Ballina Aktualitet Shijak, një person djeg veten me benzinë

Shijak, një person djeg veten me benzinë

Një person ka djegur veten me benzinë.

Ngjarja ka ndodhur rreth një orë më parë në qytetin e Shijakut. Viktima 67 vjeç ishte banor i lagjes “Kodër” dhe dyshohet se vuante nga depresioni.
Familjarët janë munduar ta ndalojnë por nuk kanë arritur.