Ballina BOTA Rita Ora edhe aktori Eyal Booker bashkë?

Rita Ora edhe aktori Eyal Booker bashkë?

Vetëm pak ditë më parë, Rita Ora deklaroi se është biseksuale dhe është krenare për veten dhe historitë e saj. Pavarësisht se biseksuale, këngëtaren e kemi parë gjithmonë në shoqërinë e meshkujve dhe së fundmi ajo është parë të darkojë me aktorin e famshëm Eyal Booker.

27-vjeçarja dhe 21-vjeçari dukeshin shumë të relaksuar në shoqërinë e njëri-tjetrit, dhe kjo hodhi dyshimet se ata mund të jenë në një lidhje dashurie.

Pas ndarjes nga Andrew Watt, këngëtarja me origjinë shqiptare u përfol për një lidhje me Chriss Brown, pasi u panë shumë të afërt në Javën e Modës në Milano, por kjo nuk vërtetua asnjëherë nga palët.