te-kisha-po-te-mos-luaja-tenis/20%Always2018-11-26 19:11
https://next-television.com/humbi-ish-gruan-reperi-i-njohur-i-pikelluar-ne-funeral/20%Always2018-11-26 19:06
https://next-television.com/itali-shqiptaret-kapen-mat-me-kokaine-ne-dyshek-e-vazo/20%Always2018-11-26 18:59
https://next-television.com/si-ti-trajtojme-kapilaret-ne-lekure/20%Always2018-11-26 18:53
https://next-television.com/mjalte-me-arra-ilaci-popullor-100-natyror/20%Always2018-11-26 18:42
https://next-television.com/caji-me-gjethe-ulliri-ilaci-shekullor-qe-mban-larg-kollen-e-thate-dhe-lufton-diabetin/20%Always2018-11-26 18:19
https://next-television.com/si-te-shpetoni-nga-yndyra-e-flokeve-e-fytyres-vetem-me-nje-luge-kripe/20%Always2018-11-26 18:01
https://next-television.com/cmime-te-larta-per-derbin-partizani-tirana/20%Always2018-11-26 17:55
https://next-television.com/itali-provokohen-tare-dhe-strakosha-tifozet-e-lacios-nderojne-kacifasin/20%Always2018-11-26 17:44
https://next-television.com/kosove-zero-takse-per-shqiptaret/20%Always2018-11-26 17:37
https://next-television.com/tirane-dorehiqet-pedagogu-ne-universitetin-bujqesor/20%Always2018-11-26 17:21
https://next-television.com/ukraine-tensione-te-larta-me-rusine/20%Always2018-11-26 17:12
https://next-television.com/kavaje-bie-nga-mbikalimi-automjeti-i-oshee/20%Always2018-11-26 17:24
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-do-ta-mbyllim-kufirin-me-meksiken/20%Always2018-11-26 14:45
https://next-television.com/137-gra-vriten-cdo-dite-ne-bote/20%Always2018-11-26 14:42
https://next-television.com/gjeneve-oit-rritja-e-pagave-ne-nivelin-me-te-ulet-qe-nga-kriza-e-2018/20%Always2018-11-26 14:37
https://next-television.com/durres-organizohet-ceremonia-e-106-vjetorit-te-shpalljes-se-pavaresise-video/20%Always2018-11-26 14:46
https://next-television.com/shqiperia-nje-atraksion-per-turistet-kineze/20%Always2018-11-26 14:33
https://next-television.com/pd-deputetja-tabaku-shqiperia-ne-monitorim-te-rrepte-per-pastrimin-e-parave/20%Always2018-11-26 14:20
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-pret-ambasadoren-e-kines-forcuat-bashkepunimin/20%Always2018-11-26 14:08
https://next-television.com/nuanca-e-veshjes-qe-po-kryeson-instagramin/20%Always2018-11-26 14:04
https://next-television.com/tirane-makina-perplas-motociklistin-ne-unazen-e-madhe/20%Always2018-11-26 13:39
https://next-television.com/kuvend-ja-si-do-te-behet-regjistrimi-fillestar-i-prones/20%Always2018-11-26 13:33
https://next-television.com/greqi-arrestohen-dy-shqiptare-per-rrembimin-e-nje-16-vjecari/20%Always2018-11-26 13:29
https://next-television.com/kavaje-koncert-me-rastin-e-festave-te-nentorit-nga-femijet-e-kopshteve-te-qytetit-video/20%Always2018-11-26 13:27
https://next-television.com/bruksel-nato-ne-takim-pas-tensioneve-kiev-moske/20%Always2018-11-26 13:16
https://next-television.com/kosove-mbledhja-e-perbashket-e-qeverive-ja-marreveshjet-e-nenshkruara/20%Always2018-11-26 13:14
https://next-television.com/vlore-arrestohet-33-vjecari-per-vjedhjen-e-kater-automjeteve/20%Always2018-11-26 13:09
https://next-television.com/iran-termet-6-4-balle-ne-juglindje-mbi-700-te-plagosur/20%Always2018-11-26 13:05
https://next-television.com/durres-kryebashkiaku-dako-pret-ne-takim-komandantin-e-fregates-turke-ahmet-burak-adeli/20%Always2018-11-26 12:55
https://next-television.com/kosove-mbledhja-e-perbashket-e-qeverive-kryeministri-haradinaj-kerkon-rrugen-e-kombit/20%Always2018-11-26 12:43
https://next-television.com/pse-keni-kaq-urrejtje-dhe-ndjenje-shkaterrimi/20%Always2018-11-26 12:15
https://next-television.com/tirane-13-te-arrestuar-nga-policia-rrugore/20%Always2018-11-26 12:03
https://next-television.com/buxheti-2019-parashikohen-11-perqind-me-shume-investime-per-bashkite/20%Always2018-11-26 11:59
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-marreveshjet-hapin-perspektiven-e-rrugetimit-shqiperi-kosove/20%Always2018-11-26 11:52
https://next-television.com/peje-kryeministri-rama-nga-nje-janari-kosova-do-te-kete-piken-e-vet-te-tranzitit-ne-portin-e-durresit/20%Always2018-11-26 11:41
https://next-television.com/shba-kompania-apple-ne-gjykaten-supreme-per-app-store/20%Always2018-11-26 11:36
https://next-television.com/angli-kryeministrja-may-perkrahni-marreveshjen-ose-rrezikojme-percarjen/20%Always2018-11-26 11:28
https://next-television.com/himare-permbytet-nje-veliere-pas-motit-te-keq/20%Always2018-11-26 11:17
https://next-television.com/kine-lindin-femijet-e-pare-ne-bote-me-gjene-te-modifikuara/20%Always2018-11-26 11:02
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-nuk-hedh-shortin-per-ked/20%Always2018-11-26 10:50
https://next-television.com/shba-rihapet-kufiri-ndermjet-san-diegos-dhe-tijuanas/20%Always2018-11-26 10:45
https://next-television.com/zemra-e-mesdheut-pika-turistike-me-e-vizituar-ne-vend/20%Always2018-11-26 10:42
https://next-television.com/sarande-arrestohen-tre-shtetas-dhe-sekuestrohen-32-kg-kanabis/20%Always2018-11-26 10:27
https://next-television.com/banka-boterore-borxhi-i-jashtem-i-shqiperise-kalon-cdo-parashikim/20%Always2018-11-26 10:22
https://next-television.com/tirane-kpk-shkarkon-prokurorin-artur-selmani/20%Always2018-11-26 10:18
https://next-television.com/itali-zevendeskryeministri-di-maio-i-hapur-per-uljen-e-deficitit/20%Always2018-11-26 10:17
https://next-television.com/slloveni-botohet-libri-per-14-familjet-e-vjetra-fisnike-shqiptare/20%Always2018-11-26 10:06
https://next-television.com/zelande-e-re-gjenden-150-balena-te-ngordhura-ne-bregdet/20%Always2018-11-26 10:01
https://next-television.com/turqi-perplaset-helikopteri-ushtarak-kater-ushtare-te-vdekur/20%Always2018-11-26 09:50
https://next-television.com/kosove-kreu-rama-serbia-qasje-dyfytyresie-ndaj-kosoves-taksa-100-perqind-e-drejte/20%Always2018-11-26 09:47
https://next-television.com/peje-kryeministri-rama-mesazh-te-forte-per-kosoven-te-zhgenjyer-nga-be/20%Always2018-11-26 09:42
https://next-television.com/a-eshte-e-mundur-ngritja-e-ushtrise-evropiane-te-macronit/20%Always2018-11-26 09:37
https://next-television.com/une-ina-e-shqiponjave-te-policise-dhe-danieli-i-shpellareve-te-protestes/20%Always2018-11-26 09:33
https://next-television.com/tirane-projekti-unaza-e-re-nis-aksioni-per-shembjen-e-objekteve/20%Always2018-11-26 09:25
https://next-television.com/itali-ndahet-nga-jeta-ne-moshen-77-vjecare-regjisori-i-famshem-bernardo-bertolucci/20%Always2018-11-26 09:11
https://next-television.com/gjashte-menyra-si-te-kombinojme-veshjet-oversized-cdo-sezon/20%Always2018-11-26 09:02
https://next-television.com/durres-kapen-tre-te-rinj-te-fshehur-ne-kamionin-drejt-italise/20%Always2018-11-26 08:52
https://next-television.com/unicef-shifrat-tronditese-te-abuzimit-ndaj-femijeve-ne-internet/20%Always2018-11-26 08:47
https://next-television.com/mali-i-zi-presidenti-meta-ndan-emocionet-pas-takimit-me-banoret/20%Always2018-11-26 08:42
https://next-television.com/shba-mbyllet-kufiri-dhe-hidhet-gaz-lotsjelles-ndaj-emigranteve/20%Always2018-11-26 08:40
https://next-television.com/tirane-kpk-konfirmon-ne-detyre-keshilltaren-ligjore-fiona-papajorgji/20%Always2018-11-26 08:35
https://next-television.com/pd-kreu-basha-rama-mohon-veten-per-te-vjedhur-40-milione-euro/20%Always2018-11-26 08:23
https://next-television.com/france-protestuesit-mbushin-rruget-arrestohen-mbi-100-persona/20%Always2018-11-26 08:20
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-ndaj-mbledhjes-kosove-shqiperi-kjo-eshte-hipokrizi/20%Always2018-11-26 08:16
https://next-television.com/brexit-cfare-parashikon-marreveshja-e-arritur/20%Always2018-11-26 08:10
https://next-television.com/konti-max-dhe-ambra-angiolini-martohen-ne-qershor/20%Always2018-11-26 08:09
https://next-television.com/peje-takimi-kosove-shqiperi/20%Always2018-11-26 08:04
https://next-television.com/ukraine-protesta-pas-kapjes-se-anijeve-detare-nga-rusia/20%Always2018-11-26 07:57
https://next-television.com/beteje-dramatike-mes-dy-kuajve/20%Always2018-11-26 07:55
https://next-television.com/bruksel-pe-seance-te-posacme-si-deshtojne-koncesionet-ppp-ne-ballkan/20%Always2018-11-26 07:52
https://next-television.com/itali-shpresa-per-arritjen-e-marreveshjes-me-be/20%Always2018-11-26 07:51
https://next-television.com/spanje-mijera-protestues-kunder-dhunes-ndaj-grave/20%Always2018-11-26 07:46
https://next-television.com/gjermani-thyen-rekord-pema-e-krishtlindjes-me-arka-druri/20%Always2018-11-26 07:40
https://next-television.com/itali-trafik-droge-nga-shqiperia-operacion-masiv-41-urdher-arreste/20%Always2018-11-26 07:40
https://next-television.com/maqedoni-kryeministri-zaev-nuk-kam-komunikuar-me-gruevskin/20%Always2018-11-26 07:33
https://next-television.com/iran-termet-ne-pjesen-perendimore-200-te-lenduar/20%Always2018-11-26 07:32
https://next-television.com/horoskopi-javor-26-nentor-1-dhjetor-2018/20%Always2018-11-26 07:23
https://next-television.com/pd-kryetari-basha-qytetaret-u-dhunuan/20%Always2018-11-25 16:39
https://next-television.com/lamtumire-akne-me-kete-perberes/20%Always2018-11-25 16:39
https://next-television.com/korce-ministri-peleshi-thirrje-fermereve-qe-te-aplikojne-per-fondet-e-be/20%Always2018-11-25 16:21
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-tokat-serbe-nuk-i-bashkojme-dot/20%Always2018-11-25 16:14
https://next-television.com/se-shpejti-nene-rozana-radi-sapo-beri-deklaraten-me-te-rralle-para-publikut/20%Always2018-11-25 16:06
https://next-television.com/sarande-degen-e-partise-demokratike-vijon-ta-drejtoje-hariz-mema/20%Always2018-11-25 16:07
https://next-television.com/rusia-dhe-ukraina-incident-ushtarak-ne-pellgun-e-detit-te-zi/20%Always2018-11-25 15:56
https://next-television.com/te-denuara-me-9-vjet-per-mashtrim-ish-teleshitesja-e-famshme-italiane-dhe-vajza-e-saj-hapin-biznes-ne-tirane/20%Always2018-11-25 16:04
https://next-television.com/historia-e-dashurise-se-adelina-tahirit-me-biznesmenin-50-vjecar/20%Always2018-11-25 15:40
https://next-television.com/nje-thelbi-hudher-ne-dite-per-tu-mbrojtur-nga-disa-semundje/20%Always2018-11-25 15:29
https://next-television.com/korce-dega-e-partise-demokratike-mbyll-zgjedhjet/20%Always2018-11-25 15:26
https://next-television.com/qofte-ke-daja/20%Always2018-11-25 14:59
https://next-television.com/prizren-perurohen-shtatoret-e-tre-lidereve-historike/20%Always2018-11-25 15:09
https://next-television.com/nasa-dergon-ne-mars-robotin-e-misionit-insight/20%Always2018-11-25 14:53
https://next-television.com/studim-i-ri-mbi-perfitimet-dhe-pasojat-e-perdorimit-te-aspirines/20%Always2018-11-25 14:49
https://next-television.com/pd-deputetja-metaliaj-vangjush-dako-do-te-arrestohet-do-apo-nuk-do-edi-rama/20%Always2018-11-25 14:31
https://next-television.com/jemen-dialog-paqeje-kunder-luftes-3-vjecare/20%Always2018-11-25 14:21
https://next-television.com/corovode-vjedhin-benzinen-kapen-ne-flagrance-tre-te-rinj/20%Always2018-11-25 14:08
https://next-television.com/5276-2/20%Always2018-11-25 14:06
https://next-television.com/indi-rohingat-nen-friken-e-deportimeve/20%Always2018-11-25 14:46
https://next-television.com/presidenti-iranian-thirrje-myslimaneve-ti-kundervihen-shba-se/20%Always2018-11-25 13:56
https://next-television.com/gjermani-fond-rekord-1684-milion-euro-shqiperise-ne-2019-2021/20%Always2018-11-25 13:45
https://next-television.com/shba-publikohet-raporti-i-ri-per-ngrohjen-globale/20%Always2018-11-25 13:36
https://next-television.com/burrat-piqen-ne-moshen-54-vjecare/20%Always2018-11-25 13:31
https://next-television.com/kaliforni-shirat-ndihmojne-ne-shuarjen-e-zjarreve/20%Always2018-11-25 13:26
https://next-television.com/a-ka-marre-fund-armiqesia-e-paris-hilton-dhe-kim-kardashian/20%Always2018-11-25 13:25
https://next-television.com/gjirokaster-ish-kreu-i-komunes-se-lazaratit-zgjidhet-kryetar-i-pd-se/20%Always2018-11-25 13:14
https://next-television.com/ekonomi-vijon-dobesimi-i-ndjeshem-i-euros-ndaj-lekut/20%Always2018-11-25 13:08
https://next-television.com/singapori-hi-tech-teston-dronet-postiere-dhe-police/20%Always2018-11-25 13:00
https://next-television.com/fier-mbetjet-hidrokarbure-kalojne-permes-lumit-gjanica/20%Always2018-11-25 12:53
https://next-television.com/greqi-35-vjecari-shqiptar-gjendet-i-vdekur-ne-burgun-e-trikalas/20%Always2018-11-26 09:52
https://next-television.com/tirane-lirohen-10-nga-11-protestuesit-e-ndaluar-para-kuvendit/20%Always2018-11-25 12:45
https://next-television.com/pd-deputeti-salianji-sot-eshte-vendosur-nje-standard-i-zi-ne-republike/20%Always2018-11-25 12:42
https://next-television.com/gramsh-ministri-gjiknuri-inauguron-pallatin-me-banesa-sociale/20%Always2018-11-25 12:41
https://next-television.com/tirane-flet-autori-daniel-droba-nuk-doja-ta-demtoja-ina-muken/20%Always2018-11-25 12:28
https://next-television.com/mali-i-zi-presidenti-meta-i-dhuron-shkolles-shqipe-fotografi-te-rilindasve/20%Always2018-11-25 12:16
https://next-television.com/skoci-qindra-foshnje-lindin-te-varur-nga-droga/20%Always2018-11-25 12:06
https://next-television.com/shba-i-burgosuri-rreh-brutalisht-policin-ai-ja-mbath/20%Always2018-11-25 12:00
https://next-television.com/rita-ora-edhe-aktori-eyal-booker-bashke/20%Always2018-11-25 12:05
https://next-television.com/zbulo-pas-cilit-mashkull-vip-ishin-fiksuar-te-gjithe-ne-vitin-kur-linde-ti/20%Always2018-11-25 11:44
https://next-television.com/princit-harry-po-i-bien-floket-dhe-ja-si-do-te-duket-ne-moshen-50-vjecare/20%Always2018-11-25 11:22
https://next-television.com/mirupafshim-faton-shoshi-era-istrefi-ne-krahet-e-kengetarit-britanik/20%Always2018-11-25 10:54
https://next-television.com/adelina-tahiri-i-pergjigjet-e-nervozuar-njerit-nga-fansat-e-saj/20%Always2018-11-25 10:51
https://next-television.com/nuk-e-ka-fajin-rroga-keto-jane-arsyet-perse-ngelemi-pa-leke-ne-xhep/20%Always2018-11-25 10:46
https://next-television.com/nuse-2019-keto-jane-modelet-qe-mund-te-zgjidhni-per-dasmen-tuaj/20%Always2018-11-25 10:35
https://next-television.com/bruksel-juncker-largimi-i-britanise-se-madhe-eshte-nje-tragjedi/20%Always2018-11-25 10:32
https://next-television.com/rikthehet-trendi-i-cantave-kove/20%Always2018-11-25 10:28
https://next-television.com/4-gjerat-qe-grate-franceze-nuk-kane-perdorur-asnjehere-per-floket/20%Always2018-11-25 10:43
https://next-television.com/si-ti-bejme-bizhuterite-te-shkelqejne-si-ne-fillim/20%Always2018-11-25 10:41
https://next-television.com/greqi-derri-i-nderpret-rrugen-shqiptari-perplaset-per-vdekje/20%Always2018-11-26 09:55
https://next-television.com/floket-cfare-ju-tregojne-per-shendetin-tuaj/20%Always2018-11-25 10:03
https://next-television.com/britani-e-madhe-dy-persona-masakrohen-per-vdekje/20%Always2018-11-25 09:57
https://next-television.com/kukes-bukurie-mata-bleonen-e-kane-pare-ne-angli-me-kane-derguar-pamjet-dhe-me-kerkojne-leke/20%Always2018-11-25 09:51
https://next-television.com/itali-shiu-can-rrugen-zhduket-shoferi/20%Always2018-11-25 09:46
https://next-television.com/sarande-kapen-32-kg-droge-ne-pranga-tre-te-rinj/20%Always2018-11-25 09:35
https://next-television.com/sopranoja-deshira-ahmeti-kerliu-nga-amerika-ne-tirane-per-festat-e-nentorit/20%Always2018-11-25 09:48
https://next-television.com/gjuetia-e-vetmuar-e-edi-rames/20%Always2018-11-25 09:08
https://next-television.com/kush-eshte-qyteti-shqiptar-qe-shpenzon-me-shume-ne-restorant/20%Always2018-11-25 09:01
https://next-television.com/pd-tabaku-ve-alarmin-10-e-te-ardhurave-ditore-per-nje-liter-nafte/20%Always2018-11-25 09:03
https://next-television.com/lushnje-policia-e-shtetit-merr-ne-mbrojtje-personin-e-plagosur-ne-atentat/20%Always2018-11-25 08:55
https://next-television.com/kukes-rama-tregon-cka-ndodhur-me-familjen-e-varfer/20%Always2018-11-25 08:45
https://next-television.com/ja-sa-uje-duhet-te-pini-ne-baze-te-peshes/20%Always2018-11-25 08:42
https://next-television.com/kosove-ne-ferizaj-pemet-vishen-me-xhaketa-qe-ti-marrin-njerezit-ne-nevoje/20%Always2018-11-25 08:38
https://next-television.com/kosove-biznesi-vendas-mirepret-taksen-ndaj-produkteve-serbe/20%Always2018-11-25 08:36
