XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://next-television.com/itali-shkaterrohet-grupi-i-trafikanteve-midis-tyre-edhe-shqiptare/20%Always2018-10-31 15:12
https://next-television.com/akuzat-e-salianjit-reagon-dako-gjyqi-i-ndan-keto-muhabete/20%Always2018-10-31 15:11
https://next-television.com/interneti-dhe-media-kercenim-per-femijet/20%Always2018-10-31 13:34
https://next-television.com/shishtaveci-pjes-e-100-fshatrave-garanci-per-zhvillimin-ekonomik/20%Always2018-10-31 14:13
https://next-television.com/modric-te-inter-transferimi-mund-te-behet-ne-janar/20%Always2018-10-31 13:15
https://next-television.com/pd-reagon-alibeaj-per-largimin-e-avokates-se-shtetit/20%Always2018-10-31 13:12
https://next-television.com/vlore-kontrollet-rrugore-procedohen-58-persona/20%Always2018-10-31 13:07
https://next-television.com/rama-ne-kukes-vitin-e-ardhshem-aeroporti-vihet-ne-pune/20%Always2018-10-31 12:56
https://next-television.com/halloween-melanie-dhe-donald-trump-festojne-ne-shtepine-e-bardhe/20%Always2018-10-31 12:55
https://next-television.com/maqedoni-arrestohet-shqiptari-me-45-kg-droge/20%Always2018-10-31 12:44
https://next-television.com/gjenden-pjeset-e-avionit-te-rrezuar-ne-indonezi-ende-asnje-i-mbijetuar/20%Always2018-10-31 12:36
https://next-television.com/itali-200-persona-bllokohen-ne-debore/20%Always2018-10-31 12:34
https://next-television.com/shkoder-arrestohen-pese-persona-per-trafikim-te-sirianeve-ne-malin-e-zi/20%Always2018-10-31 12:27
https://next-television.com/kakavije-arrestohet-46-vjecari-i-kapur-me-kokaine/20%Always2018-10-31 12:38
https://next-television.com/elbasan-cifti-kosovar-ne-llixha-vdes-gruaja/20%Always2018-10-31 11:59
https://next-television.com/tirane-arti-kontemporan-ne-kryeqytet-domethenia-e-skulptures-tek-zogu-i-zi/20%Always2018-10-31 11:49
https://next-television.com/gjermani-angela-merkel-vendos-largimin-nga-politika/20%Always2018-10-31 12:13
https://next-television.com/ministri-i-brendshem-fatmir-xhafaj-jep-dorheqjen/20%Always2018-10-31 14:19
https://next-television.com/ky-shtet-ndryshon-papritur-oren/20%Always2018-10-27 07:52
https://next-television.com/moske-presidenti-putin-ftohet-te-vizitoje-shtepine-e-bardhe/20%Always2018-10-26 14:19
https://next-television.com/tendenca-e-preferuar-e-cizmeve-deri-ne-gju/20%Always2018-10-26 13:56
https://next-television.com/te-dielen-ndryshon-ora/20%Always2018-10-26 13:29
https://next-television.com/berat-tentoi-tw-korruptonte-policinw-arrestohet-50-vjecari/20%Always2018-10-26 13:21
https://next-television.com/promovimi-i-tiranes-ne-eventin-artistik-tirana-photo-festival/20%Always2018-10-26 13:23
https://next-television.com/durres-kryeministri-rama-njofton-fillimin-e-financimeve-per-bujqesine-nga-programi-ipard/20%Always2018-10-26 12:42
https://next-television.com/gjonaj-ska-mw-para-publike-pwr-tw-dwnuarit-si-grupe-kriminalw/20%Always2018-10-26 12:59
https://next-television.com/durres-dako-i-pergjigjet-bashes-sta-kam-fajin-une-qe-nuk-te-voton-njeri/20%Always2018-10-26 11:58
https://next-television.com/pd-basha-kerkon-arrestimin-e-vangjush-dakos/20%Always2018-10-26 10:49
https://next-television.com/boeinginaguron-fabriken-e-pare-te-prodhimit-ne-europe/20%Always2018-10-26 10:54
https://next-television.com/nisin-punimet-ne-aksin-rrugore-vore-fushe-kruje/20%Always2018-10-26 11:03
https://next-television.com/presidenti-i-republikes-mirepret-modelet-e-vegjel/20%Always2018-10-26 10:00
https://next-television.com/telefoni-i-pare-5g-ne-evrope-ne-fillim-te-vitit-2019/20%Always2018-10-26 09:43
https://next-television.com/tave-me-lulelaker-dhe-salce-djathi/20%Always2018-10-26 09:30
https://next-television.com/pd-salianji-mos-shtyni-vettingun-e-politikanve/20%Always2018-10-26 09:23
