Rezart Veleshnja na prezanton me të dashurën e re

72

Pas ndarjes nga e fejuara, prej dy vitesh lidhje dashurie me grimieren, Pranvera Metolli, aktori i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja” e ka mbajtur larg mediave jetën private. Por mesa duket tashmë ajo histori ka ngelur në të shkuarën dhe Rezarti po shijon lidhjen e re.

Në fillim ka postuar një foto me një vajzë bionde dhe simpatike, të cilën e ka fshirë më pas. Pastaj ka postuar një tjetër foto duke e përqafuar dhe puthur partneren e tij.