Rita Ora i gëzohet suksesit të radhës

0
1

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora po arrin majat e muzikës ndërkombëtare. Suksesi i saj nuk ka të ndaluar. Së fundmi Rita iu është gëzuar arritjes së radhës.

Ajo është shpallur nga Official Charts këngëtarja më e katër më e klikuar e vitit 2018. Ndërsa dy këngë të saj janë më të kilikuarat në Top 10.

Rita ka ndarë lajmin me fansat në një postim në Instagram duke e konsideruar një lajm të madh.

“Rezultatet janë wow. Artistja e katërt më e klikuar dhe 2 këngët mët ë dëgjuara të vitit 2018. Jam e nderuar që jam pjesë e kësaj liste,”-shkroi këngëtarja.