https://next-television.com/piktura-murale-per-te-zhdukur-te-shkuaren-e-dhunshme/20%Always2018-11-25 08:41
https://next-television.com/france-19-te-plagosur-dhe-40-te-arrestuar-pas-protestave-te-dhunshme/20%Always2018-11-25 08:27
https://next-television.com/egjipt-zbulohet-nje-varr-i-lashte-ne-luxor/20%Always2018-11-25 08:22
https://next-television.com/tirane-ne-shtepine-e-ines-prinderit-nuk-donim-te-behej-police-por-doli-e-para/20%Always2018-11-25 08:15
https://next-television.com/greqi-ne-pranga-5-shqiptare-dhe-4-greke-trafikonin-droge/20%Always2018-11-25 08:11
https://next-television.com/ugande-fundoset-varka-ne-liqenin-viktoria-10-te-vdekur/20%Always2018-11-25 08:02
https://next-television.com/diber-nderron-jete-kryekomunari-ruzhdi-lata/20%Always2018-11-25 08:07
https://next-television.com/mbteteri-e-bashkuar-parlamenti-britanik-siguron-dokumentet-sekrete-te-facebook/20%Always2018-11-25 08:11
https://next-television.com/britani-e-madhe-gjeneral-caleton-smith-rusia-kercenim-me-i-madh-se-isis/20%Always2018-11-25 07:57
https://next-television.com/shtyhet-finalja-e-libertadores-tifozet-e-river-plate-sulmojne-autobusin-e-boca-juniors/20%Always2018-11-25 08:01
https://next-television.com/amerike-termeti-6-balle-godet-nikaraguan/20%Always2018-11-25 07:55
https://next-television.com/tirane-policia-pezullon-21-patenta/20%Always2018-11-25 07:53
https://next-television.com/durres-vodhi-tete-automjete-ne-tre-muaj-pranga-hajdutit/20%Always2018-11-25 08:13
https://next-television.com/kosove-paraburgim-per-3-te-dyshuarit-si-vrases-te-ivanovic/20%Always2018-11-25 08:20
https://next-television.com/leshnice-vijon-puna-ne-kishen-e-shen-thanasit/20%Always2018-11-25 07:30
https://next-television.com/tirane-presidenca-ngjyroset-portokalli-presidenti-meta-jo-amnisti-per-dhunuesit/20%Always2018-11-25 08:18
https://next-television.com/itali-kokaine-dhe-shume-e-madhe-eurosh-pranga-per-40-vjecarin-shqipetar/20%Always2018-11-25 08:09
https://next-television.com/tirane-shtepiat-vishen-kuq-e-zi/20%Always2018-11-25 08:59
https://next-television.com/gjermani-moderatorja-osmani-ne-kopertinen-e-revistes-life/20%Always2018-11-24 18:13
https://next-television.com/moti-renie-temperaturash-dhe-reshje-ne-vend/20%Always2018-11-24 18:04
https://next-television.com/futboll-teuta-vijon-endrren-evropiane/20%Always2018-11-24 17:59
https://next-television.com/itali-ministri-salvini-malta-po-i-dergon-migrantet-drejt-brigjeve-italiane/20%Always2018-11-24 17:53
https://next-television.com/tropoje-kushte-me-te-mira-per-pacientet-pas-rregullimit-te-spitalit/20%Always2018-11-24 17:26
https://next-television.com/puke-bashkia-vijon-mbjelljen-e-pemeve/20%Always2018-11-24 17:12
https://next-television.com/trendi-i-ri-i-modes-rikthimi-i-kadifese/20%Always2018-11-24 17:08
https://next-television.com/durres-helmimi-masiv-ne-rrobaqepesi-shkak-gazi-i-kondicionereve/20%Always2018-11-24 16:42
https://next-television.com/selanik-arrestohen-pese-shqiptare-pjese-e-nje-grupi-trafikantesh/20%Always2018-11-24 16:32
https://next-television.com/tirane-vijon-protesta-unaza-e-re-banoret-nuk-leshojme-shtepite-tona/20%Always2018-11-24 16:25
https://next-television.com/gjirokaster-shembet-muri-anesor-i-kishes-ortodokse/20%Always2018-11-24 16:18
https://next-television.com/shkoder-nje-qender-e-re-rezidenciale-per-femijet-pa-kujdes-prinderor/20%Always2018-11-24 16:03
https://next-television.com/berat-bashkia-organizon-aktivitet-kunder-dhunes/20%Always2018-11-24 15:45
https://next-television.com/mali-i-zi-presidenti-meta-viziton-shqiptaret-e-rozhajes/20%Always2018-11-24 15:41
https://next-television.com/morine-bllokohen-ilace-kontrabande-dhe-nje-sasi-mallrash/20%Always2018-11-24 15:32
https://next-television.com/shba-raporti-per-ngrohjen-globale-do-te-kete-fatkeqesi-natyrore/20%Always2018-11-24 15:27
https://next-television.com/brazil-shpyllezohet-amazona-arrin-nivelin-me-te-larte-ne-10-vite/20%Always2018-11-24 15:01
https://next-television.com/fushe-kruje-aksidentohen-per-vdekje-dy-persona/20%Always2018-11-24 14:56
https://next-television.com/durres-arrestohen-dy-persona-12-mije-euro-vjedhje/20%Always2018-11-24 14:49
https://next-television.com/interpretim-madheshtor-nga-reshat-arbana-do-flas/20%Always2018-11-24 14:44
https://next-television.com/bruksel-ridiskutimi-i-projekt-buxhetit-italian-2019/20%Always2018-11-24 13:39
https://next-television.com/turqi-presidenti-erdogan-investitoret-e-huaj-kane-cdo-forme-mbeshtetjeje/20%Always2018-11-24 13:31
https://next-television.com/fier-promovimi-i-produkteve-bujqesore-shqiptare-ne-tregjet-nderkombetare/20%Always2018-11-24 13:15
https://next-television.com/pd-kreu-basha-shperthen-ndaj-kryeministrit-po-perdor-policine-si-burracak/20%Always2018-11-24 13:00
https://next-television.com/durres-helmim-masiv-ne-nje-rrobaqepesi/20%Always2018-11-24 12:55
https://next-television.com/serbi-bllokohen-mallrat-evropiane-per-kosoven/20%Always2018-11-24 12:52
https://next-television.com/angli-vidhet-kurora-e-famshme-e-dukeshes/20%Always2018-11-24 12:46
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-vucic-do-te-me-rrezoje/20%Always2018-11-24 12:41
https://next-television.com/korce-ministri-gjiknuri-peruron-rrugen-zevendesuese/20%Always2018-11-24 12:31
https://next-television.com/berlin-familja-mbreterore-belge-per-100-vjetorin-e-lib/20%Always2018-11-24 12:07
https://next-television.com/kosove-shba-pergezon-kuvendin/20%Always2018-11-24 12:02
https://next-television.com/paris-serish-proteste-kunder-rritjes-se-cmimit-te-karburantit/20%Always2018-11-24 11:50
https://next-television.com/vlore-aksidentohet-rende-punetori-dhe-pret-doren/20%Always2018-11-24 11:45
https://next-television.com/ministria-e-arsimit-urdhri-i-ri-celularet-e-kapur-ne-shkolla-do-te-sekuestrohen-dhe-dorezohen-ne-polici/20%Always2018-11-24 11:38
https://next-television.com/kryeministri-rama-propozon-emrat-per-keshillin-mbikqyres-te-bankes-se-shqiperise/20%Always2018-11-24 11:32
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-sulmon-opoziten-efektivja-nuka-mund-te-ishte-deshmorja-e-pare-femer/20%Always2018-11-24 11:12
https://next-television.com/tirane-ministri-lleshaj-per-protesten-politika-e-qytetaret-te-reflektojne/20%Always2018-11-24 10:58
https://next-television.com/minesota-shperthim-i-fuqishem-11-shtepi-te-shkaterruara-dhe-nje-i-lenduar/20%Always2018-11-24 10:48
https://next-television.com/shqiperia-si-astir-dhe-astiri-si-rrumpalle/20%Always2018-11-24 10:23
https://next-television.com/instat-grate-pronare-mbizoterojne-ne-bizneset-e-vogla-ne-vend/20%Always2018-11-24 10:11
https://next-television.com/e-verteta-dhe-virtyti-ne-epoken-trump/20%Always2018-11-24 10:01
https://next-television.com/horoskopi-ditor-24-nentor-2018/20%Always2018-11-24 09:57
https://next-television.com/tirane-filmi-i-ri-i-steve-mcqueen-widows-ne-kinemane-imperial/20%Always2018-11-24 09:52
https://next-television.com/greqi-sulmohet-ndertesa-e-ambasades-serbe/20%Always2018-11-24 09:44
https://next-television.com/tirane-kapet-42-vjecari-ne-kerkim-nderkombetar-per-prostitucion/20%Always2018-11-24 09:39
https://next-television.com/selanik-ceshtjet-e-hapura-shqiperi-greqi-vijojne-diskutimet/20%Always2018-11-24 09:34
https://next-television.com/shkoder-lekundje-e-lehte-sizmike-ne-oret-e-para-te-mengjesit/20%Always2018-11-24 09:32
https://next-television.com/hungari-kryeministri-orban-gruevski-aleat-i-hungarezeve/20%Always2018-11-24 09:31
https://next-television.com/afganistan-vritet-nje-tjeter-ushtar-amerikan/20%Always2018-11-24 09:28
https://next-television.com/bruksel-kryeministrja-may-takim-me-lideret-e-be-para-miratimit-te-brexit/20%Always2018-11-24 09:26
https://next-television.com/monako-jahti-ufo/20%Always2018-11-24 09:23
https://next-television.com/kryeministri-rama-ne-mbrojtje-te-kryebashkiakut-dako-te-gjithe-bejne-virgjereshen/20%Always2018-11-23 20:55
https://next-television.com/tirane-kapet-autori-i-plagosjes-se-polices-nuka-ne-proteste/20%Always2018-11-23 20:32
https://next-television.com/ambasadori-soreca-per-ministrin-lleshaj-do-bashkepunojme-ne-luften-kunder-krimit/20%Always2018-11-23 20:15
https://next-television.com/shkoder-bashkia-shpallet-fituese-ne-konkursin-qendra-komunitare-per-familjen/20%Always2018-11-23 20:11
https://next-television.com/kucove-organizohet-aktiviteti-7-netet-e-kinemase-evropiane/20%Always2018-11-23 20:07
https://next-television.com/shba-manovra-masive-me-35-avione-luftarake/20%Always2018-11-23 20:02
https://next-television.com/vlore-plagoset-92-vjecari-pas-kontaktit-me-energjine/20%Always2018-11-23 19:51
https://next-television.com/nuancat-e-kafes-protagoniste-kryesore-ne-tendencat-vjeshte-dimer-2019/20%Always2018-11-23 19:47
https://next-television.com/banka-e-shqiperise-ish-ministri-bode-kandidat-per-anetar-ne-bordin-mbikqyres/20%Always2018-11-23 19:25
https://next-television.com/futboll-casillas-sulmon-ashper-mourinhon/20%Always2018-11-23 19:19
https://next-television.com/shkoder-gjendet-i-vdekur-43-vjecari/20%Always2018-11-23 19:07
https://next-television.com/lsi-deputetja-mehmetaj-rama-percan-qytetaret-dhe-fut-provokatore-ne-protesta/20%Always2018-11-23 19:03
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-zhvillimi-i-tiranes-tregon-diferencen-mes-partive/20%Always2018-11-23 18:56
https://next-television.com/rome-rusia-refuzon-caktimin-e-afatit-per-negociatat-me-sirine/20%Always2018-11-23 18:46
https://next-television.com/vlore-te-shtena-me-arme-zjarri/20%Always2018-11-23 18:39
https://next-television.com/tirane-sander-lleshaj-betohet-si-minister-i-brendshem/20%Always2018-11-23 18:36
https://next-television.com/euro-renia-e-vijuar-qe-nga-muaji-qershor/20%Always2018-11-23 18:23
https://next-television.com/tirane-ushtria-shqiptare-shfaq-potencialin-e-saj/20%Always2018-11-23 18:17
https://next-television.com/farsa-e-lulzim-bashes-nuk-eshte-procesi-juaj/20%Always2018-11-23 18:04
https://next-television.com/durres-zgjidhet-kreu-i-ri-i-pd/20%Always2018-11-23 18:00
https://next-television.com/kine-firma-dg-bojkotohet-pas-reklames/20%Always2018-11-23 17:50
https://next-television.com/elbasan-makina-perplaset-me-borduren-mbeten-te-plagosur-dy-te-rinj/20%Always2018-11-23 17:34
https://next-television.com/tirane-mash-inspektim-universiteteve-pas-raportit-te-tejkaluar/20%Always2018-11-23 17:29
https://next-television.com/verona-arrestohen-dy-shqiptare-me-300-gram-kokaine-dhe-10-mije-euro/20%Always2018-11-23 17:24
https://next-television.com/shba-filmi-the-lion-king-rikthehet-pas-24-vjetesh/20%Always2018-11-23 17:18
https://next-television.com/kaliforni-pamjet-e-qytezes-se-shkaterruar-paradise/20%Always2018-11-23 17:12
https://next-television.com/pse-sjam-me-banoret-e-unazes-se-re-me-e-rendesishme-se-te-ardhurit-ne-tirane-eshte-grabitja-qe-po-i-behet-shqiptareve/20%Always2018-11-23 17:09
https://next-television.com/tirane-kpk-shkarkon-prokurorin-kurti/20%Always2018-11-23 17:03
https://next-television.com/shba-sulmon-kompanine-huawei/20%Always2018-11-23 16:51
https://next-television.com/austronauti-publikon-pamjet-e-perplasjes-se-nje-anije-kozmike-ne-hapesire/20%Always2018-11-23 16:46
https://next-television.com/pd-kreu-basha-sulmon-kryeministrin-rama-eshte-nje-hajdut/20%Always2018-11-23 16:36
https://next-television.com/vlore-shoferi-humbet-gjymtyret-pasi-shperthen-makina/20%Always2018-11-23 16:28
https://next-television.com/stine-jam-prind-kam-ndryshuar-krejtesisht/20%Always2018-11-23 14:56
https://next-television.com/tirane-ministrja-nikolla-prezanton-buxhetin-2019-rritje-me-1-1-mld-leke/20%Always2018-11-23 14:51
https://next-television.com/stilistja-43-vjecare-e-cila-duket-si-nje-vajze-e-re/20%Always2018-11-23 14:49
https://next-television.com/struge-ceremoni-perkujtimore-per-prof-dr-luan-hajdaragen/20%Always2018-11-23 14:41
https://next-television.com/frymezuese-te-famshem-shqiptare-qe-kane-biresuar-femije/20%Always2018-11-23 14:40
https://next-television.com/hazfeld-merr-cmimin-jules-rimet/20%Always2018-11-23 14:30
https://next-television.com/tirane-lirohet-nga-burgu-ish-kreu-i-arrsh-dashamir-xhika/20%Always2018-11-23 14:25
https://next-television.com/takohemi-per-nje-liber-ne-parkun-arkeologjik-te-orikut/20%Always2018-11-23 14:11
https://next-television.com/armina-na-njeh-me-pamjet-e-shtepise-ku-jeton-me-shkelzenin-ja-si-duket-ajo/20%Always2018-11-23 14:09
https://next-television.com/vjeshta-ul-numrin-e-turisteve-ne-shqiperi/20%Always2018-11-23 14:05
https://next-television.com/kavaje-bashkia-dhe-shoqeria-civile-ne-ndihme-te-femijeve-talasemike/20%Always2018-11-23 17:58
https://next-television.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-konsumojme-ne-vaktin-e-drekes/20%Always2018-11-23 13:51
https://next-television.com/formula-1-robert-kubica-rikthehet-me-ekipin-e-williams/20%Always2018-11-23 13:42
https://next-television.com/test-post-please-ignore/20%Always2018-11-23 13:39
https://next-television.com/korce-arrestohet-34-vjecari-nga-devolli-mbante-3-klandestine-ne-banese/20%Always2018-11-23 13:25
https://next-television.com/itali-arrestohen-nje-shqiptar-dhe-italian-dhunuan-per-vdekje-rumunin/20%Always2018-11-23 13:16
https://next-television.com/itali-politikani-dhe-shkrimtari-besnik-mustafaj-ne-italisht-me-librin-saga-e-vogel/20%Always2018-11-23 13:13
https://next-television.com/karl-lagerfeld-ikona-e-modes-na-tmerroi-me-pamjen-e-fundit/20%Always2018-11-23 13:09
https://next-television.com/stilisti-i-njohur-roberto-cavalli-i-ka-kerkuar-ndjese-blogeres-chiara-ferragni-duke-e-suprizuar-ate/20%Always2018-11-23 13:05
https://next-television.com/fahriye-evcen-ne-pritjen-e-embel-zbulon-barkun-e-rrumbullakosur/20%Always2018-11-23 12:48
https://next-television.com/dafina-zeqiri-zbulon-tatuazhin-e-saj-te-ri/20%Always2018-11-23 12:40
https://next-television.com/princi-i-vogel-i-monakos-eshte-aristokrati-me-i-adhurueshem-qe-kemi-pare-ndonjehere/20%Always2018-11-23 12:39
https://next-television.com/durres-ministri-klosi-dhe-kryebashkiaku-dako-mbetjet-ne-porto-romano-zgjidhen-brenda-vitit-2019/20%Always2018-11-23 15:27
https://next-television.com/si-parashikohet-te-jete-moti-ne-fundjave/20%Always2018-11-23 12:19
https://next-television.com/ermonela-jaho-cdo-tingull-qe-bej-eshte-si-nje-cope-emocioni-nga-zemra/20%Always2018-11-23 11:58
https://next-television.com/kpvp-kerkon-ndryshime-taksash-per-mineralet-e-zhavorret-bituminoze/20%Always2018-11-23 11:44
https://next-television.com/fier-kryeministri-edi-rama-jep-disa-leje-legalizimi-ne-lifofshe/20%Always2018-11-23 11:39
https://next-television.com/gjirokaster-braktisin-makinen-me-droge-arrestohen-3-persona/20%Always2018-11-23 11:28
https://next-television.com/itali-2-2-milione-euro-per-te-luftuar-drogen/20%Always2018-11-23 11:29
https://next-television.com/madonna-publikon-nje-foto-te-rralle-te-gjashte-femijeve-te-saj/20%Always2018-11-23 11:42
https://next-television.com/lezhe-arrestohet-i-denuari-me-shtetesi-italiane-per-vepren-penale-plagosje-e-rende-me-pasoje-vdekjen/20%Always2018-11-23 11:33
https://next-television.com/tirane-reagon-rudina-hajdari-pas-ngjarjeve-te-protestes/20%Always2018-11-23 10:23
https://next-television.com/danimarke-vritet-ish-drejtuesi-i-nje-bande-menjehere-pasi-promovoi-librin-rreth-jetes-se-tij-kriminale/20%Always2018-11-23 10:25
https://next-television.com/rita-ora-jam-krenare-qe-jam-nga-kosova-ne-shtepi-flas-shqip/20%Always2018-11-23 10:27
https://next-television.com/kosove-kthehen-ne-dogane-kamionet-me-produkte-serbe/20%Always2018-11-23 10:29
https://next-television.com/bruksel-europa-gjobe-deri-ne-9-miliarde-euro-italise/20%Always2018-11-23 10:32
https://next-television.com/ariana-grande-kujton-mac-miller-ne-diten-e-falenderimeve/20%Always2018-11-23 09:34
https://next-television.com/puke-nis-rehabilitimi-i-plote-i-45-kilometrave-te-qafe-qele-fushe-arrez/20%Always2018-11-23 10:22
https://next-television.com/tirane-kpk-shkarkon-nga-detyra-prokurorin-shpetim-kurti/20%Always2018-11-23 09:07
https://next-television.com/burrel-ilir-kupa-babagjyshi-i-akuzuar-per-grabitje-organizator-i-protestes-ne-burg/20%Always2018-11-23 09:09
https://next-television.com/tirane-ulje-te-ndjeshme-temperaturash/20%Always2018-11-23 08:47
