Qeni xheloz ndalon çiftin të puthet

27

Një qen është bërë xheloz për puthjen e një çifti përpiqet ti ndajë.

Nastasiya Shubskaya po shkëmbente një puthje pasionate me bashkëshortin Alexander Ovechkin, kur qeni ndërhyri në momentin intim.

Video është publikuar në rrjetet sociale nga Nastasiya dhe është bërë virale në rrjetet sociale.