Shiste drogë në ambientet e shkollave, arrestohet 34 vjeçari nga Tirana

19

Një 34-vjeçar u arrestua nga policia e Tiranës, pasi akuzohet për shitje të dozave me drogë në ambientet e shkollës.

Sipas policisë në pranga u vu shtetasi Xh. H., 34 vjeç, të cilit gjatë kontrollit fizik dhe në banesë iu gjetën dhe u sekuestruan 23 doza me lëndë narkotike kanabis, 19 tableta metadon, një sasi me lëndë narkotike të dyshuar heroinë, një sasi lekësh dhe 1 aparat celular, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here