Ballina Aktualitet Sekuestrohen 1.5 mln euro pasuri në Vlorë, dyshohet kriminale

Sekuestrohen 1.5 mln euro pasuri në Vlorë, dyshohet kriminale

Policia e Vlorës ka sekuestruar pasuri me vlerë 1.5 milionë euro. Pasuria e sekuestruar dyshohet të jetë vënë në rrugë kriminale. Nën sekuestro prevantive janë vënë 5 apartamente.

Ende nuk dihen arsyet e këtij sekuestrimi. Pritet që situata të bejë të mundur zbardhjen e ngjarjes dhe prejardhjes së të ardhurave.