Ballina BOTA Puth në buzë vajzën, kritikohet ashpër David Beckham

Puth në buzë vajzën, kritikohet ashpër David Beckham

David Beckham është kritikuar ashpër nga fansat pasi publikoi një foto duke puthur në buzë vajzën e tij Harper.

Ish-futbollisti u sulmua nga fansat që e konsideruan veprim të gabuar puthjen midis tyre.
Në foto shihet Beckham dhe vajza e tij 7-vjeçare në një pistë patinazhi. Ata pozuan para një peme Krishtlindjesh duke u puthur në buzë.

“Si mund të puthësh një vajzë të vogël në buzë,”-shkruajti një fans.
Ndërsa të tjerë u shprehën: “Nuk është e drejtë. Jo në buzë por në faqe.”
Por kjo nuk është hera e parë që David poston një foto duke u puthur me vajzën.