Qafë Thanë, operacion i madh i antidrogës

41

Një operacion i madh antidrogë po zhvillohet në pikën kufitare të Qafë Thanës.

Policia e Elbasanit dhe FNSH janë duke kontrolluar një furgon, që dyshohet se transportonte drogë.