https://next-television.com/tirane-efektivja-e-plagosur-ne-krye-te-detyres-niset-sot-per-nje-operacion-drejt-stambollit/20%Always2018-11-23 08:41
https://next-television.com/kush-e-ka-radhen-nje-inkurajim-amerikan-per-drejtesine/20%Always2018-11-23 08:32
https://next-television.com/keto-krijesa-mund-tju-shpetojne-jeten-po-su-shfarosen/20%Always2018-11-23 08:26
https://next-television.com/greqi-vrasja-e-shqiptarit-ne-janine-policia-greke-ja-cfar-ndodhi/20%Always2018-11-23 08:27
https://next-television.com/tradita-shqiptare-e-kulinarise-udheton-drejt-belgjikes/20%Always2018-11-23 08:07
https://next-television.com/maqedoni-presidenti-meta-respektimi-i-minoriteteve-vlere-e-shtuar-per-vendet-e-rajonit/20%Always2018-11-23 08:02
https://next-television.com/lorik-cana-tashme-edhe-ne-boten-e-kinemase/20%Always2018-11-23 08:07
https://next-television.com/itali-facebook-i-paguan-romes-me-shume-se-100-milione-euro/20%Always2018-11-23 07:59
https://next-television.com/murinjo-godet-milanin-oferte-zyrtare-per-objektivin-e-kuqezinjve/20%Always2018-11-23 07:53
https://next-television.com/shba-uashingtoni-dhe-pekini-afer-fundit-te-luftes-tregtare/20%Always2018-11-23 07:51
https://next-television.com/4457-2/20%Always2018-11-23 07:52
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-cia-nuk-fajesoi-princin-saudit-per-vrasjen-e-khashoggi-t/20%Always2018-11-23 07:47
https://next-television.com/greqi-falsifikoi-diplomen-e-shkolles-fillore-pastruesja-denohet-me-10-vjet-burg/20%Always2018-11-23 07:52
https://next-television.com/mitrovice-aksion-disa-te-arrestuar-per-vrasjen-e-ivanovic/20%Always2018-11-23 07:42
https://next-television.com/tepelene-rreshqitje-guresh-ne-aksin-levan-tepelene-devijohet-qarkullimi/20%Always2018-11-23 07:55
https://next-television.com/pakistan-sulm-ne-konsullaten-kineze-vriten-dy-police/20%Always2018-11-23 07:33
https://next-television.com/vlore-aksident-plagoset-drejtuesja-e-mjetit/20%Always2018-11-22 15:11
https://next-television.com/futboll-euro-2020-shorti-hidhet-me-2-dhjetor/20%Always2018-11-22 15:05
https://next-television.com/tirane-rama-vija-e-kuqe-prerja-e-gishtave-te-polices-24-vejce/20%Always2018-11-22 14:59
https://next-television.com/futbollisti-kolumbian-james-rodriguez-mendon-rikthimin-te-real-madrit/20%Always2018-11-22 15:07
https://next-television.com/ish-lojtari-i-kombetares-se-suedis-zlatan-e-konsideronte-veten-si-superman/20%Always2018-11-22 15:08
https://next-television.com/elbasan-e-vetme-dhe-pa-cati-57-vjecarja-jeton-vetem-me-ndihmen-sociale/20%Always2018-11-22 15:09
https://next-television.com/sberi-detyrat-e-shtepise-familjaret-rrahin-per-vdekje-9-vjecarin/20%Always2018-11-22 14:40
https://next-television.com/tirane-misioni-i-fmn-rritja-e-shpejte-e-partneriteteve-publike-private-ka-shtuar-risqet-fiskale/20%Always2018-11-22 14:39
https://next-television.com/i-dhane-fund-fejeses-chris-deshiron-unazen-me-diamante-te-paris-hilton-mbrapsht/20%Always2018-11-22 14:31
https://next-television.com/pse-e-vrasim-ate-qe-duam/20%Always2018-11-22 14:29
https://next-television.com/pd-zedhenesja-zhupa-i-pergjigjet-balles-prokuroria-nuk-heton-tenderin-abuziv/20%Always2018-11-22 14:25
https://next-television.com/kur-duhet-ti-blejme-telefona-femijeve/20%Always2018-11-22 14:15
https://next-television.com/kuvend-protesta-e-banoreve-te-unazes-se-madhe-arrestohen-11-persona/20%Always2018-11-22 14:11
https://next-television.com/5-gjerat-qe-duhet-te-bejme-ne-fundjave/20%Always2018-11-22 14:14
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-taksa-per-serbine-dhe-bosnjen-nuk-shfuqizohet/20%Always2018-11-22 14:02
https://next-television.com/snapchat-eshte-i-rrezikshem/20%Always2018-11-22 13:59
https://next-television.com/kinezet-po-hedhin-ne-plehra-te-gjitha-produktet-dolce-gabbana/20%Always2018-11-22 13:54
https://next-television.com/autokrati-pervers-me-i-korruptuar-i-ballkanit/20%Always2018-11-22 13:40
https://next-television.com/durres-projekt-per-permirsimin-e-logjistikes-ne-port/20%Always2018-11-22 13:41
https://next-television.com/kur-lumturia-arrin-kulmin-ne-jeten-tone/20%Always2018-11-22 13:35
https://next-television.com/tirane-ditari-i-vajzes-qe-vazhdon-te-trondise-boten-rikthehet-per-publikun/20%Always2018-11-22 13:30
https://next-television.com/4364-2/20%Always2018-11-22 13:23
https://next-television.com/pd-deputeti-balliu-nxitojne-te-arrestojne-nje-protestues-dhe-jo-balilin/20%Always2018-11-22 13:13
https://next-television.com/itali-organizohet-eventi-per-festen-e-clirimit/20%Always2018-11-22 13:14
https://next-television.com/update-kavaje-drejtori-i-shtepise-se-te-moshuarve-pleqte-i-ndihmuam-te-kthehen-ne-vendlindje-video/20%Always2018-11-22 12:51
https://next-television.com/tirane-reagon-kryebashkiaku-erion-veliaj-pas-incidenteve-te-protestes-unaza-e-re/20%Always2018-11-22 13:11
https://next-television.com/elbasan-rrembehet-vajza-23-vjecare-nga-ish-i-dashuri/20%Always2018-11-22 13:17
https://next-television.com/bruksel-miratohet-draft-marreveshja-per-kushtet-e-daljes-se-britanise-nga-be/20%Always2018-11-22 13:18
https://next-television.com/keto-5-gjera-nuk-duhet-ti-ndani-kurre-me-te-tjeret/20%Always2018-11-22 11:53
https://next-television.com/menaxheri-i-vip-ave-faton-shoshi-perfundon-lidhjen-me-modelen-shqiptare/20%Always2018-11-22 11:55
https://next-television.com/murat-boz-dhe-asli-enver-i-japin-nje-shanc-lidhjes-se-tyre/20%Always2018-11-22 12:06
https://next-television.com/futbollisti-brazilian-ronaldinho-gaucho-probleme-me-ligjin/20%Always2018-11-22 11:23
https://next-television.com/fushe-kruje-aksident-me-vdekje-shoqerohet-shoferi/20%Always2018-11-22 11:12
https://next-television.com/tirane-agron-duka-subvencionimi-i-bujqesise-sa-1-km-rruge-me-standardet-e-kryeministrit/20%Always2018-11-22 11:26
https://next-television.com/tirane-nje-tjeter-proteste-paralel-me-protesten-e-astirit/20%Always2018-11-22 10:57
https://next-television.com/xhensila-myrtezaj-performon-me-atlete-e-lodhur-nga-takat/20%Always2018-11-22 10:47
https://next-television.com/tirane-ministri-arben-ahmetaj-jemi-vendi-me-papunesine-me-te-ulet-per-te-rinjte/20%Always2018-11-22 12:09
https://next-television.com/tirane-pergjaket-protesta-para-parlamentit/20%Always2018-11-22 11:35
https://next-television.com/pogradec-ne-pranga-8-persona-sekuestrohen-578-kg-kanabis-dhe-5-800-euro/20%Always2018-11-22 12:13
https://next-television.com/kroaci-presidenti-ilir-meta-vizite-ne-shkollen-krune-krstica/20%Always2018-11-22 11:51
https://next-television.com/didier-drogba-i-jep-fund-karrieres-se-tij-ne-futboll/20%Always2018-11-22 09:44
https://next-television.com/fushe-kruje-humb-jeten-56-vjecarja-ne-aksident/20%Always2018-11-22 09:33
https://next-television.com/itali-32-urdherarreste-kunder-grupeve-kriminale-shqiptare/20%Always2018-11-22 09:24
https://next-television.com/zgjedhjet-vendore-2019-zbulohen-disa-emra-kandidatesh-socialiste-per-kryetar-bashkie/20%Always2018-11-22 09:15
https://next-television.com/tirane-opozita-e-bashkuar-bashkebisedim-per-buxhetin-2019/20%Always2018-11-22 10:59
https://next-television.com/tirane-blendi-gonxhe-zgjidhet-drejtor-i-transportit-rrugor/20%Always2018-11-22 09:05
https://next-television.com/tirane-kpk-konfirmon-ne-detyre-gjyqtarin-enton-dhimitri/20%Always2018-11-22 08:23
https://next-television.com/vlore-vidhet-per-te-treten-here-dyqani-i-celulareve/20%Always2018-11-22 08:24
https://next-television.com/australi-pritet-shperthimi-me-i-madh-ne-hapesire-me-ndikim-edhe-ne-toke/20%Always2018-11-22 08:08
https://next-television.com/kosove-zevendeskryeministri-limaj-masa-te-tjera-kunder-serbise/20%Always2018-11-22 08:01
https://next-television.com/bruksel-komisioneri-johannes-hahn-kunder-takses-ndaj-mallrave-serbe/20%Always2018-11-22 08:08
https://next-television.com/tirane-unaza-e-re-rama-asnje-shans-qe-paligjshmeria-te-demshperblehet/20%Always2018-11-22 07:44
https://next-television.com/itali-projekti-rijeteson-lavdine-e-romes-antike-ne-realitet-virtual/20%Always2018-11-22 07:40
https://next-television.com/france-asnje-bleres-ne-ankandin-per-dy-dinozaure/20%Always2018-11-22 07:32
https://next-television.com/unesco-mbi-20-e-personave-te-kualifikuar-duan-te-ikin/20%Always2018-11-22 08:14
https://next-television.com/rusi-vdes-kreu-i-inteligjences-ushtarake-igor-korobov/20%Always2018-11-22 07:16
https://next-television.com/australi-stuhia-gjigande-e-pluhurit/20%Always2018-11-22 07:10
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-falenderon-arabine-saudite-per-cmimin-e-naftes/20%Always2018-11-21 20:40
https://next-television.com/konsumi-i-pijeve-energjike-problem-per-enet-e-gjakut/20%Always2018-11-21 20:35
https://next-television.com/itali-shkaterrohet-banda-italo-shqiptare/20%Always2018-11-21 20:25
https://next-television.com/itali-policia-shemb-shtepite-luksoze-te-nje-klani-mafioz/20%Always2018-11-21 20:14
https://next-television.com/futboll-duka-per-te-ardhmen-e-teknikut-panucci-nuk-eshte-koha-te-marrim-vendime-te-nxituara/20%Always2018-11-21 20:13
https://next-television.com/kavaje-aksident-ne-rrugen-hyrese-te-qytetit/20%Always2018-11-21 19:55
https://next-television.com/gjermani-bundestagu-vlereson-reformen-ne-drejtesi-dhe-luften-ndaj-krimit-te-organizuar/20%Always2018-11-21 19:54
https://next-television.com/kroaci-presidenti-meta-shqiptaret-ne-kroaci-ruajne-kulturen-arbanase/20%Always2018-11-21 19:46
https://next-television.com/gruevski-refugjati-vip-i-viktor-orbanit/20%Always2018-11-21 19:36
https://next-television.com/si-te-visheni-me-stil-gjate-motit-te-ftohte/20%Always2018-11-21 19:30
https://next-television.com/pasaktesite-ne-tekstet-shkollore-librat-jo-arsimore/20%Always2018-11-21 19:41
https://next-television.com/perse-brexit-spo-gjen-dot-daljen/20%Always2018-11-21 19:09
https://next-television.com/be-apel-kosoves-te-hiqet-taksa-per-mallrat-serbe/20%Always2018-11-21 18:44
https://next-television.com/kengetarja-nicole-scherzinger-ne-ndihme-te-femijeve-ne-nevoje/20%Always2018-11-21 18:23
https://next-television.com/shkoder-arrestohet-i-riu-pasi-dhunoi-punonjesit-e-policise/20%Always2018-11-21 18:15
https://next-television.com/futboll-demtimet-infektojne-psg-ne/20%Always2018-11-21 18:07
https://next-television.com/futboll-shqiperia-drejt-shortit-euro-2020/20%Always2018-11-21 18:02
https://next-television.com/fenomeni-i-bullizmit-20-perqind-e-nxenesve-viktima/20%Always2018-11-21 17:55
https://next-television.com/lsi-kreu-vasili-salvini-shemb-shtepite-e-mafiozeve-rama-te-qytetareve/20%Always2018-11-21 17:50
https://next-television.com/pd-kreu-basha-projekti-i-unazes-eshte-korruptiv/20%Always2018-11-21 17:40
https://next-television.com/moda-e-meshkujve-kete-vit-zoterit-e-unazave/20%Always2018-11-21 17:34
https://next-television.com/kometa-e-krishtlindjeve-e-dallueshme-me-sy-te-lire/20%Always2018-11-21 17:19
https://next-television.com/itali-zevendeskryeministri-salvini-nuk-kursen-ironite-ndaj-perplasjes-me-be/20%Always2018-11-21 17:11
https://next-television.com/buxheti-i-arsimit-2019-kryeministri-rama-cfare-do-te-ndodhe-me-arsimin/20%Always2018-11-21 17:00
https://next-television.com/tirane-ministrja-nikolla-pagat-e-mesuesve-rriten-me-shtate-perqind/20%Always2018-11-21 16:54
https://next-television.com/tirane-banoret-thirrje-rames-ne-proteste-pronen-do-ta-mbrojme-me-gjak-dhe-me-jete/20%Always2018-11-21 16:48
https://next-television.com/kroaci-presidentja-kitarovic-mbeshtetje-per-integrimin/20%Always2018-11-21 16:41
https://next-television.com/gjermani-kreu-balla-ne-janar-ngreme-klgj-e-klp/20%Always2018-11-21 16:28
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-bisedimet-me-kosoven-rifillojne-vetem-pas-heqjes-se-takses/20%Always2018-11-21 15:41
https://next-television.com/le-te-tallen-te-gjithe-me-kosoven-tone-te-dashur/20%Always2018-11-21 15:43
https://next-television.com/as-fytyra-as-te-pasmet-modelja-zbulon-cfare-urren-tek-vetja/20%Always2018-11-21 15:02
https://next-television.com/4075-2/20%Always2018-11-21 14:53
https://next-television.com/zvicer-zyrihu-terhiqet-nga-traktati-i-okb-se-per-migracionin/20%Always2018-11-21 14:49
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-ne-cilin-vend-te-botes-2-km-rruge-kushtojne-40-milione-euro/20%Always2018-11-21 14:45
https://next-television.com/ministri-ahmetaj-ekonomia-ne-progres-kjo-shton-edhe-punesimin/20%Always2018-11-21 14:43
https://next-television.com/zvicer-programi-12-vjecar-me-vlere-prej-20-milione-per-kosoven/20%Always2018-11-21 14:38
https://next-television.com/durres-digjet-makina-e-nje-24-vjecari/20%Always2018-11-21 14:23
https://next-television.com/update-kavaje-shtepia-e-te-moshuarve-i-ofron-strehim-pleqve-te-braktisur-nga-berati/20%Always2018-11-21 14:16
https://next-television.com/paris-shqiperia-merr-vleresime-nga-unesco-per-trashegimine-kulturore/20%Always2018-11-21 14:13
https://next-television.com/kosove-rritet-ne-100-taksa-per-mallrat-serbe/20%Always2018-11-21 14:32
https://next-television.com/tirane-arrsh-ja-plani-i-masave-per-menaxhimin-e-trafikut/20%Always2018-11-21 14:05
https://next-television.com/gjermani-merkel-do-ta-mbeshtese-marreveshjen-e-brexit-it/20%Always2018-11-21 13:58
https://next-television.com/itali-policia-shemb-shtepite-e-mafiozeve-ne-rome/20%Always2018-11-21 13:58
https://next-television.com/lubjane-koncert-me-muzike-shqiptare/20%Always2018-11-21 13:52
https://next-television.com/tirane-trafikonte-arme-permes-postes-prokuroria-kerkon-12-vite-burg/20%Always2018-11-21 13:47
https://next-television.com/korce-76-leke-ushqim-ne-dite-per-nje-nxenes/20%Always2018-11-21 13:41
https://next-television.com/tirane-administrata-javen-tjeter-me-5-dite-pushim/20%Always2018-11-21 14:15
https://next-television.com/martohet-me-njerkun-u-takuan-ne-dasmen-e-nenes-se-saj/20%Always2018-11-21 13:34
https://next-television.com/janine-qeni-zbulon-drogen-ne-makine-pranga-shqiptarit/20%Always2018-11-21 13:28
https://next-television.com/4003-2/20%Always2018-11-21 13:28
https://next-television.com/itali-kulla-e-pizes-ndalon-se-anuari/20%Always2018-11-21 13:22
https://next-television.com/tirane-pasi-dha-doreheqjen-taulant-muka-behet-pjese-e-nje-tjeter-nisme/20%Always2018-11-21 13:21
https://next-television.com/gjermani-i-hiqet-patenta-vetem-49-minuta-pasi-e-mori/20%Always2018-11-21 13:15
https://next-television.com/kongo-permbytet-fusha-e-lojes-e-si-pasoje-eshte-nderprere-ndeshja/20%Always2018-11-21 13:13
https://next-television.com/france-botohen-veprat-e-shkrimtarit-ylljet-alicka/20%Always2018-11-21 13:20
https://next-television.com/shba-i-le-femijet-ne-makine-6-vjecarja-mbyt-vellain/20%Always2018-11-21 13:08
https://next-television.com/tirane-izet-haxhia-te-gjykohem-nga-gjykates-qe-kane-kaluar-vetingun/20%Always2018-11-21 13:11
https://next-television.com/shkoder-bashkebisedimi-i-hapur-per-buxhetin-e-kesaj-bashkie/20%Always2018-11-21 13:00
https://next-television.com/update-kavaje-qytetaret-u-vijne-ne-ndihme-pleqve-nga-berati-video-foto/20%Always2018-11-21 12:34
https://next-television.com/vlore-shkarkohet-drejtori-i-aluizni-t/20%Always2018-11-21 13:56
https://next-television.com/bruksel-kundershtohet-krijimi-i-ushtrise-europiane/20%Always2018-11-21 12:40
https://next-television.com/tirane-ish-ministrja-klajda-gjosha-buxheti-i-debimit-te-trurit-buxheti-2019/20%Always2018-11-21 13:08
https://next-television.com/krakov-nderron-jete-murgesha-110-vjecare-e-cila-ndihmoi-hebrenjte-nga-nazistet/20%Always2018-11-21 13:17
https://next-television.com/tirane-unaza-sheshi-shqiponja-jo-me-rrethrrotullim-por-gjysme-unaze/20%Always2018-11-21 12:04
https://next-television.com/tirane-gjykata-jep-masen-per-anika-tacin/20%Always2018-11-21 13:30
https://next-television.com/apple-ndeshkon-rrjetin-social/20%Always2018-11-21 11:48
https://next-television.com/hungari-miratohet-azili-per-ish-kryeministrin-e-maqedonise-gruevski/20%Always2018-11-21 11:43
https://next-television.com/tirane-ish-kryeministri-berisha-denoncon-ne-facebook-lirimin-e-kostandin-xhuvanit/20%Always2018-11-21 11:44
https://next-television.com/gjermani-kryeministri-i-shqiperise-habit-gjermanet-me-deklaraten/20%Always2018-11-21 11:06
