Reperi Mozzik publikon foton e parë me vajzën

52

Reperi i njohur Mozzik dhe partnerja e tij Loredana ditën e sotme janë bekuar me ardhjen në jetë të një fëmije.

Loredana ka sjellë në jetë vajzën e tyre të parë, të cilën e kanë quajtur Hana.

Menjeherë pas lindjes, reperi ka publikuar në Instagram një foto me vajzën, për të cilën ka bërë edhe një dedikim emocionues.

“Emri më i bukur në botë BABË !

Faleminderit Zot për këtë dhuratë të shenjtë !

Mirë se erdhe në jetë Hana ime e vogël !

Nuk gjej as fjalë ta përshkruaj këtë ndjenjë,i përlotur duke puthur gruan time të dashur sot po i uroj lindjen e parë,e fëmijën e parë !

Do ju dua sa të kem jetë,” – shkruan Mozzik.

dfh.jpg