Shpërndanin lënë narkotike/ Arrestohet 18-vjeçari në Elbasan, procedohen penalisht dy të rinj të tjerë

12

Policia e Elbasanit ka prangosur një 18-vjeçar i cili akuzohet për veprën penale “Shpërndarje të lëndëve narkotike”.

Uniformat blu njoftojnë se në pranga ka përfunduar shtetasi me iniciale B.F, ndërsa janë proceduar penalisht dy të tjerë, konkretisht: E.D (17 vjeç) dhe shtetasi tjetër me iniciale R.B (23 vjeç).