Ballina Showbiz Rezart Veleshnja shpërthen ndaj ish të dashurës

Rezart Veleshnja shpërthen ndaj ish të dashurës

Rezart Veleshnja aktori i showt humoristik ‘Portokalli’ ka habitur ditën e sotme të gjithë ndjekësit e tij duke treguar se si ish e dashura e ka tradhëtuar.

’Bota është e mbushur me plehra si Lorena Murati.Edhe e forta është se e di kush është ai hallexhiu që i shkon pas! Ta dijë ai i mjeri…Faleminderit të gjithëve për mbështetjen por s’kam çfarë bëj me një që mban 4 përnjëherësh! Mjerë ai që bën si mjeshtër dhe mendon se e ka vetëm ai!hahaha,” – ka shkruar në disa postime Rezarti.

Aktori gjithashtu ka zbuluar në postimet e tij se i kishte blerë dhe një unazë diamanti 8 mijë dollarëshe.

Image

Image

Image

Image