Rihanna provokon me të brendshme në një vjetorin e Savage x Fenty

0
1

Me një bust të bardhë prej tyli, tanga dhe çorape gjithashtu të bardha, kështu shfaqet Rihanna në fotot e fundit në Instagram, duke çmenduar fansat e saj të shumtë.

Ylli i pop-it është shfaqur seksi dhe provokuese teksa feston një vjetorin e linjës së saj të të brendshmeve Savage x Fenty, duke u fokusuar gjithmonë e më shumë tek biznesi underwear, joshës, trasgresiv dhe për të gjitha format femërore.