Sherr në Durrës, adoleshenti plagoset me thikë

226

Pas një konflikti të çastit, një 19 vjeçar është plagosur me thikë në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, në lagjen numër 7 të qytetit.

Policia thotë se E.H. është dërguar menjëherë në spital, nga ku raportohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq autori i ngjarjes, me iniciale S.K., është kapur në banesën e tij dhe është shoqëruar në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.