Sherr mes të rinjve në Kamëz, njëri prej tyre përfundon i plagosur/EMRAT

31

Një konflikt i ashpër ka ndodhur në Kamëz mes dy të rinjve.

Të rinjtë të moshave 19 dhe 20 vjeç janë konfliktuar me njëri-tjetrin me thika.

Arbër Tafhasi  ka goditur me thikë një 20 vjeçarin Erisojn Mema i cili ka mbetur i plagosur.

Policia po punon për qartësimin e ngjarjes.