Rita Orën e tradhton era e fortë, i zbulon të pasmet

64

Këngëtarja e njohur me orgjinë shqiptare, Rita Ora, është zënë në befasi për shkak të motit të keq.
28-vjeçares iu ngrit fustani në pjesën e pasme, teksa po ecte në tapetin e kuq të festës së “Cartier” të mbajtur në Sidnej.

Era zbuloi të pasmet e këngëtares, por pavarësisht kësaj ajo nuk u shqetësua aspak dhe vazhdoi të ecte me vetëbesim.
28 vjeçarja pavarësisht se ishte veshur me një fustan ngjyrë nude dhe të gjatë, pothuajse sa i mbulonte gjithë trupin, ai e tradhëtoi atë duke shkaktuar dhe mjaft diskutime në mediat rozë.