https://next-television.com/kine-gruaja-sulmon-me-thike-14-femije-ne-kopesht/20%Always2018-10-26 09:01
https://next-television.com/purpose-hiti-i-ri-qe-bashkoi-era-istrefin-dhe-jonas-blue/20%Always2018-10-26 09:00
https://next-television.com/futboll-tirana-synon-kthimin-tek-fitorja-ne-ndeshjen-ndaj-kamzes/20%Always2018-10-26 08:45
https://next-television.com/the-kosovo-war-neozelandezi-wade-goddard-boton-albumin-fotografik-nga-lufta-e-kosoves/20%Always2018-10-26 13:24
https://next-television.com/ushqimet-qe-parandalojne-kancerin/20%Always2018-10-26 08:36
https://next-television.com/vlore-arrestohet-45-vjecari-i-shpallur-ne-kerkim/20%Always2018-10-26 08:21
https://next-television.com/ushqime-te-skaduara-aku-bllokon-133-ton-produkte-ushqimore/20%Always2018-10-26 08:18
https://next-television.com/bruksel-komisioni-evropian-kundershton-projekt-buxhetin-e-italise-2019/20%Always2018-10-26 07:57
https://next-television.com/greqi-termet-i-fuqishem-por-pa-asnje-viktime/20%Always2018-10-26 07:45
https://next-television.com/dhjete-ngjyrat-in-per-vjeshte-dimer-2018-2019/20%Always2018-10-25 14:09
https://next-television.com/kuvend-hidhet-poshte-dekreti-i-presidentit-te-republikes-prishet-teatri-kombetar/20%Always2018-10-25 13:39
https://next-television.com/martesa-filmi-kosovar-ne-gare-per-cmimin-oscar/20%Always2018-10-25 13:12
https://next-television.com/kuvendi-miraton-mbylljen-e-pikave-te-basteve/20%Always2018-10-25 13:20
https://next-television.com/mireqenia-ekonomike-fmn-shqiperia-e-parafundit-ne-evrope/20%Always2018-10-25 12:41
https://next-television.com/rreziqet-e-ngrohjes-se-ushqimit-ne-mikrovale/20%Always2018-10-25 12:10
https://next-television.com/pd-basha-per-pergjimet-krimi-i-dha-rames-fitore-me-vota-te-blera/20%Always2018-10-25 11:54
https://next-television.com/bruksel-takimi-i-radhes-thaci-vucic-me-11-nentor/20%Always2018-10-25 13:51
https://next-television.com/interneti-mund-te-shpejtohet-per-100-here-nese-teknologjia-e-re-gjen-zbatim/20%Always2018-10-25 10:41
https://next-television.com/avokati-i-popullit-ndaj-enea-ftoit-nuk-u-ushtrua-dhune-vdiq-per-shkaqe-shendetsore/20%Always2018-10-25 10:34
https://next-television.com/kuzhina-gjoks-pule-i-mbushur-me-perime-dhe-djathe/20%Always2018-10-25 10:30
https://next-television.com/detaji-qe-nuk-keni-vene-re-ne-instagramin-e-klaudia-pepes/20%Always2018-10-25 09:44
https://next-television.com/kisha-e-shenkollit-ne-mesopotam-nje-objekt-i-rendesishem-i-trashegimise-tone-shpirterore/20%Always2018-10-25 09:47
https://next-television.com/greqi-zjarri-masiv-perfshin-pyjet-ne-selanik/20%Always2018-10-25 09:23
https://next-television.com/ligji-per-mbylljen-e-kazinove-dhe-basteve-sot-ne-kuvend-opozita-vazhdon-bojkotin/20%Always2018-10-25 09:38
https://next-television.com/shba-pako-te-dyshimta-derguar-obames-klintonit-dhe-cnn/20%Always2018-10-25 09:06
https://next-television.com/arrsh-vijon-intensivisht-puna-ne-rrugen-elbasan-krrabe/20%Always2018-10-25 08:55
https://next-television.com/champions-league-liverpuli-ruan-kreun-e-grupit-c/20%Always2018-10-25 14:23
https://next-television.com/champions-league-barcelona-mposht-interin-pa-mesin-psv-eindhoven-barazon-me-totenhemin/20%Always2018-10-25 08:27
https://next-television.com/basketboll-ks-teuta-triumfon-ne-ligen-ballkanike/20%Always2018-10-24 13:48
https://next-television.com/tirane-hapet-mensa-e-shtate-sociale/20%Always2018-10-24 13:49
https://next-television.com/bie-numri-i-lindshmerise-ne-nivelin-me-te-ulet-ne-100-vitet-e-fundit/20%Always2018-10-24 13:20
https://next-television.com/titaniku-do-te-lundroje-serish-ne-det/20%Always2018-10-24 12:48
https://next-television.com/fier-10-vjecari-vret-vellain-me-thike/20%Always2018-10-24 12:40
