Ballina Showbiz Së shpejti nënë? Rozana Radi sapo bëri deklaratën më të rrallë para...

Së shpejti nënë? Rozana Radi sapo bëri deklaratën më të rrallë para publikut

Gjatë kësaj jave Rozana Radi paralajmëroi rikthimin e saj në festivalin “Kënga Magjike”.
Para se të përformonte këtë të diel baladën e saj “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona”, këngëtarja duhet t’iu përgjigjej disa pyetjeve.

Këngëtarja qëndroi para Pemës së Krishtlindjeve të studios, teksa vendoste zbukurueset shprehu dhe dëshirën e saj më të madhe.
Pyetjes së Arditit se cila është lutja më e madhe që i bën Pemës së Krishtlindjeve, Rozana iu përgjigj: “Të bëhem nënë sa më shpejt…”.

Përgjigja e saj u shoqërua me duartrokitjet e publikut, të cilët mesa duket treguan në këtë mënyrë mbështetjen e tyre.
Rozana Radi nuk dha më detaje, por nëse do të kemi një lajm të gëzuar nga këngëtarja besojmë se do ta ndajë sa më shpejt me publikun.