Selena Gomez rikthehet në rrjetet sociale: Jam e forte

20

Selena Gomez është rikthyer në Instagram me një video të re dhe fansat e saj janë të emocionuar.

Është hera e parë që nga shtatori që ylli i muzikës shfaqet në platformat sociale.
Këngëtarja, e cila doli pak kohë më parë nga spitali psikiatrik, u shfaq në reklamën e re të Pumas për të promovuar bashkëpunimin e saj me markën SG x Puma.