Ballina Kronikë Shkodër, automjeti del nga rruga dhe përplaset

Shkodër, automjeti del nga rruga dhe përplaset

Një automjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në afërsi të urës së re të Bunës në Shkodër.

Raportohet se drejtuesi i mjetit ka arritur të dalë mirë nga makina edhe pse ka marrë disa plagë të lehta.

Ende nuk dihet shkaku i këtij aksidenti, ndërsa Policia ka arritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

fhgj.jpg