gopxxx xnxx xvideos xvideos2 pornhub bangx2 xhuub
Shëndetësi | Next Television
13 C
Tirana
Tuesday, December 1, 2020

COVID-19 në Shqipëri/Brataj nuk përjashton mundësinë e një mbylljeje disajavore:”Po vlerësohet situata”

Situata e rënduar e COVID-19, mund ta çojë vendin drejt një mbyllje disajavore. Ekspertët e Komitetit Teknik u kanë bërë thirrje qytetarëve të jenë të...

6 ushtrime të thjeshta për t’u relaksuar e për të çliruar...

0
Nëse ndiheni të stresuar, me siguri do të filloni të vini re se muskujt tensionohen, frymëmarrja bëhet e rëndë dhe zemra pulson më shpejt....

Kura natyrale për ankthin, depresionin dhe pagjumësinë

0
Ekspertët tregojnë mënyrat e thjeshta, por të fuqishme përmes të cilave natyra zvogëlon stresin dhe krijon një shpëtim të menjëhershëm. Këto kurime natyrale nga ankthi,...

Ky është pozicioni më i mirë për të fjetur!

0
Fjetja me shpinë është parë si një nga mënyrat më të shëndetshme për trupin. Edhe pse ka mendime pro dhe kundër për çdo pozicion...