https://next-television.com/lloji-i-kafese-qe-pini-tregon-personalitetin-tuaj/20%Always2018-10-24 12:31
https://next-television.com/tirane-refuzohet-kerkesa-e-cukos-dhe-ndokes-per-gjykim-te-ndare/20%Always2018-10-24 14:19
https://next-television.com/zbulimi-i-shkencetareve-po-fleme-mbi-miliona-diamante/20%Always2018-10-24 11:11
https://next-television.com/durres-muka-i-keni-pretendime-te-kota-ankesat-per-bedrie-bebeziqi-n/20%Always2018-10-24 10:33
https://next-television.com/rritet-numri-i-import-eksportit-nga-porti-i-durresit/20%Always2018-10-24 10:25
https://next-television.com/lezhe-familja-qe-jeton-ne-varferi-ekstreme/20%Always2018-10-24 10:07
https://next-television.com/shkoder-ramush-haradinaj-homazhe-tek-busti-i-isa-boletinit/20%Always2018-10-24 13:22
https://next-television.com/shba-humbin-jeten-gjashte-femije-si-pasoje-e-nje-virusi/20%Always2018-10-24 09:35
https://next-television.com/tendenca-e-flokeve-kete-sezon-kombinojini-me-veren/20%Always2018-10-24 09:28
https://next-television.com/greqi-arrestohet-ish-ministri-i-mbrojtjes-se-bashku-me-bashkeshorten/20%Always2018-10-24 08:54
https://next-television.com/shba-trump-vrasja-e-gazetarit-khashoggi-maskimi-me-i-keq-ne-histori/20%Always2018-10-24 08:46
https://next-television.com/futboll-tirana-pezullon-serish-ngo/20%Always2018-10-24 08:16
https://next-television.com/tirane-vdes-ne-paraburgim-nje-i-ndaluar/20%Always2018-10-24 08:15
https://next-television.com/ronaldo-ore-me-vlere-mbi-2-milion-euro/20%Always2018-10-24 07:59
https://next-television.com/fier-aksident-i-rende-rrugor-perplaset-per-vdekje-45-vjecari/20%Always2018-10-24 07:53
https://next-television.com/ja-cilat-jane-shenjat-e-para-te-kancerit-te-gjirit/20%Always2018-10-23 13:26
https://next-television.com/detajet-e-para-te-fejeses-cfare-veshje-zgjodhi-armina-mevlani/20%Always2018-10-23 13:09
https://next-television.com/dacic-shprehet-kosova-nuk-do-anetaresohet-ne-interpol/20%Always2018-10-23 12:57
https://next-television.com/maqedoni-merren-ne-mbrojtje-deputetet-opozitare-pro-emrit-te-ri/20%Always2018-10-23 12:54
https://next-television.com/vdes-gilberto-benettonbashke-themeluesi-i-firmes-gjigande-te-modes-benetton/20%Always2018-10-23 13:00
https://next-television.com/telashe-te-tjera-per-cristiano-ronaldon/20%Always2018-10-23 12:34
https://next-television.com/reagon-e-ema-e-stresit-ndalimi-i-tij-eshte-hakmarrje/20%Always2018-10-23 12:27
https://next-television.com/spanje-nje-tjeter-viktime-nga-permbytjet/20%Always2018-10-23 12:25
https://next-television.com/trendet-qe-do-te-kryesojne-kete-vjeshte-dimer-2018-2019/20%Always2018-10-23 12:19
https://next-television.com/tirane-zhurmat-ne-kryeqytet-sa-dyfishi-i-normave-te-be/20%Always2018-10-23 12:09
https://next-television.com/rama-ne-tranformimin-e-qsut-rritje-pagash-me-10-perqind-per-mjeket/20%Always2018-10-23 12:02
https://next-television.com/fier-sherr-me-thike-vritet-16-vjecari/20%Always2018-10-23 12:36
https://next-television.com/komuniteti-rom-ne-durres-po-na-vjedhin-pronat-per-te-ndertuar-pallate/20%Always2018-10-25 12:25
https://next-television.com/arrestohen-ish-deputetet-vijon-kerkimi-per-balilin/20%Always2018-10-23 12:31
https://next-television.com/shba-presidenti-trump-konfirmon-vdekjen-e-khashoggit/20%Always2018-10-23 12:15
https://next-television.com/a-ishte-kjo-deklarate-nje-pergjigje-e-rames-per-kryebashkiakun-e-nates/20%Always2018-10-18 13:42
https://next-television.com/aksident-me-disa-te-plagosur-ne-qafen-e-koshovices/20%Always2018-10-18 13:35
https://next-television.com/e-frikshme-ne-pd-e-durresit-kane-frike-te-kandidojne-per-postin-e-kryetarit-me-vote-duan-emerim/20%Always2018-10-18 10:14