Sherr në Vlorë, të rinjtë futen në lokal e rrahin një person që po pinte kafe

289

Një sherr masiv mes të rinjsh ka ndodhur në rrugën “Gjergj Araniti” të qytetit të Vlorës.

Dy të rinj janë futur në ambientet e një lokali dhe kanë dhunuar fizikisht një shtetas i cili po pinte kafe.

Pas dhunës autorët janë larguar me shpejtësi.

I lënduari ka marr disa fraktura në trup dhe në kokë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe ndalimin e agresorëve.