Rita Ora publikon këngën e re “Cashmere”

51

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka lëshuar një tjetër këngë të re e cila është pjesë e albumit të saj të dytë “Phoenix” me titull “Cashmere”.

Kjo këngë vjen katër ditë para publikimit të albumit, më 23 nëntor dhe “Phoenix” do të jetë albumi i dytë i këngëtares.

Rita është shprehur e entuziazmuar pas përfundimit të këngës duke shkruajtur në një postim në profilin e saj në instagram se ka pritur kaq shumë kohë për këtë.