Ballina Showbiz Pushimet “përrallore” të Luana Vjollcës

Pushimet “përrallore” të Luana Vjollcës

Moderatorja e njohur dhe tejet joshëse, Luana Vjollca së bashku me familjen e saj ka vendosur ti kalojë pushimet këtë herë në një mënyrë edhe më “përrallore”.

Dy moderatoret bukuroshe Vjollca kanë treguar pak ditë më parë se këtë periudhë kanë zgjedhur të pushojnë me familjen e tyre në alpet e Austrisë, ku kanë publikuar herë pas here momente të ndryshme gjatë këtyre ditëve nën shoqërinë e njëra tjetrës.

Por mesa duket, nuk mbaron me kaq…Pas alpeve me borë ato zgjodhën një tjetër destinacion. Duke ndryshuar totalisht vendin dhe motin, Luana ka publikuar një video në ‘Instagram’, ku tregon se tani ndodhen pranë detit për të shijuar vendet përrallore.

Nga bora në det,” – shkruan Luana pas një videoje përshëndetëse nga vendi ekzotik ku ajo do të kalojë edhe disa ditë të tjera.

View this post on Instagram

TWINS

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on