https://next-television.com/lezhe-shkeputet-nje-tjeter-shkemb-nga-mali-ne-torovice/20%Always2018-11-21 10:52
https://next-television.com/tirane-ish-presidenti-nishani-thirrje-per-izolim-ekonomik-te-serbise/20%Always2018-11-21 10:43
https://next-television.com/tirane-gjiknuri-ska-prishje-pa-dale-vkm-ja-per-shpronesim/20%Always2018-11-21 11:08
https://next-television.com/tirane-kryeministri-edi-rama-nuk-do-te-kete-asnje-demshperblim-per-astirin/20%Always2018-11-21 11:14
https://next-television.com/elbasan-gjiknuri-shtyn-afatin-e-perfundimit-te-autostrades-tirane-elbasan/20%Always2018-11-21 10:36
https://next-television.com/diber-arrestohet-41-vjecari-per-armembajtje-dhe-municione-pa-leje/20%Always2018-11-21 09:39
https://next-television.com/qafe-thane-operacion-i-madh-i-antidroges/20%Always2018-11-21 09:33
https://next-television.com/elbasan-arrestohet-pasi-goditi-infermierin-e-spitalit/20%Always2018-11-21 09:27
https://next-television.com/durres-nxitja-e-marredhenieve-ekonomike-turqia-hap-konsullate/20%Always2018-11-21 09:12
https://next-television.com/tirane-policia-mesazh-gjithe-drejtuesve-te-mjeteve-qe-qarkullojne-ne-debore/20%Always2018-11-21 09:18
https://next-television.com/durres-kryebashkiaku-dako-pret-ne-takim-ambasadorin-turk-murat-ahmet-yoruk/20%Always2018-11-21 09:04
https://next-television.com/florida-venus-williams-arrin-marreveshjen-mbi-aksidentin-fatal/20%Always2018-11-21 08:59
https://next-television.com/itali-arrestohet-banda-me-1-mln-euro-pasuri/20%Always2018-11-21 08:57
https://next-television.com/fier-arrestohen-2-persona-te-shpallur-ne-kerkim/20%Always2018-11-21 08:55
https://next-television.com/kosove-sot-mot-i-vranet-dhe-me-shi/20%Always2018-11-21 08:14
https://next-television.com/tirane-moti-per-diten-e-sotme-parashikohet-i-vranet-ne-te-gjithe-vendin/20%Always2018-11-21 08:04
https://next-television.com/mbremje-tmerri-per-psg-pas-neymarit-demtohet-edhe-mbappe/20%Always2018-11-21 08:02
https://next-television.com/lamborghini-prezanton-nje-bishe-te-re/20%Always2018-11-21 07:56
https://next-television.com/afganistan-sulm-gjate-festimeve-per-ditelindjen-e-profetit-muhamed-50-te-vdekur/20%Always2018-11-21 07:56
https://next-television.com/femrat-me-te-paguara-ne-industrine-e-muzikes/20%Always2018-11-21 07:50
https://next-television.com/interpol-zgjedh-presidentin-jugor-koreano-jugorin-yang/20%Always2018-11-21 07:50
https://next-television.com/gjermani-zbuten-rregullat-per-azil/20%Always2018-11-21 07:54
https://next-television.com/shba-trump-le-te-kuptohet-se-sauditet-do-ia-hedhin-paq-per-khashoggin/20%Always2018-11-21 07:39
https://next-television.com/kosova-meson-kundershtarin-e-raundit-tjeter-ne-ligen-e-kombeve/20%Always2018-11-21 07:33
https://next-television.com/tirane-ankimimet-e-vetting-ut-caktohen-seancat-per-dedjan-e-bratin/20%Always2018-11-21 07:51
https://next-television.com/kriza-ne-jemen-85000-femije-te-vdekur-nga-kequshqyerja/20%Always2018-11-21 07:28
https://next-television.com/shba-martohet-aktorja-e-njohur-e-veshur-me-fustan-roze/20%Always2018-11-21 07:25
https://next-television.com/kenia-rrembehet-23-vjecarja-qe-punonte-si-vullnetare/20%Always2018-11-21 07:20
https://next-television.com/elbasan-makina-perfshihet-nga-flaket/20%Always2018-11-21 07:16
https://next-television.com/hungari-pranohet-kerkesa-per-azil-e-gruevskit/20%Always2018-11-20 15:25
https://next-television.com/tirane-valentina-duka-akuzon-dakon-per-blerje-te-votave-edhe-lidhjen-me-banden-e-avdylajve/20%Always2018-11-20 15:14
https://next-television.com/elbasani-ne-pritje-te-bale-tifozet-braktisin-kombetaren/20%Always2018-11-20 15:00
https://next-television.com/kuvend-miratohet-projektligji-i-marreveshjes-shqiperi-ebrd/20%Always2018-11-20 14:59
https://next-television.com/gjermani-skandal-nazist-ne-fabriken-e-bmw-se/20%Always2018-11-20 14:57
https://next-television.com/struge-studentet-dhurojne-gjak-per-femijet-talasemike/20%Always2018-11-20 14:50
https://next-television.com/akuza-te-renda-per-modelet-e-victorias-secret/20%Always2018-11-20 14:47
https://next-television.com/indonezi-gjendet-balena-e-ngordhur-me-mbetje-plastike-ne-stomak/20%Always2018-11-20 14:39
https://next-television.com/vokshi-i-pergjigjet-hysenit-fjala-jote-eshte-e-papranueshme/20%Always2018-11-20 14:36
https://next-television.com/kazakistan-ministri-bushati-diaspora-ure-lidhese-mes-dy-vendeve/20%Always2018-11-20 14:35
https://next-television.com/durres-kroceret-prenotojne-lundrimet-gjate-sezonit-turistik-2019-2020/20%Always2018-11-20 14:59
https://next-television.com/ppp-fature-prej-807-mld-dollare/20%Always2018-11-20 14:20
https://next-television.com/dua-lipa-pas-koncertit-ne-vatikan-dashuria-per-rrenjet-e-mia-sa-vjen-e-rritet/20%Always2018-11-20 14:19
https://next-television.com/tirane-lista-e-te-shpronesuarve-qe-preken-nga-projekti-i-zhvillimit-unaza-e-madhe/20%Always2018-11-20 14:12
https://next-television.com/mat-ambasadori-i-be-miratoni-reformen-zgjedhore-para-zgjedhjeve-vendore/20%Always2018-11-20 13:54
https://next-television.com/durres-perkujtohen-te-rinjte-e-internuar-ne-kampet-e-nazizmit/20%Always2018-11-20 13:53
https://next-television.com/tirane-konkursi-per-graden-komisar/20%Always2018-11-20 13:53
https://next-television.com/pogradec-del-per-peshkim-humb-kontaktet-me-familjen/20%Always2018-11-20 13:48
https://next-television.com/pas-juglindjes-debora-mbulon-edhe-thethin/20%Always2018-11-20 13:43
https://next-television.com/lazarat-masa-vendim-me-burgim-per-grupin-e-zjarrit-te-lazaratit/20%Always2018-11-20 13:38
https://next-television.com/zgjedhjet-vendore-2019-zguri-partite-politike-te-respektojne-dispozitat-e-kodit-zgjedhor/20%Always2018-11-20 13:29
https://next-television.com/besi-feston-ditelindjen-xhensila-pa-ty-jam-asgje/20%Always2018-11-20 13:30
https://next-television.com/holande-ekstradohet-anetari-i-grupit-bajri/20%Always2018-11-20 13:25
https://next-television.com/rita-ora-publikon-kengen-e-re-cashmere/20%Always2018-11-20 13:19
https://next-television.com/roskovec-mungojne-fondet-per-mirembajtjen-e-diges/20%Always2018-11-20 13:41
https://next-television.com/itali-tornado-godet-trrenin-disa-te-plagosur/20%Always2018-11-20 13:05
https://next-television.com/rome-artistet-shqiptare-ndezin-teatrin-argjentina/20%Always2018-11-20 12:59
https://next-television.com/burrel-inspektoret-e-avokatit-te-popullit-kerkojne-mbylljen-e-burgut/20%Always2018-11-20 12:52
https://next-television.com/reshjet-igjeum-ja-zonat-qe-rrezikohen-me-teper/20%Always2018-11-20 12:54
https://next-television.com/projekt-buxheti-per-politiken-e-jashtme-perplasje-pozite-opozite/20%Always2018-11-20 12:48
https://next-television.com/bukuresht-koncert-me-rastin-e-106-vjetorit-te-pavarsise/20%Always2018-11-20 12:45
https://next-television.com/kroaci-shba-mbeshtetje-ndaj-shqiperise-per-reformat-ne-be/20%Always2018-11-20 12:35
https://next-television.com/lushnje-shembet-ura-e-izolohen-banoret/20%Always2018-11-20 12:34
https://next-television.com/shqiperia-me-standard-te-ri-ne-drejtesi/20%Always2018-11-20 12:57
https://next-television.com/kruje-arrestohet-i-riu-pas-kanosjes-me-arme-gjahu/20%Always2018-11-20 12:23
https://next-television.com/san-francisco-gjykata-serish-kunder-trumpit/20%Always2018-11-20 12:21
https://next-television.com/shba-bie-ashensori-me-84-kate/20%Always2018-11-20 12:18
https://next-television.com/ngjyra-e-joshjes-dhe-elegances-e-zeza-nga-koka-te-kembet/20%Always2018-11-20 12:10
https://next-television.com/rikthehet-mariah-carey-me-caution/20%Always2018-11-20 11:30
https://next-television.com/shba-michael-bloomberg-dhuron-1-8-miliarde-dollare/20%Always2018-11-20 11:23
https://next-television.com/a-perben-vertet-nje-problem-taksimi-i-te-varferve/20%Always2018-11-20 11:27
https://next-television.com/buxhet-apo-tritol-qe-vret/20%Always2018-11-20 11:08
https://next-television.com/ronaldo-dhe-georgina-zbulojne-kurorezimin-e-tyre/20%Always2018-11-20 11:03
https://next-television.com/serbi-presidenti-vucic-mosanetaresimi-i-kosoves-fitore/20%Always2018-11-20 10:58
https://next-television.com/paris-hilton-i-jep-fund-fejeses-me-aktorin-amerikan/20%Always2018-11-20 10:49
https://next-television.com/itali-zbulohet-afresku-qe-pershkruan-skene-erotike-ne-rrenojat-e-pompeit/20%Always2018-11-20 10:45
https://next-television.com/durresi-me-i-preferuari-per-udhetaret/20%Always2018-11-20 10:35
https://next-television.com/fier-qytetari-godet-juristin-e-hipotekes/20%Always2018-11-20 12:02
https://next-television.com/vlore-perkeqesimi-i-motit-bllokon-levizjen-e-mjeteve-detare/20%Always2018-11-20 10:17
https://next-television.com/spanje-treni-del-nga-shinat-nje-i-vdekur-dhe-44-te-plagosur/20%Always2018-11-20 10:15
https://next-television.com/viene-kryeministri-rama-ne-seline-e-osbe-diskutim-mbi-paketen-antishpifje/20%Always2018-11-20 10:11
https://next-television.com/vatikan-papa-francesku-priti-delegacionin-shqiptar-per-vitin-e-skenderbeut/20%Always2018-11-20 10:05
https://next-television.com/lsi-kryetarja-kryemadhi-projekti-i-unazes-se-re-eshte-grabitje/20%Always2018-11-20 12:02
https://next-television.com/whatsapp-do-siguroje-fshehjen-e-bisedave-sekrete/20%Always2018-11-20 09:43
https://next-television.com/vlore-sekuestrohen-360-mije-euro-pasuri-te-paligjshme/20%Always2018-11-20 09:43
https://next-television.com/dubai-kosova-deshton-ne-anetaresimin-ne-interpol/20%Always2018-11-20 12:03
https://next-television.com/itali-ligj-kunder-anoreksise-e-bulimise/20%Always2018-11-20 09:27
https://next-television.com/shqiperi-greqi-hekurudha-e-cila-do-te-lidhe-dy-vendet/20%Always2018-11-20 12:03
https://next-television.com/zemres-i-nevojiten-15-vite-per-tu-sheruar-pas-lenies-se-cigares/20%Always2018-11-20 09:12
https://next-television.com/konsumi-i-ujit-dhe-perfitimet-e-tij/20%Always2018-11-20 09:00
https://next-television.com/pd-kreu-basha-therret-kuvendin-ne-dhjetor/20%Always2018-11-20 08:54
https://next-television.com/rusi-projekti-ambicioz-ne-vitin-2030-kozmonautet-do-te-rishkelin-ne-hene/20%Always2018-11-20 08:48
https://next-television.com/tirane-te-drejtat-e-femijeve-presidenti-meta-te-punojme-per-mireqenien-e-tyre/20%Always2018-11-20 08:43
https://next-television.com/venecia-operacioni-i-koduar-ve-ne-pranga-20-persona/20%Always2018-11-20 08:37
https://next-television.com/itali-ne-pranga-dy-shqiptare-me-114-mije-euro-ne-makine/20%Always2018-11-20 08:29
https://next-television.com/france-denohet-me-kusht-shoferi-polak-trafikoi-18-shqiptare/20%Always2018-11-20 08:26
https://next-television.com/korce-permiresohet-situata-e-energjise-elektrike-pas-motit-te-keq/20%Always2018-11-20 08:20
https://next-television.com/futboll-hollanda-barazon-me-gjermanine/20%Always2018-11-20 08:10
https://next-television.com/serbi-vucic-per-kosoven-ne-interpol-sjam-i-sigurt-nese-mund-ta-pengojme/20%Always2018-11-20 08:07
https://next-television.com/bruksel-sulm-me-thike-ne-nje-stacion-policor/20%Always2018-11-20 07:57
https://next-television.com/arabi-saudite-mbreti-salman-thirrje-be-veproni-kunder-programit-berthamor-te-iranit/20%Always2018-11-20 07:54
https://next-television.com/chicago-kater-te-vdekur-pas-te-shtenave-me-arme-ne-spital/20%Always2018-11-20 07:44
https://next-television.com/kolorado-vrau-gruan-shtatzene-dhe-vajzat-denohet-me-5-burgime-te-perjetshme/20%Always2018-11-20 07:40
https://next-television.com/itali-ulet-numri-i-studenteve-shqiptare/20%Always2018-11-20 07:34
https://next-television.com/lezhe-dy-gure-bien-nga-mali-ne-torovice-rrezikohet-familja/20%Always2018-11-20 07:31
https://next-television.com/cristiano-ronaldo-do-te-martohet-aty-ku-u-xhirua-nje-film/20%Always2018-11-20 07:25
https://next-television.com/horoskopi-ditor-e-marte-20-nentor-2018/20%Always2018-11-20 07:20
https://next-television.com/cikago-te-shtena-me-arme-ne-nje-spital-raportohet-per-disa-viktima/20%Always2018-11-20 07:19
https://next-television.com/australi-po-pergatisnin-sulm-terrorist-arrestohen-3-te-rinj/20%Always2018-11-20 07:14
https://next-television.com/galaxy-f-samsung-sjell-telefonin-qe-paloset/20%Always2018-11-19 15:31
https://next-television.com/zgjerimi-i-sipermarrjeve-ministrja-qato-shembull-i-klimes-reale-te-biznesit-ne-shqiperi/20%Always2018-11-19 15:28
https://next-television.com/lezhe-rikonstruktohet-ura-e-vjeter-mbi-lumin-drin/20%Always2018-11-19 15:08
https://next-television.com/ankandi-i-vererave-hospices-de-beaune-rekord-142-milione-euro/20%Always2018-11-19 15:03
https://next-television.com/teheran-irani-kerkon-ndihmen-europiane-kunder-sanksioneve-te-shba/20%Always2018-11-19 14:42
https://next-television.com/singapor-presidenti-putin-rusia-ska-nderhyre-ne-zgjedhjet-amerikane/20%Always2018-11-19 14:38
https://next-television.com/shba-trump-sdo-te-degjoje-incizimet-e-vrasjes-se-khashoggit/20%Always2018-11-19 14:31
https://next-television.com/berat-libri-takon-miqte-e-vegjel-te-leximit/20%Always2018-11-19 14:25
https://next-television.com/michael-buble-nderohet-me-yllin-e-walk-of-fame/20%Always2018-11-19 14:19
https://next-television.com/kosove-ministri-shala-bllokon-produktet-e-vendeve-qe-nuk-e-njohin-si-shtet/20%Always2018-11-19 14:18
https://next-television.com/pese-perfitimet-nga-uji/20%Always2018-11-19 14:13
https://next-television.com/brexit-ministrat-evropiane-pakti-nuk-mund-te-rinegociohet/20%Always2018-11-19 14:16
https://next-television.com/serbi-ahmetaj-nxitje-bashkepunimit-e-shkembimeve-tregtare/20%Always2018-11-19 14:08
https://next-television.com/futboll-panucci-nuk-jep-doreheqjen-do-parate-e-kontrates/20%Always2018-11-19 13:56
https://next-television.com/kompania-nissan-kerkon-shkarkimin-e-shefit-ekzekutiv-ne-pranga-ghosn/20%Always2018-11-19 14:02
https://next-television.com/berat-basha-fermereve-ejani-te-marrim-fatin-ne-duart-tona/20%Always2018-11-19 13:37
https://next-television.com/tirane-pushohet-akuza-e-korrupsionit-per-ish-kreun-e-arrsh-dashamir-xhika/20%Always2018-11-19 13:26
https://next-television.com/gjermani-taulant-balla-takim-me-qeverine-gjermane/20%Always2018-11-19 13:26
https://next-television.com/ulja-e-tatimit-mbi-dividentin-nxit-investimet-e-huaja-dhe-vendase/20%Always2018-11-19 13:08
https://next-television.com/vetingu-gjyqtari-i-apelit-shkoder-para-kpk/20%Always2018-11-19 13:03
https://next-television.com/projektbuxheti-i-ri-rrit-borxhin-publik/20%Always2018-11-19 13:03
https://next-television.com/tirane-pas-takimit-me-ekipin-e-komisionit-te-venecias-flasim-spaho-dhe-manja/20%Always2018-11-19 12:49
https://next-television.com/austri-kryeministri-rama-tu-japim-njerezve-ate-qe-meritojne/20%Always2018-11-19 12:44
https://next-television.com/burrel-te-denuarit-ne-burg-kercenojne-me-greve-urie/20%Always2018-11-19 12:39
https://next-television.com/moti-priten-ndryshime-dhe-reshje-intensive-ne-vend/20%Always2018-11-19 12:39
https://next-television.com/aventura-e-re-nje-avion-supersonik-ne-ajer/20%Always2018-11-19 12:34
https://next-television.com/3381-2/20%Always2018-11-19 12:32
https://next-television.com/banka-e-shqiperise-guvernatori-sejko-buxheti-2019-do-te-ule-borxhin-publik/20%Always2018-11-19 12:33
https://next-television.com/tirane-arrest-me-burg-pa-afat-per-ervis-martinaj/20%Always2018-11-19 12:03
https://next-television.com/tirane-perplasen-dy-automjete/20%Always2018-11-19 11:59
https://next-television.com/dash-asistence-teknike-ne-sektorin-e-hidrokarbureve/20%Always2018-11-19 11:40
https://next-television.com/tirane-policia-e-shtetit-vetem-30-oficere-fitojne-graden-kryekomisar/20%Always2018-11-19 11:37
https://next-television.com/durres-arrestohet-gruaja-e-shpallur-ne-kerkim-nderkombetar-nga-italia/20%Always2018-11-19 11:32
https://next-television.com/pd-deputeti-gjunkshi-dako-peshku-i-madh-i-dosjes-339/20%Always2018-11-19 11:26
https://next-television.com/greqi-thyen-dere-e-dritare-ne-pranga-19-persona-mes-tyre-edhe-nje-shqiptar/20%Always2018-11-19 11:22
https://next-television.com/futboll-fshf-kontakton-ish-kapitenin-e-kombetares-per-stolin/20%Always2018-11-19 11:26
https://next-television.com/tirane-konfindustria-rritja-e-cmimit-te-naftes-eshte-e-pajustifikuar/20%Always2018-11-19 11:17
