Selena Gomez ‘shokon’ fansat, do martohet me aktorin 68-vjeçar

0
2

Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez ka shkuar për herë të parë në Festivalin e Kanës. Selena mahniti me pamjen e saj, por ajo që ka tërhequr më tepër vëmendjen është afrimiteti me aktori 68-vjeçar Bill Murray.  Në postimin më të fundit në Instagram ajo ka shokuar fansat kur lajmëroi se ajo dhe Bill Murray, protagonisti i filmit të saj më të ri, do të martohen.

“Hera ime e parë në Kanë. Jam shumë e nderuar që isha pjesë e këtij filmi me Jim dhe gjithë aktorët e tjerë. Meqë ra fjala, unë dhe Bill Murray do të martohemi”, shkruan Selena krahas postimit, pa sqaruar asgjë më shumë.

Pas kësaj deklarate të gjithë janë konfuzë dhe nuk dihet nëse do ketë dasmë të vërtetë.