Sidrit Bejleri bëhet sërish baba, cila është gjinia e foshnjes

0
1

Në familjen e këngëtarit Sidrit Bejleri është shtuar një anëtar i ri.

Këngëtari i njohur i muzikës shqiptare ka njoftuar sot se është bërë partnerja e tij solli në jetë një vajzë.

Me anë të një njoftimi në Instagram, ai i surprizoi të gjithë kur dha lajmin e bukur pasi askush nuk e dinte se ishin në pritje të ëmbël.

“Sot u pasuruam me një dhuratë tjetër të paçmuar nga Krijuesi. Mirëseerdhe mes nesh zemra jonë më e vogël! Falenderimet për Zotin e Gjithësisë”, shkruajti Sidriti.

Ai postoi një fotografi të dorës së vajzës së porsalindur dhe tollumbace e kuti me lule.
I urojmë jetë të gjatë vogëlushes.