https://next-television.com/volejboll-rresheni-vijon-ne-krye-tirana-mundet-nga-barleti/20%Always2018-11-19 11:14
https://next-television.com/shqiperia-me-karburantin-me-te-shtrenjte-ne-evrope/20%Always2018-11-19 11:11
https://next-television.com/vlore-java-e-kuzhines-italiane-aktivitete-te-hapura-per-publikun/20%Always2018-11-19 11:06
https://next-television.com/durres-arrestohen-dy-shofere-kamioni/20%Always2018-11-19 11:04
https://next-television.com/durres-eksplozivi-tek-makina-e-drejtorit-te-hekurudhave-shqiptare-kercenim-apo-shaka-pa-kripe/20%Always2018-11-19 10:56
https://next-television.com/paris-ikonat-shqiptare-ekspozohen-ne-seline-e-unesco-s/20%Always2018-11-19 10:55
https://next-television.com/austri-kryeministri-haradinaj-kerkon-liberalizimin-e-vizave/20%Always2018-11-19 10:39
https://next-television.com/vatikan-papa-francesku-mban-sot-audience-per-vitin-mbarekombetar-te-skenderbeut/20%Always2018-11-19 10:38
https://next-television.com/itali-gjendet-i-vdekur-shqiptari-ne-park/20%Always2018-11-19 10:26
https://next-television.com/futboll-rinovimi-i-santiago-bernabeut-perez-reali-klubi-me-i-mire-i-shekullit-xxi/20%Always2018-11-19 10:18
https://next-television.com/kengetarja-baby-g-kapet-ne-gjendje-te-rende-shendetesore-pas-mbidozes/20%Always2018-11-19 10:06
https://next-television.com/tirane-urgjenca-e-pediatrise-dyndje-virozash-pas-uljes-se-temperaturave/20%Always2018-11-19 09:54
https://next-television.com/vendet-me-te-lira-ne-evrope-per-te-festuar-krishtlindjet/20%Always2018-11-19 09:38
https://next-television.com/gjirokaster-zbulohen-gjurmet-e-nje-varri-te-ish-te-denuarve-politik/20%Always2018-11-19 09:28
https://next-television.com/kapshtice-debora-ne-greqi-bllokon-piken-doganore/20%Always2018-11-19 09:14
https://next-television.com/shkoder-sherr-dhe-te-shtena-armesh-arrestohen-kater-persona/20%Always2018-11-19 09:04
https://next-television.com/kosove-94-perqind-e-grurit-nga-serbia-tarifat-e-reja-rrisin-cmimin-e-bukes/20%Always2018-11-19 09:02
https://next-television.com/france-mbi-400-te-plagosur-gjate-protestave-ndaj-cmimit-te-karburantit/20%Always2018-11-19 08:55
https://next-television.com/durres-eksploziv-makines-se-drejtorit-te-hekurudhave-shqiptare/20%Always2018-11-19 08:49
https://next-television.com/greqi-debora-mbulon-vendin/20%Always2018-11-19 08:36
https://next-television.com/berlin-presidenti-macron-evropa-te-bashkohet-per-te-parandaluar-kaosin-global/20%Always2018-11-19 08:31
https://next-television.com/shba-ish-keshilltari-phillips-rusia-do-te-vijoje-te-pengoje-kosoven/20%Always2018-11-19 08:24
https://next-television.com/itali-statistikat-raportojne-mbi-27-mije-shqiptare-me-nenshtetesi-italiane-brenda-nje-viti/20%Always2018-11-19 08:11
https://next-television.com/tirane-pritet-delegacioni-i-komisionit-te-venecias-per-takimin-me-opoziten/20%Always2018-11-19 08:01
https://next-television.com/malte-arrestohet-shqiptari-i-kerkuar-prej-nje-viti-per-grabitje-bizhuterish/20%Always2018-11-19 07:52
https://next-television.com/tirane-te-dehur-e-pa-patente-23-shofere-te-arrestuar/20%Always2018-11-19 07:49
https://next-television.com/khole-kardashian-tregon-linjat-disa-muaj-mbas-lindjes/20%Always2018-11-19 08:41
https://next-television.com/berat-arrestohet-32-vjecari-pasi-plagosi-dy-persona/20%Always2018-11-19 07:41
https://next-television.com/tirane-shembja-e-banesave-banoret-e-unazes-se-re-serish-ne-proteste/20%Always2018-11-19 07:37
https://next-television.com/gjermani-kapet-30-vjecari-shqiptar-me-13-kg-kokaine/20%Always2018-11-19 07:33
https://next-television.com/kosove-qelloi-aksidentalisht-veten-me-arme-vdes-polici/20%Always2018-11-19 07:31
https://next-television.com/bullgari-proteste-kunder-cmimit-te-larte-te-karburantit/20%Always2018-11-19 07:27
https://next-television.com/horoskopi-javor-19-25-nentor-2018/20%Always2018-11-19 07:23
https://next-television.com/ministri-ahmetaj-nuk-ka-asnje-vkm-ndaj-ndryshimit-te-kasave/20%Always2018-11-18 14:57
https://next-television.com/mediat-italiane-italia-kerkon-rinegocim-te-huase-per-pikturat-e-da-vincit/20%Always2018-11-18 14:57
https://next-television.com/bulqize-qendrat-shendetesore-ne-gjendje-te-amortizuar/20%Always2018-11-18 14:58
https://next-television.com/nju-jork-tete-viktima-nga-stuhite-e-bores/20%Always2018-11-17 14:58
https://next-television.com/elbasan-disa-te-ndaluar-nga-operacioni/20%Always2018-11-17 14:55
https://next-television.com/shkoder-gruaja-kryetare-e-lsi-kundershton-burrin-president-i-republikes/20%Always2018-11-17 14:55
https://next-television.com/greqi-opozita-kunder-marreveshjes-se-prespes/20%Always2018-11-17 14:51
https://next-television.com/tirane-ministri-gjiknuri-shpall-anulimin-e-kontrates-me-capricorn-albania/20%Always2018-11-17 14:31
https://next-television.com/studimet-amerikane-grate-me-te-rrezikuara-nga-ataku-i-zemres/20%Always2018-11-17 14:29
https://next-television.com/france-humb-jeten-nje-grua-gjate-protestes-kunder-takses-se-naftes/20%Always2018-11-17 14:06
https://next-television.com/kaliforni-raportohen-71-te-vdekur-dhe-mbi-1000-te-zhdukur-pas-zjarreve/20%Always2018-11-17 13:48
https://next-television.com/durres-kryebashkiaku-dako-prioritet-zgjidhja-e-problemit-te-mbetjeve-ne-porto-romano/20%Always2018-11-17 13:42
https://next-television.com/tirane-panairi-i-librit-2018-shpall-fituesit/20%Always2018-11-17 13:27
https://next-television.com/pd-kreu-basha-procesi-i-perzgjedhjes-se-kandidateve-per-deputete-eshte-miratuar/20%Always2018-11-17 12:58
https://next-television.com/durres-shkolla-9-vjecare-neim-babameto-fiton-kampionatin-e-femrave/20%Always2018-11-17 12:45
https://next-television.com/turqi-denohen-me-burgim-te-perjetshem-autoret-e-sulmit-ne-aeroportin-ataturk/20%Always2018-11-17 12:28
https://next-television.com/brenda-shtepise-luksoze-te-adelina-tahirit/20%Always2018-11-17 12:22
https://next-television.com/shkoder-perfundon-investimi-ne-nenstacionin-e-hec-it/20%Always2018-11-17 12:23
https://next-television.com/serbi-gazeta-blic-turp-per-beogradin-shqiptaret-restaurojne-trashegimine-kulturore-serbe/20%Always2018-11-17 12:22
https://next-television.com/itali-gjenden-dy-emigrante-te-vdekur-dhe-tete-te-tjere-rezultojne-te-humbur/20%Always2018-11-17 12:16
https://next-television.com/lezhe-ministri-i-dekretuar-lleshaj-takim-me-policet/20%Always2018-11-17 12:12
https://next-television.com/pd-deputeti-hasa-vkm-qe-skualifikon-kasat-e-vjetra-fiskale-detyron-bizneset-te-marrin-te-reja/20%Always2018-11-17 11:58
https://next-television.com/norvegji-permbytet-luftanija-nen-komanden-e-nato/20%Always2018-11-17 11:21
https://next-television.com/athina-ne-alarm-te-kuq-perkujtohet-45-vjetori-i-i-revoltave-studentore/20%Always2018-11-17 11:07
https://next-television.com/serbi-ministri-stefanovic-me-28-nentor-kosova-shpall-themelimin-e-forcave-te-armatosura/20%Always2018-11-17 10:52
https://next-television.com/buenos-aires-lokalizohet-nendetesja-e-zhdukur-nje-vit-me-pare-san-juan/20%Always2018-11-17 10:55
https://next-television.com/itali-debohet-shqiptari/20%Always2018-11-17 10:47
https://next-television.com/berlin-dua-lipa-triumfon-me-cmim-ne-bambi-awards/20%Always2018-11-17 10:36
https://next-television.com/lezhe-aksident-i-rende-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur/20%Always2018-11-17 10:33
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-pret-kreun-e-dhomes-se-ulet-te-parlamentit-te-maltes/20%Always2018-11-17 10:31
https://next-television.com/debora-shkakton-probleme-ne-zonat-e-thella-te-shqiperise/20%Always2018-11-17 10:27
https://next-television.com/clirimi-i-tiranes-veliaj-sot-rrezikohemi-vetem-nga-vetvetja/20%Always2018-11-17 10:23
https://next-television.com/durres-rrethohet-vendgrumbullimi-i-plehrave-ne-porto-romano/20%Always2018-11-17 10:19
https://next-television.com/tirane-banoret-e-unazes-se-re-serish-proteste-dhe-akuza-ndaj-qeverise/20%Always2018-11-17 10:15
https://next-television.com/lsi-vasili-projekt-buxheti-2019-vjedhje-gjigande/20%Always2018-11-17 10:11
https://next-television.com/futboll-perballja-shqiperi-skoci-percakton-te-ardhmen-e-kuqezinjve/20%Always2018-11-17 09:45
https://next-television.com/vlore-policia-godet-grupin-e-droges/20%Always2018-11-17 11:04
https://next-television.com/turqi-vendi-ku-te-prodhohet-modeli-hibrid-i-toyota-corolla/20%Always2018-11-17 09:33
https://next-television.com/nente-menyra-sesi-te-kombinoni-moms-jeans/20%Always2018-11-17 09:24
https://next-television.com/tirane-kryebashkiaku-veliaj-ndez-sheshin-skenderbej-me-atmosferen-festive/20%Always2018-11-17 09:05
https://next-television.com/horoskopi-i-paolo-fox-17-nentor-2018/20%Always2018-11-17 08:56
https://next-television.com/tirane-ndalohet-i-riu-udhetonte-me-182-km-h/20%Always2018-11-17 08:51
https://next-television.com/kosove-kurti-i-vetevendosjes-takimi-thaci-putin-lajm-i-keq-per-kosoven-dhe-rajonin/20%Always2018-11-17 08:48
https://next-television.com/japoni-shfaqet-varka-fantazme-ne-brigjet-e-saj/20%Always2018-11-17 08:44
https://next-television.com/shba-sekretari-i-shtetit-pompeo-ne-do-te-pengojme-gazsjellesin-nord-stream-ii/20%Always2018-11-17 08:38
https://next-television.com/fier-transformimi-i-ish-fabrikes-se-miellit/20%Always2018-11-17 08:37
https://next-television.com/ekonomi-buxheti-i-mepj-rritje-me-tre-perqind-ne-raport-me-2018/20%Always2018-11-17 08:22
https://next-television.com/itali-reportazhi-i-face-magazine-per-tiranen-come-e-cool-tirana/20%Always2018-11-17 08:13
https://next-television.com/itali-bllokohet-gomonia-qe-vinte-nga-shqiperia-me-250-kg-kanabis-dhe-kokaine/20%Always2018-11-17 08:06
https://next-television.com/ja-cfare-tregojne-floket-per-shendetin-tuaj/20%Always2018-11-17 08:02
https://next-television.com/palestine-normalizimi-eshte-tradhti-motoja-e-re-e-protestave/20%Always2018-11-17 07:58
https://next-television.com/25-300-vizitore-ne-muzeun-e-artit-mesjetar-ne-korce/20%Always2018-11-17 07:58
https://next-television.com/tirane-presidenti-meta-dekreton-sander-lleshaj-si-minister/20%Always2018-11-17 07:49
https://next-television.com/shba-prokuroret-pergatiten-te-ndjekin-penalisht-themeluesin-e-wikileaks/20%Always2018-11-17 07:46
https://next-television.com/cia-vrasja-e-gazetarit-khashoggi-u-urdherua-nga-princi-saudit/20%Always2018-11-17 07:38
https://next-television.com/marok-perurohet-treni-me-i-shpejte-ne-afrike/20%Always2018-11-17 07:37
https://next-television.com/juventus-merr-fryme-lirshem-asgje-serioze-per-pjanic/20%Always2018-11-17 07:33
https://next-television.com/japoni-varkat-me-kufoma-vazhdojne-te-shfaqen-ne-brigje/20%Always2018-11-17 07:28
https://next-television.com/vendet-e-be-se-nisin-hartimin-e-deklarates-politike-per-marredhenien-e-re-me-britanine/20%Always2018-11-17 07:21
https://next-television.com/diber-veriu-zbardhet-nga-bora/20%Always2018-11-17 07:21
https://next-television.com/librazhd-fugoni-bie-40-metra-ne-humnere-tre-persona-te-plagosur-rende/20%Always2018-11-17 07:16
https://next-television.com/berat-makina-del-nga-ruga-dy-te-plagosur/20%Always2018-11-16 15:12
https://next-television.com/elbasan-aksident-kembesori-perplaset-per-vdekje/20%Always2018-11-16 15:04
https://next-television.com/asensio-kerkon-transferimin-tek-juventus/20%Always2018-11-16 15:17
https://next-television.com/bruksel-gafa-tjeter-e-presidentit-junker-shfaqet-me-kepuce-te-ndryshme/20%Always2018-11-16 14:55
https://next-television.com/gjonaj-qeveria-shqiptare-prioritet-luften-kunder-korrupsionit/20%Always2018-11-16 14:51
https://next-television.com/paris-be-kina-te-angazhohet-ne-reformimin-e-obt-se/20%Always2018-11-16 14:45
https://next-television.com/kine-pastronin-gotat-me-te-njetat-peceta-si-dushet-e-tualetet-irritim-ndaj-hotele-me-5-yje/20%Always2018-11-16 14:39
https://next-television.com/rita-ora-publikon-projektin-e-ri-muzikor-velvet-rope/20%Always2018-11-16 14:31
https://next-television.com/bukurite-e-alpeve-shqiptare-1-mije-turiste-te-huaj-gjate-nentorit/20%Always2018-11-16 14:27
https://next-television.com/vlore-pylli-i-sodes-me-rruge-turistike/20%Always2018-11-16 14:23
https://next-television.com/instagram-sjell-opsionin-e-ri-your-activity/20%Always2018-11-16 13:53
https://next-television.com/durres-qytetaret-teknologjia-na-largoi-nga-libri/20%Always2018-11-16 14:17
https://next-television.com/nju-jork-bora-e-pare-e-sezonit-shkakton-kaos/20%Always2018-11-16 13:45
https://next-television.com/itali-ne-pranga-28-vjecari-shqiptar-me-5-kg-kanabis-ne-makine/20%Always2018-11-16 13:38
https://next-television.com/shba-piktura-pool-with-two-figures-shitje-rekord-per-nje-artist-ende-gjalle/20%Always2018-11-16 13:25
https://next-television.com/kembim-valutor-leku-triumfon-ndaj-monedhave-te-huaja/20%Always2018-11-16 13:20
https://next-television.com/tirane-perplasen-dy-automjete-dhe-mbetet-nje-i-plagosur-rende/20%Always2018-11-16 13:13
https://next-television.com/pd-deputetja-duma-shqiperia-po-varferohet/20%Always2018-11-16 13:06
https://next-television.com/ushqimet-qe-ndikojne-ne-plakjen-tuaj/20%Always2018-11-16 13:03
https://next-television.com/facebook-mbledh-nje-miliard-dollare-fonde-per-komunitetet-dhe-njerezit-ne-nevoje/20%Always2018-11-16 12:59
https://next-television.com/policia-masa-sigurie-per-ndeshjen-shqiperi-skoci/20%Always2018-11-16 12:58
https://next-television.com/dpt-rishikim-kesteve-te-paradhenies-se-tatim-fitimit/20%Always2018-11-16 12:54
https://next-television.com/mali-i-zi-forumi-i-rimekembjes-per-ballkanin-perendimor/20%Always2018-11-16 14:17
https://next-television.com/euro-ne-renie-i-afrohet-nivelit-me-te-ulet-te-10-viteve/20%Always2018-11-16 12:46
https://next-television.com/ekonomi-union-bank-albania-blen-malajzianen-icbank/20%Always2018-11-16 13:53
https://next-television.com/maqedoni-kryeministri-zaev-gruevski-mund-te-jete-rrembyer/20%Always2018-11-16 12:29
https://next-television.com/tirane-ministri-gjiknuri-porti-i-durresit-porte-strategjike-rajonale/20%Always2018-11-16 12:17
https://next-television.com/kelcyre-drejtuesi-humbet-kontrollin-e-mjetit/20%Always2018-11-16 11:49
https://next-television.com/presidenti-meta-dekreton-lirimin-e-gjeneral-sander-lleshaj/20%Always2018-11-16 11:43
https://next-television.com/pd-vijon-akuzat-ndaj-dakos-pampuri-dako-e-ka-vendin-pas-hekurave/20%Always2018-11-16 11:36
https://next-television.com/barcelone-tirana-vleresohet-ne-panairin-e-qyteteve-inteligjente/20%Always2018-11-16 11:25
https://next-television.com/ministri-gjiknuri-ost-nenshkruan-kontraten-per-projektet-e-energjise/20%Always2018-11-16 11:17
https://next-television.com/durres-kapet-grupi-i-te-rinjve-qe-kryenin-vjedhje/20%Always2018-11-16 11:07
https://next-television.com/kosove-matjet-zyrtare-ndotja-e-ajrit-ne-nivele-te-rrezikshme/20%Always2018-11-16 11:01
https://next-television.com/korce-nisin-reshjet-e-para-te-debores/20%Always2018-11-16 10:52
https://next-television.com/kaliforni-mbi-600-te-zhdukur-pas-zjarreve-masive/20%Always2018-11-16 10:43
https://next-television.com/tirane-panairi-i-librit-2018-ismail-kadare-prezanton-librin-e-ri/20%Always2018-11-16 10:33
https://next-television.com/tirane-kapen-dy-te-rinjte-qe-shisnin-droge-tek-21-dhjetori/20%Always2018-11-16 10:24
https://next-television.com/greqi-kryeministri-tsipras-marreveshja-e-prespes-model-nderkombetar-dhe-perspektive-ekonomike/20%Always2018-11-16 10:10
https://next-television.com/dita-nderkombetare-e-tolerances-presidenti-meta-vend-unikal-ne-bote-per-harmonine-fetare/20%Always2018-11-16 09:50
https://next-television.com/tirane-minatoret-proteste-para-kryeministrise/20%Always2018-11-16 09:40
https://next-television.com/tirane-ministri-peleshi-sherbim-veterinar-vaksinim-dhe-matrikullim-falas/20%Always2018-11-16 09:35
https://next-television.com/kosove-ministri-hungarez-szijjarto-evropa-e-padrejte-me-kosoven-per-vizat/20%Always2018-11-16 09:23
https://next-television.com/tirana-finaliste-ne-cmimet-evropiane-te-transformimit-2018/20%Always2018-11-16 09:31
https://next-television.com/tirane-dorehiqet-taulant-muka-vetem-pas-15-ditesh-ne-detyre/20%Always2018-11-16 09:10
