Shën Valentini i “nxehtë” i Genta Ismajlit

180

Genta Ismajli ka kaluar Shën Valentinin më hot që na zunë sytë në Instagramin e të famshëmve shqiptare. Këngëtarja ka ndarë disa foto seksi nga vaska, ku shfaqet e veshur me bikini të kuqe.

https://www.instagram.com/p/Bt3qSdvhe5h/?utm_source=ig_web_copy_link

Si rrallëherë, Genta ka pozuar me një palë të brendshme Dior e futur në një vaskë të mbushur me petale trëndafili dhe me një gotë shampanjë në dorë, duket mjaft seksi.

View this post on Instagram

✖️💋✖️💋

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Megjithatë në këtë ambient romantik, Genta nuk shfaqet vetëm, pasi shohim se po i bën shoqëri një qenush mjaft simpatik që e sheh në dritë të syrit këngëtaren sikur të ishte Valentini i saj.

“Gëzuar Ditën e Shën Valentinit nga unë dhe Blu,” – shkruan Genta duke prezantuar qenin e saj për fansat në Instagram.

View this post on Instagram

Happy Valentines Day, Love Me & Blu ❤️

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on