https://next-television.com/tirane-gjyqtari-edmond-islamaj-para-kpa/20%Always2018-11-16 08:58
https://next-television.com/elbasan-zjarri-perfshin-pyjet-e-bradasheshit/20%Always2018-11-16 08:47
https://next-television.com/mediat-portugeze-dasme-ne-horizont-per-cristiano-ronaldon/20%Always2018-11-16 08:40
https://next-television.com/serbi-kryeministrja-brnabic-ne-conflict-zone-paqja-me-kosoven-arrihet-ne-vitin-2025/20%Always2018-11-16 08:39
https://next-television.com/kosove-kryeministri-haradinaj-me-studentet-kufijte-tane-nuk-preken/20%Always2018-11-16 08:27
https://next-television.com/vlore-arrestohet-autori-pas-palgosjes-se-34-vjecarit/20%Always2018-11-16 08:05
https://next-television.com/koreja-e-jugut-mediat-kreu-kim-jong-un-inspekton-testimin-e-nje-arme-te-teknologjise-se-larte/20%Always2018-11-16 07:58
https://next-television.com/tirane-panairi-i-librit-alessandro-cutolo-prezanton-librin-skenderbeu/20%Always2018-11-16 07:55
https://next-television.com/izrael-kryeministri-netanyahu-kercenohet-me-zgjedhje-te-parakoheshme/20%Always2018-11-16 07:49
https://next-television.com/gjermani-tre-kandidate-kerkojne-te-zene-vendin-e-merkelit-ne-cdu/20%Always2018-11-16 07:49
https://next-television.com/lleshaj-meta-nuk-ka-asnje-presion-qe-mund-te-ndikoje-tek-un-per-te-cenuar-kushtetuten/20%Always2018-11-16 07:42
https://next-television.com/shba-pentagoni-redukton-pranine-ushtarake-ne-afrike/20%Always2018-11-16 07:41
https://next-television.com/mali-i-zi-pranon-se-gruevski-hyri-dhe-doli-ne-11-nentor/20%Always2018-11-16 07:48
https://next-television.com/be-konfirmoi-stadin-e-reformave-opozita-baltw-ndaj-vetingut/20%Always2018-11-16 07:23
https://next-television.com/greqi-perplaset-anija-me-flamurin-shqiptar/20%Always2018-11-16 07:23
https://next-television.com/elbasan-shperthim-ne-nje-lokal-nje-i-plagosur/20%Always2018-11-16 07:19
https://next-television.com/horoskopi-i-paolo-fox-16-nentor-2018/20%Always2018-11-16 07:16
https://next-television.com/tirane-kpk-shkarkon-gjyqtaren-alma-licaj-nuk-justifikoi-pasurine/20%Always2018-11-15 14:00
https://next-television.com/sllovenia-mbeshtet-shqiperine-ne-procesin-e-integrimit-europian/20%Always2018-11-15 14:00
https://next-television.com/tirane-qeveria-dhe-bashkite-14-4-milion-leke-borxhe-ndaj-biznesit/20%Always2018-11-15 13:50
https://next-television.com/banka-e-shqiperise-mungesa-e-keshillit-mbikqyres-pengon-marrjen-e-vendimeve/20%Always2018-11-15 13:45
https://next-television.com/tirane-kryebashkiaku-veliaj-reagon-pas-protestes-se-tensionuar/20%Always2018-11-15 13:48
https://next-television.com/tirane-ish-deputetet-ndoka-dhe-cuko-ne-arrest-shtepie/20%Always2018-11-15 13:32
https://next-television.com/pd-deputetja-cupi-rrugen-e-arberit-e-duam-por-jo-duke-falur-160-mln-euro/20%Always2018-11-15 13:19
https://next-television.com/stilisti-jean-paul-gaultier-ne-mbrojtje-te-kafsheve/20%Always2018-11-15 13:15
https://next-television.com/lsi-kryemadhi-brukseli-ka-gabuar-me-strategjine-per-shqiperine/20%Always2018-11-15 13:07
https://next-television.com/pd-deputeti-hasa-heshtja-nuk-mbulon-krimin-elektoral-te-dakos/20%Always2018-11-15 12:58
https://next-television.com/tirane-aftesimi-i-te-rinjve-ne-fushen-e-teknologjise-priotitet-i-qeverise/20%Always2018-11-15 12:54
https://next-television.com/lezhe-aksidentohet-per-vdekje-i-riu-me-droge-ne-makine/20%Always2018-11-15 11:56
https://next-television.com/kengetarja-ariana-grande-thyen-rekord-ne-spotify/20%Always2018-11-15 11:42
https://next-television.com/tirane-kpk-shkarkon-prokurorin-ramadan-troci/20%Always2018-11-15 11:15
https://next-television.com/greqi-mediat-vendase-kokaina-e-ekuadorit-ishte-porositur-nga-mafia-shqiptare/20%Always2018-11-15 11:13
https://next-television.com/tirane-collakuveliaj-smund-ti-trajtoje-banoret-si-hitleri-hebrenjte/20%Always2018-11-15 11:10
https://next-television.com/futboll-francezja-lequipe-paralajmeron-perjashtimin-e-psg-nga-champions-league/20%Always2018-11-15 11:00
https://next-television.com/tirane-protesta-unaza-e-re-serish-para-bashkise-me-tymuese/20%Always2018-11-15 10:52
https://next-television.com/perlat-nje-ringjallje-ne-dizajnin-bashkekohor-te-bizhuterive/20%Always2018-11-15 10:42
https://next-television.com/kosove-prishtina-zgjohet-me-grafiti-kunder-takimit-thaci-putin/20%Always2018-11-15 10:16
https://next-television.com/kuvend-ministri-ahmetaj-ppp-te-sherbim-per-qytetaret/20%Always2018-11-15 10:01
https://next-television.com/lezhe-sekuestrohen-arme-e-droge-pranga-poseduesve/20%Always2018-11-15 09:57
https://next-television.com/shkretetira-e-negevit-zbulohet-nje-nga-pikturat-me-te-vjetra-te-jezu-krishtit/20%Always2018-11-15 09:53
https://next-television.com/durres-kapet-peshkaqeni-400-kg/20%Always2018-11-15 09:41
https://next-television.com/marreveshja-me-be-sekretari-raab-jep-doreheqjen/20%Always2018-11-15 09:36
https://next-television.com/shkoder-zbarkojne-zyrtare-te-policise-e-prokurore/20%Always2018-11-15 09:31
https://next-television.com/okb-ambasadorja-citaku-kosova-e-vendosur-per-te-ngritur-ushtrine-e-vet/20%Always2018-11-15 08:59
https://next-television.com/tirane-ne-fundjave-celet-fshati-i-festave/20%Always2018-11-15 08:56
https://next-television.com/koreja-e-veriut-pence-takimi-trump-kim-me-gjase-pas-fillimit-te-vitit-2019/20%Always2018-11-15 08:48
https://next-television.com/diber-dhe-mat-kapen-dy-te-kerkuar-per-vepra-te-ndryshme-penale/20%Always2018-11-15 08:36
https://next-television.com/trendi-i-viteve-90-rikthehen-kordelet-e-kokes/20%Always2018-11-15 08:22
https://next-television.com/aktori-turk-ulusoy-ne-serialin-e-ri-the-protector/20%Always2018-11-15 08:06
https://next-television.com/kengetarja-bebe-rexha-fansave-ajo-qe-ju-definon-ju-nuk-mund-te-matet/20%Always2018-11-15 07:50
https://next-television.com/hungari-opozita-vendase-kerkon-debimin-e-gruevskit/20%Always2018-11-15 07:45
https://next-television.com/studimi-i-ri-mbipesha-shkakton-depresion/20%Always2018-11-15 07:40
https://next-television.com/granit-xhaka-dedikim-emocionues-per-nenen-e-tij/20%Always2018-11-15 07:38
https://next-television.com/turqia-vijon-sulmet-ndaj-bazave-kurde/20%Always2018-11-15 07:34
https://next-television.com/paris-franca-i-kerkon-ndjese-presidentit-vucic-dhe-serbise/20%Always2018-11-15 07:29
https://next-television.com/vrasja-e-khashoggit-turqia-kerkon-hetim-nderkombetar/20%Always2018-11-15 07:19
https://next-television.com/gjermania-mirepret-projekt-marreveshjen-mbi-brexit-si-nje-lehtesim-te-madh/20%Always2018-11-15 07:16
https://next-television.com/tirane-sot-ne-parlament-serish-per-votim-statusi-i-gjyqtareve-dhe-i-prokuroreve/20%Always2018-11-15 07:10
https://next-television.com/horoskopi-ditor-15-nentor-2018/20%Always2018-11-15 07:09
https://next-television.com/shqiptari-ilia-dhe-dy-greke-dyshohen-organizatoret-e-300-kg-kokaine/20%Always2018-11-14 14:39
https://next-television.com/gjeneve-ne-ankand-bizhuterite-e-mbretereshes-marie-antoinette/20%Always2018-11-14 14:31
https://next-television.com/mali-i-zi-ministrja-xhacka-kosova-te-jete-pjese-e-kartes-se-adriatikut/20%Always2018-11-14 14:27
https://next-television.com/kombetarja-e-futbollit-humbet-nje-tjeter-lojtar-ne-prag-te-ndeshjes-me-skocine/20%Always2018-11-14 14:04
https://next-television.com/kryeministri-rama-midhat-frasheri-nuk-ka-te-dyte-ne-historine-e-elitave-shqiptare/20%Always2018-11-14 13:56
https://next-television.com/pd-deputetja-tabaku-projekt-buxheti-2019-pasuron-vetem-oligarket/20%Always2018-11-14 13:42
https://next-television.com/mali-i-zi-presidenti-djukanovic-ndryshimi-i-kufirit-kosove-serbi-do-te-kete-pasoja/20%Always2018-11-14 13:29
https://next-television.com/game-of-thrones-pritet-te-publikohet-sezoni-i-fundit-i-serialit/20%Always2018-11-14 13:15
https://next-television.com/tirane-nenshkruhet-marreveshja-per-mirembajtjen-e-gazsjellesit-trans-adriatic-pipeline/20%Always2018-11-14 13:11
https://next-television.com/shkoder-austria-mbeshtetje-per-arsimin-profesional-ne-shqiperi/20%Always2018-11-14 13:07
https://next-television.com/eurostat-vdekjet-nga-diabeti-shqiperia-kryeson-listen-e-shteteve-evropiane/20%Always2018-11-14 12:54
https://next-television.com/tirane-rritet-numri-i-pasagjereve-ne-aeroportin-e-rinasit/20%Always2018-11-14 12:52
https://next-television.com/tiran-denimi-i-shullazit-ambasada-e-gjermanise-askush-smund-te-qendroje-mbi-ligjin/20%Always2018-11-14 12:52
https://next-television.com/pd-deputetja-cupi-kryebashkiaku-durrsak-dako-tani-duhet-te-ishte-ne-burg/20%Always2018-11-14 12:36
https://next-television.com/durres-perkujtohet-74-vjetori-i-clirimit/20%Always2018-11-14 12:21
https://next-television.com/kryeministrja-serbe-brnabic-kompromisi-me-kosoven-i-veshtire/20%Always2018-11-14 12:22
https://next-television.com/kryeministri-rama-platforma-shqiperia-qe-duam-ka-zgjidhur-mijera-raste/20%Always2018-11-14 12:24
https://next-television.com/aksident-ne-autostraden-tirane-durres/20%Always2018-11-14 11:42
https://next-television.com/ps-fino-per-projekt-buxhetin-qeveria-te-vendose-hierarkine-e-re-ne-sistemin-e-pagave/20%Always2018-11-14 12:27
https://next-television.com/majmuni-vret-foshnjen-12-diteshe-ne-indi/20%Always2018-11-14 12:29
https://next-television.com/vlore-gjykata-e-apelit-shpall-te-pafajshem-ish-kryebashkiakun-gjika/20%Always2018-11-14 12:19
https://next-television.com/elbasan-aku-mbyll-tre-subjekte-dhe-bllokon-268-kg-produkte-qumeshti/20%Always2018-11-14 10:59
https://next-television.com/shkoder-atentat-ne-lagjen-e-rusit-nje-i-vdekur/20%Always2018-11-14 10:52
https://next-television.com/29-milione-mesazhe-ne-whatsapp-cdo-minute/20%Always2018-11-14 10:48
https://next-television.com/shkoder-plagosje-me-arme-zjarri/20%Always2018-11-14 10:39
https://next-television.com/gjeneve-diamanti-pink-legacy-nje-shitje-rekord/20%Always2018-11-14 10:36
https://next-television.com/nju-jork-revista-ekonomike-inc-telefonat-celulare-inteligjente-drejt-zhdukjes/20%Always2018-11-14 10:38
https://next-television.com/singapor-dorezohet-edhe-fmn-mundesi-per-ligjerimin-e-parase-dixhitale/20%Always2018-11-14 09:45
https://next-television.com/tonaliteti-i-gjelbert-trendi-i-make-up-kete-dimer/20%Always2018-11-14 09:45
https://next-television.com/tirane-ministrja-xhacka-gati-projektligji-per-riorganizimin-e-emergjencave-civile/20%Always2018-11-14 09:21
https://next-television.com/bilardo-19-vjecari-shqiptar-fiton-titullin-us-open-8-ball/20%Always2018-11-14 09:16
https://next-television.com/presidenti-meta-franca-mbeshtetese-e-shqiperise-ne-rrugetimin-drejt-be/20%Always2018-11-14 09:02
https://next-television.com/itali-operacion-kunder-basteve-online-me-veprimtari-te-shtrire-dhe-ne-shqiperi/20%Always2018-11-14 08:54
https://next-television.com/eshtrat-e-midhat-frasherit-mberrijne-ne-atdhe-per-ceremonine-e-homazheve/20%Always2018-11-14 08:49
https://next-television.com/piktura-chop-suey-ne-shitje-rekord-prej-92-milione-dollare/20%Always2018-11-14 08:42
https://next-television.com/korce-gjendet-e-vdekur-e-moshuara/20%Always2018-11-14 08:28
https://next-television.com/kaliforni-bilanci-i-te-vdekurve-pas-zjarrit-arrin-ne-50/20%Always2018-11-14 08:24
https://next-television.com/futboll-disiplina-merr-vendimin-per-higuain/20%Always2018-11-14 08:16
https://next-television.com/maqedoni-arrestohet-ish-ministri-i-transportit/20%Always2018-11-14 08:16
https://next-television.com/shba-thirrje-hungarise-refuzoni-furnizimin-me-gazin-rus/20%Always2018-11-14 08:11
https://next-television.com/kancelarja-merkel-kerkon-krijimin-e-ushtrise-evropiane/20%Always2018-11-14 08:07
https://next-television.com/be-rrit-presionin-ndaj-rumanise/20%Always2018-11-14 08:00
https://next-television.com/greqi-mitsotakis-ngjarja-ne-bularat-deklarata-jokonstruktive-nga-rama/20%Always2018-11-14 08:00
https://next-television.com/ndihmonin-per-kalim-te-paligjshem-te-kufijve-vihen-ne-pranga-dy-persona/20%Always2018-11-14 08:02
https://next-television.com/e-fejuara-publikon-foto-emocionuese-nderkohe-stresi-ndodhet-ne-burg/20%Always2018-11-14 07:51
https://next-television.com/kpk-kryegjyqtarja-licaj-me-pasuri-te-dyshimte/20%Always2018-11-14 07:42
https://next-television.com/spanja-plan-per-ndalimin-e-makinave-me-naft-dhe-benzine/20%Always2018-11-14 07:49
https://next-television.com/raporti-i-berzh-shqiperia-e-treta-per-numrin-e-emigranteve/20%Always2018-11-14 07:35
https://next-television.com/ambasada-amerikane-kunder-takses-se-kosoves-ndaj-mallrave-nga-serbia/20%Always2018-11-14 07:30
https://next-television.com/horoskopi-i-paolo-fox-14-nentor-2018/20%Always2018-11-14 07:26
https://next-television.com/buxheti-i-bujqesise-kryeministri-rama-kemi-dyfishuar-eksportet-ushqimore/20%Always2018-11-13 15:38
https://next-television.com/durres-kryebashkiaku-dako-per-te-qare-dhe-per-te-qeshur-edhe-avdyli-edhe-luci/20%Always2018-11-13 15:32
https://next-television.com/tirane-policet-me-kopje-ne-provim/20%Always2018-11-13 14:58
https://next-television.com/uthulla-e-molles-balancon-ph-e-lekures/20%Always2018-11-13 14:52
https://next-television.com/artistet-shqiptare-koncert-ne-rome-tok-se-bashku-per-skenderbeun/20%Always2018-11-13 14:43
https://next-television.com/islande-nuk-pushon-debati-rreth-publicitetit-politik-te-krishtlindjeve/20%Always2018-11-13 14:39
https://next-television.com/turizmi-ne-durres-investitoret-hungareze-shfaqin-interes/20%Always2018-11-13 14:24
https://next-television.com/presidenti-meta-ne-konferencen-mesdheu-i-se-ardhmes/20%Always2018-11-13 14:14
https://next-television.com/mat-dy-familje-rrezikohen-nga-rreshqitjet/20%Always2018-11-13 14:05
https://next-television.com/shkoder-banoret-ne-panik-nga-termeti/20%Always2018-11-13 14:00
https://next-television.com/muzeu-i-artit-mesjetar-ne-korce-vendtakimi-i-te-rinjve-me-artin/20%Always2018-11-13 13:55
https://next-television.com/ronaldo-i-merr-vemendjen-djokovic-spektakel-edhe-ne-tenis/20%Always2018-11-13 13:53
https://next-television.com/pd-deshmia-e-avdylajve-tregon-se-dako-eshte-peng-i-krimit/20%Always2018-11-13 13:37
https://next-television.com/perplasja-me-ke-italia-nuk-terhiqet-per-projekt-buxhetin/20%Always2018-11-13 13:35
https://next-television.com/libri-i-dyte-i-renato-mekollit-ne-panairin-e-librit/20%Always2018-11-13 13:30
https://next-television.com/dita-boterore-e-diabetit-apel-per-qytetaret/20%Always2018-11-13 13:24
https://next-television.com/fmn-misioni-i-radhes-ne-tirane/20%Always2018-11-13 13:23
https://next-television.com/trendi-metalizatos-qe-do-te-dominoje-festat/20%Always2018-11-13 13:16
https://next-television.com/komisioni-i-venecias-ne-dhjetor-pergjigja-per-pastrimin-e-politikes-nga-krimi/20%Always2018-11-13 13:10
https://next-television.com/bulqize-aksidentohen-rende-dy-persona/20%Always2018-11-13 12:49
https://next-television.com/libri-becoming-nga-michelle-obama/20%Always2018-11-13 12:41
https://next-television.com/itali-nuk-ka-terheqje-perballe-brukselit-buxheti-nuk-ndryshon/20%Always2018-11-13 12:32
https://next-television.com/ps-balla-pedagogu-i-arrestuar-drejtues-i-larte-i-pd-ne-njesine-5/20%Always2018-11-13 12:28
https://next-television.com/i-akuzuari-astrit-avdyli-pranon-se-gjate-fushates-elektorale-ka-qene-prane-dakos/20%Always2018-11-13 12:20
https://next-television.com/kryebashkiaku-veliaj-i-pergjigjet-protestuesve-ska-shans-nuk-mbetemi-ne-epoken-e-gurit/20%Always2018-11-13 11:49
https://next-television.com/ekonomi-88-8-miliarde-leke-investimet-publike-gjate-2019/20%Always2018-11-13 11:27
https://next-television.com/kryeministrja-britanike-may-bisedimet-per-brexit-jane-ne-fund-te-lojes/20%Always2018-11-13 11:13
https://next-television.com/ps-deputeti-balla-me-dekretin-njihemi-te-enjten/20%Always2018-11-13 11:06
https://next-television.com/hollande-akullore-me-paracetamol-per-dhimbjen-e-kokes/20%Always2018-11-13 10:43
https://next-television.com/shqiperia-nis-pergatitjet-per-regjistrimin-e-popullsise-2020/20%Always2018-11-13 11:04
https://next-television.com/trajneri-i-kroacise-sulmon-real-madridin/20%Always2018-11-13 10:31
https://next-television.com/moti-ulje-temperaturash-e-reshje-kete-jave/20%Always2018-11-13 10:28
https://next-television.com/kapet-banda-italo-shqiptare-vidhnin-makineri-me-vlere-200-mije-euro/20%Always2018-11-13 10:24
https://next-television.com/protesta-unaza-e-madhe-serish-para-bashkise-se-tiranes/20%Always2018-11-13 10:16
https://next-television.com/pd-tabaku-reforma-territoriale-ka-deshtuar/20%Always2018-11-13 10:05
https://next-television.com/lufta-kibernetike-tre-vendet-e-medha-nuk-nenshkruajne-marreveshjen/20%Always2018-11-13 09:40
https://next-television.com/vlore-arrestohet-i-riu-qe-perndiqte-25-vjecaren/20%Always2018-11-13 09:33
https://next-television.com/gjyqtarja-e-apelit-alma-licaj-para-kpk-sot/20%Always2018-11-13 09:27
https://next-television.com/durres-kapen-dy-te-rinj-me-arme-ne-makine/20%Always2018-11-13 09:20
https://next-television.com/ish-ministri-manjani-reagon-ashper-ndaj-gjykates-kushtetuese/20%Always2018-11-13 08:55
https://next-television.com/arrestohet-i-riu-shqiptar-50-euro-policit-per-te-kaluar-ne-schengen/20%Always2018-11-13 08:43
https://next-television.com/anija-me-e-madhe-ne-bote-ben-debutimin-ne-shba/20%Always2018-11-13 08:20
https://next-television.com/fier-arrestohet-i-riu-gjate-operacionit-ndeshkimi-i-te-forteve/20%Always2018-11-13 08:28
https://next-television.com/maqedoni-ish-kryeministri-gruevski-vijon-ne-kerkim/20%Always2018-11-13 08:06
https://next-television.com/presidenti-i-rumanise-iohannis-nuk-jemi-te-gatshem-per-presidencen-e-be/20%Always2018-11-13 08:01
https://next-television.com/sekretari-stoltenberg-siguria-e-evropes-e-pamundur-pa-turqine/20%Always2018-11-13 07:57
https://next-television.com/vlore-arrestohet-51-vjecari-per-ushtrim-dhune/20%Always2018-11-13 07:50
https://next-television.com/shba-te-identifikoje-disa-baza-sekrete-berthamore-te-korese-se-veriut/20%Always2018-11-13 07:45
https://next-television.com/futboll-spalletti-ku-gabova-ne-ndeshjen-me-atalanten/20%Always2018-11-13 07:41
https://next-television.com/sulmet-ajrore-ne-gaza-izraeli-godet-televizionin-palestinez/20%Always2018-11-13 07:39
https://next-television.com/vdes-ne-moshen-95-vjecare-stan-lee-vizionari-i-marvel-comics/20%Always2018-11-13 07:36
https://next-television.com/koalicioni-saudit-rifillon-sulmet-ne-qytetin-kryesor-te-jemenit/20%Always2018-11-13 07:34
https://next-television.com/shifrat-e-frikshme-te-okb-shqiptaret-pleqte-e-ballkanit/20%Always2018-11-13 07:43
https://next-television.com/kaliforni-rritet-numri-i-viktimave-pas-zjarrit-masiv/20%Always2018-11-13 07:28
https://next-television.com/samiti-i-dyte-i-diaspores-ne-lezhe-do-te-inaugurohet-memoriali-i-skenderbeut/20%Always2018-11-13 07:24
https://next-television.com/kryeministri-haradinaj-paralajmeron-presidentin-thaci/20%Always2018-11-13 07:22
https://next-television.com/okb-paralajmeron-heqjen-e-sanksioneve-ndaj-eritrese/20%Always2018-11-13 07:20
https://next-television.com/ministri-ahmetaj-te-taksohen-edhe-pagat-me-te-uleta/20%Always2018-11-13 07:17
https://next-television.com/jessie-j-konfirmon-lidhjen-me-channing-tatum/20%Always2018-11-13 10:17
https://next-television.com/stoltenberg-i-kerkon-evropes-te-mos-rrezikoje-raportet-me-shba-ne/20%Always2018-11-13 07:12
https://next-television.com/horoskopi-i-paolo-fox-13-nentor-2018/20%Always2018-11-13 07:08
https://next-television.com/sarande-perfshihet-nga-flaket-nje-pallat/20%Always2018-11-13 07:08
https://next-television.com/presidenti-vucic-i-fyer-nga-trajtimi-ne-paris/20%Always2018-11-12 16:21
https://next-television.com/2122-2/20%Always2018-11-12 16:15
https://next-television.com/komisioni-per-integrimin-miratoi-projektbuxhetin-per-mepj/20%Always2018-11-12 16:11
https://next-television.com/presidenti-meta-zgjedh-transportin-publik-me-tren-per-marseje/20%Always2018-11-12 15:05
https://next-television.com/e-verdha-ngjyra-me-e-nxehte-per-kete-dimer-18-19/20%Always2018-11-12 14:44
https://next-television.com/bushati-shqiperia-synon-te-mare-kryesine-e-osbe-se-ne-2020/20%Always2018-11-12 14:30
https://next-television.com/lsi-braimllari-shqiperia-ndodhet-ne-nje-moment-kritik/20%Always2018-11-12 13:59
https://next-television.com/selena-gomez-ne-gjendje-te-mire-shendetesore/20%Always2018-11-12 13:43
https://next-television.com/vendoset-busti-i-papa-gjon-palit-ii-ne-tirane/20%Always2018-11-12 13:36
https://next-television.com/arkivi-shqiptar-pjese-e-arkivave-evropiane/20%Always2018-11-12 13:20
https://next-television.com/tushemishti-fshati-turistik-i-mikpritjes-dhe-bukurive-natyrore/20%Always2018-11-12 13:16
https://next-television.com/pd-rama-po-e-mbron-me-metoda-mafioze-dako-duhet-arrestur/20%Always2018-11-12 13:08
https://next-television.com/egje-mbytet-nje-varke-me-15-migrante/20%Always2018-11-12 13:03
https://next-television.com/meta-i-jep-titullin-mjeshter-i-madh-ish-futbollistit-edvin-murati/20%Always2018-11-12 12:54
https://next-television.com/futboll-panucci-i-pakenaqur-me-duket-sikur-flas-me-nje-skuader-te-shurdhet/20%Always2018-11-12 12:37
https://next-television.com/librazhd-aksion-pastrimi-nga-te-rinjte-ne-mbrojtje-te-mjedisit/20%Always2018-11-12 12:17
https://next-television.com/panairi-i-librit-2018-ne-tirane/20%Always2018-11-12 12:09
https://next-television.com/durres-studentet-fundjave-mes-trashegimise-kulturore/20%Always2018-11-12 12:07
https://next-television.com/plazhi-italian-i-fshehur-pas-brigjeve-shkembore/20%Always2018-11-12 12:02
https://next-television.com/presidenti-meta-nje-gjeneral-smund-te-jete-minister-i-brendshem/20%Always2018-11-12 11:57
https://next-television.com/kardashians-vleresohen-me-cmim-ne-peoples-choice-awards/20%Always2018-11-12 11:55
https://next-television.com/tenis-nishikori-mund-roger-federer-ne-atp-tour-finals/20%Always2018-11-12 11:21
https://next-television.com/kryeministri-rama-detaje-nga-projekti-i-nato/20%Always2018-11-12 11:12
https://next-television.com/caji-i-duhur-dhe-koha-me-e-pershtatshme-per-ta-pire/20%Always2018-11-12 11:03
https://next-television.com/kompania-alibaba-thyen-rekord-30-miliarde-dollare-shitje-ne-24-ore/20%Always2018-11-12 10:38
https://next-television.com/trendi-i-palltove-dhe-trikove-qe-nuk-duhet-te-mungoje-kete-vjeshte-dimer/20%Always2018-11-12 10:33
https://next-television.com/kuvend-bojkoti-i-opozites-deputeteve-u-pritet-rroga/20%Always2018-11-12 10:19
https://next-television.com/ministri-lluka-tregtia-shqiperi-kosove-mbetet-ne-nivele-te-pakenaqshme/20%Always2018-11-12 10:05
https://next-television.com/borneo-zbulohet-arti-figurativ-me-i-vjeter-ne-bote/20%Always2018-11-12 09:58
https://next-television.com/pas-largimit-te-kancelares-merkel-edhe-kreu-i-csu-do-te-dorezoje-postin/20%Always2018-11-12 09:50
https://next-television.com/paris-lufta-dhe-paqja-bashkojne-presidentet-e-ballkanit/20%Always2018-11-12 09:44
https://next-television.com/tirane-zhvendoset-protesta-per-unazen-e-madhe-para-bashkise/20%Always2018-11-12 09:35
https://next-television.com/vettingu-gjyqtari-edmond-islamaj-para-kpa/20%Always2018-11-12 09:21
https://next-television.com/oshee-disa-zona-ne-tirane-pa-energji-elektrike-sot/20%Always2018-11-12 09:18
https://next-television.com/shqiptari-ne-itali-kreu-i-bandes-se-rrezikshme/20%Always2018-11-12 09:27
https://next-television.com/arkivoli-i-midhat-frasherit-niset-per-ne-shqiperi/20%Always2018-11-12 09:29
https://next-television.com/elbasan-77-vjecari-lendohet-pas-flakeve-ne-banese/20%Always2018-11-12 08:39
https://next-television.com/berat-arrestohet-i-riu-me-droge-ne-makine/20%Always2018-11-12 08:46
https://next-television.com/thaci-takohet-me-presidentin-amerikan-kerkon-mbeshtetje-per-marreveshjen-me-serbine/20%Always2018-11-12 08:05
https://next-television.com/anetaresimi-ne-be-nis-procesi-screening/20%Always2018-11-12 08:01
https://next-television.com/maqedoni-droge-me-thase-kapen-trafikantet-shqiptar/20%Always2018-11-12 07:51
https://next-television.com/kaliforni-pas-zjarreve-masive-31-te-vdekur-dhe-228-te-humbur/20%Always2018-11-12 07:50
https://next-television.com/leku-forcimin-me-te-larte-ndaj-euros-se-ne-cdo-vend-tjete/20%Always2018-11-12 07:49
https://next-television.com/lekundje-sizmike-prane-ishujve-greke/20%Always2018-11-12 07:41
https://next-television.com/kisha-e-shen-apostujve-turizem-religjioz-mes-madheshtise-se-ikonave/20%Always2018-11-12 07:37
https://next-television.com/presidenti-putin-mbeshtet-idene-e-macron-zhvillim-pozitiv/20%Always2018-11-12 07:29
https://next-television.com/juventusi-mund-milanin-ne-san-siro-ronaldo-thyen-akullin/20%Always2018-11-12 07:21
https://next-television.com/athine-qellohen-me-arme-dy-shqiptare/20%Always2018-11-12 07:19
https://next-television.com/horoskopi-javor-i-paolo-fox-12-18-nentor-2018/20%Always2018-11-12 07:13
https://next-television.com/mos-i-fshihni-kurre-parate-ne-keto-8-vende-ose-harrojeni-qe-i-kishit/20%Always2018-11-10 15:10
https://next-television.com/koha-me-e-gjate-per-meshkujt-eshte-tortura-e-quajtur-pazar/20%Always2018-11-10 15:06
https://next-television.com/kryeministria-te-henen-pergjigje-presidentit-per-gjen-sander-lleshi/20%Always2018-11-10 14:58
https://next-television.com/cdu-henze-investitoret-evropiane-nuk-vijne-sepse-nuk-kane-siguri/20%Always2018-11-10 14:52
https://next-television.com/partia-demokratike-ja-pse-vangjush-dako-duhet-te-arrestohet/20%Always2018-11-10 14:39
https://next-television.com/kyebashkiaku-dako-padi-per-shpifje-vokshit/20%Always2018-11-10 14:37
https://next-television.com/sallonet-e-thonjve-ne-tirane-vatra-semundjesh-dhe-infeksionesh/20%Always2018-11-10 14:17
https://next-television.com/si-u-be-kosova-shtet/20%Always2018-11-10 13:58
https://next-television.com/ridergimi-per-dekretim-i-sander-lleshajt-reagon-presidenca/20%Always2018-11-10 13:49
https://next-television.com/perfundojne-procedurat-per-rikthimin-ne-atdhe-te-eshtrave-te-midhat-frasherit/20%Always2018-11-10 12:46
https://next-television.com/pini-uje-per-nje-gjume-te-gjate-dhe-te-qete/20%Always2018-11-10 12:07
https://next-television.com/lsi-shqiptaret-perpara-nje-katastrofe-ekonomike-financiare/20%Always2018-11-10 11:58
https://next-television.com/durres-perpunohen-pese-anije-ne-kalata-priten-edhe-dy-te-tjera/20%Always2018-11-10 11:57
https://next-television.com/cristiano-ronaldo-kontrata-e-cuditshme-per-punonjesit-ne-shtepine-e-tij/20%Always2018-11-10 11:48
https://next-television.com/rikthehuni-tek-libri-per-te-qene-me-i-mire/20%Always2018-11-10 11:44
https://next-television.com/magjia-e-vajit-te-arres-se-kokosit/20%Always2018-11-10 11:40
https://next-television.com/gjergj-kastrioti-skenderbeu-dhe-shqiptaret-sot/20%Always2018-11-12 12:00
https://next-television.com/muzete-e-krujes-terheqin-vemendjen-e-mbi-100-000-vizitoreve/20%Always2018-11-10 11:36
https://next-television.com/turqia-mbeshtetje-sistemit-te-drejtesise-ne-shqiperi/20%Always2018-11-10 11:27
https://next-television.com/jonas-blue-era-istrefi-vajza-e-hiteve/20%Always2018-11-10 11:20
https://next-television.com/kerkon-transferimin-te-milan-habit-mbrojtesi-bardhezi/20%Always2018-11-10 11:12
https://next-television.com/formula-1-bottas-niset-i-pari-ne-brazil/20%Always2018-11-10 11:06
https://next-television.com/ngjyrat-e-lindjes-se-larget-ne-fundjave-ne-teatrin-e-durresit/20%Always2018-11-10 11:03
https://next-television.com/investimi-70-milione-euro-per-impiantin-fotovoltaik-te-akernise/20%Always2018-11-10 10:28
https://next-television.com/pd-noka-krah-protestuesve-po-nxirren-ne-rruge-te-madhe/20%Always2018-11-10 10:19
https://next-television.com/kosove-presidenti-thaci-dekoron-diplomatin-francez-me-urdhrin-e-lirise/20%Always2018-11-10 10:00
https://next-television.com/policia-ndalon-21-drejtues-automjetesh-me-shpejtesi-mbi-150-km-ne-ore/20%Always2018-11-10 09:50
https://next-television.com/lushnje-kapet-i-riu-qe-rrembeu-ish-bashkeshorten-dhe-e-mbante-peng-ne-durres/20%Always2018-11-10 09:42
https://next-television.com/pd-bylykbashi-reagimi-i-dakos-banalitet-i-se-keqes/20%Always2018-11-10 09:35
https://next-television.com/bashkia-e-tiranes-nis-ndertimin-e-nje-tjeter-kendi-lojerash/20%Always2018-11-10 09:25
https://next-television.com/proteste-serish-tek-unaza-e-re/20%Always2018-11-10 09:00
https://next-television.com/arrestohet-47-vjecari-shqiptar-i-shpallur-ne-kerkim-per-trafik-droge/20%Always2018-11-10 08:38
https://next-television.com/dekreti-i-lleshit-ambasadorja-vasak-rama-dhe-meta-ti-japin-zgjidhje/20%Always2018-11-10 08:29
https://next-television.com/france-kapet-adoleshenti-shqiptar-pas-vrasjes-se-kryer-me-thike/20%Always2018-11-10 08:18
https://next-television.com/reformimi-i-eurozones-takimi-macron-merkel-ne-berlin/20%Always2018-11-10 08:02
https://next-television.com/unhcr-kerkon-mbrojtjen-e-refugjateve-nga-uashingtoni/20%Always2018-11-10 07:46
https://next-television.com/zjarret-ne-kaliforni-nente-te-vdekur-dhe-shtepi-te-djegura/20%Always2018-11-10 07:32
https://next-television.com/bullgaria-greqia-serbia-dhe-rumania-nje-perpjekje-te-perbashket-per-boterorin-2030/20%Always2018-11-10 07:25
https://next-television.com/moti-kete-fundjave/20%Always2018-11-10 07:13
https://next-television.com/horoskopi-i-paolo-fox-10-nentor-2018/20%Always2018-11-10 07:14
https://next-television.com/milani-dhe-inter-se-shpejti-me-stadium-modern/20%Always2018-11-09 15:20
https://next-television.com/ministri-klosi-gjate-2019-do-te-mbyllim-guroret-ne-kraste/20%Always2018-11-09 15:02
https://next-television.com/selenice-ekzekutohet-administratori-i-njesise-kote/20%Always2018-11-09 14:42
https://next-television.com/rritja-ekonomike-e-shqiperise-ke-ndryshon-parashikimin/20%Always2018-11-09 14:32
https://next-television.com/rriten-cmimet-e-ushqimeve-dhe-qirate/20%Always2018-11-09 14:15
https://next-television.com/maqedoni-parlamenti-nuk-i-heq-mandatin-gruevskit/20%Always2018-11-09 14:14
https://next-television.com/londra-qyteti-me-i-mire-ne-bote-per-2019/20%Always2018-11-09 13:48
https://next-television.com/ulet-nurmi-i-lindjeve-sipas-raportit-me-te-fundit-befasohen-studiesit/20%Always2018-11-09 13:39
https://next-television.com/dako-i-pergjigjet-bylykbashit-je-i-mbaruar-as-familja-jote-nuk-ti-jep-votat/20%Always2018-11-09 13:29
https://next-television.com/shba-te-shtena-me-arme-zjarri-ne-nje-shkolle/20%Always2018-11-09 13:14
https://next-television.com/qafe-bote-transportonin-droge-arrestohen-dy-greke/20%Always2018-11-09 12:52
https://next-television.com/pd-basha-krah-banoreve-qe-preken-nga-unaza-e-madhe/20%Always2018-11-09 12:45
https://next-television.com/ndryshimet-ligjore-synohet-nxitja-e-interesit-per-librin/20%Always2018-11-09 12:40
https://next-television.com/poloni-walesa-pushteti-aktual-po-shkaterron-shtetin/20%Always2018-11-09 12:33
https://next-television.com/ne-vend-te-adeles-koncerti-homazh-per-adelajda-xhumanin/20%Always2018-11-09 12:31
https://next-television.com/berat-dhuna-ndaj-grave-nje-fenomen-ne-rritje/20%Always2018-11-09 12:20
https://next-television.com/kryeministri-haradinaj-gjermania-mbeshtet-fuqishem-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Always2018-11-09 12:11
https://next-television.com/tirane-nuk-respektojne-kalimtaret-ndershkohen-me-dhjetera-shofere/20%Always2018-11-09 12:09
https://next-television.com/berat-aksident-i-trefishte-ne-aksin-ura-vajgurore/20%Always2018-11-09 12:02
https://next-television.com/firmoset-kontrata-fillon-puna-per-bypass-in-e-vlores/20%Always2018-11-09 11:58
https://next-television.com/pd-bylykbashi-dako-ne-burg-faktet-e-krimit-elektoral-jane-te-qarta/20%Always2018-11-09 11:13
https://next-television.com/takimi-stoltenberg-xhacka-nato-vlereson-kontributin-e-shqiperise-ne-misionet-paqeruajtese/20%Always2018-11-09 11:00
https://next-television.com/takimi-kosove-serbi-pa-rezultat/20%Always2018-11-09 10:49
https://next-television.com/fleckenstein-ndaj-akuzave-per-dakon-prokuroria-te-beje-punen-e-saj/20%Always2018-11-09 10:38
https://next-television.com/banoret-bllokojne-qarkullimin-ne-tirane-protesta-tek-unaza-e-re/20%Always2018-11-09 10:06
https://next-television.com/gjysma-e-pesticideve-hyjne-kontrabande-ne-shqiperi/20%Always2018-11-09 09:55
https://next-television.com/rama-serish-metes-propozim-per-sander-lleshin/20%Always2018-11-09 09:34
https://next-television.com/mosdekretimi-i-lleshit-presidenti-meta-te-lexojne-kushtetuten/20%Always2018-11-09 09:11
https://next-television.com/berat-ndalohen-dy-te-rinj-qe-shperndanin-droge-ne-shkolle/20%Always2018-11-09 08:57
https://next-television.com/rita-ora-dhe-bebe-rexha-ndezin-vs-fashion-show-2018/20%Always2018-11-09 08:43
https://next-television.com/kreu-sovjetik-gorbachev-drejt-nje-tjeter-lufte-te-ftohte/20%Always2018-11-09 08:07
https://next-television.com/lazio-bind-ne-shtepine-e-vet/20%Always2018-11-09 07:58
https://next-television.com/horoskopi-i-paolo-fox-9-nentor-2018/20%Always2018-11-09 07:52
https://next-television.com/ceo-pichai-google-do-te-permiresoje-politikat-e-ngacmimit/20%Always2018-11-09 07:50
https://next-television.com/venecia-vjedhja-e-bizhuterive-ne-palazzo-ducale-pese-te-arrestuar/20%Always2018-11-09 07:29
https://next-television.com/porto-romano-nis-nderhyrja-ne-grumbullimin-e-plehrave/20%Always2018-11-08 14:29
https://next-television.com/partia-demokratike-kerkon-arrestimin-e-vangjush-dakos-dosja-339-makthi-i-rames/20%Always2018-11-08 14:29
https://next-television.com/metroja-e-moskes-nje-nder-ndertesat-nentokesore-me-te-bukura-ne-bote/20%Always2018-11-08 13:51
https://next-television.com/unum-festivali-i-muzikes-elektronike-ne-bregdetin-e-shqiperise/20%Always2018-11-08 13:22
https://next-television.com/nga-1-janari-ulet-tatimi-per-pagat-e-uleta-takse-zero-per-rrogat-deri-ne-40-mij-lek/20%Always2018-11-08 13:17
https://next-television.com/andrea-bocelli-ne-krye-te-renditjes-amerikane-me-albumin-si/20%Always2018-11-08 13:00
https://next-television.com/shendetsi-ministrja-manastirliu-rritje-pagash-per-te-penguar-largimin-e-mjekeve/20%Always2018-11-08 12:44
https://next-television.com/qeveria-vendos-masen-e-shperblimit-per-anetaret-e-bordeve/20%Always2018-11-08 12:39
https://next-television.com/kapen-977-kg-droge-ne-autobusin-e-linjes-sarande-athine/20%Always2018-11-08 11:03
https://next-television.com/hetimi-tatimor-ne-pranga-tre-punonjes-per-shperdorim-detyre/20%Always2018-11-08 10:55
https://next-television.com/champions-league-lufta-vazhdon/20%Always2018-11-08 09:33
https://next-television.com/kaliforni-dhjetera-te-plagosur-te-raportuar-pas-te-shtenave-ne-klub/20%Always2018-11-08 09:16
https://next-television.com/presidenti-meta-ne-kalabri-italia-partner-ekonomik/20%Always2018-11-08 08:56
https://next-television.com/dimer-i-ftohte-me-nuanca-flokesh-te-ngrohta-per-2019/20%Always2018-11-08 08:42
https://next-television.com/shefi-i-okb-se-ndryshimi-i-kufijve-kosove-serbi-sjell-shqetesime/20%Always2018-11-08 08:51
https://next-television.com/futboll-ronaldo-manchester-united-nuk-beri-asgje-per-te-merituar-fitoren/20%Always2018-11-08 07:35
https://next-television.com/thaci-dhe-vucic-pritet-te-takohen-sot-ne-bruksel/20%Always2018-11-08 07:33
https://next-television.com/europe-vdekjet-nga-ndotja-e-ajrit-shqiperia-nje-nder-to/20%Always2018-11-08 07:24
https://next-television.com/horoskopi-i-paolo-fox-8-nentor-2018/20%Always2018-11-08 07:20
https://next-television.com/itali-kapen-270-kg-heroine-ne-genova/20%Always2018-11-08 09:40
https://next-television.com/gallup-shqiperia-me-normen-me-te-larte-ne-bote-te-te-rinjve-qe-duan-te-largohen/20%Always2018-11-07 14:50
https://next-television.com/shba-risite-e-zgjedhjeve-te-ndermjetme-dy-gra-myslimane-ne-kongres/20%Always2018-11-07 14:44
https://next-television.com/dhjetera-buqeta-trendafilash-per-kylie-jenner/20%Always2018-11-07 13:57
https://next-television.com/itali-meta-skenderbeu-i-bashkon-shqiptaret-ne-bote/20%Always2018-11-07 13:38
https://next-television.com/kryeministri-rama-kush-kerkon-pune-te-kontaktoje-ne-portalin-e-bashkeqeverisjes/20%Always2018-11-07 13:21
https://next-television.com/pd-strazimiri-dosja-339-radiografia-e-pushtetit-te-lidhur-me-krimin-ne-sherbim-te-krimit/20%Always2018-11-07 12:57
https://next-television.com/tajvani-shtepia-e-qendres-me-te-madhe-te-arteve-ne-bote/20%Always2018-11-07 12:56
https://next-television.com/pannuci-nxjerr-listen-kombetarja-gati-per-dy-ndeshjet/20%Always2018-11-07 12:24
https://next-television.com/tirane-dhuna-ne-stadiumin-selman-stermasit-12-tifoza-nen-hetim/20%Always2018-11-07 12:11
https://next-television.com/shkoder-gjonaj-shkarkon-drejtorin-e-hetimit-tatimor-dhe-21-inspektore/20%Always2018-11-07 13:42
https://next-television.com/e-cuditshme-zjarre-masive-ne-korce/20%Always2018-11-07 11:37
https://next-television.com/veshjet-e-dimrit-qe-mund-te-vishni-per-pune/20%Always2018-11-07 10:55
https://next-television.com/ps-deputeti-fino-shifra-e-markut-absurde-dhe-e-frikshme/20%Always2018-11-07 10:11
https://next-television.com/kafja-cdo-mengjes-mund-te-shmange-semundjet-parkinson-dhe-dementia/20%Always2018-11-07 09:48
https://next-television.com/futboll-gjithcka-ende-e-hapur-ne-grupin-c-te-champions-league/20%Always2018-11-07 09:39
https://next-television.com/itali-arrestohet-biznesmeni-shqiptar/20%Always2018-11-07 09:14
https://next-television.com/paris-mbahet-eventi-me-i-rendesishem-nderkombetar-i-fotografise/20%Always2018-11-07 09:01
https://next-television.com/hapet-gara-per-kryeprokurorin-e-ri-zgjidhet-ngerci-ne-klp/20%Always2018-11-07 08:36
https://next-television.com/shba-demokratet-fitojne-dhomen-e-perfaqesuesve/20%Always2018-11-07 08:26
https://next-television.com/elbasan-kapet-gangsteri-nje-mal-me-akuza/20%Always2018-11-07 07:53
https://next-television.com/atentat-ne-durres-nje-i-vrare-dhe-nje-i-plagosur/20%Always2018-11-07 07:42
https://next-television.com/sport-kater-vjet-skualifikim-per-ish-kampionin-e-notit-magnini/20%Always2018-11-06 14:45
https://next-television.com/autostrada-tirane-durres-se-shpejti-me-pagese/20%Always2018-11-06 14:09
https://next-television.com/itali-kapet-shqiptari-me-1-milione-euro-droge/20%Always2018-11-06 13:49
https://next-television.com/kryebashkiaku-veliaj-tirana-kandidate-per-kryeqyteti-evropian-i-kultures-2024/20%Always2018-11-06 12:51
https://next-television.com/jeruzalem-skuptura-perrallore-nen-uje/20%Always2018-11-06 12:29
https://next-television.com/pd-paloka-sfidon-lleshin-arresto-dakon-dhe-provo-qe-sje-kukull/20%Always2018-11-06 12:11
https://next-television.com/sfida-ne-beograd-liverpool-le-shaqirin-ne-shtepi/20%Always2018-11-06 12:23
https://next-television.com/ahmetaj-65-e-sipermarrjeve-u-hiqet-tatimi-mbi-fitimin/20%Always2018-11-06 11:26
https://next-television.com/fileto-pule-me-pana-dhe-gorgonzola/20%Always2018-11-06 11:14
https://next-television.com/pd-basha-ne-maliq-oligarket-e-konsiderojne-shqiperine-si-cifligun-e-tyre/20%Always2018-11-06 10:51
https://next-television.com/futboll-ibra-ne-librin-e-tij-ja-si-me-bindi-psg-ja-kur-milani-me-tregoi-deren/20%Always2018-11-06 10:32
https://next-television.com/horoskopi-ditor-nga-paolo-fox-6-nentor-2018/20%Always2018-11-06 10:15
https://next-television.com/semundjet-e-gjakut-cdo-vit-450-te-prekur-ne-shqiperi/20%Always2018-11-06 10:06
https://next-television.com/tirane-kuvendi-voton-shkarkimin-e-xhafajt/20%Always2018-11-06 09:51
https://next-television.com/kryeministri-rama-kemi-nje-problem-me-presidentin-meta-qe-prej-se-shtunes/20%Always2018-11-06 09:34
https://next-television.com/durres-dhe-shijak-zonat-qe-do-te-jene-pa-energji-sot/20%Always2018-11-06 08:59
https://next-television.com/gramsh-11-vjecarja-perplaset-nga-autobusi-dhe-mbetet-ne-gjendje-te-rende/20%Always2018-11-06 08:47
https://next-television.com/mosdekretimi-i-lleshit-flasin-ish-presidentet-topi-dhe-moisiu/20%Always2018-11-06 08:38
https://next-television.com/maqedoni-kuvendi-shqyrton-sot-mandatin-e-nikolla-gruevskit/20%Always2018-11-06 08:06
https://next-television.com/shba-zgjedhjet-afatmesme-2018/20%Always2018-11-06 08:14
https://next-television.com/ndroq-godet-veten-me-thike-perfundon-ne-spital/20%Always2018-11-06 07:46
https://next-television.com/tirane-presidenti-ilir-meta-dekreton-helidon-bendon-ne-krye-te-shish/20%Always2018-11-06 07:36
https://next-television.com/gara-per-kreun-e-klsh-presidenti-meta-propozon-vitore-tushen/20%Always2018-11-05 15:47
https://next-television.com/tirane-reagon-presidenca/20%Always2018-11-05 15:09
https://next-television.com/apple-sjell-ne-treg-iphone-xs-max-me-i-madh-dhe-me-i-mire-ne-cdo-aspekt/20%Always2018-11-05 14:50
https://next-television.com/mtv-ema-dua-lipa-shpallet-artistja-me-e-mire-e-muzikes-pop/20%Always2018-11-05 14:26
https://next-television.com/lezhe-sekuestrohen-96-kg-droge-ne-banese-arrestohet-46-vjecari/20%Always2018-11-05 14:13
https://next-television.com/pd-tabaku-per-buxhetin-2019-lemoshe-qe-nuk-projekton-zhvillim/20%Always2018-11-05 13:43
https://next-television.com/kuvend-ngrihet-komisioni-monitorues-per-reformen-ne-drejtesi/20%Always2018-11-05 13:23
https://next-television.com/arabia-saudite-bie-debore-prane-mekes/20%Always2018-11-05 13:23
https://next-television.com/ramamosdekretimi-i-lleshit-ne-shkelje-te-kushtetutes/20%Always2018-11-05 12:50
https://next-television.com/presidenti-meta-dekreton-daten-e-zgjedhjeve-lokale-te-2019/20%Always2018-11-05 12:37
https://next-television.com/cameron-risjell-filmin-me-te-shtrenjte-te-te-gjitha-koherave-avatar-2/20%Always2018-11-05 12:11
https://next-television.com/partia-demokratike-te-arrestohet-menjehere-vangjush-dako-per-krimin-elektoral/20%Always2018-11-05 11:35
https://next-television.com/projekt-buxheti-2019-ahmetaj-rritje-me-5-9-perqind/20%Always2018-11-05 11:43
https://next-television.com/janar-qershor-2018-punesimi-u-rrit-me-3-3/20%Always2018-11-05 11:12
https://next-television.com/mundje-dy-shqiptare-shpallen-kampione-te-ballkani/20%Always2018-11-05 10:56
https://next-television.com/elbasan-1130-masa-administrative-per-shkelje-te-kodit-rrugor/20%Always2018-11-05 10:29
https://next-television.com/shtate-trendet-e-cantave-kete-fundvjeshte/20%Always2018-11-05 10:21
https://next-television.com/tirane-arrsh-unaza-e-madhe-prek-317-objekte/20%Always2018-11-05 10:16
https://next-television.com/tirane-kryeministri-rama-emeron-gjen-sander-lleshin-ne-detyren-e-zevendesministrit-te-brendshem/20%Always2018-11-05 10:05
https://next-television.com/takimi-rama-meta-kryeministria-bisedimet-do-te-vazhdojne/20%Always2018-11-05 09:19
https://next-television.com/gjirokaster-kapet-me-dokumenta-false-ne-kakavije-prangoset-25-vjecari/20%Always2018-11-05 09:19
https://next-television.com/ilacet-e-rreme-qe-po-ju-rrezikojne-jeten/20%Always2018-11-05 09:14
https://next-television.com/permet-zhduket-prej-6-ditesh-adoleshenti/20%Always2018-11-05 09:02
https://next-television.com/kancelari-i-austrise-sebastian-kurz-vizite-sot-ne-kosove/20%Always2018-11-05 10:47
https://next-television.com/fatkeqsite-natyrore-7-milione-italiane-te-rrezikuar/20%Always2018-11-05 08:42
https://next-television.com/vrasja-e-kacifas-neser-trupi-i-kthehet-familjes/20%Always2018-11-05 08:38
https://next-television.com/ne-mexico-city-mberrijne-emigrantet-e-pare-ne-kerkim-te-amerikes/20%Always2018-11-05 08:08
https://next-television.com/kontrolli-i-tatimeve-mbi-4-mije-biznese-vendosen-45-milione-leke-gjoba/20%Always2018-11-05 08:13
https://next-television.com/itali-kapet-me-droge-cifti-shqiptar/20%Always2018-11-05 07:56
https://next-television.com/lip-fillers-informacioni-qe-duhet-te-dini-nga-mjeku-ekspert-david-cangello/20%Always2018-11-05 08:14
https://next-television.com/pse-nuk-duhet-te-shqetesoheni-me-per-lidhjen-e-celulareve-me-semundjet-kanceroze/20%Always2018-11-05 07:51
https://next-television.com/mclaren-prezanton-uniken-speedtail-2019-modeli-me-i-shpejte-dhe-i-fuqishem/20%Always2018-11-05 07:45
https://next-television.com/arti-i-thjeshte-i-embelsirave-receta-klasike-e-tiramisuse/20%Always2018-11-05 08:35
https://next-television.com/shen-petersburg-shtepia-e-re-e-nderteses-me-te-larte-ne-evrope/20%Always2018-11-05 07:59
https://next-television.com/delvine-xhamia-e-gjin-aleksit-perle-e-arkitektures-dhe-trashegimise/20%Always2018-11-05 07:31
https://next-television.com/banka-boterore-bizneset-shqiptare-paguajne-shume-dhe-fitojne-pak-2/20%Always2018-11-05 07:30
https://next-television.com/banka-boterore-bizneset-shqiptare-paguajne-shume-dhe-fitojne-pak/20%Always2018-11-02 09:48
https://next-television.com/florida-hoteli-i-mahnitshem-ne-forme-kitare/20%Always2018-11-02 09:39
https://next-television.com/tirane-tritol-arme-dhe-droge-arrestohen-3-persona/20%Always2018-11-02 09:35
https://next-television.com/qellimi-eshte-permiresimi-i-cilesise-se-ajrit-mbrojtja-e-shendetit-dhe-ekonomise-se-njerezve-te-zakonshem/20%Always2018-11-02 09:20
https://next-television.com/tirane-arrestohet-hackeri-20-vjecar/20%Always2018-11-02 09:11
https://next-television.com/formula-1-mercedes-pretendon-bashkepunim-pergjithmone-me-hamilton/20%Always2018-11-02 09:00
https://next-television.com/ja-arsyeja-pse-disa-njerez-kane-vrima-ne-shpine/20%Always2018-11-02 08:38
https://next-television.com/trump-ankohet-per-maniaket-qe-ndaluan-vrullin-e-republikaneve-para-zgjedhjeve-te-ndermjetme/20%Always2018-11-02 08:54
https://next-television.com/maqedoni-greqi-arrihet-marreveshja-nisin-fluturimet-athine-shkup/20%Always2018-11-02 08:32
https://next-television.com/londer-arrestohet-pak-minuta-para-se-te-ngrinte-avionin-piloti-i-dehur-japonez/20%Always2018-11-05 10:22
https://next-television.com/shkoder-kercenohet-zyrtari-i-tatimeve-me-eksploziv-ne-makine/20%Always2018-11-02 08:06
https://next-television.com/stuhia-e-lashte-e-egjiptit-gjendet-nje-platforme-e-mundshme-per-ndertimin-e-piramides-se-madhe/20%Always2018-11-01 15:43
https://next-television.com/kukesi-flamurtari-perballje-te-premten/20%Always2018-11-01 15:35
https://next-television.com/kapet-ne-itali-i-denuari-ne-tirane-per-trafikim-tw-qenieve-njerezore/20%Always2018-11-01 14:58
https://next-television.com/rita-ora-dhe-bebe-rexha-pjese-e-pasareles-vs-fashion-show/20%Always2018-11-01 15:08
https://next-television.com/kavaje-restaurohet-kulla-e-sahatit-200-vjecare/20%Always2018-11-01 14:32
https://next-television.com/tirane-shkarkohen-15-zyrtare-per-korrupsion-ne-inspektoratin-shteteror-te-mjedisit/20%Always2018-11-01 12:59
https://next-television.com/kuvendi-i-kosoves-nuk-voton-rezoluten-e-ldk-se-per-kufijte-e-saj/20%Always2018-11-01 12:47
https://next-television.com/mungesa-e-gjumit-nje-tjeter-armik-per-shendetin/20%Always2018-11-01 12:26
https://next-television.com/votohen-dy-kandidatet-e-ps-per-kqz/20%Always2018-11-01 14:20
https://next-television.com/tirane-reagon-demokrati-paloka-tahiri-ka-nderrruar-qime-por-jo-zakon/20%Always2018-11-01 12:13
https://next-television.com/kosove-hidhet-ideja-per-ndalimin-e-ekskursioneve-ne-shqiperi/20%Always2018-11-01 11:24
https://next-television.com/tirane-mbledhja-e-qeverive-kosovare-dhe-shqiptare-zhvillohet-ne-peje/20%Always2018-11-01 11:25
https://next-television.com/tirane-tahiri-jam-i-paster-u-shpalla-i-pafajshem-nga-drejtesia-italiane/20%Always2018-11-01 10:46
https://next-television.com/shqiperi-mali-i-zi-pike-e-re-kalimi-kufitar/20%Always2018-11-01 10:18
https://next-television.com/rama-vlereson-bsh-institucioni-i-vetem-i-qendrueshem/20%Always2018-11-01 10:09
https://next-television.com/vlore-policia-arreston-dy-shofere-te-dehur/20%Always2018-11-01 09:35
https://next-television.com/palltot-prej-pellushi-qe-do-ju-bejne-te-ndjeheni-mahnitese-kete-dimer/20%Always2018-11-01 09:33
https://next-television.com/de-biazi-u-pergjigjet-kritikeve-te-strakoshes/20%Always2018-11-01 09:27
https://next-television.com/itali-quayola-riprodhon-me-robote-mrekulline-e-artit-te-antikitetit/20%Always2018-11-01 09:40
https://next-television.com/ulqin-qendres-i-shtohet-statuja-e-skenderbeut/20%Always2018-11-01 09:09
https://next-television.com/si-ti-japesh-energji-vetes-kur-je-i-keputur/20%Always2018-11-01 09:38
https://next-television.com/derdhet-solari-ne-rruge-autobote-te-bllokuar-ne-aksin-patos-ballsh/20%Always2018-11-01 08:32
https://next-television.com/cerrik-akuzohet-per-korrupsion-kryeinfermjerja/20%Always2018-11-01 08:27
https://next-television.com/tatimi-mbi-te-ardhurat-cfare-do-te-ndryshoje-ne-taksimin-e-tyre/20%Always2018-11-01 08:25
https://next-television.com/shba-presidenti-donald-trump-flet-kunder-gazetareve/20%Always2018-11-01 08:21